אשכול זרים לאמצע העונה (הוקיץ' ויובל, לפה!)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יאללה, שמות
הבנתי שבריון אלן חתם בליגה אדריאטית השניה או משהו כזה, אז הוא לא זמין.
לחובבי הנוסטלגיה, ג'מאל שולר משוחרר בקרוב מאריס (אני צוחק, כמובן, שלא יעזו להביא אותו)

רכז טוב שפנוי הוא קודי מילר מקינטייר, ששוחרר מפרטיזן הבעיה: קליעה ממש לא משהו, ואם דונטה מגיע, זה יהיה קריטי
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

יש כמה שמות גדולים של שחקנים מעבר לשיא. פארגו, דווייט באייקס וג'סטין דנטמון, כולם פנויים למיטב ידיעתי. ג'סטין דנטמון נבחר בדראפט הג'י ליג אבל עד כמה שאני יודע ורואה הוא לא חתם באף קבוצה. לא יודע מי מהם רלוונטי אם בכלל.
עודד קטש עושה רמונט בקו האחורי של פאו, אולי יפלט משם איזה מרכוס פוסטר או שלווין מאק.
קאט בארבר שהיה לא רע בנהריה לפני שנתיים ושלוש גם פנוי לדעתי. לא שחקן גדול אבל בטח שדרוג לאיך שגייב יורק נראה כרגע.
כל מיני שמות שכיכבו בעונה שעברה בג'י ליג כמו ג'סטין רייט פורמן או ברייס בראון, כולם חתמו בג'י ליג.
זה מי שעולה לי לראש כרגע.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אתה חייב רכז בפרופיל גבוה שיסחוב את הקבוצה הזו. לא סטייל בארבר. חייב שחקן שחקן במצבך. עם ביטחון. שיבוא מהרגע הראשון וייקח את העניינים לידיים.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

האשכול הקבוע. מוכיח את עצמו כל פעם מחדש.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 פברואר 2021, 18:32 האשכול הקבוע. מוכיח את עצמו כל פעם מחדש.
בוא, תן לנו את האינפוט המרתק שלך.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"בוא", "אינפוט".
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

purvis short כתב: 10 פברואר 2021, 18:32 אתה חייב רכז בפרופיל גבוה שיסחוב את הקבוצה הזו. לא סטייל בארבר. חייב שחקן שחקן במצבך. עם ביטחון. שיבוא מהרגע הראשון וייקח את העניינים לידיים.
מסכים לגמרי.
אני לא אוהב את בארבר ולא הייתי מחתים אותו, מצד שני, אני באמת לא יודע מה האופציות שלנו.
אם זה בארבר או להישאר עם יורק, אני הולך עם בארבר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

איזה יצור, ג'יזס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamKingAlpaca
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יש דיבור שמרקוס פוסטר ישוחרר בקרוב מפנאתינאייקוס.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

אז למאמני הנוער של המועדון אין כסף לשלם אבל להחליף מאתיים זרים יש כסף?
:devil-shock:

אני לתומי חשבתי שניהול מועדון הוא לפי סדר העדיפויות הזה:
שחקנים/עובדים
קהל
הארגון עצמו
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"ג'יזס". איזה דוש.
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 פברואר 2021, 19:43 "ג'יזס". איזה דוש.
סתם מנסה להבין, מה בדיוק הפריע לך בדיון הזה על זרים אפשריים?
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamPumba
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

יהלום14אדום כתב: 10 פברואר 2021, 19:47
התפיסה הזו לפיה "עכברי הכדורסל" של הפורום אמורים להביא שמות של זרים או בכלל להיות מעורבים בבחירה שלהם, רק כי הם כותבים מושגים כמו "הגנת פיק אנד רול", "אוף דה בול", או "אפסייד" - זה מה שמפריע לי.

הרי מה מטרת האשכול בעצם?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1141 לייקים

כמו כל אשכול אחר בפורום, לנהל דיון.
אתה לא חייב להשתתף אם לא מתאים לך.
ובואו נרגיע בזה בבקשה את כינויי החיבה ונתרכז בעיקר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםNoamPumba
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

טכנית לארז כתב: 10 פברואר 2021, 19:55
התפיסה הזו לפיה "עכברי הכדורסל" של הפורום אמורים להביא שמות של זרים או בכלל להיות מעורבים בבחירה שלהם, רק כי הם כותבים מושגים כמו "הגנת פיק אנד רול", "אוף דה בול", או "אפסייד" - זה מה שמפריע לי.

הרי מה מטרת האשכול בעצם?
סתם, לדבר על כדורסל בהקשר של הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

הרי מה מטרת האשכול בעצם?
אתה חושב שמישהו שואל אותי או את פרוויס איזה זרים להביא למועדון?
סך הכל רוצים לנהל דיון על איזה שחקנים יכולים להגיע, גם זה לא בסדר?
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךNoam
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

ושוב הוא גרר אתכם לזה...
אין לכם תקווה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני מת על הדיון הזה. אחת הסיבות הכי טובות שנשארו להכנס לפה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםPumbaסומךShacham
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

הרי מה מטרת האשכול בעצם?
אין לי חיבה מיוחדת (או להפך) לאף אחד מהמעורבים אבל מה נסגר עם הרגשי נחיתות בן אדם? מישהו מונע ממך לכתוב את דעתך?
אנטי ביתר לשעבר
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

פארגו סגר בראשון, מה שאומר שטיילור או לואיס יעזבו אותם. מה הסיכוי להביא את מי שישוחרר מבינהם?
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

מאמין שאם פארגו הלך לראשון זה על חשבון טיילור. הרבה יותר הגיוני מבחינת התאמה.
אני חייב להודות שלא ראיתי הרבה את ראשון העונה, אבל כל פעם שראיתי טיילור היה מצוין, ולא ברור לי למה הוא מוחלף. בכלל, לא יודע מה לא מסתדר שם, יש שם סגל מאוד איכותי.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לדעתי סיכוי גבוה יותר שהוא מגיע במקום לואיס.
אם טיילור משוחרר אז הייתי חוטף אותו, שחקן מצוין.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

לרישון יש שחקן בדיוק סטייל ים מדר, נועם דוברת, למרות זאת, במקום להפקיר את קו החוץ כמו הפועל, הביאו שני גארדים סקוררים. מועדון שמתנהל הפוך מהפועל.
ולמרות ששני הגארדים משחקים טוב, מביאים את פארגו. בזמן שהפועל תקועה עם גייב יורק ודיבלר החלשים כבר חודשיים ולא מביאה שני זרים לקו החוץ, לפחות אחד מהם בדיוק לתפקיד של מדר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

יובל כתב: 12 פברואר 2021, 06:15 לדעתי סיכוי גבוה יותר שהוא מגיע במקום לואיס.
פארגו וטיילור הם שני מובילי כדור מאוד דומיננטיים עם קליעה בינונית יחסית. השילוב ביניהם נשמע לי מוזר.
דווקא לואיס יכול לשחק אוף דה בול ויש לו קליעה מצוינת.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 פברואר 2021, 13:18
פארגו וטיילור הם שני מובילי כדור מאוד דומיננטיים עם קליעה בינונית יחסית. השילוב ביניהם נשמע לי מוזר.
הוא מגיע במקום לואיס.
אמנם שניהם רכזים אבל הם יכולים לשחק ביחד ובעמדות 2-3 יש להם גם את דוברת וגוט. חסר להם רכז חוץ מטיילור כי טישמן חלש.
גרשון גולומב
קיבל.ה  לייק אחד

purvis short כתב: 12 פברואר 2021, 07:30 לרישון יש שחקן בדיוק סטייל ים מדר, נועם דוברת, למרות זאת, במקום להפקיר את קו החוץ כמו הפועל, הביאו שני גארדים סקוררים. מועדון שמתנהל הפוך מהפועל.
ולמרות ששני הגארדים משחקים טוב, מביאים את פארגו. בזמן שהפועל תקועה עם גייב יורק ודיבלר החלשים כבר חודשיים ולא מביאה שני זרים לקו החוץ, לפחות אחד מהם בדיוק לתפקיד של מדר.
מה זה סטייל? בגלל ששניהם ישראלים צעירים,אז הם אותו שחקן וזה משרת את התזה שלך?

ניוז פלאש:
1) מדר מבוגר בשנה וחצי שנתיים מדוברת, מבושל יותר מוכן יותר לתפקיד שחקן מוביל שלא מביאים לו זר על העמדה.
2) מדר הוא על משקל טיילור. רכז, חלש פיזית, שעושה מספרים עם נטייה להיכנס עם הראש בקיר ומניע התקפה לא יעילה במיוחד. מדר לדעתי שחקן יותר טוב מטיילור (הגנה).
3) אתה מודע לזה שראשון קבוצת תחתית והאשמים המרכזיים הם טיילור את לואיס כן?
4) מתי הביאו זר נורמלי לקו האחורי בשנים האחרונות? אז עכשיו להביא שניים? למה לא שניים פלוס אחד? הם ישר מבטלים את התרומה ההתקפית היציבה שאתה מקבל ממדר וטימור.

צריך להביא שחקן יוצר. שיהיה 2, שיהיה 3 רק שלא יהיה 1. שוב פעם תקבל וולטר למון שמכדרר ותאבד את ים שיילך לישון בשולי ההתקפה.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

גרשון גולומב כתב: 12 פברואר 2021, 20:31
purvis short כתב: 12 פברואר 2021, 07:30 לרישון יש שחקן בדיוק סטייל ים מדר, נועם דוברת, למרות זאת, במקום להפקיר את קו החוץ כמו הפועל, הביאו שני גארדים סקוררים. מועדון שמתנהל הפוך מהפועל.

ניוז פלאש:
1) מדר מבוגר בשנה וחצי שנתיים מדוברת, מבושל יותר מוכן יותר לתפקיד שחקן מוביל שלא מביאים לו זר על העמדה.
2) מדר הוא על משקל טיילור. רכז, חלש פיזית, שעושה מספרים עם נטייה להיכנס עם הראש בקיר ומניע התקפה לא יעילה במיוחד. מדר לדעתי שחקן יותר טוב מטיילור (הגנה).
4) מתי הביאו זר נורמלי לקו האחורי בשנים האחרונות? אז עכשיו להביא שניים? למה לא שניים פלוס אחד? הם ישר מבטלים את התרומה ההתקפית היציבה שאתה מקבל ממדר וטימור.

צריך להביא שחקן יוצר. שיהיה 2, שיהיה 3 רק שלא יהיה 1. שוב פעם תקבל וולטר למון שמכדרר ותאבד את ים שיילך לישון בשולי ההתקפה.
אני מסכים איתך לגבי זה שהם לא באותו הסטייל אבל כמה ההגנה של טיילור גרועה שההגנה הזו טובה ממנו:

כמו כן הם לא באותו הסטייל כי נועם דוברת שחקן מעולה (ויותר טוב ממדר) שמקבל את הדקות שמגיע לו ולא מקבל אובר דקות כדי לנפח סטטיסטיקות.
נערך לאחרונה על ידי BigBaller ב 12 פברואר 2021, 22:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

קודם כל, אני מסכים איתך שראשון לרוב מתנהלים טוב מאוד. למעשה, רוב ההצלחות שלהם בשנים האחרונות הגיעו ממהלכים שנעשו באמצע העונה. אוהבים לרדת בתקשורת על פרי שעורף ראשים, אבל עם הרקורד שלו אי אפשר להתווכח.
יחד עם זאת, האמירה לגבי מדר ודוברת היא גניבת דעת. ים שחקן טוב בהרבה מדברת, זה לא קרוב אפילו. בכלל, אין קבוצה בליגה שלא הייתה נותנת לים מקום בחמישיה.
הפוסט קיבל לייק אחדBrose
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 פברואר 2021, 21:25
קודם כל, אני מסכים איתך שראשון לרוב מתנהלים טוב מאוד. למעשה, רוב ההצלחות שלהם בשנים האחרונות הגיעו ממהלכים שנעשו באמצע העונה. אוהבים לרדת בתקשורת על פרי שעורף ראשים, אבל עם הרקורד שלו אי אפשר להתווכח.
יחד עם זאת, האמירה לגבי מדר ודוברת היא גניבת דעת. ים שחקן טוב בהרבה מדברת, זה לא קרוב אפילו. בכלל, אין קבוצה בליגה שלא הייתה נותנת לים מקום בחמישיה.
אין אף קבוצה בליגה שהייתה מתפרקת מקו חוץ ומשאירה אותו 100 אחוז בידיים של מדר, או כל ישראלי אחר. אין. רק הפועל תל אביב עושה את זה. וזה פוגע מקצועית במועדון ובמדר.
והנה, נראה אם עכשיו יביאו רכז זר ובנוסף עוד שחקן חוץ זר.
בינתיים עברו 4 ימי פגרה עם אפס החתמות
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

BigBaller כתב: 12 פברואר 2021, 21:09
גרשון גולומב כתב: 12 פברואר 2021, 20:31

ניוז פלאש:

אני מסכים איתך לגבי זה שהם לא באותו הסטייל אבל כמה ההגנה של טיילור גרועה שההגנה הזו טובה ממנו:

כמו כן הם לא באותו הסטייל כי נועם דוברת שחקן מעולה (ויותר טוב ממדר) שמקבל את הדקות שמגיע לו ולא מקבל אובר דקות כדי לנפח סטטיסטיקות.
:roflmao: :roflmao: :roflmao:
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

פול סטול מועמד
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נייט רובינסון כתב: 13 פברואר 2021, 19:28 פול סטול מועמד
מה? אצל פרנקו? שחקן בן 36?
וברצינות מכיוון שזה פרנקו וזה אומר שזה כנראה הולך לקרות - מישהו יודע למה שיחק רק 30 דקות השנה?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 13 פברואר 2021, 19:49
נייט רובינסון כתב: 13 פברואר 2021, 19:28 פול סטול מועמד
מה? אצל פרנקו? שחקן בן 36?
וברצינות מכיוון שזה פרנקו וזה אומר שזה כנראה הולך לקרות - מישהו יודע למה שיחק רק 30 דקות השנה?
החליף שחקן פצוע בקבוצה של תומר ועכשיו אחרי שהוא חזר החוזה שלו נגמר
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

שחקן מעבר לשיא שלא שומר על כלום ורק מיידה שלשות.
פרנקו קלאסי.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

תוהה מתי יתעוררו בקבוצה הזו ויבינו שיש להם את הסגל הכי חלש בליגה כרגע. סגל שהוא בכלל לא תחרותי ולא מסוגלי לנצח אף קבוצה. ויבינו שבלי 3 שחקנים, לפחות 2 מהם ברמה ממש גבוהה, אין על מה לדבר.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

purvis short כתב: 13 פברואר 2021, 20:29 תוהה מתי יתעוררו בקבוצה הזו ויבינו שיש להם את הסגל הכי חלש בליגה כרגע. סגל שהוא בכלל לא תחרותי ולא מסוגלי לנצח אף קבוצה. ויבינו שבלי 3 שחקנים, לפחות 2 מהם ברמה ממש גבוהה, אין על מה לדבר.
פול סטול ודונטה אתה בעד או נגד?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

דונטה כמחליף לטוקוטו יכול להוסיף לדעתי. אבל אתה חייב בנוסף 2 שחקנים ברמה מאוד גבוהה. אחד מהם רכז. אני ממחבביי סטול, שחקן מגניב. אני לא חושב שבעת הזו הוא האיש המתאים. אתה צריך רכז ברמה גבוהה שייקח את הקבוצה הזו על הגב
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוקיץ' כתב: 13 פברואר 2021, 19:55 שחקן מעבר לשיא שלא שומר על כלום ורק מיידה שלשות.
פרנקו קלאסי.
לדעתי סטול הוא ממש לא פרנקו קלאסי בסגנון (בגיל ובוותק כן...) ואני מאוד אופתע אם פרנקו יביא אותו. הוא אוהב שחקנים הרבה יותר בשליטה מאשר פול סטול.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יובל כתב: 12 פברואר 2021, 13:41
הוקיץ' כתב: 12 פברואר 2021, 13:18
הוא מגיע במקום לואיס.
אמנם שניהם רכזים אבל הם יכולים לשחק ביחד ובעמדות 2-3 יש להם גם את דוברת וגוט. חסר להם רכז חוץ מטיילור כי טישמן חלש.
כרגע רישון יישארו עם 5 זרים. 5, כולם ראויים
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל מתעניינת בג'מאיל ווילסון מירושלים
שליחת תגובה