בר טימור

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מקווה שבסוף העונה הוא יסיים פה והתעסק 100% בפודקאסט שלו.
זה כי אני רוצה בטובתו, שחקן כדורסל הוא כבר לא
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

יעבור MRI בקרוב, חשש שהפציעה שלו לא פשוטה.
לפי מה שכתוב בוואן זה בעייתי להפועל גם כי כרגע לא ניתן לצרף ישראלים במידה ויסתבר שברטי בחוץ לתקופה ארוכה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

למה לא ניתן? כלכלית או שיש איזה חוק?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

Frenzy כתב: 06 דצמבר 2021, 11:21 למה לא ניתן? כלכלית או שיש איזה חוק?
בוואן כבר עדכנו שהוסר החשש לשבר, ככה שהוא יחזור אולי כבר נגד ירושלים.
חוסר היכולת לצרף ישראלים לא קשור לפן כלכלי, אלא כנראה לחוקי הליגה (ביחס לשלב הזה של העונה), אבל אני לא בטוח לגבי זה בדיוק, רק ציטטתי את וואן פה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין שום חוקים, אי אפשר לצרף ישראלים כי אין כאלה פנויים.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

יובל כתב: 06 דצמבר 2021, 14:47 אין שום חוקים, אי אפשר לצרף ישראלים כי אין כאלה פנויים.
משעור?

לא כתחליף לבר, אלא עקרונית
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני אתקן - אין כמעט פנויים וגם בשביל אלה שפנויים אין כסף...
beny
קיבל.ה  247 לייקים

יובל כתב: 06 דצמבר 2021, 17:14 אני אתקן - אין כמעט פנויים וגם בשביל אלה שפנויים אין כסף...
אם בר פצוע והביטוח/ביטוח לאומי מכסה חלק משכרו משתחרר כסף.
אופציה שאולי פנויה זה עודד ברנדווין שמשמש גלגל רזרבי במכבי וישמח לקבל דקות

בכל מקרה זה הזמן לתת לרז אדם הזדמנות.
אם בודקים את סוף העונה שעברה מהמחזור ה- 20 לערך שקיבל דקות משחק משמעותיות (במשחקים שקיבל מעל ל- 10 דקות) - אז הסטטיסטיקה שלו (לכ- 17 דקות) מתואמת למספר הדקות של בר טימור השנה (27.5) די דומה לנתונים של בר, אבל עם הגנה טובה יותר ואחוזים טובים יותר (גם ל-2 וגם ל- 3).

השנה משחק בלחץ כי יודע שנכנס למספר קטן של דקות ןיוחלף כמעט על כל טעות.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

רז אדם בחור חביב והכל, אבל למינונים נמוכים. שחקן מאוד מוגבל משני צידי המגרש.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

רז אדם שחקן מאוד מוגבל.
מאוד לא אתלטי, עם סייז לעמדה 2 אבל לא יכול להוריד כדור לרצפה. כל מה שהוא יכול לעשות בהתקפה זה לזרוק שלשות פנויות, וגם בזה לא ברור כמה הוא אפקטיבי.
גם בהגנה, עם כמה שהוא רוצה, הוא לא באמת יכול לשמור טוב כי הוא כל כך איטי. הוא מקסימום יכול להיכנס לכמה דקות ולנסות להציק, לפעמים זה עובד ולפעמים גם זה לא.

להשוות אותו לבר טימור זה לא רציני.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
beny
קיבל.ה  247 לייקים

יובל כתב: 06 דצמבר 2021, 19:36 רז אדם שחקן מאוד מוגבל.
מאוד לא אתלטי, עם סייז לעמדה 2 אבל לא יכול להוריד כדור לרצפה. כל מה שהוא יכול לעשות בהתקפה זה לזרוק שלשות פנויות, וגם בזה לא ברור כמה הוא אפקטיבי.
גם בהגנה, עם כמה שהוא רוצה, הוא לא באמת יכול לשמור טוב כי הוא כל כך איטי. הוא מקסימום יכול להיכנס לכמה דקות ולנסות להציק, לפעמים זה עובד ולפעמים גם זה לא.

להשוות אותו לבר טימור זה לא רציני.
ברור שלא בליגה של בר טימור (למרות שהשנה הוא אולי הנפילה הגדולה ביותר), אבל בהעדרו אפשר לתת הזדמנות לרז אדם ולקבל ממנו תפוקה סבירה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אם הוא ייעדר מן הסתם אדם יקבל חלק מהדקות כי אין מישהו אחר, אבל ספק אם נקבל ממנו תפוקה סבירה.
בר טימור אגב נותן בערך את אותה תפוקה למעט הקליעה מבחוץ, בכל השאר הוא יציב. יאנג וטוקוטו יותר מאכזבים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני מניח שנראה הרבה יותר גיל בני ולא אתפלא אם אפילו אופק גול יראה כמה דקות (ואני לא בטוח שזה רע)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

אחלה רז אדם והכל, אבל בר טימור גם כשלא משחק טוב יכול לייצר נקודות מכמעט כלום עם הצעד-וחצי שלו שמתחיל בערך בקו השלשה שלנו ונגמר בלייאפ. רז לא יכול.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

מישהו יודע מתי הוא חוזר להתאמן ?
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אני מבין שאחרי המשחק נגד ירושלים הוא חזר להתאמן רגיל ?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

חוזר לפודקאסט
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

די כבר עם העקיצות האלה. תנו לבן אדם לעשות מה שהוא רוצה בזמנו הפנוי. הוא חלש העונה זה נכון, אבל הוא עובד קשה ואתם נתפסים על פודקאסט שהוא עושה פעם בשבוע בזמנו הפנוי. חלאס עם זה כבר
הפוסט קיבל 5 לייקיםארבעת המופלאיםFrenzyסומךVinbShacham
Nati
קיבל.ה  988 לייקים

נייט רובינסון כתב:די כבר עם העקיצות האלה. תנו לבן אדם לעשות מה שהוא רוצה בזמנו הפנוי. הוא חלש העונה זה נכון, אבל הוא עובד קשה ואתם נתפסים על פודקאסט שהוא עושה פעם בשבוע בזמנו הפנוי. חלאס עם זה כבר
תקח את זה מהם,אז מה ישאר להם בחיים?
וזה לא רק טימור.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

בטענות שלי נגדו אין שום קשר לפודקאסט.
הוא ישב עם הטלפון על הספסל במשחק נגד הפועל ירושלים ורק צחק מבלי להסתכל על המשחק ולתמוך.
הוא היה הראשון לרדת לחדר הלבשה בלי להגיד תודה לקהל או להגיד משהו לשחקנים.
קפטן הוא לא. שחקן שהפועל מעניינת אותו הוא גם לא.
והכי חשוב, שחקן כדורסל טוב הוא כבר לא.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Money כתב: 18 דצמבר 2021, 15:31 בטענות שלי נגדו אין שום קשר לפודקאסט.
הוא ישב עם הטלפון על הספסל במשחק נגד הפועל ירושלים ורק צחק מבלי להסתכל על המשחק ולתמוך.
הוא היה הראשון לרדת לחדר הלבשה בלי להגיד תודה לקהל או להגיד משהו לשחקנים.
קפטן הוא לא. שחקן שהפועל מעניינת אותו הוא גם לא.
והכי חשוב, שחקן כדורסל טוב הוא כבר לא.
לגבי המשחק לא התעסקתי לראות מה הוא עשה על הספסל, אבל אני חושב שאתה מגזים. שנה שעברה הוא היה מצוין ואני חושב שיש לו רק פתיחת עונה רעה. מקווה שתטעה ושהוא יכנס לעניינים
הפועל חוג
קיבל.ה  26 לייקים

חתם לעוד 3 עונות
ברוכים הבאים לאצטדיון בלומפילד שביפו
הרכבי הקבוצות, תחילה הקבוצה האורחת
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

הפועל חוג כתב: 25 ינואר 2022, 14:02 חתם לעוד 3 עונות
מצויין אוהב אותו :hapoel:
כמה ניצחונות בדרבי יש לבחור הזה מישהו יודע?
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
Money
קיבל.ה  564 לייקים

איך החתימו אותו לעוד 3 עונות, היה צריך לפרוש שנה שעברה
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אני חושב שבר מבחינת חדר הלבשה מצויין לקבוצה ולמרות שנראה שהוא יחסית פציע וגיל נכנס לתפקיד הרכז שני בצורה יפה, בר במקרים רבים נותן דקות יפות של ניהול משחק, הכל בסוף נבחן ביחס לשכר, לאלטרנטיבות וגם להבנתי בונים סגל במטרה ששנה הבאה להיות באחת מהמסגרות באירופה אם מסיימים בליגה בששת המקומות הראשונים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ממש לא היה צריך לפרוש, עדיין אחלה שחקן ואחד הגארדים הישראלים הטובים בליגה.
מה שכן, מרגישים כבר ירידה אצלו ושלוש עונות מרגיש לי כמו הגזמה. נקווה לטוב.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךאדום אשHaunter
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 ינואר 2022, 15:19 ממש לא היה צריך לפרוש, עדיין אחלה שחקן ואחד הגארדים הישראלים הטובים בליגה.

כל מילה
beny
קיבל.ה  247 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 ינואר 2022, 15:19 ממש לא היה צריך לפרוש, עדיין אחלה שחקן ואחד הגארדים הישראלים הטובים בליגה.
אני מניח שזה ל-3 עונות כדי להוריד את השכר הממוצע לכל שנה.
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

Hapoelian כתב: 25 ינואר 2022, 14:37
הפועל חוג כתב: 25 ינואר 2022, 14:02 חתם לעוד 3 עונות
מצויין אוהב אותו :hapoel:
כמה ניצחונות בדרבי יש לבחור הזה מישהו יודע?
נראה לי ששלושה - שניים העונה, ועוד אחד במשחק הפריצה שלו, בעונה הראשונה שלנו בליגת העל. הוא כמובן ניצח את מכבי גם כשהיה בירושלים.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

עוד מעלילות ה״קפטן״: מתראיין לפודקאסט הפודיום ואומר שבבוקר של הדרבי לא חשב שאפשר לעשות משהו(דבר שאני בטוח שמחלחל לשחקנים הצעירים) ואז הגיע גייקובן וחפר לכולם שאפשר לנצח גם בלעדיו.
כבר אתמול להחתים את טוקוטו לשנתיים ולמנות אותו לקפטן במקומו. רצף של אירועים שאני לא רוצה לראות בקפטן של הפועל.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אז אחרי שבעונה שעברה פרשנו כאן שפת גוף של שחקנים, עכשיו התקדמנו למשטרת מחשבות. יפה.
הפוסט קיבל 5 לייקיםFrenzyהוקיץ'נייט רובינסוןadom4Haunter
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Money כתב: 26 ינואר 2022, 15:17 עוד מעלילות ה״קפטן״: מתראיין לפודקאסט הפודיום ואומר שבבוקר של הדרבי לא חשב שאפשר לעשות משהו(דבר שאני בטוח שמחלחל לשחקנים הצעירים) ואז הגיע גייקובן וחפר לכולם שאפשר לנצח גם בלעדיו.
כבר אתמול להחתים את טוקוטו לשנתיים ולמנות אותו לקפטן במקומו. רצף של אירועים שאני לא רוצה לראות בקפטן של הפועל.
אסור לבן אדם שלא התאמן כמעט שבועים ובלי הכוכב של הקבוצה לחשוב שלא יהיה הרבה סיכוי לנצח? הוא לא אמר שהוא ישחקו בהילוך שני, יבוא בפחות טירוף או אפילו לא ידרבן את שאר השחקנים.
בר התעקש לעלות לשחק אחרי 2 זריקות בהופעה הירואית שלו (ראו שהוא משחק על רגל וחצי כל המשחק). אחר כך חגג עם כל הקהל במשך חצי שעה והיה האחרון שירד לחדר הלבשה. הוא הקפטן שלי ומקווה שלעוד הרבה שנים
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךFrenzyHaunter
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

Money כתב: 26 ינואר 2022, 15:17 עוד מעלילות ה״קפטן״: מתראיין לפודקאסט הפודיום ואומר שבבוקר של הדרבי לא חשב שאפשר לעשות משהו(דבר שאני בטוח שמחלחל לשחקנים הצעירים) ואז הגיע גייקובן וחפר לכולם שאפשר לנצח גם בלעדיו.
אנחנו יודעים שהוא עלה פצוע עם זריקות,אם הוא היה אומר “אין לנו סיכוי לנצח וואלה עדיף שאני לא יעלה לדרבי אפילו שאם אני עושה מאמץ אני יכול כי אין לנו סיכוי”, הייתי בדעתך 100 אחוז
הבן אדם אומר שהוא הגיע אנדרדוג מובהק,בלי הכוכב של הקבוצה שלו שהוא עולה לשחק עם זריקה(ונלחם כמו חיה) וטוקטו גם עם זריקה ושמה לעשות לפני המשחק הסיכויים לא היו לטובתנו כל אוהד הפועל שפוי ראה את המשחק 95 אחוז ניצחון מכבי 5 הפועל,היו פה כאלה שדיברו על הפרשים אסרטונמים,בסוף עלה למגרש כמו גבר שיחק מלא דקות עם פציעה לא נעימה בכלל,והנהיג את הקבוצה (אני לא אשכח איך ב30 שניות האחרונות הוא סימן לאמסלם שמכבי הוציאו כדור חוץ ״תשחק חכם ותירגע״ ואמסלם קיבל את זה כי הוא הרגיש שיש מאחוריו מנהיג).
יש לי גם תלונות כלפיו על ההגנה שלו בהרבה משחקים אבל מבחינתי הוא אחלה גבר ואין לי בעיה עם זה שהוא מציאותי ,והרצון שלו שגם שהוא יודע שהסיכווים נגדו הוא עדיין עולה ונלחם כמו חיה זה הופך אותו להכי קפטן בעולם.
אחלה בר,כיף שאיתנו לעוד כמה שהים
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

שמעתי את זה גם ולדעתי אתה קצת טועה באיך שתפסת את מה שהוא שאמר
הוא קפטן אמיתי וטוב שאיש כזה נמצא בהפועל אני גאה בו
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גאון.
התפיסה שלו של גיל בסוף כדי למנוע סל ועבירה מהלך חכם של שחקן חכם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדKanta
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

המון אנשים צריכים לאכול פה כובעים. מלך, היה ונשאר. קפטן שתפור עלינו, ובלי האחריות וחוכמת המשחק שלו היינו מאבדים את המשחק הזה כבר ברבע הראשון.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

המשחק הכי טוב שלו העונה.

לישראלי ותיק, זה אפילו יותר מרשים.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

חתיכת ראיון הביא :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדKanta
Nati
קיבל.ה  988 לייקים

KingAlpaca כתב:המשחק הכי טוב שלו העונה.

לישראלי ותיק, זה אפילו יותר מרשים.
הכניסה שלו ושל ג׳וש הביאו את השינוי,ומשם גם את המשחק
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

לחלוטין.
האדום הצורר:
שליחת תגובה