גל גלינסקי צפוי לעבור להפועל

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

מי זה מי זה מי זה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

potassium כתב: 15 ינואר 2022, 22:50

מי זה מי זה מי זה
שנה שעברה היה אחלה בנהריה עם 5.5 נקודות למשחק. השנה חתם בבאר שבע אבל שיחק רק 2 דקות למשחק
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

הוא גארד ואני לא מבין למה צריך אותו. יש על העמדה שלו את רז אדם בספסל. צריך למצוא 4 ישראלי ולא 2
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

נייט רובינסון כתב: 15 ינואר 2022, 23:22 הוא גארד ואני לא מבין למה צריך אותו. יש על העמדה שלו את רז אדם בספסל. צריך למצוא 4 ישראלי ולא 2
הוא יודע להחזיק כדור? כי אדם לא. אולי גארד בסייז אבל לא בכישורים.
ואני לא בא להצדיק כי אין לי מושג את מי הבאנו, רק אומר.

וכן, צריך גם 4 ישראלי לספסל.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

כנראה (לצערי הרב) מתחילים להבין שרז לא יהיה פה בעונה הבאה ומתחילים לשריין גיבוי לגארד רביעי במקומו.
אני יכול להבין את רז אם לא ירצה להישאר פה כגארד רביעי ובמיעוט דקות מהותיות שכזה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
beny
קיבל.ה  247 לייקים

על פי ברק חקלאי מידיעות:
אני קורא הרבה ביקורות על החתמת גלינסקי. אז הסיבה להחתמתו היא הסגל הקצר של הפועל ת"א, בעיקר באימונים: אופק גול גמר את העונה, אריאל לחוביץ עזב, ענייני קורונה ועוד פציעות.
הקבוצה מתאמנת לאחרונה עם 7-8 שחקנים באימון, וזה לא רציני. גלינסקי לא בא לקחת את מקומו של רז אדם, אלא אם כן יבליח פתאום... הוא מגיע להעמיק את הסגל, בעיקר באימונים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

הוא גדל בנוער של מכבי, אח"כ שיחק במכבי דרום שהיא קבוצת בת שלהם בליגות הנמוכות, ופירק לכל הליגה את הצורה. וכל זה בגיל 17.
במקרה יצא לי לראות אותו בכמה משחקים תחת אורן אנרוני בזמנו.
צפו לו עתיד מזהיר, גם בבוגרת שלהם אבל זה לא הבשיל. ממה שהבנתי בגלל פציעות.
בלאומית שנה שעברה היה לא רע בכלל.

לוידע...נקווה לטוב.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 17 ינואר 2022, 02:18, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

חתם.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

לא נראה שיקבל דקות יותר מיידי אבל שיהיה בהצלחה
חופש לפורום שדים מPELEGES

BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

סתם שואל פה כי זה האשכול האחרון אבל אין שידור למשחק האימון נגד ראשון במקרה נכון?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

נועם אביבי בדרך לאילת. חבל, היה יכול לתרום אצלנו כ 4 מהספסל
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

נייט רובינסון כתב: 16 ינואר 2022, 19:58 נועם אביבי בדרך לאילת. חבל, היה יכול לתרום אצלנו כ 4 מהספסל
לא היה כתוב איפשהו שרצינו אותו אבל גלבוע לא משחררים?
יאללה הביתה!!!
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

יהלום14אדום כתב: 16 ינואר 2022, 20:01
נייט רובינסון כתב: 16 ינואר 2022, 19:58 נועם אביבי בדרך לאילת. חבל, היה יכול לתרום אצלנו כ 4 מהספסל
לא היה כתוב איפשהו שרצינו אותו אבל גלבוע לא משחררים?
באותה כתבה אמרו שגם אילת רוצים אותו. אפשר להבין שהוא העדיף אותם כי אין להם 4 ישראלי והוא ישחק הרבה דקות. מצד שני אנחנו קבוצה תחרותית יותר
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

גם אני במקום אביבי הייתי הולך לאילת. יקבל שם יותר דקות ואולי גם יותר כסף
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

קרע רצועה ביד.
ייעדר חודשיים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אונישנקו כתב: 20 ינואר 2022, 14:05 קרע רצועה ביד.
ייעדר חודשיים.
:facepalm:
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Annnnddd....he's gone
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyKingAlpacaBigBaller
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

איך? מתי? באימון אחרי שעבר להפועל? איזה נאחס.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

חבל, תרם הרבה. מעניין אם הביטוח משלם את המשכורת שלו שנוכל להביא מחליף
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Money כתב: 20 ינואר 2022, 18:48 חבל, תרם הרבה. מעניין אם הביטוח משלם את המשכורת שלו שנוכל להביא מחליף
:) מצער שנפצע אבל התגובה שלך פשוט גרמה לי לצחוק בקול, במיוחד הקטע של "תרם הרבה" :rofl:
הפוסט קיבל לייק אחדMoney
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אם עכשיו פרנקו ייתן לו דקות בכוח אז אפשר כבר לקפל. אם בדקות שלו היה שחקן שמסוגל לאיים על הסל, כמו רז אדם או גיל בני, אז יכולנו לברוח כי באותן דקות הרצליה לא היו במשחק, אבל הוא תקע לנו את משחק ההתקפה. שחקן נטול קליעה לחלוטין שלא יכול לרווח את המשחק וגם אין לו את הביטחון או היכולת לייצר משהו (הוא בטח לא השחקן שאנחנו צריכים שהכדור יהיה בידיים שלו). אם הוא ימשיך לקבל דקות אז במשחקים הבאים זה רק יהיה גרוע יותר כי כל מי שמכיר אותו יודע שאפשר לעזוב אותו ולשמור 5 על 4 כי הוא לא יקלע שלשה בחיים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaChegi
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

יובל כתב: 15 מרץ 2022, 01:07 אם עכשיו פרנקו ייתן לו דקות בכוח אז אפשר כבר לקפל. אם בדקות שלו היה שחקן שמסוגל לאיים על הסל, כמו רז אדם או גיל בני, אז יכולנו לברוח כי באותן דקות הרצליה לא היו במשחק, אבל הוא תקע לנו את משחק ההתקפה. שחקן נטול קליעה לחלוטין שלא יכול לרווח את המשחק וגם אין לו את הביטחון או היכולת לייצר משהו (הוא בטח לא השחקן שאנחנו צריכים שהכדור יהיה בידיים שלו). אם הוא ימשיך לקבל דקות אז במשחקים הבאים זה רק יהיה גרוע יותר כי כל מי שמכיר אותו יודע שאפשר לעזוב אותו ולשמור 5 על 4 כי הוא לא יקלע שלשה בחיים.
אני מסכים עם רוח הדברים, ומעדיף את גיל בני עליו אלף מונים כי הוא תורם הרבה יותר כרגע, בעיקר בניהול המשחק, באינטנסיביות, בתנועה, בהגנה.
אבל גיל בני מאיים על הסל?! ברצינות כתבת את המשפט ההזוי הזה?!
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

עם היעדרותו של בראון בני וטימור צריכים לשחק הרבה. במקום גילינסקי פרנקו היה צריך להעלות את רז אדם, יש לו קליעה טובה, יודע לסחוט עבירות ובהגנה הוא הרבה יותר רלוונטי.
גילינסקי אם וכאשר צריך לעלות לשחק ליד בראון כדי לעבור את החצי כדי שבראון לא יתעייף, על פי אתמול לא נראה שיש משהו נוסף שהוא יכול לעזור בו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

סומך כתב: 15 מרץ 2022, 09:11
יובל כתב: 15 מרץ 2022, 01:07 אם עכשיו פרנקו ייתן לו דקות בכוח אז אפשר כבר לקפל. אם בדקות שלו היה שחקן שמסוגל לאיים על הסל, כמו רז אדם או גיל בני, אז יכולנו לברוח כי באותן דקות הרצליה לא היו במשחק, אבל הוא תקע לנו את משחק ההתקפה. שחקן נטול קליעה לחלוטין שלא יכול לרווח את המשחק וגם אין לו את הביטחון או היכולת לייצר משהו (הוא בטח לא השחקן שאנחנו צריכים שהכדור יהיה בידיים שלו). אם הוא ימשיך לקבל דקות אז במשחקים הבאים זה רק יהיה גרוע יותר כי כל מי שמכיר אותו יודע שאפשר לעזוב אותו ולשמור 5 על 4 כי הוא לא יקלע שלשה בחיים.
אני מסכים עם רוח הדברים, ומעדיף את גיל בני עליו אלף מונים כי הוא תורם הרבה יותר כרגע, בעיקר בניהול המשחק, באינטנסיביות, בתנועה, בהגנה.
בהשוואה לגילנסקי אתמול , כן , גיל בני מאיים על הסל.
העיניין , מהמעט שראיתי מגילנסקי שנה שעברה , הוא כן היה חודר ומאיים על הסל , ועשה את זה יפה, חוסר הביטחון שהוא נמצא בו כרגע בולט מאוד לעין.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

מילפורד כתב: 15 מרץ 2022, 10:27
סומך כתב: 15 מרץ 2022, 09:11
בהשוואה לגילנסקי אתמול , כן , גיל בני מאיים על הסל.
העיניין , מהמעט שראיתי מגילנסקי שנה שעברה , הוא כן היה חודר ומאיים על הסל , ועשה את זה יפה, חוסר הביטחון שהוא נמצא בו כרגע בולט מאוד לעין.
מה זה בהשוואה, הוא כתב שגיל בני מסוגל לאיים על הסל, תרשה לי לפחחחחחח
האיום שלו על הסל שווה ערך כרגע לאיום של גלינסקי - כלומר פוטנציאלי ולא יותר מזה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מה שהזוי זה להשוות בין גיל בני לגילינסקי.
גיל בני עד עכשיו העונה עם קצת פחות משלשה למשחק ב-33%. בעונה שעברה הוא עמד גם כן על קצת פחות משלשה למשחק, ב-39%.
גילינסקי בכל העונה שעברה בנהריה קלע 6 שלשות ב-29%. עונה לפני כן בלאומית, כשחקן הרכב, הוא קלע ב-21% מחוץ לקשת.
העונה הוא בכלל לא שיחק בקבוצה נטולת ישראלים כמו באר שבע כי הוא פשוט לא מספיק טוב לליגת העל. הוא בטח לא יכול לקבל דקות בקבוצת ששואפת להיות בצמרת.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

יובל כתב:מה שהזוי זה להשוות בין גיל בני לגילינסקי.
גיל בני עד עכשיו העונה עם קצת פחות משלשה למשחק ב-33%. בעונה שעברה הוא עמד גם כן על קצת פחות משלשה למשחק, ב-39%.
גילינסקי בכל העונה שעברה בנהריה קלע 6 שלשות ב-29%. עונה לפני כן בלאומית, כשחקן הרכב, הוא קלע ב-21% מחוץ לקשת.
העונה הוא בכלל לא שיחק בקבוצה נטולת ישראלים כמו באר שבע כי הוא פשוט לא מספיק טוב לליגת העל. הוא בטח לא יכול לקבל דקות בקבוצת ששואפת להיות בצמרת.
כתבתי שאני מסכים עם ההודעה המקורית שלך.
רק הפריע לי עניין האיום על הסל. זה טיעון שאני שולל. שניהם לא מהווים שום איום על הסל.
זה לא סותר את העובדה שגיל בני תורם *משמעותית* יותר מגילינסקי.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

סומך כתב: 15 מרץ 2022, 12:27
נכון מאוד, אני מסכים איתך.
רק הפריע לי עניין האיום על הסל. זה טיעון שאני שולל. שניהם לא מהווים שום איום על הסל.
אתה מסכים איתו בגיל בני קולע משלוש בקריירה באחוזים לא רעים בכלל, אבל לא מסכים שהוא מהווה איום על הסל?
אתה מכיר את החוקים של הספורט?
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

ארדיטי כתב: 15 מרץ 2022, 12:44
סומך כתב: 15 מרץ 2022, 12:27
נכון מאוד, אני מסכים איתך.
אתה מסכים איתו בגיל בני קולע משלוש בקריירה באחוזים לא רעים בכלל, אבל לא מסכים שהוא מהווה איום על הסל?
אתה מכיר את החוקים של הספורט?
צודק, לא הייתי ברור (ערכתי מחדש)
התכוונתי שאני מסכים עם ההודעה המקורית שלו, חוץ מעניין האיום על הסל. שניהם לא מאיימים על הסל.
להביא נתון שהוא בעיקר פיקנטרי, על סל למשחק לא הופך את גיל בני (שאותו אני אוהב ומעריך) ל'איום על הסל' זה מגוכך
שניהם לא מהווים איום על הסל. גם אם גיל בני, כרגע, קולע סל למשחק. ממש איום משמעותי...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

איום על הסל = מישהו שיכול לקלוע סל. לא בהכרח מישהו שיכול לקלוע 20 נקודות במשחק.
כשגיל בני על המגרש, מישהו בקבוצה היריבה צריך לשמור עליו. לא השומר הכי טוב, לא תשומת לב מיוחדת, אבל לשמור עליו.
כשגילינסקי על המגרש, היריבה יכולה לשמור 5 על 4.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

מה הפלוס מינוס שלו אתמול? היה נראה פשוט נוראי
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

חברה חברה זה שחקן עשר ברוטציה לא צריך לצלוב אותו בטח שכולם היום אתמול על הפנים

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

יובל כתב: 15 מרץ 2022, 13:04 איום על הסל = מישהו שיכול לקלוע סל. לא בהכרח מישהו שיכול לקלוע 20 נקודות במשחק.
כשגיל בני על המגרש, מישהו בקבוצה היריבה צריך לשמור עליו. לא השומר הכי טוב, לא תשומת לב מיוחדת, אבל לשמור עליו.
כשגילינסקי על המגרש, היריבה יכולה לשמור 5 על 4.
'צטער, לא מסכים איתך, על שניהם לא חייבים לשמור ושניהם יכולים לקלוע איזה שלשה פעם במשחק
אגב, לשניהם יש אותו ממוצע עלוב, פחות מ4 למשחק. הטיעון שלך היה מספיק חזק גם בלי הקשקוש הזה של 'לפחות גיל בני מהווה איום על הסל' פחחחחחחחחחחח למסגר ולשלוח לגיל, הוא ממש ישמח שמישהו חושב עליו ככה, אפילו הוא לא ידע שהוא כזה
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

לא, גילינסקי לא יכול לקלוע שלשה פעם במשחק. בכל העונה שעברה היו לו 6 שלשות ב-29%. עונה לפני כן בלאומית הוא עמד על 21% לשלוש. הוא שחקן נטול קליעה לחלוטין. גיל בני קלע סביר פלוס. זה הבדל של שמיים וארץ.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

יובל כתב: 15 מרץ 2022, 14:10 לא, גילינסקי לא יכול לקלוע שלשה פעם במשחק. בכל העונה שעברה היו לו 6 שלשות ב-29%. עונה לפני כן בלאומית הוא עמד על 21% לשלוש. הוא שחקן נטול קליעה לחלוטין. גיל בני קלע סביר פלוס. זה הבדל של שמיים וארץ.
רז אדם ל3 - 25%
גיל בני ל3 - 33%
גילינסקי ל3 - 29%

מה אגיד לך, ממש הבדל של שמיים וארץ, האחד לא פקטור ושני האחרים מהווים איום...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

כן סומך אבל לבני 55 שלשות בקריירה ולאדם יש כ30 אז אומנם האחוזים דומים אבל הכמות לא

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

Haunter כתב: 15 מרץ 2022, 14:27 כן סומך אבל לבני 55 שלשות בקריירה ולאדם יש כ30 אז אומנם האחוזים דומים אבל הכמות לא
נכון, גילינסקי שחקן פחות טוב, ופחות תורם, הייתי מעלה אותם הרבה הרבה לפני שהייתי מעלה אותו. בטח לא לדקות שהוא שיחק אתמול.
אין בכלל שאלה.
ועדיין, גם הוא וגם גיל בני לא מהווים איום קליעה ולא דורשים תשומת לב בשמירה מטעם המתנגד
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

לא בטוח עם מי אני מסכים אבל יש לציין שלבני ולאדם הייתה גם עונה (20-21) עם 39% ו-40% בהתאמה לפי האתר של המנהלת
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

בגדול זה ויכוח מיותר כי זאת לא הבעיה שלנו וכמו שכתבתי אתמול מספר פעמים זה ששחקן רוטציה יותר גבוה מהם כמו קולשוב משחק 18 דקות וזורק פעם אחת לסל זה יותר מטריד

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

זה לא שהוא סטף קרי אבל צריך לעבוד בשבילו כדי שיזרוק כי הוא יודע לתפור את השלשות שלו

שליחת תגובה