ג'ייקובן בראון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

צריך להגיד את האמת, הוא מראה מגמת שיפור רצינית ונראה הרבה יותר כמו השחקן שחשבנו.
יש מקום לאופטימיות זהירה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אם הוא יתחיל לשחק במחצית הראשונה ולא בשניה ואנחנו נגיע צמודים לדקות המכריעות אז יש מצב שיהיה לנו מישהו ללכת אליו בסיום משחקים.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אכן במגמת שיפור, עדיין הולך לסל פחות מדי,ואז נפיק ממנו יותר.
שימשיך כך

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 נובמבר 2021, 22:20 צריך להגיד את האמת, הוא מראה מגמת שיפור רצינית ונראה הרבה יותר כמו השחקן שחשבנו.
יש מקום לאופטימיות זהירה.
לגמרי. שני המשחקים האחרונים הם שינוי גדול מאד. וזה בולט בעיקר כשכמעט אין שום כלים התקפיים. שלושת הזרים האחרים עם תרומה פשוט עלובה בהתקפה.

שמח לאכול את הכובע בקשר אליו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

איזה ווינר, כמה נסיון וכמה רוגע.
מלך. :rose:
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אוהב אותו ממש. מרגיש שיש לי חיבור אמיתי אליו.
אבל,
כמעט הפסיד לנו אתמול את המשחק, עם הניסיון לזרוק שלשה ב3 על 2 במתפרצת. ובזה שלא עבר את החצי.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הפציץ אתמול מבחוץ בסיום בצורה לא אחראית.
אבל אני חושב שהוא ראה דמיון עם המשחק הזה ולכן מצא לנכון לזרוק שלשה בדיוק מאותה בלטה:

דריבל ענק על מפתן השש עשרה
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

ואוו
לא מאמין שזה אותו שחקן שפתח תעונה אצלנו
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

אני מעריץ את האדמה שהוא דורך עליה
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

גרם לי לתפוס את הראש היום שלוש פעמים.
תופעת טבע.
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

פרימו לוי כתב: 05 ינואר 2022, 21:42 אני מעריץ את האדמה שהוא דורך עליה
100/100
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני נמצא תחת הרושם שמדובר בשחקן כדורסל לא רע
הפוסט קיבל 2 לייקיםBigBallerPumba
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

מצטער על כל רגע שעלתה לי מחשבה כמה חבל שלא הביאו את רגלנד במקומו. מדהים
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

השחקן הטוב בליגה כרגע
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני לגמרי ב100% משוכנע שהוא שהכי טוב בהפועל כרגע…
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מדהים. שחקן שנראה גמור בתחילת העונה, ועכשיו הוא כמעט בכושר הכי טוב שלו מאז שהגיע לארץ. רק שיישאר בריא.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

יובל כתב: 06 ינואר 2022, 00:42 מדהים. שחקן שנראה גמור בתחילת העונה, ועכשיו הוא כמעט בכושר הכי טוב שלו מאז שהגיע לארץ. רק שיישאר בריא.
It's a miracle - praise the looord haleluja !
אה, רגע. זה לא באמת נס אלוקי שעבר על ג'ייקובן.
אלו רק מומחי הכדורז"ל בשנקל של פורום שדים, שמיהרו לקבוע אחרי 3.5 משחקים שהוא (ואני מצטט מדברי כל מיני משתמשים, לא אישית נגדך יובל) -
שחקן גמור, שתיין ויסקי, בא לעשות על הפועל קופה ולא להתאמץ, חייבים לשחרר מחר, להחליף מהר מהר, באסה שהוא איתנו וכו'.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדPumba
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 06 ינואר 2022, 09:04
יובל כתב: 06 ינואר 2022, 00:42 מדהים. שחקן שנראה גמור בתחילת העונה, ועכשיו הוא כמעט בכושר הכי טוב שלו מאז שהגיע לארץ. רק שיישאר בריא.
אלו רק מומחי הכדורז"ל בשנקל של פורום שדים, שמיהרו לקבוע אחרי 3.5 משחקים שהוא (ואני מצטט מדברי כל מיני משתמשים, לא אישית נגדך יובל) -
שחקן גמור, שתיין ויסקי, בא לעשות על הפועל קופה ולא להתאמץ, חייבים לשחרר מחר, להחליף מהר מהר, באסה שהוא איתנו וכו'.
אז אולי טוב שההנהלה מתעלמת לפעמים מדעות של אוהדים.
שזה בעצם ההבדל בין לנהל קבוצה בפועל לבין לנהל אותה מהצד.
יהיה טוב הפועל!
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בסוף, אנחנו כאוהדים לא רואים תמונה שלמה, אתה לא יודע מה מצב הכשירות של שחקן ואתה לא יודע מה בדיוק עובר עליו.

על זה שג'קובן נראה רע מאד בחודש וחצי הראשון אין מחלוקת - ההחלטה אם לחכות ולתת הזדמנות או לא כוללת הרבה מאד משתנים ומידע שלנו אין. אני כאוהד מהצד לא יודע לומר אם הוא מסוגל ליותר או שהגוף שלו גמור מבחינה פיזית.

זה שמדובר באחד הזרים הטובים ששיחקו בארץ, זה משהו שכולנו ידענו, רק לא ידענו אם הוא מסוגל להציג את אותה יכולת גם היום. איזה יופי שמקבלי ההחלטות בקבוצה קיבלו את ההחלטות הנכונות בענין שלו, כי יש לנו היום את הפוינט גארד הטוב בליגה מבחינתי.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

יש סיכוי להחתים את שלושת הזרים האלה גם לעונה הבאה כבר עכשיו?
או שבגלל שבראון ויאנג מסירים את הסימני שאלה אז נגמר המחיר מבצע?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בראון כבר לא ילד ועם ההסיטוריית פציעות שלו, אולי אפשרי.
יאנג , אם ימשיך בכושר הנוכחי יהיה שנה הבאה במחוזות הרבה יותר גדולים ואין לנו שום דבר לעשות בנידון.
טוקוטו יצפה להתדרג בשכר , כמו כל שחקן , ועל כן לא סביר שישאר.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

טוקוטו כל הזמן מדבר על כמה טוב לו בארץ ובתל אביב בעיקר וכמה הוא רוצה להישאר פה. הוא אפילו אמר שהוא יעשה את הראיונות הבאים שלו בעברית. כבר עכשיו הוא מרוויח סכום יפה ואני מאמין שיש סיכוי גבוה שהוא ישאר.
לגבי גייקובן, הוא יהיה בן 32 בסוף העונה והוא שחקן פציע. הוא הגיע לשלב שהוא כבר לא מחפש הרפתקאות והוא אוהב את הארץ שלנו ואת הפועל. גם הוא אני מאמין שיש סיכוי גבוה שישאר.
את יאנג יהיה קשה להשאיר. הוא שחקן צעיר עם פוטנציאל ענק שנותן משחקים אחרונים מפלצתיים. הוא יעבור לכל הפחות טופ יורוקאפ/ליגת אלופות
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

יאנג שחקן מצוין שנמצא בכושר מעולה כרגע
אבל השחקן מס' 1 של הפועל, הברומטר של הקבוצה, המנוע שלה - זה בראון. גם נגד אילת אמש, כשיאנג בחוץ רוב המשחק בגלל בעיית עבירות, מי שלמעשה מנצח את המשחק ברבע ה-3 ונותן לאילת לרדוף אחרינו ברבע האחרון (שאז יאנג נכנס וקובר אותם סופית ומגדיל את ההפרש) זה בראון. בכלל היו משחקים העונה, כמו בבא"ש למשל, או המשחק נגד גליל עליון בבית, שזה היה נטו בראון נגד היריבה. השאר תרמו אבל הוא עשה הכל בהתקפה. לכן הייתי עושה הכל כדי להשאיר אותו, כאשר עזיבה אפשרית של יאנג יכולה להביא לשינוי הקונספט - למשל, שחרור של אוואנס במקביל והבאת סנטר דומיננטי שנותן נקודות על פני שחקן כמו יאנג, ולהסתפק בזר שיתן יותר הגנה על המשבצת של יאנג, ופחות יתרום התקפית. יש גם ענין של רכש ישראלי. אבל למה לחשוב על שנה הבאה - תנו להנות מהעונה הזו, עד שנהנים קצת מהמועדון הזה....
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

שמע, לא רק שאף אחד לא חשב ולא אמר לפני חודשיים ששחקן בן 32, שחזר לשחק אחרי פציעה קשה וארוכה (ובאופן כללי עם היסטוריית פציעות ומצב גופני בעייתיים), ומשחק גרוע במשך תקופה לא קצרה, יחזור פתאום לכושר שיא - הלכתי אחורה באשכול לראות אם בכל זאת היה נביא וראיתי שאתה כתבת בדיוק את אותם דברים... ("אני לא יודע אם להיות שמח או עצוב מהפציעה הזו")
אז אולי זה כן "נס", או לפחות התפתחות מאוד לא סבירה שאף אחד לא חזה בזמן אמת?
הפוסט קיבל 2 לייקיםנועם שחםKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

יובל כתב: 06 ינואר 2022, 16:29
שמע, לא רק שאף אחד לא חשב ולא אמר לפני חודשיים ששחקן בן 32, שחזר לשחק אחרי פציעה קשה וארוכה (ובאופן כללי עם היסטוריית פציעות ומצב גופני בעייתיים), ומשחק גרוע במשך תקופה לא קצרה, יחזור פתאום לכושר שיא - הלכתי אחורה באשכול לראות אם בכל זאת היה נביא וראיתי שאתה כתבת בדיוק את אותם דברים... ("אני לא יודע אם להיות שמח או עצוב מהפציעה הזו")
אז אולי זה כן "נס", או לפחות התפתחות מאוד לא סבירה שאף אחד לא חזה בזמן אמת?
בוא נעמיד דברים על דיוקם. וננסה לצטט הודעות מלאות מבלי לעשות ספינים...
אתה היית זה שבעמוד 2 באשכול הזה כתבת שג'ייקובן נראה כמו שחקן גמור, וכמה הודעות אחרי זה כתבת שיש מצב שהפציעה שלו תציל אותנו.
אני אעשה פה קופי פייסט להודעה המלאה שכתבתי בתגובה (עקיפה) להודעה שלך על 'הפציעה שתציל אותנו' -

אני לא יודע אם להיות שמח או עצוב מהפציעה הזו.
הליגה עוד לא התחילה אפילו. הייתי חושב שלשחקן עם רקורד כמו ג'ייקובן מגיעה בכל זאת הזדמנות של 2-3 מחזורים...
אבל מצד שני מודה שלא ראיתי יותר מדי משחקים שלו (ראיתי רק כמה דקות פה ושם ממה ששוחק בינתיים), ולפי הפידבקים של מומחי הכדורז"ל המהוללים פה בפורום הוא כנראה זוועות עולם.

בהודעה אחרת שלי באשכול הזה, רשמתי 'יש לי תחושה שג'ייקובן עוד יתאושש', וגם בהודעה אחרת באשכול אחר רשמתי את אותו הדבר - שצריך לתת לו זמן.
כן קראתי להחלפה של רמי או פרנקו בזמנו, אבל זה לא קשור לענייננו.
בדיוק כמו שהוצאת מהקשר את הפוסט שלי, אתה טוען עכשיו לנס רפואי ומקצועי - אבל זה לא נס חביבי, זה ספין. לא פשוט יותר להגיד 'טעיתי?'
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ברור שטעיתי - בדיוק כמוך (שלא ידע אם להיות שמח או עצוב מהפציעה של בראון, ושכתב "בחלומי ראיתי 7 ג'ייקובנים שמנים עולים מן הירקון, ומוחלפים ב-7 גל מקלים רזים (במחיר מבצע סופעונה) אשר ינחיתו מכת פלייאוף על ראש הדון") וכמו כל השאר. זו הנקודה. אף אחד לא חזה את זה מראש ולכן זו התפתחות מאוד לא סבירה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יובל כתב: 09 ינואר 2022, 14:34 ברור שטעיתי - בדיוק כמוך (שלא ידע אם להיות שמח או עצוב מהפציעה של בראון, ושכתב "בחלומי ראיתי 7 ג'ייקובנים שמנים עולים מן הירקון, ומוחלפים ב-7 גל מקלים רזים (במחיר מבצע סופעונה) אשר ינחיתו מכת פלייאוף על ראש הדון") וכמו כל השאר. זו הנקודה. אף אחד לא חזה את זה מראש ולכן זו התפתחות מאוד לא סבירה.
למה לכתוב רק חלק ממה שהוא כתב? הנה התגובה המלאה שלו

״ובחלומי ראיתי 7 ג'ייקובנים שמנים עולים מן הירקון, ומוחלפים ב-7 גל מקלים רזים (במחיר מבצע סופעונה) אשר ינחיתו מכת פלייאוף על ראש הדון.
סתם. יש לי תחושה שג'ייקובן דווקא יתאושש וייתן כמה משחקים טובים בכל זאת.״
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יובל כתב: 09 ינואר 2022, 14:34 ברור שטעיתי - בדיוק כמוך (שלא ידע אם להיות שמח או עצוב מהפציעה של בראון, ושכתב "בחלומי ראיתי 7 ג'ייקובנים שמנים עולים מן הירקון, ומוחלפים ב-7 גל מקלים רזים (במחיר מבצע סופעונה) אשר ינחיתו מכת פלייאוף על ראש הדון") וכמו כל השאר. זו הנקודה. אף אחד לא חזה את זה מראש ולכן זו התפתחות מאוד לא סבירה.
לא לחזות מראש את זה שהוא יחזור לרמה הזאת זה בסדר. אבל לרצות לחתוך אותו כשעוד לא היה משחק ליגה אחד, אחרי שהוא חזר מפציעה של חצי שנה וכשהוא אחד הזרים הטובים שהגיעו לארץ זה כבר מביך. אתה מבין מה היה קורה אם היו מקשיבים לך ולשאר האנשים פה שמבחינתם היה צריך לחתוך את גייקובן בלי לתת לי אפילו הזדמנות בליגה? מי שרוצה לחתוך שחקן, לא משנה מי, בלי לתת לו הזדמנות של משחק רשמי אחד, מבחינתי לא יכול לדבר בכלל על ההחלטות של המועדון
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוא כבר טרח לצטט את החלק שהתאים לו, אני רק השלמתי את ההודעה המלאה (למעשה "יש לי תחושה שג'ייקובן דווקא יתאושש וייתן כמה משחקים טובים בכל זאת" זה הרבה פחות מרשים מ-"יש לי תחושה שג'ייקובן עוד יתאושש". לתת כמה משחקים טובים זה רף נמוך מאוד של ציפייה, אפילו זרים גרועים בדרך כלל נותנים כמה משחקים טובים לאורך עונה).

לי זה נראה קצת פתטי לבטח את עצמך ולכתוב כמה דעות בכמה ניסוחים שונים על אותו נושא, ואחרי כמה חודשים לחזור להוכיח את כל השאר כשאתה בוחר את הציטוטים שנוחים לך ומתכחש לכל השאר הציטוטים שבהם חזית את התוצאה ההפוכה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

נייט רובינסון כתב: 09 ינואר 2022, 15:33
לא לחזות מראש את זה שהוא יחזור לרמה הזאת זה בסדר. אבל לרצות לחתוך אותו כשעוד לא היה משחק ליגה אחד, אחרי שהוא חזר מפציעה של חצי שנה וכשהוא אחד הזרים הטובים שהגיעו לארץ זה כבר מביך. אתה מבין מה היה קורה אם היו מקשיבים לך ולשאר האנשים פה שמבחינתם היה צריך לחתוך את גייקובן בלי לתת לי אפילו הזדמנות בליגה? מי שרוצה לחתוך שחקן, לא משנה מי, בלי לתת לו הזדמנות של משחק רשמי אחד, מבחינתי לא יכול לדבר בכלל על ההחלטות של המועדון
אתה יודע שכל קבוצה, כל מנהל וכל מאמן חתכו שחקנים, לא אחד ולא שניים, בלי לתת להם הזדמנות של משחק רשמי אחד? רוצה רשימה?
אם זה המבחן אז אף מנהל ואף מאמן לא כשירים לנהל או לאמן קבוצה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יובל כתב: 09 ינואר 2022, 15:43
אתה יודע שכל קבוצה, כל מנהל וכל מאמן חתכו שחקנים, לא אחד ולא שניים, בלי לתת להם הזדמנות של משחק רשמי אחד? רוצה רשימה?
תאמין לי שאף קבוצה לא הייתה חותכת את אחד הזרים הטובים שהיו בארץ בלי לתת לו הזדמנות של משחק רשמי
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

נייט רובינסון כתב: 09 ינואר 2022, 15:48
יובל כתב: 09 ינואר 2022, 15:43

תאמין לי שאף קבוצה לא הייתה חותכת את אחד הזרים הטובים שהיו בארץ בלי לתת לו הזדמנות של משחק רשמי
קודם כל, אתה כתבת "מי שרוצה לחתוך שחקן, לא משנה מי, בלי לתת לו הזדמנות של משחק רשמי אחד, מבחינתי לא יכול לדבר בכלל על ההחלטות של המועדון". לא אני. זה משפט מנותק מהמציאות.

לגבי בראון, לא סתם היה סעיף יציאה מהחוזה בכפוף למצבו הרפואי וגם בכפוף לפציעה חוזרת, כלומר מראש ההנהלה (ולא אף אוהד) שמרה לעצמה אפשרות בתנאים מסוימים לחתוך אותו בלי לתת לו הזדמנות. כמובן שמי שחושב שבמשך חודשים (עד המשחק מול גליל עליון, די עמוק לתוך העונה), שבהם בראון נראה כמו שחקן גמור, היה מישהו (כולל ההנהלה מן הסתם) שלא הצטער על ההחתמה הזאת ולא היה חותך אותו אם הייתה אפשרות כזאת מבחינה כלכלית, משקר לעצמו.
אני עדיין לא ראיתי מישהו אחד שחזה את השתלשלות העניינים בזמן אמת, רק כמה שקופצים בדיעבד.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

בואו לא ניתמם. כשמחתימים גארד זר אחד ושהחלופות שלו בסגל הן בר טימור, גיל בני ורז אדם, הוא השחקן עם ההשפעה גדולה בקבוצה כרכז מוביל יחיד בקבוצה (בר לא רכז).
ברגע שאותו שחקן לא מתפקד, זה אומר הפסד כמעט ודאי בכל משחק (וזה מה שקרה), כי זו העמדה עם הכי הרבה השפעה על המגרש.
נכון שהוא שחקן עם ניסיון, שחקן מפוצץ כישרון אבל אי תפקוד שלו אחרי פציעה ארוכה ושלא שיחק חצי שנה מובילה למסקנות. האמירות פה לא הגיעו מכלום.
ובואו נזכור כמה פעמים נתקענו עם זרים שהאשמנו את ההנהלה והצוות המקצועי למה הם מחכים כלכך הרבה זמן כדי להחליף אותם ולמה קבוצות אחרות ביצעו שינויים ורצות קדימה.

מודה, גם אני טעיתי לגביו, אבל אם מישהו חזה את מה שהוא הולך להיות אני מציע לו להציע את עצמו כסקאוט לקבוצה.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

טוב, נראה לי שהדיון הזה מיצה את עצמו והוא די חסר תועלת בשלב הזה.
ישפוט כל אחד מהגולשים לעצמו. אני כבר הפנמתי שלא צריך לקחת ברצינות את הפרשנויות של מומחי הכדורז"ל המלומדים והספינולוגים של הפורום.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אני לא חושב שמישהו מגדיר את עצמו או מוגדר כמומחה.
זה פורום אוהדי הפועל תל אביב ואנשים רוצים להביע את דעתם על הקבוצה בשלל תחומים.
אפשר להתחבר לדעות מסוימות, אפשר לאחרות ואפשר גם שלא. זה כל היופי והמטרה של פורום אוהדים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 09 ינואר 2022, 15:40 הוא כבר טרח לצטט את החלק שהתאים לו, אני רק השלמתי את ההודעה המלאה (למעשה "יש לי תחושה שג'ייקובן דווקא יתאושש וייתן כמה משחקים טובים בכל זאת" זה הרבה פחות מרשים מ-"יש לי תחושה שג'ייקובן עוד יתאושש". לתת כמה משחקים טובים זה רף נמוך מאוד של ציפייה, אפילו זרים גרועים בדרך כלל נותנים כמה משחקים טובים לאורך עונה).

לי זה נראה קצת פתטי לבטח את עצמך ולכתוב כמה דעות בכמה ניסוחים שונים על אותו נושא, ואחרי כמה חודשים לחזור להוכיח את כל השאר כשאתה בוחר את הציטוטים שנוחים לך ומתכחש לכל השאר הציטוטים שבהם חזית את התוצאה ההפוכה.
גם לוינס קאנסיל המין אליל היה משחק עם 10 אסיסטים ו-8 נקודות, ואפילו אחד עם 18 נקודות
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מותר לבטל חד פעמית בגלל קורונה נכון?
אז בבקשה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

טכנית לארז כתב: 21 ינואר 2022, 19:00 מותר לבטל חד פעמית בגלל קורונה נכון?
אז בבקשה.
עברו 10 ימים מאז שהוא חלה, הוא נחשב כבר מחלים
שליחת תגובה