פגרה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מלבד אימונים אינטנסיביים, הכוללים עבודה על מהלכי הגנה ומהלכי התקפה(דברים שלא קרו השנה בהפועל)
מה שהייתי עושה זה משחרר את דיבלר ויורק. מחתים גארד זר.
בדרך כלל אפשרי להחתים 8 זרים בעונה, אבל זכור לי שמכבי קיבלה אישור העונה ל10 זרים אז השאלה האם זה כולל את כל הליגה. בכל מקרה, אם אנחנו בתוכנית הבראה כלכלית, אני לא מחתים מחליף לטוקוטו(יוצאים עכשיו לשלושה שבועות פגרה, הוא אמור לחזור להתאמן בסוף הפגרה)
הדבר המרתיח יותר זה איך הסגל הישראלי שלנו כל כך חלש. במיוחד שאין אף אחד שאפשר להביא עכשיו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הייתי משחרר הזרים ואז את מי שתמיד בוחר אותם ומתחיל לעבוד מחדש.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הייתי מביא קומבו גארד סקורר שמייצר נקודות מחדירות ומשלשות, ומחתים 3-4 זר שטוב בהגנה ובשלשות לחודשיים עם אופציה עד לסיום העונה. ככה שאם הוא טוב אפשואו יעזוב, ואם הוא לא טוב אפשואו ישאר בזמן שטוקוטו יחזור. עכשיו יש לדני זמן להביא זרים חדשים ולהכניס אותם לעניינים ולעבוד על סגנון המשחק ההגנתי וההתקפי
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

היו ידיעות בעיתונות שמשחררים גם את יורק וגם את דיבלר. לא ראיתי כאן שום הודעה של הדובר האם נכון.
בכל מקרה זה מהלך מתחייב.
עכשיו בפגרה צריך לבנות קבוצה מהתחלה!
יש רק סנטר. גפ במקום טוקוטו הפצוע צריך שחקן אחר.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הדבר היחיד שיכול להציל את הקבוצה זה קומבו גארד משוגע שהוא זה הקבוצה והקבוצה זה הוא. משהו בסגנון של נייט רובינסון, מארק ליונס, אייזאה סוואן, דיאנג׳לו האריסון (לאו דווקא ברמה, יותר בשיגעון). אני לא מת על שחקנים מהסוג הזה (נייט יוצא מן הכלל), אבל צריך פה מישהו שהוא בעל הבית רציני שיודע לייצר לעצמו, לקחת זריקות משוגעות ולהפעיל את הקבוצה הזו. ים מוכשר מאוד, אבל לא מספיק כדי להחזיק לבד קבוצה בליגה. לא מכיר הרבה רכזים שמחזיקים לבד קבוצה בליגה בלי רכז או שוטינג גארד דומיננטי ליד. אחרת אפשר להתחיל להתרכז במציאת רכז, גבוה ומתאזרח עם מוטיבציה ללאומית.
הפוסט קיבל לייק אחדBrose
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אתה לא צריך "משוגע", אתה צריך רכז ברמה מאוד גבוהה, שהוא גם - וזה הכרחי - אלפא דוג באופי שלו. שחקן שיזיז את כולם הצדה, כולל את מדר, לעמדה 2, וייקח על הגב שלו את הקבוצה. לא ירוץ על חסימות, לא יהיה אופציה שניה בהתקפה. שחקן שסביבו כל הקבוצה תיבנה ותרוץ. הוא ינהל, הוא יוביל. הקבוצה שלו ורק שלו.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הכוונה ב"משוגע" זה מישהו עם ביצים שלוקח עליו את הקבוצה. "אלפא דוג" זה סיים סיים מבחינתי.
אחת הבעיות בקבוצה הזו שמלבד טוקוטו, אף זר הוא לא דומיננטי או מנהיג באופיו.
כשבונים קבוצה עם כלכך הרבה שחקנים משלימים / מוכשרים / לא מספקים את הסחורה - זה מתכון בטוח לזה שכשהקבוצה נקלעת לפיגור של 8-10 נקודות, אין מי שירים אותה ומהר מאוד מגיעים לאזור ה-20.
כולי תקווה שיגיע לפה שחקן רציני עם אופי ויכולות ברמה גבוהה.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

ההתנהלות לא פחות משערורייה בחירת סגל כושל ישראלי, וזרים ואין סיבה לא לשחרר את דיבלר, אפשואו, ויורק ולהביא תחליפים זו בעיה אחת. השנייה היא שחולון רוצה להצליח בגביע ובליגה והולכת על חמישה זרים ומגייסת כסף בשביל זה אבל פה רק הערכים חשובים. וחושבים שאם יחלפו איזה זר זה יעזור הבעיה מתחילה מהשורש ואני מאמין שלא תיהיה בעיה להשיג את הכסף בסופו של דבר צריך רצון לשנות ואת זה לצערי אין פה ולא אצל חברי ההנהלה
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

Brose כתב: 09 פברואר 2021, 14:37 ההתנהלות לא פחות משערורייה בחירת סגל כושל ישראלי, וזרים ואין סיבה לא לשחרר את דיבלר, אפשואו, ויורק ולהביא תחליפים זו בעיה אחת. השנייה היא שחולון רוצה להצליח בגביע ובליגה והולכת על חמישה זרים ומגייסת כסף בשביל זה אבל פה רק הערכים חשובים. וחושבים שאם יחלפו איזה זר זה יעזור הבעיה מתחילה מהשורש ואני מאמין שלא תיהיה בעיה להשיג את הכסף בסופו של דבר צריך רצון לשנות ואת זה לצערי אין פה ולא אצל חברי ההנהלה
לחולון יש חמישה זרים טובים, אז זה שווה לה. לך כרגע יש אחד וחצי, ואני לארג'. בכסף שיעלה לך חמישה זרים, עדיף שתביא עכשיו 3 ממש טובים. יותר יעיל
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אני אחזור על זה שוב כי רשמתי את זה באשכול קודם אני מעדיף זר על שחקני ליגה ג' כמו קופרברג ,אדם ,ויונתן מור
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

השאלה היא מה הסיכוי להישאר בליגה? כמה משחקים עוד נישארו? כמה צריך לנצח מתוכם? אני שואל כי אני באמת לא יודע.
אם הסיכויים להישאר בליגה הם נמוכים, אז אולי עדיף כבר להתחיל לחשוב על העונה הבאה בלאומית, ולהתנהל בצורה פיננסית שקולה - כלומר להחתים לעכשיו זרים חדשים בשקל וחצי, בתור הימור, וככה לחסוך כסף כדי להחתים בשנה הבאה סגל ישראל טוב, שיבטיח עליה. אם יורדים, נהיה בלי ים וכנראה גם בלי טימור.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 09 פברואר 2021, 15:32 השאלה היא מה הסיכוי להישאר בליגה? כמה משחקים עוד נישארו? כמה צריך לנצח מתוכם? אני שואל כי אני באמת לא יודע.
אם הסיכויים להישאר בליגה הם נמוכים, אז אולי עדיף כבר להתחיל לחשוב על העונה הבאה בלאומית, ולהתנהל בצורה פיננסית שקולה - כלומר להחתים לעכשיו זרים חדשים בשקל וחצי, בתור הימור, וככה לחסוך כסף כדי להחתים בשנה הבאה סגל ישראל טוב, שיבטיח עליה. אם יורדים, נהיה בלי ים וכנראה גם בלי טימור.
כעקרון אתה כרגע מעל הקו האדום. אתה צריך להישאר שם :)
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Brose כתב: 09 פברואר 2021, 14:37 ההתנהלות לא פחות משערורייה בחירת סגל כושל ישראלי, וזרים ואין סיבה לא לשחרר את דיבלר, אפשואו, ויורק ולהביא תחליפים זו בעיה אחת. השנייה היא שחולון רוצה להצליח בגביע ובליגה והולכת על חמישה זרים ומגייסת כסף בשביל זה אבל פה רק הערכים חשובים. וחושבים שאם יחלפו איזה זר זה יעזור הבעיה מתחילה מהשורש ואני מאמין שלא תיהיה בעיה להשיג את הכסף בסופו של דבר צריך רצון לשנות ואת זה לצערי אין פה ולא אצל חברי ההנהלה
זה מה יש ואלו הערכים. "פה רק הערכים חשובים" כאילו זה איזה גנאי
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

purvis short כתב: 09 פברואר 2021, 15:49
קפטן ג'ק כתב: 09 פברואר 2021, 15:32 השאלה היא מה הסיכוי להישאר בליגה? כמה משחקים עוד נישארו? כמה צריך לנצח מתוכם? אני שואל כי אני באמת לא יודע.
שואל ברצינות. מישהו יודע כמה משחקנים נותרו בליגה, וכמה ניצחונות בערך דרושים לנו כדי לשרוד?
היקף ההשקעה הכספית בזרים חדשים צריך להיות נגזרת של סיכויי ההישרדות בליגה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

לפי הדיווחים, דונטה סמית' ישוחרר מחיפה.

לא אתפלא אם פרנקו והאובססיה שלו לשחקנים ששיחקו אצלו, יסתער עליו בכל הכוח.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 09 פברואר 2021, 17:13
purvis short כתב: 09 פברואר 2021, 15:49
שואל ברצינות. מישהו יודע כמה משחקנים נותרו בליגה, וכמה ניצחונות בערך דרושים לנו כדי לשרוד?
היקף ההשקעה הכספית בזרים חדשים צריך להיות נגזרת של סיכויי ההישרדות בליגה.
יש עוד מלא זמן (אלא אם שינו משהו בעקבות הקורונה ואני לא מודע לזה): שיחקנו 12 משחקים מתוך 26 (שני סיבובים של 13) בעונה הסדירה. אחר-כך יש עוד שבעה משחקים למקומות 7-13 ואז מתחיל הפלייאוף.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

משהו שאני לא מבין לגבי הזרים, אפשר פשוט לשחרר אותם ולא לשלם להם? זה לא כמו בכדורגל?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא, ברור שצריך לשלם להם אם משחררים אותם בלי שהם חותמים במקום אחר, וגם אז ייתכן שתצטרך לשלם להם , ממש כמו בכדורגל.
מה שאתה לא מבין זה למה אנשים חושבים שזה משהו שאנחנו יוכלים להרשות לעצמנו לעשות בכזאת קלות כמו שהם חושבים שזה.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כן, זה היה הפער שלי.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

מילפורד כתב: 10 פברואר 2021, 11:43 לא, ברור שצריך לשלם להם אם משחררים אותם בלי שהם חותמים במקום אחר, וגם אז ייתכן שתצטרך לשלם להם , ממש כמו בכדורגל.
מה שאתה לא מבין זה למה אנשים חושבים שזה משהו שאנחנו יוכלים להרשות לעצמנו לעשות בכזאת קלות כמו שהם חושבים שזה.
זה ממש לא בקלות מדובר בבני אדם סה"כ הכמות זרים ששחרנו היא הגבוה ביותר בשנים האחרונות הבעיה פה היא באנשי מפתח שמביאים אותם. ,הסקאוטים ,והמנהל המקצועי הם לא עושים עבודה טובה בבחירת הזרים ובבניית הסגל. ויש לי הרגשה שזה לא ישתנה בתקופה הקרובה כל הקרדיט להם ולמי שבסופו של דבר החתים את הסגל המבזה הזה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Brose כתב: 10 פברואר 2021, 13:02
מילפורד כתב: 10 פברואר 2021, 11:43 לא, ברור שצריך לשלם להם אם משחררים אותם בלי שהם חותמים במקום אחר, וגם אז ייתכן שתצטרך לשלם להם , ממש כמו בכדורגל.
זה ממש לא בקלות מדובר בבני אדם סה"כ הכמות זרים ששחרנו היא הגבוה ביותר בשנים האחרונות הבעיה פה היא באנשי מפתח שמביאים אותם. ,הסקאוטים ,והמנהל המקצועי הם לא עושים עבודה טובה בבחירת הזרים ובבניית הסגל. ויש לי הרגשה שזה לא ישתנה בתקופה הקרובה כל הקרדיט להם ולמי שבסופו של דבר החתים את הסגל המבזה הזה.
סקאוטים? איזה סקאוטים את חושב שיש לנו בדיוק? ועוד ברבים? קודם שיהיה לנו סקאוט אחד.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

רדנקו כתב: 10 פברואר 2021, 21:22

סקאוטים? איזה סקאוטים את חושב שיש לנו בדיוק? ועוד ברבים? קודם שיהיה לנו סקאוט אחד.
זה מה שתהיתי כשקראתי את ההודעה אם יש בכלל סקאוטים. יש מנהל מקצועי והוא גם מביא את הזרים לא?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

רדנקו כתב:
היה אחד לא מזמן. זה נגמר ברודני פרוויס ודסי רודריגז.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

יש סקאוט כי בכל קבוצה נוראמלית יש
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Brose כתב: 11 פברואר 2021, 07:46

יש שיטענו שאנחנו לא קבוצה נורמאלית אלא חוג כדורסל במתנס השכונתי. בית רמי...
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

הייתי עושה מגבית מכל מנויי הזהב והיהלום של הקבוצה וממן החזרה של תומר גינת מחר
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

מוצא מישהו שינהל את הקבוצה
יהיה טוב הפועל!
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

טכנית לארז כתב: 09 פברואר 2021, 12:02 הייתי משחרר הזרים ואז את מי שתמיד בוחר אותם ומתחיל לעבוד מחדש.
מחזק
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Brose כתב:
Brose כתב: 10 פברואר 2021, 13:02 זה ממש לא בקלות מדובר בבני אדם סה"כ הכמות זרים ששחרנו היא הגבוה ביותר בשנים האחרונות הבעיה פה היא באנשי מפתח שמביאים אותם. ,הסקאוטים ,והמנהל המקצועי הם לא עושים עבודה טובה בבחירת הזרים ובבניית הסגל. ויש לי הרגשה שזה לא ישתנה בתקופה הקרובה כל הקרדיט להם ולמי שבסופו של דבר החתים את הסגל המבזה הזה.
שמע אני לא יודע אם אתה בן שבע או סתם חי בעולם דמיוני. בכל מקרה אתה ממש לא מחובר למה שקורה בליגה הישראלית.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Brose
קיבל.ה  10 לייקים

רדנקו כתב: 11 פברואר 2021, 21:04
Brose כתב:
שמע אני לא יודע אם אתה בן שבע או סתם חי בעולם דמיוני. בכל מקרה אתה ממש לא מחובר למה שקורה בליגה הישראלית.

תגיד אתה בכוח מנסה להתנגח בי אתה מוזמן לבדוק לקבוצה יש סקאוט ועוזר כבר אמרו את זה כמה פעמים בפורום תסתכל בעצמך באתר של המעודון יותר מזה אין לי מה להתדיין איתך. התגובה שלך נראית מאוד "בוגרת", אתה לא מכיר אותי בכלל.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אתה אמרת שלכל הקבוצות בליגה יש סקאוט ולזה התייחסתי. אתה מוזמן לבדוק כמה זה נכון

שליחת תגובה