״איציק ניסנוב הוא האיש הכי חזק בהפועל״

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

De Niro כתב:
chimpfive כתב:
El dudernio כתב: 07 אוקטובר 2022, 19:46 נו... אז הוא רוצה לרכוש את הפועל?
לא
להשקיע? להיות שותף של האוהדים?
הם מעדיפים רופאי שיניים
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dvirc218
קיבל.ה  14 לייקים

chimpfive כתב: 07 אוקטובר 2022, 01:04 הפח אשפה, איציק הגדול, גמר את המועדון, ביחד עם האח הכושל והסתום שלו, והתושב יכול ללכת לאלף עזאזל. ששי ויונה גרסת הפועל ת"א. מחפשים לעשות סיבוב ולמצוץ את הדם כמה שיותר.

מתוך הכרות מעמיקה עם בעלים לשעבר בליגת על, עם אדם שהיה לו הרבה יותר ממון מלזוג אחי הפח ניסנוב, הוא היה תמיד אומר לי אותו דבר "אני רוצה למכור, אין מי שיקנה". הם תמיד יודעים לשקר לכולם, כולל לסביבה הכי קרובה. רק מה? הוא מצץ למועדון את הדם עד השקל האחרון, עד המקסימום של הפרסום חינם, עד מיצוי כל קשר עסקי שנתן לו עוד קשר עסקי, עד הפתיחת דלתות בעירייה שעשו לו כבוד. לפני שהיה בעלים, מי בכלל הכיר אותו? עשה סיבוב, וקיבל היתרים כמו ראש ממשלה, ולא הכניס שקל.

כל יום לעשות בלגן עד שיעופו לקיבינמט.
אני מאמין לכל מילה שכתבת, וחושב שחשוב להבין את המנגנון שציינת. כי השקרים זה לא העיקר. אלא מה שכתבת:
"הפרסום חינם, עד מיצוי כל קשר עסקי שנתן לו עוד קשר עסקי, עד הפתיחת דלתות בעירייה שעשו לו כבוד. לפני שהיה בעלים, מי בכלל הכיר אותו? עשה סיבוב, וקיבל היתרים כמו ראש ממשלה, ולא הכניס שקל."

אלו עסקנים מפוקפקים שבהתחלה "לא קיבלו כבוד" מעסקנים מפוקפקים אחרים. הרגישו פגיעים פתאום, ונעלבו, אז קנו קבוצת כדורגל ופתאום "קיבלו כבוד" מהעסקנים המפוקפקים האחרים. את ה-"כבוד" ממנפים בשביל לעשות עסקים עם עוד עסקנים מפוקפקים אחרים. הכדורגל בכלל לא מעניין. זה סמל סטטוס, צעצוע שלהם, להראות לאחרים שיש להם.
הפוסט קיבל לייק אחדdino
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

dvirc218 כתב: 08 אוקטובר 2022, 09:49
chimpfive כתב: 07 אוקטובר 2022, 01:04 הפח אשפה, איציק הגדול, גמר את המועדון, ביחד עם האח הכושל והסתום שלו, והתושב יכול ללכת לאלף עזאזל. ששי ויונה גרסת הפועל ת"א. מחפשים לעשות סיבוב ולמצוץ את הדם כמה שיותר.

מתוך הכרות מעמיקה עם בעלים לשעבר בליגת על, עם אדם שהיה לו הרבה יותר ממון מלזוג אחי הפח ניסנוב, הוא היה תמיד אומר לי אותו דבר "אני רוצה למכור, אין מי שיקנה". הם תמיד יודעים לשקר לכולם, כולל לסביבה הכי קרובה. רק מה? הוא מצץ למועדון את הדם עד השקל האחרון, עד המקסימום של הפרסום חינם, עד מיצוי כל קשר עסקי שנתן לו עוד קשר עסקי, עד הפתיחת דלתות בעירייה שעשו לו כבוד. לפני שהיה בעלים, מי בכלל הכיר אותו? עשה סיבוב, וקיבל היתרים כמו ראש ממשלה, ולא הכניס שקל.

כל יום לעשות בלגן עד שיעופו לקיבינמט.
אני מאמין לכל מילה שכתבת, וחושב שחשוב להבין את המנגנון שציינת. כי השקרים זה לא העיקר. אלא מה שכתבת:
"הפרסום חינם, עד מיצוי כל קשר עסקי שנתן לו עוד קשר עסקי, עד הפתיחת דלתות בעירייה שעשו לו כבוד. לפני שהיה בעלים, מי בכלל הכיר אותו? עשה סיבוב, וקיבל היתרים כמו ראש ממשלה, ולא הכניס שקל."

אלו עסקנים מפוקפקים שבהתחלה "לא קיבלו כבוד" מעסקנים מפוקפקים אחרים. הרגישו פגיעים פתאום, ונעלבו, אז קנו קבוצת כדורגל ופתאום "קיבלו כבוד" מהעסקנים המפוקפקים האחרים. את ה-"כבוד" ממנפים בשביל לעשות עסקים עם עוד עסקנים מפוקפקים אחרים. הכדורגל בכלל לא מעניין. זה סמל סטטוס, צעצוע שלהם, להראות לאחרים שיש להם.
מדויק. אני לא רוצה לכתוב באופן נחרץ מה המניעים של הניסנובים. אני לא מכיר אותם. אבל, די ברור שלא מדובר באנשי עסקים גדולים, בלשון המעטה, ואני די בטוח שהתועלת באחיזה בקבוצה בסדר גודל של הפועל הקפיצה את המניות שלהם מבחינה של קשרים עסקיים, פרסום, והשפעה.

אין ספק שמועדון כדורגל תפור לאנשים מפוקפקים, ולכן עוד יותר ברור שהאחים לא יעשו שום פעולה אקטיבית למצוא קונה. אז בנתיים הם זורקים מספרים, יבוא הנס וינחת עליהם קונה מהשמיים, הם ינסו לסחוט ממנו כמה שיותר.

אגב... זה מה שקרה לבעלים שאני מדבר עליו, נחת עליו משקיע משמיים (יותר נכון מהעירייה) והוא ידע לסחוט את הלימון עד הסוף.

אגב ב2015 2016 המועדון פרסם דוחות שקופים חתומים על ידי רואה חשבון. שם אפשר היה כבר להבין את כל העסקאות המפוקפקות והגורמים המפוקפקים שהיו מעורבים במועדון. הייתי שמח שהניסנובים והתושב יפרסמו דוח שקוף, ולא את הקשקוש המבזה שההתאחדות מפרסמת, הדוחות האלה הם פשוט בדיחה.

ניסיתי לחקור נתון אחד שקפץ לי לעין, המיליון וחצי שקל, שעל פי הדוח, הלך לחברת יח"צ. לא הצלחתי למצוא את שם החברה, ומי בעליה. אולי מישהו מהחברים יודע?

בתקופת כבירי אפשר היה לראות משיכת בעלים שאסורה על פי חוק, והתירוצים נעו מכל מיני כיסוי תזרימי של גורמי צד ג' כלשהם.

בנתיים אני לא קונה את כל האמירות שהמועדון מאוזן, וכו', וגם ההשוואות לכבירי רמון לא ממש עושות עלי רושם, קשה מאוד להגיע לתחתית הביוב של כבירי וחוגג. אם יש דוח שקוף חתום על ידי רו"ח, זה כבר יסביר הרבה על הסיכוי שנראה פעולות אקטיביות למציאת רוכש.
chimpfive
קיבל.ה  422 לייקים

De Niro כתב: 08 אוקטובר 2022, 00:29
chimpfive כתב:
El dudernio כתב: 07 אוקטובר 2022, 19:46

נו... אז הוא רוצה לרכוש את הפועל?
לא
להשקיע? להיות שותף של האוהדים?
למה שירצה להשקיע? מה הוא צריך את הכאב ראש הזה? כבר היה בעלים, מיצה את מה שמיצה, אין לו שום תועלת במועדון רקוב בכדורגל הישראלי.

מי שיקנה היום את הפועל זה רק מיליארדר שעושה זאת ממניעים רומנטיים, סטייל מיץ', או מיליארדר עם אינטרסים פוליטיים. בשביל זה צריך להיות מגה אקטיבי, ולמנות בן אדם עם עבר עשיר בbusiness development. יש כזה בכל חברת סטארטאפ מושקעת.

אם האחים ותושב היו מקדישים את כל המאמצים שלהם למציאת רוכש באופן אקטיבי 24/7, הם היו מקדישים חלק עצום מתקציב הקבוצה לבנות צוות שלם רק לנושא הזה, ואני די בטוח שבמהלך השנים היו מוצאים.

את תושב כנראה זה פחות מעניין, ואין לו עניין להתעסק במועדון הזה יותר ממה שהוא מתעסק בו היום. הוא שם כסף. הניסנובים? אנשי עסקים כושלים, שכנראה לא ממש רוצים לוותר על הצעצוע, או שלא חושבים שהם צריכים לפתח צוות כזה, או שזה בכלל לא עלה להם בראש, תבוא הצעה מאוויר ריק? אחלה. לא תבוא? אין בעיה, אין להם שום דבר יותר טוב לעשות כרגע.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotGiliאדום
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

עצוב ונכון
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

מספורט 5

גורמים במועדון משתפים כי טוצ'י הגיע לבקשת איציק ניסנוב, שחשב שמדובר ב'מציאה' של ממש, בעוד בוקסה התנגד לצירופו של וחשב שהוא לא ברמה. ניסנוב המשיך ללחוץ, ועמד מאחורי הבאת הבלם לארץ להתרשמות, כשבוקסה המשיך להתעקש שזו לא החתמה ראויה. בסופו של דבר, היה זה בוקסה ש"ניצח", והבלם עזב יום לאחר הגעתו.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3728 לייקים

dino כתב: 10 אוקטובר 2022, 15:41 מספורט 5

גורמים במועדון משתפים כי טוצ'י הגיע לבקשת איציק ניסנוב, שחשב שמדובר ב'מציאה' של ממש, בעוד בוקסה התנגד לצירופו של וחשב שהוא לא ברמה. ניסנוב המשיך ללחוץ, ועמד מאחורי הבאת הבלם לארץ להתרשמות, כשבוקסה המשיך להתעקש שזו לא החתמה ראויה. בסופו של דבר, היה זה בוקסה ש"ניצח", והבלם עזב יום לאחר הגעתו.
שקובי פוטר אמרו שקובי היה זה שלא רצה אותו ושאיציק ובוקסה טסו לראות אותו ורצו שניהם להביא אותו.
על פניו הסיפור הראשון בזמן אמין יותר.
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

בשני הסיפורים הדבר היחיד שלא משתנה זאת המעורבות הדוחה של איציק ניסנוב
מעורבות של בנאדם שלא שם שקל במועדון ומחזיק מעצמו איש מקצוע(אפילו נדמה לי שהוא היה בעבר המנהל המקצועי בהגדרה)
הפוסט קיבל לייק אחדGili
כולם עובדים על כולם
קיבל.ה  79 לייקים

הניסנובים יעזבו רק בשני מקרים.
האחד, שהם יצאו עם רווח גדול מהעסקה.
השני, לא יגיע קונה והמועדון ילך בדרך של הפועל ירושלים כדורגל של יונה וסאסי והפועל תל אביב כדורסל של שאול אייזנברג.

הבעיה היחידה של מועדון הפועל תל אביב כדורגל היא האוהדים שלה שהיו הבעלים שלה.
משה תאומים שביחד עם עגיב ואורנשטיין שלא שמו שקל בקבוצה וגרמו לסמי סגול לברוח מהקבוצה.
מוני הראל שלא שם שקל בקבוצה והביא את אלי טביב במקומו. אותו אלי טביב שהרס את הפועל כפר סבא ובית"ר ירושלים ושבתקופתו נעלם כל הכסף שהיה במועדון.
חיים רמון, משה תאומים (שוב) ועמותת האוהדים שלא שמו שקל בקבוצה והכניסו את המועדון לחובות.
אמיר כבירי שהביא את המועדון לפשיטת רגל.
שרון ויצחק ניסנוב שהם השאול אייזנברג, היונה וסאסי של הפועל תל אביב כדורגל.
פושעי עוטף עזה לדין
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
dino
קיבל.ה  2031 לייקים

אתבע את עיסווי פריג׳
שליחת תגובה