אופטימיות

פורום אוהדי הפועל תל אביב
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

רדפוקס כתב: 14 יולי 2022, 15:29 אשכול מז'אנר ה-'חבל שפתחו את הפורום להרשמה'.
כן באמת חבל לך מר רעל הראשי של הפורום, אפשר להציע לך טישו? איזה אוהדים בכיינים אין לתאר.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

chimpfive כתב: 20 יולי 2022, 01:29
כן באמת חבל לך מר רעל הראשי של הפורום, אפשר להציע לך טישו? איזה אוהדים בכיינים אין לתאר.
הוא דווקא לא הראשי אלא רק מקום שני אחרי האדס. בניגוד ליתר הקיטורים כאן שרובם באים מאוהדים שכותבים מדם ליבם, זוג הטנפנים הללו מתענג על אווירת הנכאים שהם משרים כאן בזמן שהם מכפישים ולועגים לשחקנים של הפועל. בלומפילד יהיה מקום טוב יותר בלעדיהם.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

D red imperia כתב: 20 יולי 2022, 01:54
הוא דווקא לא הראשי אלא רק מקום שני אחרי האדס. בניגוד ליתר הקיטורים כאן שרובם באים מאוהדים שכותבים מדם ליבם, זוג הטנפנים הללו מתענג על אווירת הנכאים שהם משרים כאן בזמן שהם מכפישים ולועגים לשחקנים של הפועל. בלומפילד יהיה מקום טוב יותר בלעדיהם.
פספסת הזדמנות להציע להאדס ולי להתאבד.
איש שפל והזוי שהוא בסבירות גבוהה אוהד מכבי.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אתה בדיוק כמונו.. ואני אומר את זה בקטע טוב. אל תתכחש למי שאתה.

על שי אליאס:
D red imperia כתב: 29 יוני 2022, 20:55
עידן סרור כתב: 29 יוני 2022, 16:28 שילך להזדיין.
X 1000

על כבירי:
D red imperia כתב: 23 יוני 2022, 05:06 מעדיף שישקיע מיליון שקל בתרופות.
טינופת.
על מרינוביץ (ועל הדרך גם בדיחה על אודליה):
D red imperia כתב: 16 יוני 2022, 16:30 רשום בכתבה שהוא טייס עם תואר ראשון בכלכלה. אולי בונים עליו כמחליף לאודליה.
על רפואה אחרי הדרבי:
D red imperia כתב: 22 מאי 2022, 13:30 אם יש דבר אחד שעורר בי קנאה במכב* אתמול היה הפער העצום ברמת המאמנים: קרסטאיץ' מול רפואה, גם ברמה החיצונית. מצד אחד אירופאי חסון ואלגנטי ומצד שני ישראלי מקריח רופס ומרושל שצורח על השחקנים בחוסר קלאסה. תמונה אחת שמסבירה את כל ההבדל.
עוד קצת על רפואה, רק כדי להבין את הסגנון:
D red imperia כתב: 21 מאי 2022, 23:56 הזוי שאתה שוחט פה את כולם כבר שנים ורק על רפואה הזבל אתה חומל
אחרון על רפואה, נשבע (ויש בכמויות ובסגנון הזה):
D red imperia כתב: 21 מאי 2022, 22:53 זבל זבל זבל זבל זבל
אין כמו לשמוח שזהבי חוזר למכבי:
D red imperia כתב: 18 מאי 2022, 17:51 אני שמח על ההזדמנות שנפלה בחלקנו לגמור לזהב* את הקריירה בסטייל כמו רפי דהן
הרהורים:
D red imperia כתב: 02 מאי 2022, 23:00 הרהור קיומי: יכול להיות שגם המאמן וגם השחקנים שווים לתחת?
על שטקוס:
D red imperia כתב: 12 מרץ 2022, 23:45 הצלות מרהיבות לצד ספיגות פתטיות. סוג של אוראל דגני בתפקיד שוער.
על אושר דווידה:
D red imperia כתב: 21 מאי 2022, 23:21 לא נתגעגע
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךרדפוקסאדוםEl dudernio
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

אלה לא אוהדים בכיינים, זה אתה שמסתפק במועט. וחושב שאשכרה אפשר לדבר פה במונחים של אופטימיות או של התקדמות ושדרוג. להסתכל רק בפריזמה של מקצועי ושל שחקנים זה פשוט מצחיק.

לא הכל זה מקצועי, יש גם דברים אחרים.
פעם שחקנים היו רוצים לשחק פה, גם במחיר של ירידה בשכר העדיפו אותך על אחרים - זוכר את הקיץ של באדיר וברדה ? זוכר את דמארי שויתר על כסף לשחק כאן ? טוטו תמוז ?
היום שחקנים מבקשים ערבויות אישיות כדי לבוא לפה. וגם אותם לא מקיימים (בוזגלו).
אין פה שום דבר שדומה למועדון כדורגל מקצועני:
החל מדרך הניהול (מנכ״לית תיאטרון שאין לה דבר עם ניהול ספורט לצד בעלים שחושב שהוא מנהל מקצועי)
דרך לוגיסטיקה (התקשרות עם חברת הלבשה בנשר שמלבישה קבוצות חובבים)
ועד החלטות מקצועיות ויצירת קשר עם הקהל שיותר מזכיר יחסי תן וקח מבוססי אינטרסים מאשר רצון אמיתי לשיתוף פעולה.

הקבוצה לא גדולה מאף בעל עניין, לא משחקן, לא מאוהדים ובטח שלא מההנהלה.
היום הגבולות מטושטשים, בעלי העניין שציינתי משתמשים בקבוצה ובמותג הזה, במקום שהם ישרתו את הקבוצה. הדבר הזה קורה בגלל שאתה ואחרים קונים מנויים וחושבים שהכל מוש. אתם חושבים שמקום 4 ישנה פה משהו. אז הוא לא. הוא לכל היותר ירגש לרבע שעה. כי אין פה שום דרך. הקבוצה הזו לאט לאט מאבדת את ההוויה ואת הנרטיב שלה, שנבנו לאורך שנים.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

האדס כתב: 20 יולי 2022, 08:52 אתה בדיוק כמונו.. ואני אומר את זה בקטע טוב. אל תתכחש למי שאתה.

מה קורה לכם, חברים?
חלאס עם ריבים של ילדים.
יהיה טוב הפועל!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני לא מצליח להבין אנשים שכועסים על אוהדים אחרים שהם מתלוננים
כאילו מה בקבוצה מספק אותכם? איך בדיוק הציפיות שלכם מתכנסות עם המציאות?

כל התלונות כאן הם בעיקר על דברים אקוטיים כמו אופק כלכלי למועדון או התנהלות לקויה של המועדון

זה שיח שחייב להיות מוצף, לא משנה כמה תנסו להשתיק את הקולות האלו עם איזה תקווה לשינוי הבעיות האלו לא יעלמו

אין מי שמחפש רוכש, אין מי שחושף ומנגיש את המצב הכלכלי של הפועל לאוהדים ובתכלס, אין מי שסופר את האוהדים

זאת לא קלישאה, הפועל זה הקהל וזה מה שמיוחד בקבוצה, כל אחד מאיתנו מרגיש חלק בלתי נפרד מהקבוצה
שנים שלניסנובס יש את הקרדיט בידיים והמצב לא משתפר אז אתם מצפים שמישהו פה יהיה אופטימי כי החתימו חלוץ סוף סוף אחרי 8 שנים?
השינוי הרבה יותר עמוק מהחתמה כזאת או אחרת
long live the zapta
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

הסגל שלנו היה קצר כבר בסוף העונה האחרונה.
בקיץ עזבו אותנו 11 (כולל קולו) שחקנים והגיעו רק 8
אנחנו עם 2 שחקני קישור כרגע כשהמחליפים הם שחקני נוער

אני לא חושב שמדובר על אופטימיות כאן
יותר על חוסר מודעות / שאיפות נמוכות מאוד
michaelm
קיבל.ה  46 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 20 יולי 2022, 10:54 אני לא מצליח להבין אנשים שכועסים על אוהדים אחרים שהם מתלוננים
כאילו מה בקבוצה מספק אותכם? איך בדיוק הציפיות שלכם מתכנסות עם המציאות?

כל התלונות כאן הם בעיקר על דברים אקוטיים כמו אופק כלכלי למועדון או התנהלות לקויה של המועדון

זה שיח שחייב להיות מוצף, לא משנה כמה תנסו להשתיק את הקולות האלו עם איזה תקווה לשינוי הבעיות האלו לא יעלמו

אין מי שמחפש רוכש, אין מי שחושף ומנגיש את המצב הכלכלי של הפועל לאוהדים ובתכלס, אין מי שסופר את האוהדים

זאת לא קלישאה, הפועל זה הקהל וזה מה שמיוחד בקבוצה, כל אחד מאיתנו מרגיש חלק בלתי נפרד מהקבוצה
שנים שלניסנובס יש את הקרדיט בידיים והמצב לא משתפר אז אתם מצפים שמישהו פה יהיה אופטימי כי החתימו חלוץ סוף סוף אחרי 8 שנים?
השינוי הרבה יותר עמוק מהחתמה כזאת או אחרת
מי מאיתנו לא אוהב להתלונן? זה הכי ישראלי שיש.. להתלונן על הכל.
ברור לכולם שהמצב בקבוצה לא טוב (ומי שלא מבין את זה באמת עיוור או טיפש), אבל יש להתלונן ויש להגזים ולהיות נגד כל צעד שההנהלה עושה.
לשם שינוי יש רוח קצת מרעננת העונה עם רכש טיפה יותר מחושב ורצון באמת ליצור קבוצה יותר מאוזנת.
אז לפעמים לפעמים לפעמים, בדגש על עוד פעם לפעמים, אפשר לפרגן גם קצת.. זה הכל!
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

רדפוקס כתב: 20 יולי 2022, 02:49

תרגיע כבר את הטינופת שיוצאת לך מהמקלדת, ואל תצא בהצהרות מטומטמות על אוהד שמעז לנסות להיות קצת אופטימי, ולא תקבל ריקושטים.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

chimpfive כתב: 20 יולי 2022, 20:45
רדפוקס כתב: 20 יולי 2022, 02:49

תרגיע כבר את הטינופת שיוצאת לך מהמקלדת, ואל תצא בהצהרות מטומטמות על אוהד שמעז לנסות להיות קצת אופטימי, ולא תקבל ריקושטים.
אני לא חושב שאני מטנף, אני כן מבקר ולצערי יש הרבה על מה. לא נעים לך? אתה לא חייב לקרוא, אפשר להסתיר הודעות ממשתמשים מסוימים. ״הריקושטים״ ממש לא מפריעים לי וכמו שראית לא התייחסתי אליך בכלל.
כן התייחסתי למשתמש השני שפתח את הצוהר כי מדובר באחד היצורים הגדולים והמגעילים בפורום שהמליץ פה לא מזמן למשתמש אחר בפורום להתאבד.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לשחוט שחקנים חדשים עוד לפני שהעונה התחילה, על אחת כמה וכמה שחקנים צעירים עם פן מנטלי שברירי, זה האמא של הטינופת. להשוות את זה לעצבים אחרי הפסד בדרבי, זו דמגוגיה זולה. בוודאי ובוודאי כשמדובר בדרבי אחרון לעונה, וכן שאותם שחקנים לא ממשיכים בהפועל בעונה הבאה וניכר שהם זורקים עלינו זין. וזה עוד בלי לדבר על ההזדמנות שפוספסה.
קחו ציפרלקס ותעזבו את שחקני הפועל לנפשם.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

D red imperia כתב: 20 יולי 2022, 22:56 לשחוט שחקנים חדשים עוד לפני שהעונה התחילה, על אחת כמה וכמה שחקנים צעירים עם פן מנטלי שברירי, זה האמא של הטינופת.
מתי בדיוק עשיתי את זה? בוא תביא ציטוטים שנסתכל ביחד.
ואני שמח שהצעת לנו ציפרלקס ולא כדורי ציאניד הפעם, תודה לך איש יקר ונחמד.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אנחנו נקח צירפלקס, רק אם תוכל תעביר את החבילה כשתסיים.
או במילים אחרות, כולנו אותו חרא, מיותר להתחסד.
פורום זה מקום לכתוב, לדבר וכן גם להוציא קיטור.
בגלל שאתה מתנהג אותו הדבר, קצת היה לי מוזר שאתה מתלונן על אחרים.
אבל כמו שאמרתי - גם זה בסדר. מוזמן לטנף עלי כמה שבא לך אם זה זורם לך. תפדל.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

רדפוקס כתב: 20 יולי 2022, 23:04
D red imperia כתב: 20 יולי 2022, 22:56 לשחוט שחקנים חדשים עוד לפני שהעונה התחילה, על אחת כמה וכמה שחקנים צעירים עם פן מנטלי שברירי, זה האמא של הטינופת.
מתי בדיוק עשיתי את זה? בוא תביא ציטוטים שנסתכל ביחד.
ואני שמח שהצעת לנו ציפרלקס ולא כדורי ציאניד הפעם, תודה לך איש יקר ונחמד.
אני עדיין ממתין.
לאיפה ברחת?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

היום ירדנו מתחת לקו האדום. אבל אני חושב שכן יש מקום לקצת אופטימיות.
דבר ראשון רואים שדראפיץ מתחיל לייצב את הקבוצה.
אחרי הפגרה אני מאמין שכבר ישחקו בשיטה ובדרך שלו.
הבעיה העיקרית שלנו זו ההגנה והוא יודע לייצב הגנות.

עד פגרת המונדיאל יש שישה משחקים שרובם נגד קבוצות בסדר גודל שלנו. ריינה, קש, ביטר, חדרה (שלדעתי חלשים).
הסגל הקיים צריך להתמודד נגד הקבוצות האלו ולהביא נקודות ואחרי פגרת המונדיאל אפשר להביא שחקנים.

שחקנים שחסרים לנו בהנחה שכולם יבריאו זה:
שוער
בלם
2 מגנים
קשר ימין.

גם אם יגיעו רק חלק אנחנו במצב טוב לא לרדת ליגה.
ובניגוד לנוהל בינואר לא תהיה מכירת חיסול כי כבר לא נשאר מי למכור.
אני מאמין שיחזקו את הקבוצה כי לא ירצו לרדת וירצו לתת תחושה שיש קבוצה עם פוטנציאל אטרקטיבי לעונה הבאה ולמנויים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

הקבוצה שלנו נוראית. אבל אני אופטימי שאם נהיה בסכנת ירידה בינואר, יושקעו כספים רבים (באיחור רב) שישפרו משמעותית את הסיכוי שנישאר.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ר.ש כתב:הקבוצה שלנו נוראית. אבל אני אופטימי שאם נהיה בסכנת ירידה בינואר, יושקעו כספים רבים (באיחור רב) שישפרו משמעותית את הסיכוי שנישאר.
וגם לעומת שאר קבוצות התחתית הסגל שלנו טוב בהרבה.
לאיוס, קלטינס, רומראטו, גוטליב, גאנם, אזולאי, גונזלס, קונטה. ובטח שכחתי מישהו זה שחקני הרכב בכל הקבוצות ממקום 7 ומטה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ר.ש כתב: 11 אוקטובר 2022, 01:48 הקבוצה שלנו נוראית. אבל אני אופטימי שאם נהיה בסכנת ירידה בינואר, יושקעו כספים רבים (באיחור רב) שישפרו משמעותית את הסיכוי שנישאר.
מאיפה האופטימיות? גם בעונת הירידה הם לא שפכו כספים
כדי להפר תקציב שפוי, צריך שאיציק ניסנוב יבקר בגואה במסיבות
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ר.ש כתב: 11 אוקטובר 2022, 01:48 הקבוצה שלנו נוראית. אבל אני אופטימי שאם נהיה בסכנת ירידה בינואר, יושקעו כספים רבים (באיחור רב) שישפרו משמעותית את הסיכוי שנישאר.
ומה אופטימי בתסריט הזה?
צריך לעשות הכל כדי להעיף מפה את סאסי ויונה.
עוד קשר, עוד בלם, עוד חלוץ. זה חרטה.

כל עוד הם פה התקרה של המועדון הזה תהיה לחגוג פליאוף עליון בגליצ'ים בגשם למאמן סטייל אלטמן ב19/20.
הם האסון שלנו. הרבה יותר ממאבקי תחתית או אפילו ירידת ליגה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

טכנית לארז כתב: 11 אוקטובר 2022, 02:07
ומה אופטימי בתסריט הזה?

כל עוד הם פה התקרה של המועדון הזה תהיה לחגוג פליאוף עליון בגליצ'ים בגשם למאמן סטייל אלטמן ב19/20.
אין ספק. אבל ניסנוב בליגת העל זה פחות גרוע מניסנוב בליגה הלאומית. אסור לרדת ליגה בכל מקרה.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

להעיף , להעיף , סבבה , ומי יגיע?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

ר.ש כתב: 11 אוקטובר 2022, 02:08
טכנית לארז כתב: 11 אוקטובר 2022, 02:07
ומה אופטימי בתסריט הזה?

אין ספק. אבל ניסנוב בליגת העל זה פחות גרוע מניסנוב בליגה הלאומית. אסור לרדת ליגה בכל מקרה.
אין הבדל במצבינו בין להיות בליגת העל לבין להיות בלאומית. בשני המקרים אין לנו שום תקווה מקצועית.
רק להעיף אותם מפה.
העובדה שאחרי כל המכירות האלה הקיץ אנחנו מעמידים קבוצה של 14 שקל סגרה את העניין סופית. הם חייבים לעוף.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שליחת תגובה