ג'יי פי טוקוטו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  238 לייקים

מהשניה הראשונה שראיתי אותו בהפועל הדעה שלי עליו לא השתנתה - הוא השחקן הכי חשוב בקבוצה הזו.
בעיניי הוא סוג של דריימונד גרין. הוא לא שוטר, הוא לא יסיים משחקים עם 30(אולי פעם בעונה), וכן...כנראה שפעם-פעמיים במשחק הוא יזרוק זריקה שתפגע רק בקרש,
אבל הוא יעשה את המוות ליריבים בהגנה, יידע למי ואיפה לתת את הפס, יתן חסימה כמו אריה, ויהיה שם לאסוף עוד ריבאונד התקפה. הוא פשוט מפלס את הדרך לאחרים להראות את מה שהם.

אול אראונדר מדהים. וגם אתלט מדהים.
הדברים שלא רואים בסטטיסטיקה מנצחים לך הרבה פעמים את המשחק. אתה פותח את דף הסטטיסטיקה, רואה שהוא קלע 9 נק' וחושב שהוא היה רע. עד שאתה מסתכל שוב על המשחק ומבין.

לאט לאט גם פרנקו מבין את זה לדעתי, ונותן לו יותר חופשיות. הוא יותר מוביל כדור והוא יותר חופשי בהגנה.

אוהב אותו :heart:
יהיה טוב!
הפוסט קיבל 4 לייקיםKarl MarxTenacious Dהוקיץ'Ben
Karl Marx
קיבל.ה  38 לייקים

ההגנה שלו חיסלה לאילת את הסיכוי לחזור למשחק בתחילת הרבע השלישי. תענוג של שחקן. חייב לשפר את הקליעה משלוש (אני אהיה מבסוט אפילו עם 20%), כי היריבות מתחילות להבין שאין מה לצאת אליו לקשת השלוש.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  273 לייקים

א. הוא לא קלעי 3 ולא יהיה, אין סיבה שיזרוק יותר ממה שהוא זורק...
ב. מוביל כדור הוא ממש לא , השיפור האדיר ביכולת שלו נובע בעיקר מזה שפחות נותנים לו להוביל את הכדור ולקבל החלטות עם הכדור , המשחקים שהוא איבד המון כדורים אלו המשחקים שבהם נראינו הכי רע.
ג. אני טוען עדיין שהוא הדבק של הקבוצה הזאת , כשהוא טוב יאנג ובראון יתנו 20 נקודות למשחק , כשהוא רע , כולם יראו רע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Charlie
קיבל.ה  25 לייקים

7even כתב: 06 ינואר 2022, 07:13
אול אראונדר מדהים. וגם אתלט מדהים.
הדברים שלא רואים בסטטיסטיקה מנצחים לך הרבה פעמים את המשחק. אתה פותח את דף הסטטיסטיקה, רואה שהוא קלע 9 נק' וחושב שהוא היה רע. עד שאתה מסתכל שוב על המשחק ומבין.

אוהב אותו :heart:
נכון, אבל גם הסטטיסטיקה לא משקרת: 12 נק', 6 כדורים חוזרים, 3 אס', 3 חטיפות אתמול
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  9 לייקים

יש רגעים שהוא נראה כמה רמות מעל הליגה
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Pegasus
קיבל.ה  138 לייקים

אם הייתה לו קליעה משלוש זה שחקן יורליג.
אחלה טוקוטו,אם אפשר להחתים לעונה הבאה כבר מעכשיו. לפי הסטורים שלו הוא נהנה מאוד מתל אביב והוא ניראה לי אחד כזה שאם הוא מקבל שכר ראוי וטוב לו איפה שהוא נמצא הוא ישאר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםBigBaller7even
הוקיץ'
קיבל.ה  869 לייקים

כשהוא טוב יש לו אימפקט עצום.
מה שהוא עשה העונה לאובסוהאן ובריון אלן זה בית ספר להגנה, פשוט נטרל לחלוטין את שני הסקוררים הטובים בליגה. הפוסט אפ שלו זה אחד המהלכים ההתקפיים היעילים שלנו העונה, אם לא הכי יעיל. כמובן שהוא גם מוסיף לנו עם יכולות הריבאונד, הולכת הכדור והמסירה שלו.
זה נכון שיש לו נטייה לחוסר אחריות ואיבודי כדור, אבל זה ממש זניח ביחס לדברים הטובים שהוא מביא.
רק שימשיך ככה.
הפוסט קיבל 4 לייקים7evenKarl MarxFrenzybeny
שליחת תגובה