ג'סטין טילמן חתם

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

ברוך הבא
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

מאיפה זה בא. החתמה אדירה
Money
קיבל.ה  564 לייקים

החתמה משוגעת. כוכב על. עובר שנה מזעזעת גם בחיים האישיים. מקווה שזה לא מאוחר מדי.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

השאלה שטוקוטו חוזר מה עושים הישארים עם ג'ונס טוקטו וטילמן ? מישהו מהם יכול לשחק כ-3? כי אני בטוח שטילמן שחקן מעולה אבל אני לא מאמין שנשלם את הקנס על 5 זרים
ואם אף אחד מהם לא מיועד לשחק בעמדה 3 זה אומר שאנחנו מוותרים על הקו האחורי עם זר אחד ושלושה בקו הקדמי שרק 2 יכולים לשחק בכל זמן נתון.. אבל השאלה אם טילמן או טוקטו יכולים לשחק בעמדה 3 ?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

לא הבנתי. לא כתבו שזו החתמה זמנית, במקום מי הוא בא?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

1. הוא לא אמור להיות קופי פייסט של טוקוטו?
2. קצת אוף טופיק, אבל כל מכחישי הקורונה/מתנגדי החיסונים בקהל שלנו מוזמנים לשתף את הדיעות שלהם איתו,
זה יהיה מעניין...
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

החתמה טובה, יכול לדעתי לשחק ליד ג'ונס
אבל בלי רכז זר ברמה גבוהה, לא רואה את הקבוצה משתדרגת. רכז זר זו ההחתמה הכי חשובה.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

יפה. ומוטב מאוחר מאשר אף פעם..
לא ידוע מתי טוקוטו יחזור ובאיזה כושר.
צריך לראות איך טילמן משתלב, ואיך יהיה משחק איתו ועם טוקוטו. אם זה עובד טוב אפשר להשאיר על הספסל זר אחד.
בכל מקרה חייבים קומבו גארד זר ברמה גבוהה במקום 2 הגארדים הזרים.

אנחנו עם 3 נצחונות בלבד ולקראת סדרת משחקים אינטנסיבית וקשה. חייבים להתחיל לנצח!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

בתור מומחה שראה שני סרטונים שלמים של היילייטס שלו ביוטיוב אני יכול בהחלט להגיד כי אין לי מושג אם זו החתמה טובה או לא
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מן הסתם זה תגובה לפציעה של טוקוטו, ייתכן ויש הבנה שמדובר בציעה חמורה משחשבו תחילה?
מאחר וראינו טוב מאוד את ההבדל בין המשחקים בהם טוקוטו שיחק לבין אלו שלא, די ברור לי שההחתמה הזאת עדיפה פי כמה על עוד גארד.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

החתמה מצוינת
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

כתבתי גם באחד האשכולים שעבר טרגדיה אישית זה מדליק איזה שהיא נורת אזהרה אבל אפשר לקוות לטוב
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

טילמן = חיזוק טיל
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Pegasus כתב: 19 פברואר 2021, 11:54 השאלה שטוקוטו חוזר מה עושים הישארים עם ג'ונס טוקטו וטילמן ? מישהו מהם יכול לשחק כ-3? כי אני בטוח שטילמן שחקן מעולה אבל אני לא מאמין שנשלם את הקנס על 5 זרים
ואם אף אחד מהם לא מיועד לשחק בעמדה 3 זה אומר שאנחנו מוותרים על הקו האחורי עם זר אחד ושלושה בקו הקדמי שרק 2 יכולים לשחק בכל זמן נתון.. אבל השאלה אם טילמן או טוקטו יכולים לשחק בעמדה 3 ?
חשבתי על זה גם. אם טילמן יישאר גם כשטוקוטו יחזור זה אומר שלא תראה כמעט את קופרברג על המגרש - וזה בונוס גדול. אני מאמין שאפשר לפתוח עם אחד מהם על הספסל ולשחק בחלק מהמשחק עם שלושתם. טילמן קולע אחלה משלוש, וטוקוטו קולע מעולה מהשתיים הרחוק ויכול לשמור מצוין על שחקן בעמדה 3. ככה שאני מעדיף שטילמן יישאר על חשבון אפשואו. עכשיו חייבים להחתים קומבו גארד זר
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אם הוא חוזר ליכולת של העונה שעברה זה חיזוק משמעותי. קודם כל כמחליף לטוקוטו, כי ראינו שכל עוד הוא פצוע אנחנו לא תחרותיים בסגל הזה. כשטוקוטו יחזור, אפשר אולי לרשום את טילמן-טוקוטו-ג'ונס על חשבון אפשו, ולשחק עם שניים מהם ב-4-5 בכל רגע נתון ועוד כמה דקות של שלושתם ביחד.

מה שחשוב עכשיו זה רכז ברמה גבוהה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ומי יישחק 3 בסגל הזה?
נשחק עם שלושה גארדים? כשהזר , ים מדר ובר טימור בחמישיה ורז אדם עולה מהספסל לרוטציה?
לא ידוע, לא רואה איך טוקוטו וטילמן נרשמים לסגל באותו משחק כרגע.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בצד החיובי: שחקן ברמה גבוהה שלצד ג'ונס יכול ליצור קו קדמי מאוד אתלטי ואיכותי.
בצד השלילי: עובר עונה רעה מאוד עד כה (וגם שנה אישית קשה) ואחרי החזרה של טוקוטו הוא לא יאפשר לנו לשחק עם ארבעה זרים על הפרקט.
שיהיה בהצלחה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מילפורד כתב: 19 פברואר 2021, 12:53 ומי יישחק 3 בסגל הזה?
נשחק עם שלושה גארדים? כשהזר , ים מדר ובר טימור בחמישיה ורז אדם עולה מהספסל לרוטציה?
מור יכול לשחק ליד טוקוטו וטילמן ב-3-4 (בעיקר ליד טוקוטו).
אני לא אופתע אם נחתים גם גארד ישראלי.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

יובל כתב: 19 פברואר 2021, 15:24
החתמה מעולה גם כתחליף לטוקוטו וגם כתחליף לאפשאו, מה שלא מסתדר לי זה מדוע לא החזירו את טאלעב זאנה. נכון שכעת להבנתי הוא ויונתן נמצאו חיוביים אבל עד הממצא הוא עדיין היה בסביבה עם הקבוצה וראו אותו בספסל.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

ADOM כתב: 19 פברואר 2021, 15:53
החתמה מעולה גם כתחליף או לשחק ביחד עם טוקוטו וגם כתחליף לאפשאו, מה שלא מסתדר לי זה מדוע לא החזירו את טאלעב זאנה. נכון שכעת להבנתי הוא ויונתן נמצאו חיוביים אבל עד הממצא הוא עדיין היה בסביבה עם הקבוצה וראו אותו בספסל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יש מישהו רלוונטי בשוק? מישהו שיודע להחזיק כדור ולעבור את החצי?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

שחקן חופשי אין, אבל יכולים להשתחרר שחקנים מקבוצות. סיכוי גבוה לדעתי שחולון ישחררו גארד, במיוחד עכשיו כשהם רשמו חמישה זרים.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

יש לנו עכשיו שבעה זרים בסגל, גם ככה רושמים רק ארבעה לכל משחק, את מי הולכים לשחרר ומתי כבר למען השם נשתחרר מטאליב זאנה?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

זאנה כרגע עולה כסף בעיקר לחברת ביטוח, לדעתי לשחרר אותו כל עוד הוא פצוע יפסיק את תשלומי חברת הביטוח אז לא יודע אם יש בזה טעם.
עם טילמן וטוקוטו בריאים, אין לאפשאו מה לחפש בקבוצה הזאת.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מילפורד כתב: 19 פברואר 2021, 16:44 זאנה כרגע עולה כסף בעיקר לחברת ביטוח, לדעתי לשחרר אותו כל עוד הוא פצוע יפסיק את תשלומי חברת הביטוח אז לא יודע אם יש בזה טעם.
עם טילמן וטוקוטו בריאים, אין לאפשאו מה לחפש בקבוצה הזאת.
אני מניח שאסור לשחרר שחקן במצב כזה בלי להבטיח שהביטוח או מישהו אחר ממשיך לשלם לו. אולי להקפיא (או משהו כזה, לא בטוח במינוחים).
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אין פה מה ״להקפיא״ הוא לא נרשם בשום סגל.
צריך להישאר בארץ אחרת לא יהיה ביטוח.
לא יכול לחתום בשום מקום.

תקרא לזה איך שתקרא לזה , לשחק בהפועל בזמן הקרוב הוא לא ישחק.
אם יוכל לחזור לשחק ומישהו אחר ייפצע , אפשר יהיה לרשום אותו לשחק.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

למה לא להחתים את איתי מושקוביץ מנתניה מהלאומית ? היה מעולה נגדנו וגם בשאר העונה הוא סבבה.. אפשר לתת לו דקות פה ושם ולנסות לפתח אותו לקראת העונה הבאה
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אין שום סיכוי שנתניה תוותר עליו בשלב הזה של העונה. אני גם לא בטוח שבשבילו כדאי לעבור בשלב הזה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 19 פברואר 2021, 12:41 אם הוא חוזר ליכולת של העונה שעברה זה חיזוק משמעותי. קודם כל כמחליף לטוקוטו, כי ראינו שכל עוד הוא פצוע אנחנו לא תחרותיים בסגל הזה. כשטוקוטו יחזור, אפשר אולי לרשום את טילמן-טוקוטו-ג'ונס על חשבון אפשו, ולשחק עם שניים מהם ב-4-5 בכל רגע נתון ועוד כמה דקות של שלושתם ביחד.

מה שחשוב עכשיו זה רכז ברמה גבוהה.
כן. רכז זה הדבר, שחקן שיוכל לחבר את הקבוצה הזו.
האמת שצריך קצת לשנות דיסקט. אי אפשר לתקן את כל הכשלים במכה. וקו החוץ יהיה עקום כנראה בכל מקרה. אבל אני חושב שאם הפועל תביא רכז ברמה גבוהה, אז למרות שקו חוץ עם אפשואו בעמדה 3 ליד טילמן וג'ונס זה לא אופטימלי בכלל, יהיה אפשר להתמודד ולנצח משחקים.
אני גם חושב שבתקווה שטילמן ביכולת של לפני שנה, זה שיש עכשיו שני גבוהים זרים, שיכולים לשחק גם בעמדה 5 יקטין מאוד את התלות בקופרברג ומור. הם שיחקו יותר מדי דקות לדעתי, גם דקות ביחד, וזה לא עבד. אם ג'ונס וטילמן ישחקו 30 דקות כל אחד, יש עוד 20 דקות בקו הפנים. אפשואו ייתן קצת בעמדה 4, ואת היתר מור וקופרברג וזה הרבה יותר סביר.
צריך למצוא רכז ברמה גבוהה שיחבר את העסק ומהר. אני גם הייתי שמח לעוד שחקן ישראלי שייתן עומק בקו חוץ. וכמו שיובל כתב, הכתובת היא חולון.
אבל לפני הכול - רכז.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

בארץ, בהצלחה לאיש והשיער
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אחלה שחקן, אחלה החתמה. הבחור משאבת ריבאונדים ויחד עם ג'ונס וטוקו שיחלים יהיה לנו צבע סופר אתלטי שלא היה הרבה זמן.
שליחת תגובה