קאס וחובות בחו"ל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

Gili כתב: 09 אוקטובר 2022, 12:22
El dudernio כתב: 09 אוקטובר 2022, 11:20
dino כתב: 09 אוקטובר 2022, 10:33 הם התכוונו שלא בשביל 6 מיליון בשנה(כשהם שמים 300 אלף), הם יזוזו הצידה ממקום שכה טוב להם בו
סרסור הסכים להשקיע 4.5 מליון ו 1.5 מליון אמורים היו להיות של תושב, ככה שזאת ההשקעה של ה 6. כשהם בשותפות 50/50 וסרסור בפרונט.

להבנתי תושב הסכים להגדיל את ההשעה מ1 מליון ל 1.5 לצורך זה אבל לא הסכים מעבר, ועל תוספת השקעה של 5 מליון הם לפני 3-4 שנים לא הסכימו למכור.

אני שואל איפה סרסור היום? הוא עדין מוכן לקחת את הקבוצה יחד עם תושב אשמח אם יערוך מסיבת עיתונאים רשמית ובה הוא יצהיר שהוא מוכן לעמוד בתנאי המתווה המוצהר וזמין לפתיחת מו"מ מידית להעברת השליטה במועדון.
למה שהוא יעשה כזה דבר? הבנאדם היה מוכן לקנות את הפועל וקיבל תשובה שלילית. פרסם את התנאים והסירוב של הניסנובים ומבחינתו אני מניח שזהו. הוא אמור גם להתחיל לרדוף אחריהם בתקשורת?
בשורה התחתונה הניסנובים סירבו להעביר את הקבוצה למישהו שישקיע בה סכומים של כסף שהיום נראים דמיוניים ביחס למה שהם שמים. הקבוצה לא באמת למכירה וזהו.
א. למה? כי הוא רוצה לרכוש את הקבוצה. אלא אם הוא לא רוצה ואז אנחנו בעצם חוזרים לטענת היסוד שלי.

ב. לא מדובר על לרדוף בתקשורת, המו"מ איתו היה לפי 3 שנים, להגיד עכשיו במסיבת עיתונאים שאתה מוכן לחד"ש את המו"מ זה ממש לא לרדוף. זה לעלות מחדש את ההצעה לסדר היום.

ג . בזמנו, הבעלים השקיעו במשך השנתיים וחצי הראשונות כ10 מליון שקל. שזה כ 4 מליון שקל בשנה, רק לאחר מכאן גרינברג הפסיק להשקיע ותושב הפך לכזה שמשקיע יותר מחלקו, ולכן הוא גם יכול להפעיל את סעיף דילול האחוזים.

לא הצלחתי לרדת לעומק המספרים כי רובם לא חשופים אבל צריך לשים את הדברים בקשר הנכון ובהתאם ללוחות הזמנים בפועל ולא בחוכמת הדיעבד
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1628 לייקים

לירון האדום כתב: 09 אוקטובר 2022, 12:32 הפועל לא נמכרת בסוף העונה לכוויתים או מי שאלו לא יהיו?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
שומע, בקשר לגשר שאמרנו שתקנה, אני עדיין רוצה למכור אבל יש לי גם איזה כווייתי שמתעניין, אז המחיר עכשיו עלה בחמישים אחוז
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
dino
קיבל.ה  2025 לייקים

Gili כתב: 09 אוקטובר 2022, 12:22
El dudernio כתב: 09 אוקטובר 2022, 11:20
dino כתב: 09 אוקטובר 2022, 10:33 הם התכוונו שלא בשביל 6 מיליון בשנה(כשהם שמים 300 אלף), הם יזוזו הצידה ממקום שכה טוב להם בו
סרסור הסכים להשקיע 4.5 מליון ו 1.5 מליון אמורים היו להיות של תושב, ככה שזאת ההשקעה של ה 6. כשהם בשותפות 50/50 וסרסור בפרונט.

להבנתי תושב הסכים להגדיל את ההשעה מ1 מליון ל 1.5 לצורך זה אבל לא הסכים מעבר, ועל תוספת השקעה של 5 מליון הם לפני 3-4 שנים לא הסכימו למכור.

אני שואל איפה סרסור היום? הוא עדין מוכן לקחת את הקבוצה יחד עם תושב אשמח אם יערוך מסיבת עיתונאים רשמית ובה הוא יצהיר שהוא מוכן לעמוד בתנאי המתווה המוצהר וזמין לפתיחת מו"מ מידית להעברת השליטה במועדון.
למה שהוא יעשה כזה דבר? הבנאדם היה מוכן לקנות את הפועל וקיבל תשובה שלילית. פרסם את התנאים והסירוב של הניסנובים ומבחינתו אני מניח שזהו. הוא אמור גם להתחיל לרדוף אחריהם בתקשורת?
בשורה התחתונה הניסנובים סירבו להעביר את הקבוצה למישהו שישקיע בה סכומים של כסף שהיום נראים דמיוניים ביחס למה שהם שמים. הקבוצה לא באמת למכירה וזהו.
אם מחר בא בנאדם רציני, מוכר, עם כוונות, עם יכולת כלכלית יציבה שטוען שהניסנובים לא מוכנים למכור כי ככה וככה וככה
למחרת יושבים להם על הבתים כל יום
וזה רק בגזרת האוהדים, לא מזכיר את התקשורת
סרסור אמר מילה דרך מקורבים הם אמרו לא היה כלום וככה זה נסגר
אבל עכשיו הם הרבה יותר עם חיצים עליהם והרבה כעס נגדם, ככה שהעסק מאוד נפיץ
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  400 לייקים

הוא לא "אמר מילה דרך מקורבים", האנשים שייצגו אותו במו"מ (לובין ועו"ד רוזן) הציגו את כל הצד שלו ואת כל השתלשלות העניינים מנקודת המבט שלהם בצורה מנומקת, כולל מספרים והכול.
עד לרגע זה מעולם לא שמענו את הצד של האחים ניסנוב, אתם בטח יכולים לנחש למה. אין לי ציפייה ממנו להתחיל להכניס את עצמו לפוקוס התקשורתי בשביל עסקה שהוא יודע שלא הולכת לקרות.
אגב, אלה הדברים האחרונים שלובין אמר בהקשר הזה:
מה צריך לחיות כדי שהעסקה תצא לפועל?
"כדי להחיות את העסקה צריך שצד אחד מאוד ירצה לתת את העסקה. דיברתי עם סעיד בשבוע שעבר. ממה שאני מבין ממנו, אני אומר שאם ירצו למכור, יהיה עם מי לדבר. כשדיברתי עם סעיד עלו הצעות שיהיה בעלים של קבוצה אחרת, והוא רוצה רק את הפועל ת"א"
סעיד סרסור יודע שלא רוצים למכור, אז אני מניח שהוא יודע שאין לו בשביל מה להתבזות בתקשורת. אתם צריכים לזכור שתדמית היא עניין חשוב עבור אנשי עסקים רציניים.
השאלה בהקשר הזה צריכה להיות הפוכה, מה האחים ניסנוב עשו בשנה האחרונה בשביל לגרום לסרסור לקחת את הקבוצה? כמה פניות נעשו אליו? כמה מהמכשולים שהיו בעבר הם פעלו אקטיבית בשביל להסיר? אין לי את התשובות לשאלות האלה אבל אני יכול לקחת ניחוש מושכל.
El dudernio
קיבל.ה  1269 לייקים

Gili כתב: 09 אוקטובר 2022, 13:08 הוא לא "אמר מילה דרך מקורבים", האנשים שייצגו אותו במו"מ (לובין ועו"ד רוזן) הציגו את כל הצד שלו ואת כל השתלשלות העניינים מנקודת המבט שלהם בצורה מנומקת, כולל מספרים והכול.
עד לרגע זה מעולם לא שמענו את הצד של האחים ניסנוב, אתם בטח יכולים לנחש למה. אין לי ציפייה ממנו להתחיל להכניס את עצמו לפוקוס התקשורתי בשביל עסקה שהוא יודע שלא הולכת לקרות.
אגב, אלה הדברים האחרונים שלובין אמר בהקשר הזה:
מה צריך לחיות כדי שהעסקה תצא לפועל?
"כדי להחיות את העסקה צריך שצד אחד מאוד ירצה לתת את העסקה. דיברתי עם סעיד בשבוע שעבר. ממה שאני מבין ממנו, אני אומר שאם ירצו למכור, יהיה עם מי לדבר. כשדיברתי עם סעיד עלו הצעות שיהיה בעלים של קבוצה אחרת, והוא רוצה רק את הפועל ת"א"
סעיד סרסור יודע שלא רוצים למכור, אז אני מניח שהוא יודע שאין לו בשביל מה להתבזות בתקשורת. אתם צריכים לזכור שתדמית היא עניין חשוב עבור אנשי עסקים רציניים.
השאלה בהקשר הזה צריכה להיות הפוכה, מה האחים ניסנוב עשו בשנה האחרונה בשביל לגרום לסרסור לקחת את הקבוצה? כמה פניות נעשו אליו? כמה מהמכשולים שהיו בעבר הם פעלו אקטיבית בשביל להסיר? אין לי את התשובות לשאלות האלה אבל אני יכול לקחת ניחוש מושכל.
לא כי ליובין....

אז אני אומר בוודאות מוחלטת שכל מה שכתבתי באשכול על עיסקת סרסור היא "אמת" שנמסרה לי ממי שהיה חלק מהמו"מ.
שליחת תגובה