ראשל"צ - הפועל, 24.5 שני 19:10

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הפועל עם אותו סגל מהמשחק הקודם (ללא בר טימור).
ראשל"צ ממשיכה עם זר אחד, כמו בשני המשחקים הקודמים, שבהם למרות הסגל החסר הם הביסו את הרצליה והפסידו לנס ציונה בשנייה האחרונה.

עוד משחק לפרוטוקול עבורנו. לראשל"צ נשאר סיכוי קלוש בלבד להעפיל לפלייאוף בעקבות ההפסד לנס ציונה אתמול.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

למרות שעבורנו זה משחק לפרוטוקול, אני מקווה שהשחקנים לא יבזו את המועדון ויעלו לתת פייט עד השניה האחרונה במטרה לנצח!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

תזכירו לי? זאת ראשון לציון שהיא עוד דוגמה להנהלה מצויינת שמגיבה במקום ומביאה זרים יום אחרי שנפצע שחקן, נכון?
אז הנה , הם גם כנראה לא יהיו בפלייאוף ועכשיו הם מופיעים למשחקים הקריטיים של העונה עם זר אחד.

עכשיו זה לא שאני מתחיל להאשים את ההנהלה של ראשון במשהו, אבל אולי כן נסתכל בפרופורציה מתאימה על ההנהלה שלנו? לפחות לתת מחמאות על זה שאנחנו עדיין כשנגמרה לנו העונה עולים למשחקים עם הרכב ראוי? אפילו שבראשון עם ההנהלה המהוללת שלהם לא מצליחים?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

משהו מעניין מהמשחק?(לא צפיתי)
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

BigBaller כתב: 24 מאי 2021, 20:48 משהו מעניין מהמשחק?(לא צפיתי)
לא ממש. טילמן היה חלש, השאר שום דבר מיוחד.
נועם דברת נחת רע מאוד על המרפק ואני מאוד מקווה שהוא בסדר.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

כרגיל הלוזריות בדקות האחרונות
גרשון גולומב
קיבל.ה  לייק אחד

כן. אין ספק שראשון שעם זר אחד מנצחת את ארבעת הזרים שלנו צריכה לקחת מאיתנו דוגמא. ראשון שמטפחת את טל פלד לעונה הבאה בעוד שאנחנו מטפחים את חשבון הבנק של טילמן והזיות של אוהדים שחושבים שהוא אשכרה יישאר.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

גרשון גולומב כתב: 24 מאי 2021, 20:51 כן. אין ספק שראשון שעם זר אחד מנצחת את ארבעת הזרים שלנו צריכה לקחת מאיתנו דוגמא. ראשון שמטפחת את טל פלד לעונה הבאה בעוד שאנחנו מטפחים את חשבון הבנק של טילמן והזיות של אוהדים שחושבים שהוא אשכרה יישאר.
אני מסכים שטילמן לא יישאר(לצערנו) ושחשוב לטפח שחקנים, אבל אני בספק שאם הפועל הייתה לוקחת את המשחק ברצינות ראשון היו מנצחים.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

מילפורד כתב: 24 מאי 2021, 20:05 תזכירו לי? זאת ראשון לציון שהיא עוד דוגמה להנהלה מצויינת שמגיבה במקום ומביאה זרים יום אחרי שנפצע שחקן, נכון?
אז הנה , הם גם כנראה לא יהיו בפלייאוף ועכשיו הם מופיעים למשחקים הקריטיים של העונה עם זר אחד.

עכשיו זה לא שאני מתחיל להאשים את ההנהלה של ראשון במשהו, אבל אולי כן נסתכל בפרופורציה מתאימה על ההנהלה שלנו? לפחות לתת מחמאות על זה שאנחנו עדיין כשנגמרה לנו העונה עולים למשחקים עם הרכב ראוי? אפילו שבראשון עם ההנהלה המהוללת שלהם לא מצליחים?
הם היו במצב שמקסימום יגיעו למקום שמיני לסדרה מול מכבי. וצריך לזכור שמי שהחתים זרים הביא מהלאומית זרים שנמצאים בארץ.
במקום זה בחרו לתת הזדמנות לחברה הישראלים כהכנה לשנה הבאה, והם עשו את זה באופן נהדר. ניצחו בשני משחקים והפסידו רק לנס-ציונה בנקודה עם החטאה על הבאזר.

לדעתי עשו שיקול דעת נכון, הרוויחו את טל פלד בן ה-18 לעונה הבאה וגם נועם אביבי בן ה-21 חזר להיות שחקן לגיטימי לליגת העל.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מילפורד כתב:תזכירו לי? זאת ראשון לציון שהיא עוד דוגמה להנהלה מצויינת שמגיבה במקום ומביאה זרים יום אחרי שנפצע שחקן, נכון?

מה הנהלת ראשון לציון עשתה או לא עשתה לא מאוד רלוונטי להתנהלות המקצועית של הפועל העונה, ולפני שאתה בוחן את עצמך מול אחרים אתה צריך לבחון את עצמך מול עצמך. הכשלים והמחדלים בחלק הראשון של העונה היו נוראיים וזעקו לקילומטרים. בסופו של דבר כן התבצעו תיקונים הולמים, אבל אולי אם זה היה קורה בזמן לא היינו היום בים אלא בפלייאוף העליון.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא הבנת אותי נכון, לא אמרתי לרגע שלא היו בעיות במהלך העונה הזאת, יכול להיות (סביר להניח) שהיו דברים שאפשר היה לעשות יותר טוב.
ההתייחסות שלי היתה נטו לעובדה שהפועל עלו היום למשחק עם סגל זרים מלא וסה״כ סביר, אצלינו הזרים לא ברחו, וכמו שאפשר לבקר כשצריך, אפשר הפעם להגיד על זה מילה טובה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Frenzy כתב: 24 מאי 2021, 20:51
גמר את העונה.

כוסאמא של מכבי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

KingAlpaca כתב: 25 מאי 2021, 01:31
Frenzy כתב: 24 מאי 2021, 20:51
גמר את העונה.

כוסאמא של מכבי.
בחוץ לחודשיים, יחזור בתחילת עונה הבאה. הלוואי שראשון יעלו עם הנוער לגמר
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

מה אכפת לי מדברת ורישון? מצדי שייעדר גם שנתיים. תכלס הם סוג של קבוצת בת של מכבי מבחינת המנטליות וההתנהלות של פרי באיגוד. גמר הגביע מעניין לי את הביצה ומצדי שהם יובסו שם כבר מחר בערב.
אכפת לי מהפועל, ופייר - למרות שזה לא משחק שקובע כלום, הייתי מאוכזב שלא ניצחנו אחרי שהובלנו חלקים גדולים מהמשחק, במיוחד מול הרכב הטלאים של רישון. מאכזב מאד, כמו כל העונה הזו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
שליחת תגובה