אשכול זרים מועמדים או מתאימים עכברית.

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

יש שלושה מקומות פנויים. בואו נרכז כאן שמות משמועות או מומלצי הפורום.
לא יכול עם היובש הזה אחרי ההייפ עם תומר.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

טייריק ג'ונס. חתום לדעתי לשלוש שנים נוספות בפזרו, אבל מתאים בול!

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

רדנקו כתב: 24 יוני 2022, 17:28 טייריק ג'ונס. חתום לדעתי לשלוש שנים נוספות בפזרו, אבל מתאים בול!

הוא לא חתום שם, שום סיכוי שהם יצליחו להשאיר אותו לדעתי. בעיניי הוא שווה יורוליג בקלות.
555
קיבל.ה  623 לייקים

עובדים בשקט וזה טוב, אבל משעמםםם
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

קיילב אגאדה חובה
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

אפשר לחפש בצרפת כל מיני שחקנים. לנצל את ההתפרקויות של פריז לבלואה ופו אורטז ולקחת מהן
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

אני אכתוב כאן על כמה שיכולים להתאים לדעתי.
אני אגיד מראש שאין לי מושג כמה אנחנו מתכוונים להשקיע ואם זה תואם או לשחקנים שאני מציע, אבל פרנקו אמר שהוא רוצה שחקנים שהיו במעמדים האלה (כלומר יורוקאפ), אז אני אשתדל לכוון לשחקנים עם קצת יותר ניסיון אירופי.

סנטר:
העמדה הכי קשה. כולם באירופה מחפשים בדיוק את אותו סוג של שחקן, קרי, סנטר שהוא מספיק חזק ופיזי כדי לשלוט בצבע, אבל גם מספיק אתלטי כדי להסתדר בחילופים על גארדים. בגלל זה טייריק כל כך מבוקש. כבר לא כל כך מחפשים את הסנטרים הכבדים והטכניים.
קבאריוס הייז - בן 25, 2.06. שיחק כבר בקאנטו, וילרבאן ובעונה החולפת בבורסאספור הטורקית שהייתה קבוצת מרכז טבלה בטורקיה, אבל בחסות השיטה ביורוקאפ הם הצליחו להגיע לגמר כשבדרך מדיחים את פרטיזן (והוא נבחר ל-MVP של שלב חצי הגמר). סיים את העונה עם ממוצעים של 9.6 נקודות למשחק, 6 ריבאונדים ו-1.5 חסימות למשחק.
בדומה לג'וש מדובר בשחקן התקפה לא מרשים במיוחד. הוא מסוגל לסיים מתחת לסל, בדרך כלל בדאנק, או לקלוע מחצי מרחק כשהוא ממש פנוי, אבל זהו בגדול. מה שכן, קלעי עונשין די טוב. מצד שני, הוא שחקן הגנה מצוין, מאוד אתלטי, מאוד חזק ועם טיימינג מצוין בחסימה. ריבאונדר התקפה מעולה, דווקא בהגנה הוא לפעמים מפספס בבוקסאאוט והמספרים שלו שם לא מספיק טובים.
https://www.youtube.com/watch?v=6HfZ_0f ... =jimmyxalk

ג'וני המילטון - בן 28, 2.13. נדמה לי שכבר היה מועמד אלינו בעבר. התחנה הראשונה שלו באירופה הייתה בדרושפאקה, נתן עונה לא רעה שזיכתה אותו בחוזה בפנרבחצ'ה. השידוך הזה לא כל כך צלח ובאמצע העונה הוא עבר למורנר בר ממונטנגרו, אבל גם שם הוא לא בדיוק כיכב. את העונה הוא התחיל בבית ובאמצע העונה הוא הגיע לאפיון מהמקום האחרון בליגה הטורקית ולא עזר להם להימנע מירידה. 12 משחקים הספיקו לו כדי לסיים כמלך הריבאונדים והחסימות של הליגה הטורקית.
מבחינת נתונים פיזיים מדובר בסנטר NBA. אתלט אדיר, חזק, 2.13. למה הוא לא? כי הוא מאוד לוקה בצד הטכני, כנראה כי התחיל לשחק כדורסל בגיל 16 בטרינידד. ברוב הקריירה שלו עד כה הוא מסיים עם קצת יותר מ-50 אחוז מהשדה, שזה לא טוב לסנטר שמסוגל לעשות לעשות סל רק מתחת לטבעת והוא לא שחקן פוסט אפ. מצד שני, כאמור באמת מדובר במפלצת פיזית ואחד גם עם חוש נהדר לחסימות ולריבאונד.
https://www.youtube.com/watch?v=f_M6581 ... Highlights

שבון תומפסון - בן 29, 2.13. השם האחרון הוא שחקן בפרופיל יותר נמוך וכנראה זול בלא מעט מהשניים הראשונים. עבר לא מעט תחנות בקריירה, כולל שנתיים מוצלחות באוסטנד הבלגית, שנה בפואנלבראדה הספרדית ועוד שנה בבאמברג (פחות מוצלחות). בעונה האחרונה שיחק בג'י ליג והעמיד 13 נקודות למשחק, 11 ריבאונדים וכמעט חסימה למשחק. אם שמתם לב לדמיון בגובה ובגיל להמילטון, אז זה לא מסתיים שם. תומפסון התחיל לשחק כדורסל בגיל 17 בג'מייקה :)
הוא אתלט פחות טוב מהשניים הראשונים, אבל הרבה יותר טכני שקולע באחוזים הרבה יותר גבוהים גם מה-2 וגם מהעונשין. שחקן שיכול לשמש כשחקן מטרה בצבע, לנעול את השומר שלו ולסיים מעליו. חוץ מזה מדובר בריבאונדר אדיר. מספרי הריבאונד שלו פר דקה זה משהו באמת מדהים.
https://www.youtube.com/watch?v=Y0YF2LV ... NBAGLeague

גארד:
אנחנו צריכים שחקן מאוד ורסטילי בעמדה הזו. שחקן שמצד אחד יוכל להוביל כדור כשג'ייקובן לא יהיה, אבל מצד שני לא תהיה לו בעיה לזוז הצידה ולשחק לצידו. עדיף שחקן עם קליעה טובה ואם הוא שומר גם אז מה טוב.
אייזיאה ווייטהד - שם שעלה פה ואני חייב להגיד שאני פחות מתלהב. הוא שחקן טוב, אבל ברמות השכר האלו (די יקר אני משער) אני חושב שאפשר להביא שחקנים יותר טובים ויותר מתאימים. הוא היה שם גדול בקולג'ים וחשבו שיוכל לעשות קריירת NBA, אבל אחרי שנתיים בברוקלין הוא עבר לאירופה.
קומבו גארד גבוה, חזק ואגרסיבי שיודע להגיע לטבעת וגם לסחוט לא מעט עבירות, אבל קליעה מאוד לא יציבה ובאחוזים בינוניים ולא יותר.

כריס דאו - בן 31, 1.88. מניח שכולנו מכירים. שחקן שכבר היה בארץ ועשה עונות טובות במדי נס ציונה וחיפה. הדיח השנה את ירושלים מהמפעל של פיב"א במדי פרומיטיי ואחרי המלחמה באוקראינה עבר לבאמברג.
בעיני מדובר בשחקן שהוא בדיוק מה שאנחנו צריכים. סקורר שיכול לייצר לעצמו, אבל לא אחד שישתלט על המשחק ההתקפה של הקבוצה. יכול להוביל כדור ולייצר מהפיק אנד רול, אבל בדרך כלל ישחק לצד רכז אחר. שחקן מאוד תחרותי, ווינר עם אופי מצוין.

נמשיך כבר ביום אחר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםארבעת המופלאיםאיליץ'
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

נייט רובינסון כתב: 24 יוני 2022, 23:32 קיילב אגאדה חובה
שמעתי שחתם באיזה מקום.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ג'וני המילטון לדעתי יהיה יקר מדי, אם לא הוא אופציה טובה.
הייז בטוח יהיה בטוח יקר מדי. אין שום מצב שאנחנו יכולים להביא שחקן שהצטיין ביורוקאפ.
שבון תומפסון מפלצת בכל מה שקשור לסיומת באיזור הסל וריבאונד, אבל חור הגנתי. אנחנו צריכים סנטר שיהיה עוגן הגנתי, לא אחד שייצר עוד בעיות בהגנה.

כריס דאו חתם בססארי. בכל מקרה הוא שחקן מצוין, אבל עם קליעה בעייתית, כששוב, זה הדבר הראשון שאנחנו צריכים משחקן בעמדה הזאת ומשהו שאי אפשר להתפשר עליו.
מי שיהיה מושלם לעמדה הזאת, ולדעתי דווקא סיכוי סביר שהוא יהיה בהישג ידינו, זה אדם סמית'. קליעה מצוינת, כשהוא נכנס לזון אפשר לזרוק עליו שלושה שומרים וזה לא יעזור (כפי שחווינו על בשרנו), מגיע עד הטבעת בקלות, שחקן שמשחק בקצב גבוה ומפעיל המון לחץ על ההגנה (חשוב מאוד לאזן עם כל השחקנים שיש לנו שאוהבים לשחק לאט), יכול לשחק אחד-על-אחד, פיק אנד רול, יכול גם ליצור לאחרים, שחקן הגנה אנדרייטד (ממבט שטחי רואים שחקן קטן עם מספרי חטיפות נמוכים ומסיקים שהוא חור הגנתי אבל הוא שחקן הגנה טוב).
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

גוני הימלטון נראה חלום !
555
קיבל.ה  623 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 יוני 2022, 02:08 אני אכתוב כאן על כמה שיכולים להתאים לדעתי.
אני אגיד מראש שאין לי מושג כמה אנחנו מתכוונים להשקיע ואם זה תואם או לשחקנים שאני מציע, אבל פרנקו אמר שהוא רוצה שחקנים שהיו במעמדים האלה (כלומר יורוקאפ), אז אני אשתדל לכוון לשחקנים עם קצת יותר ניסיון אירופי.

סנטר:
העמדה הכי קשה. כולם באירופה מחפשים בדיוק את אותו סוג של שחקן, קרי, סנטר שהוא מספיק חזק ופיזי כדי לשלוט בצבע, אבל גם מספיק אתלטי כדי להסתדר בחילופים על גארדים. בגלל זה טייריק כל כך מבוקש. כבר לא כל כך מחפשים את הסנטרים הכבדים והטכניים.
קבאריוס הייז - בן 25, 2.06. שיחק כבר בקאנטו, וילרבאן ובעונה החולפת בבורסאספור הטורקית שהייתה קבוצת מרכז טבלה בטורקיה, אבל בחסות השיטה ביורוקאפ הם הצליחו להגיע לגמר כשבדרך מדיחים את פרטיזן (והוא נבחר ל-MVP של שלב חצי הגמר). סיים את העונה עם ממוצעים של 9.6 נקודות למשחק, 6 ריבאונדים ו-1.5 חסימות למשחק.
בדומה לג'וש מדובר בשחקן התקפה לא מרשים במיוחד. הוא מסוגל לסיים מתחת לסל, בדרך כלל בדאנק, או לקלוע מחצי מרחק כשהוא ממש פנוי, אבל זהו בגדול. מה שכן, קלעי עונשין די טוב. מצד שני, הוא שחקן הגנה מצוין, מאוד אתלטי, מאוד חזק ועם טיימינג מצוין בחסימה. ריבאונדר התקפה מעולה, דווקא בהגנה הוא לפעמים מפספס בבוקסאאוט והמספרים שלו שם לא מספיק טובים.

ג'וני המילטון - בן 28, 2.13. נדמה לי שכבר היה מועמד אלינו בעבר. התחנה הראשונה שלו באירופה הייתה בדרושפאקה, נתן עונה לא רעה שזיכתה אותו בחוזה בפנרבחצ'ה. השידוך הזה לא כל כך צלח ובאמצע העונה הוא עבר למורנר בר ממונטנגרו, אבל גם שם הוא לא בדיוק כיכב. את העונה הוא התחיל בבית ובאמצע העונה הוא הגיע לאפיון מהמקום האחרון בליגה הטורקית ולא עזר להם להימנע מירידה. 12 משחקים הספיקו לו כדי לסיים כמלך הריבאונדים והחסימות של הליגה הטורקית.
מבחינת נתונים פיזיים מדובר בסנטר NBA. אתלט אדיר, חזק, 2.13. למה הוא לא? כי הוא מאוד לוקה בצד הטכני, כנראה כי התחיל לשחק כדורסל בגיל 16 בטרינידד. ברוב הקריירה שלו עד כה הוא מסיים עם קצת יותר מ-50 אחוז מהשדה, שזה לא טוב לסנטר שמסוגל לעשות לעשות סל רק מתחת לטבעת והוא לא שחקן פוסט אפ. מצד שני, כאמור באמת מדובר במפלצת פיזית ואחד גם עם חוש נהדר לחסימות ולריבאונד.

שבון תומפסון - בן 29, 2.13. השם האחרון הוא שחקן בפרופיל יותר נמוך וכנראה זול בלא מעט מהשניים הראשונים. עבר לא מעט תחנות בקריירה, כולל שנתיים מוצלחות באוסטנד הבלגית, שנה בפואנלבראדה הספרדית ועוד שנה בבאמברג (פחות מוצלחות). בעונה האחרונה שיחק בג'י ליג והעמיד 13 נקודות למשחק, 11 ריבאונדים וכמעט חסימה למשחק. אם שמתם לב לדמיון בגובה ובגיל להמילטון, אז זה לא מסתיים שם. תומפסון התחיל לשחק כדורסל בגיל 17 בג'מייקה :)
הוא אתלט פחות טוב מהשניים הראשונים, אבל הרבה יותר טכני שקולע באחוזים הרבה יותר גבוהים גם מה-2 וגם מהעונשין. שחקן שיכול לשמש כשחקן מטרה בצבע, לנעול את השומר שלו ולסיים מעליו. חוץ מזה מדובר בריבאונדר אדיר. מספרי הריבאונד שלו פר דקה זה משהו באמת מדהים.

גארד:
אנחנו צריכים שחקן מאוד ורסטילי בעמדה הזו. שחקן שמצד אחד יוכל להוביל כדור כשג'ייקובן לא יהיה, אבל מצד שני לא תהיה לו בעיה לזוז הצידה ולשחק לצידו. עדיף שחקן עם קליעה טובה ואם הוא שומר גם אז מה טוב.
אייזיאה ווייטהד - שם שעלה פה ואני חייב להגיד שאני פחות מתלהב. הוא שחקן טוב, אבל ברמות השכר האלו (די יקר אני משער) אני חושב שאפשר להביא שחקנים יותר טובים ויותר מתאימים. הוא היה שם גדול בקולג'ים וחשבו שיוכל לעשות קריירת NBA, אבל אחרי שנתיים בברוקלין הוא עבר לאירופה.
קומבו גארד גבוה, חזק ואגרסיבי שיודע להגיע לטבעת וגם לסחוט לא מעט עבירות, אבל קליעה מאוד לא יציבה ובאחוזים בינוניים ולא יותר.

כריס דאו - בן 31, 1.88. מניח שכולנו מכירים. שחקן שכבר היה בארץ ועשה עונות טובות במדי נס ציונה וחיפה. הדיח השנה את ירושלים מהמפעל של פיב"א במדי פרומיטיי ואחרי המלחמה באוקראינה עבר לבאמברג.
בעיני מדובר בשחקן שהוא בדיוק מה שאנחנו צריכים. סקורר שיכול לייצר לעצמו, אבל לא אחד שישתלט על המשחק ההתקפה של הקבוצה. יכול להוביל כדור ולייצר מהפיק אנד רול, אבל בדרך כלל ישחק לצד רכז אחר. שחקן מאוד תחרותי, ווינר עם אופי מצוין.

נמשיך כבר ביום אחר.
יש משחקים מלאים של היורוקאפ?
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יובל כתב:
רדנקו כתב: 24 יוני 2022, 17:28 טייריק ג'ונס. חתום לדעתי לשלוש שנים נוספות בפזרו, אבל מתאים בול!

הוא לא חתום שם, שום סיכוי שהם יצליחו להשאיר אותו לדעתי. בעיניי הוא שווה יורוליג בקלות.
אני זוכר שראיתי באיזה כתבה עליו מזמן שנפצע שהוא האריך חוזה. אבל לא מוצא אותה ולא רואה לזה שום אזכור במקום אחר.
לגבי להשאיר אותו שם אני מסכים לגמרי.

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

יובל כתב:ג'וני המילטון לדעתי יהיה יקר מדי, אם לא הוא אופציה טובה.
הייז בטוח יהיה בטוח יקר מדי. אין שום מצב שאנחנו יכולים להביא שחקן שהצטיין ביורוקאפ.
שבון תומפסון מפלצת בכל מה שקשור לסיומת באיזור הסל וריבאונד, אבל חור הגנתי. אנחנו צריכים סנטר שיהיה עוגן הגנתי, לא אחד שייצר עוד בעיות בהגנה.

כריס דאו חתם בססארי. בכל מקרה הוא שחקן מצוין, אבל עם קליעה בעייתית, כששוב, זה הדבר הראשון שאנחנו צריכים משחקן בעמדה הזאת ומשהו שאי אפשר להתפשר עליו.
מי שיהיה מושלם לעמדה הזאת, ולדעתי דווקא סיכוי סביר שהוא יהיה בהישג ידינו, זה אדם סמית'. קליעה מצוינת, כשהוא נכנס לזון אפשר לזרוק עליו שלושה שומרים וזה לא יעזור (כפי שחווינו על בשרנו), מגיע עד הטבעת בקלות, שחקן שמשחק בקצב גבוה ומפעיל המון לחץ על ההגנה (חשוב מאוד לאזן עם כל השחקנים שיש לנו שאוהבים לשחק לאט), יכול לשחק אחד-על-אחד, פיק אנד רול, יכול גם ליצור לאחרים, שחקן הגנה אנדרייטד (ממבט שטחי רואים שחקן קטן עם מספרי חטיפות נמוכים ומסיקים שהוא חור הגנתי אבל הוא שחקן הגנה טוב).
אדם סמית זה בדיוק השחקן שאני מדבר עליו כבר יותר מחודש.
ועוד דבר שאני מעריך זו העובדה שהושיבו אותו בצד לאורך כל הפלייאוף על ונראה שהוא לא הוציא ציוץ והמשיך לעודד ולתמוך בכל הכוח.
בהתחשב בעובדה שהגארד שאנחנו אמורים להביא יהיה כנראה שחקן גיבוי בליגה וישחק רק באירופה, אני חושב שזו תכונה חשובה מאוד.

555
קיבל.ה  623 לייקים

תציע לנו מועמדים לעמדה 3 הוקיץ...
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

זורק עוד שם מעניין לעמדה 5:
ויטאליס צ'יקוקו (בן 31 , 2.08) , שיחק בשנה האחרונה בפו אורטז ובשנה שלפני זה בפריז לבלואה. לאור ההתפרקות הכלכלית של פו אורטז אפשר יהיה לנסות ולהביא אותו.
ממבט חלקי הוא אתלטי מאוד, חוסם טוב וריבאונדר טוב, ויחסית קולע באחוזים סבירים בצבע. המינוס הוא בעונשין. היו לו עונות של 70 אחוז ועונה שעברה מעל ל50 אחוז.
על פניו אופציה מעניינת בעיקר בגלל הניסיון ביורוקאפ ושיתוף הפעולה עם גינת במשך שנה אחת בפריז.
מצרף וידאו
הפוסט קיבל לייק אחד555
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

יובל כתב: 25 יוני 2022, 03:57 ג'וני המילטון לדעתי יהיה יקר מדי, אם לא הוא אופציה טובה.

הנחתי שהייז יהיה יקר מדי, אבל האמת היא שההצטיינות הזו יותר קשורה לשיטת המשחקים מאשר לכל דבר אחר. בסוף מדובר בשחקן שמעמיד מספרים בינוניים בקבוצת מרכז בטורקיה.
תומפסון לא חור בעיני, אבל אני מסכים שהגנה זה לא הטיקט שלו. מה שכן, צריך לזכור שהגנה זה לא מספיק. העונה החולפת הוכיחה שאנחנו צריכים מישהו שהוא ריבאונדר ונוכחות מסיבית מתחת לסל. כמו שאמרתי, עמדה קשה.
כמובן שאתה צודק שכריס דאו חתם בססארי, לא שמתי לב. ואני מסכים לגבי אדם סמית', אחלה שחקן, שומר טוב ועושה רושם של בחור נטול אגו. אוהדי חולון מאוד אוהבים אותו.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אין לך לתת לעמדה 3?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

יש לי כמה רעיונות, אני אכתוב מחר.
ASAFABADI
קיבל.ה  176 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 יוני 2022, 02:08 אני אכתוב כאן על כמה שיכולים להתאים לדעתי.

סנטר:

גארד:

נמשיך כבר ביום אחר.
אני באמת מתעניין, איך אתה יודע את כל זה?
אתה רואה ממש משחקים שלהם בליגה המונטנגרית במשך העונה?
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

קודם כל, זה לא ליגה מונטנגרית זה ליגה אדריאטית :)
ואני משתדל שלא להציע שחקנים שלא ראיתי לפחות במשחק אחד. מן הסתם זה יותר פשוט ככל שהשחקן בפרופיל יותר גבוה, כלומר שיחק במסגרות שאני אשכרה יכול לראות.
את כריס דאו כולנו מכירים, איזיאה ווייטהד שיחק נגד חולון עם בשיקטאש וראיתי אותו גם בקולג', ג'וני המילטון היה ביורוליג עם פנרבחצ'ה ולפני זה ביורוקאפ עם דרושפאקה.
מן הסתם משחק אחד או אפילו כמה בודדים זה לא מספיק כדי לקבוע בוודאות לגבי שחקן, אבל יחד עם סטטיסטיקות ותקצירים אפשר לקבל תמונה לא רעה.
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

אגדה חתם בקנדה, נותן מספרים יפים (6 אס' למשחק). הליגה שם מסתיימת באמצע אוגוסט אם אני מבין נכון
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

מה הסיכוי להביא למשל את זאק לידיי? שחקן מצוין ששיחק בישראל בעבר
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

רק הפועל כתב: 26 יוני 2022, 01:02 מה הסיכוי להביא למשל את זאק לידיי? שחקן מצוין ששיחק בישראל בעבר
לא קיים. הוא היה מצוין בפרטיזן השנה וכנראה שימשיך איתם לירוליג בעונה הבאה
555
קיבל.ה  623 לייקים

מחכה כבר שעות..
הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
555
קיבל.ה  623 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 יוני 2022, 23:24 יש לי כמה רעיונות, אני אכתוב מחר.
עדיין מחכה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

טוב, סמול פורוורדים. אגיד שוב שההבנה שלי בענייני שכר היא לא הכי טובה ואם יש כאן כאלה שהם מחוץ לטווח המחירים שלנו אני בטוח שיש פה משתמשים שיוכלו לתקן.

נתחיל עם ג'יימס בלקמון, בן 27, 1.93. שיחק נגד ירושלים העונה במדי קרשיאקה. זה שחקן שלפני העונה האחרונה בחיים לא הייתי מדמיין שיכול להגיע אלינו, אבל עם הטיפוס הכלכלי שלנו והעונה החלשה יחסית שהוא נתן, אולי זה אפשרי. אני מת על השחקן הזה עוד מאז שראיתי אותו בג'י ליג לפני כמה שנים טובות. מאז הוא הגיע לאירופה ונתן עונות מצוינות באיטליה וטורקיה, והעונה כאמור בקרשיאקה הוא נתן מספרים די חלשים - 7.5 נקודות למשחק ב-13 דקות בלבד. האמת, כשראיתי אותם נגד ירושלים לא היה ברור לי למה הוא שיחק כל כך מעט, הוא היה מצוין.
סמול פורוורד די נמוך (האמת היא שהוא סקנד גארד במקור, אבל בעיני עמדה 3 יותר מתאימה לו), אבל מאוד רחב עם מוטת ידיים ארוכה. מאוד אינטליגנטי במשחק ההתקפה שלו. הוא לא האתלט הכי גדול בעולם, אבל יש לו קליעה מצוינת והוא יודע להשתמש בגוף שלו ולהגיע לטבעת בצורה מאוד אלגנטית.
https://www.youtube.com/watch?v=yQxMBRn ... =Manolo77

אנתוני בראון - בן 29, 2.01. סיים את העונה במדי ראשון. אמנם לא היה נראה שם מי יודע מה מרשים (ובכל זאת נתן למעלה מ-15 נקודות למשחק ו-5 ריבאונדים), אבל כל הקבוצה הזו הייתה קטסטרופה. לפני זה כבר נתן עונה טובה מאוד בלבלואה הצרפתית יחד עם גינת ועוד עונה טובה בלימוז'.
שחקן מאוד מוכשר. גבוה, ארוך, אתלטי, קליעה מצוינת וגם כדרור ממש טוב ביחס לגובה שלו. יש לו את החבילה ההתקפית המושלמת. הבעיה שלו זה שהוא נורא רך משני צידי המגרש. הרבה פעמים יעדיף את הזריקה הקשה מבחוץ על פני לחדור לצבע וליצור מגע. עדיין שחקן סופר מוכשר שלדעתי יכול להיות שיחוק.
https://www.youtube.com/watch?v=FnVKcS8 ... nnel=tom16

אוברי דוקינס - בן 27, 1.98. שיחק בעונה החולפת בטורק טלקום הטורקית והעמיד שם מספרים יפים למרות שהקבוצה הייתה די בתחתית וגם הודחה מהיורוקאפ בשלב הראשון בפלייאוף. שחקן שעושה קצת מכל דבר. קולע, חודר, עושה הרבה חיתוכים לסל, שומר אקטיבי, ריבאונדר אקטיבי. שחקן בלי אגו שאין לו בעיה לשחק אוף דה בול ולעשות עבודה שחורה, אבל גם מאוד מוכשר ואתלטי. לא יודע אם אנחנו יכולים לעמוד בשכר שלו, אבל אם כן מדובר באופציה מצוינת.
https://www.youtube.com/watch?v=F3vrNrG0avU

קיילב אגאדה - אין צורך להציג. אני רק אגיד שמדובר לכאורה בהתאמה לא משהו לשאר הסגל בכל הנוגע לקליעה, אבל במקרה שלו מדובר בכזה שחקן משני צידי המגרש שאם יש אפשרות להביא צריך לקפוץ על זה בלי קשר לענייני התאמות.
הפוסט קיבל 2 לייקים555אדום אש
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

בהנחה וג’יימס יאנג בריא, לא פשוט עדיף לנו להשאיר אותו ולסגור את בעמדה הזאת?
סבסטיאן סימרוטיץ
קיבל.ה  37 לייקים

דואו, אגאדה והייז הספיקו לחתום בקבוצות. אדם סמית אופציה נהדרת בעיניי, וויטהאד שחקן טוב אבל פחות מה שאנחנו צריכים לדעתי. אנתוני בראון ודוקינס נראים מצוינים, בלקמון נמוך חלש וכבר מבוגר. גוני המילטון התאמה מושלמת בעיניי, תומפסון באמת לא שומר כמו שכתבו כאן אז פחות מתאים כי הגנה זה הדבר הכי חשוב בסנטר שיגיע.
"אתמול היה טוב ויהיה גם מחר"
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 27 יוני 2022, 15:29 דואו, אגאדה והייז הספיקו לחתום בקבוצות. אדם סמית אופציה נהדרת בעיניי, וויטהאד שחקן טוב אבל פחות מה שאנחנו צריכים לדעתי. אנתוני בראון ודוקינס נראים מצוינים, בלקמון נמוך חלש וכבר מבוגר. גוני המילטון התאמה מושלמת בעיניי, תומפסון באמת לא שומר כמו שכתבו כאן אז פחות מתאים כי הגנה זה הדבר הכי חשוב בסנטר שיגיע.
אגאדה חתם בליגה הקנדית שנגמרת באוגוסט. לא אמור להפריע.
בלקמון בן 27, מה מבוגר?
סבסטיאן סימרוטיץ
קיבל.ה  37 לייקים

הוקיץ' כתב: 27 יוני 2022, 16:21
סבסטיאן סימרוטיץ כתב: 27 יוני 2022, 15:29 דואו, אגאדה והייז הספיקו לחתום בקבוצות. אדם סמית אופציה נהדרת בעיניי, וויטהאד שחקן טוב אבל פחות מה שאנחנו צריכים לדעתי. אנתוני בראון ודוקינס נראים מצוינים, בלקמון נמוך חלש וכבר מבוגר. גוני המילטון התאמה מושלמת בעיניי, תומפסון באמת לא שומר כמו שכתבו כאן אז פחות מתאים כי הגנה זה הדבר הכי חשוב בסנטר שיגיע.
אגאדה חתם בליגה הקנדית שנגמרת באוגוסט. לא אמור להפריע.
בלקמון בן 27, מה מבוגר?
לגבי אגאדה, מחילה, לא ידעתי. בלקמון התבלבלתי עם שחקן אחר אבל הנקודות האחרות של נמוך ודי חלש נכונות. לא השחקן שאנחנו צריכים.
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

מת לדעת אם אגאדה נמצא ברשימה של פרנקו.
ואם בכלל יש מה לדבר איתו עכשיו כשהוא עדיין לא סיים את העונה.
שחקן מטורף.
סבסטיאן סימרוטיץ
קיבל.ה  37 לייקים

Maor כתב: 27 יוני 2022, 17:18 מת לדעת אם אגאדה נמצא ברשימה של פרנקו.
ואם בכלל יש מה לדבר איתו עכשיו כשהוא עדיין לא סיים את העונה.
שחקן מטורף.
לא חושב שזה ריאלי כלכלית, הוא אומנם שחקן על אבל לא מה שצריך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

איך אגאדה לא הגיע ל-NBA?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

מקווה שפרנקו לא ימתין עד ספטמבר כדי לסגור את סגל הזרים, כמו שהיה בעונות קודמות... ממתינים וממתינים ובסוף נשארים עם שאריות כי את כל הטובים כבר חטפו.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
beny
קיבל.ה  247 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 28 יוני 2022, 08:18 מקווה שפרנקו לא ימתין עד ספטמבר כדי לסגור את סגל הזרים, כמו שהיה בעונות קודמות... ממתינים וממתינים ובסוף נשארים עם שאריות כי את כל הטובים כבר חטפו.
אם לא יחכה איזה תירוץ יהיה לו לטוס לווגאס
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

מה עושה לטביוס וויליאמס בימים אלו?
מרוב דיבורים על טייריק ג׳ונס שכחתי מהפלא הזה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

חור בהגנה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

covid bryant כתב: 30 יוני 2022, 23:40

:whome:
הסבר לאנשים חסרי הבנה כמוני?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
שליחת תגובה