לירן מוכתר

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

מונה למנכ"ל החדש של המועדון

קשר משפחתי להדר מוכתר?

וברצינות, אין לי בכלל ציפיות בטח ממי שעובד תחת הניסנובים.

שיהיה בהצלחה
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

לא יהיה כלום כי אין כלום
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אופיר סער

הפועל תל אביב הודיעה היום (ראשון) כי מינתה את לירן מוכתר למנכ"ל המועדון – על פניו צעד חשוב אם כי לא דרמטי בקבוצה. יחד עם זאת, לוואלה! ספורט נודע כי רו"ח מוכתר, מי ששימש בעבר כסמנכ"ל הכספים של המועדון, יהיה לא רק מנכ"ל, אלא גם מחזיק זכויות החתימה של משפחת תושב במועדון.

כידוע, במשפחת תושב נפלה ההחלטה כי מבנה הבעלות הנוכחי חייב להשתנות, ופועלים ללא לאות על מנת לשנות את המבנה הזה. בועז תושב, נציגו של מאיר תושב, ביחד עם מספר גורמים בארץ ובעולם מנסה לקדם את העניין כמה שיותר מהר. מגורמים במועדון נמסר כי עם פתיחת העונה, תושב למעשה ניתק קשר וכל התקשורת איתו קשורה רק בהעברת חומרים לצד שלישי. לכן, ההערכה היא שבדיקת נאותות אכן מתקיימת. בין אם התהליכים האלו ובין אם לאו, גמלה ההחלטה אצל התושבים כי יש לפעול בכל הכוח כדי לקדם את השינוי הנדרש בקבוצה.

בשלב ראשון זכויות החתימה של המשפחה בקבוצה (בעלי השליטה המרכזיים) יועברו ללירן מוכתר. בהפועל תל אביב נדרשות שתי חתימות של מורשי החתימה ובידי לירן מוכתר תהיה אחת מהן, מה שיהפוך אותו ממנכ"ל בפועל לאיש החזק בהפועל תל אביב.

האדומים שעוברים עונה לא קלה, צפויים לקדם כעת את השינוי הארגוני כאשר התקווה היא שמוכתר יקבל את כל הסמכויות הארגוניות הנדרשות כדי להוביל את החזון והניהול השוטף, ולצידו עומר בוקסנובים שמונה בקיץ למנהל המקצועי והוא הסמכות המקצועית המלאה – והכל כשהבעלים זזים הצידה.

חשוב לציין כי תושב העביר את הסכומים הגבוהים ביותר עד כה מבין הבעלים, יחד עם הערבויות, ואם הוא ינתק מגע האחים ניסנוב יהיו בבעיה. ממילא הם מתמודדים עם מחאת האוהדים וחרם מנויים שעשוי לחזור, וכעת הם עלולים להסתכן בהסרת תמיכה גם מצד חלק מנותני החסות. לכן נראה כי ההחלטה של בועז ומאיר תושב היא תחילת הסוף של עידן הבעלות הנוכחי בהפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

וואו איזה בולשיט
עוד ספין להפיל את כל האשמה על אחת הבובות במקום ניסנוב
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

מהציטוט שהמועדון הוציא בשם לירן מוכתר (מילים שלו או באישורו), אפשר להבין שהוא מנותק מהמצב בו הפועל נמצאת
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

פישונט כתב: 06 נובמבר 2022, 14:18 מהציטוט שהמועדון הוציא בשם לירן מוכתר (מילים שלו או באישורו), אפשר להבין שהוא מנותק מהמצב בו הפועל נמצאת
מה ציפית שירשמו בהודעה רשמית?
אני מודע לשכונה, לברדק ולקמצנות של בעלי המועדון. הפועל תל אביב הוא מועדון פח, אשר ראוי להתנהל בסטנדרטים הגבוהים ביותר אבל מתנהל כמו חנות מכולת, אני רק מקווה שלא יפטרו אותי עד סוף השנה. אני לא סומך על האנשים הדוחים שיש במערכת וביחד איתם אני לא מאמין שיש סיכוי שיצא משהו מהרקבון הזה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךRed GhostאדוםSickleCellgershon
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

מה שבטוח שתושב והניסנובס כבר לא.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

תחסר לי תביעת העין על בלמים ממונטנגרו
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

איך זה עובד אם ככה? איציק ניסנוב יכול לפטר אותו ברגע שבא לו כשהוא לא מספיק בובה שלו או לא? זכויות החתימה והגב מתושב נותנים לו מעמד אחר?
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אז אחרי שהביאו קוף שייקח אחריות, למראית עין, ברמה המקצועית, כעת הסיפור חוזר על עצמו רק ברמה הניהולית

שאפו לאחים שכורתים בעצמם את הענף עליו הם יושבים ומשלמים משכורת לאנשים שמצייתים למרותם באופן עיוור
שאפו לאותם סמרטוטי רצפה שמוכנים לעבוד עבורם ולוקחים על עצמם תפקיד ניהולי שבו הם לא מנהלים אלא מנוהלים על ידי אחרים (ועוד איזה אחרים, אנשים טיפשים יותר מנעל)
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אחלה מוכתר.
מהכירות שטחית איתו, הוא אחלה בחור.
שיהיה לו בהצלחה :rose:
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

שחר כתב: 06 נובמבר 2022, 14:26
פישונט כתב: 06 נובמבר 2022, 14:18 מהציטוט שהמועדון הוציא בשם לירן מוכתר (מילים שלו או באישורו), אפשר להבין שהוא מנותק מהמצב בו הפועל נמצאת
מה ציפית שירשמו בהודעה רשמית?
אני מודע לשכונה, לברדק ולקמצנות של בעלי המועדון. הפועל תל אביב הוא מועדון פח, אשר ראוי להתנהל בסטנדרטים הגבוהים ביותר אבל מתנהל כמו חנות מכולת, אני רק מקווה שלא יפטרו אותי עד סוף השנה. אני לא סומך על האנשים הדוחים שיש במערכת וביחד איתם אני לא מאמין שיש סיכוי שיצא משהו מהרקבון הזה.

אפשר להפסיק עם הסיפור הזה על קמצנות
הסיפור הוא הפוך, הם מכוונים להפגש עם הכסף של הלוואת הבעלים, לכן הוא בקופה
הם לא שומרים על הכסף של המועדון מתוך אחריות, שפיות או כל שקר אחר. הם רוצים למשוך את הכסף שמבחינתם המועדון חייב להם.

מתי המועדון יפגוש את הכסף שהם משכו ממנו עבור הרכישה שלהם ?
מתי המועדון יקבל תמורה שהולמת את ההזדמנויות העסקיות שהבעלות נתנה להם?
מתי המועדון יקבל פיצוי על העוולות שלהם שגרמו לשחיקה אדירה בתדמית המועדון ?

התשובה היא לעולם לא.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

תכלס, אם יש סעיף בתקציב שנקרא פחת שחקנים בטוח יש גם פחת מועדון.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

האדום הצורר כתב: 06 נובמבר 2022, 17:28 תכלס, אם יש סעיף בתקציב שנקרא פחת שחקנים בטוח יש גם פחת מועדון.
יש מצב שזאת בעצם המשמעות האמיתית, כי הם בהחלט מרסקים את ערך המועדון ומורידים אותו בכמה מיליונים כל שנה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שימו לב שבהודעת המועדון יש ציטוט מטעם בעלי המועדון ולא מטעם אלו שלרוב מצוטטים בהודעות
שליחת תגובה