ים מדר הגיש בוררות נגד המועדון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

לא הבנתי את הטענה שלהם. הם דורשים להשתחרר ללא תמורה בסוף העונה כי זה מה שכתוב בחוזה? איך זה יכול להיות החוזה אם יש לו חוזה לעונה נוספת? רק לצד אחד יש מחויבות לקיים חוזה?
נשמע מופרך.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

לא יודע.
מה שאני כן יודע, שזה שלא הביאו רכז זר זה עוד יותר מכעיס עכשיו.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

נשמע שאכן מוטעה אבל מייאש ששני המועדונים בשני הענפים מנהלים כל הזמן הליכים משפטיים נגד העובדים שלהם.
פשוט לא כיף לראות את זה פער אחר פעם. מרגיש לי שאצלינו זה יותר נפוץ כולל אצל שחקנים אהובים.
יכול להיות שזה סתם נאחס ולשחקנים שלנו יש חרא של עורכי דין וסוכנים אבל חוששני שזה מעיד על משהו רקוב.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

purvis short כתב: 01 פברואר 2021, 15:33 לא יודע.
מה שאני כן יודע, שזה שלא הביאו רכז זר זה עוד יותר מכעיס עכשיו.
מה הקשר?
בכל מקרה מדר ישחק עד תום העונה בהפועל
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הקשר הוא שזה גם נכון מקצועית, וגם נכון מבחינת ההתמודדות עם מצבים כאלה.
זה גם היה מעולה לים מדר, אבל מילא.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אני חושב שגורמים אחרים אומרים לו לעשות את זה למשל הסוכנים שלו או אנשי בוסטון הבנאדם לא היה חושב על זה ככה סתם על דעת עצמו
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

חוץ מזה בוסטון במצב נוראי כרגע אז אני חושב שיש הרבה קשר
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

בYNET מצורפת התגובה של רמי:
תגובת רמי כהן, יו"ר הפועל ת"א: "אנחנו לא מופתעים מתביעת הבוררות מצד ים. השיחות האחרונות בינינו בנוגע לנושא היו לפני שבועיים ולא הגענו להסכמות. לים יש חוזה בהפועל ת"א גם לעונה הבאה ואמרנו לנציגיו שיש שתי אפשרויות, או שהוא יסיים אותו עד הסוף ונלווה אותו בשמחה ליעד הבא שלו, או שיביא הצעה מקבוצה שרוצה אותו, אנחנו נשב איתה ונגיע לסיכום. זה לא קרה".

על הטענה שבין הצדדים יש הסכמה מהעבר שהפועל ת"א לא עומדת בה, אמר היו"ר: "הם כנראה מתכוונים לשיחה שהייתה בינינו שבה אמרתי לנציגיו שלא נעמוד בדרכו אם תגיע הצעה. כנראה שהיא פורשה לא נכון על ידם. לים יש חוזה בהפועל ת"א, ובו אין סעיף יציאה".

ואני מאמין לכל מילה. בתחושה שלי התביעה הזו מקוממת וחצופה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioיפתח16
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

purvis short כתב: 01 פברואר 2021, 16:03 בYNET מצורפת התגובה של רמי:
תגובת רמי כהן, יו"ר הפועל ת"א: "אנחנו לא מופתעים מתביעת הבוררות מצד ים. השיחות האחרונות בינינו בנוגע לנושא היו לפני שבועיים ולא הגענו להסכמות. לים יש חוזה בהפועל ת"א גם לעונה הבאה ואמרנו לנציגיו שיש שתי אפשרויות, או שהוא יסיים אותו עד הסוף ונלווה אותו בשמחה ליעד הבא שלו, או שיביא הצעה מקבוצה שרוצה אותו, אנחנו נשב איתה ונגיע לסיכום. זה לא קרה".

על הטענה שבין הצדדים יש הסכמה מהעבר שהפועל ת"א לא עומדת בה, אמר היו"ר: "הם כנראה מתכוונים לשיחה שהייתה בינינו שבה אמרתי לנציגיו שלא נעמוד בדרכו אם תגיע הצעה. כנראה שהיא פורשה לא נכון על ידם. לים יש חוזה בהפועל ת"א, ובו אין סעיף יציאה".

ואני מאמין לכל מילה. בתחושה שלי התביעה הזו מקוממת וחצופה.
לשם שינוי, ואולי כי זה הכדורסל ולא הכדורגל, גם אני מאמין להנהלה.
לדעתי התביעה מניחה את היסודות למעבר של ים למכבי בסוף העונה, אולי בקצת פחות מ700 אלף דולר
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אין גבול לחוצפה, זה לא ייאמן. תביעה הזויה.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

העיתוי של 22 נקודות נגד מכבי דקדק לסוכנים לעשות שריר, חבל אלו עצות אחיטופל. קבוצה שבאמת תרצה להחתים אותו לתקופה ארוכה (הוא רק בן 20) תהיה מוכנה לשלם השבחה, כרגע זה רעשי רקע שיוצרים חוסר יציבות ביכולת לתכנן קדימה. קבוצה חדשה שתראה את סגנון התנהלות הסוכנים תקח בחשבון שהם בעיתיים. שחקן מדהים סוכנים בעייתיים שמסתכלים על החור של הגרוש ולטווח קצר.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

כל זה כי מרקוס סמארט נפצע ל 3 שבועות?
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

נשמע שמה שהם רוצים זה לקבוע סעיף יציאה (אחרי שחתמו על חוזה ללא סעיף יציאה).
אם זה הולך לבוררות סביר שיקבע שם סעיף יציאה כלשהו, השאלה כמה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אולי אני קצת תמים, אבל אי אפשר ללכת להתאחדות / איגוד / מנהלת או מי שזה לא יהיה ולקרוא רגע את החוזה ולראות את תוקפו? או שאני עד כדי כך תמים.
ההנהלה אמרה משהו נכון: אם השחקן מוגדר כחופשי בתום עונת המשחקים, למה להם ללכת לבוררות? שפשוט יחתום איפה שהוא חפץ וזה יהיה חוקי וכשר.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אפשר כבר להחתים רכז זר?
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Brose כתב: 01 פברואר 2021, 15:58 חוץ מזה בוסטון במצב נוראי כרגע אז אני חושב שיש הרבה קשר
בוסטון רביעית במזרח אחרי הרבה משחקים שהיא לא הייתה בסגל מלא בגלל קורונה. אני מבין שהכוונה היא לפציעות אבל הם יהיו בסדר
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

BigBaller כתב: 01 פברואר 2021, 17:21
Brose כתב: 01 פברואר 2021, 15:58 חוץ מזה בוסטון במצב נוראי כרגע אז אני חושב שיש הרבה קשר
בוסטון רביעית במזרח אחרי הרבה משחקים שהיא לא הייתה בסגל מלא בגלל קורונה. אני מבין שהכוונה היא לפציעות אבל הם יהיו בסדר
לא רק .הם יהיו בסדר אבל הרכזים שלהם איומים השנה למשל חוץ מפרציארד קמבה בנסיגה כנ"ל טיג אדוארדס ווטרס אין לדעת מה קורה שם מאחורי הקלעים אולי הצעה מאירופה אבל כזאת שלא רוצה לשלם את הבייאוט האסטרונמי הזה .רב הנסתר על הגליוי.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

זה בסופו של דבר משא ומתן (קצת מלוכלך אבל נראה לי רגיך) והימור.
יש למדר שני אינטרסים: שיהיה לו מחיר כדי שיוכל להגיד לקבוצות "זה מה שאני עולה" ושהמחיר יהיה נמוך.
הליכה לבוררות בטח תסתיים בזה שהבורר יגיד לצדדים "שבו ותקבעו מחיר", שזה ישיג את הסעיף הראשון. אחר-כך סביר שיחזרו לבורר כי המחיר שהפועל יציעו לא ימצא-חן בעיני הסוכנים של מדר.
ההימור הוא בזה שבכלל לא בטוח שהבורר יהיה בעד ים מדר ולכן יכול להיות שבמקום להיות כמו עכשיו עם גמישות כלשהי ואפשרות להפעיל לחץ על הפועל במעמד החתימה מול הקבוצה הבאה, הוא יהיה עם מחיר קבוע שהוא יותר גבוה ממה שהוא רצה להשיג.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

למה שהבוררות תקבע שצריך לקבוע מחיר?
יש חוזה, ים מדר חתום עליו, הוא ידע (ואם לא אז זאת אשמתו) שאין סעיף יציאה
למה שהבורר יקבע אחרת?
neno
קיבל.ה  33 לייקים

מישהו יודע כמה הוא אמור להשתכר בעונה הבאה?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

Red Wolf כתב: 01 פברואר 2021, 18:49 למה שהבוררות תקבע שצריך לקבוע מחיר?
יש חוזה, ים מדר חתום עליו, הוא ידע (ואם לא אז זאת אשמתו) שאין סעיף יציאה
למה שהבורר יקבע אחרת?
כי בהליכים האלה בדרך כלל מגיעים לפשרה גם אם אין עילה משפטית.
קאס
קיבל.ה  11 לייקים

ילד מניאק וסמרטוט. בושה שהוא קפטן.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Frenzy כתב: 01 פברואר 2021, 18:23 זה בסופו של דבר משא ומתן (קצת מלוכלך אבל נראה לי רגיך) והימור.
יש למדר שני אינטרסים: שיהיה לו מחיר כדי שיוכל להגיד לקבוצות "זה מה שאני עולה" ושהמחיר יהיה נמוך.
הליכה לבוררות בטח תסתיים בזה שהבורר יגיד לצדדים "שבו ותקבעו מחיר", שזה ישיג את הסעיף הראשון. אחר-כך סביר שיחזרו לבורר כי המחיר שהפועל יציעו לא ימצא-חן בעיני הסוכנים של מדר.
ההימור הוא בזה שבכלל לא בטוח שהבורר יהיה בעד ים מדר ולכן יכול להיות שבמקום להיות כמו עכשיו עם גמישות כלשהי ואפשרות להפעיל לחץ על הפועל במעמד החתימה מול הקבוצה הבאה, הוא יהיה עם מחיר קבוע שהוא יותר גבוה ממה שהוא רצה להשיג.
כמה סוכנים יש לשחקן עם 3 ניצחונות
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

BigBaller כתב: 01 פברואר 2021, 19:35
Frenzy כתב: 01 פברואר 2021, 18:23 זה בסופו של דבר משא ומתן (קצת מלוכלך אבל נראה לי רגיך) והימור.
כמה סוכנים יש לשחקן עם 3 ניצחונות
שלושה נצחונות אבל בחירה בדראפט שהגיעה בזכות השקעה גדולה מאוד בסוכנים
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

סמל!
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

התנהגות דוחה. תמשיכו עם האידיאולוגיה של טיפוח השחקן הישראלי ולשחק עם 4 זרים בלבד. נראה שזה משתלם.
נייט
קיבל.ה  52 לייקים

<
נערך לאחרונה על ידי נייט ב 24 מרץ 2021, 02:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

feigenbaum99 כתב: 01 פברואר 2021, 23:16 התנהגות דוחה. תמשיכו עם האידיאולוגיה של טיפוח השחקן הישראלי ולשחק עם 4 זרים בלבד. נראה שזה משתלם.
אני לא בא להגן על ים אבל ביחס של תמורה למשכורת הוא לא סופר אף אחד בליגה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

purvis short כתב: 01 פברואר 2021, 17:04 אפשר כבר להחתים רכז זר?
בריון אלן עוזב את בראונשוויג.
רק אומר.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 פברואר 2021, 03:10
purvis short כתב: 01 פברואר 2021, 17:04 אפשר כבר להחתים רכז זר?
בריון אלן עוזב את בראונשוויג.
רק אומר.
הוא קומבו גארד. קניתי. גם תהיה סגירת מעגל יפה
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

El dudernio כתב: 02 פברואר 2021, 02:20
feigenbaum99 כתב: 01 פברואר 2021, 23:16 התנהגות דוחה. תמשיכו עם האידיאולוגיה של טיפוח השחקן הישראלי ולשחק עם 4 זרים בלבד. נראה שזה משתלם.
אמת. אבל אני מסתכל גם אחורה, על הדקות הרבות, האמון והביטחון שהוא קיבל מהקבוצה בלי שהוא מצדיק זאת, תוך שהקבוצה משלמת על כך מחיר מקצועי. אני לא מצפה ממנו בתמורה להקריב את ההתפתחות המקצועית והכלכלית שלו; אני כן מצפה ממנו לא לירוק לבאר שהוא שתה ממנה. המינימום כעת כשנפתחו לך דלתות והזדמנויות, זה למלא את ההתחייבות החוזית שלך למועדון. ולא לנסות להתנער ממנה, כפי שמשתמע מעמדת המועדון (מן הסתם לא ראיתי את החוזה).

אגב, ביחס לדיבורים פה על בוסטון - כמי שמאוד מאמין בפוטנציאל של ים, וכמי שחשב שיש לו סיכוי להיבחר השנה בסיבוב הראשון לדראפט (החלש יש לומר) - לדעתי, הוא עדיין רחוק מאוד מרמת NBA (בקליעה, בפיזיות ובקבלת ההחלטות). כך שאני לא חושב שבוסטון היא הטריגר לכל העניין.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

feigenbaum99 כתב: 02 פברואר 2021, 10:25
El dudernio כתב: 02 פברואר 2021, 02:20
אמת. אבל אני מסתכל גם אחורה, על הדקות הרבות, האמון והביטחון שהוא קיבל מהקבוצה בלי שהוא מצדיק זאת, תוך שהקבוצה משלמת על כך מחיר מקצועי. אני לא מצפה ממנו בתמורה להקריב את ההתפתחות המקצועית והכלכלית שלו; אני כן מצפה ממנו לא לירוק לבאר שהוא שתה ממנה. המינימום כעת כשנפתחו לך דלתות והזדמנויות, זה למלא את ההתחייבות החוזית שלך למועדון. ולא לנסות להתנער ממנה, כפי שמשתמע מעמדת המועדון (מן הסתם לא ראיתי את החוזה).

אגב, ביחס לדיבורים פה על בוסטון - כמי שמאוד מאמין בפוטנציאל של ים, וכמי שחשב שיש לו סיכוי להיבחר השנה בסיבוב הראשון לדראפט (החלש יש לומר) - לדעתי, הוא עדיין רחוק מאוד מרמת NBA (בקליעה, בפיזיות ובקבלת ההחלטות). כך שאני לא חושב שבוסטון היא הטריגר לכל העניין.
מסכים.

כמו שכתבו כאן זה לדעתי בעיקר סוכנים ויועצים ולא הוא עצמו,
ואני לא אתפלא אם הטריגר פורסם הבוקר אצל הבעלים...
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

כמו שהמועדון יתייחס לעצמו, ככה יתייחסו אליו שחקנים ומאמנים. לא במקרה פרנקו עזב את נהריה ושתק, ובהפועל דיבר חופשי.
כשהמועדון הזה יהיה מקצועני ולא מתנ"ס, הסיכוי של אירועים כאלה לקרות יפחתו.
וזה אומר: להתנהל מקצועית. להביא רכז זר, גם אם יש את ים מדר בסגל. וזה אומר שמאמן לא יגיד אחרי הפסד לגלבוע שהתוצאה משקפת לאור הבדלי הרמות או אחרי דרבי ש"אנחנו לא מתוסכלים", כאילו הוא מאמן את חבל מודיעין. וזה אומר לא להישאר אפילו משחק אחד בלי גבוה זר, כאילו ניצחונות בכלל לא חשובים.
וזה אומר להפסיק להתרפס בפני שחקנים.
להיות מקצוען וגאה וחזק.
כל מה שהפועל כבר לא - איזה חמש שנים. מועדון רופס ומתרפס שאיבד את הכבוד שלו.
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

עצוב ששחקן שנתנו לו את הבמה הכי גדולה ירק לבאר שהוא בא ממנה
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

למה לעזאזל אם בוסטון יכולה לקבל אותו חינם בקום שהיא תשלם עליו 700 אם יש לו קייס הוא ינצח בבוררות והם יקבלו אותו חינם
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

לא הבנתי למה 700 אלף דולר זה סכום שיכול שלטרפד הגעה של שחקן לקבוצת אנביאיי שמגיעה משוק גדול?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

purvis short כתב: 02 פברואר 2021, 10:54 כמו שהמועדון יתייחס לעצמו, ככה יתייחסו אליו שחקנים ומאמנים. לא במקרה פרנקו עזב את נהריה ושתק, ובהפועל דיבר חופשי.
כשהמועדון הזה יהיה מקצועני ולא מתנ"ס, הסיכוי של אירועים כאלה לקרות יפחתו.
וזה אומר: להתנהל מקצועית. להביא רכז זר, גם אם יש את ים מדר בסגל. וזה אומר שמאמן לא יגיד אחרי הפסד לגלבוע שהתוצאה משקפת לאור הבדלי הרמות או אחרי דרבי ש"אנחנו לא מתוסכלים", כאילו הוא מאמן את חבל מודיעין. וזה אומר לא להישאר אפילו משחק אחד בלי גבוה זר, כאילו ניצחונות בכלל לא חשובים.
וזה אומר להפסיק להתרפס בפני שחקנים.
להיות מקצוען וגאה וחזק.
כל מה שהפועל כבר לא - איזה חמש שנים. מועדון רופס ומתרפס שאיבד את הכבוד שלו.
הלכת ממש רחוק עם האג'נדה
המועדון מתמודד בינתיים עם התביעה יפה מאוד.
לקח המון המון זמן, אבל הגיע זר גבוה שיכלנו רק לחלום עליו
ולגבי ההבדל בינינו לבין נהריה. תרשה לי לגחך
כשפרנקו עוזב את נהריה זה פשוט לא ממש מעניין אף אחד, אז גם לא טורחים ללקט ציטוטים מפרנקו
אני ממש מדמיין את הקליק בייט שראיון כזה ינפיק... מת לרפרש כתבה כזאת, למצא עוד פנינים של פרנקו על ההנהלה והקהל של נהריה... מי שישמע.. אולי נשלח את גונטג' שיעשה שיחת טלפון מביכה להנהלת נהריה. זה דאבל ספרד קל כולל הפניה בעמוד הראשי...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Brose
קיבל.ה  10 לייקים

אדום אש כתב: 02 פברואר 2021, 11:29 לא הבנתי למה 700 אלף דולר זה סכום שיכול שלטרפד הגעה של שחקן לקבוצת אנביאיי שמגיעה משוק גדול?
אחרי שראיתי את כתבת ערוץ הספורט אין לי ספק שהנבלות של שימון אחראים לזה הם רוצים לשלם עליו בייאוט
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

ובכן - https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=359775
יחצה את הכביש? מכבי ת"א עוקבת אחר מצבו של ים מדר
הגארד הגיש תביעת בוררות לשחרור מהפועל תל אביב והצהובים העבירו מסרים שישמחו לבדוק ברצינות את צירופו ברגע שזה יקרה. כעת, ימתינו להחלטת הבורר על מנת לפעול
יש מצב שזה רק כדי לזרוק עוד קיסם למדורה וללא כוונה של ממש... אבל וואלה. כך או כך הנבלות עושים עבודה טובה מבחינתם :ass:
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךיפתח16
שליחת תגובה