קבוצת אוהדים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
Adom bdam
קיבל.ה  84 לייקים

קשה מאוד לגייס סכומי כסף גדולים וגם בכדורסל נעזרים בתורמים חיצונים
הכי פרקטי היה העונה לעשות חרם מנויים אבל חרבנו את זה.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

לירון האדום כתב: 11 אוקטובר 2022, 13:27
האדום הצורר כתב: 11 אוקטובר 2022, 10:37 הם ממש לא מתפרקים בלעדיו. זה מדהים הביטחון המלא בו אתה רושם דברים לא קשורים למציאות רק כדי לקדם את האג'נדה שלך. בכל אופן, עצם הטרפות אורי אלון כשותף שם הוא בגלל שהמודל שלהם כקבוצת אוהדים הצליח.
נראה כלפי חוץ שהניסנובים לא מאפשרים כרגע נוכחות של אף אחד עם סיי חוץ מהם, גם אם הוא רוצה לשים כסף. המצב הנוכחי טוב לך? אתה מרגיש שההנהלה דואגת להפועל ולאינטרסים שלה? אתה מרגיש שהקבוצה מתקדמת ומתפתחת? על מה אתה שומר בכזה חירוף נפש עם החרטוטים שרשמת פה בימים האחרונים?
חרא על ניסנוב והלוואי והם יעופו מהמועדון, אבל יש יותר סיכוי שהם יעזבו בתקופת הזמן שתיקח לך להגיע מליגה ג' לליגת העל.

האשכול הזה פתוח כבר שנתיים! (תודה לנתי ששם לב לזה).

זה אומר דרשני
אז מה אם האשכול פתוח שנתיים,מה אתה בא לומר שזה הוכחה לכך שאי אפשר להקים קבוצת אוהדים?
אין לי מושג מאיפה הפסימיות הזאת במיוחד מול האלטרנטיבה של המציאות שלנו,
להפועל יש יותר אוהדים מכל קבוצת אוהדים שקמה בארץ בכל ענף, למה זה כל כך מופרך?
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

בעונה הבאה צריך חרם מנויים, ושכל בעלי המנויים יפנו את הסכום לרכישת הקבוצה. אחרי שנרכוש אותה, כל בעל מנייה יקבל מנוי חינם.

כך ייצא שבאותו הסכום שאנחנו משקיעים במועדון מדי שנה באמצעות רכישת מנוי, נקבל גם את הקבוצה וגם מנוי.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3701 לייקים

כרגע זה יותר נראה בכיוון של בית"ר נורדיה מאשר הפועל קטמון בעניין קבוצת אוהדים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

הפוך.להביא משקיע ואז להכנס כשותפים אם הוא יסכים.
שחר
קיבל.ה  1364 לייקים

ר.ש כתב: 11 אוקטובר 2022, 14:09 בעונה הבאה צריך חרם מנויים, ושכל בעלי המנויים יפנו את הסכום לרכישת הקבוצה. אחרי שנרכוש אותה, כל בעל מנייה יקבל מנוי חינם.

כך ייצא שבאותו הסכום שאנחנו משקיעים במועדון מדי שנה באמצעות רכישת מנוי, נקבל גם את הקבוצה וגם מנוי.
אה, אין בעיה, ברור..
תרשום לי בבקשה חשבון בנק ואני אעביר את סכום המנוי לרכישת הקבוצה.
איזה כיף זה גם מנוי וגם קבוצה משלי באותו מחיר.
אפשר בביטקוין?
לירון האדום
קיבל.ה  1781 לייקים

Hapolo כתב:
האדום הצורר כתב: 11 אוקטובר 2022, 10:37 הם ממש לא מתפרקים בלעדיו. זה מדהים הביטחון המלא בו אתה רושם דברים לא קשורים למציאות רק כדי לקדם את האג'נדה שלך. בכל אופן, עצם הטרפות אורי אלון כשותף שם הוא בגלל שהמודל שלהם כקבוצת אוהדים הצליח.
נראה כלפי חוץ שהניסנובים לא מאפשרים כרגע נוכחות של אף אחד עם סיי חוץ מהם, גם אם הוא רוצה לשים כסף. המצב הנוכחי טוב לך? אתה מרגיש שההנהלה דואגת להפועל ולאינטרסים שלה? אתה מרגיש שהקבוצה מתקדמת ומתפתחת? על מה אתה שומר בכזה חירוף נפש עם החרטוטים שרשמת פה בימים האחרונים?
חרא על ניסנוב והלוואי והם יעופו מהמועדון, אבל יש יותר סיכוי שהם יעזבו בתקופת הזמן שתיקח לך להגיע מליגה ג' לליגת העל.

זה אומר דרשני
אז מה אם האשכול פתוח שנתיים,מה אתה בא לומר שזה הוכחה לכך שאי אפשר להקים קבוצת אוהדים?
אם עד עכשיו לא הבנת מה מופרך בזה אז באמת שלא יודע להסביר

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

בני12
קיבל.ה  838 לייקים

ר.ש כתב: 11 אוקטובר 2022, 14:09 בעונה הבאה צריך חרם מנויים, ושכל בעלי המנויים יפנו את הסכום לרכישת הקבוצה. אחרי שנרכוש אותה, כל בעל מנייה יקבל מנוי חינם.

תתעדכן.
המחיר הוכפל מאז
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

המצב חרא וההנהלה זונה אבל אין לי שום אינטרס לבזבז 10 שנים כדי להגיע בדיוק למצב שבו אני נמצא עכשיו.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

מי דיבר על עשר שנים? דובר פה על פעולה מיידית.
וגם למה שהמצב יהיה זהה למצב הנוכחי? הרי הבעיה כרגע היא לא רק הפער התקציבי ממכבי, אלא גם חוסר ההלימה, לפחות מבחוץ, בין ההוצאות להכנסות, וזה מצב שקשה להמשיך איתו ושאין סיבה שיחזור עם הנהלה סבירה שדואגת לאינטרסים של הפועל כקבוצת כדורגל לפני הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

בני12 כתב: 11 אוקטובר 2022, 14:40

תתעדכן.
המחיר הוכפל מאז
התעדכנתי. ההכנסות ממנויים אמורות להספיק לרכישת הקבוצה להבנתי.
רואה שחורות המקורי
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

שחר כתב: 11 אוקטובר 2022, 14:23

אה, אין בעיה, ברור..
תרשום לי בבקשה חשבון בנק ואני אעביר את סכום המנוי לרכישת הקבוצה.
איזה כיף זה גם מנוי וגם קבוצה משלי באותו מחיר.
אפשר בביטקוין?
לדעתך זה לא אפשרי? או פשוט קשה ליישום? כי עם האפשרות השנייה אני מסכים כמובן.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

לירון האדום כתב: 11 אוקטובר 2022, 14:24
Hapolo כתב:

זה אומר דרשני

סלח לי, אני לא שואל- אין פה שום דבר מופרך.
כמו שאמרתי- יש דוגמאות חיות, עם ארגונים עם הרבה פחות כוח ופוטנציאל מאיתנו שהצליחו במה שאתה אומר שהוא מופרך.
אשמח אם בכל זאת תסביר , אם יש לך נקודה כלשהי ולא באת עם איזו אג'נדה מוזרה של להוריד אנשים מרעיונות
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

ר.ש כתב: 11 אוקטובר 2022, 16:11
בני12 כתב: 11 אוקטובר 2022, 14:40

תתעדכן.
המחיר הוכפל מאז
התעדכנתי. ההכנסות ממנויים אמורות להספיק לרכישת הקבוצה להבנתי.
תוריד 10 מליון ש"ח מתקציב הקבוצה בשנה הראשונה ויש לך תקציב שחקנים של תחתית הליגה הלאומית
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

Hapolo כתב: 11 אוקטובר 2022, 16:27
לירון האדום כתב: 11 אוקטובר 2022, 14:24
Hapolo כתב:

כמו שאמרתי- יש דוגמאות חיות, עם ארגונים עם הרבה פחות כוח ופוטנציאל מאיתנו שהצליחו במה שאתה אומר שהוא מופרך.
אשמח אם בכל זאת תסביר , אם יש לך נקודה כלשהי ולא באת עם איזו אג'נדה מוזרה של להוריד אנשים מרעיונות
מה ההגדרה שלך להצליחו?
Red Ghost
קיבל.ה  411 לייקים

הרעיון הזה מופרך מכל כך הרבה כיוונים.
הרי ככה או ככה כשהקבוצה תגיע לליגה הראשונה היא תעמוד שוב בפני אותה בעיה בדיוק שהיא עומדת היום - אין מספיק כסף בכדי להיות קבוצה תחרותית.
ולא, אני לא חושב ש-10,000 איש יסכימו לשים מדי שנה 2,000 או 3,000 שקל בכדי לקבל מנוי וחברות במועדון בכדי לממן את הקיום שלו. ניסינו כבר... שכחתם?
כל הקטע בכדורגל המודרני זה ה-margin שיש למנהלים המקצועיים לשחק איתו. הכסף להשקיע בשחקנים ״מוכחים״ והכסף להמר איתו על זרים או שחקנים חדשים.
ה-margin היום בהפועל הוא אפסי, טעינו ב-2 עידן ורדים וחצי זר, התרסקה העונה. וחוזר חלילה כבר 8 שנים. וזה יהיה בדיוק אותו דבר עם קבוצת האוהדים... אין לזה תוחלת.
פה בדיוק המשמעות של בעל הון שמחזיק בקבוצה, הוא נותן גב, ערבויות. מזרים כסף כשצריך בתקופות חלשות או חילופי משמרות בסגל ונותן גב בכדי להגדיל את ה-margin ולקחת סיכונים עם רכש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroשחר
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

Red Ghost כתב: 11 אוקטובר 2022, 16:41 הרעיון הזה מופרך מכל כך הרבה כיוונים.
הרי ככה או ככה כשהקבוצה תגיע לליגה הראשונה היא תעמוד שוב בפני אותה בעיה בדיוק שהיא עומדת היום - אין מספיק כסף בכדי להיות קבוצה תחרותית.
ולא, אני לא חושב ש-10,000 איש יסכימו לשים מדי שנה 2,000 או 3,000 שקל בכדי לקבל מנוי וחברות במועדון בכדי לממן את הקיום שלו. ניסינו כבר... שכחתם?
כל הקטע בכדורגל המודרני זה ה-margin שיש למנהלים המקצועיים לשחק איתו. הכסף להשקיע בשחקנים ״מוכחים״ והכסף להמר איתו על זרים או שחקנים חדשים.
ה-margin היום בהפועל הוא אפסי, טעינו ב-2 עידן ורדים וחצי זר, התרסקה העונה. וחוזר חלילה כבר 8 שנים. וזה יהיה בדיוק אותו דבר עם קבוצת האוהדים... אין לזה תוחלת.
פה בדיוק המשמעות של בעל הון שמחזיק בקבוצה, הוא נותן גב, ערבויות. מזרים כסף כשצריך בתקופות חלשות או חילופי משמרות בסגל ונותן גב בכדי להגדיל את ה-margin ולקחת סיכונים עם רכש.
המטרה היא להעביר את הקבוצה לידיים של רוכש כזה או אחר,אין ספק.
כל הנקודה היא ההבדל בין המצב כיום עם החובות והאנשים שהקבוצה בידיים שלהם כרגע לבין מצב שבו הקבוצה נקייה מחובות, לפחות לא בסדרי גודל שיש עכשיו.
לא הבנתי מה מסובך.
ובמקרה ה"גרוע" , לא נמצא רוכש אבל הקבוצה תיהיה נקיה מחובות ולא בבעלות של אנשים שכמות הכסף שהם מכניסים היא קטנה מכמות התביעות המיותרות שהם גורמים להן, שלא נדבר על הנזקים הכלכליים בגלל חוסר מקצועיות בבנייה של הקבוצה.
אני לא רואה איך המצב היום עדיף על אחת מבין 2 הסיטואציות שמתוארות פה
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

בני12 כתב: 11 אוקטובר 2022, 16:40
לירון האדום כתב: 11 אוקטובר 2022, 14:24 אם עד עכשיו לא הבנת מה מופרך בזה אז באמת שלא יודע להסביר

מה ההגדרה שלך להצליחו?
הצליחו להגיע לליגת העל.
מה עדיף- להיות הפועל תל אביב בליגת העל עם חובות של עשרות מליונים או הפועל בליגת העל בלי החובות האלה ?
צריך להסביר את ההבדל בין שתי הסיטואציות הללו?
בני12
קיבל.ה  838 לייקים

Hapolo כתב: 11 אוקטובר 2022, 17:39

מה ההגדרה שלך להצליחו?
הצליחו להגיע לליגת העל.
מה עדיף- להיות הפועל תל אביב בליגת העל עם חובות של עשרות מליונים או הפועל בליגת העל בלי החובות האלה ?
אז יש לך בדיוק דוגמא חיה אחת (שגם לה לקח 14 שנים "להצליח"). כל שאר קבוצות האוהדים בארץ לא "הצליחו".
אם מבחינתך הצלחה זה להיות בליגת העל אז הניסנובים מאד מצליחים.
החוב חו"ל היום הוא 12 מליון ש"ח (אם הקאס יפסוק את כולו). לא עשרות מליונים
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

בני12 כתב: 11 אוקטובר 2022, 17:45
Hapolo כתב: 11 אוקטובר 2022, 17:39
מה ההגדרה שלך להצליחו?
הצליחו להגיע לליגת העל.
אז יש לך בדיוק דוגמא חיה אחת (שגם לה לקח 14 שנים "להצליח"). כל שאר קבוצות האוהדים בארץ לא "הצליחו".
אם מבחינתך הצלחה זה להיות בליגת העל אז הניסנובים מאד מצליחים.
החוב חו"ל היום הוא 12 מליון ש"ח (אם הקאס יפסוק את כולו). לא עשרות מליונים
קטמון דוגמא אחת, כמובן שההנחה היא שלהפועל עם כמות הקהל וכיוצא בכך כמות הכסף שיכולה לגייס יקח הרבה פחות זמן להגיע לליגת העל.
דוגמא אחרת זה הפועל כדורסל.
לא התכוונתי שלשרוד בליגת העל זו הצלחה בשבילנו אחרת למה שארצה בכלל בכל הסיפור הזה?
הכוונה היא להצליח להגיע לליגת העל, בלי החובות שיש לנו היום- ומשם הסיכוי למצוא רוכש כמו שכתבתי כבר כמה פעמים הוא הרבה יותר גבוה מהמצב היום.
אפילו בלי רוכש מאסיבי- המצב המתואר עם ניהול חכם עדיף על מה שיש היום.

אגב 12 מליון שקל זה לא מעט כסף,
ואני בטוח שהסכום המצטבר הוא יותר גבוה.
והניסנובים רוצים כמה מליונים כדי לצאת, קח את זה גם בחשבון
נערך לאחרונה על ידי Hapolo ב 11 אוקטובר 2022, 18:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  581 לייקים

הבעיה של הפועל בשנים האחרונות היא לא התקציב אלא מה שעושים איתו. לכן עמותת אוהדים הייתה יכולה להיות פתרון זמני טוב.

הדבר הכי גדול שהעמותה וההנהלה בכדורסל עשו זה הבנייה של הארגון והמותג, וזה התרומה הכי גדולה שיכולה להיות לקבוצת אוהדים בכדורגל, וגם יקרב אותנו למציאת רוכש (שאגב, באקלים הכלכלי הנוכחי אחד כזה הוא פחות ריאלי מאי פעם).
הפוסט קיבל לייק אחדHapolo
איל
קיבל.ה  62 לייקים

הדרישה של ניסנובים לקבל 10 מיליון היא חצופה ,
הדרך להיפטר מהם זה שיהיה גוף שייצג את האוהדים שיוכל לנהל מומ איתם על מחיר שהוא נגזרת של ההשקעה הישירה של ניסנובים בלבד (שהיא אינה מהותית כידוע)
כך ניתן יהיה לקבל את המועדון בכ 1 או 2 מיליון שח ולא 10.
אפשר גם להגיע איתם להסדר של פרמיה ממכירת המועדון בעתיד.

עם תושב ניתן יהיה להסתדר או להשאירו כבעל מניות.
בשלב הבא ניהול במתכונת הכדורסל שמטרתו הראשונה לנקות עד לאפס את חובות המועדון על הכסף שיש בקופה ולהגיע להסדרי חוב עם כל הנושים .

אני מאמין שבניהול טוב והוגן ניתן יהיה לשרוד עונה שתיים עד שיימצא בעלים חדש / משקיע / או שנצטרך לנהל את התקציב על ידי העלאת מחירי מנויים ומכירת שחקנים .
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

עדיין לא מאוחר. הזמן שנשרף לא יוחזר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
ר.ש
קיבל.ה  373 לייקים

אמן!
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  564 לייקים

איזה לא הוגן זה יהיה אם ניסנוב יקבלו ולו שקל אחד עבור מכירת הקבוצה. על כזו בעלות כושלת אנשים מסיימים עם חובות.
הלוואי שהאנשים האלה יסיימו עם כוס ביד בתחנה המרכזית
שליחת תגובה