אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

שחר כתב: 23 יוני 2022, 15:33 זה לא ציניות, אני לא מתיימר לנהל שום דבר או לייעץ שום דבר. אני אוהד. אז אם אתה באמת כל כך בטוח ברעיון שלך או בהמצאה שלך, בוא ותסביר אותו.

הסרט הזה לא הביא שום דבר . למה שסרט מעודכן יביא רוכש?
כשאתה כותב "פי האוהדים הגדולים המומחים לניהול קבוצת כדורגל ושיווקה לעולם" - זה ציניות.

הסרט הזה כמו שאמרתי עד היום מוצג. אי אפשר להגיד שהוא לא מביא כלום לגמרי אם הוא הפנים שלך, גם להתקרב לרוכש עדיף מכלום - בתקווה שמתישהו נפגע.
היו לידים מאוד חזקים שראו את הסרט הזה לפני כמה שנים, אבל כיום הוא כבר לא רלוונטי.

בכל מקרה זאת דוגמה אחת של מה אפשר לעשות עם הכסף ולא הייתי נתפס אליה.
מבחינתי שישימו מיליון ש"ח על מומחי שיווק יוקרה כדי שיישבו על הלינקדאין והטוויטר של כל האוליגרכים בעולם.

יש המון מה לעשות, אבל דבר ראשון צריך להחליט שרוצים לעשות משהו אקטיבי למען המטרה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אם אין באמת אף הצעה ואף רוכשים שמעוניינים במועדון, החרם די שווה לתחת
מה גם שגם אם יבוא פיתרון פנימי בין ההנהלה לנציגי המחאה שיביא להפסקת החרם, הפגיעה ברכישת המנויים היא כבר בלתי הפיכה מבחינת הכמות הפוטנציאלית
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

קודם שירצו למכור. אח״כ יגיע מוכר.
המסמכים שלהם אצל העו״ד מלאי התניות שאף אחד לא רוצה להתקרב אליהם.
מצילי הפועל שמו תג מחיר של מיליוני שקלים + חובות שהם משאירים אחריהם.
אבל היי, יכול להיות יותר גרוע.
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

אנשים חושבים (חברים שאוהדים קבוצות אחרות) שהסיבה העיקרית למחאה זה בגלל שלאחים ושאר הבעלים אין ממון להשקיע בקבוצה שזה אגב חשוב כי יש מרווח טעויות, אבל מה שאני מסביר לכולם שזה מתחיל בניהול הקיקיוני וההתערבות החסרת רסן בלחשוב שיש להם פאקינג ידע מקצועי להביא מאפריקה שחקנים בשקל 90 ולעשות קופה, לא רק זה שובל החובות שהם משאירים וההרס שהם עשו למותג הפועל תל אביב הוא חסר תקנה, שחקנים לא רוצים לחתום בהפועל (מעדיפים לחתום בבני ריינה, ק"ש, הפועל חיפה) זה בדיחה !
הם לא יודעים לנהל נקודה וחשוב שתיחלפו בהקדם.
Red4U
קיבל.ה  2 לייקים

האדס כתב: 23 יוני 2022, 20:09 קודם שירצו למכור. אח״כ יגיע מוכר.
מכרת פעם נכס בלי התניות? זה מסמך כניסה למו"מ. מטבע הדברים, במהלך מו"מ דברים משתנים, מתבהרים ןמסוכמים. אבל, תנאי מקדים להכל, שיהיה מי שרוצה להכנס למו"מ.
צריך להסתכל לאמת בעיניים ולא ללכת אחרי העדר. אין קונה!!! קל לשנוא ולהגיד לא. הרבה יותר קשה לייצר אלטרנטיבה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

בעשרה מיליון שקל עם התחייבות השקעה של עשרה מיליון הפועל תימכר
יש מישהו כזה? בנתיים נראה שלא
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

Red4U כתב: 24 יוני 2022, 13:09
מכרת פעם נכס בלי התניות? זה מסמך כניסה למו"מ. מטבע הדברים, במהלך מו"מ דברים משתנים, מתבהרים ןמסוכמים. אבל, תנאי מקדים להכל, שיהיה מי שרוצה להכנס למו"מ.
צריך להסתכל לאמת בעיניים ולא ללכת אחרי העדר. אין קונה!!! קל לשנוא ולהגיד לא. הרבה יותר קשה לייצר אלטרנטיבה.
נכון מאוד
אבל הרבה יותר קל להגיד שאין רוכש כי לא רוצים למכור
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

oleg neduda כתב: 24 יוני 2022, 14:26
גם ב-100 מיליון עם בהתחייבות להשקעה של 250 מיליון יש מצב שהם ימכרו.
דרישת ״החזר ההשקעה״ שלהם זאת הזייה אחת גדולה.
שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

לפי צנציפר אתמול בתוכנית הלילה ( והוא גם ביקש שלא ישאלו אותו איך הוא יודע ), בשבוע הבא החרם מסתיים , אני מסכים איתו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

שחר כתב: 24 יוני 2022, 14:53 לפי צנציפר אתמול בתוכנית הלילה ( והוא גם ביקש שלא ישאלו אותו איך הוא יודע ), בשבוע הבא החרם מסתיים , אני מסכים איתו.

עלייך אני סומך, על צנציפר לא
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

בכל אופן, לפי המכתב של תושב לקהל, אין רוכש באופק
אז גם אם מסתיים, זה לא קשור לרכישות
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

אם אין רוכש הכל נשאר אותו דבר ונגמר החרם מגיע לנו להיות המועדון שאנחנו היום עוד עשר שנים. ושאף אחד לא יבכה שבכסף של המנויים משלמים את התביעות של הניסנוב
555
קיבל.ה  623 לייקים

החרם ייגמר אם ההנהלה תעמוד בדרישה (והיא תעמוד כנראה).

אבל עד אז - לא נשברים, לא רוכשים מנויים.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 24 יוני 2022, 14:32
אבל הם לא דורשים מאה
הם דורשים עשרה מיליון עם השקעה שגם אנחנו דורשים.
בוא נגיד שזה גם הבעלים שאוהדי הפועל מחפשים.
עכשיו כבר אי אפשר לומר שאין קונה כי אין מי שירצה למכור. חתמו על נייר, חלאס. כרגע אין רוכש כי אין רוכש
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

555 כתב: 24 יוני 2022, 15:30 החרם ייגמר אם ההנהלה תעמוד בדרישה (והיא תעמוד כנראה).

איזה מן הדרישות
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

oleg neduda כתב: 24 יוני 2022, 15:42

אבל הם לא דורשים מאה
עכשיו כבר אי אפשר לומר שאין קונה כי אין מי שירצה למכור. חתמו על נייר, חלאס. כרגע אין רוכש כי אין רוכש
אין בעיה להמציא תנאים לא רלוונטים ולהגיד שהם מוכרים ואין רוכש.
אני גם יכול להגיד שאני רוצה על האוטו בן ה-16 שלי את כל הכסף שהשקעתי בו, אלפי שקלים על טיפולים ודלק ושאני רוצה שהרוכש יטפל בו אפילו יותר טוב ממני בטיפולים מיוחדים שאני לא יכול/רוצה לעשות.
בהצלחה לי בלמצוא קונה.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

555 כתב:החרם ייגמר אם ההנהלה תעמוד בדרישה (והיא תעמוד כנראה).

כאחד שיודע - באיזה דרישות ההנהלה תעמוד?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

ניסנוב צריכים להעביר את המושכות לבעלים אחרים לא רק בגלל ההשקעה המינימלית שלהם אלא בגלל שהם פשוט לא יודעים איך לנהל, ועל כן מצב שבו בעלים מיועד ישקיע את אותם סכומים שמשקיעים הבעלים הנוכחי אבל ינהל טוב יותר את כל העסק הזה הוא מן הסתם עדיף על המצב הנוכחי, ומהסיבה הפשוטה הזו אין שום הצדקה מצד ניסנוב לדרוש מהבעלים הבא להשקיע יותר כסף מהם
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
555
קיבל.ה  623 לייקים

לירון האדום כתב: 24 יוני 2022, 16:31

פרסום החובות היא הדרישה האחרונה.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה יעזור למי בדיוק כשאין רוכש באופק
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

משפטית , אפשרי לפרסם את החובות בזמן שיש הליך מתנהל?

אודיכהן
קיבל.ה  44 לייקים

פרסומים של צנציפר שאני זוכר רק מהשבועות האחרונים..
בלם מהליגה ההולנדת בדרך לחתימה (האריך חוזה בקבוצותו)
קבוצות רכישה להפועל
זהבי יודיע איפה יחתום בתוך 48 שעות (פורסם לפני 3 ימים)
יש עוד?
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אודיכהן כתב: 24 יוני 2022, 17:52 פרסומים של צנציפר שאני זוכר רק מהשבועות האחרונים..
בלם מהליגה ההולנדת בדרך לחתימה (האריך חוזה בקבוצותו)
קבוצות רכישה להפועל
זהבי יודיע איפה יחתום בתוך 48 שעות (פורסם לפני 3 ימים)
יש עוד?
הסיר מלא בידיעות שנעלמו כלא היו כמו המטוס האינדונזי
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

555 כתב: 24 יוני 2022, 16:51
לירון האדום כתב: 24 יוני 2022, 16:31

פרסום החובות היא הדרישה האחרונה.
★חובות ומחיר - כל ניסיון מצד רוכשים פוטנציאלים, לקבל תמונה אמיתית של חובות המועדון והמחיר אותו אתם מבקשים, עולה בתוהו. מחובתכם להציג מספרים חד משמעיים- פרטו את חובות המועדון והציגו את הסכום אותו אתם מבקשים.
★שקיפות - קיבלתם את המועדון בחינם. כל סכום שתבקשו תמורתו חייב להיות מגובה בשקיפות אודות השקעתכם. ניסיון לעשות רווח על חשבון עתיד המועדון לא יתקבל בהבנה.
★תיווך - כעסקנים אין ציפייה כי יכולות השיווק שלכם יפתחו דלתות לרוכשים פוטנציאלים איכותיים - ניסיון מכירה אמיתי חייב להיות מלווה בהשכרת צוות תיווך ושיווק מקצועי.
★מסיבת עיתונאים - כלל הדרישות הנ"ל (מינימליות בעולם העסקי!) צריכות להיות מאוגדות כולן למסיבת עיתונאים, שתהווה את יריית הפתיחה להתחלת החיפוש האמיתי אחר בעלים ראוי למועדון.

כמדומני עדיין ההנהלה אחראית על עניין הרוכש מבחינה שיווקית/תיווך והם לא הבינו שהם לא טובים בזה כל כך....
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדפוקס כתב: 24 יוני 2022, 16:29
oleg neduda כתב: 24 יוני 2022, 15:42
אבל הם לא דורשים מאה
אין בעיה להמציא תנאים לא רלוונטים ולהגיד שהם מוכרים ואין רוכש.
אני גם יכול להגיד שאני רוצה על האוטו בן ה-16 שלי את כל הכסף שהשקעתי בו, אלפי שקלים על טיפולים ודלק ושאני רוצה שהרוכש יטפל בו אפילו יותר טוב ממני בטיפולים מיוחדים שאני לא יכול/רוצה לעשות.
בהצלחה לי בלמצוא קונה.
נו בסדר תשכנעו את עצמכם שאין רוכש כי התנאים לא הגיוניים ואם היו תנאים אחרים יענדו בתור
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בעיניי הגיע הזמן לסיים את חרם המנויים.
המסר עבר. יש הבנה שדברים צריכים להשתנות. יש מנהל מקצועי שמרחיק קצת את הבעלים מניהול ישיר של הסגל. יש מנכ"לית במשרה מלאה שעסוקה בניהול השגרה בהפועל. לא נראה שיש מי שיבוא וייקח מהם את הפועל כל עוד נושא חובות חו"ל לא התברר. אי אפשר להפקיר את הפועל לעונה על סף ירידת ליגה. המצב כרגע פח ואני לא רואה אותו משתפר בלי התגייסות מחדש של הקהל. אולי זה מאוחר מדי אבל מרגיש כאילו משהו חייב להשתנות.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הו, תמימות קדושה
שער 5 זה הלב
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כן חוץ מהתמימות יש בינינו עוד הבדלים:
א. אני אוהד הפועל
ב. אני אוהד הפועל

ושוב אכתוב כאן שזה שאוהד מכבי מקדם כאן בכזו חדווה את החרם יכול לעזור להבין שזה לא רעיון טוב כל כך כרגע.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

האדום הצורר כתב: 24 יוני 2022, 22:18 בעיניי הגיע הזמן לסיים את חרם המנויים.
המסר עבר. יש הבנה שדברים צריכים להשתנות. יש מנהל מקצועי שמרחיק קצת את הבעלים מניהול ישיר של הסגל. יש מנכ"לית במשרה מלאה שעסוקה בניהול השגרה בהפועל. לא נראה שיש מי שיבוא וייקח מהם את הפועל כל עוד נושא חובות חו"ל לא התברר. אי אפשר להפקיר את הפועל לעונה על סף ירידת ליגה. המצב כרגע פח ואני לא רואה אותו משתפר בלי התגייסות מחדש של הקהל. אולי זה מאוחר מדי אבל מרגיש כאילו משהו חייב להשתנות.
המסר עבר? ומה עד עכשיו ניסנוב חשבו שהכל בסדר והמחאה פתחה להם את העיניים והם החליטו לקחת את עצמם ואת הפועל בידיים ומכאן יוצאים לדרך חדשה? מה אנחנו ילדים בגנון? 6 שנים הם פה כבר.
ועסקינן חובות חו''ל , למה הם לא מפרסמים מה גובה החובות? או לחילופין למה הם לא מספרים מה מונע מהם לגלות מה היקף החובות? האם בכלל הם רוצים לדעת מה היקף החובות? האם הם בכלל פועלים על מנת לקדם את הנושא ולקבל תמונה על המצב הזה או שאולי הם בכלל מנסים להתחמק מזה ככל שהם יכולים..?
איך ייתכן שאחרי עונה של 9 אלף מנויים , כסף שנכנס ממכירות לא צפויות של שחקנים (בואטנג,רז שלמה, ינקוביץ , רוסה) אל מול המדיניות של להביא רק שחקנים חופשיים ו- 5 משחקי בית עם בלומפילד כמעט מלא הקופה כל כך ריקה שאנחנו מועמדים לרדת ליגה אבל הפועל חיפה או בני ריינה מסוגלות לתת עבודה בקיץ הזה? נראה לי שהמשהו שצריך להשתנות זה מי שמנהל אותנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםעידן סרורGiliיפתח16
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 24 יוני 2022, 22:34 כן חוץ מהתמימות יש בינינו עוד הבדלים:
א. אני אוהד הפועל
ב. אני אוהד הפועל

ושוב אכתוב כאן שזה שאוהד מכבי מקדם כאן בכזו חדווה את החרם יכול לעזור להבין שזה לא רעיון טוב כל כך כרגע.
יש כאן כמה וכמה אוהדים שמקדמים ותומכים בחרם מנויים. גם אם נניח אחד מהם מכביסט, מה עם היתר? כל כך הרבה שתולים? גם אלו שמילאו הסקר וברוב עצום רוצים חרם? גם באולטראס שפרסמו הודעה על חרם?
או שאולי, גם אם יש שתול או שניים, יכול להיות שההנהלה הרוויחה ביושר את אי האמון בה?
555
קיבל.ה  623 לייקים

Hapolo כתב: 25 יוני 2022, 02:14
המסר עבר? ומה עד עכשיו ניסנוב חשבו שהכל בסדר והמחאה פתחה להם את העיניים והם החליטו לקחת את עצמם ואת הפועל בידיים ומכאן יוצאים לדרך חדשה? מה אנחנו ילדים בגנון? 6 שנים הם פה כבר.
ועסקינן חובות חו''ל , למה הם לא מפרסמים מה גובה החובות? או לחילופין למה הם לא מספרים מה מונע מהם לגלות מה היקף החובות? האם בכלל הם רוצים לדעת מה היקף החובות? האם הם בכלל פועלים על מנת לקדם את הנושא ולקבל תמונה על המצב הזה או שאולי הם בכלל מנסים להתחמק מזה ככל שהם יכולים..?
איך ייתכן שאחרי עונה של 9 אלף מנויים , כסף שנכנס ממכירות לא צפויות של שחקנים (בואטנג,רז שלמה, ינקוביץ , רוסה) אל מול המדיניות של להביא רק שחקנים חופשיים ו- 5 משחקי בית עם בלומפילד כמעט מלא הקופה כל כך ריקה שאנחנו מועמדים לרדת ליגה אבל הפועל חיפה או בני ריינה מסוגלות לתת עבודה בקיץ הזה? נראה לי שהמשהו שצריך להשתנות זה מי שמנהל אותנו
לולא הכסף ממכירת שחקנים, הפועל מסיימת בגירעון.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

איציק ניסנוב (09.08.20): "המטרה שלנו היא להעביר את הפועל תל אביב לידיים שייקחו את המועדון למקום הרבה יותר טוב"

אני יודע שכשלי יש מטרה בעבודה, כנראה אני אעשה הכל עבורה.
ומה הנהלת הפועל תל אביב עשתה עבור המטרה שלה הבוקר?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 26 יוני 2022, 10:43 איציק ניסנוב (09.08.20): "המטרה שלנו היא להעביר את הפועל תל אביב לידיים שייקחו את המועדון למקום הרבה יותר טוב"

אולי הם עושים ג'ורג' קוסטנזה.
אם תיראה עסוק מאד יחשבו שאתה עושה הרבה
יהיה טוב הפועל!
555
קיבל.ה  623 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 26 יוני 2022, 10:43 איציק ניסנוב (09.08.20): "המטרה שלנו היא להעביר את הפועל תל אביב לידיים שייקחו את המועדון למקום הרבה יותר טוב"

כלום. כמו השאלה ששאלת אתמול, שלשום ולפני חודשים.

הם לא עושים כלום. וזה ידוע לכולם.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

555 כתב: 26 יוני 2022, 11:51

אחלה, אז למה מדברים באשכולות אחרים על איזה חלוץ סוג ז' נביא או איזה מאמן יפוטר אחרי 4 מחזורים - במקום על זה?
555
קיבל.ה  623 לייקים

היום הקרוב הוא קריטי מאוד, אם לא יעשו מנויים למרות שתקופת החידוש נגמרת, אז אולי נתקדם לחשיפת החובות.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 26 יוני 2022, 11:58
555 כתב: 26 יוני 2022, 11:51

אחלה, אז למה מדברים באשכולות אחרים על איזה חלוץ סוג ז' נביא או איזה מאמן יפוטר אחרי 4 מחזורים - במקום על זה?
הדבר שאני הכי אוהב בחלוצים סוג ז׳ זה שאחרי שהם מבלים אצלנו עונה, נותנים תפוקה של ג׳ובאני ולדיירו ועוזבים אותנו למועמדת לירידה מהלאומית, מסתבר שאנחנו חייבים להם 300,000 שקל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

בלי מינויים ובלי החלפת בעלים, כמובן שהפועל תלך לעונת ירידה, כי הבעלים הנוכחיים לא מוכנים לשים שקל מכיסם.
וזו הסיבה שהם יצטרכו לפנות את הכיסא, למרות שלא אתפלא אם הם מוכנים גם להוריד אותנו 5 ליגות לפני שיוותרו על הצעצוע שלהם.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

555 כתב: 26 יוני 2022, 12:03 היום הקרוב הוא קריטי מאוד, אם לא יעשו מנויים למרות שתקופת החידוש נגמרת, אז אולי נתקדם לחשיפת החובות.
ואיך חשיפת החובות מקדמת את הפועל ת״א או אותי כאוהד?
555
קיבל.ה  623 לייקים

מקדמת רוכש פוטנציאלי וגם אותנו.
שליחת תגובה