מנויים 22/23

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא, טענתי, כמו שאני מניח שאתה מבין, שלשלוח אדם פרטי בנושא עקרוני שקשור לתפקיד העמותה בקבוצה לבכות לרמיל'ה זו הסטה קלאסית של הדיון ממהותו.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדיהלום14אדום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

בתור מי שהיה אחראי בעבר על כל האופרציה של חידושי חברות וששפך פה (ובפורומים אחרים) קיתונות של ביקורת בנושא, אני פחות או יותר הבנאדם האחרון בעולם שצריך לשכנע אותו שהעמותה לא עושה מספיק בשביל לשמר ולהגדיל את מספר החברים ושככל הנראה המצב הנוכחי נוח להנהלה.
זה לא משנה את העובדה שיש להנהלה את מלוא המנדט לקבל החלטה קרדינלית בלי להעמיד זאת להצבעת חברי העמותה. כמו גם מרבית ההחלטות הקרדינליות שהתקבלו ע"י ההנהלה בעבר. וזה לא עניין פורמלי, זה לא איזשהו באג. למעשה אין לי מושג על סמך מה החלטת שעמותת האוהדים קמה כדי שלכל אוהד תהיה השפעה על כל החלטה קרדינלית. מיום הקמתה של העמותה נבחר מודל של דמוקרטיה ייצוגית, שמנהלים נבחרים מקבלים החלטות. הנושאים היחידים שהוחרגו הם מכירת זכויות ניהול (מסיבות ברורות) ושינוי שם/סמל (סעיף שאני הכנסתי אגב למיטב זכרוני). כך מי שיש לו בעיה עם מודל של דמוקרטיה ייצוגית שכזו זה בסדר גמור, מוזמן לנסות לשנות זאת בדרכים הקבועות בתקנון. או לחילופין להחליט שאינו רוצה להיות חבר בארגון שכזה. גם בסדר גמור. אבל אי אפשר להכחיש את המציאות והיא שזה המודל שהעמותה קבעה מיום היווסדה ויש להנהלה בהחלט את מלוא הלגיטימיות גם להתנהל בהתאם.

לגבי נושא הזמינות - מי שרוצה לקבל מענה מההנהלה (באמת רוצה ולא סתם בשביל לצאת גיבור מקלדת) אין לי ספק שיכול לעשות זאת בשלל דרכים. לדבר איתם לפני/אחרי משחקים במהלך העונה. כתיבת מכתב למייל העמותה או לפייסבוק. לכתוב לאחד מחברי ההנהלה ישירות בפייסבוק וגם שם ככל הנראה יקבל מענה.יש לא מעט דרכים. זה נראה לי לגמרי הגיוני, לגיטימי ומספק לעמותה עם אלפי חברים שמנהלת מועדון עם מאות אלפי אוהדים. מי שחושב אחרת קצת חי בסרט וכנראה לא מבין מה זה אומר באופן פרקטי לעמוד בראש ארגון מתוקשר שמייצג מאות אלפי אנשים שמושקעים בו רגשית.

והאמת שמניסיוני באופן מפתיע מי שממש רוצה לקבל מענה ישירות מרמי כהן סיכוי טוב שיצליח לעשות זאת. יש לי הרבה ביקורת על רמי. אבל גם הרבה הערכה. ואני מעריך אותו בין השאר גם בגלל שהוא שהוא בהחלט בנאדם זמין, נגיש, ונחמד בהרבה ממרבית האנשים במעמדו. הרבה (הרבה) יותר ממה שאני הייתי מסוגל לספוג לו הייתי במקומו. מניסיוני הוא מקדיש כמות גדולה למדי מזמנו בלדבר עם אוהדים ולענות להם. מן הסתם לרוב זה נסגר בהתכתבות קצרה (יותר או פחות), אבל לפעמים גם בשיחות. מי שמרגיש שלא קיבל מענה בערוצים קונבנציונליים וחייב, פשוט חייב, לכתוב לו ישירות מוזמן לפנות אליי בהודעה פרטית.
אני לא מציע את זה כי זה לדעתי איך שהעמותה צריכה להתנהל. וגם לא כי אני חושב שזה ישנה משהו בהחלטות. זה לא, וטוב שכך. אני מציע את זה כי זה פשוט עושה עוול לרמי שמישהו יקבל רושם שזה שהוא לא יודע איך לפנות ישירות לרמי אומר שחוסמים אותו מלהשפיע על מקבלי ההחלטות שחיים במנותק מציבור חברי העמותה. זה פשוט לא נכון.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyפרימו לויאיליץ'
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אתה ממשיך להגיב לא לעניין, לא יודע אם כי אתה לא קורא או בכוונה. הבעיה היא לא כמה רמי כהן חברמן או לא חברמן. הבעיה היא שהחלטות מהסוג הזה בקבוצת אוהדים מתפקדת צריכות לעבור דרך לפחות דיון באסיפה כללית, אם לא הצבעה, והן כבר תקופה ארוכה לא עוברות. מי שמקבל היום החלטות בקבוצה זה רמי כהן ואבי זיידנברג, ותן לי להבטיח לך שגם אחרי "הבחירות" לעמותה זה יהיה המצב. הפועל כבר לא קבוצת אוהדים, וההתנהלות בנושא היורוקאפ רק מדגישה את זה. אני חושב שנכון וראוי מצד רמי כהן לבוא ולדבר על זה ישירות ובאופן פתוח, ושהמחויבות שלו כ"יור העמותה" הייתה להעלות את זה לדיון. הוא כנראה חושב אחרת. זה לא עושה אותו פחות חברמן, זה כן עושה אותו יותר מנהיג ומנהל גרוע.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדטכנית לארז
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

התגובות היחידות שלא לעניין הן שלך. החלטות מהסוג "הזה" לא "צריכות" לעבור דיון בשום מקום. אתה החלטת שהן "צריכות". ובאותה הזדמנות החלטת שאם הן לא, אז העמותה לא מתפקדת.
דעה לגיטימית כשלעצמה. רק שזה עומד בניגוד מוחלט לאיך שנקבע שהעמותה תתפקד מיום הקמתה.
באותה הזדמנות גם טענת שאי אפשר לפנות להנהלה " מבלי להיות חברים של חברים" של רמי. שזה, כאמור, פשוט לא נכון. אולי התשובה שתתקבל לא מוצאת חן. אולי יקח זמן לענות, ואולי יהיה צריך קצת לנדנד. אבל זה פשוט לא המציאות. מה לעשות.

אתה בהחלט צודק שההחלטות בפועל מתקבלות ע"י רמי ואבי זיידנברג. זה המצב כבר משנת 2011. והוא באמת גורם (ותוצאה) של זה שהעמותה לא מתפקדת בפועל. זה לא משנה את העובדה שקבלת החלטה חשובה בפורום ההנהלה בלי העלאתה להחלטת/דיון החברים היא מה שנעשה רוב הזמן מיום הקמת העמותה ושתואם לחלוטין לחזון ניהול העמותה כפי שנוסח מיומה הראשון.
אם הטענה היא שככה עמותת אוהדים לא צריכה להתנהל, אז היא מגיעה קצת באיחור וככל הנראה לא תואמת לדעת מרבית חברי העמותה שלרובם עד היום זה בקושי הפריע.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

זה ממש לא המצב מאז 2011, לא באופן שבו זה מתנהל בשנים האחרונות.
כמה חברי עמותה לדעתך ידעו מי זה אבי זיידנברג לפני העונה האחרונה?
כמה החלטות התקבלו כשהן סותרות באופן מפורש החלטות קודמות שהתקבלו על ידי חברי העמותה ומבלי שהתנהל לגביהן דיון נוסף?
די נו בחייאת.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 01:03 זה ממש לא המצב מאז 2011, לא באופן שבו זה מתנהל בשנים האחרונות.
כמה חברי עמותה לדעתך ידעו מי זה אבי זיידנברג לפני העונה האחרונה?
כמה החלטות התקבלו כשהן סותרות באופן מפורש החלטות קודמות שהתקבלו על ידי חברי העמותה ומבלי שהתנהל לגביהן דיון נוסף?
די נו בחייאת.
אפשר פירוט לאותן החלטות שסתרו באופן מפורש החלטות קודמות?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לפי דיווח לגבי האסיפה אליה התכוונתי, יש החלטה מ2018 לפיה הפועל תכנס לאירופה על בסיס מיקום ולמפעלים של פיבא בלבד. לא הייתי שם בעצמי אבל הדיווח לפי התרשמותי אמין.
אינתי עומרי, הפועל.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 09:54 לפי דיווח לגבי האסיפה אליה התכוונתי, יש החלטה מ2018 לפיה הפועל תכנס לאירופה על בסיס מיקום ולמפעלים של פיבא בלבד. לא הייתי שם בעצמי אבל הדיווח לפי התרשמותי אמין.
ב2018 לא היה צריך לקבל החלטה כזו כי הפועל הייתה בפינל פור.
ב2020 הפועל סיימה מקום 9 או 10 ושיחקה באירופה
אבל אני מבין למה הדיווח נראה לך אמין.הוא מתלבש טוב לאג'נדה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

א.ב כתב: 20 יוני 2022, 10:03
האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 09:54 לפי דיווח לגבי האסיפה אליה התכוונתי, יש החלטה מ2018 לפיה הפועל תכנס לאירופה על בסיס מיקום ולמפעלים של פיבא בלבד. לא הייתי שם בעצמי אבל הדיווח לפי התרשמותי אמין.
ב2018 לא היה צריך לקבל החלטה כזו כי הפועל הייתה בפינל פור.
ב2020 הפועל סיימה מקום 9 או 10 ושיחקה באירופה
אבל אני מבין למה הדיווח נראה לך אמין.הוא מתלבש טוב לאג'נדה
הדיון למיטב הבנתי היה לפני ההעפלה לפיינל פור ועם מחשבה על אירופה בשנה שלאחר מכן.
אינתי עומרי, הפועל.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

האם הנושא היה על סדר היום של האסיפה?
מה התקיימה הצבעה?
מה היה נוסח ההחלטה שהתקבלה?
ובמידה והייתה כזו החלטה לפני 4 שנים, איך הלכנו לאירופה מהמקום ה10 לפני שנתיים?
משהו לא מסתדר לי
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הדיון למיטב הבנתי נגע בשתי נקודות עקרוניות:
א. השתתפות במפעלים של יולב לעומת פיבא.
ב. עלייה על בסיס מיקום.

לא יודע לענות לך למה למרות ההחלטה שהתקבלה הפועל ניגשה למוקדמות המפעל של פיבא בלי דיון נוסף, אבל לפי ראות עיניי ההחלטה הנוכחית שכוללת הצטרפות ליולב היא קריטית יותר מבחינת סטייה מההחלטה המקורית ומחייבת עוד יותר את קיומו של דיון נוסף (הרי במציאות הפח של הכדורסל האירופי גם פיבא משריינת קבוצות. להבדיל היא לא זו שמובילה את הקו הזה ודוגלת בו כאג'נדה).
אינתי עומרי, הפועל.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

אם אכן היתה החלטה כזאת ב-2018 אזי צודקים טכנית וצורר שצריך היה לקים על כך הצבעה נוספת.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

איזה מפעל של יולב, היה רלוונטי ב2018?
לי לא זכור דיון כזה ונראה שעד לפני שבוע אף אחד לא זכר דיון כזה גם לא ב2020
אבל אתה אומר שהדיווח אמין אז הוא אמין
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

גם לי לא זכורה שום החלטה כזו של האסיפה
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הייתה החלטה כזו וזה מגיע מאנשים שאני סומך על הדיווח שלהם. מוזמנים אתם הפעם לפנות לאדון רמי כהן או חברי הנהלה אחרים שנכחו שם ולשאול אם הדיווח מהימן (ושוב, רק מדגיש עד כמה כל ענייני העמותה, בכל הקשור לשותפות בהחלטות עקרוניות הנוגעות למועדון, הם לא רלוונטיים. העיקר רוצים על זה 400 שקל).
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה ערכי אבל.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

האירופה ב2020 זה לא היה הליגה הבלקנית עם כל הסיפור של הקורונה?
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

הפועל כתב: 20 יוני 2022, 12:12 גם לי לא זכורה שום החלטה כזו של האסיפה
גם לי לא ולכן כתבתי אם
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

כמה מנויים נמכרו כבר
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

כולם הביתה כתב: 20 יוני 2022, 16:19 כמה מנויים נמכרו כבר
מעל 2000. עכשיו עם תומר צפי לסולד אאוט תוך כמה ימים
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

רכשתי עכשיו 2 מנויים וכבר כמעט שאין אפשרויות.
1-2 סולד אאוט
ב4 נשארו רק בצדדים וממש מעטים.

רוצו, עוד רגע נגמר.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אם באמת הכיוון הוא "סולד אאוט" אז אני דווקא חושב שצריך לעשות מה שחיפה עשו ולהשאיר כרטיסים "רגילים".
כמה מנויים אנחנו יכולים למכור? 3000? שימכרו 2500 וישאירו 500 לאנשים (כולל ילדים) שלא יכולים לעשות מנוי.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 יוני 2022, 16:26 אם באמת הכיוון הוא "סולד אאוט" אז אני דווקא חושב שצריך לעשות מה שחיפה עשו ולהשאיר כרטיסים "רגילים".
כמה מנויים אנחנו יכולים למכור? 3000? שימכרו 2500 וישאירו 500 לאנשים (כולל ילדים) שלא יכולים לעשות מנוי.
בכל המשחקים למעט מכבי-ירושלים-חולון אפשר למכור כרטיסים על חשבון הקבוצה האורחת שלא מביאה קהל. יהיו גם את המשחקים באירופה.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 יוני 2022, 16:26 אם באמת הכיוון הוא "סולד אאוט" אז אני דווקא חושב שצריך לעשות מה שחיפה עשו ולהשאיר כרטיסים "רגילים".
נשארו פחות מ100 לפי אתר לאן.
וטוב שכך, המועדון מבטיח הכנסה ולמשחקים היותר קטנים בטוח שאוהד בלי מנוי יצליח לקנות ניקוב.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

יותר פשוט ויותר משתלם לתת למנויים למכור כרטיסים בצורה חוקית ונוחה כשלא מגיעים למשחקים, בכל משחק למעט מכבי\ירושליים יהיו הרבה מאוד כרטיסים למכירה.
אני יכול להעיד על עצמי שאומנם עשיתי מנוי אבל מתוך ידיעה שאני אגיע אולי לחצי מהמשחקים.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הכל אלקטרוני היום, מה שצריך זה שיהיה יכולות לאנשים למכור את הכרטיס שלהם בצורה מסודרת דרך האתר של לאן.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

מילפורד כתב: 20 יוני 2022, 16:44 הכל אלקטרוני היום, מה שצריך זה שיהיה יכולות לאנשים למכור את הכרטיס שלהם בצורה מסודרת דרך האתר של לאן.
שכל אוהד יוכל לסמן "אני לא מגיע" על כרטיס מסוים שיפתח למכירה במחיר עלות ובמידה וימכר הכרטיס יועבר אליו מזומן/כסף לבזבז בחנות של המועדון/תרומה לעמותה

ואם אפשר לא דרך לאן ברכה
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

טכנית לארז כתב:אם באמת הכיוון הוא "סולד אאוט" אז אני דווקא חושב שצריך לעשות מה שחיפה עשו ולהשאיר כרטיסים "רגילים".
חיפה עשו את זה כדי שעדיין תהיה משמעות למועדון גריין ומנויי חוץ שלהם.
אם אצלנו היו רוצים את העמותה היו עושים משהו דומה.
בכל מקרה לא הכל יצא למכירה ישאירו כמות קטנה בצד.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

בקיצור מה המספר מינויים כבר
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

כל רגע שלא יוצא פוש לכל אוהד שעשה מנוי, עם לינק לרכישת חולצה של תומר גינת..
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדס כתב: 20 יוני 2022, 17:11 כל רגע שלא יוצא פוש לכל אוהד שעשה מנוי, עם לינק לרכישת חולצה של תומר גינת..
מת לעשות מנויי...

לצערי זה אומר לעשות מנוי גם לילד בן ה 9 ולך תחזור כל משחק לאשקלון / תגיע אחרי עבודה עם הפקקים של אילון....

עד שלא תהיה תחבןרה ציבורית שמתכתבת עם האירועים זה פשוט לא הגיוני...
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

נראה לפי לאן שנשארו פחות ממאה מנויים לקנות...
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

El dudernio כתב: 20 יוני 2022, 17:26
האדס כתב: 20 יוני 2022, 17:11 כל רגע שלא יוצא פוש לכל אוהד שעשה מנוי, עם לינק לרכישת חולצה של תומר גינת..
מת לעשות מנויי...

לצערי זה אומר לעשות מנוי גם לילד בן ה 9 ולך תחזור כל משחק לאשקלון / תגיע אחרי עבודה עם הפקקים של אילון....

עד שלא תהיה תחבןרה ציבורית שמתכתבת עם האירועים זה פשוט לא הגיוני...
זה כבר לא כ"כ רלוונטי היות ולא נשארו ממש מנויים למכירה (כרגע יש רק בשער 4 ואין כמעט מושבים צמודים, רק בודדים)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

שמח בשביל הפועל
עצוב בשבילי.אף פעם לא קרה לי שלא היו כרטיסים כשהגעתי לארץ.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

צריך לזכור שיש מנויים ששמורים למחדשים ב-10 ימים הקרובים.

מניח שיהיו כאלו שלא יחדשו מסיבות כאלה ואחרות (שנשגבות מבינתי :sh-grin: ), ואז ישתחררו עוד כמה מנויים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אונישנקו כתב:צריך לזכור שיש מנויים ששמורים למחדשים ב-10 ימים הקרובים.

מניח שיהיו כאלו שלא יחדשו מסיבות כאלה ואחרות (שנשגבות מבינתי :sh-grin: ), ואז ישתחררו עוד כמה מנויים.
אני מכיר משפחה שעוברת לארהב ולא יחדשו מן הסתם. מניח שיש עוד בודדים כאלו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

Chegi כתב: 20 יוני 2022, 18:05
אונישנקו כתב:צריך לזכור שיש מנויים ששמורים למחדשים ב-10 ימים הקרובים.

אני מכיר משפחה שעוברת לארהב ולא יחדשו מן הסתם. מניח שיש עוד בודדים כאלו.
אבל אז גם המחיר יקפוץ לא?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

צריך להתחיל למכור מנויים לאירופה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Pumpkin
קיבל.ה  15 לייקים

רמי כהן אמר עכשיו ב-103FM שמכרו עוד כ-400 מנויים בשלוש השעות מאז שגינת חתם
1923
קיבל.ה  14 לייקים

נראה כאילו נותרו עשרות בודדות של מינויים
יש מצב שיש עוד כמה מאות מינויים מעונה שעברה שטרם חידשו?
שליחת תגובה