חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 14:56 בתור מי שפעל לצד פלסטינים בשטחים במשך כמה שנים, אני דווקא אעיד על הצד השני: הצבא שקרן ברמות מטורפות (ואיתו יחד התקשורת העברית), הפלסטינים כמעט תמיד אומרים אמת ובאופן כללי הכיבוש ומשטר האפרטהייד הם פשעים חמורים נגד האנושות שעל האחראים עליהם לשבת שנים רבות בכלא. מאמין שאחרים שאשכרה היו שם לצד פלסטינים יכולים לספר דברים דומים (פססססט... @אמה גולדמן ).

@ASAFABADI - עד שלא תביא הוכחות, הדברים שלך שווים בדיוק כמו הדברים שלי: מדובר ב-hearsay. ומהניסיון שלי כאמור אין לי שום סיבה להאמין לפקיד במשרד הבטחון, בדיוק כמו שאני לא מאמין לפקידות משטר האפרטהייד בדרא"פ או לפקידות הגרמנית בתקופה ההיא. האינטרסים של מדינת ישראל מתיישרים לחלוטין עם קיום "חקירות" שמוציאות את הפלסטינים שקרנים תוך כדי כסת"ח של "ביצענו חקירה".

זה מזכיר לי את הפעם ההיא שקצין אמ"ן ציוני אמר לי ברצינות מוחלטת שהוא מכיר עובד שב"כ שתומך בחד"ש באופן פומבי. בסדר, ואני מכיר חוקרי שטאזי שהתבטאו נגד הנהגת בריה"מ :rofl:
1.אהבתי שאתה מנסה להקטין אותי אבל לא יעבוד לךס לא פקיד, חוקר.
2.אז הכל אנרכיה ואל תאמין לחוקרים ולמשטרה והשופטים גם מתייכים ויאלה בלאגן
3.ממש פה היא תיארה את זה בתור תקיפת אמבולנס כשבפועל לא היתה שם תקיפה פר סה, תקיפה זה לזרוק אבנים על האוטובוס למשל, אתה מוזמן להאמין למה שאתה רוצה והייתי בשמחה מראה לך את הקלטות והמסמכים שראיתי אבל לצערי אני לא יכול...
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 14:56 בתור מי שפעל לצד פלסטינים בשטחים במשך כמה שנים, אני דווקא אעיד על הצד השני: הצבא שקרן ברמות מטורפות (ואיתו יחד התקשורת העברית), הפלסטינים כמעט תמיד אומרים אמת ובאופן כללי הכיבוש ומשטר האפרטהייד הם פשעים חמורים נגד האנושות שעל האחראים עליהם לשבת שנים רבות בכלא. מאמין שאחרים שאשכרה היו שם לצד פלסטינים יכולים לספר דברים דומים (פססססט... @אמה גולדמן ).

@ASAFABADI - עד שלא תביא הוכחות, הדברים שלך שווים בדיוק כמו הדברים שלי: מדובר ב-hearsay. ומהניסיון שלי כאמור אין לי שום סיבה להאמין לפקיד במשרד הבטחון, בדיוק כמו שאני לא מאמין לפקידות משטר האפרטהייד בדרא"פ או לפקידות הגרמנית בתקופה ההיא. האינטרסים של מדינת ישראל מתיישרים לחלוטין עם קיום "חקירות" שמוציאות את הפלסטינים שקרנים תוך כדי כסת"ח של "ביצענו חקירה".

זה מזכיר לי את הפעם ההיא שקצין אמ"ן ציוני אמר לי ברצינות מוחלטת שהוא מכיר עובד שב"כ שתומך בחד"ש באופן פומבי. בסדר, ואני מכיר חוקרי שטאזי שהתבטאו נגד הנהגת בריה"מ :rofl:
סתם לדוגמא היה לי אירוע שממש חיילים הלכו לטפל במחבל שנורה וזרקו אבנים ובזמן שהם מטפלים בו בא המון וניסה לעשות בהם לינץ', היה סרטון מלא שהם צילמו והעלו לפייסבוק ואז עוד תבעו אותנו על מישהו שנפצע שם בזמן שהוא ניסה לעשות לינץ', כמה מפגרים אתם יכולים להיות
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ASAFABADI כתב: 13 נובמבר 2022, 15:32
אדום מטלי כתב: 13 נובמבר 2022, 15:19
בני12 כתב: 13 נובמבר 2022, 15:18
הוא כבר ענה לך שלא על השאלה הראשונה וכן על השאלה השניה.
רק שאין שום קשר בין השאלה הראשונה לשניה
לא, הוא לא ענה.
עניתי אבל אתה לא מסוגל לקרוא כנראה אז הנה
1.לא
2.באופן שטחי, זה ממש לא מה שמטריד את חיי כמוכם, אני בן אדם די אגואיסט
שאלה 1 הייתה כמובן רטורית, לא התכוונתי שתענה עליה
על שאלה 2 ענית עכשיו, תודה (אם אמרת את המשפט הזה קודם ופיספסתי אותו, מתנצל).

תראה, זה אשכול על חדשות מהזווית הפלסטינית.
אני למשל לא נכנס לאתר של דובר צה"ל, או של ערוצי הטלויזיה הישראלית, כי אני לא מאמין לאף מילה שלהם. הייתי יכול להיכנס לשם ועל כל ידיעה לכתוב "אני לא מאמין לכם/אני לא מאמין לכם/אני לא מאמין לזה". אבל מה הטעם בזה? לכן אני לא מבין מה אתה באמת עושה כאן.
אם היית נכנס לאשכול ומראה לנו ראיות או הוכחות שידיעה שמביאים כאן היא שקרית או לא נכונה, או רק חלק מהסיפור, היה בזה הגיון, כי היה אפשר לדבר על זה. אבל אם אתה רק "לא מאמין" לאף מילה מהזווית הפלסטינית, מה יש לך לחפש כאן? זה אשכול לאנשים שמאמינים ורוצים לראות איך הדברים נראים מהזווית הזו.

אם יום אחד בכל זאת יעניין אותך מה באמת קורה בשטחים הכבושים ויש לך חשבון פייסבוק, מציע לך לעקוב אחרי יובל אברהם, תמר גולדשטיין, עדי רונן ארגוב, מאיר ברוכין (יש עוד הרבה אם תרצה). הם כולם פעילי זכויות אדם שמדווחים על המציאות שם, ומכיון שהאמינות מאד חשובה להם – הרי מחפשים אותם על כל מילה – הם מכירים טוב את המקורות שלהם, ונזהרים לא לפרסם ידיעות שאינן ברמת אמינות מאד גבוהה (זוכר אפילו מקרים שהם טעו ותיקנו את עצמם). הם לא לוקחים כל סיפור של פלסטיני ומדווחים עליו. במקרים שזה היה מילה שלהם כנגד מילה של נציג כלשהי של המשטר, התברר שהם צדקו ונציג המשטר שיקר.

אני מציע לך לעקוב לא יום אחד, אלא כמה שבועות רצוף אחרי אחד או שניים מהם, פשוט בראש פתוח. אם תצליח להכיל את זה לתקופה כזו (וזה לא דבר פשוט למישהו בגישה שלך, אני זוכר את עצמי במצב הזה) אני מניח שרמת האמונה שלך בדיווחים שלהם תשתנה פלאות.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ASAFABADI כתב: 13 נובמבר 2022, 15:34 הייתי בשמחה מראה לך את הקלטות והמסמכים שראיתי אבל לצערי אני לא יכול...
כמה נוח. הטיעון שלך הוא למעשה "אני צודק כי יש לי מידע פנימי שאני לא יכול לחלוק". וואלה, אני בוחר להאמין למה שחוויתי אינספור פעמים בשטחים בעצמי ולא לחוקר ̶ש̶ט̶א̶ז̶י̶ ישראלי בפורום אונליין.

להשוות את עצמך למשטרה, שהיא אחד הגופים הכי מושחתים ורקובים בישראל (ורמה הבינ"ל מדובר בגופים בזויים), ולבתי המשפט שלוקחים חלק פעיל מאד בתחזוקת משטר הכיבוש ובכלל בהכנסת חפים מפשע לכלא, אלה לא בדיוק נקודות לזכות הטיעון שלך.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ASAFABADI כתב: 13 נובמבר 2022, 15:43 סתם לדוגמא היה לי אירוע שממש חיילים הלכו לטפל במחבל שנורה וזרקו אבנים ובזמן שהם מטפלים בו בא המון וניסה לעשות בהם לינץ', היה סרטון מלא שהם צילמו והעלו לפייסבוק ואז עוד תבעו אותנו על מישהו שנפצע שם בזמן שהוא ניסה לעשות לינץ', כמה מפגרים אתם יכולים להיות
תביא הוכחות להתרחשות האירוע הזה ויהיה אפשר לדון בו. כפי שאתה מציג אותן דווקא ההתנהלות שלהם נשמעת לי הגיונית מאד - יש לפגוע בחיילי הכיבוש בכל הזדמנות, בוודאי כשהם מחזיקים ב"מחבל", אפילו אם לטענתם הם בסה"כ מנסים לטפל בו. זווית הראיה שלך בתור משתתף פעיל בדיכוי לא מאפשרת לך להבין את הסיטואציה.

לא שזה באמת משנה בסופו של דבר, כי גם אם הם עושים משהו "טיפשי" לפלסטינים הזכות להתנגד למשטר הכיבוש והאפרטהייד הציוני בכל צורה ובאיזה אופן שהם בוחרים בו, בייחוד באלימות כלפי חיילי צה"ל. לא יודע אם מי מאיתנו היה מתנהג אחרת במקומם.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מרגש מאוד הדיסוננס בין הרצון לרגיעה בכל מחיר כדי לשמור על חיי אדם במלחמה באוקראינה, לבין "יש לפגוע בחיילי הכיבוש בכל הזדמנות"

זה גם משפט די דוחה בלי קשר למוסר הכפול שבו, אבל כנראה שלקלל חברים ליציע זה חמור יותר מלעודד פגיעה בהם
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

רציתי לכתוב לך תשובה מפורטת, אבל אז קראתי שוב ולא יכולתי להתעלם מזה שאתה טוען שאני מדגים "רצון לרגיעה בכל מחיר" באוקראינה. שמע, אתה אדם נחמד והכל אבל זה חתיכת שקר מכוער ועיוות של דברים שכתבתי, אז אני לא חושב שמגיעה לך התייחסות.
תחזור בך ותתנצל, ואז אולי יהיה אפשר להמשיך בדיון הזה.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 16:34
ASAFABADI כתב: 13 נובמבר 2022, 15:43 סתם לדוגמא היה לי אירוע שממש חיילים הלכו לטפל במחבל שנורה וזרקו אבנים ובזמן שהם מטפלים בו בא המון וניסה לעשות בהם לינץ', היה סרטון מלא שהם צילמו והעלו לפייסבוק ואז עוד תבעו אותנו על מישהו שנפצע שם בזמן שהוא ניסה לעשות לינץ', כמה מפגרים אתם יכולים להיות
תביא הוכחות להתרחשות האירוע הזה ויהיה אפשר לדון בו. כפי שאתה מציג אותן דווקא ההתנהלות שלהם נשמעת לי הגיונית מאד - יש לפגוע בחיילי הכיבוש בכל הזדמנות, בוודאי כשהם מחזיקים ב"מחבל", אפילו אם לטענתם הם בסה"כ מנסים לטפל בו. זווית הראיה שלך בתור משתתף פעיל בדיכוי לא מאפשרת לך להבין את הסיטואציה.

לא שזה באמת משנה בסופו של דבר, כי גם אם הם עושים משהו "טיפשי" לפלסטינים הזכות להתנגד למשטר הכיבוש והאפרטהייד הציוני בכל צורה ובאיזה אופן שהם בוחרים בו, בייחוד באלימות כלפי חיילי צה"ל. לא יודע אם מי מאיתנו היה מתנהג אחרת במקומם.
סבבה שהם ינסו לפגוע בחיילי הכיבוש.
זאת קצת חוצפה לבוא ולתבוע אם נפגעת בנסיון הזה.
כמו זה שרצח את ההורים שלו ואז בקש רחמים כי הוא יתום
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בני12 כתב: 13 נובמבר 2022, 17:27 סבבה שהם ינסו לפגוע בחיילי הכיבוש.
זאת לא חוצפה בשום צורה.

קודם כל כי מהתיאור שלו וההיכרות שלי עם סיטואציות כאלה לא מדובר בחבורה של חמומי מח/טיפשים/תככני-על שהחליטו לנסות לפצוע חובש בגלל שהם לא יכולים לשלוט בעצמם/לא מבינים את הסיטואציה/חיפשו לרמות את המערכת (בהתאה), אלא סיטואציה כאוטית בה היה מאבק בין חיילי צבא כובש בשטח שאין להם שום זכות מוסרית להיות בו, ובין אנשים שראו קבוצת חיילים מתנפלת על מי שלדעת החיילים הוא "מחבל" (כי הוא מעז להתנגד לטרור הצה"לי). כל מי שהיה בסיטואציה כזו יודע שברגע המקרה קשה מאד לשפוט מה בדיוק החיילים עושים בפצוע (אולי הם באים לעצור אותו? לפגוע בו עוד? אולי עדיף לנצל את ההזדמנות ולפגוע בחיילי האויב במקום לתת להם לטפל פצוע ולעצור אותו? וכו'). אין פה שום דבר ברור. בוודאי שלא מדובר באיזושהי מזימה מחושבת היטב, אלא בהתנהגות די אופיינית בסיטואציות קרב בין חמושים ואוכלוסיה אזרחית.

ודבר שני כי הפשעים שישראל עושה בפלסטינים הם כ"כ קשים, שמבחינתי לכל פלסטיני יש זכות מוסרית לתבוע את צה"ל ולנסות להשיג קצת פיצויים אפילו על משהו שהוא עצמו אשם בו. חוצפה זו בוודאי לא, החוצפה היחידה היא של ישראלים שחושבים שיש להם הזכות בכלל להיכנס לאיזורים האלה ואח"כ עוד לעשות "נו נו נו" לאוכלוסיה אזרחית שמתקוממת ולהציג את הכל בניתוח מאד סטרילי, נקי ומשפטני. כאילו מערכת המשפט הישראלית היא איזשהו מופת של מוסריות שחייבים לכבד בכל מחיר.

ההקבלה היא לא למישהו שרוצח את ההורים שלו וכו', אלא לאדם שכל חייו ביריון מתעלל בו בלי סוף, ויום אחד אותו אדם מחליט לנסות לשרוט את הביריון, זה לא מצליח לו והוא חוטף מכה קלה מהביריון, אז הוא מנסה לנצל את ההזדמנות כדי להוציא מהביריון איזשהו תשלום.

אם אתם לא רוצים שפלסטינים יתנהגו באלימות כלפי חיילים וינסו לנצל את מערכת המשפט העלובה שלכם בכל אפשרות - אל תחזיקו אותם בדיקטטורה צבאית במשך למעלה מ-55 שנה בשביל לגנוב להם את האדמות ולעשות בהם טיהור אתני. אין לישראלים שום זכות להתלונן בסיטואציה הזו.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 17:34
בני12 כתב: 13 נובמבר 2022, 17:27 סבבה שהם ינסו לפגוע בחיילי הכיבוש.
זאת לא חוצפה בשום צורה.

קודם כל כי מהתיאור שלו וההיכרות שלי עם סיטואציות כאלה לא מדובר בחבורה של חמומי מח/טיפשים/תככני-על שהחליטו לנסות לפצוע חובש בגלל שהם לא יכולים לשלוט בעצמם/לא מבינים את הסיטואציה/חיפשו לרמות את המערכת (בהתאה), אלא סיטואציה כאוטית בה היה מאבק בין חיילי צבא כובש בשטח שאין להם שום זכות מוסרית להיות בו, ובין אנשים שראו קבוצת חיילים מתנפלת על מי שלדעת החיילים הוא "מחבל" (כי הוא מעז להתנגד לטרור הצה"לי). כל מי שהיה בסיטואציה כזו יודע שברגע המקרה קשה מאד לשפוט מה בדיוק החיילים עושים בפצוע (אולי הם באים לעצור אותו? לפגוע בו עוד? אולי עדיף לנצל את ההזדמנות ולפגוע בחיילי האויב במקום לתת להם לטפל פצוע ולעצור אותו? וכו'). אין פה שום דבר ברור. בוודאי שלא מדובר באיזושהי מזימה מחושבת היטב, אלא בהתנהגות די אופיינית בסיטואציות קרב בין חמושים ואוכלוסיה אזרחית.

ודבר שני כי הפשעים שישראל עושה בפלסטינים הם כ"כ קשים, שמבחינתי לכל פלסטיני יש זכות מוסרית לתבוע את צה"ל ולנסות להשיג קצת פיצויים אפילו על משהו שהוא עצמו אשם בו. חוצפה זו בוודאי לא, החוצפה היחידה היא של ישראלים שחושבים שיש להם הזכות בכלל להיכנס לאיזורים האלה ואח"כ עוד לעשות "נו נו נו" לאוכלוסיה אזרחית שמתקוממת ולהציג את הכל בניתוח מאד סטרילי, נקי ומשפטני. כאילו מערכת המשפט הישראלית היא איזשהו מופת של מוסריות שחייבים לכבד בכל מחיר.

ההקבלה היא לא למישהו שרוצח את ההורים שלו וכו', אלא לאדם שכל חייו ביריון מתעלל בו בלי סוף, ויום אחד אותו אדם מחליט לנסות לשרוט את הביריון, זה לא מצליח לו והוא חוטף מכה קלה מהביריון, אז הוא מנסה לנצל את ההזדמנות כדי להוציא מהביריון איזשהו תשלום.

אם אתם לא רוצים שפלסטינים יתנהגו באלימות כלפי חיילים וינסו לנצל את מערכת המשפט העלובה שלכם בכל אפשרות - אל תחזיקו אותם בדיקטטורה צבאית במשך למעלה מ-55 שנה בשביל לגנוב להם את האדמות ולעשות בהם טיהור אתני. אין לישראלים שום זכות להתלונן בסיטואציה הזו.
הישראלים לא מתלוננים.
מי שמתלונן אלו הפלסטינים שלא מקבלים את התביעות שלהם.
וכמו בכל מקום שיש נסיונות לרמאות, מי שנפגע הם אלה עם התביעות המוצדקות
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

ASAFABADI כתב:
אדום נחמד כתב: 13 נובמבר 2022, 12:21 נאמר זאת כך -
העדות שלך תואמת את הדיווחים של בצלם ש95 אחוז מהתביעות לא מגיעות לתביעה.
השאלה היחידה היא האם להאמין לצבא, שיש לו אינטרס ברור לדחות תביעות של פלסטינים, או לפלסטינים עצמם שגם להם יש אינטרס, אבל גם יש להם מה להפסיד (להגיש תלונה זה לא בדיוק למלא טופס באיזה אתר)
אז פה אתה יכול לבחור למי להאמין, להם או לי שהייתי זה שאשכרה חוקר את האירועים שקרו, אתה באמת לא מבין כמה שקרים מתועבים יש להם, כמה דברים מונפצים שהם מנסים להפיל את האשמה עלינו בין אם זה היה מחבלים שנפגעו או מתו ואז תבעו אותנו וטענו כמו בכל הדיווחים של בצלם פה:"הבן שלי שהינו תמים לחלוטין סתם הלך ברחוב ואז לפתע קיבל כדור ונפצע" כמובן שטות מוחלטת (היו גם מקרים בודדים כאלה ואכן שם גם תמיד ידענו להודות שאנחנו אשמים) אני במאת יכול לתת אלף מקרים שכמובן אני לא יכול לפרסם פה את הכל אבל תאמינו לי, ממקור ראשון, הם זייני שכל ענקיים
ואדום מטלי, לא, לסיפור הזה ולרוב גדול של הסיפורים אני אכן לא מאמין, וזה לא סתם כי "הם פלסטינים הם שקרנים רק ישראל" אלא באמת מתוך אחד שעסק בזה במשך כמעט 3 שנים באופן יומיומי, כאילו, באמת עצרו אותה וזה לא שלא קרה כלום פשוט הם אוהבים לקחת כל מחבל שנעצר ולהפוך אותו לילד על סף מוות שהכוחות הציוניים אנסו וזרקו את הגופה לכלבים, כנראה היא במאת עשתה משהו ונעצרה עליו אבל בטח שלא כיתרו לה את העיר כוח יממ ובטח שלא זרקו אותה לצינוק או אנערף (ואם כן אז אני באמת מאמין לצה"ל שזה היה נדרש) הרבה מהקצינים הבכירים הם די על השמאל מרכז פוליטי ותאמין לי שאני לא רואה בחיים שום סא"ל זורק בחורה צעירה לצינוק סתם כי בא לו להתעלל בה לכיף שלו
אין עם מי לדבר. הם ההגדרה המדויקת ל״שונאי ישראל״. כל מה שתראה להם יהיה באשמת הציונים.
אשכרה, באחת התגובות מישהו כתב שהפעולות שהפלסטינאים עושים בשטח ישראל מובנות לו (לא זוכר מי המשתמש).
לא צריך ללכת רחוק- אתמול איציק שלח לינק עם תמונה בטענה שמתנחלים השחיתו עצי זית.
בלי שום הוכחה מצולמת, אוטומטית היהודים אשמים (לי באמת אין מושג מה היה שם).
אתה מראה להם ראש עיר שמשלם לאנשים שיהרגו כלבים, ומחפשים הצדקה לכך דרך ראש עירית בית שמש בטענה שעשה את אותו הדבר (אני לא ראיתי שום הוכחה).
אני מאוד מקווה שאף אחד מהם לא נחשף למידע רגיש, כי אלה בשעת מלחמה ימכרו את המדינה שלנו בשקל תשעים (לא שהם לא עושים את זה עכשיו בחינם).
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בני12 כתב: 13 נובמבר 2022, 18:04 הישראלים לא מתלוננים.
מי שמתלונן אלו הפלסטינים שלא מקבלים את התביעות שלהם.
וכמו בכל מקום שיש נסיונות לרמאות, מי שנפגע הם אלה עם התביעות המוצדקות
הישראלים לא מתלוננים? פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תגיד, כיף לחיות בצדקנות ולצקצק בזמן שאנשים נאנקים תחת משטר אפרטהייד רצחני במחנות פליטים, נכון?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כרגיל, אסףאסרף כאילו שוכח את כל ההקשר בו נכתבו לו התגובות. עיקרן היה שהניסיון שלך להציג את הירי בכלבים כאיזושהי הוכחה ל"ברבריות" של הפלסטינים היא גיחוך במקרה הטוב, ועוד נסיון להצדיק את פשעי ישראל בעזרץ גזענות במקרה הסביר.

כמו-כן, בשל העובדה שהיכולות הטכניות שלך לוקות בחסר - עשיתי עבורך את העבודה בקשה וגיגלתי "בית שמש ירי בכלבים". https://news.walla.co.il/item/3079974
הופה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

כמו-כן #2, כולי תקווה שכל מי שיש לו גישה למידע סודי יכפר על עובדת היותו כלי בידי משטר האפרטהייד והטיהור האתני וימסור את כל המידע הסודי שברשותו לפלסטינים. בדיוק כפי שלטעמי הייתה החובה המוסרית על כל אדם להדליף מידע סודי שעשוי היה להפיל את משטר הנסדא"פ.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 17:15 רציתי לכתוב לך תשובה מפורטת, אבל אז קראתי שוב ולא יכולתי להתעלם מזה שאתה טוען שאני מדגים "רצון לרגיעה בכל מחיר" באוקראינה. שמע, אתה אדם נחמד והכל אבל זה חתיכת שקר מכוער ועיוות של דברים שכתבתי, אז אני לא חושב שמגיעה לך התייחסות.
תחזור בך ותתנצל, ואז אולי יהיה אפשר להמשיך בדיון הזה.
אתה צודק שעיוותתי מאוד את דבריך ועל כך אני מתנצל.
ואין צורך לתת תשובה מפורטת, אין לי עניין לדון איתך אחרי ההודעה האחרונה( זו שציטטתי קודם)
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מקבל את ההתנצלות, חבל שאתה לא מאפשר לי להסביר את כוונתי.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 18:40 כמו-כן #2, כולי תקווה שכל מי שיש לו גישה למידע סודי יכפר על עובדת היותו כלי בידי משטר האפרטהייד והטיהור האתני וימסור את כל המידע הסודי שברשותו לפלסטינים. בדיוק כפי שלטעמי הייתה החובה המוסרית על כל אדם להדליף מידע סודי שעשוי היה להפיל את משטר הנסדא"פ.
כשאתה כבר מעודד ריגול כנגד ישראל חצית קו אדום מבחינתי ואני כבר מבין עם מי יש לי עסק, יש מצב כבר שזה אפילו גובל בלא חוקי עידוד ריגול ואני הכי נגד כל הימנים המפגרים שרק צועקים תעוף מהארץ או תשללו לו את האזרחות אבל במקרה שלך באמת אם ככה אתה מדבר אז מבחינה בטחונית צריך לשלול לך את האזרחות, אתה הרי תרגל בשניה שרק יתאפשר לך אם לא כבר עושה את זה
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:כרגיל, אסףאסרף כאילו שוכח את כל ההקשר בו נכתבו לו התגובות. עיקרן היה שהניסיון שלך להציג את הירי בכלבים כאיזושהי הוכחה ל"ברבריות" של הפלסטינים היא גיחוך במקרה הטוב, ועוד נסיון להצדיק את פשעי ישראל בעזרץ גזענות במקרה הסביר.

כמו-כן, בשל העובדה שהיכולות הטכניות שלך לוקות בחסר - עשיתי עבורך את העבודה בקשה וגיגלתי "בית שמש ירי בכלבים". https://news.walla.co.il/item/3079974
הופה.
כרגיל אצלך, מעוות הכל כדי שיתאים לאג׳נדה.
ראש עירית חברון (אחד שכבר היה שותף ברצח של 6 יהודים) משלם כסף למי שהורג כלבים ומעודד סרטני התעללות, מול ראש עירית בית שמש (שגם כן זבל), שנתן הנחיה לירות בכלבים משוטטים שתוקפים, על ידי אנשים מיומנים (זה עדיין משאיר אותו כחלאה מבחינתי), אבל לא ציפיתי ליותר ממך.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

ASAFABADI כתב:
pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 18:40 כמו-כן #2, כולי תקווה שכל מי שיש לו גישה למידע סודי יכפר על עובדת היותו כלי בידי משטר האפרטהייד והטיהור האתני וימסור את כל המידע הסודי שברשותו לפלסטינים. בדיוק כפי שלטעמי הייתה החובה המוסרית על כל אדם להדליף מידע סודי שעשוי היה להפיל את משטר הנסדא"פ.
כשאתה כבר מעודד ריגול כנגד ישראל חצית קו אדום מבחינתי ואני כבר מבין עם מי יש לי עסק, יש מצב כבר שזה אפילו גובל בלא חוקי עידוד ריגול ואני הכי נגד כל הימנים המפגרים שרק צועקים תעוף מהארץ או תשללו לו את האזרחות אבל במקרה שלך באמת אם ככה אתה מדבר אז מבחינה בטחונית צריך לשלול לך את האזרחות, אתה הרי תרגל בשניה שרק יתאפשר לך אם לא כבר עושה את זה
הוא טוען שויתר על האזרחות הישראלית שלו. חצי נחמה.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ASAFABADI כתב: 13 נובמבר 2022, 20:12 כשאתה כבר מעודד ריגול כנגד ישראל חצית קו אדום מבחינתי ואני כבר מבין עם מי יש לי עסק, יש מצב כבר שזה אפילו גובל בלא חוקי עידוד ריגול ואני הכי נגד כל הימנים המפגרים שרק צועקים תעוף מהארץ או תשללו לו את האזרחות אבל במקרה שלך באמת אם ככה אתה מדבר אז מבחינה בטחונית צריך לשלול לך את האזרחות, אתה הרי תרגל בשניה שרק יתאפשר לך אם לא כבר עושה את זה
איזו תגובה הזויה.

נגיד והייתי אזרח ישראלי - איך בדיוק שלילת האזרחות שלי הייתה עוזרת למטרה שלך? מידע סודי זה משהו שאפשר להשיג רק עם סיווג, לא כל אזרח היה יכול פשוט "לרגל".
כמו-כן, אין לך כנראה מושג בחוק הישראלי או הבינ"ל: אי אפשר לשלול אזרחות לאדם אם הפעולה תהפוך אותו לחסר אזרחות. וגם אם ישראל מחליטה לשים זין על אמנות בינ"ל (כמו שהיא עושה תדיר) ובכל זאת לשלול את האזרחות לאדם... מה ההבדל בדיוק בינו לבין כל אזרח אחר בהקשר של "ריגול"?

בכל מקרה, כפי שאסףאסרף ציין נכון - אני כבר מזמן ויתרתי על אזרחותי הישראלית, בשמחה רבה יש לציין. ואני בגאווה רבה מתנגד למשטר הקולוניאליזם הציוני ותומך בהחלפתו במשטר שיוויוני בו המדינה שייכת לכל אזרחיה ללא קשר לזהותם האתנית. אתה יודע, כמו האנשים שהתנגדו לאפרטהייד בדרא"פ, לעבדות בארה"ב ולנאצים בגרמניה. בהקשר של העברת סודות ע"מ לקדם את החלפתו של משטר בלתי-מוסרי יש לכמה גרמנים נסיון. היום הם נחשבים לגיבורים, ואני מייחל שכל מי שיש לו גישה למידע שעשוי להביא לשחרור הפלסטינים ללכת בדרכם.

ואם כבר בהיסטריה של ציונים עסקינן, אז הנה עוד הצהרה בשבילך: אני קורא לכל חייל בצה"ל ולכל עובד שב"כ, מוסד ומשרד הבטחון לסרב לשרת בארגונים הנ"ל. זה הדבר המוסרי היחיד שהם יכולים לעשות (חוץ מלנצל את מעמדם בשביל לפגוע בדיקטטורה הצבאית בשטחים, כאמור). שאו ברכה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 13 נובמבר 2022, 20:27 כרגיל אצלך, מעוות הכל כדי שיתאים לאג׳נדה.
ראש עירית חברון (אחד שכבר היה שותף ברצח של 6 יהודים) משלם כסף למי שהורג כלבים ומעודד סרטני התעללות, מול ראש עירית בית שמש (שגם כן זבל), שנתן הנחיה לירות בכלבים משוטטים שתוקפים, על ידי אנשים מיומנים (זה עדיין משאיר אותו כחלאה מבחינתי), אבל לא ציפיתי ליותר ממך.
מה ההבדל המהותי בין לקרוא לאזרחים לירות בכלבים משוטטים ולתעד זאת עבור פיצוי כספי, ובין תשלום לאנשי מקצוע שיעשו בדיוק את אותו הדבר? בסופו של יום מתים כלבים.

אבל מילא, אתה בכלל לא התייחסת לעניין הזה בתחילת הדיון ההוא, אלא רק התמקדת באספקט הרג הכלבים. כשהפנו את תשומת ליבך לזה שזה לא עניין ששמור רק לפלסטינים הבנת שאתה לא יכול להשתמש בסיפור בשביל לקדם את תזת "הפלסטינים הם ברברים" שלך, ורק אז פתאום התחלת להתפתל ולהוסיף עוד הגבלות וקטגוריות. תוסיף לזה את ההתעקשות שלך לציין כאן שאותו ראש עיר "כבר היה שותף ברצח של 6 יהודים" (איך זה קשור לנושא הרג הכלבים?) ותקבל בדיוק עיוות "כדי שיתאים לאג'נדה".
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 13 נובמבר 2022, 20:28 הוא טוען שויתר על האזרחות הישראלית שלו. חצי נחמה.
אחד הימים המאושרים בחיי.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

pelegs כתב: 13 נובמבר 2022, 22:38
Asafasraf כתב: 13 נובמבר 2022, 20:27 כרגיל אצלך, מעוות הכל כדי שיתאים לאג׳נדה.
מה ההבדל המהותי בין לקרוא לאזרחים לירות בכלבים משוטטים ולתעד זאת עבור פיצוי כספי, ובין תשלום לאנשי מקצוע שיעשו בדיוק את אותו הדבר? בסופו של יום מתים כלבים.

אבל מילא, אתה בכלל לא התייחסת לעניין הזה בתחילת הדיון ההוא, אלא רק התמקדת באספקט הרג הכלבים. כשהפנו את תשומת ליבך לזה שזה לא עניין ששמור רק לפלסטינים הבנת שאתה לא יכול להשתמש בסיפור בשביל לקדם את תזת "הפלסטינים הם ברברים" שלך, ורק אז פתאום התחלת להתפתל ולהוסיף עוד הגבלות וקטגוריות. תוסיף לזה את ההתעקשות שלך לציין כאן שאותו ראש עיר "כבר היה שותף ברצח של 6 יהודים" (איך זה קשור לנושא הרג הכלבים?) ותקבל בדיוק עיוות "כדי שיתאים לאג'נדה".
תשמע, כפי שהצבא הישראלי מקבל הכשר להרוג כי הוא "מיומן", ככה כנראה הוא מצליח להבדיל בין חברון לבית שמש. אין מה לעשות
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ההתחמקות של אסף כשהוא ישמע שבצה"ל מתעללים בבע"ח (כולל כלבים) תהיה אחת המצחיקות.
הפוסט קיבל לייק אחדאמה גולדמן
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

והנה, רק דיברנו - דוגמא ל @ASAFABADI מהימים הללו:

ב-12 בינואר פרסמה תמר גולדשמידט את הידיעה המצמררת על ההתעללות של 'חמושינו' בזקן בן 80 והזנחתו אזוק ומכוסה עיניים למות באישון לילה:

אספים ובנעימים, אם היו רואים את הפרסומים, היו בודאי אומרים - שוב תמר גולדשמידט והפלסטינים השקרנים משקרים.

בודאי עם גיבוי דובר צה"ל האמין באותו יום:

מיד פרסם דובר צה"ל את ההודעה הבאה: "מבירור ראשוני, עולה כי הפלסטיני נעצר במהלך פעילות של כוחות צה״ל לאחר שהתנגד לבדיקה בטחונית. העצור שוחרר בהמשך הלילה".

ובכן, בימים אלו:

תמונה

לא מאמין שזה ישנה משהו למכחישנים הרגילים כאן, אבל אם יש כאן צופים חרישיים, זו עוד הזדמנות להיגמל מדובר צה"ל, וללמוד על מקורות לבירור האמת.

[ומי יודע על כמה מתוך המקרים שקרו אנחנו בכלל שומעים
ואם כבר שומעים עליהם, כמה מקרים נחקרים
ואם כבר נחקרים, כמה מגיעים למשפט
ואם כבר נשפטים, כמה יוצאים אשמים
ואם כבר אשמים, איזה עונש הם מקבלים]
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:ההתחמקות של אסף כשהוא ישמע שבצה"ל מתעללים בבע"ח (כולל כלבים) תהיה אחת המצחיקות.
שום התחמקות. זבל אמיתי, למרות שנועד למטרת מחקר.
מאחל רק רע למי שעשה את זה, ועדיין לא דומה במאומה לתושבים שהורגים בקרשים כלבים ומעלים את זה לרשתות החברתיות בהתלהבות. זבל כבר אמרתי?
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Asafasraf כתב: 14 נובמבר 2022, 06:33
pelegs כתב:ההתחמקות של אסף כשהוא ישמע שבצה"ל מתעללים בבע"ח (כולל כלבים) תהיה אחת המצחיקות.
מאחל רק רע למי שעשה את זה, ועדיין לא דומה במאומה לתושבים שהורגים בקרשים כלבים ומעלים את זה לרשתות החברתיות בהתלהבות. זבל כבר אמרתי?
אני מעריך את זה שבשני המקרים בעיניך זה פסול. אבל אל תמהר לתת הנחות לצד שלנו על מחקר

למשל
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... Vd_woR4ovF

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... qM9EfIx7tW

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... zYpnPJtOpq

האחרון אגב בנה של חברת כנסת בציונות הדתית.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

נו, אז חיילי צה"ל מתחילים לרצוח אזרחים פלסטינים בתוך ישראל מתוך פחד כי ערבים זה הרי מפחיד או משהו. התפתחות מזעזעת ועם זאת לא מפתיעה כל וכלל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

pelegs כתב: 14 נובמבר 2022, 11:20 נו, אז חיילי צה"ל מתחילים לרצוח אזרחים פלסטינים בתוך ישראל מתוך פחד כי ערבים זה הרי מפחיד או משהו. התפתחות מזעזעת ועם זאת לא מפתיעה כל וכלל.
כלב נשך בנאדם. כבר ירו ביהודים שנראו דומים לערבים מוסלמים. https://m.ynet.co.il/Articles/4714711
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

גם הפעם מדובר ביהודי, כנראה אדם עם מוגבלות נפשית. גם, קרה כבר בעבר:(
אנטי ביתר לשעבר
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

כשחוטבים עצים עפים שבבים
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אה, הבנתי לא נכון וחשבתי שמדובר באזרח פלסטיני.

בכל אופן זה מזעזע ולא מפתיע.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

pelegs כתב: 14 נובמבר 2022, 12:27 אה, הבנתי לא נכון וחשבתי שמדובר באזרח פלסטיני.

בכל אופן זה מזעזע ולא מפתיע.
אתה בחברה טובה. גם החייל חשב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מה אתם רוצים מהחייל?
ראש הממשלה שלו אמר שמה שצריך לעשות זה "מי שמוציא סכין או מברג, צריך לירות בו כדי להרוג", וזה ציטוט מדויק של ראש ממשלת "השינוי" מגוש "השמאל".
ככה זה חיילים, מצייתים לדרג המדיני.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

אדום מטלי כתב: 14 נובמבר 2022, 02:31 והנה, רק דיברנו - דוגמא ל @ASAFABADI מהימים הללו:

ב-12 בינואר פרסמה תמר גולדשמידט את הידיעה המצמררת על ההתעללות של 'חמושינו' בזקן בן 80 והזנחתו אזוק ומכוסה עיניים למות באישון לילה:

אספים ובנעימים, אם היו רואים את הפרסומים, היו בודאי אומרים - שוב תמר גולדשמידט והפלסטינים השקרנים משקרים.

בודאי עם גיבוי דובר צה"ל האמין באותו יום:

מיד פרסם דובר צה"ל את ההודעה הבאה: "מבירור ראשוני, עולה כי הפלסטיני נעצר במהלך פעילות של כוחות צה״ל לאחר שהתנגד לבדיקה בטחונית. העצור שוחרר בהמשך הלילה".

ובכן, בימים אלו:

תמונה

לא מאמין שזה ישנה משהו למכחישנים הרגילים כאן, אבל אם יש כאן צופים חרישיים, זו עוד הזדמנות להיגמל מדובר צה"ל, וללמוד על מקורות לבירור האמת.

[ומי יודע על כמה מתוך המקרים שקרו אנחנו בכלל שומעים
ואם כבר שומעים עליהם, כמה מקרים נחקרים
ואם כבר נחקרים, כמה מגיעים למשפט
ואם כבר נשפטים, כמה יוצאים אשמים
ואם כבר אשמים, איזה עונש הם מקבלים]
ומה באמת רשום? הם נעצרו ונחקרים וזה באמת ה10 אחוז האמיתיות עשו בירור וראו שהיה טעות אז הנה הודו בה בכל מקום קורות טעויות. אתה רק מחזק את הצד שלי
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

כן, רק ש....
1. הצבא הכחיש את הטענות בהתחלה
2. הקשיש הוא גם אזרח אמריקאי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

תא מרבוטא כתב:
Asafasraf כתב: 14 נובמבר 2022, 06:33
אני מעריך את זה שבשני המקרים בעיניך זה פסול. אבל אל תמהר לתת הנחות לצד שלנו על מחקר

למשל
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... Vd_woR4ovF

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... qM9EfIx7tW

https://www.google.com/url?sa=t&source= ... zYpnPJtOpq

האחרון אגב בנה של חברת כנסת בציונות הדתית.
מאמין שבמקרה הראשון החיילים טופלו משמעתית, ועדיין, זו התנהגות של חלאות פחדנים.
לגביי שני המקרים האחרים, אני רואה שמדובר על עימותים של מתנחלים עם פלסטינאים.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:נו, אז חיילי צה"ל מתחילים לרצוח אזרחים פלסטינים בתוך ישראל מתוך פחד כי ערבים זה הרי מפחיד או משהו. התפתחות מזעזעת ועם זאת לא מפתיעה כל וכלל.
לא חיכית אפילו לאימות של הדברים, ו״קפצת על המציאה״, רק שלא מדובר בערבי/ פלסטינאי.
היכולת להאשים את היהודים היא אצלך על אוטומט.
שליחת תגובה