דני פרנקו מחליף את יאניס (רשמי)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Kyahs
קיבל.ה  22 לייקים

לל"ת
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

חיבבתי את יאניס ברמה האישית, אבל הוא עשה עבודה נוראית העונה ולא הייתה שום מגמת שיפור (למעט השיפור שטוקוטו הביא לקבוצה).
את פרנקו אני ממש ממש לא סובל ויש לו לא מעט חסרונות בתור מאמן, אבל גם דברים טובים שהוא מביא איתו. לא פוסל שהוא יצליח לשפר אותנו.
מצד שני, ללא שני זרים חדשים (גארד סקורר ופורוורד, לפחות כמחליף זמני) אפשר לסגור את הבסטה ככה או ככה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מה יהיה המהלך הראשון של הבן 1000 זונות?
לשחרר את גונס ולהביא את גפני?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדYakovomi
יורם
קיבל.ה  101 לייקים

KingAlpaca כתב: 05 פברואר 2021, 14:56 מה יהיה המהלך הראשון של הבן 1000 זונות?
לשחרר את גונס ולהביא את גפני?
מנקו קל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

קצת עצוב לי על יאניס. מאוד אהבתי את התשוקה שלו ואת החיבור הטוב שהיה נראה שיש לו עם השחקנים. אני חושב שזה קצת לא פייר לשפוט אותו על העונה. הבנייה לא הייתה טובה, אבל חייב להגיד שגם המזל לא שיחק לו עם הפציעות של זאנה, טימור וטוקוטו. באמת מאחל לו מכל ליבי שיצליח.

כמובן, אני ממש לא מתחבר להגעה של פרנקו והייתי מעדיף כבר איזה שיבק אם הולכים על ישראלי. בקדנציה הראשונה שלו היו תקופות שהוא היה בלתי נסבל. אולי דווקא הקיבעון שלו יעזור לנו לשנות את פני הקבוצה ולהפוך אותה למשהו יציב יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

אם אתם פרנקו מה אתם עושים עכשיו:
1. לפני שמביאים זר
2. אם מביאים מחליף לטוקוטו
3. אם מביאים רכז ומחליף לטוקוטו גם
?
דברים ריאלים לא "מביאים את שיין לארקין"
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הלוואי שיצליח.
מה שאמר בעבר כרגע לא משנה.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

זה לא עניין של מה שאמר. זה כל המהות שלו כמאמן וכאדם המסריח שהוא בתור מאמן. היתה סיבה מאוד טובה לפטר אותו בפעם הקודמת ואני לא מצליח לחשוב על שום סיבה טובה לחשוב שמשהו ישתנה. זאת החלטה הזויה להחזיר אותו ואני לא חושש מלאכול את הכובע כי אני יודע איך זה יגמר כי פשוט לא יכול לקרות אחרת. מעניין אם יש עוד את האשכולות על פרנקו מהפורום הקודם כדי להיזכר בכל השיט שאכלנו ממנו בפעם הקודמת. הזכרון הקצר של המין האנושי זה נורא. אם לקדנציה הקודמת ניתן להדביק את שם העצם טרגדיה, ברור ו-ודאי שהקדנציה הבאה עלינו לרעה תסתיים בפארסה
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

עוד לפני הדיון על הפן המקצועי והשאלה אם יש פה בכלל שדרוג, אני לא מבין איך אפשר להחזיר את פרנקו אחרי הדרך בה זה נגמר איתו פעם קודמת. בחייאת, קצת כבוד עצמי.

הבעיה העיקרית שלנו היא בחומר השחקנים, במיוחד עכשיו עם הפציעה של טוקוטו. עם טוקוטו נראנו בסדר אצל יאניס.
גם פרנקו לא יביא תוצאות עם הסגל הנוכחי. לא יודע מה העלויות של השינוי הזה, אבל היה עדיף שהוא יושקע בשחקנים. בהקשר הזה אני לא זוכר שהבחירת זרים וההחלפה שלהם בקדנציה האחרונה של פרנקו היתה מוצלחת במיוחד, בלשון המעטה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בלי מחליף ראוי לטוקוטו זה ייגמר מהר מאוד
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

איזה מועדון הזיה. לא ייאמן.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 24 מרץ 2021, 02:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

תגידו הנהלה אתם מנסים להתחרות בכדורגל מי עושה מהלכים יותר הזויים??
בושה של החתמה, אולי המאמן היחיד בארץ שלא מתאים ולא צריך להיות בהפועל! אבל בואו נחתים דווקא אותו.
It's 1991 and I refuse to come wack
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

לפי ברק חקלאי (בפייסבוק), הבעיה העיקרית של פרנקו בקדנציה הקודמת היתה ידידיה ועכשיו כשאין ידידיה נסללה הדרך לחזור.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ממש מענין אותי מי היה הבעיה שלו בהפועל. יותר מענין אותי הבעיה של הפועל איתו.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Frenzy כתב: 06 פברואר 2021, 14:17 לפי ברק חקלאי (בפייסבוק), הבעיה העיקרית של פרנקו בקדנציה הקודמת היתה ידידיה ועכשיו כשאין ידידיה נסללה הדרך לחזור.
יכול להיות אבל זה ברור שזה מסר שהגיע מרמי כהן ופחות או יותר בכל מה שלא הולך היום "ידידיה אשם"(וברור שיש לו חלק נכבד באשמה)
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

BigBaller כתב: 06 פברואר 2021, 17:00
Frenzy כתב: 06 פברואר 2021, 14:17 לפי ברק חקלאי (בפייסבוק), הבעיה העיקרית של פרנקו בקדנציה הקודמת היתה ידידיה ועכשיו כשאין ידידיה נסללה הדרך לחזור.
יכול להיות אבל זה ברור שזה מסר שהגיע מרמי כהן ופחות או יותר בכל מה שלא הולך היום "ידידיה אשם"(וברור שיש לו חלק נכבד באשמה)
וואלה לא חשבתי על זה
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

כל דבר שמגדיל את הסיכויים שמאט הווארד חוזר אני בעד
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אין דבר כזה. מקסימום יחזור כמחליף של פרנקו.

סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אני לא רואה שום סיבה שלא יחזור ישר לחמישייה. שלא יבלבלו בביצים שהוא מעשית פרש. הוא מעשית פרש עוד לפני ששיחק דקה אחת בהפועל, זה לא הפריע לפרנקו אז ואין סיבה שיפריע גם היום.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדלאפה בחינם
Jugband

הפועל כתב: 06 פברואר 2021, 17:41 כל דבר שמגדיל את הסיכויים שמאט הווארד חוזר אני בעד
הוא עסוק בצייד באינדיאנה. מחוץ לכדורסל מאז המשחק האחרון נגד מכבי ב2017/2018. איש מיוחד
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

זה לא מאמן זה.
כשאנחנו במומנטום הוא מוציא את השחקים הטובים ומכניס את השחקנים הקרים.

מעלה את יורק שכולם יודעים כמה הוא יורק על הקבוצה.

אחרי טיימאוט הכי חשוב במשחק מעיפים כדור החוצה.

לא מתאים לאמן, לא האיש שיוציא אותנו מהבוץ האיום הזה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לתחושתי , הוא לא האיש הנכון בעיתוי הזה.
חשבתי כך מהרגע שהגיע.
ארז פנוי?
שיבק פנוי?
קצורין פנוי?
צביקה פנוי!
להביא ומהר
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

עוד לא הבנתם שלא המאמן הוא הבעיה?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

purvis short כתב:עוד לא הבנתם שלא המאמן הוא הבעיה?
זה מכלול בעיות, לא רק המאמן. ושהמאמן עושה כאלו שטויות זה בטח לא עוזר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

כל מה שכתבתי טעיתי. מאמן פח
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ועוד יותר גרועים זה ההנהלה. אולי עדיף כבר לרדת ליגה ושרמי ילך כבר
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

Chegi כתב: 15 מרץ 2021, 23:07
purvis short כתב:עוד לא הבנתם שלא המאמן הוא הבעיה?
זה מכלול בעיות, לא רק המאמן. ושהמאמן עושה כאלו שטויות זה בטח לא עוזר.
לא. זה לא מכלול בעיות
זה ניהול הכי גרוע בליגה. שום מכלול בעיות. ניהול גרוע, שבאורח פלא נכשל עונה אחרי עונה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נייט רובינסון כתב:ועוד יותר גרועים זה ההנהלה. אולי עדיף כבר לרדת ליגה ושרמי ילך כבר
הוא ילך?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

De Niro כתב: 15 מרץ 2021, 23:11
נייט רובינסון כתב:ועוד יותר גרועים זה ההנהלה. אולי עדיף כבר לרדת ליגה ושרמי ילך כבר
הוא ילך?
איתו אני כבר לא בטוח
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לא פופולרי לשבח את פרנקו וגם לי אין יותר מדי חיבה אליו באופן אישי, אבל הוא עושה עבודה טובה עד כה.
אין ספק שמרבית השיפור מגיע ממצבת הזרים שהשתדרגה, אבל פרנקו סוף סוף שחרר אותנו מההתקפות הארוכות והאיטיות של קסטריטיס שפשוט הרגו אותנו. הכניסה שלנו להתקפה הרבה יותר מהירה, אנחנו מנסים לרוץ יותר, משחקים על הנקודות החזקות שלנו (ספציפית השליטה בצבע) ואשכרה נראים כמו קבוצה.
יש עוד מקום לשיפור, אבל לראשונה מזה הרבה זמן אני אופטימי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםנייט רובינסוןRon.TPraškevičios
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

איש לא נחמד.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

הוקיץ' כתב:לא פופולרי לשבח את פרנקו וגם לי אין יותר מדי חיבה אליו באופן אישי, אבל הוא עושה עבודה טובה עד כה.
אין ספק שמרבית השיפור מגיע ממצבת הזרים שהשתדרגה, אבל פרנקו סוף סוף שחרר אותנו מההתקפות הארוכות והאיטיות של קסטריטיס שפשוט הרגו אותנו. הכניסה שלנו להתקפה הרבה יותר מהירה, אנחנו מנסים לרוץ יותר, משחקים על הנקודות החזקות שלנו (ספציפית השליטה בצבע) ואשכרה נראים כמו קבוצה.
יש עוד מקום לשיפור, אבל לראשונה מזה הרבה זמן אני אופטימי.
בדיוק מה שאמרתי לפני כמה ימים. כנראה שהנסיעות הארוכות לנהריה עם המועדון המפואר הזה והפיטורים משם, גרמו לו להעריך את הפועל הרבה יותר מאשר בקדנציה הראשונה. הסטייט אוף מיינד שלו כרגע לפחות הוא אחר. כי הישגים היו לו גם לפני הפועל. אבל הגישה היתה הבעיה.
לזכות קסטריטיס ייאמר שהיה לו סגל אחר לגמרי.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

בדיוק כמו בקדנציה הקודמת וכשהוא היה בירושלים (בקבוצות אחרות לא עקבתי מספיק) - הוא אחלה כל עוד התוכנית שלו עובדת ויש לו מספיק שחקנים טובים בסגל. הוא לא יודע מה לעשות כשהתוכנית עובדת קצת פחות והוא לא יודע להוציא יותר משחקנים בינוניים (חוץ מרוח לחימה אולי). בגלל זה קבוצות סוגרות מולנו פערים מטורפים, בגלל זה ברגע שלא רצים לא מצליחים לקלוע.
אבל כל עוד זה עובד זה עובד ושימשיך ככה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בסך הכל הוא עושה עד עכשיו עבודה טובה.
לרוב המשחקים הגענו מעולה ונראה שההכנה למשחק הייתה מושלמת. יוצא הדופן היה הביזיון נגד חיפה ששם קפץ לו הפרנקו והוא החליט פתאום להשתעשע עם 6 דקות לקופרברג שהפסידו לנו את המשחק, והמחצית השנייה נגד ראשל"צ שבה הוא קפא ולא מצא פיתרון לגימיק הפשוט של ווילסון על מדר.

אבל באופן כללי, משחק ההתקפה שלנו הרבה יותר טוב (גם במשחקים או בדקות שבהם לנו כלים בעייתיים), משחקים הרבה יותר מהר, מאוד מחויבים למשחק ריצה נכון וגם במשחק העומד מגיעים לפואנטות הרבה יותר מוקדם. שמיים וארץ מהכדורסל של קסטריטיס שבו מבזבזים 16 שניות להסתדר בעמדות וב-8 השניות האחרונות מאלתרים איזה פיק-אנד-רול עלוב. גם הפיתרונות ההגנתיים הרבה יותר נכונים (שוב, להבדיל מקסטריטיס שהיה צורח על השחקנים להיצמד ליריב 12 מטר מהסל והיינו מקבלים חדירות קלות).

מגיע לו גם קרדיט על ההחתמות של טילמן ויאנג. מצד שני ההחלטה לתת ליורק הזדמנות כנראה עלתה לנו בכמה משחקים שהיו שמים אותנו במקום אחר עכשיו.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ובאופן כללי אני חושב שעם כמה שזה יישמע אבסורדי, עדיף להביא מאמן שמגיע אחרי כישלון מאשר מאמן שמגיע אחרי הצלחה. מאמן שמגיע אחרי כישלון בא בדרך כלל הרבה יותר צנוע ועם רצון להצליח. מאמן שבא אחרי הצלחה מגיע לפעמים במוד זחוח ושחצני, חושב שהוא יודע הכל והוא הכי גדול, ומשעבד את המועדון לגחמות שלו. פרנקו בקדנציה הקודמת היה הדוגמה המושלמת לכך.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יובל כתב:ובאופן כללי אני חושב שעם כמה שזה יישמע אבסורדי, עדיף להביא מאמן שמגיע אחרי כישלון מאשר מאמן שמגיע אחרי הצלחה. מאמן שמגיע אחרי כישלון בא בדרך כלל הרבה יותר צנוע ועם רצון להצליח. מאמן שבא אחרי הצלחה מגיע לפעמים במוד זחוח ושחצני, חושב שהוא יודע הכל והוא הכי גדול, ומשעבד את המועדון לגחמות שלו. פרנקו בקדנציה הקודמת היה הדוגמה המושלמת לכך.
כנראה שבמקרה של פרנקו זה לא לגמרי נכון כי לקח לו זמן לצאת מהזחיחות ולהבין שבלי שינויים דרסטיים ובלי גישה אחרת אנחנו יורדים ליגה בקלות. רק אחרי שזה עלה לנו בהפסדים הוא כנראה הבין את זה ונכנס לעניינים.

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

כמה נקודות לגבי פרנקו:
1. בקדנציה הקודמת תחושתית הוא היה מעצבן מאוד בעונה השנייה. סיפור השחרור של מנקו בעיקר ובכלל בכל הקשור לראיונות שלו אחרי משחקים, נשמע שרק הוא יודע וכולם מחבלים לו בדברים.
2. בעונה הראשונה שלו זו הקבוצה עם הכי הרבה אופי שאני זוכר מהפועל לאורך עונה שלמה בשש-שבע השנים האחרונות. במיוחד אחרי מה שעברנו עם קטש ואברהמי בשנתיים לפני זה (יוצאת דופן התקופה עם נייט ששם שחקן אחד שינה את כל הקבוצה).
3. גם היום הקבוצה הראתה המון אופי ואחרי שתי פציעות משמעותיות, במקום שנישבר (כמו שעשינו לאורך התקופה האחרונה), השחקנים הגיבו ושיחקו עם המון אחריות ביחד עם משחק הגנה פשוט רשלני של ירושלים.
4. דבר אחד לגנותו של פרנקו במשחק היום. הוא התעקש לשחק עם סטול לא מעט דקות עם ארבע עבירות. באותה מידה סטול יכל לקבל את החמישית כמה דקות קודם והיינו מדברים אחרת לגמרי. פה חייבים להיגד מילה טובה לסטול ששיחק עם ארבע עבירות הרבה זמן ושמר על עצמו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אתה רציני? מי רצית שישחק במקום סטול בסיטואציה הזאת?
ההחלטה להישאר עם סטול על המגרש היא אחת ההחלטות הקריטיות שהביאו לנו את הניצחון הזה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

תן לו שתיים שלוש דקות לנשום. לא לקבל את החמישית בשלב מוקדם. היה סגל לא עמוק אבל האופציה של לשחק עם רז אדם כמה דקות באמצע הרבע הרביעי נשמעת לי עדיפה על לשחק איתו חמש דקות אחרונות כי אין לך ברירה. גם אם שיחק אחראי, אם השופטים היו ממציאים לו עבירה וזה קורה ששופטים שרקו עבירה חמישית על כלום וגומרים משחק.
החלטה שהביאה את הניצחון זה בדיעבד, זה היה יכול להיות הפוך לחלוטין וכולם היו יוצאים עליו "איך לא הוצאת אותו כשהיו לו ארבע עבירות?? זו החלטה שעלתה לנו במשחק".
אני מסתכל על הדרך ולא על התוצאה של משחק אחד.
שליחת תגובה