קסטריטיס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ממשחק למשחק מתחזקת אצלי התחושה שהוא לא יודע לאמן.
כל ההתקפה של הפועל זה הנד-אופים ומסירות על קשת השלוש עד שמגיעים ל-10 שניות על השעון, ואז מתחילים אלתורים. זה משחק התקפה של קבוצת כדוריד. במקום להיכנס כמה שיותר מהר לפיק-אנד-רול עם טוקוטו (כשעוד היה על המגרש), שחקן שיודע לעשות שורט-רול ולקבל משם החלטות (התגלגלות, זריקה, מסירה).
ראינו את אותה התקפה מוגבלת גם עם חומר שחקנים שונה לגמרי בעונה שעברה. הוא לא יודע לייצר משחק התקפה.

ההגנה הייתה טובה בליגת הקורונה כי היו לנו את הנרי ודיוויס (ומדר כשעוד התחשק לו לשמור) שלא אפשרו ליריבות לעבור את החצי. עכשיו יש חומר שחקנים הרבה פחות אתלטי אז גם פתרונות הגנתיים לא רואים. בקיצור כלום.
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

הנה התחלנו.
יאללה להעיף אותו איזה גרוע הוא.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

כמו שכתבתי, הנעת הכדור הזו מסביב לקשת היא יכול להיות טובה בקבוצה שיש בה הרבה שחקנים בקו האחורי שיכולים לייצר, כמו שהיה לנו בעונה שעברה עם ים, הנרי ודייוויס.
העונה זה פשוט לא המצב ואין לו שום דבר אחר להציע. כל התקפה פשוט נגמרת באלתור של ים או בר בסוף שעון. עם כמה שהכישרון מוגבל בסגל הזה, שיטת המשחק הזו לא מאפשרת למצות את מעט הכישרון שכן יש.
גם מבחינה הגנתית הוא סופר מקובע. ההחלטה להציב את טוקוטו על אגאדה הייתה מצוינת, אבל ברגע שטוקוטו נפצע לא הייתה לו שום תשובה. אני לא מתכוון לזה שהפתרונות שלו לא הצליחו, פשוט לא היו פתרונות. שם עליו שומר אחר וקיווה לטוב.
לא שונה מהמאמן הישראלי הממוצע. יש לו שפן אחד בכובע וזהו. אכזבה גדולה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 דצמבר 2020, 23:28 הנה התחלנו.
יש מצב שאפשר גם לדבר מקצועית על המאמן, או שבכל נושא פה אתה חייב לזרוק את הססמאות הקבועות שלך?
הפוסט קיבל לייק אחדShacham
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

הסיסמאות הקבועות שלי הן נגזרת של המציאות הקבועה והכושלת של המועדון הזה.

בחירת זרים כושלת, המאמן גרוע, מחליפים זרים, הם גם גרועים, המאמן החדש גם גרוע וחוזר חלילה.

לגבי התובנות המקצועיות פה, למדתי עם הזמן שהן לא שוות הרבה.
לא נאה לך ה"סיסמאות" - אתה לא חייב להתייחס.
הפוסט קיבל לייק אחדBrose
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

אבל הוקיץ, מה יש לדבר מקצועית כשכמעט מאמן נכשל פה? מה יש לדבר מקצועית כשאנחנו רואים מי המנהל המקצועי של המועדון.
גם בעיני קסטריטיס עושה עבודה לא טובה. אבל ככל שחולף הזמן אני חושב שזה לא המאמן, זו המערכת, זה המועדון. זה מועדון שמאמנים לא יכולים להצליח בו. זה מועדון אבוד מקצועית.
אז עוד הפסד קסטריטיס ילך, הקורבן התורן, ויוחתם הקורבן הבא.
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 דצמבר 2020, 23:50 הסיסמאות הקבועות שלי הן נגזרת של המציאות הקבועה והכושלת של המועדון הזה.

בחירת זרים כושלת, המאמן גרוע, מחליפים זרים, הם גם גרועים, המאמן החדש גם גרוע וחוזר חלילה.

לגבי התובנות המקצועיות פה, למדתי עם הזמן שהן לא שוות הרבה.
אז אין לך מושג מי הזרים שמביאים אבל אתה בטוח שהם גרועים, אין לך מושג מי בוחר את הזרים אבל אתה בטוח שזה אותו בן אדם כל פעם והמועדון משקר לנו, אין לך מושג לגבי ההערות המקצועיות שנכתבות פה אבל אתה בטוח שהן לא שוות כלום.
בגדול אתה משתדל שלא להביע דעה אמיתית אף פעם אבל כן להגחיך את מי שכן.
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

purvis short כתב: 06 דצמבר 2020, 23:53 אבל הוקיץ, מה יש לדבר מקצועית כשכמעט מאמן נכשל פה? מה יש לדבר מקצועית כשאנחנו רואים מי המנהל המקצועי של המועדון.
גם בעיני קסטריטיס עושה עבודה לא טובה. אבל ככל שחולף הזמן אני חושב שזה לא המאמן, זו המערכת, זה המועדון. זה מועדון שמאמנים לא יכולים להצליח בו. זה מועדון אבוד מקצועית.
אז עוד הפסד קסטריטיס ילך, הקורבן התורן, ויוחתם הקורבן הבא.
שמע, היה היום משחק, אתה רואה מאמן שעושה עבודה לא טובה, אי אפשר לפתח דיון על זה בפורום כדורסל של הפועל? אם יש בעיות ניהוליות אז אי אפשר לדבר על משחקים?
בעונה שעברה כשחזרנו מפגרת הקורונה קבוצה יותר טובה ונתנו אחלה סדרה מול מכבי, גם על זה אסור היה לדבר?
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

מה זה "אין לך מושג מי הזרים שמביאים"? אני רואה אותם והם גרועים.
לא צריך לכתוב הודעות שמכילות מושגים כמו "אוף דה בול", "משחק מעל הטבעת" ו"גארד אתלטי" כדי להבין שמדובר כרגיל בזרים גרועים.

איזה הערות מקצועיות יש פה? שלמון זה "תענוג של החתמה"? שאפשו זה החתמה טובה? שאת ים צריך לשלוח ללאומית? שבריסקר חרא של שחקן?

זכותי לא לקחת ברצינות את התובנות המקצועיות שמועלות פה.
שוב, לא נאה לך, אל תתייחס. אתה לא חייב.
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 דצמבר 2020, 23:59 מה זה "אין לך מושג מי הזרים שמביאים"? אני רואה אותם והם גרועים.
לא צריך לכתוב הודעות שמכילות מושגים כמו "אוף דה בול", "משחק מעל הטבעת" ו"גארד אתלטי" כדי להבין שמדובר כרגיל בזרים גרועים.

איזה הערות מקצועיות יש פה? שלמון זה "תענוג של החתמה"? שאפשו זה החתמה טובה? שאת ים צריך לשלוח ללאומית? שבריסקר חרא של שחקן?

זכותי לא לקחת ברצינות את התובנות המקצועיות שמועלות פה.
שוב, לא נאה לך, אל תתייחס. אתה לא חייב.
אבל בא לי להתייחס כי בעיני אתה מרדד פה את השיח ומנסה להגחיך טענות של אנשים שמנסים להכניס פה קצת תוכן. אם זה לא מתאים לך, גם אתה לא חייב להתייחס.
כשאני מדבר על הזרים שמביאים אני כמובן מתייחס לנקודת הזמן שבה מחתימים אותם. אתה ישר מלכלך כי הכל פח (למרות שאתה לא מכיר את השחקנים), אם צדקת אתה הנביא בשער ואם טעית אף אחד לא זוכר גם ככה.
ויש כאן טענות מקצועיות. יובל כתב כאן הודעה מפורטת, אבל אתה כרגיל מרדד את זה ל"זה חרא", "זה תענוג" וכו'.
הפוסט קיבל 2 לייקיםיונה הנביאGili
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

הדיעה שלי בסוגיית "לפטר את קסטריטיס" היא שזה מגוחך שכל פעם מחדש, שנה אחרי שנה, אותו סיפור. כמו כלב שרודף אחרי הזנב של עצמו.

אז לא כתבתי הודעה שמכילה את המושגים "הגנת פיק אנד רול" , "גארד יוצר" ו"פיק אנד פופ". סו וואט?
אסור להביע דיעה?

לא מוצא חן בעיניך אל תגיב זה מאוד פשוט.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

טכנית לארז כתב:הנה התחלנו.
שמע, אתה אחד הנודניקים הגדולים שהיו פה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

"שמע" עלק.
דוש.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

חחחחח
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

טכנית לארז כתב: 07 דצמבר 2020, 00:11 הדיעה שלי בסוגיית "לפטר את קסטריטיס" היא שזה מגוחך שכל פעם מחדש, שנה אחרי שנה, אותו סיפור. כמו כלב שרודף אחרי הזנב של עצמו.

אז לא כתבתי הודעה שמכילה את המושגים "הגנת פיק אנד רול" , "גארד יוצר" ו"פיק אנד פופ". סו וואט?
אסור להביע דיעה?

לא מוצא חן בעיניך אל תגיב זה מאוד פשוט.
כמו שכתבתי, זו לא דעה זו קלישאה שמרדדת את השיח, זו דעתי.
לא מוצא חן בעיניך, אל תגיב.
סקורפיו
קיבל.ה  12 לייקים

טכנית לארז כתב: 06 דצמבר 2020, 23:28 הנה התחלנו.
צודק,איך לא ראינו שאנחנו מחזיקים מאמן על אצלנו במועדון.
כדור פוגע לפיבן בעקב
פרץ מרחיק

בואטנג בועט ומבקיע

עמנואל בואטנג מבקיע את שער הבכורה שלו בישראל
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

קסטריטיס לא יודע לאמן, ים לא יודע לשחק, וגם לא גינת, וקטש לא מאמן, ובית הלחמי לא מאמן, ואפילו רמי 'פגע וברח' הדר לא מאמן. ואקון פרסל לא שחקן, וסק הנרי לא שחקן, וכולם רק נזק אחד גדול.
אבל וואלה, איך זה שכולם נכשלים בהפועל אבל יוצאים ונותנים עונות סבבה במועדון אחר?
תשובה: יש בעיה ניהולית, וגם חוסר סבלנות קיצוני של חלק מהאוהדים 'המסורים' שרק מחפשים את מי לתקוע ואת מי לשנוא... (ויש גם כלי תקשורת שאוהבים עליהום על הפועל ומעצימים את הבעיה).
במקום לשאול את עצמנו איך זה שכל פעם מגיעים אלינו רק שחקנים דפוקים, נשאל את עצמנו איך זה שמגיעים שחקנים ומאמנים שהם בסה"כ ברמה טובה, אבל בהפועל אף אחד כמעט לא מצליח להביא את עצמו לידי ביטוי.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sick7evenRon.T
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  733 לייקים

לא יודע, לא רואה בו משהו פחות טוב מהמאמנים שעברו אצלנו מאז ארז. לצערי גם לא בטוח שיש משהו יותר טוב
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1676 לייקים

קפטן ג'ק כתב: 07 דצמבר 2020, 10:20 קסטריטיס לא יודע לאמן, ים לא יודע לשחק, וגם לא גינת, וקטש לא מאמן, ובית הלחמי לא מאמן, ואפילו רמי 'פגע וברח' הדר לא מאמן. ואקון פרסל לא שחקן, וסק הנרי לא שחקן, וכולם רק נזק אחד גדול.
אבל וואלה, איך זה שכולם נכשלים בהפועל אבל יוצאים ונותנים עונות סבבה במועדון אחר?
תשובה: יש בעיה ניהולית, וגם חוסר סבלנות קיצוני של חלק מהאוהדים 'המסורים' שרק מחפשים את מי לתקוע ואת מי לשנוא... (ויש גם כלי תקשורת שאוהבים עליהום על הפועל ומעצימים את הבעיה).
במקום לשאול את עצמנו איך זה שכל פעם מגיעים אלינו רק שחקנים דפוקים, נשאל את עצמנו איך זה שמגיעים שחקנים ומאמנים שהם בסה"כ ברמה טובה, אבל בהפועל אף אחד כמעט לא מצליח להביא את עצמו לידי ביטוי.
בול.
לא זוכר כבר כמה פעמים קראתי פה(כלומר בפורום הקודם) שצריך להעיף את ים מדר.
מה אני אגיד לכם, מערך הסקאוטינג של הבוסטון סלטיקס חסר מושג לעמותנו.
על מי כבר הם שמו יד? ג'ייסון טייטום? מי ישמע...
יהיה טוב הפועל!
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

רק היוזרים המטומטמים פה קראו להעיף את מדר, אתה צריך לדעת לסנן.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

7even כתב: 10 דצמבר 2020, 06:47
קפטן ג'ק כתב: 07 דצמבר 2020, 10:20 קסטריטיס לא יודע לאמן, ים לא יודע לשחק, וגם לא גינת, וקטש לא מאמן, ובית הלחמי לא מאמן, ואפילו רמי 'פגע וברח' הדר לא מאמן. ואקון פרסל לא שחקן, וסק הנרי לא שחקן, וכולם רק נזק אחד גדול.
בול.
בתור אוהד סלטיקס אני יכול לספור לך עשרות כשלונות של הקבוצה בדראפט. סיבוב שני זה בכלל פח.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
יורם
קיבל.ה  103 לייקים

its-sick כתב: 10 דצמבר 2020, 16:39
בול.
בתור אוהד סלטיקס אני יכול לספור לך עשרות כשלונות של הקבוצה בדראפט. סיבוב שני זה בכלל פח.
למען האמת, הנפילה הכי קשה של הסלטיקס אי-פעם בדראפט הייתה דווקא בבחירה הכי גבוהה שלהם ב-70 השנה האחרונות.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1676 לייקים

בול.
לכל קבוצה יש כשלונות. ולכל אדם.
השאלה כמה דברים טובים יש, לא כמה דברים רעים.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1234 לייקים

יורם כתב: 10 דצמבר 2020, 18:29

בול.
למען האמת, הנפילה הכי קשה של הסלטיקס אי-פעם בדראפט הייתה דווקא בבחירה הכי גבוהה שלהם ב-70 השנה האחרונות.
סמים זה לא משהו שמערך הסקאוטים יכול היה לדעת לפני 30 שנה. מקצועית הוא היה צפוי להיות כוכב על.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אני רוצה שהוא ילך מפה
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

Noam כתב: 10 דצמבר 2020, 21:50 אני רוצה שהוא ילך מפה
אין לי התנגדות. אבל את מי אתה חושב שיביאו במקומו כמאמן?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אין סיכוי שיביאו את ארז?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

purvis short כתב:
Noam כתב: 10 דצמבר 2020, 21:50 אני רוצה שהוא ילך מפה
אין לי התנגדות. אבל את מי אתה חושב שיביאו במקומו כמאמן?
לא יודע, אני עוד לא בשלב של לחשוב בצורה רציונלית. אני צריך דם.
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

מי לדעתכם המאמנים הבכירים והמתאימים כרגע להפועל?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

ארז
ארז
ארז
זו דעתי הכנה
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

אין ספק שהוא עושה עבודה נוראית עד כה העונה, אבל אני באמת לא רואה איזו אופציה אטרקטיבית כרגע יש בשוק.
הייתי מנסה קודם למצות את אופציית החלפת הזרים לפני שאני חושב בכיוון הזה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  733 לייקים

דעה לא פופולרית, נכתב בכוונה לפני המשחק נגד נהריה כדי שאצא טמבל..

אני ראיתי דווקא דברים טובים. עם ההרכב המוגבל בשני המשחקים האחרונים + ים ביום רע במשחק האחרון כמובן שאפשר היה לעשות יותר טוב אבל אני חושב שרוב המאמנים בארץ היו חוטפים בראש בצורה יותר קשה. עם כל מאמן ישראלי אחר על הקווים במשחק הערב אני חושב על תבוסה. הערב אני דווקא אופטימי. ראיתי דקות של השקעת מאמץ והגנה טובה למרות המחסור בגבוה וראיתי דקות של צבירת נקודות שמנצלות את היתרונות שההרכבים המוזרים שלנו יצרו.

אז יכול להיות שאני מדבר שטויות, אבל אני לא חושש מהערב. הייתי מהמר על תוצאה אבל גם ככה פתחתי פה גדול מדי.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

לגבי המאמן, לדעתי זה לא נראה טוב. שוב, אני חושב שקסטריטיס הוא בראש ובראשונה קורבן, ועדיין. אני מתקשה לראות אותו מסיים את העונה. ולאור זאת אז שיעשו את זה בטיימינג נורמלי.
שני המשחקים הבאים בליגה הם הרצליה והפועל חיפה. שני משחקים שהם מאסט.
לאור התחושה שממילא יהיו חילופי מאמנים, אז אנא, פעם אחת שההנהלה תקבל החלטה נכונה ותעשה את זה לפני המשחקים האלה, ולא אחרי שהישארות בליגה תיראה כמו משימה מאוד מאוד קשה.
אישית לא נראה שקסטריטיס שולט בקבוצה. על משחק ההתקפה כתבו פה יובל והוקיץ דברים שאני לגמרי מסכים איתם.
אז נדמה לי שאין מנוס.
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

purvis short כתב: 30 דצמבר 2020, 17:24 לגבי המאמן, לדעתי זה לא נראה טוב. שוב, אני חושב שקסטריטיס הוא בראש ובראשונה קורבן, ועדיין. אני מתקשה לראות אותו מסיים את העונה. ולאור זאת אז שיעשו את זה בטיימינג נורמלי.
לאור התחושה שממילא יהיו חילופי מאמנים, אז אנא, פעם אחת שההנהלה תקבל החלטה נכונה ותעשה את זה לפני המשחקים האלה, ולא אחרי שהישארות בליגה תיראה כמו משימה מאוד מאוד קשה.
אישית לא נראה שקסטריטיס שולט בקבוצה. על משחק ההתקפה כתבו פה יובל והוקיץ דברים שאני לגמרי מסכים איתם.
אז נדמה לי שאין מנוס.
איך בדיוק הוא קורבן?
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

purvis short כתב: 30 דצמבר 2020, 17:24 לגבי המאמן, לדעתי זה לא נראה טוב. שוב, אני חושב שקסטריטיס הוא בראש ובראשונה קורבן, ועדיין. אני מתקשה לראות אותו מסיים את העונה. ולאור זאת אז שיעשו את זה בטיימינג נורמלי.
אז נדמה לי שאין מנוס.
מעולה, פיטרת אותו, את מי אתה מביא במקומו?
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

הוקיץ' כתב: 30 דצמבר 2020, 17:48
אז נדמה לי שאין מנוס.
איך בדיוק הוא קורבן?
מאמן שמשיאירם אותו 45 יום בלי סנטר, הוא קורבן של ההנהלה שלו. במקום לתת לו כלים להצליח, לא מאפשרים לו להצליח. עם גבוה נורמלי ועם מחליף ללמון אתה מנצח את מכבי חיפה בבית גם בלי מאמן והיית מנצח עוד משחק. וגם יורק, אגב, זה לא לעזור בדיוק למאמן. הרי ברור שהקבוצה הזו צריכה רכז זר, אז מוחתם שחקן שהוא הכל חוץ ממוביל כדור. הוא קורבן כמו מאמנים אחרים שעברו פה.
אבל בלי קשר, לי זה נראה שזה לא עובד מקצועית, ושהקבוצה הזו צריכה מאמן אחר ואין סיבה למשוך את השידוך הזה. אין סיבה לחכות להפסדים נגד הרצליה והפועל חיפה, שני משחקים שחובה לנצח, ואז, כשאתה עמוק עמוק בצרות - לעשות את השינוי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

פרוויס, מספיק עם החארטה הזו.
יורק זה לא לעזור למאמן? כי מי בחר את יורק? או שאתה גם מאמין בתיאוריות קונספירציה?
יש לך מאמן שבנה סגל (יחד עם עידן פלדה) לא מספיק טוב ומאמן אותו לא מספיק טוב.
לגבי זאנה אני מסכים איתך, אבל לקרוא לקסטריטיס קורבן זה לעשות צחוק מעבודה.
purvis short
קיבל.ה  109 לייקים

יורק זה לא לעזור למאמן. ממש לא. להביא רכז סקורר זה לעזור למאמן.
וזאנה, זה לא עניין שולי. השאירו את הקבוצה במשחקים מול מכבי חיפה, רישון, באר שבע, נהריה וחולון בלי גבוה. הפקירו את הקבוצה. פשוט כך. אתה רואה עוד קבוצה בליגה שהייתה נשארת 45 יום בלי הגבוה שלה? ועד לרגע זה אף אחד לא לקח אחריות. ממשיכים, כאילו הכשל המדהים הזה לא קרה. ממשיכים קדימה. מקבלים החלטות, משחררים, מחתימים, כאילו לא עשו בלי סוף טעויות השנה.
וסליחה, אבל אני רואה איזה אחד, אריאל בית הלחמי, שנכשל פה ושפוטר, במועדון אחר שמתנהל אחרת, אילת, מצליח יפה מאוד.
מפתיע.
הוקיץ'
קיבל.ה  3882 לייקים

purvis short כתב: 30 דצמבר 2020, 19:20 יורק זה לא לעזור למאמן. ממש לא. להביא רכז סקורר זה לעזור למאמן.
וזאנה, זה לא עניין שולי. השאירו את הקבוצה במשחקים מול מכבי חיפה, רישון, באר שבע, נהריה וחולון בלי גבוה. הפקירו את הקבוצה. פשוט כך. אתה רואה עוד קבוצה בליגה שהייתה נשארת 45 יום בלי הגבוה שלה? ועד לרגע זה אף אחד לא לקח אחריות. ממשיכים, כאילו הכשל המדהים הזה לא קרה. ממשיכים קדימה. מקבלים החלטות, משחררים, מחתימים, כאילו לא עשו בלי סוף טעויות השנה.
וסליחה, אבל אני רואה איזה אחד, אריאל בית הלחמי, שנכשל פה ושפוטר, במועדון אחר שמתנהל אחרת, אילת, מצליח יפה מאוד.
מפתיע.
שוב, מה זו השטות הזו של לעזור למאמן? אתה חושב שהוא לא בחר את יורק? אתה מדבר כאילו קסטריטיס מקבל סגל מוכן ורק מאמן אותו.
ומה הקשר לבית הלחמי? הבן אדם קיבל אצלנו את הסקאוט שלו מגלבוע והוא בנה את הסגל. בנה סגל על הפרצוף ולכן נכשל. עונה לפנינו בגלבוע הוא גם נפל בגדול עם הסגל וגם נכשל. אז מה זה אומר? מה הלוגיקה פה?
לגבי זאנה, ממש לא אמרתי שזה עניין שולי. זו התנהלות רעה, אבל קסטריטיס נכשל קודם כל באשמתו. כאמור הוא בנה את הסגל, הוא מאמן אותו והוא נכשל איתו.
לגבי האמירה של "האם עוד קבוצה בליגה הייתה מתנהלת כך", אז ברור שכן. זה קורה כל עונה. אילת לא החליפה את לנזל סמית' ונשארה עם שלושה זרים עד סוף העונה, לב"ש לקח הרבה זמן למצוא מחליף לסמאג' כריסטון וגם זה שהגיע היה על הפרצוף וכן הלאה. האם זו התנהלות תקינה? לא.
טכנית לארז
קיבל.ה  1600 לייקים

חח "קסטריטיס בנה את הסגל"
שליחת תגובה