איפה שוערים היו עומדים פעם בפנדלים

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
שליחת תגובה
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  247 לייקים

בשנים האחרונות חידדו מאוד את החוק שעל השוער לעמוד על קו השער (כלומר להשאיר לפחות רגל אחת על קו השער בזמן הבעיטה) בפנדלים, לדעתי שינוי מאוד מבורך.

יצא לי לראות שוב פעם את משחק האליפות ב2010 וממש נדהמתי לראות איפה הרוש עמד בפנדל של אניימה. יש עוד מקרים של פנדלים שהיו צריכים להילקח מחדש עקב עמידה הזויה של השוער לא קרוב אפילו לקו?

תמונה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סנטה קלאוס
קיבל.ה  99 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 13 יוני 2022, 17:16 בשנים האחרונות חידדו מאוד את החוק שעל השוער לעמוד על קו השער (כלומר להשאיר לפחות רגל אחת על קו השער בזמן הבעיטה) בפנדלים, לדעתי שינוי מאוד מבורך.

יצא לי לראות שוב פעם את משחק האליפות ב2010 וממש נדהמתי לראות איפה הרוש עמד בפנדל של אניימה. יש עוד מקרים של פנדלים שהיו צריכים להילקח מחדש עקב עמידה הזויה של השוער לא קרוב אפילו לקו?

תמונה
יש מצב שגם היום לא היה נפסק פנדל חוזר כי אניימה שיגר את הכדור לחלל
המשתמש על שם רז שלמה
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  247 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 13 יוני 2022, 18:04
הגלמוד מלוד כתב: 13 יוני 2022, 17:16 בשנים האחרונות חידדו מאוד את החוק שעל השוער לעמוד על קו השער (כלומר להשאיר לפחות רגל אחת על קו השער בזמן הבעיטה) בפנדלים, לדעתי שינוי מאוד מבורך.

תמונה
יש מצב שגם היום לא היה נפסק פנדל חוזר כי אניימה שיגר את הכדור לחלל
בדיוק בגלל זה היה נשרק פנדל חוזר - אם הוא היה כובש לא שורקים לפנדל חוזר. זה לא משנה לאן הפנדל הלך, אם הוא לא נכנס זה פנדל חוזר
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  488 לייקים

https://www.google.com/search?q=dudek+v ... GHHuXvRHEM

דודק נגד מילאן

אולי מישהו פחות טכנובופ ידע להטמיע
555
קיבל.ה  332 לייקים

חיימוב עשה על זה קריירה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  491 לייקים

יש לי תחושה עזה שאם הוא היה כובש את הפנדל לא היינו לוקחים אליפות. זה היה ערב שנועד להיות סיפור מהסרטים.
עד המוות :hapoel:
الحرية لفلسطين! 🇵🇸 חופש לפלסטין!
הפוסט קיבל 5 לייקיםChegiתתאבד כברRed Wolfלירון האדוםgsh
שליחת תגובה