שיפוט

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

ranjef כתב:וואו מאירסון.
בלק עוד היה סביר
אבל מאירסון זה היה לא להאמין.
שליחו של הדון פר אקסלנס
אחד כמו מאירסון צריך לחטוף בפעם הבאה שהוא מגיע לדרייב אין. אז תקום צעקה. שתקום. יסגרו את היציע מאחורי הסל ל-3 משחקים. שיסגרו. יטילו על הפועל 50 אלף שקל קנס. שיטילו.
מאירסון לא יחזור לשפוט בדרייב אין (או בכלל) ושאר השופטים יבינו שעם כל הכבוד לדון שימון, לא הוא יהיה בסכנה אז עדיף לשפוט כמו שצריך במשחקים של הפועל. מותר לטעות, אנחנו בני אדם. אבל שיפוט מגמתי חד צדדי כזה ברור?! ועוד בגמר? כשאנשים ישלמו על הפשעים שלהם יהיה סדר גם באיגוד השופטים.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

ניב רסקין צריך למות גם הוא
מהנדס תודעה של רקנאטי
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

עידן סרור כתב: 18 פברואר 2022, 00:43 ניב רסקין צריך למות גם הוא
מהנדס תודעה של רקנאטי
מה אמר?
adom4
קיבל.ה  254 לייקים

מדהים

סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

וכמובן שיו"ר איגוד השופטים ישלח לגמר שופט שיש לו סכסוך ארוך עם פרנקו:

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

יובל כתב:

להקיא. נמאס כבר. בא לי להתנתק מהכדורסל לכמה שנים טובות, עד שינקו את הזוהמה והשחיתות

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הבדלי זה היחיד שבאמת שפט שם. בלק ומאירסון היו פשוט שערורייה.
בלק הוא סתם בן זונה ברגיל, אצל מאירסון זה מרגיש מכוון.
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

Red_man כתב: 18 פברואר 2022, 00:45
עידן סרור כתב: 18 פברואר 2022, 00:43 ניב רסקין צריך למות גם הוא
מהנדס תודעה של רקנאטי
מה אמר?
ברבע האחרון ליטף את השופטים
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

רסקין היה ונשאר מכביסט מסריח

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זבל שרמוטה.
לפחות שמעו בשידור אחרי הדרבי איך קיללו אותו ברקע של ה"פאנל" שלהם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

כתבתי באשכול אחר שבלק שפט בסדר, ראיתי עכשיו סרטון מאתר ספורט5 שמראה את העבירה הבלתי ספורטיבית ששרקו ללוטן, בזמן אמת זה היה נראה לי מוצדק, פשוט מטורף לראות שאשכרה בלק ראה את זה בהילוך חוזר והחליט לשרוק בלתי. איזה נוכל ארור.
והאי שריקה ליאנג אין מצב שזה לא בכוונה. אף שופט לא עד כדי כך גרוע שהוא עומד מטר ליד ולא רואה את זה. לא מצליח להתגבר על הכעס והתחושה שיכולנו לזכות ולא הצלחנו לא בגלל שיפוט גרוע ברמה נמוכה אלא בגלל שיפוט מוטה פר אקסלנס
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

יובל כתב: 18 פברואר 2022, 01:12

:rose:

המועדון צריך לכנס מסיבת עיתונאים לסיכום משחקי הגביע. והכנה למשחק הבא.
יאז שדובר המועדון / חיים ייצחקי ישאל את השאלות האלו בצורה גלויה.

להגיד להרצליה כל הכבוד ומזל טוב על הגביע ולהגיד שהם ניצחו בצדק אבל מאידך לצאת באני מאשין חריף נגד אנשי המשרוקית ובראשם מאירסון.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

1. הפועל עשתה טעות שלא הציפה את הנושא קודם ועשתה בלאגן לגבי השיבוץ של מאירסון
2. הוא הולך לסבול אם ישפוט אותנו בעתיד. אני מאוד מחכה למשחק הבא שלו בדרייב אין. אני סקרן לראות אם זה אישי נגדנו או שהוא ישחק אותה מנסה לתקן
הפוסט קיבל לייק אחדMoney
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 18 פברואר 2022, 01:53 1. הפועל עשתה טעות שלא הציפה את הנושא קודם ועשתה בלאגן לגבי השיבוץ של מאירסון
2. הוא הולך לסבול אם ישפוט אותנו בעתיד. אני מאוד מחכה למשחק הבא שלו בדרייב אין. אני סקרן לראות אם זה אישי נגדנו או שהוא ישחק אותה מנסה לתקן
אני חושב שיש לו משהו אישית נגד פרנקו בנוסף להכל. אתה לא צריך לחכות לעתיד אתה יכול לפנות לעבר הלא רחוק בכלל ולראות מה הלוז
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

פורסם שיש לו יחסים עכורים עם פרנקו.
אני מחכה למשחק הבא שלו בדרייב אין
משמאל לעץ
קיבל.ה  60 לייקים

לא צריך דרייב אין, מעדיף אותו דווקא באיזה נס ציונה הרצליה או גליל. שיהיה קרוב יותר. הוא יצטער על היום שהוא נולד במשחק הבא נגדינו איפה שהוא לא יתרחש.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

בוא נפתח את זה, למה הוא יצטער?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הלוואי שהוא יצטער, אבל הוא לא.
יקבל כמה קללות, ידפוק אותנו שוב, ובזה זה יסתיים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

זאת בדיוק הנקודה שלי.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

ז לא הזיז לכל הדגן והורוקניק,אז לה שזה יזיז למישהו אחר
משמאל לעץ
קיבל.ה  60 לייקים

הוא יצטער לדעתי כי אני מרגיש תכונה בקהל של אויב הפועל חדש נולד וכשאנחנו כקהל שמים מישהו ברשימה הזאת אין הנחות בדרך כלל- זה רוע, זה מתחת לחגורה, זה שנאה בלי גבולות. לא משהו שאף בן אדם היה רוצה.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אתה מאמין לעצמך?
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
משמאל לעץ
קיבל.ה  60 לייקים

לא שזה יעזור כי גם אם נגרום לו להתאבד/לפרוש משיפוט/לא להיות משובץ מולנו יותר אז ימונה כלבלב מחמד אחר במקומו.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

זה מדהים שיו"ר איגוד השופטים היה יו"ר בני הרצליה בעבר, ואיכשהו באופן פלא למשחק גמר משובצת שלישייה הזויה.
מסריח מ-500 קילומטר ואין על זה מילה למעט עופר שלח שחזר ודיבר על השיפוט.

נערך לאחרונה על ידי ranjef ב 18 פברואר 2022, 08:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

כולם מדברים על הטעויות של ה&1 על ברטי, העבירה של נאווקו על בני, העבירה בזריקת ה3 של ..

אבל מה שהכריע את המשחק זה ה 0:4 בעבירות אחרי 7 דקות ברבע השני.

זה ה 5:0 בעבירות אחרי 5 דקות ברבע השלישי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Praškevičios
קיבל.ה  40 לייקים

שוב אנחנו עושים טעות. הטענות חייבות להיות כלפי עמית בלק, השופט המרכזי במשחק הגמר.
השופט שמועסק ומקבל משכורת חודשית מארגון שנמצא בבעלות חלקית של מכבי תל אביב.

כל עוד החלום של כל שופט ישראלי יהיה להגיע ליורוליג, לא יצמח פה דשא. נקודה.

ועוד נקודה, לאורך לא מעט משחקים בתקופה האחרונה גור שלף סימן את יאנג ככזה שמקבל עבירות שלא בצדק בזריקות לשלוש. שלף חזר על הפרשנות הזו בלא מעט ארועים. את התוצאה ראינו בשריקה אחת של מאירסון לקראת סיום המשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

גם במהלך של השלשה של בר, בראון חדר לסל ומסר לו. תוך כדי החדירה של בראון, השומר שלו תלש לו יד. לא היתה שריקה לכלום כמובן
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

ranjef כתב: 18 פברואר 2022, 08:38 גם במהלך של השלשה של בר, בראון חדר לסל ומסר לו. תוך כדי החדירה של בראון, השומר שלו תלש לו יד. לא היתה שריקה לכלום כמובן
התחרפנתי שם
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

גמרו אותנו גמרו אותנו כמה שחשבתי שהיה מכור בחצי אז בגמר זה היה חיסול ממוקד
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
אלון1
קיבל.ה  21 לייקים

El dudernio כתב: 18 פברואר 2022, 08:22 כולם מדברים על הטעויות של ה&1 על ברטי, העבירה של נאווקו על בני, העבירה בזריקת ה3 של ..

בדיוק מה שאני צעקתי לאורך כל הלילה עם כל מי שדיברתי
פחדת לשמור חזק בגלל זה לא יכלת לשמור חזק בגלל זה וזה נתן להרצליה המון סלים קלים ללא תגובה מצידנו
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

שואל ברצינות - איך אפשר לומר שההתנגשות של אמסלם ואונואקו היא בלתי ספורטיבית של אמסלם?

שני שחקנים בתנועה נתקלים אחד בשני בלי לשים לב. אף אחד מהם לא התמקם ואף אחד מהם לא התנגש בשני בכוונה. שניהם עשו בדיוק אותו דבר, לשרוק עבירה לטובת אחד ולא לשני זה מחמיר במצב הזה. אבל לשרוק בלתי ספורטיבית מאיפה זה בא? ברצינות, איך שופט שצופה בשידור חוזר של זה בהילוך חוזר יכול לנמק את השריקה הזאת? תגידו לי שאני מפספס משהו...

יש שיפוט לא טוב, יכול לקרות. יש פה תחושה של מעבר לזה. ההשפעה של השופטים על המשחק היתה אדירה.
זה לא רק בעבירות שנשרקו ולא נשרקו, היחס של שופטים זה משהו ששחקנים מפנימים ומשנים את המשחק שלהם.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

El dudernio כתב: 18 פברואר 2022, 08:22 כולם מדברים על הטעויות של ה&1 על ברטי, העבירה של נאווקו על בני, העבירה בזריקת ה3 של ..

הרצליה שמרה אזורית. בשלב הזה של המשחק אני לא זוכר שהיו אירועים מיוחדים שדרשו התייחסות. הבעיה נבעה מזה שאצלנו על כל דבר שרקו.
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

שיפוט כזה מסריח ומכור לא היה הרבה זמן אני מקווה שידרשו שאף מהשופטים האלה לא ישפוט אותנו בזמן הקרוב , האוונקו הזה כל שנייה עשה עבירה בחסימה ואף שריקה
אלון1
קיבל.ה  21 לייקים

ללא ספק זה טעויות שהוציאו את השחקנים שלנו מאיזון
זה השפיע פסיכולוגית על שחקנים
אני לא מגדולי המבינים בכדורסל ובשיפוט סל
אבל השיפוט אתמול היה חריג
תסכול וחוסר אונים כזה לא זכור לי שהרגשתי בשום אירוע ספורט שהייתי
עם יקחו תשופטים לפוליגרף וישאלו אותם עם הם שפטו ביושרה הסיכוי שיצאו דוברי אמת זה בערך כמו הסיכוי לא למות מקפיצה מקומה 50
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

הרגיש לי שהם סתם שופטים גרועים ובפורום כמעט כולם טוענים שהשיפוט לא היה אובייקטיבי וכנראה האמת היא איפשהו באמצע

רוצים לעשות מעשה? אפשר לשלוח את קלטת המשחק לשופטים מחו״ל לשלם להם לחוות את דעתם על השיפוט ולהפיץ את זה ברשתות או לעשות לקט טעויות של שיפוט

כל צעד רשמי של הקבוצה יוביל לתגובות הפוכות, יתנכלו לקבוצה הרבה יותר
long live the zapta
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

לא יודע למה, אבל החלטתי להכנס לאתרי הספורט לראות את ההתייחסות של התקשורת לתצוגת שיפוט אתמול. והנה הלגיטימיציה הציבורית לשופטים לזיין אותנו.
מתוך כתבה בספורט 5:

"האירוע האחרון שהתרחש במשחק ואולי סימל את שינוי המומנטום היא זריקה לשלוש של ג'יימס יאנג, במהלכה ספק התבצעה עבירה על ג'יימס יאנג, כשבמתפרצת לאחר מכן הוקר קבר 2 נקודות, שלמעשה הכריעו את ההתמודדות"

"ספק התבצעה עבירה על יאנג"? ראבק זה מצולם, אפשר לעצור את הוידאו, ולהצביע על מגע ביאנג בזריקה. אין פה ספק, זה לא עניין פרשני, זה לא משהו שאפשר לשפוט לפה או לשם.

בחיים לא היו מעזים לשרוק בצורה כל כך חד-צדדית נגד מכבי, ואם בטעות דבר כזה היה קורה היו טורפים את השופטים בתקשורת. מעצבן מאוד.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
סמל אישי של משתמש
Guy

amit balak
meirson nir (יותר קריטי להורדת העצבים)

בפייסבוק
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אין ולא תהיה הודעה של הפועל.אני מניח כי הם חושבים שהתשובה שהם יקבלו זה ״חבל שאתם לא מקבלים את התוצאה המקצועית של המשחק ומחפשים גורמים אחרים להאשים חוץ מאת עצמכם״. אני צרחתי גם בפה בפורום, גם לאנשים בכירים במועדון על מאירסון עוד ביום שלישי, אמרו לי שאין מצב שהוא ימכור בגמר גביע.
את האמת זה מוציא את החשק להתמודד על תארים בכלל, אין שום קשר בין היכולת המקצועית לבין מה שקרה אתמול על המגרש.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

Guy כתב:amit balak
meirson nir (יותר קריטי להורדת העצבים)

בפייסבוק
מעולה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

למי איכפת מה יגידו?
כן. צריך להגיד את זה. הפסדנו בגלל שיפוט.

אפילו במהלך הראשון של המשחק, אחרי 10 שניות (!!), יאנג עושה סל ועבירה על אונוואקו. השופטים כמובן מתעלמים.
הבנאדם עשה לפחות 10 עבירות במהלך המשחק וסיים עם 3 (הרביעית בגארבג').

אז יגידו "בכיינים", למי איכפת?
שיגידו את הדברים הכי חריפים שיש. זה הוגן ומוצדק, כי הייתה פה שחיתות ברמה הכי חריפה שיש.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
שליחת תגובה