אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

מה זה יעזור הנוכחות בסביון?
משחקים לידיים של ניסנוב.
צריך לייצר הפגנה בלתי תלויה, באיזור נטרלי ולהביע מחאה בהתנהלות. לא ללכת לקלל אותו ואת אישתו בדיוק כשיש מו״מ למכירה. המסרים גם כן- לא קללות. אלא דברים כמו-
תמכרו את הפועל
שחררו את הפועל

אבל אין לי ציפיה שמישהו פה כבר יבין שהפגנות ליד הבית הם הרסניות.
eladhta
קיבל.ה  לייק אחד

יש עילה משפטית לעשות משהו נגד שרון? מניח שהם כיסו את עצמם, אבל לפי מתווה המכירה והרצון למכירה נשמע שזה קבוצת רכישה קלאסית למתווה בו הם מפסידים כסף
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 14 נובמבר 2022, 23:21 ההרים והגבהות שלכאורה מבטיחים האמריקאים נשמע מקסים

מה יקרה אם עוד 3 שנים המצב לא יהיה בשמיים? והיחס רווח-הפסד כבר לא יהיה משתלם כל כך? עדיין ייכנס כסף? יתחילו למכור נכסים כדי לצמצם את ההשקעה?

קודם כל שהאמריקאים יתחילו לשפוך מה התוכנית הכלכלית שלהם להשבחת המועדון ויתנו נתונים שיגבו אותם ורק אחר כך נתחיל לחשוב אם זה מתאים לנו

כשזה באוויר הכל יכול להיות וזה יותר מפחיד מכלום.. אני גם מאמין שאנחנו על האדים של ניסנוב בכל מקרה וצריך לשאוף לעבור למקום יציב ולא לרכבת הרים חדשה ורק במידה ואין אופציות לחתום עם האמריקאים בשביל תקווה קטנה בלב שמשהו ישתנה
צודק, בוא נשאיר את הקבוצה לאחים כושלים אולי יצליחו לעשות עוד הישג ולהוריד אותנו ליגה העונה.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  403 לייקים

מספורט5

"אנשי עסקים אמידים עומדים מאחוריהם, ומינצברג אמור לנהל בפועל בזכות העבר שלהם בניהול ספורטיבי. הרעיון של קבוצת הרכישה ברכישת הפועל ת"א היא לייצר רשת מועדונים ברחבי העולם, שלמעשה יעבדו כקבוצות אחיות ויעבדו בשיתוף פעולה. הרוכשים הפוטנציאלים מאמינים שניתן יהיה להשביח את הפועל ת"א בזכות אותם שיתופי פעולה ברשת המועדונים שתיווצר."
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

אדום בבית כתב: 15 נובמבר 2022, 08:04 את האמת...הדעה שלי אולי לא תיהיה פופולארית אבל אני חושב שלא צריך כ''כ למהר ולמכור לחברה האלה.

אני לא מסמפט את ההנהלה הנוכחית בלשון המעטה אבל החברה החדשים שבאים לקנות לא עושה רושם שבאים עם איזה כסף גדול ככה שלא הייתי ממהר.

אם להחליף את הניסנובים באחים עם שם משפחה אחר אבל באותם תנאים לא עשינו פה כלום.
מישהו יודע כמה שווים החברה האלה?
מישהו יודע כמה הם שידרגו קבוצות שהם נגעו בהם?
מי שמעדיף להישאר עם שני אחים שאין להם שום אינטרס או רצון למכור נכס מניב, יסלחו לי, חי בלה לה לנד. לא רק שאין להם שום אינטרס למכור, גם אם היו רוצים לא יודעים בכלל את העבודה של למצוא משקיע. האחים לא מכניסים שקל, לא יודעים לנהל מכולת, מוכרים הכל בזול, ואנחנו בסוף מקבלים קבוצה של פח אשפה בניהול סרבי הזוי ושחקני ליגה ז'. מעדיפים להישאר עם חרא, אל דאגה, שרון ישמח להמשיך להחריב את המועדון עד שלא יישאר ממנו זכר.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

יחד עם השניים עומד יועץ מומחה בניהול ספורט: איש העסקים היהודי אמריקני, ברנדן טוהיי, שהוא גם האיש שתועד בבלומפילד בשבוע שעבר במשחק נגד בית"ר ירושלים. טוהיי הוא המקים של עמותת PeacePlayers שפועלת מ-2001. מדובר בעמותה בינלאומית שעובדת בארה"ב ובבריטניה, ומשתמשת בכדורסל כדי לאחד קהילות של ילדים. אותה עמותה עובדת במזרח התיכון, בצפון אירלנד, בדרום אפריקה, בקפריסין ובארה"ב, בשיתוף עם נייק.

https://peaceplayers.org/
עוד שם, פורסם, אין ספק שאיציק ושרון טובים יותר מאנשי המקצוע האלה.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... /hykaweg8s
שני מכשולים עיקריים מונעים משרון ניסנוב לחתום: הראשון הוא שקבוצת הניהול מוכנה להתחייב על השקעה של שישה מיליון שקל בלבד בפעימה חד פעמית, בעוד ניסנוב דורש כי ההשקעה תהיה בכל עונה.
עוד מכשול הוא נושא השותפות. האמריקנים דורשים לקבל את זכויות הניהול, וגם שהבעלים הנוכחיים יישארו כבעלי מניות. "אני לא מחפש שותפים", הסביר שרון ניסנוב, "נפגשתי עם הנציגים והם אמרו שהם רוצים למכור את הקבוצה ולעשות מזה כסף. מבחינתי מי שרוצה את הקבוצה צריך לקחת אותה במאת האחוזים, להשקיע בה".
עוד אמר ניסנוב: "אם הם ייצרו גרעון, מי יהיה אחראי עליו? למה רוצים להשאיר אותנו? אם רוצים, שייקחו הכל, אין פה בכלל אנשים שמוכנים להשקיע כסף, הכל שטויות, אין פה שום דבר אמיתי". מי שחתם על האפשרות לבצע בדיקתת נאותות הוא איציק ניסנוב, כשמתברר כי תוכן המסמך היה מוטעה ולכן אין עדיין החלטה סופית".

הוא מטורף לגמרי.
רק מזכיר, האיש לא השקיע מכיסו, הכל כהלוואת בעלים.
גם הזלזול הזה באנשי מקצוע ובאפשרות (הסבירה בהחלט), שאפשר להשביח את המותג באמצעות קשרים ושיתופי פעולה שיסייעו למועדון ברמה הספורטיבית.
והדובדבן, הוא לא מחפש שותפים, בטח שלא, יש לו 9000 כאלה בראשות האולטראס הנבלות.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

ציטוט מעניין:

שני מכשולים עיקריים מונעים משרון ניסנוב לחתום: הראשון הוא שקבוצת הניהול מוכנה להתחייב על השקעה של שישה מיליון שקל בלבד בפעימה חד פעמית,
בעוד ניסנוב דורש כי ההשקעה תהיה בכל עונה.

שרון ניסנוב מוכן להשקיע 6 מיליון חד פעמי?
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

אני מסכים עם ניסנוב - אם הם רוצים את הפועל, שיקחו הכל.
כל פורמט שמשאיר לניסנוב יד ורגל במועדון, הוא פסול.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדאדום
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

chimpfive כתב: 15 נובמבר 2022, 09:05
אדום בבית כתב: 15 נובמבר 2022, 08:04 את האמת...הדעה שלי אולי לא תיהיה פופולארית אבל אני חושב שלא צריך כ''כ למהר ולמכור לחברה האלה.

אני לא מסמפט את ההנהלה הנוכחית בלשון המעטה אבל החברה החדשים שבאים לקנות לא עושה רושם שבאים עם איזה כסף גדול ככה שלא הייתי ממהר.

מי שמעדיף להישאר עם שני אחים שאין להם שום אינטרס או רצון למכור נכס מניב, יסלחו לי, חי בלה לה לנד. לא רק שאין להם שום אינטרס למכור, גם אם היו רוצים לא יודעים בכלל את העבודה של למצוא משקיע. האחים לא מכניסים שקל, לא יודעים לנהל מכולת, מוכרים הכל בזול, ואנחנו בסוף מקבלים קבוצה של פח אשפה בניהול סרבי הזוי ושחקני ליגה ז'. מעדיפים להישאר עם חרא, אל דאגה, שרון ישמח להמשיך להחריב את המועדון עד שלא יישאר ממנו זכר.
אם אכן יש קבוצה שרוצה לרכוש את המועדון, האחים ניסנוב ימכרו. סירוב מתוקשר של אחד האחים לא לחתום הוא חלק מהמו"מ (בהנחה שהוא אמיתי ורציני). יותר טקטיקה כדי לשפר עמדות מכל דבר אחר. גם אם האחים ניסנוב "לא שמים כסף", שמים ערבויות. ומעבר לזה ההפגנות של האוהדים מול הבית שלהם או ההתנהלות במגרשים , "משכנעים" או "ישכנעו" אותם לעזוב.
השמות של הקבוצה שמתעניינת בקבוצה מצביעים על כוון : אנשים מעורבים בכודרגל בדרג נמוך או בינוני. אחד קשור לקבוצה מובילה בליגה השלישית באנגליה, אחר בקבוצה של המקום האחרון בליגה של סקוטלנד, השלישי בפרויקטים חברתיים בכדורסל של ארה"ב.
אולי יש להם יכולות ניהוליות טובות אבל מעבר לכל זה : אוהדי הפועל תא חייבים להפנים שמזמן אנחנו לא קבוצה צמרת. אנחנו קבוצה מרכז טבלה עם משאבים מוגבלים.
אם אכן המועדון ימכר, התנאי להצלחת ההנהלה החדשה הוא תאום ציפיות עם האוהדים. עד עכשיו אוהדים גרמו יותר נזק מתועלת כאשר הגיעו לעמדות ניהוליות.
avivx2
קיבל.ה  98 לייקים

האדס כתב: 15 נובמבר 2022, 08:44 מה זה יעזור הנוכחות בסביון?
משחקים לידיים של ניסנוב.
צריך לייצר הפגנה בלתי תלויה, באיזור נטרלי ולהביע מחאה בהתנהלות. לא ללכת לקלל אותו ואת אישתו בדיוק כשיש מו״מ למכירה. המסרים גם כן- לא קללות. אלא דברים כמו-
תמכרו את הפועל
שחררו את הפועל

אבל אין לי ציפיה שמישהו פה כבר יבין שהפגנות ליד הבית הם הרסניות.
מסכים איתך- הם אמורים כולםפ להיפגש היום אצל עו"ד רועי רוזן: "הבוקר יתכנסו ארבעת בעלי הפועל ת"א, איציק ושרון ניסנוב, בועז תושב וזאב גרינברג במשרדו של עו"ד רועי רוזן שמרכז את נושא ההתעניינויות סביב המועדון. הארבעה יתכנסו על מנת לעבור על ההסכם המתגבש, זאת כשברקע חלק מהשותפים סבורים כי מדובר בעוד התעניינות שלא תצא לפועל, ובכל מקרה לא אוהבים את הפורמט המתגבש".

למה לא ללכת להפגין אצל עורך הדין? זה המקום הכי מתאים וגם במרכז, הכתובת של המשרד היא: מגדל בסר 4, קומה 14
רחוב מצדה 7, בני ברק.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

הלוואי שיימכרו אבל אני לא בטוח שהם כאלו לחיצים.
מעניין אם אחרי הפגישה תצא הודעה מטעם ארגון האוהדים וזו הסיבה שלא יצאה הודעה עד כה.
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

צ'ימבויקה כתב:יחד עם השניים עומד יועץ מומחה בניהול ספורט: איש העסקים היהודי אמריקני, ברנדן טוהיי, שהוא גם האיש שתועד בבלומפילד בשבוע שעבר במשחק נגד בית"ר ירושלים. טוהיי הוא המקים של עמותת PeacePlayers שפועלת מ-2001. מדובר בעמותה בינלאומית שעובדת בארה"ב ובבריטניה, ומשתמשת בכדורסל כדי לאחד קהילות של ילדים. אותה עמותה עובדת במזרח התיכון, בצפון אירלנד, בדרום אפריקה, בקפריסין ובארה"ב, בשיתוף עם נייק.

https://peaceplayers.org/
עוד שם, פורסם, אין ספק שאיציק ושרון טובים יותר מאנשי המקצוע האלה.
מפעלות חינוך וחברה 2.0
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

יותר גרוע מעכשיו לא יכול להיות. הפועל נמצאת כרגע בשפל, שבאמת לא זכור לי הרבה זמן, הן מבחינה מקצועית, תדמיתית וכלכלית (מבחינת השקעה בקבוצה - לא חובות).
אחרי שאתם מרסקים את המותג שנה אחר שנה, אם נשאר לכם טיפת כבוד פשוט תשחררו אותנו!

חייבים לעשות כל שביכולתנו שהם לא אלו שיעצרו את אפשרות המכירה.
חלאס אין מה להישען בקרנות המזבח, לכו כבר צמד נוכלים!
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 15 נובמבר 2022, 09:24
chimpfive כתב: 15 נובמבר 2022, 09:05

אם אכן יש קבוצה שרוצה לרכוש את המועדון, האחים ניסנוב ימכרו. סירוב מתוקשר של אחד האחים לא לחתום הוא חלק מהמו"מ (בהנחה שהוא אמיתי ורציני). יותר טקטיקה כדי לשפר עמדות מכל דבר אחר. גם אם האחים ניסנוב "לא שמים כסף", שמים ערבויות. ומעבר לזה ההפגנות של האוהדים מול הבית שלהם או ההתנהלות במגרשים , "משכנעים" או "ישכנעו" אותם לעזוב.
השמות של הקבוצה שמתעניינת בקבוצה מצביעים על כוון : אנשים מעורבים בכודרגל בדרג נמוך או בינוני. אחד קשור לקבוצה מובילה בליגה השלישית באנגליה, אחר בקבוצה של המקום האחרון בליגה של סקוטלנד, השלישי בפרויקטים חברתיים בכדורסל של ארה"ב.
אולי יש להם יכולות ניהוליות טובות אבל מעבר לכל זה : אוהדי הפועל תא חייבים להפנים שמזמן אנחנו לא קבוצה צמרת. אנחנו קבוצה מרכז טבלה עם משאבים מוגבלים.
אם אכן המועדון ימכר, התנאי להצלחת ההנהלה החדשה הוא תאום ציפיות עם האוהדים. עד עכשיו אוהדים גרמו יותר נזק מתועלת כאשר הגיעו לעמדות ניהוליות.
הקהל של הפועל זה קהל נאמן, זה לא קהל שדורש הצלחה כאן ועכשיו.
ניהול נכון, קשרי קהילה, שמירת שחקנים שאפשר להזדהות איתם ולא למכור אותם, כל הדברים האלו חסרים מאד היום.
ניסנוב איבדו את הלגיטימציה שלהם, שישחררו אותנו !
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

דרך אגב, לפי הפרסומים, הרוכשים יהיו חייבים להשקיע בקבוצה כדי לדלל את המניות של ניסנובס.
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

בר לב אדום כתב:יותר גרוע מעכשיו לא יכול להיות. הפועל נמצאת כרגע בשפל, שבאמת לא זכור לי הרבה זמן, הן מבחינה מקצועית, תדמיתית וכלכלית (מבחינת השקעה בקבוצה - לא חובות).

מבלי להיכנס לעניין המכירה, ניסנוב וכו' , הפועל לא נמצאת בשפל כזה גדול כמו שאתה מתאר.
ההרגשה לא טובה כי הקבוצה מדשדשת בתחתית בינתיים ואין לי ספק שאילו היתה במצבה של הפועל ירושלים למשל וגם לא מפסידה בדרבי, היינו שומעים זמירות אחרות.
בסופו של דבר יש להפועל מחלקת נוער מצויינת, יש כסף בקופה, אין חובות, אין ענייני עבר בcas יותר, יש כמה וכמה שחקנים טובים בסגל הבוגרת, מאמן לא רע, יש קהל גדול ואלפי מנויים עם איצטדיון ראוי ומתקן אימונים טוב.
רוב הקבוצות בארץ היו מתחלפות איתנו, כשאשתקד היינו כפסע מלסיים במקום ה-4 ולפני שנתיים הגביע היה בהישג יד ואלמלא השיפוט ....

לא הכל שחור וזו גם הסיבה מדוע כיום הפועל יותר אטרקטיבית למכירה מאשר לפני 3-4 שנים.

כך שאפילו לליצנים כמו ניסנוב מגיעה מילה טובה ובל נשכח שגם בזכותם יש היום קבוצה בכלל, אחרי הפירוק. צריך לקחת דברים בפרופורציות המתאימות.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדBelos
Charlie
קיבל.ה  446 לייקים

לכל אלו שסקפטים לגבי קבוצת הניהול המדוברת:

לא יודע מה האמת בכל הפרסומים ומה המטרה האמיתית של שרון ניסנוב, אבל אני יודע דבר אחד בוודאות ומקרוב:
מאיר תושב אוהב בכל ליבו את המועדון הזה.
הוא מלווה אותו עשרות שנים כשבשנים האחרונות הוא הוציא מכיסו מיליוני שקלים עבור המועדון, גם לפני הפירוק כשנקרא לסייע עוד בתקופת רמון.
בועז גדל בבית אדום ומייצג נאמנה את הדוד שלו.
הם לא יפגעו במושא אהבתם, הם לא יזרקו שנים של השקעה - זמן וכסף - לפח ככה סתם אחרי הכל.

תהיו בטוחים שתושב דואג להפועל לא פחות מניסנוב ואם הוא סמך ידו על קבוצת הניהול הזו, כנראה שהוא מאמין ומעריך כי היא תיטיב יותר עם הקבוצה ולטווח הארוך עדיף להעביר אליהם את הפועל, ושהדבר נבדק ולא מנסים להיפטר מהר מהאחריות למועדון.

הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroאספרנסהChegi
Nati
קיבל.ה  1018 לייקים

מהיום שהם לקחו את הקבוצה,כל החלטה שהם לקחו הייתה ההחלטה הלא נכונה.
הגיע הזמן לקחת את ההחלטה הנכונה.
רוצה להגיד שהיה טוב איתכם.אבל למי אני משקר.
יאללה תחזרו ליציע
Niro
קיבל.ה  322 לייקים

Charlie כתב: 15 נובמבר 2022, 10:15
בר לב אדום כתב:יותר גרוע מעכשיו לא יכול להיות. הפועל נמצאת כרגע בשפל, שבאמת לא זכור לי הרבה זמן, הן מבחינה מקצועית, תדמיתית וכלכלית (מבחינת השקעה בקבוצה - לא חובות).

מבלי להיכנס לעניין המכירה, ניסנוב וכו' , הפועל לא נמצאת בשפל כזה גדול כמו שאתה מתאר.
ההרגשה לא טובה כי הקבוצה מדשדשת בתחתית בינתיים ואין לי ספק שאילו היתה במצבה של הפועל ירושלים למשל וגם לא מפסידה בדרבי, היינו שומעים זמירות אחרות.
בסופו של דבר יש להפועל מחלקת נוער מצויינת, יש כסף בקופה, אין חובות, אין ענייני עבר בcas יותר, יש כמה וכמה שחקנים טובים בסגל הבוגרת, מאמן לא רע, יש קהל גדול ואלפי מנויים עם איצטדיון ראוי ומתקן אימונים טוב.
רוב הקבוצות בארץ היו מתחלפות איתנו, כשאשתקד היינו כפסע מלסיים במקום ה-4 ולפני שנתיים הגביע היה בהישג יד ואלמלא השיפוט ....

לא הכל שחור וזו גם הסיבה מדוע כיום הפועל יותר אטרקטיבית למכירה מאשר לפני 3-4 שנים.

כך שאפילו לליצנים כמו ניסנוב מגיעה מילה טובה ובל נשכח שגם בזכותם יש היום קבוצה בכלל, אחרי הפירוק. צריך לקחת דברים בפרופורציות המתאימות.

צר לי צ'ארלי, הודעה מנותקת לטעמי.
המועדון שלנו חולה ועם ניהול שרק לוקח אותנו יותר ויותר למטה. הנכס היחיד זה הקהל.
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

אני לוקח בערבון מוגבל את מה שצנציפר מפרסם כי הוא בעל אינטרס בסיפור בעקבות המקור שלו (כפי שהדר יעקובי בעלת אינטרס למקור אחר).
כמו שנתי כתב , הגיע הזמן שיחזרו ליציע ויזוזו הצידה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
שחר
קיבל.ה  1370 לייקים

אגב- ספקולציה:
יכול להיות שניסנוב כבר תקופה על הסיפור, הוא החליט שהוא לא משחרר את המועדון ויודע שהוא עומד לפני מלחמת עולם ולכן הלך להתייעץ השבוע עם "אחד שיודע" מה זה להתמודד מול אוהדי הפועל, אלי טביב ועל הדרך לקבל ממנו רעינות אך להחזיק מועדון בן ערובה עד שהוא יקבל 20 מיליון שקל ביד?
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךadom4הסבתא של הפועל
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

בלי לזלזל, אין לך מושג.
הפועל ת"א כרגע הוא מקום שאף אחד לא רוצה לעבוד איתו
שום שחקן רציני לא רוצה להגיע לפה
שום מאמן מכובד לא רוצה להגיע לפה
השיח של אנשי מקצוע על המועדון הוא שלילי מאוד

תדמיתית אנחנו בשפל של השפל. מקצועית אנחנו בשפל של השפל.
מסכים שלא צריך לעשות שחור מה שלא, פשוט המצב באמת שחור
הפוסט קיבל 2 לייקיםNiroGili
Xavi
קיבל.ה  676 לייקים

זה שניסנוב משחק אותה כאילו הוא דואג לעתיד של המועדון זה פשוט מביך
הפוסט קיבל 9 לייקיםL.Sלירון האדוםטכנית לארזadom4JoshshaharotRed Wolfכרוביתאיליץ'
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

בדיעבד ולא בדיעבד חבל שלא מכרו בזמנו את המועדון לסעיד.התחייב לפי הפרסומים להשקיע בכל עונה בניגוד למה שמוצע כעת.
וגם תשימו לב בפועל ככל שעובר הזמן ההצעות על המועדון יותר ויותר נמוכות.
אני מקווה ודי בטוח שגם הבעלים מבינים את זה.
נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 15 נובמבר 2022, 10:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

Xavi כתב: 15 נובמבר 2022, 10:38 זה שניסנוב משחק אותה כאילו הוא דואג לעתיד של המועדון זה פשוט מביך
הלוואי וזה היה מביך
זה מסוכן לעתיד המועדון
אנחנו בזמנים קריטיים
L.S
קיבל.ה  598 לייקים

אם כל מה שרשום על הקבוצת רכישה הזו נכון, אני רוצה אותם.

מעבר לזה שאני רוצה אותם, אני חושב שזה בדיוק מה שאנחנו צריכים. אנשי מקצוע אמיתיים.
אנשים שבאים לעבוד כדיי לקחת מועדון מנקודה מסוימת לשפר אותו ולהוביל אותו קדימה.
גם אם מדובר בהשבחה בשנים הבאות, זה אומר שאנחנו הולכים להנות ממוצר מקצועני ברמה שלא הכרנו עדיין.

אני לא מכיר שאפשר להשביח נכס כושל מבלי להשקיע בו, לטפח אותו ולהפוך אותו לאטרקטיבי
קחו אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםNiroלירון האדום
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

L.S כתב: 15 נובמבר 2022, 10:57 אם כל מה שרשום על הקבוצת רכישה הזו נכון, אני רוצה אותם.

מעבר לזה שאני רוצה אותם, אני חושב שזה בדיוק מה שאנחנו צריכים. אנשי מקצוע אמיתיים.
גם אם מדובר בהשבחה בשנים הבאות, זה אומר שאנחנו הולכים להנות ממוצר מקצועני ברמה שלא הכרנו עדיין.

אני לא מכיר שאפשר להשביח נכס כושל מבלי להשקיע בו, לטפח אותו ולהפוך אותו לאטרקטיבי
קחו אותנו
אבל חוץ מהטייטלים שלהם, מה גורם לך לחשוב שהם לוקחים מועדונים ומצעידים אותם קדימה?
לפי מה שאני קורא עליהם, הם נראים יותר מתאימים לקחת את שמשון ת״א ובתוך מספר שנים להחזיר אותם לליגה הלאומית, בתקווה שיום אחד יגיע רוכש אמיד.
אני באמת לא מצליח לראות איך זה לוקח מועדון כמו הפועל ת״א קדימה. לי זה מרגיש שזה קצת יבסס אותנו בבינוניות שלנו, רק שהפעם לא יהיו לנו בעלים להפגין מולם.
וזה שהם שואפים לאקזיט זה מעולה, רק שאם האקזיט לא יגיע, יש מצב שנחזור להיות מועדון עם חובות.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
בר לב אדום
קיבל.ה  301 לייקים

אתה רציני איתי?
עשור שאתה מחשיב כניסה לפלייאוף עליון כהישג. (שלא נדבר על אירופה בכלל..)
אם המצב יישאר כפי שהוא , החל משנה הבאה אתה תראה דילול משמעותי בקניית המנויים מדי שנה, שלא לדבר שבגלל המצב של הפועל, בעשור האחרון לא נוצר שום מעגל חדש של אוהדים שייצמחו כאן.
שחקנים מעדיפים לחתום בכל מיני הפועל חיפה וקבוצות בינוניות על פני הפועל בשביל עוד 20K$ - דבר שבחיים לא היה קורה בעבר (ראה מקרה אחרון אליאל פרץ).
אתה לא מצליח לייצר שום שלד נורמלי בקבוצה, כל שחקן שטיפה מראה ניצוצות אתה מוכר אותו לחו"ל.
תראה את היחס שאתה מקבל מהתקשורת ומאנשי מקצוע למיניהם, ממש לא שווה ערך לקבוצות הגדולות.

להזכירך אנחנו הפועל תל אביב ולא הפועל חיפה או הפועל חדרה - אנחנו צריכים להיות מוזכרים באותה נשימה יחד עם מכבי חיפה ומכבי תל אביב, שוב אין בעיה שיש שנים קשות, אבל להזכירך אנחנו מדברים כאן על יותר מעשור ובמידה ולא יהיה שינוי מיידי המצב רק יילך ויחמיר!

סיבות מספיק ראויות כדי להצדיק את ההודעה שרשמתי?

נ.ב זה כשרשמתי שפל כלכלי התכוונתי וגם ציינתי זאת מבחינת השקעה מצד הנוכלים שלא קיימת, דווקא זה שהמצב הם הצליחו להביא את הפועל להיות נקייה מחובות, זאת ההזדמנות הכי גדולה שיש לנו לעשות את הצעד קדימה, בדיוק כמו מקרה מכבי שאחרי ימים שחורים עם לוני, הגיע שניידר הכין אותה למכירה ואז הגיע הקנדי והשאר היסטוריה.

אסור לפספס את הרכבת !!
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1020 לייקים
יצירת קשר:

המצב האובייקטיבי נורא כי יש לה בעלים שלא נראה שבאמת רוצים (או יכולים) שהיא אי פעם תתקדם למשהו מעבר למועדון מרכז-תחתית טבלה.
כל עוד האמינו ברצון הטוב שלהם היה את הנכס של הקהל שהחזיק את העסק במידה רבה. עכשיו כאשר גם את זה אין, גם הקהל ייעלם ומשם הכל יתמוטט כבר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  688 לייקים

יותר מידי חצאי מידע
שורה תחתונה שיעשו בדיקות ואם הם בעניין שיקנו והכי חשוב, אם קונים אז הכל ולא משאירים חלק אצל הניסנובס, זה שיגעון
long live the zapta
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

ועכשיו זאב גרינברג מתראיין לספורט 1 ומאשים את הקהל כמובן.
https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... le/991201/
הבנתי היטב את ההצעה ומי עומד מולנו, זו אכן עסקה מסובכת שספק רב אם אכן תקרה. בעניין הזה אני מסכים עם שרון ניסנוב", אמר גרינברג הבוקר (שלישי)
והוסיף: "יחד עם זאת, לנו, שלושת הבעלים האחרים, פשוט נמאס. נמסור למי שיהיה מוכן לקחת, יותר טוב או פחות טוב. תפקידנו הסתיים, פשוט נמאס לנו".
גרינברג התייחס שוב ל"אמריקאים" ואמר: "אני לא יודע, אני באמת מקווה שזה ייצא לפועל, אבל אני מאוד סקפטי. בכל מקרה, כמו שאמרתי –
מול האמריקאים או גורם אחר, אנחנו החלטנו שדי לנו. אני גם לא רואה אסון אם מישהו יחליף אותנו לכמה שנים ויעביר את זה הלאה, העיקר שהאגודה תמשיך להתקיים.
זה הדבר היחיד שמניע אותנ. אם היה לנו גיבוי מלא מהאוהדים היינו ללא ספק משיגים עסקה יותר טובה להפועל תל אביב"
גיבוי מהקהל? על מה גיבוי? הרסתם את המועדון אתם מנהלים אותו זוועה, אז על מה גיבוי?
שחררו את הפועל
נערך לאחרונה על ידי לירון האדום ב 15 נובמבר 2022, 12:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל 2 לייקיםכרוביתאיליץ'
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

הפועל כתב: 15 נובמבר 2022, 11:17 המצב האובייקטיבי נורא כי יש לה בעלים שלא נראה שבאמת רוצים (או יכולים) שהיא אי פעם תתקדם למשהו מעבר למועדון מרכז-תחתית טבלה.
כל עוד האמינו ברצון הטוב שלהם היה את הנכס של הקהל שהחזיק את העסק במידה רבה. עכשיו כאשר גם את זה אין, גם הקהל ייעלם ומשם הכל יתמוטט כבר.
בשביל לקיים דיון רציני, גם אנחנו צריכים להיות מנומקים.
למה הם לא רוצים שהקבוצה תתקדם?
למה הם לא רוצים למכור?
האם הם צריכים לבדוק מול כל רוכש פוטנציאלי את מידת ההשקעה שלו? למכור למישהו רק בגלל ״שהוא יהיה יותר טוב מהם״ זה לא משהו שאנחנו צריכים לתמוך בו, כי אם המישהו הזה הוא יותר טוב מהם אבל לא יביא אותנו לאן שאנחנו רוצים וניתקע גם איתו 10 שנים זה לא הפתרון שאנחנו רוצים
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

redrony כתב: 15 נובמבר 2022, 12:23
הפועל כתב: 15 נובמבר 2022, 11:17 המצב האובייקטיבי נורא כי יש לה בעלים שלא נראה שבאמת רוצים (או יכולים) שהיא אי פעם תתקדם למשהו מעבר למועדון מרכז-תחתית טבלה.
למה הם לא רוצים למכור?
האם הם צריכים לבדוק מול כל רוכש פוטנציאלי את מידת ההשקעה שלו? למכור למישהו רק בגלל ״שהוא יהיה יותר טוב מהם״ זה לא משהו שאנחנו צריכים לתמוך בו, כי אם המישהו הזה הוא יותר טוב מהם אבל לא יביא אותנו לאן שאנחנו רוצים וניתקע גם איתו 10 שנים זה לא הפתרון שאנחנו רוצים
ומי מבטיח שרוכש אחר עשיר ככל שיהיה יצליח?
עד מתי נחכה למשיח על הסוס הלבן?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  769 לייקים

הפיאסקו נמשך, הפעם גרינברג מתראיין ואומר שהוא סקפטי.

https://sports.walla.co.il/item/3540640

עוד ציטוט מופלא
גרינברג פירט: "איך אני או בעלים אחר יכול להמשיך להשקיע כשהקהל כל כך נגדנו? ״
גרינברג הרי זה נדבן בן נדבן, תוהה איך אפשר ״להמשיך ולהשקיע״.
נורא יפה שהם מדברים על זה שהמועדון יציב כלכלית ומנגד הם נורא סקפטיים לגבי הבדיקת נאותות.
לירון האדום
קיבל.ה  1787 לייקים

Belos כתב: 15 נובמבר 2022, 11:12
L.S כתב: 15 נובמבר 2022, 10:57 אם כל מה שרשום על הקבוצת רכישה הזו נכון, אני רוצה אותם.

קחו אותנו
אבל חוץ מהטייטלים שלהם, מה גורם לך לחשוב שהם לוקחים מועדונים ומצעידים אותם קדימה?
לפי מה שאני קורא עליהם, הם נראים יותר מתאימים לקחת את שמשון ת״א ובתוך מספר שנים להחזיר אותם לליגה הלאומית, בתקווה שיום אחד יגיע רוכש אמיד.
אני באמת לא מצליח לראות איך זה לוקח מועדון כמו הפועל ת״א קדימה. לי זה מרגיש שזה קצת יבסס אותנו בבינוניות שלנו, רק שהפעם לא יהיו לנו בעלים להפגין מולם.
וזה שהם שואפים לאקזיט זה מעולה, רק שאם האקזיט לא יגיע, יש מצב שנחזור להיות מועדון עם חובות.
כי איזו סיבה יש להם להשקיע 6-7 מיליון שקל?
כי יש להם יותר קשרים מהאחים ניסנוב ברמה העולמית.
גם ניסנוב רצו לעשות אקזיט (ועדיין רוצים).

הם יהיו חיביים להשקיע כדי להשביח את המועדון וגם כדי לדלל את המניות של ניסנובס.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  832 לייקים

לסגור עם סעיד אם הוא עדיין מעוניין
Niro
קיבל.ה  322 לייקים

גרינברג זה לא הבחור ששם בהתחלה 250k ומאז לא שם אגורה? זה שהחליט על "פיטורי שחקנים" שנאלצו לשלם להם פיצויים מהכספים שהוא לא השקיע?
לא יודע מה שמים להם באוכל ביציע הכבוד, הם לא מחוברים למציאות.
redrony
קיבל.ה  625 לייקים

לירון האדום כתב: 15 נובמבר 2022, 12:25
redrony כתב: 15 נובמבר 2022, 12:23
למה הם לא רוצים למכור?
ומי מבטיח שרוכש אחר עשיר ככל שיהיה יצליח?
עד מתי נחכה למשיח על הסוס הלבן?
עניין של הסתברות והבנה של המצב. מבעלים אחראי הייתי מצפה שיעריך מה כדאיות העסקה עבור המועדון בטווח הארוך ולא למכור לכל מי שבא עם הצעה גם אם הוא יכול לשפר את המצב הנוכחי באחוזים בודדים.
אם יבוא עכשיו מישהו ויגיד אני משקיע 5 מיליון בשנה וזהו, אז גם אם זה יותר טוב מהמצב הנוכחי אני לא בטוח שזה כדאי, כי זה אומר בעלים חדש, שירצה לבוא לתקופה והקבוצה עדיין לא תהיה השגית ואז נתקעת איתו, כי אף אחד לא מבטיח לך שהוא יהיה מוכן למכור את הקבוצה לבא בתור שיכול לשדרג אותו.
לכן לפני שמוכרים קבוצה לרוכש הבא, צריכים להבין שהוא האופציה הכי טובה שקיימת בטווח הנראה לעין
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

"הוא אמר לי שהם מוכנים להשקיע סכום חד פעמי של שישה-שבעה מיליוני שקלים רק לעונה הבאה, שבה הם יודעים שייכנסו סכומים של חמישה מיליוני שקלים על מכירות שחקנים, ולא מוכנים להשקיע יותר".
אגב, פנינה נסתרת בראיון של שרון ניסנוב. כל הקיץ הזה שמענו על איך "רוב הכסף מהמכירות ייכנס בעונה הבאה", ופתאום מסתבר שמדובר על "רק" 5 מיליון שקלים.
כמות השקרים שהאנשים האלה מפזרים היא בלתי נסבלת.
באמת מעניין למה רוב הקהל לא מאמין למילה שיוצאת לו מהפה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךShacham
שליחת תגובה