אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

redrony כתב: 15 נובמבר 2022, 12:34
לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 12:25
redrony כתב: 15 נובמבר 2022, 12:23 בשביל לקיים דיון רציני, גם אנחנו צריכים להיות מנומקים.
למה הם לא רוצים שהקבוצה תתקדם?
למה הם לא רוצים למכור?
האם הם צריכים לבדוק מול כל רוכש פוטנציאלי את מידת ההשקעה שלו? למכור למישהו רק בגלל ״שהוא יהיה יותר טוב מהם״ זה לא משהו שאנחנו צריכים לתמוך בו, כי אם המישהו הזה הוא יותר טוב מהם אבל לא יביא אותנו לאן שאנחנו רוצים וניתקע גם איתו 10 שנים זה לא הפתרון שאנחנו רוצים
ומי מבטיח שרוכש אחר עשיר ככל שיהיה יצליח?
עד מתי נחכה למשיח על הסוס הלבן?
עניין של הסתברות והבנה של המצב. מבעלים אחראי הייתי מצפה שיעריך מה כדאיות העסקה עבור המועדון בטווח הארוך ולא למכור לכל מי שבא עם הצעה גם אם הוא יכול לשפר את המצב הנוכחי באחוזים בודדים.
אם יבוא עכשיו מישהו ויגיד אני משקיע 5 מיליון בשנה וזהו, אז גם אם זה יותר טוב מהמצב הנוכחי אני לא בטוח שזה כדאי, כי זה אומר בעלים חדש, שירצה לבוא לתקופה והקבוצה עדיין לא תהיה השגית ואז נתקעת איתו, כי אף אחד לא מבטיח לך שהוא יהיה מוכן למכור את הקבוצה לבא בתור שיכול לשדרג אותו.
לכן לפני שמוכרים קבוצה לרוכש הבא, צריכים להבין שהוא האופציה הכי טובה שקיימת בטווח הנראה לעין
אני מאמין לתושב יותר מאשר מאמין לניסנוב.
מה זה הישגית? בשביל לסיים מקום 4 ולהוות יריב לחיפה ובדרבים (ולא לחטוף בראש כל משחק), לא צריך יותר מידי השקעה כספית.
אף אחד לא יכול להבטיח לך כלום, גם שייח מיליארדר לא מבטיח כלום, אי אפשר לדעת מה יהיה מחר, בטח ובטח במדינה כמו ישראל.
אני מוכן לקחת את הסיכון, סומך על תושב.
בכל זאת החבר'ה האלו מנהלים כבר תקופה לא קצרה מו"מ, עכשיו ניסנוב נזכר שהם לא רצינים?
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

redrony כתב:
redrony כתב: 15 נובמבר 2022, 12:23 בשביל לקיים דיון רציני, גם אנחנו צריכים להיות מנומקים.
למה הם לא רוצים שהקבוצה תתקדם?
למה הם לא רוצים למכור?
האם הם צריכים לבדוק מול כל רוכש פוטנציאלי את מידת ההשקעה שלו? למכור למישהו רק בגלל ״שהוא יהיה יותר טוב מהם״ זה לא משהו שאנחנו צריכים לתמוך בו, כי אם המישהו הזה הוא יותר טוב מהם אבל לא יביא אותנו לאן שאנחנו רוצים וניתקע גם איתו 10 שנים זה לא הפתרון שאנחנו רוצים
עניין של הסתברות והבנה של המצב. מבעלים אחראי הייתי מצפה שיעריך מה כדאיות העסקה עבור המועדון בטווח הארוך ולא למכור לכל מי שבא עם הצעה גם אם הוא יכול לשפר את המצב הנוכחי באחוזים בודדים.
אם יבוא עכשיו מישהו ויגיד אני משקיע 5 מיליון בשנה וזהו, אז גם אם זה יותר טוב מהמצב הנוכחי אני לא בטוח שזה כדאי, כי זה אומר בעלים חדש, שירצה לבוא לתקופה והקבוצה עדיין לא תהיה השגית ואז נתקעת איתו, כי אף אחד לא מבטיח לך שהוא יהיה מוכן למכור את הקבוצה לבא בתור שיכול לשדרג אותו.
לכן לפני שמוכרים קבוצה לרוכש הבא, צריכים להבין שהוא האופציה הכי טובה שקיימת בטווח הנראה לעין
איזו אופציה בדיוק יש? מתי מישהו רציני התעניין במועדון הזה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

היה את סעיד סרסור, וגם את זה הניסנובים טרפדו.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בר קולמוסא
קיבל.ה  557 לייקים

מבחינה פרסונלית אני מעדיף חבורה של אנשי מקצוע עם אולי פחות הבטחות לכסף מאשר לחכות לעשיר שיכול להיות גולדהאר אבל גם יכול להיות קורצקי או אברמוב (עם יותר כסף).
וגם בעיני העובדה שהם רואים בהפועל פוטנציאל עסקי שניתן למצות ולקדם לדעתי יותר חשובה לנו מ״נביא את אביאל זרגרי.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
redrony
קיבל.ה  628 לייקים

לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 12:42
redrony כתב: 15 נובמבר 2022, 12:34
אני מאמין לתושב יותר מאשר מאמין לניסנוב.
מה זה הישגית? בשביל לסיים מקום 4 ולהוות יריב לחיפה ובדרבים (ולא לחטוף בראש כל משחק), לא צריך יותר מידי השקעה כספית.
אף אחד לא יכול להבטיח לך כלום, גם שייח מיליארדר לא מבטיח כלום, אי אפשר לדעת מה יהיה מחר, בטח ובטח במדינה כמו ישראל.
אני מוכן לקחת את הסיכון, סומך על תושב.
בכל זאת החבר'ה האלו מנהלים כבר תקופה לא קצרה מו"מ, עכשיו ניסנוב נזכר שהם לא רצינים?
אתה מדבר על תוצאות. גם אם יבוא מחר מישהו שישים 100 מיליון אף אחד לא מבטיח לך תוצאות. למכבי לקח 3 שנים שנים, לאלונה גם. שחר אני בכלל לא מדבר על 10 שנים שהשקיע מיליונים ולא התקרב בכלל לאליפות.
אני מדבר על אדם שיכול להעמיד תקציב שיתחרה עם חיפה ומכבי. 100 מיליון, 90 מיליון, כמה שצריך. עם 45 מיליון כנראה יהיה לך קשה להתמודד איתם.
אני לא סומך על אף אחד. אני לא יודע מה האג׳נדה של תושב. יכול להיות שכוונותיו טובות אבל הוא לא מבין עד הסוף מה צריכים בשביל להעמיד קבוצה שתתמודד על האליפות. ברור שאם אני משווה את תושב לניסנובים זו לא תחרות בכלל.

אבל נניח שלהפועל יש בעלים שרוצים בטובתה ב 100% וכאינטרס ראשוני והם צריכים להחליט למי הם מוכרים את הקבוצה אז למכור רק כי הבעלים הבא יכול להיות קצת יותר טוב זה לא מספיק עבורי, אחרי 13 שנה שאנחנו לא רלוונטים.
עברנו כמה בעלים בעשור האחרון. מטביב לרמון, מרמון לחגג, מחגג לכבירי ומכבירי לניסנובים. כל אחד היה אמור להיות אופציה טובה יותר מקודמו
redrony
קיבל.ה  628 לייקים

שחר כתב: 15 נובמבר 2022, 12:51
redrony כתב:

אין לי מושג.
מדברים איתי פה על כמה המועדון הזה אטרקטיבי ופוטנציאל וקהל,
אם תקרת הזכוכית שלנו היא רוכש שיעמיד קבוצה לפלייאוף עליון בלחץ אז סבבה, עצוב אבל נסתפק בזה כרגע. אני עדיין הייתי רוצה שהבעלים הבא יהיה אחד שבא לטווח ארוך וההשגיות של המועדון תהיה בראש מעייניו
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

בר קולמוסא כתב: 15 נובמבר 2022, 13:02 מבחינה פרסונלית אני מעדיף חבורה של אנשי מקצוע עם אולי פחות הבטחות לכסף מאשר לחכות לעשיר שיכול להיות גולדהאר אבל גם יכול להיות קורצקי או אברמוב (עם יותר כסף).
וגם בעיני העובדה שהם רואים בהפועל פוטנציאל עסקי שניתן למצות ולקדם לדעתי יותר חשובה לנו מ״נביא את אביאל זרגרי.

חד משמעית.
מדברים על השקעה בכסף, אם מדובר באנשי מקצוע עם ידע בניהול ספורט ועם קשרים בעולם הכדורגל, ההון האנושי שווה כסף, זה לא פחות חשוב מהשקעה.
זה בחירת שחקנים, זה לזהות ערוצי שיווק שיכול להעצים ערך ולייצר הכנסה, זה ניהול מועדון שוטף ויצירת מועדון בריא מחויב ומקצועי שיכול להגיע להישגים. כזה שמנהל מערכת יחסים עם הקהל שלו ורואה אותו באמת - לא כמו גברת קמפיינים לסרטן שד.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

השאלה מה יקרה אם דברים ישתבשו ולא יצליחו במטרות שלהם
אם אז אלי טביב יחכה שם או איזה אברמוב או דרעק אחר
טכנית לארז
קיבל.ה  1604 לייקים

אופיר סער מתעקש לקרוא להם "רוכשים". עם מרכאות כלומר.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

בינתיים הדר יעקובי מדווחת על כוונה שלהם להשקיע 2 מיליון דולר בקיץ.
2 מיליון דולר + הכסף שאמור להכנס ממכירת שחקנים + סיום חוזה של כל חבורת הפנסיונרים יכול להוביל לקבוצה ברמה שלא הייתה פה שנים.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

dino כתב: 15 נובמבר 2022, 13:23 השאלה מה יקרה אם דברים ישתבשו ולא יצליחו במטרות שלהם
ומה יקרה אם יגיע שייח מיליארדר ואז תהיה מלחמה בארץ?
מה יקרה אם השייח שיגיע ימות?
בחיאת, מה זה השאלות האלו מה יקרה אם
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

redrony כתב: 15 נובמבר 2022, 13:06
redrony כתב: עניין של הסתברות והבנה של המצב. מבעלים אחראי הייתי מצפה שיעריך מה כדאיות העסקה עבור המועדון בטווח הארוך ולא למכור לכל מי שבא עם הצעה גם אם הוא יכול לשפר את המצב הנוכחי באחוזים בודדים.

אין לי מושג.
אם תקרת הזכוכית שלנו היא רוכש שיעמיד קבוצה לפלייאוף עליון בלחץ אז סבבה, עצוב אבל נסתפק בזה כרגע. אני עדיין הייתי רוצה שהבעלים הבא יהיה אחד שבא לטווח ארוך וההשגיות של המועדון תהיה בראש מעייניו
להפועל יש פוטנציאל, אבל מישהו צריך להשביח את המועדון ולהחזיר אותו לקדמת הבמה.
את זה ניסנוב לא עושים
redrony
קיבל.ה  628 לייקים

dino כתב: 15 נובמבר 2022, 13:23 השאלה מה יקרה אם דברים ישתבשו ולא יצליחו במטרות שלהם
מה זה אומר לא יצליחו?
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 09:23 ציטוט מעניין:

שני מכשולים עיקריים מונעים משרון ניסנוב לחתום: הראשון הוא שקבוצת הניהול מוכנה להתחייב על השקעה של שישה מיליון שקל בלבד בפעימה חד פעמית,
בעוד ניסנוב דורש כי ההשקעה תהיה בכל עונה.

שרון ניסנוב מוכן להשקיע 6 מיליון חד פעמי?
הוא מוכן לקחת
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

redrony כתב: עניין של הסתברות והבנה של המצב. מבעלים אחראי הייתי מצפה שיעריך מה כדאיות העסקה עבור המועדון בטווח הארוך ולא למכור לכל מי שבא עם הצעה גם אם הוא יכול לשפר את המצב הנוכחי באחוזים בודדים.

אין לי מושג.
באמת?
כי אני זוכר כל הזמן את המשפט (כולל מניסנוב עצמו) שאומר שאף אחד לא רוצה את הפועל תל אביב, לא עומדים בתור וכו'..
אתה חושב שיש לך פריבלגיה להיות סלקטיבי?
ובוא, אנחנו לא מדברים פה על כל הטביב,חוגג אברומובים למינהם..
על פניו יש פה סוף סוף משהו אחר שנראה עם כוונות , תוכניות מסודרת והרבה יותר רצינית משהכרנו אי פעם.
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

ואגב גם אם אתם באמת מאמינים שאיזה מיליארדר או טו טו יגיע..אז יש פה אנשים שאומרים בריש גליי שהם רוצים למכור את המועדון.
אז מה הבעיה פה בעצם?
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

אוי...
מכונת הכביסה המלבינה שלהם עומדת לברוח להם מהידיים

הם יעשו הכל כדיי להכשיל את זה
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

אגב, בהצלחה בבדיקת נאותות בדגש על עסקת ספורט ישיר
האמריקאים יחטפו שוק שהם יגלו מה שעבדנו בשביל החנות המפגרת הזו. צריך להתפלל שהם לא יבהלו מזה, כי בסוף קשה לבנות מועדון שכל החנות שלך וההכנסות ממרץ׳ נמצאות בשיתוף עם גורם אחר לאורך שנים.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  685 לייקים

הדברים לטעמי מאוד פשוטים
דבר ראשון, cash is king ולכן כל בעלים שלא יצליח להעמיד תקציבים גבוהים לפחות כמו של חיפה/מכבי לא יעמיד אותנו במקום של התחרות על האליפות מידי שנה
דבר שני, ככל הנראה אין בעלים עשיר בטירוף כי אם היה הוא כבר היה רוכש, לא רואה איזה מכשולים עומדים בפניו
דבר שלישי, זה שאין רוכש מליארדר לא אומר שצריך להפסיק להשתפר ולהיתקע עם הניסנובס עד שיבוא משיח, צריך להוציא את המקסימום מהמצב הקיים וזה יכול לקרות תחת קבוצת רוכשים שכזאת שבאה עם המון ניסיון ואג׳נדה מתאימה להפועל
דבר רביעי, כל בעלים, גם אם הוא מליארדר, יכול לפגוע בהפועל תל אביב, בין אם במכוון או לא והדרך היחידה להציל את עצמנו מהשחטות חוזרות ונשנות היא מודל בעלות 50+1
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

שרון ואיציק יפוצצו את זה, אבל עכשיו לפחות כולם יודעים שהעלוקות לא רוצים למכור. אין לי ספק שהם פועלים ביחד להרוג את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Carajo
קיבל.ה  221 לייקים

גם אם לא יגיע מיליארדר כמו הדוד מקנדה או הסבא מחיפה, בסופו של דבר אם יעמידו קבוצה ראויה בעונה הבאה, וידעו לבנות מערך סקאוט נכון ואפקטיבי מספיקה העפלה לשלב בתים של הקונפרנס ליג בעוד שנתיים כדי להכניס עוד בערך 4 מיליון דולר למועדון וחשיפה מחודשת של השם הפועל תל אביב לשווקים אירופאים.
גם אם ב-4/5 שנים הקרובות נדע למצוא את עצמו פעמיים בשלב בתים אירופי ומתחרים רוב השנים בשלבי המוקדמות זאת התקדמות מטורפת של המועדון.
אף אחד לא מצפה לאליפות עוד שנתיים וגם לא הייתי רוצה שזה יקרה ככה כי ככל שהעלייה יותר מטאורית ככה ההתרסקות יותר מפוארת (ע״ע גאידמק או חוגג).
צריך עלייה הדרגתית, מחושבת ונכונה ואת זה אפשר לעשות יותר בקלות עם ידע ניהולי וארגוני מאשר עם כסף.

שיקום המותג והחזרת האמון של הקהל חשובה יותר מהכל כרגע.
וזאת הסיבה שהקבוצה הזאת עדיפה פי 1000 על מה שיש כרגע, גם אם אין הבטחה להזרמה ענקית של כסף.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אני בעד העסקה.
אבל מי מבטיח לנו שהם ינהלו טוב יותר מקצועית ללא השקעה כספית בהמשך?
מה זה השקעה חד פעמית? נשמע לא רציני
הם מכירים הכדורגל כאן?
הם הצליחו במקומות אחרים?
לא הכל ורוד.
יש גם שאלות.

לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 14:28 אני בעד העסקה.
הם מכירים הכדורגל כאן?
הם הצליחו במקומות אחרים?
לא הכל ורוד.
יש גם שאלות.
אי אפשר להבטיח כלום, אף אחד לא נביא.
כמה גולדהאר הכיר את הכדורגל כאן?
כמה ברקת הצליחה במקומות אחרים?
לא הכל ורוד
bambo_leo
קיבל.ה  49 לייקים

הם מכירים הכדורגל כאן?
הם הצליחו במקומות אחרים?
לא הכל ורוד.
יש גם שאלות.
כל השאלות האלו היו רלוונטיות אם היה לך משהו בכיס,
מאחר והמועדון נמצא בשפל היסטורי, שש שנים של בעלות כושלת, תבוסות בדרבי, אפס זהות (הצלחת? רוצה לקשור את עתידך עם הפועל? קבל פרס! חוזה מקוצץ ב50%), אין סוף החלטות מקצועיות תמוהות, מה רלוונטיות השאלות שלך בכלל?
תנחית פה חייזר ממאדים והוא יהיה יותר טוב.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  199 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 15 נובמבר 2022, 09:12 יחד עם השניים עומד יועץ מומחה בניהול ספורט: איש העסקים היהודי אמריקני, ברנדן טוהיי, שהוא גם האיש שתועד בבלומפילד בשבוע שעבר במשחק נגד בית"ר ירושלים. טוהיי הוא המקים של עמותת PeacePlayers שפועלת מ-2001. מדובר בעמותה בינלאומית שעובדת בארה"ב ובבריטניה, ומשתמשת בכדורסל כדי לאחד קהילות של ילדים. אותה עמותה עובדת במזרח התיכון, בצפון אירלנד, בדרום אפריקה, בקפריסין ובארה"ב, בשיתוף עם נייק.

https://peaceplayers.org/
עוד שם, פורסם, אין ספק שאיציק ושרון טובים יותר מאנשי המקצוע האלה.
אין גם ספק שאיציק ושרון עומדים מאחורי חשיפת השמות מאחורי אותה קבוצה.
עכשיו רק חסר שיתנו לזונה ה12 ולה פמיליה, את מה שנתנו לאולטראס אנטי הפועל בכדי שיצאו בהמוניהם לפיצוץ העסקה.
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

ניסנוב: "אין סיכוי שאני חותם, לא תהיה עסקה"

https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... /b1fdzag8o

לא יודע אם שמו את זה פה כבר

אבל זה וואו
אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש לבחור הזה

אני לא נוטה לאחל רע לאנשים. אבל אני מאחל לו חקירה של כל רשויות המס על הראש חתיכת אפס מאופס.
מאחל לו שישאר עם התחתונים בידיים.

הוא אשכרה מטרפד את העסקה ושם על כולם זין, לא מסתיר את זה כבר שהוא פשוט לא מוכן לשחרר

חתיכת אפס, תפתח דוחות כספיים, תראה לנו כמה כסף שמת בהפועל. תראה לנו כמה עסקאות סיבוביות עשית ב5 שנים האחרונות שאתה עוד דורש לקבל כסף בחזרה.
צריך לעשות למושתן הזה את המוות
הפוסט קיבל לייק אחדavivx2
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

bambo_leo כתב:
הם מכירים הכדורגל כאן?
הם הצליחו במקומות אחרים?
לא הכל ורוד.
יש גם שאלות.
מאחר והמועדון נמצא בשפל היסטורי, שש שנים של בעלות כושלת, תבוסות בדרבי, אפס זהות (הצלחת? רוצה לקשור את עתידך עם הפועל? קבל פרס! חוזה מקוצץ ב50%), אין סוף החלטות מקצועיות תמוהות, מה רלוונטיות השאלות שלך בכלל?
מי אמר שבעוד שנתיים המועדון לא יהיה יותר כושל?
לפי הפרסומים מדובר בהשקעה חד פעמית וגם רוצים למכור נכסים לכאורה.נשמע לא טוב.
הטעויות שלהם עשויות להיות גרועות יותר ולהוביל לתוצאות גרועות יותר מאלו שכבר עשתה ההנהלה הנוכחית.
עשירים יכולים לתקן מהר.אם הם לא עשירים ייקח להם זמן וזה עלול לעלות ביוקר עד אז.
בטווח הארוך הכסף מדבר.
ותמיד יכול להיות גם יותר גרוע מהקיים.
L.S
קיבל.ה  600 לייקים

De Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 14:43
bambo_leo כתב:
הם מכירים הכדורגל כאן?
הם הצליחו במקומות אחרים?
לא הכל ורוד.
יש גם שאלות.

לפי הפרסומים משרון ניסנוב מדובר בהשקעה חד פעמית וגם רוצים למכור נכסים לכאורה.נשמע לא טוב.
הרשתי לעצמי לתקן אותך
Niro
קיבל.ה  323 לייקים

לשמוע את צנציפר מספר על שרון ניסנוב ולתפוס את הראש.
טכנית לארז
קיבל.ה  1604 לייקים

קיצר מי שרוצה להתבאס שיקרא את צנצי ואופיר סער.
מי שרוצה לחשוב שיש מצב שזה יקרה שיחפש מה הדר יעקבי אומרת.

ה"פרסום ראשון" של העניין היה של יעקבי נכון?
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 14:53 לשמוע את צנציפר מספר על שרון ניסנוב ולתפוס את הראש.
מה הוא אומר?
redrony
קיבל.ה  628 לייקים

שחר כתב: 15 נובמבר 2022, 13:59

אין לי מושג.
באמת?
כי אני זוכר כל הזמן את המשפט (כולל מניסנוב עצמו) שאומר שאף אחד לא רוצה את הפועל תל אביב, לא עומדים בתור וכו'..
על פניו יש פה סוף סוף משהו אחר שנראה עם כוונות , תוכניות מסודרת והרבה יותר רצינית משהכרנו אי פעם.
לא עניין של סלקטיבי שחר, עניין של מטרה. המטרה היא לחזור להיות השגי, כמה שיותר מהר. אם אתה שואל אותי אם אני מעדיף פלייאוף עליון קבוע או המצב הנוכחי, התשובה ברורה. אם תשאל אותי אם זו המטרה שלי, ברור שלא. אם הרוכש הבא הולך לתקוע את הקבוצה עשור בתקרת זכוכית של מקומות 3-6 צריך לוודא 100 פעם שאין משהו יותר טוב.
אם יבוא רוכש שמטרתו להשקיע בקבוצה כמה שהוא יכול, להעצים את המותג ולמכור לרוכש עם פוטנציאל כלכלי גבוה יותר, ברור שזה מעולה.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

L.S כתב: 15 נובמבר 2022, 14:42 ניסנוב: "אין סיכוי שאני חותם, לא תהיה עסקה"

https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... /b1fdzag8o

לא יודע אם שמו את זה פה כבר

אבל זה וואו
אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש לבחור הזה

אני לא נוטה לאחל רע לאנשים. אבל אני מאחל לו חקירה של כל רשויות המס על הראש חתיכת אפס מאופס.
מאחל לו שישאר עם התחתונים בידיים.

הוא אשכרה מטרפד את העסקה ושם על כולם זין, לא מסתיר את זה כבר שהוא פשוט לא מוכן לשחרר

חתיכת אפס, תפתח דוחות כספיים, תראה לנו כמה כסף שמת בהפועל. תראה לנו כמה עסקאות סיבוביות עשית ב5 שנים האחרונות שאתה עוד דורש לקבל כסף בחזרה.
צריך לעשות למושתן הזה את המוות
היום ב-20:00 בסביון. תגיעו.
שקרן בן שקרן, מניפולטור, מהנדס תודעה.
הוא בטח חושב שהוא גיבור, שהוא מציל את מפעל החיים של אבא שלו, איש טיפש והזוי.
שלא ימכור, נראה כמה מנויים הוא יביא בשנה הבאה, אני מוכן בגופי למנוע מאוהדים לקנות מנויים ולשמש כתפאורה בצעצוע שלו.
יש לו זכות קיום בזכות המנויים שלנו ובזכות מה שהיינו 100 שנים לפניו, הוא קצת התבלבל.

אגב הוא אומר שהוא ישב איתם, האיש הזה בעברית בקושי יודע לדבר, אז באנגלית ?
נערך לאחרונה על ידי צ'ימבויקה ב 15 נובמבר 2022, 15:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
Niro
קיבל.ה  323 לייקים

שחר כתב: 15 נובמבר 2022, 15:02
Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 14:53 לשמוע את צנציפר מספר על שרון ניסנוב ולתפוס את הראש.
מה הוא אומר?
״שיבואו גם 2000 איש מחוץ לבית שלו, הוא לא חותם ולא מוכר. הוא בניגוד לבועז תושב לא מושפע מלחצים״.
bambo_leo
קיבל.ה  49 לייקים

bambo_leo כתב:
הם מכירים הכדורגל כאן?
הם הצליחו במקומות אחרים?
לא הכל ורוד.
יש גם שאלות.
הטעויות שלהם עשויות להיות גרועות יותר ולהוביל לתוצאות גרועות יותר מאלו שכבר עשתה ההנהלה הנוכחית.
בטווח הארוך הכסף מדבר.
תאיר את עיני, איזה נכסים יש להפועל?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  782 לייקים

Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 15:14
מה הוא אומר?
״שיבואו גם 2000 איש מחוץ לבית שלו, הוא לא חותם ולא מוכר. הוא בניגוד לבועז תושב לא מושפע מלחצים״.
סבבה, אין בעיה, אז שיוריד אותנו ליגה.
נראה את הגיבור הזה בעונה הבאה, בלי מנויים ובלי טאלנטים למכור.
ועוד לא התחלנו עם הקנסות.
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

redrony כתב: 15 נובמבר 2022, 15:09
שחר כתב: 15 נובמבר 2022, 13:59
אין לי מושג.
באמת?
לא עניין של סלקטיבי שחר, עניין של מטרה. המטרה היא לחזור להיות השגי, כמה שיותר מהר. אם אתה שואל אותי אם אני מעדיף פלייאוף עליון קבוע או המצב הנוכחי, התשובה ברורה. אם תשאל אותי אם זו המטרה שלי, ברור שלא. אם הרוכש הבא הולך לתקוע את הקבוצה עשור בתקרת זכוכית של מקומות 3-6 צריך לוודא 100 פעם שאין משהו יותר טוב.
אם יבוא רוכש שמטרתו להשקיע בקבוצה כמה שהוא יכול, להעצים את המותג ולמכור לרוכש עם פוטנציאל כלכלי גבוה יותר, ברור שזה מעולה.
אם...
אם...
אם...
אם...
המטרה שלי זה שניקח את ליגת האלופות.
יש ריאלי ומצוי ויש פנטזיות.
תספר לי מה האלטרנטיבה חוץ מדשדוש בדרך לשקיעה נוגה עם הניסנובים.
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

Niro כתב: 15 נובמבר 2022, 15:14
מה הוא אומר?
לקח שיעורים טובים מטביב.
אין מה לומר.
טוב, לפחות יצא המרצע מן השק.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

bambo_leo כתב:
bambo_leo כתב: כל השאלות האלו היו רלוונטיות אם היה לך משהו בכיס,
בטווח הארוך הכסף מדבר.
תאיר את עיני, איזה נכסים יש להפועל?
הכוונה ממה שקראתי הייתה שהם ישתמשו לכאורה בכסף שיגיע על מכירות השחקנים שהיו בקיץ.
ולא ממה שקראתי אולי גם גם על שחקני נוער שאולי יהיו שווים כסף בעתיד.
טכנית לארז
קיבל.ה  1604 לייקים

אולי שרון לא חותם כי הוא רוצה להיות שם כשה-5 מליון של מכירות שחקנים נכנסות בקיץ.
הזדמנות טובה לשפר עוד קצת את רפרטואר הכיבוד.
שליחת תגובה