יש מלחמה (מבצע חרבות ברזל)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 27 מאי 2022, 22:10
teknoboy כתב:
De Niro כתב: 27 מאי 2022, 21:57 מרצ תעבור.היא לא הבעיה של הגוש הזה.
לצערי , אם יהיו בחירות התוצאות די ברורות.
אני גם לא חושב שנכון לשים את ימינה בגוש המרכז שמאל.
לדעתי , אם ימינה תעבור ותהווה לשון מאזניים היא לא תוותר על כניסה לממשלת ימין עם רה"מ לשעבר , גם במחיר הפרדות מתקווה חדשה.
גם רע"מ בסכנת מחיקה מהמפה.
בקיצור , לא מראה מלבב.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
איך בדיוק מפלגה של פשיסטים (שמתגאים בפשיזם שלהם) שנקראת "ימינה" (!!!) נחשבת לסוג כלשהו של שמאל?
הם בתקשורת נחשבים לפחות בסקרים כשייכים לגוש המכונה מרכז שמאל.
ברור שהם יותר ימין מהימין.

לא יודע מה אומרים בתקשורת, אבל לחשוב שמי שאינו ביבי הוא שמאל (כי "השמאל" צעק ברחובות רק-לא-ביבי) זה קצת שיטחי, ואני עדין.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 27 מאי 2022, 22:10
teknoboy כתב: איך בדיוק מפלגה של פשיסטים (שמתגאים בפשיזם שלהם) שנקראת "ימינה" (!!!) נחשבת לסוג כלשהו של שמאל?
הם בתקשורת נחשבים לפחות בסקרים כשייכים לגוש המכונה מרכז שמאל.
ברור שהם יותר ימין מהימין.

לא יודע מה אומרים בתקשורת, אבל לחשוב שמי שאינו ביבי הוא שמאל (כי "השמאל" צעק ברחובות רק-לא-ביבי) זה קצת שיטחי, ואני עדין.
טוב זה לא חדש.
כל הנרטיב הוא שקרי מאז הוקמה הממשלה , אבל הוא היה כך גם הרבה לפני כן.
זה לא מקרי יש מי שמסיתים לכאורה שנים ארוכות, וזו התוצאה.
גם שקר מוחלט הופך לאמת מוחלטת עבור חלק מהציבור , גם אם חלקו יודע שזה שקר.
מייאש? עצוב? שניהם.

תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דה נירו אני מנסה רגע לעקוב אחרי מהלך הדברים: זה אשכול על אפשרויות הסלמה ביטחונית, בגלל ארועים שונים, איך מזה אתה מנתב אותו לאשכול בחירות ולמה?
עזוב שיש אשכול בחירות מאד מפותח וארוך שאתה בזמנו פתחת. עזוב שכל ההערכות לגבי תוצאות הבחירות שוות לתחת כי לא ברור מי ירוץ ועם מי, עזוב את זה שהסוקרים מפספסים שוב ושוב (רעמ לא עוברת? זהות של פייגלין הפתעת הבחירות?), למה בכלל להעביר נושא מנושא האשכול?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

שאלו אותי שאלה בהקשר של האשכול של הבחירות אז עניתי , אבל אני לא היחיד שהתחיל לכתוב על נושא הבחירות כאן.

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

באיזה שעה המצעד?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

לא יהיה כלום
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מהיום נראה שבאמת לא יצא כלום (חוץ מהחותמת הסופית על זה שהמדינה ומנגנוניה, כולל האלימים, עומדים בצורה ברורה ומובהקת בצד אחד של הספקטרום הפוליטי וויתרו על כל ניסיון להעמיד פנים של ממלכתיות, מילה שבכלל הפכה לסוג של מילת גנאי בימינו).
אבל מחר אין לדעת.

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

לא משנה מי ראש הממשלה, החרא תמיד אותו חרא.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

KingAlpaca כתב: 05 אוגוסט 2022, 17:23 לא משנה מי ראש הממשלה, החרא תמיד אותו חרא.
אז אולי באמת זה לא משנה וגם כשיש ראש ממשלה מרכז שמאל ועדיין יש מלחמה מראה שזה באמת בלתי נמנע והם אולי לא כאלה חמודים ותמימים שרק רוצים שלום כמו שאתם נהנים לצייר אותם, סתם חומר למחשבה
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DXavi
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

העובדות הן שאנחנו התחלנו.
אבל אני יודע שלרוב האנשים לא אכפת מעובדות.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

"הצבא המוסרי בעולם התנקש בבכיר הג'יהאד האיסלמי ועצר אחר בתחילת השבוע. בתגובה הג'יהאד האיסלמי לא עשה כלום, אז הצבא המוסרי בעולם התנקש היום שוב בבכיר הג'יהאד האיסלמי ותקף מטרות שלהם בעזה. אולי עכשיו סוף סוף הג'יהאד האיסלמי יגיב, וממשלת השינוי ו-בני גנץ - Benny Gantz ו-Yair Lapid - יאיר לפיד ו-מפלגת העבודה וגם Meretz מרצ יוכלו להיכנס בהם ובחמאס כדי להראות לכולם של מי הכי גדול, כי יש בחירות."

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6294964183
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום מטלי כתב: 05 אוגוסט 2022, 17:54 "הצבא המוסרי בעולם התנקש בבכיר הג'יהאד האיסלמי ועצר אחר בתחילת השבוע. בתגובה הג'יהאד האיסלמי לא עשה כלום, אז הצבא המוסרי בעולם התנקש היום שוב בבכיר הג'יהאד האיסלמי ותקף מטרות שלהם בעזה. אולי עכשיו סוף סוף הג'יהאד האיסלמי יגיב, וממשלת השינוי ו-בני גנץ - Benny Gantz ו-Yair Lapid - יאיר לפיד ו-מפלגת העבודה וגם Meretz מרצ יוכלו להיכנס בהם ובחמאס כדי להראות לכולם של מי הכי גדול, כי יש בחירות."

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 6294964183
מעניין מה מטלי היה כותב על מבצע מוקד ב1967
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ישראל הורגת שוב אנשים חפים מפשע בעזה, הכלא הגדול בעולם.
מישהו יודע מה המטרה? מה הסיבה?
בעוד כמה ימים, שום דבר מהותי לא ישתנה במרחב, חוץ מזה שעוד כמה אנשים, נשים וילדים לא יחיו יותר, עוד אנשים יבכו על ילדיהם, אמותיהם, ואחיהם שהלכו לעולמם. ועוד הרס חורבן ושנאה יזרעו אצל העם הפלסטיני הנשדד כבר 75 שנה.
יזכור עם ישראל.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אם היינו חיים בעולם אוטופי הייתי מתייצב לצד העמדה שלך. מאחר ואין קשר בין העמדה שלך לבין המציאות, תרשה לי שלא להסכים
הפוסט קיבל 3 לייקיםTenacious DASAFABADIאדום
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מבחינת ישראל סוג הכלא בעזה הוא גן חיות. ישראלים לא חושבים על הפלסטינים כעל בני אדם, אפילו לא על ילדיהם.
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickKingAlpacaפרימו לוי
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

its-sick כתב: 05 אוגוסט 2022, 17:48 העובדות הן שאנחנו התחלנו.
אבל אני יודע שלרוב האנשים לא אכפת מעובדות.
רגע שאני אבין, אם התשובה שלך היא שאנחנו התחלנו וזו העובדה ומעצם זה שזה מה שענית אתה בעצם סובר שמי שמתחיל הוא האשם, אז בכל שאר הסבבים שהם התחילו ואלו העובדות אז הם בעצם אשמים לא?
עכשיו אתה יכול לענות לי משהו מתחכם וכנראה תטען משהו בסגנון של זה לא שחור ולבן מי אשם או משהו כזה אבל אחרי שהתשובה שלך לזה שהם אשמים היתה שאנחנו התחלנו ואלו העובדות אתה כבר לא באמת יכול לצאת מזה...
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אנחנו החזקים. אנחנו השליטים. לנו אין שום סיבה להילחם. כשאנחנו מפגיזים אנחנו הורגים ילדים, וכבר הגענו פעם אחת ל 500 ילדים למבצע.
לפלסטינים שנמצאים או תחת כיבוש או תחת מצור יש צורך קיומי לשנות את הסטטוס קוו. הם חלשים והנזק שהם גורמים זניח.
חוסר הסימטריה הוא ברור.
لا إله
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

סוף סוף ישראל לא בגישה מתרפסת. על מנת ליצור הרתעה חייב להרגיל את הצד השני לשיטת מקל כואבת. משפר מו"מ מדיני פלאים
הפוסט קיבל 2 לייקיםbenaimASAFABADI
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

Xavi כתב: 05 אוגוסט 2022, 20:54 סוף סוף ישראל לא בגישה מתרפסת. על מנת ליצור הרתעה חייב להרגיל את הצד השני לשיטת מקל כואבת. משפר מו"מ מדיני פלאים
קשה להתעלם מהאירוניה שטמונה בניגוד בין תוכן ההודעה לחתימה שלך
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

Xavi כתב: 05 אוגוסט 2022, 20:54 סוף סוף ישראל לא בגישה מתרפסת. על מנת ליצור הרתעה חייב להרגיל את הצד השני לשיטת מקל כואבת. משפר מו"מ מדיני פלאים
סוף סוף ישראל העזה לעשות מעשה שלא נעשה עד היום. מעניין מי הגאון שהגה את הרעיון היצירתי הזה להפציץ עזה, איך אף אחד לא עלה הפטנט של מר צאבי?
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacapelegs
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

פרימו לוי כתב: 05 אוגוסט 2022, 23:02
קשה להתעלם מהאירוניה שטמונה בניגוד בין תוכן ההודעה לחתימה שלך
התגובה הזאת היתה כ"כ צפויה שאני חושב שכדאי לך לחשוב שניה מה האירוניה פה ידידי הסח
הפוסט קיבל לייק אחדbenaim
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

its-sick כתב: 05 אוגוסט 2022, 20:42 אנחנו החזקים. אנחנו השליטים. לנו אין שום סיבה להילחם. כשאנחנו מפגיזים אנחנו הורגים ילדים, וכבר הגענו פעם אחת ל 500 ילדים למבצע.
לפלסטינים שנמצאים או תחת כיבוש או תחת מצור יש צורך קיומי לשנות את הסטטוס קוו. הם חלשים והנזק שהם גורמים זניח.
חוסר הסימטריה הוא ברור.
לא יודע אז נראה לי קצת מוזר, למה בעצם בחרת לענות לטיעון בנוגע לאשמה בתשובה שאנחנו התחלנו ואלו הן העובדות? לשיטתך אנחנו תמיד אשמים בכל סבב בין אם אנחנו התחלנו או הם התחילו כי אנחנו החזקים והכובשים אז אני לא מבין איך זה שהתחלנו אמור לענות על השאלה מי אשם במבצע הזה?
הייתי מקבל אם היית אומר לי את מה שרשמת פה שאנחנו תמיד אשמים כי אנחנו ה"כובשים" אבל בחרת לענות שאנחנו התחלנו לשאלת האשמה ולכן זה קצת נראה לי שכמו שהימנים הקיצוניים כל פעם מצליחים למצוא תירוץ אחר למה אנחנו לא אשמים אתה אותו דבר רק הפוך ופשוט יורה על אוטומט, דבר שמקשה על כל דיון איתך כשאני יודע שלא משנה מה אני אגיד אתה תתבצר בעמדתך בלי לחשוב שניה על מה אתה עונה בהתאם לשאלה שנשאלה
ותראה אני חושב שפה נעוץ ההבדל, אתה לא מוכן שיהיה נזק היקפי וכן לצערי גם ילדים יהרגו על מנת למנוע ירי רקטות עתידי בעוד שאני כן מוכן לספוג את זה ובגלל זה לטעמי גם הדיון הזה ובכללי רוב הדיונים עקרים מיסודם, פשוט כי לכל אחד יש מדד עלות מול תועלת שונה, אחד יסכים להרוג 500 ילדים כדי שאמא שלו לא תמות השני יעדיף שאמא שלו תמות, אין פה צודק או לא צודק נטו סט ערכים שונה לכל בן אדם שגם לא ישתנה ברוב הסיכויים
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

אם לארגוני הטרור הפלסטינים היה חצי מהחמלה וערך לחיים שיש לישראלים מהשמאל כלפי ילדים שנהרגים בעזה כולנו היינו חיים במציאות טובה ושפויה יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אם לארגוני הטרור הפלסטינים היה חצי מאיכות החיים והזכויות שיש לישראלים מהשמאל כולנו היינו חיים במציאות טובה ושפויה יותר.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 13:13 אם לארגוני הטרור הפלסטינים היה חצי מאיכות החיים והזכויות שיש לישראלים מהשמאל כולנו היינו חיים במציאות טובה ושפויה יותר.
הם בהחלט מוזמנים לקחת את הסכומים הנכבדים שמוזרמים אליהם ולנסות אשכרה להשקיע את מרביתם ככולם בשיפור איכות החיים שלהם ולא באמצעי לחימה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אתה מדבר על ישראל?
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אני חושב שאפשר להסכים (קשה לי להאמין שיש מי שיחלוק על זה) שעדיף אנשים עם אמפתיה וחמלה ורגישות לזולת על פני פושעי מלחמה שמוכנים להרוג אנשים בלי אבחנה.
זה גם קצת מובן מאליו.
כמו שהיו אומרים פעם, עדיף להיות עשיר ובריא מאשר עני וחולה.

מצד שני אלפקה צודק, ואסור להתעלם מההקשר (הפוליטי, ההיסטורי וכו' וכו'), ובטח שזה מגוחך להאשים את הקורבן*.

*לפני שתקפצו, לרוב הצד החלש בסכסוך, זה שסובל ממנו ומההשלכות שלו, כולל פגיעה פיזית ומוות - נקרא קורבן. ככה עובדת השפה העברית. מי שלא בא לו טוב שאומרים לו שאחרים הם קורבנות שלו, שלא יהפוך אחרים לקורבנות
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

ASAFABADI כתב: 06 אוגוסט 2022, 02:53
its-sick כתב: 05 אוגוסט 2022, 20:42 אנחנו החזקים. אנחנו השליטים. לנו אין שום סיבה להילחם. כשאנחנו מפגיזים אנחנו הורגים ילדים, וכבר הגענו פעם אחת ל 500 ילדים למבצע.
חוסר הסימטריה הוא ברור.
לא יודע אז נראה לי קצת מוזר, למה בעצם בחרת לענות לטיעון בנוגע לאשמה בתשובה שאנחנו התחלנו ואלו הן העובדות? לשיטתך אנחנו תמיד אשמים בכל סבב בין אם אנחנו התחלנו או הם התחילו כי אנחנו החזקים והכובשים אז אני לא מבין איך זה שהתחלנו אמור לענות על השאלה מי אשם במבצע הזה?
הייתי מקבל אם היית אומר לי את מה שרשמת פה שאנחנו תמיד אשמים כי אנחנו ה"כובשים" אבל בחרת לענות שאנחנו התחלנו לשאלת האשמה ולכן זה קצת נראה לי שכמו שהימנים הקיצוניים כל פעם מצליחים למצוא תירוץ אחר למה אנחנו לא אשמים אתה אותו דבר רק הפוך ופשוט יורה על אוטומט, דבר שמקשה על כל דיון איתך כשאני יודע שלא משנה מה אני אגיד אתה תתבצר בעמדתך בלי לחשוב שניה על מה אתה עונה בהתאם לשאלה שנשאלה
ותראה אני חושב שפה נעוץ ההבדל, אתה לא מוכן שיהיה נזק היקפי וכן לצערי גם ילדים יהרגו על מנת למנוע ירי רקטות עתידי בעוד שאני כן מוכן לספוג את זה ובגלל זה לטעמי גם הדיון הזה ובכללי רוב הדיונים עקרים מיסודם, פשוט כי לכל אחד יש מדד עלות מול תועלת שונה, אחד יסכים להרוג 500 ילדים כדי שאמא שלו לא תמות השני יעדיף שאמא שלו תמות, אין פה צודק או לא צודק נטו סט ערכים שונה לכל בן אדם שגם לא ישתנה ברוב הסיכויים
יש כמובן רמות שונות של אשמה. תמיד.
לצערי, כבר עשורים שאנחנו האשמים העיקריים בסכסוך. כל מה שקורה הוא באשמת ישראל. כל הכח בפוליטי וכל הכח הצבאי אצלנו. אנחנו בוחרים לצור על עזה ואנחנו בוחרים לא לנהל משא ומתן מול הפלסטינים.
אבל לפעמים אנחנו עוד יותר אשמים. הרבה יותר. בטח במקרה הזה, שבו תקפנו ראשונים בלי שום מעשה אלים מהצד העזתי.
גם כשהם תוקפים וגם כשאנחנו, 99.9% מהקורבנות האזרחיים החפים מפשע הם עזתים, כי אנחנו מפגיזים בכמויות מטורפות בכלי נשק יותר חזקים ויותר מדויקים. לכן האחריות עלינו לצמצם כמה שיותר את האלימות.
لا إله
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

מה זה אנחנו התחלנו?
הכוונה היא שהמודיעין המדיני כוזב והחלטת הצבא הייתה לא נכונה?

זה בסדר להיות אנושי עם לב טוב ורגיש.
לדמיין במחשבות חפי פשע נפגעים זה לא נחמד ולא נעים לאף אחד.
אבל יש כ"כ הרבה מעבר לזה שלהתייחס רק לזה זה להתייחס רק לפולינום הפשוט של המשוואה.

כל כך אכפת לאנשים מהעזתים החפים מפשע
אולי תארחו אותם בבית שלכם ותתנו להם הדזמנות לחיים חדשים?/אולי תעשו משהו אמיתי שיציל את חייהם בעתיד?
צבועים.
בדיוק כמו שלא אכפת לאותם אנשים ממה שקורה באפריקה או במדינות ערב.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 13:21 אתה מדבר על ישראל?
תקציב הביטחון בישראל הוא קצת פחות מחמישית מהתקציב הכללי של המדינה, זה לא מעט אבל בטח לא הרוב.
אין לי או לכל אחד אחר נתונים לגבי הכסף שנכנס לארגוני הטרור ולאן הוא הולך, אבל אני בטוח שהרבה יותר מחמישית ממנו הולך ל-"ביטחון".
נערך לאחרונה על ידי רדפוקס ב 06 אוגוסט 2022, 14:25, נערך 3 פעמים בסך הכל.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

ישראל אשמה בהכל
הג׳יאהד האיסלמי נשמות טהורות
תן להם לחיות בעולם הדמיוני שלהם
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

חוסר הסימטריה הוא ברור.
והם ממש "מגנים על עצמם" בזה שהם יורים לכל כיוון ושמחים על הרג ילדים, בשעה שהצבא הישראלי מנסה כמה שיותר לצמצם פגיעה באזרחים חפים מפשע.
מה לעשות שהם חבורה של שפנים שמחבאים מאחוריי אוכלוסייה אזרחית וילדים.

מקווה שצה"ל ימשיך לרסק, להוריד בניינים, להפסיק אספקת של דלק וחשמל עד שזה נגמר.
מחבלים מבינים רק כח
סמל אישי של משתמש
Yalla Hapoel
קיבל.ה  356 לייקים

"אנחנו התחלנו"
הג'יהאד העמיד חוליות מחבלים בעוטף על מנת להוציא פיגועים, ישראל ניסתה בדרכים מדיניות להגיע להסדרים שלא צלחו.
מה אנחנו אמורים לעשות? לשבת בחיבוק ידיים ולחכות להרוגים שלנו?
אנחנו בעליי הבית כאן, אף אחד לא יוריד אותנו לברכיים.
לחסל, להשמיד.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Would you like to know more?
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

רדפוקס כתב: 06 אוגוסט 2022, 14:23
KingAlpaca כתב: 06 אוגוסט 2022, 13:21 אתה מדבר על ישראל?
תקציב הביטחון בישראל הוא קצת פחות מחמישית מהתקציב הכללי של המדינה, זה לא מעט אבל בטח לא הרוב.
מקום שני בכל העולם.
לגמרי סביר.
האדום הצורר:
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

מקום שני? ווי
לפחות אנחנו מקום ראשון בשאלת הסקר "איזה מדינה הייתם מחריבים לולא היה אפשר?"
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

לולא?
משובח.
האדום הצורר:
שליחת תגובה