דני פרנקו מחליף את יאניס (רשמי)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

סחטיין.
אפילו מחולל מהלכים רנדומלי לא היה מצליח להפסיד את זה.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא יקרה.הוא לא יפוטר.להתכונן לחולון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדADOM
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

לפטר עוד הלילה
ביזיון
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

פשוט לא יאמן רצף הטעויות הפטאליות שלו בסיום. גם לא הצליח להוציא כדור אחרי פסק זמן, גם שלוש פעמים ג'ייקובן היה המוסר ולא המקבל מה שנגמר באיבודים והחטאות עונשין וגם השאיר את זלמנסון על המגרש מה שעלה לנו בשתיים מתוך ארבע השלשות שחטפנו בסיום.
שני משחקים הוא הפסיד במו ידיו אחרי שכבר היו אצלנו בכיס. זה ההבדל בין מאזן 3-2 למאזן 1-4.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

היציאה מטיים אאוט להוציא כדור ישר ליריב
זה משהו שלא ניתן לתפוס. ולמה לא להוסיף את גיל בני עוד מוביל כדור כשאתה רואה שטוקוטו איבד כדור לפני שנייה?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הביתה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

ההרכב שהחזיק אותנו למשחק היה עם אמסלם ובני שעשו עבודת הגנה מעולה בחצי השני, זאת למרות שהקבוצה לא מאומנת הגנה והתקפה.
מה עושה המאמן האדיר? מוריד אותם ומשחק עם חמישייה שיכולת ההגנה נעה בין ״רוצים אבל לא יכולים״ לבין לא מגנים.
התוצאה: שלוש שלשות בחצי דקה.
תודה לך אדון פרנקו!!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בני היה בינוני והוא גם יצא 6 דקות לסוף בשיוויון. את פתיחת הפער עשינו בלעדיו.
אמסלם שהיה מצוין יצא 3 וחצי דקות לסוף, כשאנחנו ביתרון 6 עם כדור שלהם. שתי דקות אחר כך היינו ביתרון 7 עם כדור שלנו. זאת לא הייתה הבעיה.

הבעיות היו:
1. בשתי הדקות האחרונות, כשאפשר לעשות חילוף אחרי כל סל, הוא משאיר את זלמנסון לפוזשן הגנתי במקום לעשות חילופי הגנה-התקפה עם אמסלם. חטפנו בגללו שתי שלשות + עוד שתי נקודות מהקו בדקה האחרונה.
2. פעמיים הוא נותן לשחקן שכונתי וחסר אחריות כמו טוקוטו לקבל החלטות נגד לחץ. כמובן שפעמיים זה נגמר באיבודי כדור.
3. שחקן לוזר כמו בר טימור מקבל את הכדור כשהם עומדים לשלוח אותנו לקו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

יובל כתב: 08 נובמבר 2021, 23:47 בני היה בינוני והוא גם יצא 6 דקות לסוף בשיוויון. את פתיחת הפער עשינו בלעדיו.
אמסלם שהיה מצוין יצא 3 וחצי דקות לסוף, כשאנחנו ביתרון 6 עם כדור שלהם. שתי דקות אחר כך היינו ביתרון 7 עם כדור שלנו. זאת לא הייתה הבעיה.

הבעיות היו:
1. בשתי הדקות האחרונות, כשאפשר לעשות חילוף אחרי כל סל, הוא משאיר את זלמנסון לפוזשן הגנתי במקום לעשות חילופי הגנה-התקפה עם אמסלם. חטפנו בגללו שתי שלשות + עוד שתי נקודות מהקו בדקה האחרונה.
2. פעמיים הוא נותן לשחקן שכונתי וחסר אחריות כמו טוקוטו לקבל החלטות נגד לחץ. כמובן שפעמיים זה נגמר באיבודי כדור.
2 ו-3 זה אותו דבר. הכדור בחיים לא היה צריך לצאת מהידיים של ג'ייקובן. הוא היה מנצח לנו בקלילות את המשחק.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךVinb
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מישהו פעם שמע את פרנקו אומר הפסדנו באשמתי? או לוקח אחריות?
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

יובל כתב: 08 נובמבר 2021, 23:47 בני היה בינוני והוא גם יצא 6 דקות לסוף בשיוויון. את פתיחת הפער עשינו בלעדיו.

הבעיות היו:
כשבני על הפרקט אנחנו בפלוס 16 ועם בר טימור מינוס 10.
אפילו לא צריך להסתכל בסטטיסטיקה, רק לחיות קצת את המשחק. לא חושב שהיה אחד באולם שלא ידע שזאת טעות להוציא את בני בשביל הרוח רפאים מבוהל טימור.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בני היה על המגרש 8 דקות רצוף, מ-3:53 לסוף הרבע השלישי עד 6:04 לסוף הרבע הרביעי. הוא כבר היה עייף, החילוף הגיע מיד אחרי שהוא עשה עבירה שטותית של עייפות ששלח את אירובו לקו. לא היה מה להשאיר אותו על המגרש כשהוא לא פוגע בהתקפה וגם בהגנה הוא באמת נתן הכל, אבל נגמר לו האוויר. לא הייתה שום סיבה להמשיך להחזיק אותו עד סוף המשחק. ועובדתית החילוף נעשה 6 דקות לסוף בשיוויון, וחמש דקות אחר כך הובלנו ב-7 עם כדור ביד.
הפוסט קיבל לייק אחדלחמן
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

המשחקים הבאים שלנו נגד מי, חולון ואילת? יש מה לחכות?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלילה עבר והוא עדיין לא פוטר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

דדאס פנוי?
צריך מישהו שגם מבין כדורסל, גם חי את המשחק, וגם יכניס לשחקנים קצת פלפל בתחת.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יובל כתב: 09 נובמבר 2021, 00:17 בני היה על המגרש 8 דקות רצוף, מ-3:53 לסוף הרבע השלישי עד 6:04 לסוף הרבע הרביעי. הוא כבר היה עייף, החילוף הגיע מיד אחרי שהוא עשה עבירה שטותית של עייפות ששלח את אירובו לקו. לא היה מה להשאיר אותו על המגרש כשהוא לא פוגע בהתקפה וגם בהגנה הוא באמת נתן הכל, אבל נגמר לו האוויר. לא הייתה שום סיבה להמשיך להחזיק אותו עד סוף המשחק. ועובדתית החילוף נעשה 6 דקות לסוף בשיוויון, וחמש דקות אחר כך הובלנו ב-7 עם כדור ביד.
אבל תחזיר אותו לדקה האחרונה שגליל לוחצת ותהיה עם עוד מוביל כדור
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יובל כתב: 09 נובמבר 2021, 00:17 בני היה על המגרש 8 דקות רצוף, מ-3:53 לסוף הרבע השלישי עד 6:04 לסוף הרבע הרביעי. הוא כבר היה עייף, החילוף הגיע מיד אחרי שהוא עשה עבירה שטותית של עייפות ששלח את אירובו לקו. לא היה מה להשאיר אותו על המגרש כשהוא לא פוגע בהתקפה וגם בהגנה הוא באמת נתן הכל, אבל נגמר לו האוויר. לא הייתה שום סיבה להמשיך להחזיק אותו עד סוף המשחק. ועובדתית החילוף נעשה 6 דקות לסוף בשיוויון, וחמש דקות אחר כך הובלנו ב-7 עם כדור ביד.
בני היה צריך מנוחה , הוא היה גמור , היה צריך לשבת דקה/דקה וחצי לנוח ולחזור במקום טימור.
עם בני על המגרש , אירייבו לא קולע 11 נק' ב50 שניות האחרונות.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

בראד גרינברג מסיים גמר פלייאוף בפורטו-ריקו, להביא!!
https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... le/5577860
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

beny כתב: 09 נובמבר 2021, 12:45 בראד גרינברג מסיים גמר פלייאוף בפורטו-ריקו, להביא!!
https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... le/5577860
אולי זו תחושה לא מבוססת
אבל נראה לי שזה שהוא אמריקאי עוזרת לו באינטראקציה עם הזרים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

עוד יום עבר, פרנקו עדיין לא פוטר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

בני היה עייף, בני עשה שטויות, אבל אחרי שקיבל כמה דקות של מנוחה והם חזרו למשחק, תחזיר אותו. הוא השחקן היחיד בקבוצה שעוקף את החסימות ולא יוצר חילופים אוטומטיים בפיק אנד רול.
מה קרה בסוף, פעם אחת איירבו עשה פיק אנד רול עם הגבוה שלהם, טוקוטו מחליף אוטומטית והולך לשמור על וושינגטון וזלמנסון מתמהמה ונותן לו שלשה פנויה, בפעם השנייה אותו טוקוטו בורח ממנו ונותן לג׳יימס יאנג לשמור, יאנג כמובן שלא עושה כלום.
פעמיים טיפולים הגנתיים מחרידים של טוקוטו. לא היה שווה לשים עליו את גיל בני שלפחות יכנס לו לווריד?
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הכין את הקבוצה יפה גם מקצועית, ועושה רושם שגם מנטלית. גם מבחינת ניהול משחק יש שיפור עם רוטציות הרבה יותר מהודקות.
מצד שני, כמעט הפסיד לנו את המשחק עם הקרדיט הבלתי נגמר לחבר שלו זלמנסון. אני ספרתי לפחות 12 נקודות שהוא חטף על הראש רק ברבע האחרון ולדעתי גם היו יותר. 2 דקות לסיום הוא סוף סוף הכניס את אמסלם במקומו, חולון הכניסו לקייזר עליו כאילו מדובר במיס מאץ' ואמסלם עצר אותו נהדר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הכין את הקבוצה היום טוב מאוד, וזה רק מדגיש כמה היה אפשר להוציא יותר מהסגל שלנו ובאיזה זלזול וצורה היה מכין את הקבוצה למשחקים "הקטנים".
כל הכבוד לו שהתעורר, עכשיו שיפנה את מקומו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםADOMgershonFrenzy
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הוקיץ' כתב:הכין את הקבוצה יפה גם מקצועית, ועושה רושם שגם מנטלית. גם מבחינת ניהול משחק יש שיפור עם רוטציות הרבה יותר מהודקות.
מצד שני, כמעט הפסיד לנו את המשחק עם הקרדיט הבלתי נגמר לחבר שלו זלמנסון. אני ספרתי לפחות 12 נקודות שהוא חטף על הראש רק ברבע האחרון ולדעתי גם היו יותר. 2 דקות לסיום הוא סוף סוף הכניס את אמסלם במקומו, חולון הכניסו לקייזר עליו כאילו מדובר במיס מאץ' ואמסלם עצר אותו נהדר.
מסתכל עכשיו על המחצית השניה שוב וחייב לומר שההבדל הכי גדול שאני רואה בין ההגנה שלנו במשחק הזה לבין ההגנה במשחקים הקודמים זה האדון זלמנסון שעושה הלפ אנד ריקבר בכל פיק אנד רול עם יציאות אגרסיביות בכל חסימה של השחקנים שלו. אם רק היה שומר ככה עד היום.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

קודם כל, נכון. התחלנו לשמור את הפיק אנד רול באופן הרבה יותר אגרסיבי וזה עושה הבדל רציני. במשחקים הקודמים זלמנסון כל הזמן נסוג אחורה ונתן לגארד של היריבה לעשות מה שהוא רוצה.
יחד עם זאת, ברבע האחרון הוא פשוט חטף סל על הראש כל התקפה ופרנקו המשיך לתת לו קרדיט אינסופי.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מן הסתם זו הוראה של פרנקו מתי לצאת גבוה בפיק-אנד-רול ומתי להישאר בצבע, לא החלטה של זלמנסון. וברור שזו צורת הגנה שהרבה יותר מתאימה לסגל שלנו.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

פרנקו עם הימור גדול כמעט בלי מנוחה בחצי השני לשחקנים הבכירים.
היום זה עבד לו

ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

ranjef כתב: 13 נובמבר 2021, 23:41 פרנקו עם הימור גדול כמעט בלי מנוחה בחצי השני לשחקנים הבכירים.
היום זה עבד לו

כבר כתבתי בעבר שיש בקבוצה כישרון אבל חסרה מחוייבות של שחקנים בכירים להגנה, משחק ראשון שמקבלים פחות מ80 נקודות.

מזל זה לא תוכנית עבודה והצורך של רמי כהן להתערב זה מראה על איבוד סמכות של מאמן. בניהול נכון אף שחקן חמישיה לא צריך להיות יותר מ 32 דקות ועל פניו גם קצת מתחת לזה. לשחק בלי מנוחה רצף שלם זה לא יעיל וזה לא ניצול נכון של ספסל וקשה כך לשמור אינטנסיבי.

חוץ מזה טוקוטו ויאנג לפעמים מכריחים משחק, גם כשבאים עליהם 3 שומרים הם מתעקשים לסיים במקום להוציא לקלע.

בהתקפה אם תשאלו בכל רגע נתון שחקנים איזה תרגיל משחקים, לדעתי חמישה שחקנים יענו עשר תשובות שונות או אולי נקבל שתיקה רועמת.

אז אם כל הכבוד על הנצחון היום, להערכתי הבעיות לא נעלמו, נראה אפילו שחלק משחקני הספסל בחיפוש קבוצה אחרת בחלון העברות.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

ניצחנו את חולון! יש!!! רמי מלך! פרנקו נסיך!
הם לחשו משהו לשחקנים לפני תחילת המשחק, וכולם (הפלא ופלא, ישתבח שמו) עלו מחויבים לעשות הגנה, לראשונה העונה.
פתאום כל השחקנים פתאום נזכרו איך משחקים את הדבר הזה שנקרא כדורסל. It's a fucking miracle... !
עכשיו רק נשאר לנצח 5 משחקים רצוף ולהתברג בגביע. מסתמן שזו הולכת להיות עונה נהדרת.
NOT
כל הבעיות עדיין פה, ובגדול. חייבים שינוי כלשהו בקבוצה או בהנהלה. שלא יעבדו עליכם עם ערב הסינדרלות הזה אתמול.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 3 לייקיםADOMFrenzyBigBaller
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

דני פרנקו אחרי תצוגות אימון מבזות בשנים האחרונות: "אני מאמן כדורסל טוב מאוד, כמעט בכל קבוצה שאימנתי הגענו להישגים יפים" (לא הבנתי בדיוק מה היתה השאלה שהובילה לציטוט הזה)
מאוריציו בוסקאליה אחרי תצוגות אימון מרשימות כולל נצחון על מכבי חזקה מאוד ובעקבות הפסד צמוד: "שברנו את הנעת הכדור שלנו עם זריקות מהירות, שברתי את הרוטציה שלנו, ויכולתי לעשות עבודה טובה יותר. בכנות"

https://sports.walla.co.il/item/3470905

#פרנקוהביתה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בהפועל ב17/18 הוא הגיע לפיינל פור של הליגה אחרי מקום 5 בליגה (מיקום שיא שלנו מאז 2014).
עונה אחרי זה הוא הגיע לחצי גמר גביע (עבר בדרך את אשדוד ואת ב"ש בחוץ).

לגבי קבוצות אחרות אני פחות בקיא. אני זוכר שהוא לקח גביע עם חולון ועשה לדעתי גמר פיינלפור של הליגה עם ברק נתניה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

טכנית לארז כתב: 14 נובמבר 2021, 10:59 בהפועל ב17/18 הוא הגיע לפיינל פור של הליגה אחרי מקום 5 בליגה (מיקום שיא שלנו מאז 2014).
עונה אחרי זה הוא הגיע לחצי גמר גביע (עבר בדרך את אשדוד ואת ב"ש בחוץ).

לגבי קבוצות אחרות אני פחות בקיא. אני זוכר שהוא לקח גביע עם חולון ועשה לדעתי גמר פיינלפור של הליגה עם ברק נתניה.
אני לא הולך לבדוק את כל ההיסטוריה שלו, זה לא מעניין אותי, יותר מעניין אותי מה זה מעיד על האופי שלי. לאורך כל הזמן שאני עוקב אחריו (כל הזמן אצלנו וקצת בירושלים ונהריה) הוא לא מסוגל להודות בטעויות. זה בן אדם קטן ואני לא מאמין שיכול להיות מאמן טוב עם גישה כזו.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני לא יודע אם הוא "בן אדם קטן". לא מכיר אותו ממש אישית.
הוא כן עושה עלי רושם די מעצבן והוא גם לא נראה לי נחמד כ"כ אבל אני לא מכיר אותו כאמור.

בכל מקרה העונה המוצלחת היחידה שלנו מאז 13/14 הייתה איתו, וגם בעונה ההיא צעקו לו שהוא חייב להחליף את מאט הווארד וגם מגפני לא היו כ"כ מבסוטים.

אני חושב שמה שיהיה הכי נכון כרגע זה לתת שקט למערכת, גם אם פרנקו מעצבן, ולא להשתולל ובטח שלא לפטר אותו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

טכנית לארז כתב: 14 נובמבר 2021, 11:34
אני חושב שמה שיהיה הכי נכון כרגע זה לתת שקט למערכת, גם אם פרנקו מעצבן, ולא להשתולל ובטח שלא לפטר אותו.
נכון מאד!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

צריך לקחת את הנצחון החשוב הזה בערבון מוגבל מכמה סיבות:
1. פרנקו יודע להכין את הקבוצה טוב למשחקים מול חולון, ירושלים ומכבי. מול כל השאר רואים שהקבוצה לא עשתה הכנה טקטית ולרוב נראה שגם לא מנטלית נגד היריבות. בואו נראה את רמת האינטנסיביות מול אילת. מישהו כתב את זה לפני כמה ימים. מה גם ששמירה אגרסיבית היא לא שיטת הגנה אלא רק דרך להוציא אותה לפועל.
2. ההגנה שלנו ברובה הסתמכה על אגרסיביות שזה מעולה, אבל עדיין לא פותר על בעיית החילופים האוטומטיים ויצירת המיסמצ׳ים הבלתי נגמרת. לחולון היו הרבה זריקות טובות והמזל היה שהם היו ביום קליעה נוראי.
3. ההתקפה מסתכמת על יותר מידי יכולות אישיות. יש לנו שחקנים עם יכולות גולמיות מאוד גבוהות, זו הסיבה שאנחנו עדיין רלוונטיים במשחקים. כדי להביא את היכולות לידי ביטוי בצורה הכי טובה אנחנו צריכים תרגילים בהתקפה ולא אילתורים ופיק אנד רולים שאין אחריהם שום תכלית ושום ניצול חילופים אצל היריבה.

נכוו להיום פרנקו וגודס מתחרים על המאמן הרשלן של העונה עם קבוצות לא מאומנות בשיט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךADOM
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

פרנקו זה פרנקו.
כשיש לו משהו להוכיח אז הוא יכול להיות מאמן טוב (שזה יותר ממה שאני יכול להגיד על רוב המאמנים בארץ), הבעיה מתחילה כשהוא זורק זין.
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

אם אנחנו מסתכלים במאקרו על מה שקורה מתחילת העונה, זה כישלון עצום וניצחון יוקרתי על חולון לא ישנה את זה.
הנצחון היחיד שלנו מלבדו הושג מול ראשון שכרגע במאזן של 4-1, והצלחנו להפסיד גם להפועל חיפה שגם עומדת על מאזן זהה. בנוסף את שני ההפסדים הנותרים היינו יכולים וחייבים לנצח.
אני לא רץ לערוף ראשים בד"כ, אבל מהשנייה שהחזירו אותו הייתי נגדו לאור ניסיון העבר איתו.
אם אנחנו לא מנצחים באילת הוא חייב לעוף לבית שלו ומהר.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMהלך המומנטום
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

מאוד מקווה שהלקחים הופקו והמחוייבות להגנה הועברה גם לזרים. מנטליות כזו מתחילת העונה והיינו במקום אחר. יש לטפל בשינויים בעמדות 5 זר ועמדה 4 מחליף אנרגטי לשולדלנברנד ויש קבוצה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הכנה מצוינת של פרנקו למשחק.
הציב את טוקוטו על אלן כמו שכתבתי לפני המשחק והוא פשוט אכל אותו. חוץ מזה הפעיל הרבה לחץ על הגארדים שלהם שנוטים לאבד הרבה גם ככה וזה מה שנתן לנו את היתרון בפתיחה.
גם הטיפול המשופר בפיק אנד רול ממשיך לעומת פתיחת העונה וכנ"ל הידוק הרוטציה.
אחלה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyסומך
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

נראה שכמו השחקנים, גם הוא היה צריך לקבל בעיטה בתחת בשביל להתעורר.
שליחת תגובה