תוצאות אמת: ניצחון ענק לגוש הימין, בל"ד ומרצ נמחקו :)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

D&3 כתב: 01 נובמבר 2022, 22:36 כן חוק שעבר עם 62 קולות זה סופר קונצנזוס
איזו מהמפלגות הציוניות מתנגדת לחוק ומצהירה על שאיפתה לשנות אותו?
(על חוק השבות אני כבר לא מדבר, וקצת מוזר לי שאתה חושב שעניין ההתאזרחות לא קשור בשום צורה למה שקורה בתוך המדינה, לתחושות של האזרחים וכו' וכו')
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  834 לייקים

לפי ההצהרות, לפיד שמאלה וגם גנץ כתלות במפלגה התורנית שלו

אני אומר שחוק השבות לא קשור לשאלת ההשוואה בין זכויות האזרחים השונים
כמו שלשיטתי זכות השיבה היא זכות לגיטימית במדינת כל אזרחיה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

D&3 כתב: 01 נובמבר 2022, 22:46 1. לפי ההצהרות, לפיד שמאלה וגם גנץ כתלות במפלגה התורנית שלו

2. אני אומר שחוק השבות לא קשור לשאלת ההשוואה בין זכויות האזרחים השונים
1. אני לא זוכר דבר כזה, ובחיפוש גוגל, בשנה האחרונה הם דיברו על רצון לתקן את החוק (העבודה בעניין מעמד השפה הערבית, אבל לא בשאר ענייני העליונות היהודית, ואחרים רצו שלהוסיף התייחסות מיוחדת לדרוזים).
יש לך להפנות אותי להצהרות על הרצון שלהם לבטל את חוק הלאום?

2. לדעתי אי אפשר להפריד בין שני הדברים.
במדינת כל אזרחיה אפשר לחיות עם זה ואפילו בלי בעיה מיוחדת, אבל כשזה נדבך מרכזי במערכת שיטתית של ביסוס עליונות יהודית - זה משהו אחר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 01 נובמבר 2022, 22:46 אני אומר שחוק השבות לא קשור לשאלת ההשוואה בין זכויות האזרחים השונים
זה חוק שמטרתו לחזק את הרוב היהודי בישראל. הוא לא מתקיים בואקום, הוא נותן לקבוצה אחת של אזרחים יתרון ברור ע"פ קבוצה אחרת.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  834 לייקים

לא יודע מה ההבדל בין התנגדות ורצון לתקן לבין התנגדות ורצון לשנות

אבל גם אין צורך שתסביר לי כי די מיציתי את הלופ
Xavi
קיבל.ה  689 לייקים

pelegs כתב: 01 נובמבר 2022, 23:04
D&3 כתב: 01 נובמבר 2022, 22:46 אני אומר שחוק השבות לא קשור לשאלת ההשוואה בין זכויות האזרחים השונים
זה חוק שמטרתו לחזק את הרוב היהודי בישראל. הוא לא מתקיים בואקום, הוא נותן לקבוצה אחת של אזרחים יתרון ברור ע"פ קבוצה אחרת.
מעצם היותה של ישראל מדינת היהודים זה די הגיוני לא?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בהחלט - אי אפשר לעשות ציונות בלי אפליה ברורה כלפי הפלסטינים. הצד השני של זה אגב הוא הטיהור האתני המתמשך מאז 47'.

זו גם כמובן לא המצאה ציונית, בארה"ב של תחילת המאה ה-20 היו הגבלות חריפות נגד הגירה של כל מי שלא נתפש "לבן" (כולל יהודים, גם כאלו מאירופה) כדי לשמר שם את העליונות האתנית הלבנה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

D&3 כתב: 01 נובמבר 2022, 23:04 לא יודע מה ההבדל בין התנגדות ורצון לתקן לבין התנגדות ורצון לשנות

אבל גם אין צורך שתסביר לי כי די מיציתי את הלופ
אני שאלתי מי מהציונים מתנגד לחוק ורוצה לבטל אותו.
ענית שלפי ההצהרות, כולם מלפיד שמאלה.
נראה לי לי שלבטל זה שונה באופן די מובהק מלתקן ולשנות :whome:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

ככל שמתקבלת הגדרת יהודים כקבוצה אתנית אז חוק השבות סביר. גם לצרפתים יש יתרון מובהק בהגירה לצרפת וזה בסדר.
כן נשמע לי הגיוני ורצוי לקבוע קריטריונים מסוימים (merit based) לקבלת אזרחות אבל חוק השבות זה באמת פינטס ביחס לבעיות כמו תקצוב, היתרי בניה וכו'.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

רואה שחורות כתב: 02 נובמבר 2022, 00:30 ככל שמתקבלת הגדרת יהודים כקבוצה אתנית אז חוק השבות סביר. גם לצרפתים יש יתרון מובהק בהגירה לצרפת וזה בסדר.
כן נשמע לי הגיוני ורצוי לקבוע קריטריונים מסוימים (merit based) לקבלת אזרחות אבל חוק השבות זה באמת פינטס ביחס לבעיות כמו תקצוב, היתרי בניה וכו'.
לא מדובר באותה סיטואציה בשום צורה מכל מיני סיבות. ספציפית, אין בצרפת מאבק בין קבוצה אתנית שלטת לקבוצה אתנית מנושלת, ובהתאם אין תפוצה צרפתית לבנה נרחבת שצרפת יכולה לטעון שיש להם קשר למדינה ולאפשר להם אזרחי בתנאים מועדפים מאד בשביל לשמר רוב צרפתי לבן מול אותה הקבוצה המנושלת.

כל זה נובע מהעובדה שבניגוד לישראל צרפת גופה אינה מדינה המבוססת על חברת מתיישבים קולוניאלית (settler colonialism), ובהתאם יחסי הכוח בין הצרפתים הלבנים וכל קבוצה אחרת אינם שקולים ליחסי הילידים-מתיישבים בישראל.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

כרגע מרצ לא עוברת את אחוז החסימה וגם בל"ד לא
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

וגם רע"מ...

אבל עוד מוקדם.

בכל מקרה, מסתמן שמדינת אפרטהייד הצביעה כמו מדינת אפרטהייד...
שוקינג!!!
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליteknoboy
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

KingAlpaca כתב: 02 נובמבר 2022, 07:54 וגם רע"מ...

אבל עוד מוקדם.

שוקינג!!!
זאת מדינת אפרטהייד גם עם בל"ד, מרצ, ורע"מ. זה המשטר, מרגע שנולדה המדינה הזו.
בן גביר היה מת להיות בן גוריון... נראה אותו.
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

רע"מ כרגע עברו את אחוז החסימה מר"צ עדיין לא ובל"ד כנראה שלא יעברו
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

מעבר לפיצול בשמאל , אלו בחירות שמסמלות יותר מהכל ניצנים של ישראל החדשה.דמוגרפית הכל השתנה , וזו התוצאה.
נקווה לממשלה מתונה.
D&3
קיבל.ה  834 לייקים

אבל עוד מוקדם.

שוקינג!!!
לפני שנתיים בן גביר קיבל פחות מחצי אחוז, עכשיו הוא על 15 מנדטים, זה די שוקינג
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

D&3 כתב: 02 נובמבר 2022, 08:38

אבל עוד מוקדם.

שוקינג!!!
בסופו של דבר לדעתי הממשלת אחדות הזו זה הדבר הכי טוב שקרא לו אחרת לא יודע איך משנתיים מלא לעבור את אחוז החסימה הוא מגיע ל15 מנדטים ,
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

זה לא רק הממשלה הקודמת.קרו כאן דברים בשנה וחצי האחרונות.
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

אבל עוד מוקדם.

שוקינג!!!
הבית היהודי התפרקו, ליברמן כבר לא מדבר נגד ערבים, אז למי יצביעו ?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

שוקינג אולי ליהודים ציונים, שנהנים ממשטר העליונות היהודית ("מדינה יהודית"), לא מוכנים לוותר על הפרווילגיות שהוא מעניק להם, וחושבים שאפשר יחד עם זה להיות דמוקרטי ונאור.
למליוני נתינים של המשטר הזה לא השתנה היום כלום, ולא מזיז להם אם בן גביר וסמוטריץ בממשלה, או שזה לפיד וגנץ.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

אדום מטלי כתב: 02 נובמבר 2022, 09:23 שוקינג אולי ליהודים ציונים, שנהנים ממשטר העליונות היהודית ("מדינה יהודית"), לא מוכנים לוותר על הפרווילגיות שהוא מעניק להם, וחושבים שאפשר יחד עם זה להיות דמוקרטי ונאור.
למליוני נתינים של המשטר הזה לא השתנה היום כלום, ולא מזיז להם אם בן גביר וסמוטריץ בממשלה, או שזה לפיד וגנץ.
מעניין, אני דווקא חושב שזה יכול לגרום לפלסטינים להתאחד עם הערבים הישראלים לאינתיפאדה כוללת
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

לירון האדום כתב: 02 נובמבר 2022, 09:42
אדום מטלי כתב: 02 נובמבר 2022, 09:23 שוקינג אולי ליהודים ציונים, שנהנים ממשטר העליונות היהודית ("מדינה יהודית"), לא מוכנים לוותר על הפרווילגיות שהוא מעניק להם, וחושבים שאפשר יחד עם זה להיות דמוקרטי ונאור.
מעניין, אני דווקא חושב שזה יכול לגרום לפלסטינים להתאחד עם הערבים הישראלים לאינתיפאדה כוללת
בוא נראה...
אתה חושב שהממשלה הנכנסת תמרר את חייהם יותר מאשר ממשלות ישראל עד היום?
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

אדום מטלי כתב: 02 נובמבר 2022, 10:10
בוא נראה...
אני מסתכל באופן כללי ולא ספציפי, אז כן אני חושב שיהיה שינוי.
פחות אשרות עבודה, פחות עבודה טובה עם המנגנונים הפלסטינים ובעיקר פחות אופטימיות ואופק.
אם קיצוני מצד אחד מתחזק, אז יש לי חשש שגם הקיצונים מצד שני ירימו ראש וכאשר שני קיצונים הולכים ראש בראש, מי שמפסיד
זה שאר העם (אם נקביל את זה להפועל אז - אולטראס ומשטרה לעומת שאר הקהל)
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אנשים שדורשים ומוכנים להיאבק על שיוויון אזרחי ולא לחיות תחת דיקטטורה צבאית הם קיצוניים?

הציונות מעוותות לאנשים את תפישת המציאות
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

לירון האדום כתב: 02 נובמבר 2022, 10:15

בוא נראה...
פחות אשרות עבודה, פחות עבודה טובה עם המנגנונים הפלסטינים ובעיקר פחות אופטימיות ואופק.
אם קיצוני מצד אחד מתחזק, אז יש לי חשש שגם הקיצונים מצד שני ירימו ראש וכאשר שני קיצונים הולכים ראש בראש, מי שמפסיד
לפלסטינים אין שום אופטימיות ואופק, כבר עשרות שנים, תחת הדיקטטורה הצבאית הישראלית. היו להם רגעים של אופטימיות(שגויה מיסודה ותמימה) בשנים של אוסלו, אבל זה נגמר מזמן. ישראל תתן אשרות עבודה ככל שהעבודה הזולה של הפלסטינים תשרת אותה, את אף אחד לא מעניינת רווחת הפלסטינים במתן אשרות עבודה.
אין להם כמעט מה להפסיד, הם נואשים בכל מקרה, עובדה שרבים מהם מוכנים למות כדי להשתחרר מהמגף הישראלי שמועך אותם. אני לא רואה כמה בן גביר יכול להרע את מצבם.
אולי אני טועה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

אבל עוד מוקדם.

שוקינג!!!
אתמול כתבתי שעליונות יהודית היא קונצנזוס, אמרת לי מה פתאום.
מעניין שעכשיו פתאום אתה מופתע מזה שעליונות יהודית נכנסה לקונצנזוס... לא נורא, מוטב מאוחר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מי שיכול לסבול עכשיו יותר זה ישראלים פריווילגים, שאולי פתאום אסור יהיה להם להגיד "נכבה" או "אפרטהייד", ואולי יכריזו אל פעילי זכויות אדם כטרוריסטים. לכן אולי יש בהלה בציבור היהודי שאינו ימני קיצוני. אבל את זה יש לפלסטינים בכל מקרה, גם אצל גנץ (שלא לדבר על בן גוריון).
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

De Niro כתב: 02 נובמבר 2022, 08:36 מעבר לפיצול בשמאל , אלו בחירות שמסמלות יותר מהכל ניצנים של ישראל החדשה.דמוגרפית הכל השתנה , וזו התוצאה.
נקווה לממשלה מתונה.
זה לא קשור בשום צורה לדמוגרפיה.
או שאתה חושב שיש "מגזר דמוגרפי" של אנשים שנולדים עם אמונה שלמה ב"מוות לערבים"?
עמדות ודעות (כולל הלא לגיטימיות ביניהן, למשל גזענות) הן דבר נלמד ונרכש. הן לא פונקציה של דמוגרפיה אלא של תהליכים חברתיים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 02 נובמבר 2022, 08:36 מעבר לפיצול בשמאל , אלו בחירות שמסמלות יותר מהכל ניצנים של ישראל החדשה.דמוגרפית הכל השתנה , וזו התוצאה.
נקווה לממשלה מתונה.
עמדות ודעות (כולל הלא לגיטימיות ביניהן, למשל גזענות) הן דבר נלמד ונרכש. הן לא פונקציה של דמוגרפיה אלא של תהליכים חברתיים.
ברור שלא רק דמוגרפיה.
אבל מי שיודע מה קצב הגידול טבעי בחברה הדתית והחרדית מבין שזה הכיוון אליו ישראל צועדת , כפי שהוא גם בא לידי ביטוי ברשויות המקומיות. לאנשים יש נטייה להתכחש למציאות כל עוד היא איננה נוגעת להם אישית.אבל המציאות החדשה כבר כאן ולא מאתמול בערב.
ישראל מתחרדת ועוברת תהליך של הדתה כבר מעל שני עשורים. בלתי אפשרי להתעלם מכך.
מצד שני , אם בכל זאת רוצים לנתח את התוצאה הנוכחית יש לך ציבור שהייצוג שלו מפולג לרסיסים שמצביע בפחות מחמישים אחוזים , לעומת ציבור של כ-25 אחוזים שמצביע במעל 85 אחוזים .ואת זה (הפער באחוזי ההצבעה) אני לא רואה משתנה.זו בעיה רצינית גם לעתיד.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 02 נובמבר 2022, 11:41, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

De Niro כתב: 02 נובמבר 2022, 11:41
teknoboy כתב:
נקווה לממשלה מתונה.
ברור שלא רק דמוגרפיה.
אבל מי שיודע מה קצב הגידול טבעי בחברה הדתית והחרדית מבין שזה הכיוון אליו ישראל צועדת , כפי שהוא גם בא לידי ביטוי ברשויות המקומיות.
מצד שני , אם בכל זאת רוצים לנתח את התוצאה הנוכחית יש לך ציבור שהייצוג שלו מפולג לרסיסים של כ-25 אחוזים שמצביע במעל 85 אחוזים מאידך ציבור באחוז דומה שמצביע בפחות מחמישים אחוזים.ואת זה (הפער באחוזי ההצבעה) אני לא רואה משתנה.זו בעיה רצינית גם לעתיד.
תסלח לי, אבל זה קשקוש.
נתחיל מזה שגם הפריון הגבוה של החרדים הוא תופעה חברתית ולא "תכונה טבעית" שלהם, כלומר צריך להסתכל גם על זה בכלים של סוציולוגיה ולא דמוגרפיה.
נמשיך בזה שהחרדים עד לפני כמה שנים היו רחוקים מכהנא כרחוק מזרח ממערב, ולא היו מעלים על דעתם להצביע בניגוד לדעת ההנהגה שלהם, אבל היום בן גביר מקבל בקלפיות של החרדים עשרות אחוזים מהקולות.
זה לא קשור לדמוגרפיה, אלא לשינויים שעוברים על החברה החרדית.
גם אחוזי ההצבעה הם מן הסתם לא ביטוי של תכונה "דמוגרפית".
לדבר על דמוגרפיה זה להסתכל על התופעות החברתיות כעל תופעות טבע שאפשר במקסימום לנסות לתאר אותן.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 02 נובמבר 2022, 11:41
teknoboy כתב: זה לא קשור בשום צורה לדמוגרפיה.
ברור שלא רק דמוגרפיה.
אבל מי שיודע מה קצב הגידול טבעי בחברה הדתית והחרדית מבין שזה הכיוון אליו ישראל צועדת , כפי שהוא גם בא לידי ביטוי ברשויות המקומיות.
מצד שני , אם בכל זאת רוצים לנתח את התוצאה הנוכחית יש לך ציבור שהייצוג שלו מפולג לרסיסים של כ-25 אחוזים שמצביע במעל 85 אחוזים מאידך ציבור באחוז דומה שמצביע בפחות מחמישים אחוזים.ואת זה (הפער באחוזי ההצבעה) אני לא רואה משתנה.זו בעיה רצינית גם לעתיד.
תסלח לי, אבל זה קשקוש.
נתחיל מזה שגם הפריון הגבוה של החרדים הוא תופעה חברתית ולא "תכונה טבעית" שלהם, כלומר צריך להסתכל גם על זה בכלים של סוציולוגיה ולא דמוגרפיה.
נמשיך בזה שהחרדים עד לפני כמה שנים היו רחוקים מכהנא כרחוק מזרח ממערב, ולא היו מעלים על דעתם להצביע בניגוד לדעת ההנהגה שלהם, אבל היום בן גביר מקבל בקלפיות של החרדים עשרות אחוזים מהקולות.
זה לא קשור לדמוגרפיה, אלא לשינויים שעוברים על החברה החרדית.
גם אחוזי ההצבעה הם מן הסתם לא ביטוי של תכונה "דמוגרפית".
לדבר על דמוגרפיה זה להסתכל על התופעות החברתיות כעל תופעות טבע שאפשר במקסימום לנסות לתאר אותן.
אתה טועה.ההצבעה שם לציונות הדתית היא זניחה.
העלייה של הציונות הדתית היא תוצאה של טרור כמעט יום יומי מתמשך , ואירועי שומר החומות שלא קרו בעבר.
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

אדום מטלי כתב: 02 נובמבר 2022, 11:30
לירון האדום כתב: 02 נובמבר 2022, 10:15

בוא נראה...
לפלסטינים אין שום אופטימיות ואופק, כבר עשרות שנים, תחת הדיקטטורה הצבאית הישראלית. היו להם רגעים של אופטימיות(שגויה מיסודה ותמימה) בשנים של אוסלו, אבל זה נגמר מזמן. ישראל תתן אשרות עבודה ככל שהעבודה הזולה של הפלסטינים תשרת אותה, את אף אחד לא מעניינת רווחת הפלסטינים במתן אשרות עבודה.
אין להם כמעט מה להפסיד, הם נואשים בכל מקרה, עובדה שרבים מהם מוכנים למות כדי להשתחרר מהמגף הישראלי שמועך אותם. אני לא רואה כמה בן גביר יכול להרע את מצבם.
אולי אני טועה.
אני מקווה שאתה צודק
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

pelegs כתב: 02 נובמבר 2022, 11:20 אנשים שדורשים ומוכנים להיאבק על שיוויון אזרחי ולא לחיות תחת דיקטטורה צבאית הם קיצוניים?

הציונות מעוותות לאנשים את תפישת המציאות
אנשים שפועלים בניגוד לדין ומנסים לרצוח (בכוונה תחילה) אזרחים ישראלים הם קיצוניים.
מוות ליהודים = מוות לערבים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

De Niro כתב: 02 נובמבר 2022, 11:50 אתה טועה.ההצבעה שם לציונות הדתית היא זניחה.
יש מצב, הסתמכתי פה על משהו שקראתי בטוויטר, אז אולי זה באמת שטות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
Red Or Dead
קיבל.ה  234 לייקים

שני ח״כים ערבים סוררים, אחד מרע״מ והשניה ממרצ, פירקו את הממשלה על הארכת תקנות יו״ש שכבר 50 שנה מתחדשות
פירוק הממשלה הוביל לחידוש אוטומטי של אותן תקנות
מפלגת הכהניסטים גדלה פי 2.5
מרצ סיימה את חייה הפוליטים
הייצוג הערבי בכנסת ירד
הייצוג הערבי בממשלה נעלם
עכשיו יקבלו את מדינת המתנחלים בפול פאוור
עם ראש ממשלה חלש וסחיט, ועם הגפרור משייח ג׳ראח בראש המשרד השולט על המשטרה

היה שווה אה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroASAFABADI
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

ראית מה זה, איך מאות אלפי אנשים הצביעו למפלגת העליונות היהודית ושנאת הנשים רק בגלל רינאווי-זועבי? איזה כוח השפעה אדיר יש לה על הצעירים היהודים, אין דברים כאלה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacapelegs
Ron.T
קיבל.ה  327 לייקים

Red Or Dead כתב: 02 נובמבר 2022, 12:07 שני ח״כים ערבים סוררים, אחד מרע״מ והשניה ממרצ, פירקו את הממשלה על הארכת תקנות יו״ש שכבר 50 שנה מתחדשות
פירוק הממשלה הוביל לחידוש אוטומטי של אותן תקנות
מפלגת הכהניסטים גדלה פי 2.5
מרצ סיימה את חייה הפוליטים
הייצוג הערבי בכנסת ירד
הייצוג הערבי בממשלה נעלם
עכשיו יקבלו את מדינת המתנחלים בפול פאוור
עם ראש ממשלה חלש וסחיט, ועם הגפרור משייח ג׳ראח בראש המשרד השולט על המשטרה

היה שווה אה?
אם העבודה הייתה מתאחדת עם מרצ וחדש- תע״ל לא היו זורקות את בלד החוצה, היה פה עוד תיקו ולפיד היה נשאר ראש ממשלה זמני.
בלי שום קשר האינטרסים של הח״כים הסוררים היו אחרים לגמרי מאידאולוגיה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

ולכן חייבים לשנות את תקנון הכנסת , ולהפריש ח"כים סוררים אחרי 3 הצבעות נגד הקואליציה בה הם חברים.אי אפשר לקבל אופורטוניזם וסחטנות.
Red Or Dead
קיבל.ה  234 לייקים

teknoboy כתב: 02 נובמבר 2022, 12:09 ראית מה זה, איך מאות אלפי אנשים הצביעו למפלגת העליונות היהודית ושנאת הנשים רק בגלל רינאווי-זועבי? איזה כוח השפעה אדיר יש לה על הצעירים היהודים, אין דברים כאלה.
ראיתי ממשלה בה השמאל-מרכז(וימין מתון) נמצא בשלטון, ובממשלה הזו ייצוג היסטורי ותקציבי עתק לאוכלוסיה הערבית, ותחילתו של תיקון לאפליה של עשרות שנים.
לצערנו רינאווי זועבי ומאזן גנאים היו חכמים מכולם, דאגו שהעסק יתפרק על כלום ושום דבר(הרי התקנות הוארכו מיידית בעת נפילת הממשלה, אז מה הרווחתם כאן בעצם?), ועכשיו קיבלנו את האלטרנטיבה הגרועה ביותר, גם לציבור החילוני, גם לכל מי שמגדיר עצמו מרכז-שמאל, וכמובן גם לציבור הערבי.
רינאווי זועבי לא אשמה שמאות אלפים הצביעו לכהניסטים. היא בהחלט אשמה מרכזית בכך שהממשלה(הלא מושלמת) שהייתה עדיפה עשרות מונים התפרקה, ובמקומה נקבל את האלוהים ישמור שעתיד להגיע.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

Red Or Dead כתב: 02 נובמבר 2022, 12:25
teknoboy כתב: 02 נובמבר 2022, 12:09 ראית מה זה, איך מאות אלפי אנשים הצביעו למפלגת העליונות היהודית ושנאת הנשים רק בגלל רינאווי-זועבי? איזה כוח השפעה אדיר יש לה על הצעירים היהודים, אין דברים כאלה.
ראיתי ממשלה בה השמאל-מרכז(וימין מתון) נמצא בשלטון, ובממשלה הזו ייצוג היסטורי ותקציבי עתק לאוכלוסיה הערבית, ותחילתו של תיקון לאפליה של עשרות שנים.
לצערנו רינאווי זועבי ומאזן גנאים היו חכמים מכולם, דאגו שהעסק יתפרק על כלום ושום דבר(הרי התקנות הוארכו מיידית בעת נפילת הממשלה, אז מה הרווחתם כאן בעצם?), ועכשיו קיבלנו את האלטרנטיבה הגרועה ביותר, גם לציבור החילוני, גם לכל מי שמגדיר עצמו מרכז-שמאל, וכמובן גם לציבור הערבי.
רינאווי זועבי לא אשמה שמאות אלפים הצביעו לכהניסטים. היא בהחלט אשמה מרכזית בכך שהממשלה(הלא מושלמת) שהייתה עדיפה עשרות מונים התפרקה, ובמקומה נקבל את האלוהים ישמור שעתיד להגיע.
אז הממשלה הייתה מחזיקה עוד שלושה חודשים ונופלת על משהו אחר. במקרה הכי טוב זה היה נופל על משהו שלא קשור לפלסטינים, ואז היה סיכוי קלוש שהשעיר לעזאזל היה לא-ערבי.
לגבי התקציבים ושאר השיפורים המדהימים שממשלת השינוי הכניסה לחיי הערבים: פחחחחח. דיבורים כמו חול. ואפשר כבר לראות מה הם חושבים על זה, נראה לי..

רינאווי-זועבי היא אולי ח"כית מעפנה או מה שלא תרצו, אבל להפיל עליה את העובדה שמאות אלפי ישראלים מעריצים את להב"ה זה קצת פתטי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
שליחת תגובה