גלבוע גליל-הפועל ת״א ראשון 24/4 20:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Vinb
קיבל.ה  63 לייקים

רדנקו כתב: 24 אפריל 2022, 21:35
רדנקו כתב:יש מצב שאמסלם הוא השומר הכי טיפש בליגה.

Sent from my IN2025 using Tapatalk
נראה לי שזה די בטוח.

Sent from my IN2025 using Tapatalk
זלמנסון מתחרה איתו לפעמים
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

אני לא יכול לראות את זלמנסון
הבנאדם חושך 3 מ4 משחקים רוב העונה לתחושתי
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

Frenzy כתב: 24 אפריל 2022, 21:42 בש מצוקת השידורים באינטרנט ראיתי רק רבע שלישי (וגם זה לא הכל). לא נראה שלמישהו חוץ מטוקוטו ובר יש חשק למשחק, אבל זה רק 9 הפרש, עוד אפשר לנצח את זה
לא חשוב, תשכחו ממה שאמרתי
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הוקיץ'
קיבל.ה  3885 לייקים

הייתי שולח את טימור וזלמנסון למצוא את דרכם חזרה לתל אביב באוטובוס.
Vinb
קיבל.ה  63 לייקים

אם מייטן יהיה סביר אחרי שיחזור לכושר, זלמנסון לא צריך לראות פרקט
חוץ מהחפירות בפוסט אפ (שגם לא תמיד מצליחות לו), אין לו כלום
ישראלי ״בכיר״ עלק
555
קיבל.ה  623 לייקים

מאמן חלש ומקובע.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
Charlie
קיבל.ה  442 לייקים

לפי השחקנים שמשחקים ברור שפרנקו רואה במשחק כמשחק אימון. זה מחלחל לשחקנים שמשחקים בהילוך שני וגם אז נראים ללא כושר משחק. על הזריקות מחוץ לקשת אני בכלל לא מדבר. רק טוקוטו הגיע הערב.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

מה קורה שם עם השיפוט?
עברה על גילינסקי במקום פאול וסל מקבלים בלתי ספורטיבית בלי סל?
פרנטס מחליק שני מטר עם הכדור ולא שורקים צעדים?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1144 לייקים

מייטן היה חלש כששיחק, אבל למה רשמו אותו אם לא נתנו לנו לראות יותר אם הוא שווה משהו?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

שיחקנו עם זר אחד.
מייטן לא נראה מרשים בשלוש הדקות ששיחק, מצד שני שלוש דקות זה לא אינדיקציה, למה לא קיבל יותר?
זלמנסון ממשיך את התקופה המזעזעת שלו מאז פגרת הנבחרות. חייבים אותו חזרה.
הקבוצה נראית לא מאופסת בעליל בלי בראון, הוא עודה סדר מדהים, סטול מבלגן את המשחק ומבצע עבירות מטומטמות.
אהה וקליעה לשלוש.

להרים את הראש, באחד מהמשחקים הבאים נשחק מול קבוצה שאיבדה עניין (תלוי בתוצאה מחר בין אילת לראשון), חייבים להריץ את ההרכב החזק ביותר.
נייט רובינסון
קיבל.ה  556 לייקים

משחק חסר משמעות. עדיין יכולת גרועה של השחקנים בלי שום מחויבות וניהול משחק לא טוב של פרנקו. זלמנסון היה חלש, רז אדם אחלה בן אדם עם רצון ולחימה, אבל היה באמת נורא והיום. יאללה שגייקובן ויאנג יחזרו וזה יראה אחרת
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:משחק חסר משמעות. עדיין יכולת גרועה של השחקנים בלי שום מחויבות וניהול משחק לא טוב של פרנקו. זלמנסון היה חלש, רז אדם אחלה בן אדם עם רצון ולחימה, אבל היה באמת נורא והיום. יאללה שגייקובן ויאנג יחזרו וזה יראה אחרת
רז מלך. אי אפשר להאשים אותו שהתקררה לו היד אחרי מה שהוא עובר ע"י פרנקו. ועדיין עולה לוחם כל משחק.

לא הבנתי מה הלך עם השופטים בסוף הרבע הרביעי, אשמח אם מישהו יוכל להסביר.
מהיציע היה נראה שצריך להיות בלתי ספורטיבית וסל, אחר כך המציאו עבירה להם, פרנקו התעצבן הכל התחמם ובדקה האחרונה הרביצו ל סטול ואיכשהו כדור עבר אליהם.
ושם החלה חגיגה שופטים
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
נייט רובינסון
קיבל.ה  556 לייקים

Chegi כתב: 24 אפריל 2022, 23:11
נייט רובינסון כתב:משחק חסר משמעות. עדיין יכולת גרועה של השחקנים בלי שום מחויבות וניהול משחק לא טוב של פרנקו. זלמנסון היה חלש, רז אדם אחלה בן אדם עם רצון ולחימה, אבל היה באמת נורא והיום. יאללה שגייקובן ויאנג יחזרו וזה יראה אחרת
רז מלך. אי אפשר להאשים אותו שהתקררה לו היד אחרי מה שהוא עובר ע"י פרנקו. ועדיין עולה לוחם כל משחק.

מהיציע היה נראה שצריך להיות בלתי ספורטיבית וסל, אחר כך המציאו עבירה להם, פרנקו התעצבן הכל התחמם ובדקה האחרונה הרביצו ל סטול ואיכשהו כדור עבר אליהם.
ושם החלה חגיגה שופטים
רז מלך אני מסכים איתך לגמרי. כשגייקובן יאנג בר וגיל בריאים לא רואה שום סיבה שישחק על חשבונם
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
ranjef
קיבל.ה  682 לייקים

הוקיץ' כתב:יש מעט שחקנים מרתיחים בעולם הזה כמו זלמנסון.
בדיוק חשבתי על זה שהוא נתן היום את התצוגה הגרועה ביותר של ישראלי בחמישייה של הפועל מאז שחזרה.
20 דק, 4 נק, 2 מ-6 מהשדה, 5 איבודים ומדד 0 עגול.
מרשים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  556 לייקים

עם כל הכבוד לרז והוא לוחם ושחקן נשמה, הוא לא אפקטיבי בהתקפה כמעט בכלל, ובהגנה הוא נלחם אבל גם לא משהו יוצא דופן כמו גיל בני
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:
Chegi כתב: 24 אפריל 2022, 23:11

ושם החלה חגיגה שופטים
רז מלך אני מסכים איתך לגמרי. כשגייקובן יאנג בר וגיל בריאים לא רואה שום סיבה שישחק על חשבונם
מסכים. הוא צריך לקבל יותר דקות ברוטציה לדעתי.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

ranjef כתב:
הוקיץ' כתב:יש מעט שחקנים מרתיחים בעולם הזה כמו זלמנסון.
בדיוק חשבתי על זה שהוא נתן היום את התצוגה הגרועה ביותר של ישראלי בחמישייה של הפועל מאז שחזרה.
20 דק, 4 נק, 2 מ-6 מהשדה, 5 איבודים ומדד 0 עגול.
מרשים.
גרוע, חלש מאוד.
אי אפשר לראות אותו כבר.
כל עבירה ששורקים לו אני בטוח שעשה, וכל שריקה שלא נותנים לו אני בטוח שהוא עושה הצגה.
הוא לא מתאים, יש לו ימים שהוא מצוין וימים שהוא לא בענף הנכון.
אם מוכן להיות חילוף שלישי במשכורת מתאימה סבבה, לא? להחליף.
שליחת תגובה