תומר גינת - מימון המונים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Red_man כתב:
Chegi כתב: 20 יוני 2022, 20:36 יש איתו ראיון עכשיו ב5+
הבן אדם חתם בהפועל וכל הראיון זה על מכבי. הם פשוט בשוק ערוץ הספורט הם לא האמינו שזה מה שיקרה להם. רק על זה היה שווה להחתים אותו בשביל ההלם של אוהדי מכבי וערוץ הספורט. יש גם משמעות לתודעה בספורט וההחתמה הזאת היא אולי הניצחון הראשון שלנו במאבק כזה.
ראיון ברמה נמוכה מאוד.
לא שואל את השאלות הנכונות, לא נותן לסיים לענות, לא מפתח דיון, מנהל אותו כאילו הם בלחץ זמן ויש להם אקדח על הראש.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

Chegi כתב: 20 יוני 2022, 20:56
Red_man כתב:
הבן אדם חתם בהפועל וכל הראיון זה על מכבי. הם פשוט בשוק ערוץ הספורט הם לא האמינו שזה מה שיקרה להם. רק על זה היה שווה להחתים אותו בשביל ההלם של אוהדי מכבי וערוץ הספורט. יש גם משמעות לתודעה בספורט וההחתמה הזאת היא אולי הניצחון הראשון שלנו במאבק כזה.
ראיון ברמה נמוכה מאוד.
לא שואל את השאלות הנכונות, לא נותן לסיים לענות, לא מפתח דיון, מנהל אותו כאילו הם בלחץ זמן ויש להם אקדח על הראש.
הם פשוט לא התכוננו למצב הזה. זה היום כיפור של מכבי וערוץ הספורט. ישראלי שהם רצו ופשוט לא בא אליהם
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

שי האוזמן הזה הוא שליח של מכבי או משהו? לפחות שינסה להסתיר את זה זה מביך
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Chegi כתב: 20 יוני 2022, 20:56
Red_man כתב:
ראיון ברמה נמוכה מאוד.
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=405069
תראו את התמונה שהם בחרו למשפט "רמי כהן. מרוצה מהגעתו של גינת".
אפילו לא מנסים להראות חצי אובייקטיביים. ליטרלי עוקצים בכתבה. מדהים.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

האוזמן פשוט מביך ברמות שיא. אין לי מה לומר על זה הוא פשוט לא שואל כלום אלא רק עסוק בלטנף על הפועל. חוץ מלשבת עם גופייה של מכבי האוזמן עושה הכל
1923
קיבל.ה  14 לייקים

ראיון הזוי שבא להוציא רע את המועדון והקהל
מקווה מאוד שהמועדון לא ישתף פעולה יותר עם האוזמן וייתן את הדעת על זה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

האוזמן כבר הכין את הטור לרקנטי ואכל זין.

עלק "מה הכי הפחיד אותך במכבי תל אביב".
ענה לו יפה לזבל הזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Money
קיבל.ה  564 לייקים

האוזמן צריך לקבל קללות בפעם הבאה בדרייב אין
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

"עשית מהלך לא הגיוני".
איזה בן זונה זה.
צריך לעשות לו רסקין. עד מחזור 10 הוא לא מגיע לדרייב אין.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

הם פשוט כבר הכינו שאלות ולברך אותו על חתימה במכבי. לא הכינו שאלות למה שקרה בפועל.
מה שכן כששאל אותו על המטרות הוא אמר תואר, הגיע הזמן שהקבוצה הזאת תתמודד על תארים ולאורך זמן.
555
קיבל.ה  623 לייקים

המטרה לגמרי אליפות ולעבור את הבתים במינמום ביורוקאפ.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

555 כתב: 20 יוני 2022, 21:19 המטרה לגמרי אליפות ולעבור את הבתים במינמום ביורוקאפ.
בוא אם לא נביא שני זרים רציניים שאחד מהם סנטר כלום לא יהיה פה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

נראה לי שהראיון הזה זה תגובה של מכבי להפסד.
ארגנו זריז ראיון בערוץ שלהם עם "מראיין" שלא באמת יראיין אלא רק יהנדס תודעה עם מסרים מהדף.

חבל שגינת בכלל זרם עם הגבלסייה שלהם.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בתקופה שלו בצרפת היה מתראיין למגרש פתוח פעם בשבוע בערך.
ככה שמוזר שהם "ייכנסו בו".
בברנג'ה של התקשורת זה אומר שיש להם יחסים טובים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

רק אני אהבתי את הראיון וחושב שגינת יצא בו גבר שאלה אחר שאלה?
המשתמש על שם רז שלמה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סנטה קלאוס כתב:רק אני אהבתי את הראיון וחושב שגינת יצא בו גבר שאלה אחר שאלה?
יצא מלך. ענה מצוין על כל שאלה.
מרגיש לי שלא שמעתי אותו מספיק ביחס לראיון כזה, אבל לאור ההיסטוריה שלו במגרש פתוח מחר הוא באולפן.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

הוא יצא גדול בכל שאלה אבל יצא הכי גדול שהאוזמן מנסה להעביר אותו למכבי שלושת רבעי שעה והוא פשוט עושה לו חלאס עם הראש.
כמה פעמים אמר שהוא הפועל.
צריך לבדוק כמה פעמים הוא אומר מכבי וכמה פעמים מדבר על התכלס
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 יוני 2022, 21:11 האוזמן כבר הכין את הטור לרקנטי ואכל זין.

עלק "מה הכי הפחיד אותך במכבי תל אביב".
ענה לו יפה לזבל הזה.
רק יפה? ענה לו את התשובה הכי מרגשת ששמעתי משחקן: "מפחיד אותי כי אני לא מכבי. אני הפועל, אוהד הפועל". ובדומה למתן נאור ובניגוד לגרשון וורמוט, הוא גם הוכיח את זה.
הפרצוף של האוזמן אחרי המשפט הזה: וואו.
ראיתי את זה 3 פעמים רצוף, ויש מצב לעוד כמה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא חושב שגינת איזה אוהד הפועל גדול, אבל כיף לראות את מכבי והזרוע התקשורתית שלהם מתעצבנים.
אינתי עומרי, הפועל.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

חשבתי שמכבי ירצו לנקום ולהביא עכשיו את ים מדר אבל נראה לי שהתגובה שלהם הייתה כנראה ה"ראיון" של האוזמן.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

טכנית לארז כתב: 20 יוני 2022, 22:16 חשבתי שמכבי ירצו לנקום ולהביא עכשיו את ים מדר אבל נראה לי שהתגובה שלהם הייתה כנראה ה"ראיון" של האוזמן.
מדר ילך לשם בלי למצמץ. העניין הוא שהוא חושב שהוא שחקן nba או טופ יורוליג ומכבי היא לא כזאת. בגלל זה הוא ישאר באירופה בינתיים לדעתי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רק הפועל כתב: 20 יוני 2022, 20:54 לדעתי שי האוזמן לא שאל אותו מספיק על מכבי עלק "מה יש לך להגיד לאוהדי מכבי תל אביב" איזה מביך חחחחח
יש מצב שהם קבעו את הראיון מתוך אמונה שהוא חותם אצל ההם....
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 22:09 לא חושב שגינת איזה אוהד הפועל גדול
מה זה לוותר על חצי מיליון שקל כדי לשחק בקבוצה שאתה אוהב לעומת להיות גיבור מקלדת בפורום שדים
הפוסט קיבל 4 לייקיםChegiShachamFrenzyRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Red_man כתב:
טכנית לארז כתב: 20 יוני 2022, 22:16 חשבתי שמכבי ירצו לנקום ולהביא עכשיו את ים מדר אבל נראה לי שהתגובה שלהם הייתה כנראה ה"ראיון" של האוזמן.
מדר ילך לשם בלי למצמץ. העניין הוא שהוא חושב שהוא שחקן nba או טופ יורוליג ומכבי היא לא כזאת. בגלל זה הוא ישאר באירופה בינתיים לדעתי.
לעומת תומר לא יזיז לי אם מדר ילך לשם, זה לא בר השוואה.
מדר ישראלי טוב מאוד, והוא גאווה ששחקן שלנו נבחר בדראפט nba, ולנצח אזכור את הדרבי שניצח לנו בהארכה.
אבל הוא לא "הפועל" בטח לא כמו גינת.
והעונה האחרונה שלו אצלנו עשתה יותר נזק מתועלת.
היינו חוג פיתוח לים מדר על חשבון הקבוצה.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

פרימו לוי כתב: 20 יוני 2022, 22:24
מה זה לוותר על חצי מיליון שקל כדי לשחק בקבוצה שאתה אוהב לעומת להיות גיבור מקלדת בפורום שדים
אני מת על גינת... ובגדול אני מת על כל מי שמשחק בהפועל בטח כשזה במקום מכבי... ועדין...

גינת מקבל ערמה מכובדת ביותר של דולרים 1.1 מליון אם הבנתי נכון עד גיל 32. נגיד היה חותם במכבי, היה משחק שם שנתיים ומקבל מהם את ה 0.75 מליון, אתה בטוח שהוא היה מצליח בגיל 29-30 לחתום על חוזים שיכניסו לו עוד 350 אלף דולר? אני לא.

ועדין תומר גינת :heart:
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

פרימו לוי כתב: 20 יוני 2022, 22:24
לגמרי.
הבן אדם אומר חלמתי להגיע להפועל עוד כשהייתי ילד.
ראיון היסטורי. לא פחות מזה, במיוחד ביום של החלטה כזאת. לא היה דבר כזה, ואני עוד זוכר את מבט ספורט עם הכותרת: "רעידת אדמה. לבאן מרסר חוצה את הכביש".
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הבן אדם אומר את מה שהוא יודע שכולם רוצים לשמוע כשאין לו יותר מה להפסיד. מעניין שעד היום הוא לא אמר את כל זה. בסדר, זה משמח שהוא חתם.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 22:45 הבן אדם אומר את מה שהוא יודע שכולם רוצים לשמוע כשאין לו יותר מה להפסיד. מעניין שעד היום הוא לא אמר את כל זה. בסדר, זה משמח שהוא חתם.
על מה אתה מדבר הוא כל הזמן אמר שהוא אוהד הפועל מילדות וחלם לשחק אצלנו ..
סמל אישי של משתמש
Guy

האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 22:45 הבן אדם אומר את מה שהוא יודע שכולם רוצים לשמוע כשאין לו יותר מה להפסיד. מעניין שעד היום הוא לא אמר את כל זה. בסדר, זה משמח שהוא חתם.
מה היה לו לפמפם בראיונות שהוא אוהד הפועל בקדנציה הראשונה בזמן שהוא קפטן, רואים שהוא נותן את הנשמה וכל הקהל גם ככה אוהב אותו.

מתי ואיפה אתה עורך את החלוקת תעודות אוהד אמיתי? שנגיע כולם
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 22:09 לא חושב שגינת איזה אוהד הפועל גדול, אבל כיף לראות את מכבי והזרוע התקשורתית שלהם מתעצבנים.
לא שהוא צריך להוכיח את האהבה שלו להפועל אחרי היום,

אבל הבן אדם ליטרלי אוהד הפועל עם תמונות מהיציע ופוסטים בפייסבוק מגיל 13 עם שירי קהל/חגיגות בניצחונות.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

בסדר. זה לא כל כך רלוונטי בכל מקרה, אבל אוהד הפועל לא היה מתלבט אם ללכת לשימון וכבר כמעט סוגר שם. הוא שחקן כדורסל וזה לגיטימי שיילך למכבי, רק לא צריך את כל הקלישאות האלה שלא נשמעות כל כך אותנטיות אחרי שהחליט ללכת להפועל. גם גילי ורמוט לא הפסיק לדבר על איך הוא הלך עם הלב להפועל וויתר על הכסף, ראינו מה יצא מזה. לא צריך ששחקנים יתיימרו להיות אוהדים, הם לא יכולים להיות בעמדה שלנו וזה בסדר גמור, זה המקצוע שלהם. בכל מקרה נהדר שהוא בהפועל ונחמד מאוד שזה על חשבון הארגון הנורא הזה.
אינתי עומרי, הפועל.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

קצת ריאליזם:
א. מקווה שמי שהתחייבו להעמיד את הכסף בשביל החוזה של תומר באמת יעמידו את הכסף לכל אורך ה5 שנים.
ב. מקווה שלא יהיו מאבקי אגו בקבוצה, זה יכול להרוס חדר הלבשה כששחקן אחד מקבל יותר כסף ויחס מכולם.
ג. מקווה מאוד שאחרי הפסטיבל הזה תומר יבוא לכל אימון ומשחק בטירוף להוכיח שהוא שווה כל שקל, אנשים יצאו מגדרם בשביל ההחתמה הזו ואסור שזה יעלה לו לראש, צריך לנחות לקרקע ובעדיפות להשתטח על הפרקט בשביל כל לוז בול.
ד. הזמן עכשיו לסגור סגל זרים איכותי שיוכל לתת פייט רציני ברמת היורוקאפ.
יאללה הפועל :hapoel:
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaטכנית לארז
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 23:05 בסדר. זה לא כל כך רלוונטי בכל מקרה, אבל אוהד הפועל לא היה מתלבט אם ללכת לשימון וכבר כמעט סוגר שם. הוא שחקן כדורסל וזה לגיטימי שיילך למכבי, רק לא צריך את כל הקלישאות האלה שלא נשמעות כל כך אותנטיות אחרי שהחליט ללכת להפועל. גם גילי ורמוט לא הפסיק לדבר על איך הוא הלך עם הלב להפועל וויתר על הכסף, ראינו מה יצא מזה. לא צריך ששחקנים יתיימרו להיות אוהדים, הם לא יכולים להיות בעמדה שלנו וזה בסדר גמור, זה המקצוע שלהם. בכל מקרה נהדר שהוא בהפועל ונחמד מאוד שזה על חשבון הארגון הנורא הזה.
קשקוש מוחלט. אני מכיר לפחות אוהד הפועל אחד ״שגדל בשער 5״ והפך לאחד הסמלים הכי גדולים בתולדות מכבי ןהשנואים בתולדות הפועל. לא חסרות דוגמאות נוספות לשחקנים שהעדיפו לעזוב ליריבות של הפועל בשביל הרבה הרבה פחות וגדלו כאוהדי הפועל.

אבל כמה קל לוותר מאחורי מסך על מיליון שקל.

מה גם שלי אין בכלל ספק שתומר היה מהישראלים המובילים גם אחרי החוזה במכבי.

וויתר פה על סכום פסיכי וכל ניסיון להקטין את מה שהוא עדה הזוי מבחינתי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

oleg neduda כתב: 20 יוני 2022, 23:19
האדום הצורר כתב: 20 יוני 2022, 23:05 בסדר. זה לא כל כך רלוונטי בכל מקרה, אבל אוהד הפועל לא היה מתלבט אם ללכת לשימון וכבר כמעט סוגר שם. הוא שחקן כדורסל וזה לגיטימי שיילך למכבי, רק לא צריך את כל הקלישאות האלה שלא נשמעות כל כך אותנטיות אחרי שהחליט ללכת להפועל. גם גילי ורמוט לא הפסיק לדבר על איך הוא הלך עם הלב להפועל וויתר על הכסף, ראינו מה יצא מזה. לא צריך ששחקנים יתיימרו להיות אוהדים, הם לא יכולים להיות בעמדה שלנו וזה בסדר גמור, זה המקצוע שלהם. בכל מקרה נהדר שהוא בהפועל ונחמד מאוד שזה על חשבון הארגון הנורא הזה.
קשקוש מוחלט. אני מכיר לפחות אוהד הפועל אחד ״שגדל בשער 5״ והפך לאחד הסמלים הכי גדולים בתולדות מכבי ןהשנואים בתולדות הפועל. לא חסרות דוגמאות נוספות לשחקנים שהעדיפו לעזוב ליריבות של הפועל בשביל הרבה הרבה פחות וגדלו כאוהדי הפועל.

אבל כמה קל לוותר מאחורי מסך על מיליון שקל.

מה גם שלי אין בכלל ספק שתומר היה מהישראלים המובילים גם אחרי החוזה במכבי.

וויתר פה על סכום פסיכי וכל ניסיון להקטין את מה שהוא עדה הזוי מבחינתי.
ערן זהבי גם לא היה אוהד הפועל גדול במיוחד ובטח לא "גדל בשער 5". לא ראיתי מעולם את הפרצוף שלו שם וישבתי שם ברוב השנים שהוא היה אמור לגדול בו. זו בדיוק הנקודה שלי, שיש פער בין הצגת הדברים לבין להיות אוהד הפועל, וששחקנים נוטים להגיד את מה שמצפים לשמוע מהם. אני חושב שבשקלול הדברים גינת עשה החלטה נכונה, אפילו כלכלית. בעיניי הראיונות האלו לא מחמיאים לו כל כך אבל על טעם וריח אין מה להתווכח...
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

feigenbaum99 כתב: 20 יוני 2022, 20:08
יובל כתב: 20 יוני 2022, 14:37 האגדה שחלק מאוהדי הפועל מספרים לעצמם לפיה מכבי היא בית קברות לישראלים היא פתטית.
פניני, אוחיון, זוסמן, אבדיה - כולם היו שחקני רוטציה קבועים ביורוליג. אפילו שחקנים סורקין בעונה הקודמת, בלייזר בעונה שלפניה וג'ייק כהן בקדנציה הקודמת שיחקו ביורוליג באופן קבוע.
השחקנים היחידים ש"מיובשים" אצל מכבי הם שחקנים שמראש הוחתמו כישראלים 4-5 בהיררכיה בעיקר לליגה ולא היו אמורים לשחק ביורוליג גם ככה, כמו יפתח זיו, יבזורי, מורן רוט, נעימי.
תומר גינת יהיה הישראלי הבכיר של מכבי וככזה הוא יהיה שחקן רוטציה ביורוליג והשחקן המוביל שלהם בליגה.
2021/2022
עוז בלייזר: 13 משחקים ביורוליג, ממוצע דקות 6.4.
יפתח זיו: 21 משחקים ביורוליג, ממוצע דקות 8.
רומן סורקין 22 משחקים ביורוליג, ממוצע דקות 8.4.

2020/2021
זוסמן: 11 משחקים ביורוליג, ממוצע דקות 13.6.

2019/2020
הישראלים היו זוסמן (23 משחקים, ממוצע דקות 17.7), אבדיה (26 משחקים, ממוצע דקות 14.3) וכספי. שיחקו בסדר, למעט כספי שהיה פצוע.

2018/2019
נמרוד לוי: 5 משחקים ביורוליג, ממוצע דקות 2.3. ברח בזמן.

2017/2018
כרם משעור: 2017 חמישיית העונה בליגה (בני הרצליה) + הריבאונדר המוביל בליגה. עבר למכבי ואחרי שנה עזב. שיחק ביורוליג 5 משחקים עם ממוצע של 8.1 דקות. מאז לא חזר לעצמו.
איתי שגב: שיחק ביורוליג 9 משחקים, ממוצע דקות 8. הספיק לברוח בזמן.

אפשר להמשיך את זה אחורה, ולדבר למשל על יבזורי ויניב גרין שאחרי שנה מדהימה אצלנו סיים שם את הקריירה על הספסל.

כמובן שיש חריגים, וזה כשמדובר בשחקנים מאוד מוכשרים ועם אופי מיוחד.
פניני שחקן מאוד מוכשר ועם אופי מיוחד, ועדיין הראו לו את הדרך החוצה הרבה לפני שהוא שפך מנוע כפי שהוא מוכיח בחולון.
אבדיה שחקן בחירת 9 בדראפט.
זוסמן גדל שם והצליח להביא טיקט הגנתי ולכן קיבל דקות. הוא לא קיבל הזדמנויות בהתקפה, ובסופו של דבר העונה האחרונה שלו שם היתה לו מאוד קשה והוא ספג הרבה ביקורת, לא סתם הוא ברח משם.

ישראלים במכבי לא מקבלים הרבה דקות ביורוליג, וקשה להם מאוד להצליח. לא צריך בשביל זה להתעמק בסטטיסטיקה שלהם, מספיק להסתכל על הפרצופים שנמצאים שם על הספסל במשחקי היורוליג שלהם.
טוב, לשמחתי זה דיון שלא רלוונטי לתומר גינת, אבל שום דבר מזה לא סותר את מה שאמרתי. רוב השחקנים שציינת היו בסך הכל שחקני ליגה חביבים פלוס, שהגיעו מראש בעיקר לליגה. בלייזר, יפתח זיו, משעור, נמרוד לוי, איתי שגב, יבזורי לא שווים דקות יורוליג בחיים. לכן זה גם לא נכון להגיד שהם "יובשו". הם קיבלו את הדקות שהגיעו להם ושהם יכלו לצפות להן מראש בהתאם למקום שלהם בהיררכיה.
ברור שהישראלים ששווים רוטציה ביורוליג הם חריגים. אם מכבי הייתה משחקת עם הישראלים האלה ביורוליג הם היו מסיימים במקום האחרון, כמו שרואים שבליגה הישראלית עם הישראלים האלה הם אפילו לא מסיימים מקום ראשון.
תומר גינת, לעומת השחקנים שלא שיחקו ביורוליג, הוא הישראלי הכי טוב היום אחרי אבדיה, עם רזומה של שנתיים כזר בכיר בקבוצת יורוקאפ, ואם הוא היה מגיע למכבי הוא היה מקבל את הדקות שפניני ואוחיון קיבלו, כי זה מה שהוא שווה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

תומר שחקן מצויין אבל אם הוא כנה עם עצמו הוא יודע שהוא היה מקבל שברירי דקות ביורוליג וזה לא משנה בכלל היסטוריית הדקות של ישראלים במכבי כי זאת הסיטואציה שם שעל כל טעות הוא היה עף לספסל פשוט כי יש עשרה זרים אחרים שאפשר להכניס
חופש לפורום שדים מPELEGES

אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

מצטער על הפסימיות התמידית,אבל מעבר לעניין שהפועל שמו את כל הביצים בסל של גינת, ואלה ביצים שאני מקווה שיהיו לה לעמוד בהם ושלא ייברחו כל מיני ״ספונסרים״, הלחץ עליו יהיה עצום, ובמקרה של כשלון ברור שהריקושטים יטוסו לכיוון שלו לפני כולם.
אני חושב שתומר שחקן טוב, בטח ברמת הישראלים, ויש לו עוד הרבה שנים לתת, אבל הוא לא שובר שיוויון, ולדעתי פרט לנצחון התודעתי על מכבי בעניין הזה, לא בטוח שהפועל נכנסה בשיקול דעת מלא לתוך הסיפור הזה, כי בלונג שוט זה יכול להיות רגע מכונן לכאן או לכאן.
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
הפוסט קיבל לייק אחדיורם
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

רמי כהן מאד אוהב מהלכים כאלו של צל"ש או טר"ש. נקווה שייגמר טוב הפעם.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

בראיון לאתר הרשמי: "שמעתי שבהמבורג מחכה לנו חוויה מרגשת". בעיניי משפט שמעיד על החיבור לקבוצה. אחלה תומר, אחלה סט. פאולי
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

שני החברים הכי טובים שלו אוהדי הפועל מבטן ומלידה מגיעים לכל משחק מהגליל והם הסבירו לו טוב על הקשר לשם

שליחת תגובה