דני פרנקו מחליף את יאניס (רשמי)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מאמן של משחקים גדולים. מבחינת מלחמת המעמדות, זה היה הדרבי הכי לא שיוויוני בגלגול הזה. בלי הכוכב שלנו, שטימור לא דורך על הרגל כמעט.
זה רק פרנקו.
מקווה שידעו להעריך את זה גם שנפסיד 20 הפרש להפועל חיפה בבית
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

תותח. הרים קבוצה תענוג אחרי פתיחת עונה קטסטרופלית. נתן אמון בשחקנים המובילים ומקבל מהם חזרה בגדול. כיף גדול.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ניתוח כיצד הפועל עצרה את ז'ז'יץ במשחק. מילה טובה לפרנקו וכמובן לשחקנים על הביצוע
https://bit.ly/3r7DsRX
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאדום אש
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

beny כתב: 25 ינואר 2022, 12:19 ניתוח כיצד הפועל עצרה את ז'ז'יץ במשחק. מילה טובה לפרנקו וכמובן לשחקנים על הביצוע
חתיכת ניתוח מרשים. מוציא את פרנקו גאון. אני תוהה כמה באמת טקטיקה לעומת מקריות יש במהלכים האלה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בהחלט ניתוח יפה.
כמו שהוא כתב שם, אין כאן גאונות של פרנקו - הפתרונות האלה מוכרים ונמצאים בשימוש נרחב. חלקם אפילו לא ספציפיים לתרגילים שמכבי משתמשת בהם כמו שהם נוגעים לעקרונות הגנתיים יותר כלליים, כמו למשל טיפול הגנתי בחסימה.
היופי בעבודה כאן נמצא בעיקר ברמת המוכנות להתקפה של מכבי ורמת המשמעת הטקטית של השחקנים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךFrenzy
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

beny כתב: 25 ינואר 2022, 12:19 ניתוח כיצד הפועל עצרה את ז'ז'יץ במשחק. מילה טובה לפרנקו וכמובן לשחקנים על הביצוע
מעולה, תודה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2022, 13:58
חתיכת ניתוח מרשים. מוציא את פרנקו גאון. אני תוהה כמה באמת טקטיקה לעומת מקריות יש במהלכים האלה
לדעתי בעיקר מלמד ענווה. יש דברים שאנחנו לא רואים שבגללם פרנקו (ואח') מרוויח כסף מכדורסל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אוהד כורסא כתב: 25 ינואר 2022, 17:11
לדעתי בעיקר מלמד ענווה. יש דברים שאנחנו לא רואים שבגללם פרנקו (ואח') מרוויח כסף מכדורסל.
אני לא חושב שיש פה מישהו שטען שפרנקו לא יודע כדורסל
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

מה שתמיד הפריע לכולם עם פרנקו זה שהוא לא מתכונן למשחקים "הקטנים" כמו שהוא מתכונן לגדולים (דרבי, חולון, מגדל וכו')
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

Red_man כתב: 25 ינואר 2022, 20:34

מה שתמיד הפריע לכולם עם פרנקו זה שהוא לא מתכונן למשחקים "הקטנים" כמו שהוא מתכונן לגדולים (דרבי, חולון, מגדל וכו')
מה שעדיין נכון עבור תקופות מסויימות בעבר, ועל אחת כמה וכמה בקדנציה הקודמת.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

וגם התחושה שלו שהוא גדול מהמועדון, ויכול להרשות לעצמו להתייחס בזלזול לשחקנים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל כתב: 25 ינואר 2022, 20:56
להתייחס בזלזול לשחקנים? יותר מחצי מהשחקנים ששיחקו אצלו רצו לחזור אליו באיזשהו שלב. לא שמעתי על שחקן אחד שלא אהב אותו או שהוא רב איתו (להבדיל מרמי הדר ומאמנים אחרים בליגה).
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ולגבי הטענה שהוא גדול מהמועדון, אז לקדנציה הזאת הוא הגיע אחרי שיעור שהוא עבר בנהריה והוא בא הגיש שונה מאיך שהוא היה בקדנציה הקודמת, הוא כרגע מעריך מאוד את הפועל, כל הזמן בראיונות משבח את הקהל וההנהלה. לגבי ההבנה שלו בכדורסל ובאימון הקבוצה, לא נמצא בארץ מאמן יותר טוב ממנו להפועל. עם שאר המאמנים בקבוצה פה הייתה בדיחה וביזיונית (עם בית הלחמי, יאניס, רמי הדר)
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

יש לי שתי מילים בשבילך - ג'ף אלן.
אם צריך עוד שתיים - אדריאן בנקס.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

הפועל כתב: 25 ינואר 2022, 20:56
מסכים. זה הסיבה שבאשכול הזה התנגדתי לחזרתו. שנאתי אותו מאוד- הראיונות הגועליים נגד המועדון וכו'.
אבל בכללי לפעמים יש תחושה אצל חלק בפורום שהבעיה היא רק מאמן ורק אם ישימו מישהו "נורמלי" אז ניקח אליפות בהליכה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל כתב: 25 ינואר 2022, 21:41 יש לי שתי מילים בשבילך - ג'ף אלן.
אם צריך עוד שתיים - אדריאן בנקס.
עם כל הכבוד לג׳ף אלן (ויש הרבה כבוד) בקדנציה השלישית זה לא היה זה. הוא כל הזמן רב עם שופטים, לא הסתדר עם שאר השחקנים בקבוצה וטוני גפני היה יותר מתאים ממנו. מסכים איתך לגבי אדריאן אבל בסוף העונה הוא קיבל את כל הכבוד שמגיע לו והיה שחקן 1 בפלייאוף וגם שיחק המון
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

עם כל הכבוד לדעתך על מה היה ג'ף אלן שווה באותה עונה, גם אם כל מילה שכתבת נכונה - מה שפרנקו עשה עליו היה גועל נפש טהור ומזוקק, ברמה הספורטיבית, אנושית, מוסרית, מה שאתה לא רוצה. איכסה.
ועל אדריאן שנינו מסכימים.
כך שבקיצור אני חושב שאפשר לסכם ש" לא שמעתי על שחקן אחד שלא אהב אותו או שהוא רב איתו" זה לא מדויק. בלשון המעטה.

ולגבי "מעל המועדון" וכו', יכול להיות שבנהריה הוא עבר איזו מטמפורפוזה מדהימה. הלוואי. לא מאמין. בכל מקרה דיברנו על מה מפריע לאנשים, וזה מה שמפריע. כעת חובת ההוכחה עליו. נחיה ונראה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בתחילת העונה הוא חטף בראש (ולרוב בצדק). אחרי המשחק מול חולון מי שזוכר, הוא יצא במונולוג מתגונן ואמר משהו בסגנון של "אני מאמן כדורסל טוב".
בדיעבד, אפשר להגיד ששם התחיל השינוי. הגישה הזחוחה שלו הפילה אותו והפכה אותו לשק חבטות, עד שנמאס לו. כדורסל הוא יודע.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הפועל כתב: 25 ינואר 2022, 22:04 עם כל הכבוד לדעתך על מה היה ג'ף אלן שווה באותה עונה, גם אם כל מילה שכתבת נכונה - מה שפרנקו עשה עליו היה גועל נפש טהור ומזוקק, ברמה הספורטיבית, אנושית, מוסרית, מה שאתה לא רוצה. איכסה.
ועל אדריאן שנינו מסכימים.
כך שבקיצור אני חושב שאפשר לסכם ש" לא שמעתי על שחקן אחד שלא אהב אותו או שהוא רב איתו" זה לא מדויק. בלשון המעטה.

ולגבי "מעל המועדון" וכו', יכול להיות שבנהריה הוא עבר איזו מטמפורפוזה מדהימה. הלוואי. לא מאמין. בכל מקרה דיברנו על מה מפריע לאנשים, וזה מה שמפריע. כעת חובת ההוכחה עליו. נחיה ונראה.
לטעמי הוא כבר הוכיח מספיק. אתה רואה קבוצה, לא אוסף של שחקנים. עם שאר במאמנים שעברו פה הקבוצה נראתה כמו בדיחה. עם פרנקו כבר פעם שלישית ב 4 עונות אתה רואה קבוצה לוחמת, רוצה, קבוצה מנצחת
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

בדקתי עכשיו את המאזן של פרנקו בהפועל נגד שלשות הגדולות בליגה (מכבי, ירושלים וחולון) וזה פשוט לא נתפס. הוא מחזיק מולם במאזן חיובי, 13-12. יוצר סיכוי שננצח איתן משחק גדול מאשר שנפסיד
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Red_man כתב:
Frenzy כתב: 25 ינואר 2022, 13:58 חתיכת ניתוח מרשים. מוציא את פרנקו גאון. אני תוהה כמה באמת טקטיקה לעומת מקריות יש במהלכים האלה
בדיוק.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

נראה לי שמה שהכי מפריע זה שהוא חלאה של בן אדם שלא צריך להיות בהפועל.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

KingAlpaca כתב: 26 ינואר 2022, 05:39 נראה לי שמה שהכי מפריע זה שהוא חלאה של בן אדם שלא צריך להיות בהפועל.
שמע, לא מכיר אותו אישית אבל הוא נראה דווקא אחלה בן אדם. בקדנציה הראשונה שלו אנשים שאני מכיר שנסעו למשחק חוץ של הפועל, הוא הציע להם לחזור עם הקבוצה באוטובוס ואחר כך להסיע אותם הביתה מהדרייב אין. בכללי הקשר שלו עם השחקנים נראה מאוד קרוב וטוב
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

נייט רובינסון כתב:
KingAlpaca כתב: 26 ינואר 2022, 05:39 נראה לי שמה שהכי מפריע זה שהוא חלאה של בן אדם שלא צריך להיות בהפועל.
שמע, לא מכיר אותו אישית אבל הוא נראה דווקא אחלה בן אדם. בקדנציה הראשונה שלו אנשים שאני מכיר שנסעו למשחק חוץ של הפועל, הוא הציע להם לחזור עם הקבוצה באוטובוס ואחר כך להסיע אותם הביתה מהדרייב אין. בכללי הקשר שלו עם השחקנים נראה מאוד קרוב וטוב
מבקש לא להפריע לסטיגמות בפורום השדים האדומים
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אין לי מושג איך פרנקו כאדם פרטי. אבל בנאדם יכול להיות מקסים בחייו האישיים, ועדיין להתנהג בצורה לא ראויה לשחקנים ובתקשורת.
אין פה סתירה ושום קשר לסטיגמות
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

הפועל כתב:אין לי מושג איך פרנקו כאדם פרטי. אבל בנאדם יכול להיות מקסים בחייו האישיים, ועדיין להתנהג בצורה לא ראויה לשחקנים ובתקשורת.
אין פה סתירה ושום קשר לסטיגמות
זה לא רק פרנקו
Money
קיבל.ה  564 לייקים

בתחילת העונה אני ניהלתי איתו שיחה של חצי שעה.
מעבר לזה שהבן אדם אדיב, נחמד ומבין כדורסל גדול. נראה שהוא גם מאוד אוהב את הפועל כמועדון.
מצד שני, אני יכול להגיד לכם שלא עברה דקה בשיחה שהוא לא התלונן על משהו, אני רוצה להאמין (אולי אני קצת חי בסרט) שזה בגלל השאיפה שלו למצוינות.
להגיד עליו שהוא חלאה או בן אדם גרוע שלא צריך להיות בהפועל זה קצת לא הגיוני בעיניי אבל כל אחד בדעתו.
אני גם יודע שהוא תורם לכל מיני גורמים במועדון ומחוץ לו.
הפוסט קיבל 3 לייקיםנייט רובינסוןסומךHaunter
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ראיון עם דני פרנקו בידיעות:

http://www.up2me.co.il/imgs/1521439.jpg

אפשר גם כאן
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

beny כתב: 30 ינואר 2022, 12:23 ראיון עם דני פרנקו בידיעות:

אפשר גם כאן
תודהעל הקישור.
איזה ראיון מבאס, לא לוקח אחריות על כלום, כולם אשמים חוץ ממנו ובכלל הוא מושלם. דכאון.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

Frenzy כתב: 30 ינואר 2022, 18:48

אפשר גם כאן
תודהעל הקישור.
איזה ראיון מבאס, לא לוקח אחריות על כלום, כולם אשמים חוץ ממנו ובכלל הוא מושלם. דכאון.
נו, וזה חדש לך? זכורה לך פעם אחת ויחידה שאחרי הפסד כלשהו הוא בא ואמר ״ההפסד הזה הוא עלי״? הוא תמיד ידע לגלגל את האחריות ממנו, ואף פעם לא היתה לו בעיה להקריב שחקנים והנהלות בשביל זה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Karl Marx כתב: 30 ינואר 2022, 19:14
Frenzy כתב: 30 ינואר 2022, 18:48

אפשר גם כאן
תודהעל הקישור.
נו, וזה חדש לך? זכורה לך פעם אחת ויחידה שאחרי הפסד כלשהו הוא בא ואמר ״ההפסד הזה הוא עלי״? הוא תמיד ידע לגלגל את האחריות ממנו, ואף פעם לא היתה לו בעיה להקריב שחקנים והנהלות בשביל זה.
ממש לא חדש, סתם שוב מבאס
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

ראיון אחרי 2 נצחונות בליגה שמתחילה בכלל באפריל.
אבוי לנו.

שיירד לקרקע דחוף.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםKarl MarxHaunterהפועל
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

:yuck: :yuck: :yuck:
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

כל הכבוד על הקבוצה שהעמיד ועל הרצף אבל בחייאת קודם כל שנוציא משהו מהעונה ואז שידבר
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOM7even
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

מסכים, צריך להיזהר מאופוריה מוקדמת, הליגה עדיין מאוד צמודה ולא מובטח עדיין מקום בשישה הראשונים. יש לא מעט קבוצות שעשו שינויים ועם כל השינויים בלו"ז העונה בפועל עוד לא ברורה תוצאתה ופציעה אחת של שחקן יכולה להשפיע מאוד.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

והפעם, איך הפועל עוצרת את ג'ילן אדמס מירושלים
https://bit.ly/3J9Gueq

ושוב, מילה טובה לפרנקו לשחקנים אשר על הביצוע.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ההפסד היום בדיוק הבעיה שלי עם פרנקו.
הוא מכין את הקבוצה רק למשחקים גדולים, למשחקים הקטנים הוא עושה הכנה מזלזלת ומתנשאת.
המשחקים ה "קטנים" האלו מכריעים אם יהיה פליאוף או לא.

תודה דני, תמשיך להתנשא. אתה מאמן על.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

פרנקו חזר לסורו. אפס הכנה למשחק, שום פתרונות לפארדון, שום לחץ על מכניסי הכדור. וכמובן, שיא השיאים: טיים אאוט בשתי דקות איחור ברבע הרביעי, כשהמשחק כבר היה גמור. מסוג המשחקים שאתה מסתכל על הבן-אדם וכל מה שאתה רואה זה אחד שרוצה כבר ללכת הביתה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מאמן טיפש, אין לי בעיה להחזיק אותו למשחקים הגדולים ולקטנים לשים מאמן אחר שיהיה עוזר בגדולים.
יכול לעבוד.
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

תגידו אתם אוהדי מכבי? ניצחנו 6 נצחונות רצופים בהם 2 על מכבי ואחד על ירושלים, והעפלנו לחצי גמר גביע המדינה. אחרי הפסד אחד כבר מתחילים לערוף פה ראשים ואחרי ניצחון אחד אתם תתלהבו חזרה. ניצחנו 6 רצוף, הפסדנו אחד בלי הכוכב שלנו במשחק שכלום לא הלך לשום שחקן, והפנים לדרבי
הפוסט קיבל 4 לייקיםאוהד כורסאVinbאדום אשNate
שליחת תגובה