סקר עקרונות לעתיד, מה יותר חשוב לך?

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה

איזה עיקרון יותר חשוב לך?

תחרותיות/הישגיות
39
80%
צביון ישראלי לקבוצה/ליגה
9
18%
נמנע/לא יודע/אין לי תשובה
1
2%

סך הכול הצבעות: 49
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בהתעלם מהאספקט הכלכלי (וכן, אני יודע שזה עשוי הכל לקום ולפול על האספקט הזה), איזה ״עיקרון״ יותר חשוב לכם.ן?

השאלה היא למעשה האם לדעתכם.ן צריך לרשום בשנים הבאות חמישה (או המקסימום המותר בחוק) זרים לכל משחק או להמשיך במדיניות שאנחנו משחקים עם לא יותר מארבעה זרים בכל משחק.

אני בעצמי באמת כבר לא יודע מה אני חושב ולכן מעניין אותי לשמוע דעתכם, אם אפשר, תנו גם הסבר…

תודה.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לי הכי חשובה התחרותיות, ובמקום השני שלא יהיה "צביון" "ישראלי" לקבוצה.
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

ברומא התנהג כרומאי
הפוסט קיבל לייק אחדRed Wolf
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כל הקבוצות שהעפילו (+ירושלים) לחצי גמר משחקות עם 5 זרים ויותר. עם רומנטיקה לא הולכים למכולת. ובין 4 זרים לרכבת זרים כמו במכבי יש פער גדול וזה לא או או

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

בעיני יש להפריד בין מאבק מאחורי הקלעים לבניית הקבוצה.
כשבונים קבוצה צריך לעשות את המקסימום במסגרת החוקים הקיימים. לא יוצאים לקרב עם יד קשורה מאחורי הגב.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

כבר היינו בדיונים האלו לא פעם. חשוב שלקבוצה תהיה זהות מוגדרת, שחקנים שאפשר להתחבר אליהם (כן, כמובן שזה יכול להיות גם שחקנים זרים שממשיכים כמה עונות רצוף או מביאים אופי נהדר - כמו טוקוטו, ג'ייקובן) - כי זה היסוד שמייצר חיבור בין האוהדים לקבוצה - ותשתית קבועה של אוהדים (כולל דור חדש וצעיר של אוהדים בגילאי תיכון ומטה) היא קריטית להישרדות / משיכת משקיעים וכדומה.
אישית אני כן שייך לאסכולה הרומנטית, כלומר מעדיף קבוצה עם זהות ישראלית חזקה, על פני קבוצה ובה רכבת של שחקנים זרים מתחלפים - גם אם זה בא על חשבון הישגיות מסוימת (וכן, בואו נדייק - זה לא שהפועל בשגרה מתמודדת כל שנה על האליפות, כך שקבוצה עם פחות זרים 'תעלה' לנו בתארים).
כמו שרשמו מעליי, ההבדל בין קבוצה של 4 או 5 זרים הוא לא קריטי - אבל לא אתחבר למצב בו הפועל מחזיקה 7-8 זרים והישראלים בקושי משחקים.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

התוצאה בינתיים מעניינת , חשבתי שיהיה יותר צמוד.
בדיעבד , תוהה אם היה מעניין יותר לעשות את ההתפלגות הזאת לפי חברי עמותה ללא חברים...

העונה למעט החריג של ראשון לציון ששום דבר לא התחבר להם , אפשר לראות בבירור שהקבוצות שרשמו חמישה זרים היו פשוט יותר הישגיות.
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 23 מאי 2022, 08:52 כבר היינו בדיונים האלו לא פעם. חשוב שלקבוצה תהיה זהות מוגדרת, שחקנים שאפשר להתחבר אליהם (כן, כמובן שזה יכול להיות גם שחקנים זרים שממשיכים כמה עונות רצוף או מביאים אופי נהדר - כמו טוקוטו, ג'ייקובן) - כי זה היסוד שמייצר חיבור בין האוהדים לקבוצה - ותשתית קבועה של אוהדים (כולל דור חדש וצעיר של אוהדים בגילאי תיכון ומטה) היא קריטית להישרדות / משיכת משקיעים וכדומה.
אישית אני כן שייך לאסכולה הרומנטית, כלומר מעדיף קבוצה עם זהות ישראלית חזקה, על פני קבוצה ובה רכבת של שחקנים זרים מתחלפים - גם אם זה בא על חשבון הישגיות מסוימת (וכן, בואו נדייק - זה לא שהפועל בשגרה מתמודדת כל שנה על האליפות, כך שקבוצה עם פחות זרים 'תעלה' לנו בתארים).
כמו שרשמו מעליי, ההבדל בין קבוצה של 4 או 5 זרים הוא לא קריטי - אבל לא אתחבר למצב בו הפועל מחזיקה 7-8 זרים והישראלים בקושי משחקים.
אבל גם עם ישראלים יש רכבת. אין הרבה ישראלים שנשארים הרבה עונות ברצף.
אין ספק שצריך שחקנים להזדהות איתם. אבל, לי אישית לא משנה באיזו ארץ הם נולדו.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

Vinb כתב: 23 מאי 2022, 09:06
קפטן ג'ק כתב: 23 מאי 2022, 08:52 כבר היינו בדיונים האלו לא פעם. חשוב שלקבוצה תהיה זהות מוגדרת, שחקנים שאפשר להתחבר אליהם (כן, כמובן שזה יכול להיות גם שחקנים זרים שממשיכים כמה עונות רצוף או מביאים אופי נהדר - כמו טוקוטו, ג'ייקובן) - כי זה היסוד שמייצר חיבור בין האוהדים לקבוצה - ותשתית קבועה של אוהדים (כולל דור חדש וצעיר של אוהדים בגילאי תיכון ומטה) היא קריטית להישרדות / משיכת משקיעים וכדומה.
אז למה לאהוד את הפועל ת"א? אפשר באותה מידה לאהוד את בוסטון סלטיקס או את גולדן סטייט וזהו. פחות עוגמת נפש בדרך כלל בהשוואה לאהדת הפועל, תאמין לי.
אם הקרב הוא בין 8 זרים של מכבי לבין 8 זרים של הפועל, אני לא ארגיש שאני ממש חלק מזה.
מבחינתי עצם הישראליות כן מייצרת יותר במשותף ותחושת קירבה לשחקן. אנחנו חולקים יותר במשותף.
אני מבין ומקבל את מי שמחזיק בדעה אחרת. ולא (על בסיס הערות שזרקו לי משתמשים משולהבים במיוחד בדיונים קודמים), זה לא אומר שאני גזען.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 מאי 2022, 01:30 בעיני יש להפריד בין מאבק מאחורי הקלעים לבניית הקבוצה.
כשבונים קבוצה צריך לעשות את המקסימום במסגרת החוקים הקיימים. לא יוצאים לקרב עם יד קשורה מאחורי הגב.
ניסיתי לנסח את דעתי ואז ראיתי שכבר כתבת אותה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Nati כתב: 23 מאי 2022, 01:14 ברומא התנהג כרומאי
מחזק
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

לי חשוב סגל יציב. גם אם יש הרבה זרים, אז שיבואו לכמה שנים ונזדהה איתם, ולא שיתחלפו כל שנה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 23 מאי 2022, 09:30
Vinb כתב: 23 מאי 2022, 09:06
אז למה לאהוד את הפועל ת"א? אפשר באותה מידה לאהוד את בוסטון סלטיקס או את גולדן סטייט וזהו. פחות עוגמת נפש בדרך כלל בהשוואה לאהדת הפועל, תאמין לי.
אם הקרב הוא בין 8 זרים של מכבי לבין 8 זרים של הפועל, אני לא ארגיש שאני ממש חלק מזה.
מבחינתי עצם הישראליות כן מייצרת יותר במשותף ותחושת קירבה לשחקן. אנחנו חולקים יותר במשותף.
אני מבין ומקבל את מי שמחזיק בדעה אחרת. ולא (על בסיס הערות שזרקו לי משתמשים משולהבים במיוחד בדיונים קודמים), זה לא אומר שאני גזען.
מבין אותך שזה חשוב לך וגם לא חושב שזה עושה אותך גזען.

לי זה פחות חשוב. כן חשובה לי הזדהות של שחקנים עם המעדון ולהפך.
בסוף הפרק האחרון של ״האגרוף״ אמרו שהכדורסל של היום לא יהיה כמו זה של לפני 30 שנה. לא נראה זרים שבאים ל 5 עונות ולומדים עברית.

מצד שני, אם טוקוטו ויאנג חותמים לשנה הבאה, אז זה כבר שלוש עונות במועדון ומבחינתי זו הזדהות ומחוייבות כמו כל ישראלי

וגם מראה על עבודה מקצועית של המועדון
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

עניתי אופציה א', ואני חבר עמותה ומנוי.

ההסתייגות היחידה שלי היא שהתרגלתי לזה שבדרך כלל גם 4 זרים טובים אנחנו לא מצליחים להביא, אז מה הטעם בלהביא חמישי?
ברור שלנוכח המגבלות התקציביות תהיה תמורה שולית פוחתת, אבל קשה שלא לחשוב שהיא תהיה שלילית.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

עובדתית , גם קבוצות ברמת התקציב שלנו מצליחות יותר עם זר חמישי.
אבל השאלה היתה בהתעלם מהנושא התקציבי...
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

ההסתייגות רלוונטית מבחינה היסטורית גם בהתעלם מנושא התקציב
שליחת תגובה