מחירי החניה החדשים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

אוהדים יקרים,

החל מפתיחת העונה אנו מקבלים תלונות על העומסים הנוצרים ביציאה מהחניון לאחר המשחקים.

מתוך רצון לנסות ולצמצם את הבעיה ככל הניתן, הגענו להסדר עם בעלי החניון, והחל מהמשחק הקרוב תפעול החניון יהיה באחריות העמותה.

במטרה לאפשר יציאה חלקה ככל האפשר, התשלום לחניון יהיה בכניסה בלבד ושערי החניון יישארו פתוחים בסיום המשחק.

כמו כן, על מנת לסבסד את עלות ההשכרה של החניון והתשלום לסדרנים, מחיר הכניסה לחניה יעודכן ויעמוד על 15 שקלים.
לא הבנתי איך על מנת לסבסד את העלות המחיר עולה מ10 שקלים ל15.
שורה תחתונה מעלים את המחיר ב50%. ככה או ככה השערים פתוחים בסוף המשחק מלבד פעם אחת העונה שלא גבו תשלום מראש.

יש לאולטראס הפועל המון כוח, חלאס לזיין את האוהדים בתחת. קחו את זה מכאן ותמנעו את הגניבה הזאת.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

"חלאס לזיין את האוהדים בתחת"?? באמת כתבת את זה, ועוד על ההנהלה שלנו? באיזה שנה אנחנו נמצאים?
אתה דוחה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

Frenzy כתב: 31 ינואר 2022, 18:48 "חלאס לזיין את האוהדים בתחת"?? באמת כתבת את זה, ועוד על ההנהלה שלנו? באיזה שנה אנחנו נמצאים?
אתה דוחה
מה אתה רוצה?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

באמת אתה שואל?
קודם כל נקודת ההנחה שלך שההנהלה והעמותה רוצים לגנוב מהאוהדים ולהרוויח על חשבונם ושזה מנהג קבוע אצלם ("חלאס") היא הזיה בעיניי (אלא אם לא הבנתי אותך נכון ואז קבל התנצלותי על החלק הזה).
חוץ מזה השימוש בביטוי הזה כמשהו כל כך שלילי. די, עברנו את השלב הזה בעולם לא?
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

Frenzy כתב: 31 ינואר 2022, 19:14 באמת אתה שואל?
קודם כל נקודת ההנחה שלך שההנהלה והעמותה רוצים לגנוב מהאוהדים ולהרוויח על חשבונם ושזה מנהג קבוע אצלם ("חלאס") היא הזיה בעיניי (אלא אם לא הבנתי אותך נכון ואז קבל התנצלותי על החלק הזה).
חוץ מזה השימוש בביטוי הזה כמשהו כל כך שלילי. די, עברנו את השלב הזה בעולם לא?
בגדול לא אכפת לי אם זאת ההנהלה שלנו בכדורסל, זאת מהכדורגל, שמעון מזרחי או ג׳קי בן זקן.
מתייחסים פה לאוהדים כמו זבל בארץ, אם זה שעות המשחקים, המחירים, התורים ההזוים בכניסות כדי לחסוך כח אדם והשאטלים בטדי שנתנו לאנשים לקפוא מקור בברדק שהלך שם.

עכשיו ההחלטה הביזיונית הזאת לקחת עוד 5 שקלים בכניסה במסווה של דאגה לאוהד זאת גניבה גם אם מציגים את במילים יפות.
גם ככה יוקר המחיה הפך פה לבלתי אפשרי כשבקבוק קולה בקיוסק עולה 13-15 שקל כאילו אנחנו בדובאי.
חלאס זה חלאס. רוצה שיגנבו אותך? על הכיפאק אני לא. רוצה להתייחס לטפל בהודעה שלי? גם בסדר. מבקש סליחה על בחירת מילים לא טובה למרות שלא התכוונתי למה שאתה חושב שהתכוונתי. זה סתם ביטוי. כמו שאם היתי כותב משתינים עלינו לא היתי מתכוון לפגוע בציבור שאוהב גולדן שאוור.

אוי ואבוי אם נתן יד למהלך הזה. בטח קהל כמו שלנו למהלך שבא מבית.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

אגב עשה לי טוב בלב להכנס לתגובות בפייסבוק ולראות שלעוד אנשים נמאס להיות כספומטים.
אבל לצערי לא יצא מזה כלום אם האולטראס לא יקח את המהלך הזה על עצמו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

בוא נעשה סדר:
מחיר החניון הוא 25 שקלים לשעה למיטב זכרוני (מתי ראית חניון בתל אביב שעולה 10 שקלים ללא מגבלת זמן). ההנהלה הגיעה בזמנו להסדר עם עיריית תל אביב שבזמן משחק עלות החנייה תהיה 10 שקלים. חשוב לזכור כשעולות טענות על הנהלה שגונבת את האוהדים.
שנית, ההנהלה טוענת להבנתי שבעקבות תלונות רבות על זמני היציאה מהחניון הם החליטו לשכור אותו מבעל החניון על מנת לתפעל את האירוע בצורה יותר יעילה. על מנת לעמוד בעלות הנוספת של הסיפור הם החליטו להעלות את המחיר ל-15 שקלים.

האם הם באמת עושים את זה כדי לשפר את זמני היציאה או שזאת דרך שלהם לייצר הכנסה נוספת? אין לי מושג. קשה לי להאמין שהם באמת מסוגלים לייצר הכנסה מהמהלך הזה. באופן אישי אני מזמן הפסקתי לחנות שם כי זה סיוט, אז באמת שאין לי מושג מה הולך שם בסיום משחקים.
ודבר נוסף, בעיני עלות של 15 שקלים לחניה של שעתיים-שעתיים וחצי זה סביר לגמרי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1014 לייקים
יצירת קשר:

איזה הכנסה נוספת בראש שלכם. צריך לשלם לעירית תל אביב ולסדרנים. אם בכלל יעשו פה שני שקל זה יהיה נס
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
נייט רובינסון
קיבל.ה  556 לייקים

לא מבין למה לחנות שם גם אם יקחו 10 שקל. יש את החניון עפר 5 דקות הליכה בחינם
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

הוקיץ' כתב: 31 ינואר 2022, 20:05 בוא נעשה סדר:
מחיר החניון הוא 25 שקלים לשעה למיטב זכרוני (מתי ראית חניון בתל אביב שעולה 10 שקלים ללא מגבלת זמן). ההנהלה הגיעה בזמנו להסדר עם עיריית תל אביב שבזמן משחק עלות החנייה תהיה 10 שקלים. חשוב לזכור כשעולות טענות על הנהלה שגונבת את האוהדים.
שנית, ההנהלה טוענת להבנתי שבעקבות תלונות רבות על זמני היציאה מהחניון הם החליטו לשכור אותו מבעל החניון על מנת לתפעל את האירוע בצורה יותר יעילה. על מנת לעמוד בעלות הנוספת של הסיפור הם החליטו להעלות את המחיר ל-15 שקלים.

האם הם באמת עושים את זה כדי לשפר את זמני היציאה או שזאת דרך שלהם לייצר הכנסה נוספת? אין לי מושג. קשה לי להאמין שהם באמת מסוגלים לייצר הכנסה מהמהלך הזה. באופן אישי אני מזמן הפסקתי לחנות שם כי זה סיוט, אז באמת שאין לי מושג מה הולך שם בסיום משחקים.
ודבר נוסף, בעיני עלות של 15 שקלים לחניה של שעתיים-שעתיים וחצי זה סביר לגמרי.
כיום גובים 10 שקלים והשערים פתוחים בסיום. אין שום פקק לא ביציאה ולא בכניסה.
היה משחק אחד נגד אילת אם אני לא טועה שלא גבו תשלום בכניסה וזה אכן יצר בלאגן.
שורה תחתונה הם לקחו על עצמם להקפיץ את מחיר החניה ב50%.
כנס תקרא את התגובות בפייסבוק, אף אחד לא התלונן על פקקים, היתי גם בכל ישיבות הזום האחרונות והנושא לא עלה פעם אחת. הם יכולים להגיד מה שבא להם, בפועל יש מציאות של חניון שעובד כמו שצריך מספר שנים.
15 שקל זה מחיר הוגן לת״א, 10 יותר. שאף אחד לא יבוא להתגלץ׳ על הארנק של אוהדי הספורט שהם גם ככה הצרכן הכי מסכן ושבוי במדינה.
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

החניון ממש לא עובד כמו שצריך במשך שנים כי בשנים קודמות חניתי שם וזה היה סיוט. רק העונה הפסקתי לחנות שם.
ושוב, מה זה אומר "להתגלץ'" על הארנק של אוהדי הספורט? אתה באמת חושב שהם עושים מזה איזשהו רווח?
שלא לדבר על זה ששום רווח שמגיע לקבוצה לא נכנס להם לכיס האישי אבל זה כבר סיפור אחר.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

לא גבו תשלום בכניסה גם נגד גלבוע ולדעתי גם נגד הרצליה לא גבו
יוקר המחיה זה אחלה, במקרה הזה אפשר להחנות קצת רחוק יותר, ללכת ברגל 5 דקות ולא לשלם על חניה בכלל
מי שחושב שהפועל תעשה קופה ממחיר של 15 שח על חניה אחרי תשלום על החניון ותשלום לתפעול חי בסרט.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאבי בניהוסומך
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  979 לייקים

אין לי ספק שהכוונות שלהם טובות.
אני רק רוצה להבין, מלבד גביית הכספים בצורה מסודרת לפני כל משחק, אילו עוד צעדים ניתן לעשות כדי לשפר את תנאי החניון?

בקשר לדיון הקודם: היו לפחות שלושה משחקים אם לא ארבעה שבהם לא נגבה תשלום מראש וזה היה סיוט.
נייט רובינסון
קיבל.ה  556 לייקים

לא מבין גם כמה עלות התחזוקה היא גבוהה יותר ממה שהיה. כולה לשים שני סדרנים בכניסה שיקחו כסף.
מצד שני ברור לי שההנהלה לא באו לעשות קופה, ומי שמתנגד לשלם 5 שקל יותר יכול ללכת 5 דקות ברגל ולחנות בחינם
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

הנהלה, כלומר הפועל, גם תשלם מן הסתם את עלות השכרת החניון. בהנחה שמי שמשכיר את החניון עושה את זה במחיר שמשתלם לו והפועל מעדיפה (אני מקווה) להשקיע כסף בדברים חשובים יותר מסבסוד חניה לאוהדים זה נשמע הגיוני לגמרי שהחניה תעלה 15 שקלים.
לפי חלק מהתגובות, היה עדיף להנהלה להגיד שהחניון לא באחריות שלהם ולא להתעסק בזה
Yali
קיבל.ה  2 לייקים

איזה חניון עפר? איפה הוא נמצא?
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

Yali כתב: 01 פברואר 2022, 13:23 איזה חניון עפר? איפה הוא נמצא?
ברחוב רפידים, בצד שקרוב לרוקח.
יש שם גם מעבר רגלי בקצה שיוצא די מאחורי תחנת האוטובוס, בימים של גשם/בוץ/שלוליות עדיף ללכת ברגל דרך המדרכה של רפידים.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

אני לא מצליח להבין למה ההנהלה צריכה לקחת על עצמה את הסיפור הזה ואיך בדיוק הם ישנו את המצב? מה הם יסללו עוד כניסות או יציאות? ברור שלא.
אז מה בדיוק השינוי הזה יתן ואיך הוא יכול לעזור לנו?
יש מצב נתון של שלוש יציאות מקסימום וכמות מסויימת של מכוניות.
בכל המשחקים (כמעט. למעט בודדים) לקחו כסף בכניסה והיציאות היו פתוחות.
שום דבר לא ישתנה חוץ מזה שנשלם יותר.
כך אני רואה את זה.
ומוזמנים להסביר לי איפה אני טועה.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

ההנחה שלי היא שנושא התשלום מראש בכניסה זה לא התחייבות של המפעילים ובהפועל לא הצליחו לכפות את זה עליהם.
כלומר בכל משחק נתון זה תלוי בטוב ליבו של המפעיל אם לנהוג כך או לא מה שיכול לייצר עוד מקרים בעתיד שבהם זה לא יהיה הנוהל ויגרום ללחצים שכנאה עליהם אנשים התלוננו.
על ידי זה שהעמותה לוקחת את זה על עצמה , הם כנראה רוצים להבטיח שתמיד הגביה תיהיה מראש.

אני אגב לא חושב שהייתי נכנס לזה , כי אם עכשיו תיהיה בעיה ביציאה בכלל יצאו עליהם...
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1014 לייקים
יצירת קשר:

לאור התגובות ברשת נשמע באמת שחבל שנכנסו לזה. רצו להיטיב וסתם הפנו לעצמם אש.
במקומם הייתי עושה אחורה פנה ונותן לכולם להמשיך להנות מבחניה האיכותית בזול שהיתה עד כה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךbeny
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

באמת שנהי כזה על 5 שקלים לחניה לא ראיתי הרבה זמן.

15 ש"ח לשעתיים חניה זה מחיר לגיטימי ועל הצד הנמוך. ובטח שלא מצדיק פוסט כזה מתלהם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךbeny
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אני לא חונה בחניון אז אני לא יכול להעיד איך היה עד עכשיו, אבל זו לא פעם ראשונה בתקופה האחרונה שההנהלה מנסה לעשות משהו טוב ויוצא לה עקום.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  736 לייקים

יובל כתב: 01 פברואר 2022, 14:59 אני לא חונה בחניון אז אני לא יכול להעיד איך היה עד עכשיו, אבל זו לא פעם ראשונה בתקופה האחרונה שההנהלה מנסה לעשות משהו טוב ויוצא לה עקום.
מצד שני היא גם ניסתה לעשות משהו ממש עקום ויצא לה טוב (פרנקו)
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

מילפורד כתב:ההנחה שלי היא שנושא התשלום מראש בכניסה זה לא התחייבות של המפעילים ובהפועל לא הצליחו לכפות את זה עליהם.
כלומר בכל משחק נתון זה תלוי בטוב ליבו של המפעיל אם לנהוג כך או לא מה שיכול לייצר עוד מקרים בעתיד שבהם זה לא יהיה הנוהל ויגרום ללחצים שכנאה עליהם אנשים התלוננו.
על ידי זה שהעמותה לוקחת את זה על עצמה , הם כנראה רוצים להבטיח שתמיד הגביה תיהיה מראש.

אני אגב לא חושב שהייתי נכנס לזה , כי אם עכשיו תיהיה בעיה ביציאה בכלל יצאו עליהם...
אני חייב לומר שלא חושב שהבחנתי בהבדל גדול בלחץ בין המקרים שבהם החניון היה פתוח ביציאה או שהי צורך להכניס כרטיס. העומס הוא מטורף ככה ואולי יותר מטורף כשלא פתוח. זה לא שאין פקק או עומס כשהיציאה פתוחה לחלוטין.

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

אני כבר כמה שנים לא חונה שם כי זה היה בלתי נסבל לצאת משם.
אני משקיע או בעוד כמה דקות הליכה וחונה בחינם או במחיר חנייה מלא וחונה בחניון מעבר לכביש מתחת לגשר של הרכבת (שתמיד יש שם מקום ויחסית מהר לצאת).

ממה שאני קורא בתגובות פה, אנשים הרגישו בהבדל הזה.
לשאלה למה העמותה מכניסה את עצמה לדבר הזה? הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא מה שכתבתי לעיל.

בכל מקרה, ההנהלה פועלת פה בתגובה לתלונות שהיא קיבלה.
בתגובה היא מקבלת תלונות על זה שהיא מגיבה לתלונות שהיא קיבלה.
אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  651 לייקים

זה עצוב שההנהלה לוקחת על עצמה משהו וטוענת שהיא תשפר את המצב הקיים אבל זה יעלה לאוהדים יותר כסף כשהיא לא באמת יכולה לשפר את המצב ולדעתי גם לא תשפר אותו.
אז מי שעושה משהו כזה ולא מבין את זה כמו שכל אחד מהאוהדים מבין, שלא יפתע כשהוא חוטף.

נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

כן, אין ספק שתוספת 5 שקלים לחניה זו סיבה להכנס בהנהלה. רמי כהן תתפטרררר!!!!

התחרפנתם, באמא שלי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

נועם שחם כתב: 03 פברואר 2022, 10:00 כן, אין ספק שתוספת 5 שקלים לחניה זו סיבה להכנס בהנהלה. רמי כהן תתפטרררר!!!!

התחרפנתם, באמא שלי.
אתה בטוח גם לא מבין מה המהומה סביב העשרה שקלים עמלה שלאן גובים.
וחושב ש105 שקלים כרטיס הכי זול לדרבי זה בסדר גמור.
ו11 שקלים לקולה ו25 שקלים לנקניקייה במזנון זה אחלה.
ולשלם כסף על כרטיס כניסה לשער 8 למרות ששילמנו על מנוי לא נשמע לא תמוה.

קהל שמשחק אותה מעמד הפועלים אבל בפועל נותן שירמסו אותו פעם אחר פעם.

ואגב מי שלא רואה איך אפשר להרוויח כסף מהעלאה של 5 שקלים לרכב כנראה שגאון עסקי הוא לא.
כאילו מדובר רק על המשחק הקרוב מול ירושלים.
שנים קדימה ביחד עם עוד תוספות שכנראה יגיעו בהמשך זה יופי של רווח. ואם הפועל טוענים שהם לא מרוויחים שקל, אני מוכן לקחת את הניהול על החניון על עצמי.
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

יהלום כתב: 03 פברואר 2022, 16:25
נועם שחם כתב: 03 פברואר 2022, 10:00 כן, אין ספק שתוספת 5 שקלים לחניה זו סיבה להכנס בהנהלה. רמי כהן תתפטרררר!!!!

התחרפנתם, באמא שלי.
אתה בטוח גם לא מבין מה המהומה סביב העשרה שקלים עמלה שלאן גובים.
וחושב ש105 שקלים כרטיס הכי זול לדרבי זה בסדר גמור.
ו11 שקלים לקולה ו25 שקלים לנקניקייה במזנון זה אחלה.
ולשלם כסף על כרטיס כניסה לשער 8 למרות ששילמנו על מנוי לא נשמע לא תמוה.

קהל שמשחק אותה מעמד הפועלים אבל בפועל נותן שירמסו אותו פעם אחר פעם.

ואגב מי שלא רואה איך אפשר להרוויח כסף מהעלאה של 5 שקלים לרכב כנראה שגאון עסקי הוא לא.
כאילו מדובר רק על המשחק הקרוב מול ירושלים.
שנים קדימה ביחד עם עוד תוספות שכנראה יגיעו בהמשך זה יופי של רווח. ואם הפועל טוענים שהם לא מרוויחים שקל, אני מוכן לקחת את הניהול על החניון על עצמי.
תודה שסיפרת לי מה אני חושב.

אני גם לא גאון עסקי (דווקא מבין קצת בחניונים), אבל 5 שקלים לרכב פעם בשבועיים עבור כ-15 משחקים במקרה הטוב, לא נשמע לי כמו איזו בוננזה עסקית.

מעבר לזה, כמחיר לחניה לשעתיים נשמע לי מאד הוגן. אנא ממך בדוק באיזה חניון בעיר אתה יכול לשלם 15 ש"ח לשעתיים. בדוק גם כמה עולה שעת חניה בחניונים הסמוכים, מובטחת לך הפתעה.

ויותר מהכל, ההתלהמות כלפי ההנהלה על השטות הזו נשמעת לי ילדותית ומטופשת, ואני עוד עדין איתך (שומר לך חסד נעורים).
הפוסט קיבל 3 לייקיםהוקיץ'Vinbסומך
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

אגב אם אתם כבר נכנסים למחירי חניונים בתל אביב, כ50 חניונים של סנטרל פארק גובים 20 שקלים משעה 17:00 עד 8:00 ובאיזורים עם מצוקת חניה קריטית

המחיר לשעתיים באיזור מת כשיש אלטרנטיבה בחינם בקרבת מקום זה גם לא דיל השנה.

במקרה הגרוע המהלך הזה יכניס סדר גודל של 50 אלף שקל בשנה(והיתי עדין) לכיס של מי שלקח את זה על עצמו.
כתבתי שבכיף היתי לוקח את זה על עצמי, במחשבה שניה אין לי אינטרס לגנוב 5 שקלים מכל רכב שנכנס שיהיה להם לבריאות.
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

יש לי בעיה עם זה שאנשים בטוחים שהמהלך הזה נעשה מתוך נסיון לייצר הכנסה נוספת ולא מתוך הסיבה הרשמית שצוינה.

ואולי אני התמים פה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךVinbFrenzy
הוקיץ'
קיבל.ה  3887 לייקים

50 אלף. ברור.
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

יהלום כתב: 03 פברואר 2022, 16:51 אגב אם אתם כבר נכנסים למחירי חניונים בתל אביב, כ50 חניונים של סנטרל פארק גובים 20 שקלים משעה 17:00 עד 8:00 ובאיזורים עם מצוקת חניה קריטית

המחיר לשעתיים באיזור מת כשיש אלטרנטיבה בחינם בקרבת מקום זה גם לא דיל השנה.

במקרה הגרוע המהלך הזה יכניס סדר גודל של 50 אלף שקל בשנה(והיתי עדין) לכיס של מי שלקח את זה על עצמו.
כתבתי שבכיף היתי לוקח את זה על עצמי, במחשבה שניה אין לי אינטרס לגנוב 5 שקלים מכל רכב שנכנס שיהיה להם לבריאות.
מי שלקח את זה על עצמו- הפועל תל אביב, קבוצה בבעלות אוהדים.
אמן וירוויחו
מה שכן, אני סקפטי שהבעלים של החניון עשה כזו עסקה רעה
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  231 לייקים

א.ב כתב: 31 ינואר 2022, 21:43 לא גבו תשלום בכניסה גם נגד גלבוע ולדעתי גם נגד הרצליה לא גבו
יוקר המחיה זה אחלה, במקרה הזה אפשר להחנות קצת רחוק יותר, ללכת ברגל 5 דקות ולא לשלם על חניה בכלל
מי שחושב שהפועל תעשה קופה ממחיר של 15 שח על חניה אחרי תשלום על החניון ותשלום לתפעול חי בסרט.
איפה נמצא בדיוק החניון עפר הזה ביחס לדרייב אין?
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

Tenacious D כתב: 09 פברואר 2022, 11:59
א.ב כתב: 31 ינואר 2022, 21:43 לא גבו תשלום בכניסה גם נגד גלבוע ולדעתי גם נגד הרצליה לא גבו
אם אתה מגיע על רוקח ממזרח למערב, פניה לפני הפניה לאיינשטיין, מימינך.

תמונה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
משמאל לעץ
קיבל.ה  61 לייקים

אני חונה בחניון האולם מהיום שהוא נפתח ומגיע לכל המשחקים.
לא בא לי להכנס לתחום האפור של "האם לוקח הרבה זמן לצאת משם" למרות שבעיני לא לוקח הרבה זמן בכלל, הפקק אחכ כדי לפרסס דרומה לאיילון גרוע יותר.
אני בטוח רק בדבר אחד-
לקצר את זמני היציאה משם אי אפשר. זה פשוט לא יכול להיות יותר מהר ממה שזה עכשיו אלא אם כן הפועל מתכננת לבנות שם גשר או לסלול נתיבים. השערים תמיד פתוחים בסוף. יותר פתוחים הם לא יכולים להיות. היום אני הולך לראות בדיוק מה השתנה.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1142 לייקים

אם הבנתי נכון , הטענה היתה שלא תמיד השערים היו פתוחים, שהיו משחקים בהם המפעיל הרגיל לא טיפל בזה ולכן כדי להבטיח שזה תמיד יהיה פתוח עשו את זה.
חוץ מזה, אחרי המשחק גביע, החניה של האולם היתה ריקה לחלוטין עד שיצאתי מהחנייה שמעבר לכביש , מה שלא היה אף פעם והיום כנראה אנסה להיכנס לחנייה הגדולה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

סומך כתב: 09 פברואר 2022, 12:17
Tenacious D כתב: 09 פברואר 2022, 11:59
אם אתה מגיע על רוקח ממזרח למערב, פניה לפני הפניה לאיינשטיין, מימינך.

תמונה
למי שמחפש בוויז זה נקרא חניון רפידים או רחוב רפידים פשוט מואו
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

אתמול אחרי שנים ניסיתי לחנות שם.
תגידו, תמיד יש שם בוץ ככה?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  857 לייקים

מניח שאחרי גשם
בגלל זה אני מעדיף את החניון של 'ארנולד', ככה גם יש תירוץ לשבת שם לבירה אחרי המשחק
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
שליחת תגובה