ים מדר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ADOM כתב: 23 נובמבר 2021, 20:42 בעקבות העדרותו של תמיר בלאט, ים צריך להיות הרכז המוביל, השאלה האם גיא גודס יעדיף את דוברת או יפתח זיו ?
ים מדר בתקופה לא טובה וסוחב פציעה/מחלה.
במשחק האחרון שיחק רק 4 דקות ובשני המשחקים שלפני היה די גרוע שיחק 9 ו- 13 דקות בהתאמה, וקלע 2 נקודות ונקודה אחת.
אני לא יודע מה יהיה מצבו השבוע.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

הבנתי שעשה היום אימון טוב ולמעשה נשארו מקל והוא כרכזים המובילים לאחר ניפוי דוברת.

מעניין יהיה לראות את ההתקדמות מהניסיון שצבר בפרטיזן.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

דיברתולומיאו עדיין בסגל, לא?
פנאטי בלב
קיבל.ה  42 לייקים

מילפורד כתב: 24 נובמבר 2021, 08:29 דיברתולומיאו עדיין בסגל, לא?
כן, אבל לא שוחרר למשחק הראשון (את יפתח זיו הם שיחררו אבל נראה שלא מתייחסים אליו באותה נשימה עם מדר ומקל).
beny
קיבל.ה  247 לייקים

כתבה בספורט 5 על התקופה הרעה שעוברת על ים - "ים שקט: על התקופה הרעה של מדר בפרטיזן"
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=387292
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

כתבת תחקיר קטלנית עכשיו בכאן 11 על אבא שלו, כולל רמאות לכאורה של מאמן הכושר של הילד. הנה הפרומו:
https://finance.walla.co.il/item/3475092

אני מקווה שבאמת קיבלנו את דמי השחרור.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
beny
קיבל.ה  247 לייקים

משחק טוב של ים מדר בהפסד של פרטיזן בלגרד בבית לצדביטה לובליאנה 89-96.
ים שיחק 27 דקות קלע 16 נקודות (3/7 מה- 2, 2/3. נק' 3 ו- 4/5 מהעונשין), 3 אסיסטים (אבל 4 איבודים) ו-4 ריבאונדים יחד עם 3 חטיפות ו- 2 חסימות!

בראד סטיבנס הגיע לבלגראד לצפות במשחק של פרטיזן נגד לובליאנה על מנת להתרשם מים מדר - בוסטון עוד מאמינים בו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

beny כתב: 11 דצמבר 2021, 22:59 משחק טוב של ים מדר בהפסד של פרטיזן בלגרד בבית לצדביטה לובליאנה 89-96.
ים שיחק 27 דקות קלע 16 נקודות (3/7 מה- 2, 2/3. נק' 3 ו- 4/5 מהעונשין), 3 אסיסטים (אבל 4 איבודים) ו-4 ריבאונדים יחד עם 3 חטיפות ו- 2 חסימות!

בראד סטיבנס הגיע לבלגראד לצפות במשחק של פרטיזן נגד לובליאנה על מנת להתרשם מים מדר - בוסטון עוד מאמינים בו.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=388901
https://sports.walla.co.il/item/3476226
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

נראה שמקבל מאובראדוביץ' טיפול 10,000.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ים מדר במשחק טוב הוביל את פרטיזן בלגרד לניצחון קל 65-97 על טרנטו ביורוקאפ עם 18 נקודות (4/6 לשלוש, 1/2 לשתיים ו- 4/5 מהעונשין), 4 אסיסטים ו-3 ריבאונדים ב- 22 דקות. דגם דאלאס מור מיודענו תרם 17 נק'

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://sports.walla.co.il/item/3488116
ים מדר "גרם לאוהדי פרטיזן לפנטז", גם לאוברדוביץ' יש מסר
בסרביה החמיאו לישראלי שבלט בניצחון על אנדורה ("עשה עבודה מצוינת"), הרכז: "כשאתה משחק בקבוצה כזו, אתה צריך לשמור על אותה רמה".

מדר בילה 21 דקות וחצי על הפרקט, בהן רשם 15 נקודות, כולל 3/6 ל-2 ו-3/5 ל-3, לצד 4 ריבאונדים ו-4 אסיסטים
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ראיון נרחב עם ים מדר בידיעות:
תמונה

לא הרבה יודעים, אבל ים מדר הגיע לחלון המשחקים הקודם של נבחרת ישראל במוקדמות גביע העולם כשהוא על כיסא גלגלים. "באמצע משחק עם פרטיזן בלגרד הרגשתי שמשהו בברך לא בסדר, שמעתי קליק ונלחצתי", הוא משחזר בראיון בלעדי ל"ידיעות אחרונות". "כשדברים כאלה קורים אתה לא רוצה לקחת סיכון. אחרי המשחק לא הצלחתי ללכת וידעתי שלמחרת יש לי טיסה לארץ, כדי להצטרף לנבחרת. לא רציתי להעמיס על הרגל, אז החלטתי להגיע לשדה התעופה בכיסא גלגלים. אחרי הנחיתה הרגשתי יותר טוב. כשמגיעים לנבחרת אתה צריך להקריב מעצמך".

מדר בן ה־21 הוא בורג חשוב מאוד בנבחרת, עד כדי כך שהעובדה שלא שיחק לאחרונה בפרטיזן בעקבות וירוס שחטף הדאיגה מאוד את אנשי איגוד הכדורסל, שהקפידו לשמור איתו על קשר קבוע. מדר כבר החלים, אבל שלשום בהפסד לגרמניה (71:67) הוא נראה קצת חלוד למרות שקלע 12 נקודות.

"זה כל כך שונה להגיע לנבחרת מחו"ל מאשר מקבוצה מהליגה בישראל", מספר מדר. "כששיחקתי בהפועל ת"א זה היה כזה שגרתי לבוא לאימוני הנבחרת, אבל כשאתה מגיע מקבוצה באירופה המשמעות הרבה יותר גדולה".

איך המאמן החדש גיא גודס, אתה מסתדר איתו?
"מאמן מצוין שעשה דברים מדהימים גם כשחקן. עד עכשיו הוא עושה עבודה מצוינת, ואנחנו השחקנים נעשה הכל כדי לנצח, כי בסוף על זה מודדים אותנו".

השיחה מז'ליקו, הצמרמורות, ההכלה
מדר חי בסוג של חלום שכל כדורסלן היה חוטף בשתי ידיים. הוא משחק תחת המאמן המעוטר ביותר בכדורסל האירופי (וכנראה שגם הגדול מכולם) ז'ליקו אוברדוביץ', חתום באימפריה כמו פרטיזן בלגרד, ובמקביל בוסטון סלטיקס – שבחרה בו בסיבוב השני בדראפט 2020 – עוקבת בקפידה אחרי ההתקדמות שלו.

"אני חייב להיות כן, זה לא קל. אבל אתה צריך לסמוך על מי שאתה נמצא איתו ואני חושב שלא יכולתי לבחור בן־אדם יותר טוב לסמוך עליו מאשר ז'ליקו".

אוברדוביץ' – לא פחות ולא יותר. תשתף איך זה התחיל.
"ז'ליקו התקשר בפעם הראשונה חודשיים לפני שחתמתי, אבל הייתי בליגת הקיץ בארה"ב ואמרתי לו שאני צריך לראות איך זה מתפתח. בפעם השנייה שהתקשר, החוזה נסגר תוך יומיים".

איך זה מרגיש כשהמאמן המעוטר באירופה מתקשר אליך?
"צמרמורות בכל הגוף, זה אפילו לא משהו שאתה חולם שיקרה לך. כשראיתי את השם ז'ליקו אוברדוביץ' על המסך של הנייד הרגשתי כבוד ענק. אחרי שגם שמעתי את הקול שלו בכלל לא הבנתי איפה אני נמצא. לקבל מז'ליקו שיחה ולשמוע שהוא רוצה שתשחק אצלו מראה לך שאתה בדרך הנכונה כשחקן".

איך זה להתאמן תחתיו?
"חוויה יומיומית. הוא דורש המון. ז'ליקו הוא המאמן שעובד הכי קשה בעולם, וזה יפה לראות את האנרגיה שהוא משקיע בפרטים הקטנים. הוא בפוקוס בכל רגע, מעיר, מכוון".

כששיחקת בישראל היית ידוע כדעתן לא קטן, איך זה מסתדר איתו?
"כשאתה עובר לאירופה אתה לא רק עוזב את הבית, אלא גם עובר לתרבות אחרת. הכל משתנה. צריך לדעת להסתגל לסיטואציה, וגם לשנות אצלך דברים כדי למקסם את היכולת שלך. בסוף אתה בונה עם אוברדוביץ' איזושהי מערכת יחסים. אתה מקבל ומכיל גם את הצעקות ואת הדברים הפחות נעימים. אתה צריך לדעת לספוג, להסתכל על ההערות ולא להיפגע מאיך שהדברים נאמרים. מי שלא מספיק חכם לא מצליח לשרוד את זה. לפעמים גם צריך לקבל בראש ולצמוח מזה. אני חייב להיות כן, זה לא קל. אבל אתה צריך לסמוך על מי שאתה נמצא איתו, ואני חושב שלא יכולתי לבחור בן־אדם יותר טוב לסמוך עליו מאשר ז'ליקו".

והנה דוגמה קטנה שממחישה את הדמות. לאחרונה חטף מדר שאגה במהלך משחק יורוקאפ של פרטיזן מול אנדורה. זה היה אחד המשחקים הטובים יותר של הישראלי (15 נקודות). בשניות האחרונות של הרבע השלישי הוא קלע שלשה גדולה, חגג עם האוהדים ושכח לרדת להגנה. עם הבאזר לסיום הרבע, אוברדוביץ' גער בו. "ראיתם את זה מהצד כאילו הוא התעצבן, אבל הוא פשוט לא יוותר לך על הדברים הכי קטנים. ידאג שתעשה כל מה שהוא יבקש. בסופו של דבר זה מה שמנצח משחקים", מסביר מדר.

ומנקודת המבט שלך?
"יש המון אמוציות במגרש. צריך לדעת להישאר מרוכז בהר הגעש שיש במשחק בית של פרטיזן. לדעת לרדת להגנה גם אחרי סל. ההרגלים החדשים שיהיו לי ייקחו אותי לשלב הבא".

התקופה הקשה, ההתמודדות, הקהל
מדר התחיל את הקדנציה בפרטיזן באוגוסט 2021 בצורה מדהימה. הוא כיכב בשורה של משחקי הכנה, ונראה היה שהוא בדרך לעונה שתוביל אותו לגבהים חדשים. בפועל, במשחקים האחרונים הוא חווה ירידה במספר הדקות, ובגלל המחלה לא נרשם לשבוע הגביע הסרבי, שבו פרטיזן העפילה לגמר אבל הפסידה את התואר ליריבה המרה, הכוכב האדום בלגרד.

"בעונת כדורסל, ובטח לשחקן צעיר בשנה הראשונה שלו מחוץ לבית, יש עליות וירידות, וצריך לדעת להתמודד עם זה", אומר מדר. "לא תמיד אתה מקבל את מה שאתה חושב שמגיע לך במגרש. צריך לנתח את הדברים בצורה הכי יבשה, לנתק את הרגש. בסופו של דבר, תמיד יש את המשחק הבא וצריך לבוא אליו מוכן".

ים מדר של לפני שנה־שנתיים לא היה מדבר ככה.
"אולי התבגרתי, זה תהליך שעברתי. אתה מתרחק מהבית ויש קשיים, השאלה היא מה אתה עושה עם זה, כי אין לך יותר מדי ברירות. צריך להיות סבלני, אבל בו־זמנית לרצות שדברים יקרו עכשיו. שחקן צריך להיות עם איזושהי מידת רחמים על עצמו כדי לא לשקוע בדברים, ושם באמת אתה מראה את האופי שלך. כשהכל טוב אז הכל קל, וכשלא הולך מתגלה הבן־אדם האמיתי".

ספר קצת על האוהדים של פרטיזן, הם מהמשוגעים באירופה.
"זכות ענקית לשחק בשבילם. תמיד יש תמיכה, גם ברחוב, אחרי הפסדים וניצחונות. עד שאתה לא נמצא שם אתה לא יכול לתאר את ההרגשה".

ה־NBA, החבר דני, המדיח שהפסיק לעבוד
כזכור, מדר נבחר במקום ה־47 בדראפט ה־NBA על ידי בוסטון, ומאז מפלרטט עם כניסה לליגה הטובה בעולם. לפני פרטיזן ניסה את מזלו בליגת הקיץ, אבל הסלטיקס לא נתנו לו חוזה מובטח. "החלום הכי גדול שלי זה לשחק ב־NBA. ליגת הקיץ הכינה אותי לשלב הבא ונתנה לי ניסיון אדיר".

מה שונה בין ליגת הקיץ לליגה בישראל?
"הכל. הגעתי מהפועל ת"א ופתאום אין לידי שחקנים ישראלים, אין שום דבר שאתה מכיר. הגעתי לקבוצת ליגת קיץ עם ארבעה שחקנים שכבר היו להם חוזים מובטחים ב־NBA. מצד אחד זה טוב, כי יש להם ניסיון, אבל מצד שני זה אומר שלך יהיה פחות סיכוי להשיג חוזה. לא ביקשתי שיפנו לי מקום, אני צריך להיות מספיק טוב כדי לקחת את המקום שלי".

למדר הייתה אפשרות להישאר בליגת הפיתוח. בדיעבד, לפי איך שהעונה ב־NBA התפתחה עם כאוס הקורונה והעובדה שהמון שחקנים הושבתו ובמקומם הוקפצו שחקנים מליגת הפיתוח – חלקם ברמה של מדר, אולי אפילו פחות טובים – ייתכן שזאת הייתה טעות לא להישאר. אבל הישראלי בן ה־21 לא מסתכל ככה על הדברים: "לא יכולתי לסרב להצעה של פרטיזן וז'ליקו. אתה חייב להגיד כן, ומיד, להצעה ממאמן כזה".

אחד החברים הקרובים של מדר הוא דני אבדיה, שבדיוק כמוהו מצא את עצמו בגיל צעיר מאוד משחק בחו"ל, אבל ב־NBA. "כולנו צריכים להתגאות בדני", מפרגן מדר. "הוא עושה דברים שאולי חוץ מעומרי כספי אף ישראלי לא עשה. הוא נותן שנה שנייה מצוינת מבחינת היציבות בדקות המשחק וביכולת, בטח לאחרונה".

הציפייה של רבים בישראל הייתה שדני יקלע יותר ויהיה יותר מעורב.
"הוא מוכשר מאוד ואנחנו צריכים לתת לו זמן. דני משחק בקבוצה שלוקח זמן להבין בה מה צריך לעשות כדי להביא את היכולת שלך לידי ביטוי. הוא עושה את זה עם המון שכל ובדרכו. אני סומך עליו".

עזוב רגע כדורסל, איך זה לגור בגיל 21 לבד במדינה זרה?
"לא קל. יש לי משפחה מאוד תומכת, אבל בסופו של דבר אתה צריך לצאת החוצה ולפעמים גם ליפול, ככה אתה לומד על עצמך המון. יש קשיים, התמודדויות, גם על המגרש, וזה מתעצם כשאתה חוזר הביתה לבד. זאת עונה ראשונה שיצאתי מישראל, הקבוצה עוטפת אותי, דואגת לכל מה שצריך".

הקושי הראשון שחווית?
"שהמדיח הפסיק לעבוד אחרי יומיים, אבל יש עוד. אתה חוזר הביתה, שם את הבגדים בכביסה ואז אחרי שלושה ימים קולט שאף אחד לא תלה אותם. עכשיו זה כבר יותר זורם – אני שוטף, מכין אוכל, מכבס. האמת שאני גם מקפיד להביא מהארץ בשר כשר, אז גם התחלתי לבשל, וזאת באמת חוויה".

איפה נראה אותך בעוד שלוש שנים?
"המטרה כרגע היא רק פרטיזן. יש לנו משימה אחת ברורה – לעלות ליורוליג (אם תעלה לגמר היורוקאפ). הקבוצה ואני מרוכזים במטרה".
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

תודה רבה על שעתקת לפהה ולא שמת קישור
חופש לפורום שדים מPELEGES

tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

צפיתי במחצית השנייה בדרבי בן פרטיזן לכוכב האדום
דרבי במעמד צד
ניצחון לפרטיזן 98-84
משום מה ים מדר לא שיחק
פשוט מטורף אוברדוביץ הזה
גם שהובילו דקה לסיום באיזה 18 הפרש השתולל בקווים על שמירה לקוייה של שחקן של פרטיזן שהביאה לסל של הכוכב האדום,
ואלכסה אברמוביץ מפרטיזן קלע בצרורות מכל טווח
תענוג של משחק
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נדמה לי שמדר לא משחק כבר איזה 4 משחקים.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

beny
קיבל.ה  247 לייקים

tadmored כתב: 06 מרץ 2022, 21:44 צפיתי במחצית השנייה בדרבי בן פרטיזן לכוכב האדום
דרבי במעמד צד
ניצחון לפרטיזן 98-84
משום מה ים מדר לא שיחק
פשוט מטורף אוברדוביץ הזה
גם שהובילו דקה לסיום באיזה 18 הפרש השתולל בקווים על שמירה לקוייה של שחקן של פרטיזן שהביאה לסל של הכוכב האדום,
ואלכסה אברמוביץ מפרטיזן קלע בצרורות מכל טווח
תענוג של משחק
שיחק 2:30 - נראה שהוא 9-10 ברוטציה, הוא בתקופה רעה ובירידה, גם בנבחרת היה חלש מאבד כדורים, לא מרוכז הידיעות לא נכנסות
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

שיחק אתמול ביורוקאפ 17 דקות וקלע 12 נקודות ב5 מ7 מהשדה

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךFrenzy
beny
קיבל.ה  247 לייקים

לאחר תקופה לא טובה, ים מדר במשחק טוב בניצחון של פרטיזן בלגרד 72:80 על בודצ'נוסט השלישית בליגה האדריאטית, ים שיחק 23 דקות בהם קלע 13 נקודות (3/3 מה- 2, 2/3 ל- 3 נק' ו- 1/2 מהעונשין), 4 אסיסטים, 3 חטיפות, ו- 3 ריבאונדים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyסומך
beny
קיבל.ה  247 לייקים

עוד משחק טוב לים, בניצחון הערב 93-71 את סלאסק הפולנית
ים שיחק 25 דקות והוביל את קלעי פרטיזן עם 15 נק׳ באחוזים טובים (3/5 מה- 2, 2/2 ל- 3 נק' ו- 3/4 מהעונשין), 4 ריבאונדים, אסיסט אחד, חטיפה ואפילו חסימה.
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

היום מתחיל פליאוף גמר הליגה האדריאטית הראשון מבן שלשה,
בן פרטיזן (ים מדר ) לכוכב האדום
דרבי ,נראה שיהיה משחק אשששש

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מסכנים פרטיזן.
אתמול הפסידו להם בכדורגל בגמר גביע, אחרי שבתחילת השבוע הכוכב לקחו גם אליפות בכדורגל (ביברס ופרטיזן היו כבר במקום ראשון).

עכשיו כדורסל.
ים בכל מקרה נראה לי שחקן 7-8 שם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

טכנית לארז כתב: 27 מאי 2022, 21:08 מסכנים פרטיזן.
אתמול הפסידו להם בכדורגל בגמר גביע, אחרי שבתחילת השבוע הכוכב לקחו גם אליפות בכדורגל (ביברס ופרטיזן היו כבר במקום ראשון).

עכשיו כדורסל.
נראה שלא שיחק אתמול בהפסד לכוכב האדום
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

ADOM כתב:
טכנית לארז כתב: 27 מאי 2022, 21:08 מסכנים פרטיזן.

עכשיו כדורסל.
נראה שלא שיחק אתמול בהפסד לכוכב האדום
דווקא להבנתע שיחק וקלע 8 נק'תמונה

Sent from my SM-N981B using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדADOM
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

וואלה היה עכשיו דרבי סל גמר הליגה האדריאטית הכוכב האדום נגד פרטיזן(ים מדר )
הכוכב האדום הובילו בסדרה 2-0
עכשיו נערך משחק 3 ,דקה לסיום פרטיזן הובילו 68-65 והכוכב אדום לקחו פסק זמן ,
ומשום מה לא ברור דקות ארוכות המשחק לא משוחק והשופטים ירדו לחדר ההלבשה ,אחרי כמה דקות גם השחקנים ירדו ועכשיו גם הקהל מתפנה
מנחש שזרקו משהו על השופט,אולי פגעו בו והמשחק פוצץ

עומר חרמש הי"ד
1975-2023
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

חזרו לשחק אחרי הפסקה ארוכה לשחק את הדקה האחרונה

עומר חרמש הי"ד
1975-2023
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

12 נקודות, 4 אסיסטים ו-4 ריבאונדים במשחק שבו הישוו ל2-2 בסדרת הגמר.

https://www.one.co.il/Article/21-22/2,0 ... tml?ref=hp
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

מחר ב-21.00 משחק חמישי ומכריע ,
הכוכב האדום מארחים
המנצחת זוכה בכרטיס ליורוליג

עומר חרמש הי"ד
1975-2023
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

פרטיזן הצטרפה ליורוליג על אף שלדעתי הפסידו בשמינית
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

لا إله
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

מישהו יודע למה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הוא כנראה הפנים שהוא אף פעם לא יהיה ברמת NBA
لا إله
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

אני מניח שזה קשור לכך שהסלטיקס בחרו בגארד(jd davison)
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

BigBaller כתב: 24 יוני 2022, 18:59 אני מניח שזה קשור לכך שהסלטיקס בחרו בגארד(jd davison)
זו בחירה לפיתוח של שלוש שנים, לא מתחרה בו בכלל.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

סליחה, לא שמתי לב , קיבלתי במייל
נערך לאחרונה על ידי its-sick ב 21 יולי 2022, 11:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
لا إله
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

זו כתבה מלפני שנה כן?
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תודה, הראש שלי במקום אחר.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

סטטיסטיקה מרשימה במשחק הנבחרת הערב
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מה עשה

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

24 נקודות, 7 ריבאונדים ו 7 אסיסטים
https://m.one.co.il/mobile/article/416329.html
لا إله
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

its-sick כתב: 09 אוגוסט 2022, 00:38 24 נקודות, 7 ריבאונדים ו 7 אסיסטים
https://m.one.co.il/mobile/article/416329.html
לכפות על החברים עם "כ".
איזה רמה.
שליחת תגובה