חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 מאי 2022, 13:28 השקר הוא שהוא מת מפגיעה של ירי צה"ל.
חשבתי שלפני רגע כתבת שזה לא רלוונטי...
סיכמנו שבשני הצדדים יספרו אותו כחלל קרב גם אם הוא באמת מת מהתקף לב לא קשור.
מה לנו כי נלין על זה שכולם מתנהגים בדיוק כצפוי ובדיוק כמונו?

אני גם ממש לא מבין את הצורך הזה לדחוף מדי פעם הערה על זה שגם הפלסטינים לא בסדר. מרוב ניסיון לדחוק את המשפט הזה לדיון פתחת פה דיון שאתה בעצמך מגדיר כלא רלוונטי.
כל ההסתבכות הזאת כדי להזכיר לנו את המובן מאליו?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

ירו בו שוטרינו המצוינים, אומרים לכם!(בזמן שהתפלל אגב, לא חלילה בזמן שהשליך אבנים)
אבל דובר צה״ל לא אמין
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

דובר צכ"ל עדיין לא אמין
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מה זה "מימצאי החקירה"? מי חקר? מי חתום על זה?
ממתי משטר ישראלי שחוקר את עצמו מוצא עצמו אשם במשהו? למה מישהו חושב שזה אמין, יש לזה איזה בסיס היסטורי?

סטיב ביקו, האקטיביסט מתנגד האפרטהייד בדרום אפריקה, הוכה למוות על ידי המשטרה החשאית, אבל סיבת המוות הרשמית שהוציא בית החולים הייתה ״שביתת רעב״ בת 4 ימים! גם שם אף אחד בעצם לא האמין לדוחות האלה.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ובעניין דומה, כשהנאשם 'חוקר' את עצמו:

הנתונים מראים כיצד מערכת אכיפת החוק הצבאית פועלת יותר כמערכת לסגירת תלונות ותיקים מאשר כמערכת שתפקידה לאכוף את החוק על מי שפגעו בפלסטינים.

אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אדום נחמד כתב: 23 מאי 2022, 14:45 דובר צכ"ל עדיין לא אמין
אתה באמת אדום נחמד.
"לא אמין"... דובר צה"ל הוא גוף שקרנות אחד גדול, ואם לא הייתי חושב שזה ישעמם אותכם, הייתי מביא רשימה בלתי נגמרת של הוכחות לכך.
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום מטלי כתב: 23 מאי 2022, 15:39
אדום נחמד כתב: 23 מאי 2022, 14:45 דובר צכ"ל עדיין לא אמין
אתה באמת אדום נחמד.
"לא אמין"... דובר צה"ל הוא גוף שקרנות אחד גדול, ואם לא הייתי חושב שזה ישעמם אותכם, הייתי מביא רשימה בלתי נגמרת של הוכחות לכך.
גם את תביא רשימה של אלף שקרים קונקרטיים של דובר צה"ל (ועוד מאה שקרי ענק של המדינה כמו "מדובר באחזקה לוחמתית זמנית" או "איזה מצור על עזה בראש שלכם?"), זה לא יעזור, כי מיד אחר כך יבואו לפה משתמשים שינפנפו באיזה מקרה כזה או אחר ויגידו לך "אבל תראה, הנה גם הם משקרים!!!!!!1!!!1!!" והנה יש סימטריה והם רעים לפחות כמונו פלוס הם ערבים.
לא מעניין אותם פרופורציות, לא מעניין אותם שצד אחד עושה את זה פי מאה, לא מעניין אותם שאין שום סימטריה בין שני הצדדים בסיטואציה - הם יקחו את השקר שהם מצאו ויחגגו עליו כאילו שהוא גרוע לפחות כמו (אם לא הרבה הרבה יותר) מכל אלף ומאה הדוגמאות שהבאת ביחד.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 23 מאי 2022, 13:53

אני גם ממש לא מבין את הצורך הזה לדחוף מדי פעם הערה על זה שגם הפלסטינים לא בסדר. מרוב ניסיון לדחוק את המשפט הזה לדיון פתחת פה דיון שאתה בעצמך מגדיר כלא רלוונטי.
אני מציע לך לקרוא שוב את ההתכתבות מההתחלה כי שוב אתה מעוות את דבריי לצערי. אם אין לך כל אסכם בקצרה -

1. לא אני התחלתי את הדיון.
2. לא ביקרתי את הפלסטינים. גם הבהרתי די בהתחלה שזה אנושי לצדד תמיד בצד שלך ולחשוב שהאחר משקר.
3. בשום שלב לא אמרתי שום דבר על הסיווג כחלל חוץ מהלגיב לך.
4. בטח שלא הלנתי על סיווג כזה או אחר.
5. לא אמרתי שהפלסטינים לא בסדר ולא דחקתי את המשפט הזה לדיון
6. לא הסתבכתי, אתה משום החלטת שטענתי משהו בגלל הגרשיים בציוץ של ג'וש בריינר( כנראה) שבכלל לא אני ציטטתי, ומאז אני מנסה להסביר לך ללא הצלחה שמעולם לא טענתי את הטיעון שאתה מייחס לי ואני בכלל לא חושב ככה.

ואם מעניין אותך, הטיעון היחיד שלי היה שמי שמטיף על תעמולה שקרית רצוי שלא יפיץ תעמולה שקרית בעצמו, זהו. כל השאר זה דברים שאתה מייחס לי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 מאי 2022, 16:47
teknoboy כתב: 23 מאי 2022, 13:53

אני מציע לך לקרוא שוב את ההתכתבות מההתחלה כי שוב אתה מעוות את דבריי לצערי. אם אין לך כל אסכם בקצרה -

1. לא אני התחלתי את הדיון.
2. לא ביקרתי את הפלסטינים. גם הבהרתי די בהתחלה שזה אנושי לצדד תמיד בצד שלך ולחשוב שהאחר משקר.
3. בשום שלב לא אמרתי שום דבר על הסיווג כחלל חוץ מהלגיב לך.
4. בטח שלא הלנתי על סיווג כזה או אחר.
5. לא אמרתי שהפלסטינים לא בסדר ולא דחקתי את המשפט הזה לדיון
6. לא הסתבכתי, אתה משום החלטת שטענתי משהו בגלל הגרשיים בציוץ של ג'וש בריינר( כנראה) שבכלל לא אני ציטטתי, ומאז אני מנסה להסביר לך ללא הצלחה שמעולם לא טענתי את הטיעון שאתה מייחס לי ואני בכלל לא חושב ככה.

ואם מעניין אותך, הטיעון היחיד שלי היה שמי שמטיף על תעמולה שקרית רצוי שלא יפיץ תעמולה שקרית בעצמו, זהו. כל השאר זה דברים שאתה מייחס לי.
באמת הבנתי את התגובה שלך בהקשר המיידי שבו היא הייתה.
מקבל את התיקון וסליחה על החפירה.
:rose:

מה שכן, אולי כדאי שתהיה טיפה יותר ענייני מהטענה הבנאלית שעדיף לא לעשות את מה שמתלוננים עליו :smoke:
ובמיוחד שתהיה יותר קונקרטי מרמיזות מעורפלות על משתמשים לא מוגדרים כאילו שהם מפיצים תעמולת אויב.
הייתי אומר שזה לא הכי נעים, אבל בעצם זה איפשהו בין ארסי לרעיל.
(ואני מודה שהארסיות הזאת היא מה שמושך כל הזמן את תשומת לבי להערות האלה שאתה מעיר שוב ושוב)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

:rose:

ואני לא מסכים עם הסיפא -
חלק גדול מהדיון פה הוא בגדול על הטיעון הכללי שהציונות היא נקודת המוצא של אזרח בישראל כי מרגע היוולדו הוא נחשף לתעמולה ציונית, וע"מ לערער את המחשבה שלו שהציונות היא כה נפלאה הוא צריך להיחשף ל"עולם שבחוץ " שנקי מפילטר התעמולה הציוני(ואני באופן כללי מסכים חלקית עם הטיעון ).

האשכול הזה בדיוק בשביל המטרה של להעשיר את הקוראים בידיעות שהם לא היו נחשפים אליהם אחרת.

אז כן, מבחינתי להפיץ פייק תןעלמני באשכול שהמטרה שלו זה בין היתר לשבור תעמולה אחרת זה לגמרי להשתין מהמקפצה, ורצוי מאוד שמפיצי הפייק יעשו בדק בית ויבינו איך הם הגיעו למצב שהם עושים את מה שהם מטיפים נגדו. אני ממש לא מקבל את זה שיש בזה איזשהו משהו ארסי / רגיל.
וזה כמובן לא קשור לתעמולת אויב בשם צורה, לא מפריע לי בכלל שיוזרים פה כותבים דברים פרו פלסטינים ואת רובם אני מחבב.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 מאי 2022, 17:45 :rose:

ואני לא מסכים עם הסיפא -
חלק גדול מהדיון פה הוא בגדול על הטיעון הכללי שהציונות היא נקודת המוצא של אזרח בישראל כי מרגע היוולדו הוא נחשף לתעמולה ציונית, וע"מ לערער את המחשבה שלו שהציונות היא כה נפלאה הוא צריך להיחשף ל"עולם שבחוץ " שנקי מפילטר התעמולה הציוני(ואני באופן כללי מסכים חלקית עם הטיעון ).

האשכול הזה בדיוק בשביל המטרה של להעשיר את הקוראים בידיעות שהם לא היו נחשפים אליהם אחרת.

אז כן, מבחינתי להפיץ פייק תןעלמני באשכול שהמטרה שלו זה בין היתר לשבור תעמולה אחרת זה לגמרי להשתין מהמקפצה, ורצוי מאוד שמפיצי הפייק יעשו בדק בית ויבינו איך הם הגיעו למצב שהם עושים את מה שהם מטיפים נגדו. אני ממש לא מקבל את זה שיש בזה איזשהו משהו ארסי / רגיל.
וזה כמובן לא קשור לתעמולת אויב בשם צורה, לא מפריע לי בכלל שיוזרים פה כותבים דברים פרו פלסטינים ואת רובם אני מחבב.
אני לא חושב (או לפחות אני מקווה) שאף אחד לא חושב שאפשר להציג את המציאות "נקייה מפילטרים" בפוסט בפורום\פייסבוק\טוויטר.
אני גם לא חושב שזאת המטרה של האשכול, כאילו "לחשוף את האמת".
גם שם האשכול (ולדעתי גם הודעת הפתיחה) לא מרמז אפילו על קצה של יומרה לתאר איזו מציאות נקייה וטהורה, להיפך - הרעיון הוא להציג את הדברים **מהזווית** שאנחנו לא רגילים לראות אותה ממנה.
לצורך העניין, אפילו לבוא ולכתוב פה מה היו כותרות העיתונים ומה ה-trending ברשתות בערבית זה כבר לחשוף אותך לעולם כפי שהוא משתקף מזווית אחרת.

דבר שני, אני לא חושב שמישהו פה הטיף נגד עצם הרעיון של אג'נדה\עמדות\תפיסת מציאות מגובשת והתיימר להיות נקי מהנ"ל, ככה שאני לא ממש רואה איפה יש פה השתנה מהמקפצה וכו' וכו'.

דבר שלישי, אם אנחנו שואפים לראות את המציאות בלי פילטרים, עדיף שנשאל אנשים שקצת פחות מעורבים רגשית מאיתנו.
(אם אני לא טועה, כשהתפרסמו דוחות מפורטים של ארגונים שמתמצאים היטב בפרטי הפרטים אבל אינם מעורבים בהם אישית, גם אז היה לך מה להגיד ומצאת דרך לפסול בלי להתייחס)

דבר רביעי, לגבי הארסיות. יש הבדל בין לכתוב משהו פרו-פלסטיני לבין הפצה של תעמולה פלסטינית, ולהאשים מישהו בדבר השני זה על סף להאשים אותו בבגידה.

ולסיום סיומת, אני איתך באמונה\תקווה שחשיפה לנקודת מבט אחרת, אם של סובייקט אחר ואם של מישהו "אובייקטיבי", בהחלט מועילה, ואני גם חושב שהבנה של האופן שבו הצד השני רואה את העולם היא שלב הכרחי בדרך לפתרון (איזה פתרון שלא יהיה, מלבד פתרונות מהסוג הסופי, כמובן).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D red imperia כתב: 21 מאי 2022, 16:27 מטלי, אתה לא באמת יכול להבין ליכודניקים או ימנים. זו הזדהות שבטית שמבוססת על התבדלות ושנאה, עם פחד ממשי מנידוי של בני משפחה וחברים. לא מדובר רק בדעות אלא בקבוצת השתייכות קנאית שמסרבת להכיר במציאות אלא לחלופין נוהה באופן אוטומטי אחרי המנהיג/האדמו"ר.
כבר כמה ימים שההודעה הזו בראש שלי, ובכל פעם אני דוחה לכתוב לה תגובה - אבל עכשיו הגיע הזמן.
לדעתי אתה שוגה פה מהיסוד ונופל לחלוקה ליברלית שטחית (ולדעתי גם הנגועה גזענות): מה שכתבת זו הכללה מאד בעייתית של הימין הפופוליסטי בישראל, וחלק מהדברים שנכתבו נכונים במידה חלקית לא רק לימין אלא לכמעט כל קבוצה פוליטית.

אני למשל בא מבית מרצניקי (תראו מופתעים) - אתה חושב שזה לא קיים "אצלנו"? ההבדל הוא שההזדהות ה"שבטית" היא עם רעיונות ליברליים ותפישה עצמית של חברי השבט כ"נאורים" ו"מתקדמים" ביחס לשאר האוכלוסיה. יש שם שנאה עזה במיוחד כלפי כל מה שהוא לא מערבי-ליברלי, ובפרט כלפי מזרחים, ערבים (גם אם חלקם חושבים שלאכול חומוס ולהיות נחמד למנקה הערבי הופך אותם לקוסמופוליטים) וכמובן חרדים. גם בחברות האלו מישהו שיצא מהארון כמצביע ליכוד/תומך ימין יהיה בסטטוס חברתי "מנודה", פלחות באופן יחסי (וראיתי דברים כאלה קוראים בבית הספר בו למדתי). לדעתי אחת הסיבות שיש בממשלה ההזויה הנוכחית תמיכה מצד השמאל הציוני היא בגלל שהיא מונעת מהמזרחים של הליכוד והחרדים להיות בשלטון - מטרה שעל מזבחה אותו שמאל מוכן להקריב כל קבוצה פוליטית אחרת (ספציפית את הפלסטינים שכביכול יש כלפיהם אמפתיה). זו לא סתם התבדלות ושנאה, זו שנאה יוקדת.

הראיה של הליכוד כאספסוף של נבערים מלאי שנאה הוא סטריאוטיפ שלדעתי נעוץ בגזענות הקשה נגד המזרחים בישראל, שכן היסטורית הליכוד ביצע מהלך פוליטי גאוני של תמיכה במעמד העובדים המזרחי וסימונו העצמי כמייצג אותם. זה נכון גם היום למרות שעם הזמן ההבדלים האתניים נעשו קצת יותר מטושטשים, וכן למרות שאת הליכוד היסטורית מנהיגים אשכנזים. ועד כמה שהימין הפופוליסטי מלא שנאה לערבים - דווקא השמאל הציוני-ליברלי הוא זה שהיסטורית ביצע את רוב פשעי המלחמה והטיהור האתני ועדיין מעודד את האלימות היום-יומית נגד הפלסטינים דרך כל מיני קשקושים כמו "להשפיע מבפנים" ו-"שירות משמעותי" בצבא. וכמובן כשהוא בשלטון השמאל הציוני גרוע לשכניה של ישראל בדיוק כמו הימין, אם לא יותר (ראה מקרה עמיר פרץ ומלחמת לבנון 2).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אפרטהייד

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

pelegs כתב: 23 מאי 2022, 20:29
D red imperia כתב: 21 מאי 2022, 16:27 מטלי, אתה לא באמת יכול להבין ליכודניקים או ימנים. זו הזדהות שבטית שמבוססת על התבדלות ושנאה, עם פחד ממשי מנידוי של בני משפחה וחברים. לא מדובר רק בדעות אלא בקבוצת השתייכות קנאית שמסרבת להכיר במציאות אלא לחלופין נוהה באופן אוטומטי אחרי המנהיג/האדמו"ר.
כבר כמה ימים שההודעה הזו בראש שלי, ובכל פעם אני דוחה לכתוב לה תגובה - אבל עכשיו הגיע הזמן.
לדעתי אתה שוגה פה מהיסוד ונופל לחלוקה ליברלית שטחית (ולדעתי גם הנגועה גזענות): מה שכתבת זו הכללה מאד בעייתית של הימין הפופוליסטי בישראל, וחלק מהדברים שנכתבו נכונים במידה חלקית לא רק לימין אלא לכמעט כל קבוצה פוליטית.

אני למשל בא מבית מרצניקי (תראו מופתעים) - אתה חושב שזה לא קיים "אצלנו"? ההבדל הוא שההזדהות ה"שבטית" היא עם רעיונות ליברליים ותפישה עצמית של חברי השבט כ"נאורים" ו"מתקדמים" ביחס לשאר האוכלוסיה. יש שם שנאה עזה במיוחד כלפי כל מה שהוא לא מערבי-ליברלי, ובפרט כלפי מזרחים, ערבים (גם אם חלקם חושבים שלאכול חומוס ולהיות נחמד למנקה הערבי הופך אותם לקוסמופוליטים) וכמובן חרדים. גם בחברות האלו מישהו שיצא מהארון כמצביע ליכוד/תומך ימין יהיה בסטטוס חברתי "מנודה", פלחות באופן יחסי (וראיתי דברים כאלה קוראים בבית הספר בו למדתי). לדעתי אחת הסיבות שיש בממשלה ההזויה הנוכחית תמיכה מצד השמאל הציוני היא בגלל שהיא מונעת מהמזרחים של הליכוד והחרדים להיות בשלטון - מטרה שעל מזבחה אותו שמאל מוכן להקריב כל קבוצה פוליטית אחרת (ספציפית את הפלסטינים שכביכול יש כלפיהם אמפתיה). זו לא סתם התבדלות ושנאה, זו שנאה יוקדת.

הראיה של הליכוד כאספסוף של נבערים מלאי שנאה הוא סטריאוטיפ שלדעתי נעוץ בגזענות הקשה נגד המזרחים בישראל, שכן היסטורית הליכוד ביצע מהלך פוליטי גאוני של תמיכה במעמד העובדים המזרחי וסימונו העצמי כמייצג אותם. זה נכון גם היום למרות שעם הזמן ההבדלים האתניים נעשו קצת יותר מטושטשים, וכן למרות שאת הליכוד היסטורית מנהיגים אשכנזים. ועד כמה שהימין הפופוליסטי מלא שנאה לערבים - דווקא השמאל הציוני-ליברלי הוא זה שהיסטורית ביצע את רוב פשעי המלחמה והטיהור האתני ועדיין מעודד את האלימות היום-יומית נגד הפלסטינים דרך כל מיני קשקושים כמו "להשפיע מבפנים" ו-"שירות משמעותי" בצבא. וכמובן כשהוא בשלטון השמאל הציוני גרוע לשכניה של ישראל בדיוק כמו הימין, אם לא יותר (ראה מקרה עמיר פרץ ומלחמת לבנון 2).
לא השתכנעתי
מציע לך לשוחח עם ליכודניקים מדי פעם על מנת שתבין איזו תהום פעורה בינך לבינם.
אם יש דבר אחד שאני יכול להודות בגינו לנתניהו, הוא חשיפת כל המסכות של הבייס שלו. פעם, כל הטיעונים שלך של רלטיביזם ואיסור הכללות היו יכולים להישמע הגיוניים. היום כולם מבינים שמדובר בעם אחר.
אחרי כל מה שהם עוללו בשנים האחרונות, שחיטת כל הפרות הקדושות ופריצת כל הקווים האדומים, לא נותר אלא לקבוע שהעסק אבוד.
נתניהו ושאר בכירי הליכוד אגב, הבינו זאת מזמן.
נערך לאחרונה על ידי D red imperia ב 23 מאי 2022, 22:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 23 מאי 2022, 21:31 אפרטהייד

וכן טיהור אתני בתקופתנו.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D red imperia כתב: 23 מאי 2022, 22:31 לא השתכנעתי
מציע לך לשוחח עם ליכודניקים מדי פעם על מנת שתבין איזו תהום פעורה בינך ובינם.
אם יש דבר אחד שאני יכול להודות בגינו לנתניהו, הוא חשיפת כל המסכות של הבייס שלו. פעם, כל הטיעונים שלך של רלטיביזם ואיסור הכללות היו יכולים להישמע הגיוניים. היום כולם מבינים שמדובר בעם אחר.
אחרי כל מה שהם עוללו בשנים האחרונות, שחיטת כל הפרות הקדושות ופריצת כל הקווים האדומים, לא נותר אלא לקבוע שהעסק אבוד. נתניהו ושאר בכירי הליכוד הבינו זאת מזמן.
כאילו, גרתי בישראל 26 שנים. יצא לי לדבר עם לא מעט ליכודניקים - חלקם במשפחתי ממש (וגם אוהדי מכבי :yuck: ). להגיד שלא הסכמנו? זה אנדרסטייטמנט. האם היו לי דיונים דומים עם שמאלנים ציוניים וחוסר הסכמה מוחלט? בהחלט.
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

https://www.haaretz.co.il/news/politics ... 1.10815215

נשמע כמו בדיחה על השטאזי
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

pelegs כתב: 23 מאי 2022, 22:33
D red imperia כתב: 23 מאי 2022, 22:31 לא השתכנעתי
מציע לך לשוחח עם ליכודניקים מדי פעם על מנת שתבין איזו תהום פעורה בינך ובינם.
אחרי כל מה שהם עוללו בשנים האחרונות, שחיטת כל הפרות הקדושות ופריצת כל הקווים האדומים, לא נותר אלא לקבוע שהעסק אבוד. נתניהו ושאר בכירי הליכוד הבינו זאת מזמן.
כאילו, גרתי בישראל 26 שנים. יצא לי לדבר עם לא מעט ליכודניקים - חלקם במשפחתי ממש (וגם אוהדי מכבי :yuck: ). להגיד שלא הסכמנו? זה אנדרסטייטמנט. האם היו לי דיונים דומים עם שמאלנים ציוניים וחוסר הסכמה מוחלט? בהחלט.
דברים השתנו מאז. היום הם כבר לא דמוקרטים, וכבר לא מתביישים בכך. אפילו כבר לא מתביישים להפגין אלימות וגזענות בוטה. דומה למה שקרה לרפובליקנים בעידן טראמפ שנהפכו ל-basket of deplorables.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

לא יודע, שמעתי את אותם הדברים בדיוק כשהייתי ילד, ואז כשהתחלתי להיות פעיל פוליטית ועד היום. אני לא משוכנע בהכללה הזו.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

pelegs כתב: 23 מאי 2022, 23:56 לא יודע, שמעתי את אותם הדברים בדיוק כשהייתי ילד, ואז כשהתחלתי להיות פעיל פוליטית ועד היום. אני לא משוכנע בהכללה הזו.
לא בטוח שאתה (או אני) בעמדה הכי טובה להביע דעה נחרצת במיוחד על תופעות חדשות-יחסית בישראל
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

pelegs כתב: 23 מאי 2022, 23:56 לא יודע, שמעתי את אותם הדברים בדיוק כשהייתי ילד, ואז כשהתחלתי להיות פעיל פוליטית ועד היום. אני לא משוכנע בהכללה הזו.
רק שהיום הם כבר לא מסתירים או מייפים את כוונותיהם, אלא אומרים קבל עם ועדה שכשהם יחזרו לשלטון הם יכוננו בישראל דיקטטורה בנוסח פוטין.הקטע החולני הוא שזה רק מביא להם עוד ועוד מנדטים. המרכז שמאל בהחלט נתן פייט, אבל כנראה שזה בלתי נמנע. עניין של דמוגרפיה.
שער 5 זה הלב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Ron.T כתב: 23 מאי 2022, 22:36 https://www.haaretz.co.il/news/politics ... 1.10815215

נשמע כמו בדיחה על השטאזי
חבל שזו לא בדיחה.
שנת 2022, מדינת ישראל מענה אנשים עינויי תופת, פיזיים ונפשיים, באופן קבוע. זה בניגוד לחוקי המדינה עצמה, ובוודאי בניגוד לחוק הבינלאומי. השב"כ הוא ארגון מתועב, יותר מהצבא. כל זה בעצימת עין של מערכת המשפט. אין לעינויים האלה שום מטרה מלבד טרור: ידע כל פלסטיני שהוא נתון לחסדיו של הגזע העליון בכל רגע,והוא עלול לסבול אם ירצה חרות. עדיף לו למצוא מקום אחר לחיות בו, ובוודאי לא כדאי לו להביא לעולם הזה ילדים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickRon.T
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

גזל כבשת הרש נמשך, עוד עוולות בשם העליונות היהודית. הביצוע: מתנחלים ארורים. הספונסר: מדינת ישראל.

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

שלא תהיינה אשליות: כשנתניהו יחזור לשלטון - הוא יהיה דיקטטור (רוגל אלפר, "הארץ")
https://www.haaretz.co.il/gallery/telev ... 1.10817126
שער 5 זה הלב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D red imperia כתב: 24 מאי 2022, 12:49 שלא תהיינה אשליות: כשנתניהו יחזור לשלטון - הוא יהיה דיקטטור (רוגל אלפר, "הארץ")
אולי, אבל לא מאד קשור לאשכול.. :arrow:
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

דיון צדדי שלי ושל פלג שלא מצדיק פתיחת אשכול "פוליטיקה ישראלית".
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

D red imperia כתב: 24 מאי 2022, 13:51 דיון צדדי שלי ושל פלג שלא מצדיק פתיחת אשכול "פוליטיקה ישראלית".
https://shedim.org/viewtopic.php?f=3&t=1393
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

קראו בבקשה את העדות של הילדה שחיילים השתמשו בה כמגן אנושי. ככה זה כשחיילים מתוכנתים לא לחוש חמלה, רובוטים אכזריים.

סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

לא ברור לי למה צריך את האשכול הזה במיוחד בפורום של כדורגל.
i stand with israel :brokenheart:
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

shai.m כתב: 24 מאי 2022, 21:54 לא ברור לי למה צריך את האשכול הזה במיוחד בפורום של כדורגל.
הגדרת תת-הפורום הזה היא "המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל".
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D red imperia כתב: 24 מאי 2022, 12:49 שלא תהיינה אשליות: כשנתניהו יחזור לשלטון - הוא יהיה דיקטטור (רוגל אלפר, "הארץ")
יש לך את זה בפורמט פתוח? אני לא יכול לקרוא מעבר לפסקה הראשונה.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

pelegs כתב: 24 מאי 2022, 22:23
shai.m כתב: 24 מאי 2022, 21:54 לא ברור לי למה צריך את האשכול הזה במיוחד בפורום של כדורגל.
הגדרת תת-הפורום הזה היא "המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל".
פתחת פה דף פוליטי לתעמולה פרו-פלסטינית עם נגיעות של אנטי ציוניות. נראה לי שאתה מבולבל קצת.
הפוסט קיבל לייק אחדbenaim
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

זה לא פורום של כדורגל. זה פורום של אוהדי הפועל (גם אוהדי הפועל סל שלא אוהדים הפועל רגל), שמדברים על כל דבר שבא להם.
ופשעי המלחמה של ישראל זה דבר שבא להרבה אנשים לדבר עליו.

בקיצור, נראה לי שאתה המבולבל. חלקנו כאן כבר 20 שנה. אנחנו יודעים מה זה הפורום הזה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

its-sick כתב: 24 מאי 2022, 22:37 זה לא פורום של כדורגל. זה פורום של אוהדי הפועל (גם אוהדי הפועל סל שלא אוהדים הפועל רגל), שמדברים על כל דבר שבא להם.
ופשעי המלחמה של ישראל זה דבר שבא להרבה אנשים לדבר עליו.

בקיצור, נראה לי שאתה המבולבל. חלקנו כאן כבר 20 שנה. אנחנו יודעים מה זה הפורום הזה.
כן כן... שמעתי על אנשים כמותך שרק פשעי המלחמה של ישראל קיימים ומכל השאר מתעלמים.
אגב, אני מאלה שכאן כבר 20 שנה תודה על ההתנשאות.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ורק עכשיו שמת לב שיש פה אנשים לא ציונים במיוחד?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

שי, שים לב שזה אשכול יותר לחדשות ופחות לדיונים. אם אתה רוצה להתדיין בנושא, יש אשכול יעודי חדש שפתחתי לפני כשבועיים: viewtopic.php?f=3&t=1787
כמו-כן, אני ממליץ לעבור על האשכול הזה (כן, כל שלושים ומשהו העמודים שלו) לפני שאתה כותב באשכול החדש - סטטיסטית, רוב הנקודות שכנראה תרצה להעלות כבר נידונו פה בעבר.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

teknoboy כתב: 24 מאי 2022, 22:50 ורק עכשיו שמת לב שיש פה אנשים לא ציונים במיוחד?
אתה צודק זה תמיד היה אבל לא זוכר שהיתה פה תעמולה פרו פלסטינית. זה ממש חריג מבחינתי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

shai.m כתב: 24 מאי 2022, 22:54
teknoboy כתב: 24 מאי 2022, 22:50 ורק עכשיו שמת לב שיש פה אנשים לא ציונים במיוחד?
אתה צודק זה תמיד היה אבל לא זוכר שהיתה פה תעמולה פרו פלסטינית. זה ממש חריג מבחינתי.
מציע שתקרא קצת אחורה באשכול, אפילו כמה עמודים בודדים.
תתפלא אבל אתה לא הראשון שתוהה על זה, וכבר היו על זה כמה תשובות יפות ומושקעות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
שליחת תגובה