קסטריטיס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אז בינתיים, לאור ההצלחה שלו, הוא נשאר.
מה נגיד, מועדון הישגי, מקצועני, מכוון גבוה, שמכבד את האוהדים שלו ועושה הכל כדי לנצח את המשחק הבא.
רוב חוגי המתנ"ס שהכרתי היו יותר רציניים מהדבר הזה.
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

לפי ספורט 5 עומד להיות מפוטר ופרנקו יחליף אותו
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

תגידו הם מסתכלים פה בפורום בדוק נכון ?
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

כל הכבוד רמי אוהבים אותך!!!
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

החלטה טובה אחרי המון החלטות לא טובות. עשו בשכל והחזירו את הקבוצה למאמן היחידי שהצליח פה בשנים האחרונות
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נייט רובינסון כתב:החלטה טובה אחרי המון החלטות לא טובות. עשו בשכל והחזירו את הקבוצה למאמן היחידי שהצליח פה בשנים האחרונות
בוא נאמר דבר כזה - אם היו נותנים ליווני את התקציב שפרנקו קיבל ואת החופש לבחור במי שהוא רוצה אני מאמין שהיה מצליח בערך אותה מידה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

חבל שלא הצליח פה העונה, בסך הכל הוא בחור חיובי ואני לא חושב שהוא גנב דעת כמו חלק מהמאמנים בישראל.
בעונה שעברה הצליח יותר, עם ההגעה לפלייאוף והכל. אני חושב שהעונה היה חיבור פחות טוב בינו לבין סגל השחקנים, וגם הנסיבות, והלחץ, והקורונה וכו' הובילו לירידה בביצועים שלו כמאמן.
נוכח המצב בטבלה, הפיטורין שלו הם לגמרי במקום (בלי קשר לשאלה מי המחליף והאם פרנקו יצליח או לא).
בהצלחה לך יאניס יקר בהמשך הדרך. אני בטוח שאתה קורא פה ומרגיש קצת מוחמא. אולי עוד ניפגש איפשהו, אולי בגביע קוראץ' בשנת 2026.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

רדנקו כתב: 05 פברואר 2021, 11:24
נייט רובינסון כתב:החלטה טובה אחרי המון החלטות לא טובות. עשו בשכל והחזירו את הקבוצה למאמן היחידי שהצליח פה בשנים האחרונות
בוא נאמר דבר כזה - אם היו נותנים ליווני את התקציב שפרנקו קיבל ואת החופש לבחור במי שהוא רוצה אני מאמין שהיה מצליח בערך אותה מידה.

אני חושב שכמו שנתנו לפרנקו בראש על מה שהגיע לו (וברוך השם הגיע לו), צריך גם לתת לו את הקרדיט על מה שכן עשה.
בסוף מה שמשנה זו השורה התחתונה, וכמו שהשורה התחתונה בעונתו השניה הייתה מתחת לכל ביקורת כך בעונתו הראשונה היא הייתה טובה מאוד. הוא בנה קבוצה טובה, מאומנת ומגובשת שהלכה והשתפרה ככל שהעונה התקדמה.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 05 פברואר 2021, 11:24

אני חושב שכמו שנתנו לפרנקו בראש על מה שהגיע לו (וברוך השם הגיע לו), צריך גם לתת לו את הקרדיט על מה שכן עשה.
בסוף מה שמשנה זו השורה התחתונה, וכמו שהשורה התחתונה בעונתו השניה הייתה מתחת לכל ביקורת כך בעונתו הראשונה היא הייתה טובה מאוד. הוא בנה קבוצה טובה, מאומנת ומגובשת שהלכה והשתפרה ככל שהעונה התקדמה.
הוא קיבל תקציב אדיר ובנה לדעתי קבוצה שהיתה שווה הרבה פחות מזה. והוא הגיע למה שהגיע בזכות שחקן אחד שאם זה היה תלוי בו לא היה נמצא בקבוצה (כמו שקרה בעונה שאחרי) ולא בזכות העובדה שהוא בנה קבוצה כל כך טובה ואימן אותה כל כך טוב. וכמובן עם הרבה מזל.
ראינו בדיוק מה הוא שווה כשנותנים לו לעשות מה שהוא רוצה בעונה שאחרי וגם בעונה הנוכחית.
אני כבר לא מדבר על מה שקורה מחוץ למגרש כמו שכתבו פה כמעט כולם.
ולמרות הכל הלואי שיצליח. כי אחרת גם נמשיך לליגה השניה וגם תהיה לנו עונה מלאה בלכלוכים בתקשורת.

neno
קיבל.ה  33 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 05 פברואר 2021, 14:43 חבל שלא הצליח פה העונה, בסך הכל הוא בחור חיובי ואני לא חושב שהוא גנב דעת כמו חלק מהמאמנים בישראל.
כמו כן קטש לא אוהב דאבל אלבו
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

רדנקו כתב: 06 פברואר 2021, 09:47
הוקיץ' כתב:
רדנקו כתב: 05 פברואר 2021, 11:24 בוא נאמר דבר כזה - אם היו נותנים ליווני את התקציב שפרנקו קיבל ואת החופש לבחור במי שהוא רוצה אני מאמין שהיה מצליח בערך אותה מידה.

הוא קיבל תקציב אדיר ובנה לדעתי קבוצה שהיתה שווה הרבה פחות מזה. והוא הגיע למה שהגיע בזכות שחקן אחד שאם זה היה תלוי בו לא היה נמצא בקבוצה (כמו שקרה בעונה שאחרי) ולא בזכות העובדה שהוא בנה קבוצה כל כך טובה ואימן אותה כל כך טוב. וכמובן עם הרבה מזל.
ראינו בדיוק מה הוא שווה כשנותנים לו לעשות מה שהוא רוצה בעונה שאחרי וגם בעונה הנוכחית.
אני כבר לא מדבר על מה שקורה מחוץ למגרש כמו שכתבו פה כמעט כולם.
ולמרות הכל הלואי שיצליח. כי אחרת גם נמשיך לליגה השניה וגם תהיה לנו עונה מלאה בלכלוכים בתקשורת.

בזכות שחקן אחד? אם לא הייתי יודע הייתי חושב שמדובר באיזה סופרסטאר ולא באדריאן בנקס שקלע 10 נקודות למשחק באותה עונה. בנקס היה אחלה, אבל הוא ממש לא היה איזה כוכב. מקניל היה טוב בהרבה ומשמעותי בהרבה. זה נכון שהוא נתן פלייאוף מצוין אבל האמת היא שהיינו קבוצה טובה מאשדוד.
בכל אופן, איך שלא תהפוך את זה הייתה שם קבוצה טובה מאוד וקבוצה מאומנת. בטח לא כזו שתלויה בכוכב כזה או אחר. אז כן, זו אשמתו שלא החליף את מקי שהיה פח וסירב להביא מחליף להאוורד שהיה חצי רגל בפנסיה, אבל זה גם לזכותו שהקבוצה סיימה מקום 5 בעונה הסדירה והגיעה לפיינל פור. כל דבר זו גניבת דעת.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

בנקס קלע עשר נקודות למשחק באותה עונה בעיקר בגלל שלא קיבל את הדקות שמגיעות לו על חשבון מנקו. הוא לקח אותך לפיינל פור וכל סיפור אחר הוא גניבת דעת.
ברור שפרנקו היה שם ועשה עבודה. אבל ראית בעונה השניה מה הוא יודע לעשות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

אני לא חולק עליך לגבי הדקות שהגיעו לבנקס, אבל זה לא רלוונטי לדיון. לא משנה למה, הנקודה היא שבנקס פשוט לא היה עד כדי כך משמעותי באותה עונה ובטח שלא לקח אותנו לפיינל פור, גם אם היה מצוין בפלייאוף.
ואני מסכים שהוא עשה עבודה נוראית בעונה השניה, אבל למה זה מראה מה הוא שווה ולא העונה הראשונה או כל עונה אחרת בקריירה שלו? פרנקו זה אותו פרנקו ואני לא סובל אותו, אבל כן צריך לתת לו קרדיט על דברים מסוימים וכן יש לו יתרונות בתור מאמן.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יש לו יתרונות כמאמן. ברור שיש. אחרת הוא לא היה מגיע לכל הרבה קבוצות ומקבל כרטיס חופשי לעשות מה שהוא רוצה ולא היה זוכה בתארים למרות שלדעתי את רוב העבודה בבחירת השחקנים עשו בשבילו באותם מקרים.
הבעיה היא החסרונות ובעיקר חוסר היכולת להודות בהם והמלחמה שהוא מנהל נגד ההנהלה בתקשורת כשהוא לא מקבל את מה שהוא רוצה.
בסופו של דבר אתה מסתכל על החיובי מול השלילי וגם על כמה התענוג הזה עולה לך.
פרנקו המאמן האחרון שהייתי מביא לקבוצה שכרגע נראה שנאבקת בתחתית נגד ירידה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3830 לייקים

לא צריך לשכנע אותי שפרנקו הוא סרטן, השאלה היא מה היו האופציות האחרות.
במצב שבו אנחנו נמצאים אין מקום לניסויים סטייל רועי חגאי. האופציה הסבירה היחידה שאני יכול לחשוב עליה מלבד פרנקו זה אריק שיבק (וגם פה מדובר במאמן שתחת נסיבות רגילות לא הייתי נוגע בו). יכול להיות שגם פנו אליו, אין לי מושג.
בכל מקרה האפשרויות לא רבות.
שליחת תגובה