דני פרנקו מחליף את יאניס (רשמי)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

מילפורד כתב: 03 ינואר 2022, 17:40 גם אותו וגם את יאנג רצו פה להחליף כבר… את יאנג יש כאלה שעדיין רוצים להחליף.

אגב אני בכלל חושב ש״הברומטר״ כמו שאוהבים להגיד הפרשנים זה טוקוטו , כשהוא טוב כולם מסביבו מרימים את הרמה וכשהוא גרוע כל הקבוצה מתדרדרת.
לגבי יאנג, אמרתי מההתחלה, במידה והוא עושה את מה שלשמו הביאו אותו, כמו בשלושת המשחקים האחרונים - הוא נכס. ברגע שלא - הוא נטל.
הסיבה העיקרית שקראתי להחליפו היא כי לדעתי נגיע למצוקה מסוימת בהובלת כדור. בינתיים שמים את טוקוטו ובני שיעזרו לטימור ובראון וזה עובד. מקווה שבמידה וכולם נשארים שזה ימשיך לעבוד כל העונה. הרי ראינו מה קרה כשבראון היה מוביל כדור יחיד מול ירושלים - בשלב מסוים נגמר לו האוויר ועל זה הפסדנו.
כל עוד הדברים עובדים אז הכל נפלא, ברגע שהדברים קרטעו אז כן ברור שצריכים לבצע שינוי. למזלנו השינוי היה פנימי ולא מבחוץ, כי חשבתי שפרנקו לא יזוז מטר ממה שהוא האמין בו מההתחלה.
גם לגבי פרנקו - מקווה מאוד שהוא ימשיך בדרך של המשחקים האחרונים ויפסיק עם הזחיחות שכלכך מאפיינת אותו.

ביום רביעי יש משחק מאוד טריקי - לא נוצץ כמו מכבי, לא פשוט כמו גלבוע. מקווה מאוד שלא ייגמר כמו שהיה בבאר שבע.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

נייט רובינסון כתב: 03 ינואר 2022, 11:56
נועם שחם כתב: 03 ינואר 2022, 11:42
נייט רובינסון כתב: 03 ינואר 2022, 07:06

הסיפור עם גייקובן לא צריך קרדיט, זה הדבר הברור לעשות. סתם הזויים פה בפורום התחילו לקרוא להעיף אותו אחרי שני משחקים, ועוד אחרי שהוא היה פצוע חצי שנה ולא נתנו לו זמן. אין מה להתרגש מהם
אני גם חשבתי ככה בתחילת העונה. הוא נראה לחלוטין מפורק פיזית ולא תפקד ב5-6 משחקים הראשונים. זה היה מאד מדאיג.
אני אכתוב את הכמות נקודות שלו במשחקים 1-6 לפי הסדר
7, 17, 16, 15, 31, 15

זה לא תפקד ומפורק פיזית? למעט המשחק הראשון
שכחת שהיו כמה משחקים לפני פתיחת העונה (גביע וינר?)
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

נועם שחם כתב: 04 ינואר 2022, 08:59
נייט רובינסון כתב: 03 ינואר 2022, 11:56
נועם שחם כתב: 03 ינואר 2022, 11:42

אני גם חשבתי ככה בתחילת העונה. הוא נראה לחלוטין מפורק פיזית ולא תפקד ב5-6 משחקים הראשונים. זה היה מאד מדאיג.
אני אכתוב את הכמות נקודות שלו במשחקים 1-6 לפי הסדר
7, 17, 16, 15, 31, 15

זה לא תפקד ומפורק פיזית? למעט המשחק הראשון
שכחת שהיו כמה משחקים לפני פתיחת העונה (גביע וינר?)
ועל סמך גביע ווינר צריך להחליף שחקן? בטח ובטח שהוא היה שנה לפני השחקן הטוב בליגה ומגיע לשחק אחרי חצי שנה בחוץ?
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

נייט רובינסון כתב: 03 ינואר 2022, 18:10
אדום אש כתב: 03 ינואר 2022, 17:15 מי קרא להעיף אותו אחרי המשחק השני?
מוזמן ללכת לאשכול של גייקובן ולהסתכל. עברתי עכשיו על התגובות שם, אנשים כתבו שהוא בא לעשות כסף בלי להתאמץ, כשהוא נפצע שמחו ואמרו שרק ככה יחתכו אותו, ולא פעם קראו לחתוך אותו שם. כל זה שלא עברו 3 משחקים מתחילת העונה
אשכרה.
קל להיות חכם בדיעבד, אבל אם כל התגובות שראיתי בעמוד השני (לא סינכרנתי תאריכים) נכתבו עוד לפני שהושלמו 4 משחק ליגה אז זה באמת קצת עצוב.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

לא אמרתי שהיה צריך להחליף אותו. זה יהיה מאד טיפשי לומר דבר כזה עכשיו.

אבל בזמן אמת כשהוא הגיע ובמשחקים הראשונים, התחושה הסובייקטיבית שלי (ואני לא מאלו שקופצים ודורשים להעיף שחקנים בד"כ) הייתה שממש נפלנו איתו. אני מאד שמח לאכול את הכובע בענין הזה, אבל בעיני זה היה לגיטימי להעלות את זה בתחילת העונה. הוא היה נראה כבד, הססן, הקליעה הייתה רחוקה ממה שהתרגלנו בעבר, והתחושה הייתה שהוא שחקן גמור.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

כולנו חכמים בדיעבד. ואני שמח מאוד על דברים שטעיתי לגביהם כי זה אומר שהקבוצה מצליחה.
צריך להגיד את הדברים כמו שהם: כשמביאים שחקן אחד על תקן רכז והוא לא ממש איתנו, המשמעות היא הפסד כמעט ודאי בכל משחק. אז ברור שכשבראון לא תפקד ישנם אנשים ובינהם אני שדרשו שינוי.
נוסיף לזה שיאנג עד לפני שבועיים לא פגע, הקבוצה לא נראתה מאומנת יחסית לזמן בעונה וברור שאנשים עם ציפיות ידרשו שינויים.
שמח מאוד שזה בדרך להיפתר עם החומר הקיים - זה תמיד הפתרון הכי טוב.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

עבודה טובה שלו מתחילת העונה ובבניית הקבוצה. הרבה אנשים פה צריכים להתחיל לאכול את הכובע
הפוסט קיבל לייק אחדהוקיץ'
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

כל הכבוד על העבודה החל מהמשחק נגד חולון. מגיעים מוכנים טקטית ומנטלית לכל משחק, סידר את הרוטציה כמו שצריך, לא עושה שטויות של זחיחות בניהול המשחק. רק שימשיך ככה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

שילך לעזאזל
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

פרנקו גאון. לקח קבוצה כבויה שלא שומרת בכלל ובקושי קולעת, גרם לשולדי לפרוש, ומאז הקבוצה זהב !
וברצינות - איך אפשר להסביר את השינוי? ההגעה של אוונס? ההחלטה של כל הזרים להתחיל פתאום לשחק אחרי התנעה מאוחרת?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

כניסה לכושר של זרים שחזרו מפציעות.
עוד אימונים והתאמות שעד שכולם נכנסים לפורמה.
הכנסת גיל בני לחמישיה (מאפשר להכניס את טימור כדי לשמר קצת את הרמה כשמתחילים החילופים).
שיפור משמעותי בהגנה של זלמנסון (שעדיין לא שומר להיט, אבל יותר טוב ממה שהיה בתחילת השנה).

ואולי עוד קצת גורמים שהכל ביחד מתחבר אז דברים נראים יותר טוב.

ואחרי כל זה, בואו לא נשכח שהיו לנו שני הפסדים הזויים שלא היו צריכים לקרות גם נגד הרצליה וגם נגד גליל עליון , כלומר אם היינו מנצחים את שני אלו , מאזן 9-4 עכשיו ומקום שני בליגה.
אז האם יש שינוי כל כך מהותי ממה שהיה בתחילה העונה? לא בטוח , האם כל הדברים הקטנים האלה מספיקים כדי להסביר את השיפור , ביחס למצב שלא היה גרוע כמו שהוא צוייר פה? בהחלט כן.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

השינוי המשמעותי הוא בהגנה.
למרות שבנינו קבוצה התקפית כשהשחקנים המרכזיים לא שומרים מי יודע מה, מלבד טוקוטו, פתאום הדברים נראים אחרת לגמרי וזה לזכותם של כל הגורמים.
לא יודע מה גרם ליאנג לאפס את הידית אבל שימשיך ככה הרי על זה החתימו אותו. צריך לעבוד על הבטחון בזריקה של גיל בני כי הוא מקבל לא מעט מבטים פנויים ומהסס.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

הלך המומנטום כתב: 06 ינואר 2022, 10:15 השינוי המשמעותי הוא בהגנה.
למרות שבנינו קבוצה התקפית כשהשחקנים המרכזיים לא שומרים מי יודע מה, מלבד טוקוטו, פתאום הדברים נראים אחרת לגמרי וזה לזכותם של כל הגורמים.
לא יודע מה גרם ליאנג לאפס את הידית אבל שימשיך ככה הרי על זה החתימו אותו. צריך לעבוד על הבטחון בזריקה של גיל בני כי הוא מקבל לא מעט מבטים פנויים ומהסס.
זה מאה אחוז עבודה של מאמן. אין דרך אחרת להסביר את זה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

בואו, הקבוצה השתנתה מקצה לקצה, מתחיל בקפיצה עצומה ביכולת של ג'קובן, בשיפור עצום אצל יאנג, בשילוב של אוונס במקום הליצן שהיה פה קודם, השילוב של גיל בני בחמישייה והתרומה העצומה של בר שעולה מהספסל.

מה ששמתי לב גם שבניגוד לעבר, התגובה של פרנקו לנפילות במהלך המשחק היא מיידית וזה בניגוד לעבר שהיה יכול לאבד 10 הפרש בשתי דקות בלי טיים אאוט.

מה יש להגיד, שינוי מקצה לקצה, ולפרנקו בהחלט מגיע קרדיט.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

שוב, אם אנחנו לא מפסידים להרצליה וגליל עליון , שני משחקים שב75-80% (ואני עדין) מהמקרים אנחנו מנצחים , אתה לא מדבר על שינוי "מקצה לקצה".
אני לא אומר שלא רואים שיפור , רואים בבירור , אבל הפרופורציות פה (כרגיל) מוגזמות.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אוהד כורסא כתב: 06 ינואר 2022, 10:40
הלך המומנטום כתב: 06 ינואר 2022, 10:15 השינוי המשמעותי הוא בהגנה.
זה מאה אחוז עבודה של מאמן. אין דרך אחרת להסביר את זה.
פרנקו יותר איתנו סופסוף, אבל זה אף פעם לא רק מאמן. שחקנים מתאמצים יותר, נכנסים לכושר. גם מקבלים בטחון שזה מאד חשוב בספורט. הבאנו את אוונס. זה תמיד מכלול
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

כתבו פה כל מיני דברים, אבל צריך גם לציין לטובה (מה לעשות שזה לא מובן מאליו) את העובדה שהוא הפסיק לנסות לשחק עם זלמנסון ואוואנס ביחד.

חוץ מזה, זו בטח חשיבה נאיבית אבל מעבר לכל השיפור ברוטציה, בהיררכיה של הסגל, בהכנה למשחקים ובתגובות למה שמתרחש על המגרש, זה נראה כאילו פרנקו נמצא במיינדסט שונה. יותר שקול, מחושב ובוגר. פחות מקובע ומתנשא.
זה בטח מרגיש ככה במיוחד לאור הביצועים הטובים של הקבוצה, אז מי יתן וזה ימשך עד הסוף. לא יודע מתי היינו במצב שאנחנו בכזה כושר בכזה שלב של העונה עם סגל שאין מה לגעת בו.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

רק שאלה אחת, למה אופק גול לא בסגל?
(זאת לא תלונה רק רוצה להבין, נראה שחקן עם פוטנציאל)
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מילפורד כתב: 06 ינואר 2022, 11:11 שוב, אם אנחנו לא מפסידים להרצליה וגליל עליון , שני משחקים שב75-80% (ואני עדין) מהמקרים אנחנו מנצחים , אתה לא מדבר על שינוי "מקצה לקצה".
אני לא אומר שלא רואים שיפור , רואים בבירור , אבל הפרופורציות פה (כרגיל) מוגזמות.
לא מדבר על התוצאות, אלא על היכולת והדרך. הקבוצה היום משחקת בבטחון הרבה יותר גדול, הרבה יותר יציבה ומאוזנת, ההיררכיה ברורה יותר. זה מכלול ולא רק תוצאה נקודתית כזו או אחרת.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לרגע לא אמרתי שלא, רק אומר שהשינוי הוא לא "מקצה לקצה" , או במילים אחרות לא הסכמתי עם זה כשהיו פה טענות לקיצון שאנחנו יורדים ליגה בודאות לפני חודש וחצי ואני לא מסכים עם זה עכשיו שהכל דבש ותכלת.
האמת היא איפשהו באמצע...

לגבי אופק גול , לפחות אתמול היה על אזרחי עם יד חבושה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

Money כתב: 06 ינואר 2022, 13:53 רק שאלה אחת, למה אופק גול לא בסגל?
(זאת לא תלונה רק רוצה להבין, נראה שחקן עם פוטנציאל)
גם אני קיוויתי לראות אותו קצת.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אדום אש כתב: 06 ינואר 2022, 13:27 כתבו פה כל מיני דברים, אבל צריך גם לציין לטובה (מה לעשות שזה לא מובן מאליו) את העובדה שהוא הפסיק לנסות לשחק עם זלמנסון ואוואנס ביחד.

חוץ מזה, זו בטח חשיבה נאיבית אבל מעבר לכל השיפור ברוטציה, בהיררכיה של הסגל, בהכנה למשחקים ובתגובות למה שמתרחש על המגרש, זה נראה כאילו פרנקו נמצא במיינדסט שונה. יותר שקול, מחושב ובוגר. פחות מקובע ומתנשא.
זה בטח מרגיש ככה במיוחד לאור הביצועים הטובים של הקבוצה, אז מי יתן וזה ימשך עד הסוף. לא יודע מתי היינו במצב שאנחנו בכזה כושר בכזה שלב של העונה עם סגל שאין מה לגעת בו.
מסכים במאה אחוז. זה בדיוק הענין. הוא מגיע מאוד מפוקס ומרוכז. רואים שהוא עובד בשת"פ נהדר עם העוזרים שלו (אפשר היה לראות שמול אילת הם היו מוכנים לכל פוזשן ברמה שהעוזרים קמו לומר לו איזה תרגיל אילת משחקים ומה הם עומדים לעשות בהגנה לפי הסימונים שם בית הלחמי ושל השחקנים. והוא הגיב במהירות).
כמעט בכל פעם שפאטון נכנס למשחק (לדעתי בעיקר במחצית השניה) הוא החזיר את ג'וש למגרש כדי שישמור עליו.
הלואי שימשיך ככה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום אש
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הסיכוי היחיד שלנו לנצח את ירושלים בשבת הוא עכשיו שבוע שלם ללמוד את ירושלים. לבצע התאמות על כל שחקן, לדעת כל תרגיל שלהם. יש להם משחק 3 ימים לפני באירופה, הם יגיעו מולנו לא מוכנים, במיוחד שיש להם מאמן חסר ניסיון
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

ניהול משחק וסגל מושלם.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

הייתי מחליף כמה מילים בכותרת :sh-grin: :sh-grin: :sh-grin:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

עבודה טובה.
חלאה גדולה.
הלוואי שיתפטר עוד הלילה.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יש למישהו כובע בשבילי? אני רעב
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדbenaim
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

הוא המאמן שהביא לנו הכי הרבה דרבים בגלגול החדש לא? מוכן לנשק לו את הקרחת על זה
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

אחלה פרנקו שבעולם.
להוציא נצחון כזה בלי ג'קובן זה הישג בלתי נתפס.
ההכנה, הרוטציות, הטיימאאוטים... אין לי מילים.
בבקשה שלא הגענו לשיא מוקדם מדי
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

אדום אש כתב: 23 ינואר 2022, 23:35 אחלה פרנקו שבעולם.
להוציא נצחון כזה בלי ג'קובן זה הישג בלתי נתפס.
ההכנה, הרוטציות, הטיימאאוטים... אין לי מילים.
בבקשה שלא הגענו לשיא מוקדם מדי
אשכרה ניצחנו את מכבי עם 3 זרים ששניים מהם היו בספק למשחק ואחד מהם נותן תפוקה שלילית. זה באמת ניצחון בלתי נתפס
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני באמת לא יודע מה השתנה פתאום בחודש האחרון. פשוט לא להאמין שזאת פחות או יותר אותה קבוצה ואותו מאמן.
מדהים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומך7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ניצחון שכל כולו דני פרנקו.
מן הסתם לא האמנתי שיש לנו סיכוי בלי ג'ייקובן, אבל הנחתי שאם בכל זאת נהיה בתמונה זה יהיה הודות להתפוצצות התקפית של ג'יימס יאנג. אז התפוצצות כזאת לא הגיעה (אם כי בהחלט היה טוב מאוד), אבל מה שכן הגיע זה משחק מושלם של פרנקו.
ההכנה ההגנתית הייתה נהדרת, אבל גם בהתקפה הוא עשה דברים חכמים מאוד. בגלל החיסרון של ג'ייקובן לא יכולנו לסמוך על שחקן בודד שיקח את המשחק עליו, אז נשענו הרבה יותר על תרגילים והנעת כדור מסודרת, מה שהוכיח את עצמו בגדול. הנעת הכדור שלנו הייתה ממש שוטפת וכמעט לא נתקענו בסוף שעון.
גם ניהול הרוטציה היה מצוין (היו פישולים פה ושם, אבל זה ממש בקטנה) ואהבתי מאוד את הקרדיט במאני טיים לקולשוב בלי לעשות חשבון.
סחטיין ענק.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךהפועלEl dudernioFrenzy
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מתי פעם אחרונה היה לנו חמישה ניצחונות רצופים?
ועוד שניים מהם על מכבי… וואו.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

17/18 שוב? הלוואי (רק בלי החצי גמר ההוא).
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

כשהוא עובד בצורה לא יהירה, הוא מאמן מצוין. יש לו מוח כדורסל וגם בקדנציה הקודמת שלו לקבוצה היה המון אופי.
רק שימשיך ככה!!!!
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

לפני קצת פחות משנה קראתי להחזיר את דני פרנקו להפועל. רובכם צחקתם עליי. כמה ימים אחר כך הוא חזר ועוד יותר צחקתם עליי.
עכשיו זה הזמן שלכם לאכול את הכובע.
עזבו מה עשה או לא עשה, מבחינת מוח כדורסל, בניית קבוצה והתאמות הוא אחד המאמנים הטובים בליגה. לא סתם הוא הצליח כמעט בכל מקום שהיה.
גם אצלנו הוא עושה עבודה מדהימה, כמו שהוא עשה בעונת הפיינל פור אצלנו
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מזל שניצח אז את חולון.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

עושה עבודה גדולה בחודשיים האחרונים והשיא היה היום.
ניצח דרבי עם סגל שלא היה לו שום זכות לנצח.
אנחנו שומרים פשוט מעולה, גם מבחינת אינטנסיביות וגם מבחינה טקטית. מעט מאוד טעויות ורמת ביצוע מאוד גבוהה.
גם התקפית הגענו ברוב הזמן לפואנטות נכונות עם סגל די מוגבל.
רק שימשיך ככה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

רק שנמשיך ככה.
יופי דני
יהיה טוב הפועל!
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

נייט רובינסון כתב: 24 ינואר 2022, 00:37 לפני קצת פחות משנה קראתי להחזיר את דני פרנקו להפועל. רובכם צחקתם עליי. כמה ימים אחר כך הוא חזר ועוד יותר צחקתם עליי.
עכשיו זה הזמן שלכם לאכול את הכובע.
עזבו מה עשה או לא עשה, מבחינת מוח כדורסל, בניית קבוצה והתאמות הוא אחד המאמנים הטובים בליגה. לא סתם הוא הצליח כמעט בכל מקום שהיה.
גם אצלנו הוא עושה עבודה מדהימה, כמו שהוא עשה בעונת הפיינל פור אצלנו
אני זוכר.

קודם כל, אם אינני טועה, דני פרנקו הוא המאמן הראשון בהיסטוריה של המועדון שניצח את מכבי ב-2 דרבים במהלך עונה אחת ועשה זאת פעמיים. כלומר ב-2 עונות שונות. דיברו על זה ששלח עשה את זה בעונה המופלאה של 1969 ופרנקו עצמו עשה את זה ב-2107/18. אם זה נכון, זה חתיכת הישג.
ההישג אפילו גדול יותר כשחושבים על זה שבחלקים ניכרים אתמול במשחק, הפועל שיחקה עם זר אחד(!) ו-4 ישראלים (אמיתיים, לא "ישראלים" מתאזרחים בקומבינה) כשלפעמים זה אוונס, לפעמים ג'י פי ולפעמים ג'יימס. ומולם ישראלי אחד ו-4 זרים יקרים של מכבי. ובכל זאת זה לא ממש הורגש.

ניהול המשחק היה מושלם. הרוטציות. משחק ההגנה. הסבלנות בהתקפה. ההכנה המנטלית. וכל זאת כאשר הכוכב הכי גדול שלך יושב לידך באימונית על הספסל ו-2 שחקני חמישייה עלו לשחק עם זריקה.

להסיר את הכובע. כל הכבוד לפרנקו.
שליחת תגובה