1000 מנויים - זה הרבה?

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הבאת את גלבוע להשוואה. עכשיו תביא את נתניה וסכנין שהם על שהם על אותו משקל בכדורגל. זכור לי שכל אחד מהם ניצחה את מכבי כמה פעמים בזמן שאנחנו חוטפים תבוסות. הם גם ניצחו את שאר הגדולות בשנים האחרונות בזמן שאנחנו פעמים בודדות מאוד
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אמרת שגלבוע קבוצה מעפנה בבירור.
שנה שעברה היא הגיע למשחק מכריע בגמר, עונה לפני הגיע לפיינל פור, לפני בערך עשור זכתה באליפות. בערך עשור עשתה אליפות, גמר, פיינל פור.
קבוצה מעפנה בבירור כן?
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נייט רובינסון כתב: 02 יוני 2022, 03:10 אמרת שגלבוע קבוצה מעפנה בבירור.
שנה שעברה היא הגיע למשחק מכריע בגמר, עונה לפני הגיע לפיינל פור, לפני בערך עשור זכתה באליפות. בערך עשור עשתה אליפות, גמר, פיינל פור.
קבוצה מעפנה בבירור כן?
הסתכלתי על המאזן של גלבוע מאז שחזרנו לליגה. האליפות שלהם היתה לפני.
בכל מקרה לא התכוונתי קבוצה מעפנה במובן שהם גרועים מקצועית כל שנה, אלא שזה פשוט מועדון מעפן - תקציב נמוך, אין קהל, אין עניין. ולכן לא משהו שבכלל אמור להתקרב להפועל, שיש לה פוטנציאל גיוס כספים (וכתוצאה מכך פוטנציאל הצלחה מקצועית) גבוה פי כמה.
אגב אם אתה מציין את ההישגים שלה, אז ראוי לציין גם שבמהלך השנים הרלבנטיות גלבוע גם ירדה ליגה, ופעמיים עמדה בפני פירוק. כלומר שב-10 השנים מאז שחזרנו לליגה במשך שנתיים היא היתה דה פאקטו קבוצת ליגה שניה, ועוד שנתיים בנתה קבוצה ברגע האחרון מכלום כסף.

בשורה התחתונה הנקודה היא שלאורך זמן ההישגים של גלבוע די זהים לשלנו, ואין שום קשר לרוח לחימה יוצאת דופן של שחקני הפועל. הדיבורים האלה מזכירים את הדיבורים מעבר לכביש על "רוח המועדון" ויש להם בערך אותו משקל.
נערך לאחרונה על ידי הפועל ב 02 יוני 2022, 03:34, נערך פעם 1 בסך הכל.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נייט רובינסון כתב: 02 יוני 2022, 03:07 הבאת את גלבוע להשוואה. עכשיו תביא את נתניה וסכנין שהם על שהם על אותו משקל בכדורגל. זכור לי שכל אחד מהם ניצחה את מכבי כמה פעמים בזמן שאנחנו חוטפים תבוסות. הם גם ניצחו את שאר הגדולות בשנים האחרונות בזמן שאנחנו פעמים בודדות מאוד
אם אתה מנסה לשכנע אותי שהניהול המקצועי והכלכלי בהפועל רגל עוד פחות טוב מהסל, אתה נובח על העץ הלא נכון.
אין לי טיפת ספק שהפועל רגל נוהלה ומנוהלת בצורה כמעט פושעת בעשור האחרון והיתה יכולה וצריכה להוציא מעצמה הרבה יותר. ואני לא חושב ששני נצחונות בדרבים ב8 השנים האחרונות (שזה בסופו של דבר ההבדל בין מה שאנחנו וסכנין/נתניה עשינו מול מכבי) היו גורמים למי מאיתנו לחשוב אחרת.

אגב במקרה (או שלא) זה נובע בדיוק מאותן סיבות כמו הכישלון של הפועל סל - ניהול חובבני שבנוי ברובו על ראיה קצרת טווח שמקווה לנס מקצועי כל קיץ מחדש. זאת תוך התעלמות מהיתרון היחסי היחיד של הפועל (קהילה גדולה ותומכת) בלי שום ניסיון רציני למנף אותו לבניית מועדון הדרגתית לאורך זמן
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מסכים איתך בנושא הזה. אבל בשנה וחצי האחרונות יש שינוי גדול בניהול הקבוצה. אפשר לראות את זה ששנה שעברה שני זרים מובילים אצלנו המשיכו לעוד עונה וכנראה ימשיכו גם לעונה הבאה. התקציב גדל משנה לשנה, יש סבלנות למאמן ולשחקנים מה שלא היה בעבר ורואים ניהול יותר של מועדון גדול. מאמין ששנה הבאה כבר נשחק באירופה ובקרוב מאוד נראה הישגים
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
שליחת תגובה