בר ורז חתמו - הסגל הישראלי לשנה הבאה סגור?

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

היום הודיעו שבר טימור ורז אדם האריכו חוזים. בנוסף לשנה הבאה חתומים זלמנסון, בני ואמסלם.
אני מניח שמבחינת תקציב זה אומר שהסגל הישראלי לשנה הבאה פחות או יותר סגור?
אני לא מצליח להחליט אם זה טוב או רע

*אגב, עד מתי פרנקו חתום?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2022, 14:09 היום הודיעו שבר טימור ורז אדם האריכו חוזים. בנוסף לשנה הבאה חתומים זלמנסון, בני ואמסלם.
אני מניח שמבחינת תקציב זה אומר שהסגל הישראלי לשנה הבאה פחות או יותר סגור?
אני לא מצליח להחליט אם זה טוב או רע

*אגב, עד מתי פרנקו חתום?
פרנקו חתום עד סוף העונה הזאת, מעריך שיאריכו לו את החוזה, מגיע לו.
הארכת החוזים של בר ורז זאת החלטה מעולה, סוף סוף פועלים נכון פה
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

הייתי מנסה להחזיר את תומר
It's 1991 and I refuse to come wack
Money
קיבל.ה  564 לייקים

יש מקום בתקציב לעוד ישראלי(ברמת קולשוב/שולדי/משעור)
לדעתי אין סיכוי להשאיר את יאנג
אבל צריך לעשות הכל בשביל גייקובן וגיי פי
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

לא יודע אם סגור אבל זו כבר התחלה טובה כי אתה צריך לפגוע ב3 זרים טובים ואתה על הגל
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

לא נראה שהסגל סגור, יש אמנם לפי הידוע גם לגיל ולאמסלם ולזלמנסון חוזה לשנה הבאה, אבל ממה שאני מבין רוצים לשחק שנה הבאה באירופה (אם יסיימו מקומות 1-6 בליגה), על כן תוספת קולושוב או עוד ישראלי בא בחשבון הן למענה לעומס ולגיבוי מקרים של פציעות. בכל מקרה הלוואי שיצליחו גם בסגל הזרים להשאיר לפחות שלושה מהקיים.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

אם נשחק באירופה הסגל הישראלי לא יסגר. צריך לנסות להחזיר את תומר במצב כזה, אבל אני לא חושב שיש לזה סיכויים גבוהים. צריך להשאיר שני זרים לפחות מגייקובן, טוקוטו ויאנג ובנוסף לחיזוק ישראלי בכיר יכולה להיות קבוצה טובה. במידה ונשחק באירופה אני מעריך שיגיע גם זר חמישי רק לאירופה, כמו שהיה בזמנו עם דאליס גוינר
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

חיזוק ישראלי בכיר אחרי השכר של בר וזלמנסון? מאיפה התקציב?
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2022, 15:43 חיזוק ישראלי בכיר אחרי השכר של בר וזלמנסון? מאיפה התקציב?
מה הבעיה אפשר לבקש מליברמן
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2022, 15:43 חיזוק ישראלי בכיר אחרי השכר של בר וזלמנסון? מאיפה התקציב?
במידה ונהיה באירופה. במידה ולא נהיה יגיע מקסימום שחקן ברמה של קולשוב כישראלי או קולשוב עצמו. אם נהיה באירופה נרוויח מזה כסף והתקציב יגדל, ימכרו המון מנויים ויהיה אפשר להביא ישראלי טוב נוסף
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אם אני לא טועה, צריך לעבור לפחות שלב או שניים בשביל שמשחקים באירופה יכניסו כסף
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

נייט רובינסון כתב: 25 ינואר 2022, 17:19
במידה ונהיה באירופה. במידה ולא נהיה יגיע מקסימום שחקן ברמה של קולשוב כישראלי או קולשוב עצמו. אם נהיה באירופה נרוויח מזה כסף והתקציב יגדל, ימכרו המון מנויים ויהיה אפשר להביא ישראלי טוב נוסף
קולשוב אני חושב שלא מרוויח זול,מאמין בגלל הסיטואציה עם ראשון הפועל החתימו אותו בזול אבל זה לא שחקן זול.
אני מקווה שקולשוב יוכיח את מקומו פה וישאר פה עונה הבאה בתור 3 הוא מעולה,הוא רק צריך את המאמן הנכון
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

טוב מאוד שהאריכו להם את החוזה. הגיע הזמן שהפועל תל-אביב תתייחס אל עצמה כמועדון גדול ולא כתחנת מעבר, למרות המגבלות התקציביות.
ברטי, רז אדם, זלמנסון, גיל בני ואמסלם זה יופי של שלד, ואם יתפנה ארבע ישראלי יציב, זה יהיה מושלם.
כאמור, הכי חשוב זה להתאבד על הזרים. לשבת עוד אתמול עם ג׳קובן וג׳י.פי ולהסביר להם שהם חלק ממשפחה.
עם יאנג זה יהיה מסובך יותר. הוא צעיר יותר משני האחרים ומובן לגמרי שאם הוא ימשיך ביכולת מהחודש האחרון הוא לא בליגה שלנו מבחינת פוטנציאל השתכרות.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 25 ינואר 2022, 17:32 אם אני לא טועה, צריך לעבור לפחות שלב או שניים בשביל שמשחקים באירופה יכניסו כסף
תלוי, אם נעלה אוטומטית לשלב בתים אז זה יכניס כסף והרבה. אם נהיה במוקדמות אז זה לא יכניס, רק אם נעפיל. בשביל לעלות אוטומטית לשלב בתים צריך לסיים לפני אחת מחולון או ירושלים (לא מאמין שיתנו להרצליה או גליל את הכרטיס גם אם הוא אמור להגיע אליהם, בגלל גודל המועדון, האולם). לעקוף את חולון בטבלה צריכה להיותה שאיפה שלנו וזאת מטרה ריאלית לחלוטין
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterFrenzy
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Karl Marx כתב: 25 ינואר 2022, 17:47 טוב מאוד שהאריכו להם את החוזה. הגיע הזמן שהפועל תל-אביב תתייחס אל עצמה כמועדון גדול ולא כתחנת מעבר, למרות המגבלות התקציביות.
ברטי, רז אדם, זלמנסון, גיל בני ואמסלם זה יופי של שלד, ואם יתפנה ארבע ישראלי יציב, זה יהיה מושלם.
כאמור, הכי חשוב זה להתאבד על הזרים. לשבת עוד אתמול עם ג׳קובן וג׳י.פי ולהסביר להם שהם חלק ממשפחה.
עם יאנג זה יהיה מסובך יותר. הוא צעיר יותר משני האחרים ומובן לגמרי שאם הוא ימשיך ביכולת מהחודש האחרון הוא לא בליגה שלנו מבחינת פוטנציאל השתכרות.
אני מסכים איתך במיליון אחוז. לפי דעתי מועדון גדול צריך לייצב את עצמו גם שיהיו פה זרים לכמה שנים. העניין הוא שאני לא רואה את התקציב של הפועל גודל באופן משמעותי בשנים הקרובות.
אני מאמין שאם טוקוטו ויאנג יתנו עונות גדולות ויסכימו להישאר זה לא יהיה במחיר הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Money כתב: 27 ינואר 2022, 13:13
Karl Marx כתב: 25 ינואר 2022, 17:47 טוב מאוד שהאריכו להם את החוזה. הגיע הזמן שהפועל תל-אביב תתייחס אל עצמה כמועדון גדול ולא כתחנת מעבר, למרות המגבלות התקציביות.
אני מסכים איתך במיליון אחוז. לפי דעתי מועדון גדול צריך לייצב את עצמו גם שיהיו פה זרים לכמה שנים. העניין הוא שאני לא רואה את התקציב של הפועל גודל באופן משמעותי בשנים הקרובות.
אני מאמין שאם טוקוטו ויאנג יתנו עונות גדולות ויסכימו להישאר זה לא יהיה במחיר הזה.
אני מניח שעלייה משמעותית של התקציב היא תלוית הצלחות. תואר ו/או התקדמות משמעותית באירופה תגייס עוד חברי עמותה, עוד ספונסרים ואולי גם עוד בעלים פרטיים
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אם רוצים להביא זרים מוצלחים ולא רק כאלה שאחרי פציעה חייבים לשחק במפעל אירופי.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

שליחת תגובה