האדום הצורר, דל פיירו, טכנית לארז וע.דראגס- אני אוהב אתכם

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
בני12
קיבל.ה  191 לייקים

ולנושא ההגבלות, כיום כ-75% מהחולים קשה הם לא מחוסנים ורק כ-7 אחוז הם מחוסנים חיסון שלישי.
אם מנרמלים את זה לגודל האוכלוסיה אזי הסיכוי של מחוסן חיסון שלישי לחלות במחלה קשה נמוך פי 50 מזה של לא מחוסן.
אי לכך, הגבלות על לא מחוסנים הגיוניות יותר מאשר הגבלות על כולם (שגם זה היה, כשזה היה רלוונטי, לדוגמא, סגרים, סגירת שמיים וכו').
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 דצמבר 2021, 13:41
teknoboy כתב: 20 דצמבר 2021, 13:39
טכנית לארז כתב: 20 דצמבר 2021, 13:21 מניין לך שאני נעלב?
ממליץ לזנוח את טקטיקת "אני אפרש לו מה הוא מרגיש" שכבר ציינתי פה.
זה לא באמת מרשים או נותן לך ניצוץ של משהו.

ואם אתה כבר מעלה את זה - זה בעיקר מצחיק אותי הניסיון שלך להיראות איזה חכם וידען ע"י שימוש במילים הללו גם כשזה מיותר לחלוטין.
למה נראה לך שאחד מהדברים נועד להרשים אותך?
אני כותב את מה שאני רואה, זה אחד, ויש לי אוצר מילים עשיר, זה שתיים.
אם אתה חושב שמשהו מאלה מיועד לך אז אתה לא סובל מרגשי נחיתות אלא מנרקיסיזם או אולי מגלומניה
(ראית מה עשיתי פה? גם גוף שני, גם התייחסות למבנים נפשיים, גם מילים ארוכות, ממש טריפל. מקווה שתשרוד :rose: )
1. מה קרה לניתוח המעמיק בו אתה "מפרק" את התגובה שאתה מצטט לפי מספרים (שכן ניכר שאתה מאוד אנליטי)?
2. ציפיתי לראות פה את המספרים חוץ מהאבחונים הרגילים של חתן הפרס ("אתה לא סובל מרגשי נחיתות אלא מנרקיסיזם או אולי מגלומניה ")
1. נרגעת?
2. שוב אתה משתמש בשקרים ולעג כדי לפזר מסך עשן כדי שלא נשים לב שאתה לא מוכן להתייחס לטקסט של אשד לין (ההוא שהתפרסם במאקו) שמנגב את הרצפה עם האליל המפוקפק שלך רצף לוי?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  38 לייקים

pelegs כתב: 20 דצמבר 2021, 13:47 נחמן, אני עדיין מחכה לתשובה בעניין השפעת. אתה מסכים שהיא נעלמה לשנה בזכות המסיכות וכו', או שיש לך השגות בנושא ותאוריה חלופית?
לא מסכים והתאוריה היחידה שלי זה שמשרד הבריאות שקרנים.
סאחי הוא אויב
בני12
קיבל.ה  191 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 דצמבר 2021, 13:50
pelegs כתב: 20 דצמבר 2021, 13:47 נחמן, אני עדיין מחכה לתשובה בעניין השפעת. אתה מסכים שהיא נעלמה לשנה בזכות המסיכות וכו', או שיש לך השגות בנושא ותאוריה חלופית?
אם ההסבר שלך לירידה בתחלואת השפעת היא שמשרד הבריאות משקרים אז אולי כדאי שהם ימשיכו לשקר והתחלואה תמשיך לרדת.
טכנית לארז
קיבל.ה  492 לייקים

לא הבנתי איך סעיף 2 שלך (איזה טקסט? מי זה אשד לוין?) קשור לסעיף 2 שלי (היעדר המספרים והאבחונים של חתן הפרס).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  38 לייקים

בני12 כתב: 20 דצמבר 2021, 13:52
אם ההסבר שלך לירידה בתחלואת השפעת היא שמשרד הבריאות משקרים אז אולי כדאי שהם ימשיכו לשקר והתחלואה תמשיך לרדת.
כולל מה שאתה כתבת קצת למעלה.
אם בא לך תמשיך להאמין להם, לציית ולהזריק.
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  38 לייקים

לא אמרתי שהיתה ירידה בשפעת.
אמרתי שזה משהו שנאמר על ידי משרד הבריאות ואיזו כבשה אמרה לי את זה בסופר בהקשר של המסיכות.
אני לא מאמין שהיתה ירידה בשפעת.
סאחי הוא אויב
בני12
קיבל.ה  191 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 דצמבר 2021, 13:54
בני12 כתב: 20 דצמבר 2021, 13:52

כולל מה שאתה כתבת קצת למעלה.
אם בא לך תמשיך להאמין להם, לציית ולהזריק.
בינתיים אני עובד כרגיל, מבלה ונהנה מהחיים (לא כולל משחקים של הפועל) כשאתה סגור בחדר כשלמעט אחיך אף אחד לא ממש מעוניין להפגש איתך
ואתה טוען שהחיים שלך טובים יותר ?
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  38 לייקים

לא אמרתי שהחיים שלי יותר יפים.
כל אחד והתיק שלו.
אני גם די אוהב להסתגר.
סאחי הוא אויב
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 דצמבר 2021, 13:52 לא הבנתי איך סעיף 2 שלך (איזה טקסט? מי זה אשד לוין?) קשור לסעיף 2 שלי (היעדר המספרים והאבחונים של חתן הפרס).
אהה, זה באשכול אחר.
פה זה האשכול ש-99% מההודעות שלך הן נהי ריק מתוכן.
עמך הסליחה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  492 לייקים

אאוץ'.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  239 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 דצמבר 2021, 13:56 אני לא מאמין שהיתה ירידה בשפעת.
סוף סוף הצהרה רלוונטית.
איך אפשר לשכנע אותך שיש ירידה כזו? יש גוף בריאות בעולם שאתה תאמין לנתונים שלו?
נגד האימפריאליזם, הציונות והריאקציה הערבית.
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  38 לייקים

pelegs כתב: 20 דצמבר 2021, 14:29
סוף סוף הצהרה רלוונטית.
לא.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  239 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 דצמבר 2021, 14:35
סוף סוף הצהרה רלוונטית.
לא.
אז אתה מאמין במשהו בלי נתונים, בלי שאפשר לשכנע אותך אחרת, ובהתבסס על דברים שאתה קורא באינטרנט. העיקר שאתה מכנה מישהי אקראית בסופר "כבשה".
הפוסט קיבל 3 לייקיםteknoboyKingAlpacaNoam
בני12
קיבל.ה  191 לייקים

pelegs כתב: 20 דצמבר 2021, 15:16

סוף סוף הצהרה רלוונטית.
לא.
אז אתה מאמין במשהו בלי נתונים, בלי שאפשר לשכנע אותך אחרת, ובהתבסס על דברים שאתה קורא באינטרנט. העיקר שאתה מכנה מישהי אקראית בסופר "כבשה".
הוא גם סומך על הגוף שלו ולא מאמין לרופאים עד הרגע שבו הגוף שלו בוגד בו ואז הוא כן מאמין לרופאים בזמן שהם מצילים את החיים שלו ואז חוזר לא להאמין להם
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickteknoboyKingAlpaca
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  38 לייקים

אמרו פה כבר: לא הכל שחור ולבן.
ולפעמים השחור מתערבב עם הלבן.
סאחי הוא אויב
נחמן אש הפרויקטור
קיבל.ה  38 לייקים

והרופא שיציל אותך גם יגרום למותך או יגרום לך נזק בלתי הפיך בשם הממסדיות והרצון לשמור על מקום העבודה.
תכניסו אתם את הרעל הזה לגוף שלכם.
אני בחוץ, תרתי משמע.
סאחי הוא אויב
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

בני12 כתב: 20 דצמבר 2021, 15:21

לא.
הוא גם סומך על הגוף שלו ולא מאמין לרופאים עד הרגע שבו הגוף שלו בוגד בו ואז הוא כן מאמין לרופאים בזמן שהם מצילים את החיים שלו ואז חוזר לא להאמין להם
הוא גם מצליח לסמוך על הרופאים שמטפלים ביקרים לו, ובו זמנית לחשוב ש-99.9% מאנשי הרפואה (כולל אולי אפילו בת דודה שלו) צריכים להיות מוצאים להורג על פשעים נגד האנושות.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  243 לייקים

סוף סוף הצהרה רלוונטית.
לא.
אם הייתי נחמן הייתי מודה לך על האבחנה, אחרי שבעבר עסקת כאן בפורום במיסטיקה קוגניטיבית להמונים, תחום מוכר ומבוסס נתונים.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:30

לא.
אם הייתי נחמן הייתי מודה לך על האבחנה, אחרי שבעבר עסקת כאן בפורום במיסטיקה קוגניטיבית להמונים, תחום מוכר ומבוסס נתונים.
תיזהר, יש משתמש בפורום שמאוד כועס כשמישהו עונה להודעה שהופנתה למישהו אחר.
מעניין אם הקרבה ביניכם תשפיע פה, או שנראה כאן מקרה חמור של צביעות.
:whome: :whome: :whome:
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  239 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:30

לא.
"מיסטיקה קוגנטיבית להמונים" זו דרך מעניינת לתאר תופעה ידועה ונחקרת.
מצד שני, אתה וחבריך לדעה בנושא הקורונה מדגימים שוב ושוב שהידע שלכם בתחומים נחקרים כגון ביולוגיה, ביוכימיה, אימונולוגיה וסטטיסטיקה לוקה בחסר, אם נהיה עדינים. אז אני לא באמת מופתע.
האדום הצורר
קיבל.ה  243 לייקים

א. סבירות גבוהה שאני מבין בסטטיסטיקה ובהטיות קוגניטיביות יותר ממך, גם ברמה ה"פורמלית".
ב. שחרר מהתפיסה לפיה אתה מבין יותר מאחרים רק כי הם מחזיקים בעמדה שונה משלך, זה מעורר אנטגוניזם וגם לא מאפשר דיון.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

גם הרדוקציה של הטענה "אתה טועה" לטענה "אתה חושב אחרת" מעוררת אנטגוניזם ולא מאפשרת דיון, כי הנחת היסוד שמגולמת בה היא שאין באמת דרך לבדוק מי צודק, בעוד שבמציאות יש דרך, ולא רק שיש גם עשו את זה, ויצא שאתה טועה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
האדום הצורר
קיבל.ה  243 לייקים

רק שהמציאות היא לא חד מימדית ואין דרך חד משמעית במצב הנתון לברר מי צודק או טועה.
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  492 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:52 א. סבירות גבוהה שאני מבין בסטטיסטיקה ובהטיות קוגניטיביות יותר ממך, גם ברמה ה"פורמלית".
ב. שחרר מהתפיסה לפיה אתה מבין יותר מאחרים רק כי הם מחזיקים בעמדה שונה משלך, זה מעורר אנטגוניזם וגם לא מאפשר דיון.
התכוונת "שחררו".
D&3
קיבל.ה  378 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:59 רק שהמציאות היא לא חד מימדית ואין דרך חד משמעית במצב הנתון לברר מי צודק או טועה.
זה דווקא די קל כשאתה נמצא בצד שהרבה מחבריו טורחים לטעון טענות בינאריות
D&3
קיבל.ה  378 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:52 א. סבירות גבוהה שאני מבין בסטטיסטיקה ובהטיות קוגניטיביות יותר ממך, גם ברמה ה"פורמלית".
לגבי א, זה היה יכול להיות רלוונטי אם לא היית זורק לפח את כל הידע שנניח שיש לך ברגע שמתחילים לדבר על הקורונה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 16:59 רק שהמציאות היא לא חד מימדית ואין דרך חד משמעית במצב הנתון לברר מי צודק או טועה.
מה זאת אומרת?
אין שום בעיה לבדוק עד כמה החיסון מועיל נגד מופע כזה או אחר של המחלה, למשל, ואז לדעת בקלות אם מי שצדק זה מי שאמר שהחיסון מועיל במידה מסוימת או מי שאמר שהוא לא מועיל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  378 לייקים

למען הסר ספק, אם מישהו טוען שהחיסון מונע הדבקה ב 100% הוא כמובן טועה, זה די פשוט.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  239 לייקים

קשה לי להאמין שמישהו עם יותר מתואר שני בתחום מדעי יכתוב כזה דבר, בהתחשב במאסת הדאטה שיש בידינו בנוגע לחיסונים.
אז או שאתה לא מאמין בשיטה המדעית, ואז לא ברור לי למה זה משנה שיש לך יותר הכשרה פורמלית בתחום אם אתה מתעלם ממנה ברגע שצריך ליישם אותה - או שאין לך יותר הכשרה פורמלית ממני, כי אפילו עם תואר שני מסכן בתחום מדעי אני מצליח לקרוא מחקרים מדעיים בתחום שמראים באופן חד משמעי שאתה טועה.
האדום הצורר
קיבל.ה  243 לייקים

עכשיו תדמיין, שאני כותב בדיוק אותה דבר כמוך, ונשמע לא פחות צודק, וכותב תוכן דל באותה מידה.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 17:18 עכשיו תדמיין, שאני כותב בדיוק אותה דבר כמוך, ונשמע לא פחות צודק, וכותב תוכן דל באותה מידה.
אתה מדבר כאילו שכל מה שאתם עושים זה להאשים אחד את השני בטיפשות, ומתעלם לגמרי מהעובדה שבסוגיה אחרי סוגיה שעולות פה לדיון, הידע המדעי שהאנושות צברה מצביע לרוב באופן די חד משמעי על זה שאתה פשוט טועה.
(כמו כן הבאת לא פעם לינקים\ציטוטים שכתוב בהם ההפך ממה שהיה נדמה לך, מה שעל פניו מעלה את החשד שאו שאתה לא קורא או שאתה לא מבין את הדברים שעליהם מדובר, כולל אלה שאתה מביא לדיון)
ייאמר לזכותך שלפעמים אתה מספיק מודע למצבך כדי פשוט להתעלם ממה שנכתב לך ומלינקים שמציבים בפניך (למשל הדבר ההוא שבמקום לקרוא לעגת לו על זה שהוא התפרסם באתר כזה ולא אחר), וכך נמנע מהמבוכה הזאת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
האדום הצורר
קיבל.ה  243 לייקים

חתן פרס נובל❤ איזו כתיבה, איזה ניסוח, איזו רמת טינוף גבוהה.
אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  378 לייקים

אני לא בטוח שאתה מבין מה המילה טינוף אומרת
טכנית לארז
קיבל.ה  492 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 17:23 חתן פרס נובל❤ איזו כתיבה, איזה ניסוח, איזו רמת טינוף גבוהה.
ואל תשכח את הפרשנות הנפלאה לגבי איך אתה כמובן מובס בויכוח מול החתן המנתח ("לפעמים אתה מודע למצבך").
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 דצמבר 2021, 17:23 חתן פרס נובל❤ איזו כתיבה, איזה ניסוח, איזו רמת טינוף גבוהה.
שוב חזרנו לשקרים ולעג כמסך עשן?
מזל שהחבר שלך פה להרים לך, שלא תרגיש לגמרי עלוב.

האמת, שלאט לאט מתחיל להתחזק אצלי החשד שאתה פשוט לא מבין את מה שאני כותב, וזה מה שמסך העשן בא להסתיר.
הקושי הוא במילים ארוכות או במשפטים מורכבים?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  563 לייקים

teknoboy כתב: 20 דצמבר 2021, 17:51
שוב חזרנו לשקרים ולעג כמסך עשן?
מזל שהחבר שלך פה להרים לך, שלא תרגיש לגמרי עלוב.

האמת, שלאט לאט מתחיל להתחזק אצלי החשד שאתה פשוט לא מבין את מה שאני כותב, וזה מה שמסך העשן בא להסתיר.
הקושי הוא במילים ארוכות או במשפטים מורכבים?
להבנתי הוא עושה דווקא, היות ומדובר בטקטיקה שחוזרת על עצמה, לא רק בנושא דיון זה אלא במגוון אשכולות ונושאים.
נראה לי שהוא סתם טרול שמנסה בכח לעצבן כי זה מה שגורם לו הנאה. כשאתה מנסה לדון איתו ברצינות זה מצחיק אותו.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  640 לייקים

לא יודע, לא מכיר אותו.
בכל מקרה, באשכול המקביל בוולטון הוא התגלה שוב כשקרן ו\או כמי שלא יודע על מה הוא מדבר, אז אני מניח שנקבל את ההפסקה הרגילה של יומיים-שלושה שבהם רק טכנית יהיה פה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  395 לייקים

נחמן אש הפרויקטור כתב: 20 דצמבר 2021, 13:14 אני מסכם את כל הדיון במילה אחת: דיקטטורה.
כל השאר תירוצים, שקרים, הפחדות ושטיפות מוח.
התקשורת היא האויב המר שלנו.
בלעדיה האדונים לא היו מצליחים להגיע למצב הנוכחי שעוד רגע אין פה לא חופש ולא זכויות אדם.
אתה כל פעם חוזר לדיקטטורה שזה מה שמתנגדי החיסונים מפיצים בחודשיים האחרונים... כי כל התאוריות האחרות שלהם קרסו.

שאלתי כבר מי הדקטטורים?
איך באות לידי ביטוי איחוד הסמכויות?
מי השליט אשר מפארים את שמו?
מי אלו האנשים אשר נמצאים מעל לחוק?

אשמח לדוגמאות כי כרגע זה סתם עוד מלל ריק מתוכן כמו כח השטויות שהפצת בשנה וחצי האחרונות.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  563 לייקים

הדיקטוטורה היא של אנשי הלטאה, והם נמצאים בכל מקום. גם בנט וגם ביבי וגם הורוביץ, כולם לטאות.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
שליחת תגובה