רז אדם

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

חבל. משהו חייב להשתנות בגישה. של המועדון כן ?
יהיה טוב הפועל!
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

חייב לשחק 15 דק לפחות…
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

גם לי לא ברור למה הוא נמחק ככה מהרוטציה. עם כל האהבה ללוטן רז שחקן טוב ומנוסה ממנו וצריך לראות יותר דקות ממנו
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

עושה לו בנקס
beny
קיבל.ה  247 לייקים

נכנס ל- 3 דקות, הכניס אנרגיה, שמר טוב קלע שלשה (1/1), לקח שני ריבאונד.
לא קיבל יותר דקות משחק,למה?
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךADOM
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

אני באמת לא מבין מה יש לפרנקו ממנו
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בני ואמסלם שומרים טוב ממנו, אפילו בהרבה, ואין מקום לשלושתם.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

יובל כתב: 14 נובמבר 2021, 00:38 בני ואמסלם שומרים טוב ממנו, אפילו בהרבה, ואין מקום לשלושתם.
בני כן, אמסלם שומר פחות טוב אבל משחק גם 4 וחביבו של דני.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אמסלם שומר הרבה יותר טוב.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין מה להשוות ביניהם.
עם כמה שאדם רוצה ומנסה ומחויב וקשוח והכל, הנתונים הפיזיים שלו נגדו. הוא גם קטן וגם פשוט לא מסוגל להזיז את הרגליים. המקסימום שהוא יכול זה להציק, וזה עובד לפעמים, אבל כל גארד שלא נבהל ומסוגל להוריד כדור לרצפה עובר אותו בקלות.
כ-3 מחליף אמסלם עדיף כי הוא מוסיף לנו לא מעט בהגנה, עם הסייז שלו והיכולת שלו לשמור על כמה עמדות, בניגוד לאדם שבעמדה הזאת רק מוסיף לנו בעיות הגנתיות.
ולעמדה 2 אדם בעייתי כי הוא לא מסוגל להוריד כדור לרצפה.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

השאלה היא איך מודדים הגנה טובה?

אני ממש לא מתלהב מההגנה של אמסלם. יש לו יתרון גובה על אדם של איזה 10 ס"מ לפחות ולכן הוא יכול לשחק ב4 וזו כנראה הסיבה בגינה הוא מקבל דקות, בנוסף לזה שהוא כנראה עדיף על שולדבראנד וכי בינינו הוא הבן של אמסלם וזו הסיבה המרכזית בגללה הוא משחק מלכתחילה (כי הוא לא הרשים בנוער כל כך לא בהפועל ולא בנבחרת הנוער). המון פעמים ההגנה מתבלגנת בגללו. יוצא שהוא רודף אחרי שחקן ועוד שחקן ועוד שחקן ולא תמיד זה מה שמגדיר בעיניי הגנה טובה. לפעמים למנוע כדור או חדירה לסל מראש שווה יותר מלנסות לעשות סטופ מתחת לסל. כן, הוא עצר במהלך יפה היום בסוף לא זוכר את מי(קייזר?), אבל האם זה יחזיק לאורך זמן? כרגע הוא עולה בתור הצעיר שמפתיע אבל מתישהו קבוצות יכירו מה הוא עושה.

בני ואדם שומרים הרבה יותר טובים ממנו בעיניי. בני גם ממש טוב בלצאת מחסימות כמו שמישהו פה ציין, ואדם סטופר טוב מאמסלם לדעתי. מרגיש לי שלשים את אמסלם מעל אדם זה קצת recency bias כי האחד שיחק והיה לא רע במשחקים האחרונים והשני לא כל כך שיחק.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

בעיני בכלל לא שייכים לאותם תפקידים ולכן ההשוואה לא במקום. אמסלם צריך להיות החילוף העיקרי לעמדה 4 (טוקוטו) וקצת עמדה 3 (יאנג).

זה שלאחרונה פרנקו הפך אותו כמחליף לכל העמדות זו טעות, אמסלם לא מתאים לשמור על רכז או קלע ורז לא מתאים לשמור בצבע.

אם בכוונה נתרחק מהמשחקים האחרונים ונלך אפילו למשחק מול חיפה, היתה טעות להשאיר את אמסלם על וארגס (3 שלשות) ומצד שני עמית שמחון שנשאר עם בר כבר היה עדיף את אמסלם או טוקוטו עליו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

מבין הגארדים הוא השומר השני בטיבו אחרי בני.
יש לא מעט משחקים שבני מתעייף אחרי שהוא רודף אחרי גארדים וצריך לתת לו כמה דקות לנוח, אז מה הבעיה לצוות את אדם ליד בראון או טימור, כדי שיהיה מישהו שפאקינג ישמור על גארדים, יכופף ברכיים, יזיז את הרגליים ולא ישר יכפה חילופים אוטומטיים כמו בראון וטוקוטו, וישאער את הרכז עם זלמנסון או הרננדז??
זה כדורסל, אין שלושה / חמישה חילופים ודי.
גם אתמול הוכח, מה שמחזיק את הקבוצה הזו זה רק הגנה, לא תחרות מי קולע יותר טוב כי אנחנו לא תמיד טובים בזה בהתקפה ובהגנה ממש מאפשרים ליריבות זריקות נוחות.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

כשהוא באנרגיות טובות זה אחד השחקנים שאני הכי אוהב לראות בהפועל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMbeny
neno
קיבל.ה  33 לייקים

סומך כתב: 09 נובמבר 2021, 09:15 עוד שחקן שנאבד בסוף השנה ואז נתפלא איך הוא עושה את קפיצת המדרגה בראשון/גלבוע/אילת...
בעיקר באילת וגלבוע...
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

אין שחקנים עם אופי כזה.
עלה היום כמה שניות לסיום הרבע השלישי ונתן את התחת שלו כאילו עכשיו התחיל המשחק ואנחנו בשיוויון.

מקווה שבהמשך יקבל יותר קרדיט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMNate
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יהלום כתב:אין שחקנים עם אופי כזה.
עלה היום כמה שניות לסיום הרבע השלישי ונתן את התחת שלו כאילו עכשיו התחיל המשחק ואנחנו בשיוויון.

!!!

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךADOM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

לדעתי צריך לעלות לפני בני במקום טימור (אם בראון על המגרש).
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

שחקן נשמה במלוא מובן המילה.
נראה שמתאים לנו ואנחנו מתאימים לו בול.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

Frenzy כתב:לדעתי צריך לעלות לפני בני במקום טימור (אם בראון על המגרש).
בני זה כמו אמסטף
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

יהלום כתב: 20 נובמבר 2021, 22:27 אין שחקנים עם אופי כזה.

לא רק זה, מה שעוד יותר מרשים זה שהוא עלה ככה אחרי ייבוש יחסית ארוך במשחקים האחרונים כי אמסלם עלה לפניו.
זה לא רק מלחמה שהוא נותן ומחויבות, אלא גם יכולת התקפית
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ranjef כתב: 21 נובמבר 2021, 11:55
יהלום כתב: 20 נובמבר 2021, 22:27 אין שחקנים עם אופי כזה.

לא רק זה, מה שעוד יותר מרשים זה שהוא עלה ככה אחרי ייבוש יחסית ארוך במשחקים האחרונים כי אמסלם עלה לפניו.
זה לא רק מלחמה שהוא נותן ומחויבות, אלא גם יכולת התקפית
אני פחות התרגשתי מאיך שהוא עלה. אם הוא היה עולה ככה במשחק צמוד ומחטיא את השלשה הראשונה היינו פחות מפרגנים לו. היה קל לו לעלות ככה בגלל הסיטואציה - גם ההפרש וגם זה שהוא מנסה להוכיח שהוא צריך לקבל עוד דקות.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

נדמה לי שמול חולון עלה במשחק צמוד ואפילו היינו בפיגור קל, מייד לקח ריבאונד יצא לשלשה, חיפש למסור ראה שהוא לבד וקלע שלשה.

מבחינתי אני מציין זאת בלי קשר לגיל שאני אוהב אותו ובלי קשר לויכוח מי עולה לפני וכו.

אני בעד צעירים מחוייבים לקבוצה שנותנים עומק מהספסל, נותנים יותר דקות מנוחה לזרים ובכירים וכן כגיבוי חלילה לפציעות.

החשש שלי שייבוש כזה בסוף יתפוצץ ברצון השחקן להיות במועדון.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyסומך
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

יכלנו לחלק יותר דקות ולא לפספס שחקן כזה אם היינו בוחרים לשחק באירופה.
אבל לצערי אנחנו יותר צדיקים מהבאבא סאלי ובוחרים שלא להשתתף.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

יהלום כתב: 21 נובמבר 2021, 17:17 יכלנו לחלק יותר דקות ולא לפספס שחקן כזה אם היינו בוחרים לשחק באירופה.
אבל לצערי אנחנו יותר צדיקים מהבאבא סאלי ובוחרים שלא להשתתף.
גם אם לא משחקים בשתי מסגרות אני מאמין בגישה שצריכים להיות לפחות 4 צעירים טובים יחסית שבאים מהספסל ונותנים אנרגיות כל הזמן ומשחק לחץ על הקבוצה השניה ובאותה הזדמנות שומרים על רעננות של הסגל הבכיר.

הכוון בבמוצע לשחקן צריך להיות כעשר דקות ולשחקני החמישיה כ 30, כך שני הצדדים מרוויחים.

גם היום אני טוען שיש מקום לשחקן צעיר מחליף מהספסל לעמדה 4 (במקום שולדברנד שהוא אומנם קלעי ובעל רקורד עשיר אבל כבר בלי רגלים), במקרה כזה ולוטן יהיה מחליף עמדה 3 וניתן גם להחליט אחרת.

על פניו רז וגיל יכולים לשתף פעולה וזה לא צריך בכלל לבוא אחד על חשבון השני, מצרף מיו טיוב סרטון ששניהם משחקים יחד במשחק הראשון של אליפות העתודה שהתקיימה בגרמניה, כך שזה בכלל לא סותר.

כפי שציינתי אני בעד כמה שיותר פיתוח צעירים שלפעמים זה גם יתרון תקציבי וגם יתרון על המגרש שכן אתה לא יכול להביא שחקן כמו כארם משעור ולצפות שיסכים לשבת על הפסל ולהיות שחקן מחליף.

כעת המצב נראה על פניו שפרנקו מאלץ אותו לפנות לחפש קבוצה אחרת וזה חבל, אני לא יופתע אם בחלון העברות יתברר שזה נכון.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מקווה שנרוויח אותו איכשהו בהמשך העונה, אבל פרנקו עשה נכון שקיצר את הרוטציה.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

יובל כתב: 21 נובמבר 2021, 18:22 מקווה שנרוויח אותו איכשהו בהמשך העונה, אבל פרנקו עשה נכון שקיצר את הרוטציה.
הדבר היחיד שפרנקו או הצוות עשו טוב זה להעיר את השחקנים הבכירים שפתאום התחילו לשמור ולא לפתוח את המשחק בפיגור, לא קונה את הטיעון של צמצום הרוטציה.

אותה חמישה פותחת כמעט כל משחק ואותה חמישיה בכל המשחקים בסבבים המוקדמים פתחה לא טוב ואחר כך היה צריך לרדוף ולנסות לחזור.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נראה שאיבדנו אותו. אתמול זה היה המשחק שהוא היה צריך להוכיח שמקומו בקבוצה ולצערי הוא ממש נכשל בזה
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

משהו רע עובר עליו וחבל
מקווה שיחזור לעצמו ובמהרה

Sent from my HD1903 using Tapatalk

שליחת תגובה