גלבוע - הפועל, 2.1 ראשון 20:00

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

הקדים עם החמישיה השלישית
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

חחחח לפי ההודעות פה אפשר לחשוב שאנחנו מקבלים בראש ולא מובילים ב20
It's 1991 and I refuse to come wack
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

מפה לשם אחרי כל הלכלוכים, אמסלם במשחק לא רע בכלל.
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 ינואר 2022, 21:47 מפה לשם אחרי כל הלכלוכים, אמסלם במשחק לא רע בכלל.
חצי ראשון זוועה כמו כל התקופה האחרונה שלו.
אחרי 5 דקות בערך החצי השני הוא משחק לא תחרותי ולא אינדיקציה לכלום ושום דבר.

נכון לעכשיו אמסלם לא שייך לרמה הזאת וכל נסיון להפוך אותו לשחקן לגיטימי הוא מאולץ.
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMranjef
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

יס, ככה דמיינתי את הקבוצה בפתיחת העונה. יופי הפועל. יופי כולם. ניצחון חשוב ומשמח עד מאוד
הפוסט קיבל לייק אחדאוהד כורסא
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יהלום כתב: 02 ינואר 2022, 21:52
הוקיץ' כתב: 02 ינואר 2022, 21:47 מפה לשם אחרי כל הלכלוכים, אמסלם במשחק לא רע בכלל.

נכון לעכשיו אמסלם לא שייך לרמה הזאת וכל נסיון להפוך אותו לשחקן לגיטימי הוא מאולץ.
לא יודע מה אתה רוצה ממנו. גם מחצית ראשונה הוא לא היה גרוע ומחצית שניה היה אחלה. החטיא שני סלים מביכים, אבל חוץ מזה עשה יופי של הגנה גם על הגבוהים שלהם, לא עשה שטויות וגם בהתקפה היה בסדר גמור.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

החצי השני אחרי חמש דקות לא תחרותי? אה בסדר.
הולכים כאן לכלוכים די דוחים על שחקן צעיר (משחק בגלל השם? בחייאת) וגם כשהוא נותן משחק טוב אי אפשר לתת מילה טובה. הזוי.
אמסלם שחקן צעיר ומאוד לא יציב כרגע. הוא נתן כמה משחקים יפים מאוד וכמה משחקים שהוא היה נראה לא קשור. בכל קבוצה יש שחקנים כאלה שמקבלים דקות וזה לא בגלל השם שלהם. רז אדם אגב, יותר חלש ממנו העונה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

יופי הפועל
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

כל הכבוד שהצליחו להשאר במשחק למרות מחצית ראשונה רעה ויופי של מחצית שניה. שוב מילה טובה לפרנקו שנראה שאיפס אותם וידע לכוון למקומות הנכונים. יאנג ובראון נהדרים כל כך שאפילו ביום שטוקוטו נעלם להרבה דקות וזלמנסון ואואנס לא עושים נקודות, הם מצליחים לכפר על זה.
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

מחצית ראשונה מרגיזה במיוחד, שאננות ונרפות של תחילת העונה.

משמח לראות איך שעלו ברבע השלישי ושהצליחו בכמה דקות אדירות של בראון ויאנג, והגנה מצוינת, לגמור את המשחק.

גלבוע חלשים מאוד, במיוחד בלי הארל, אבל כאמור החלק הראשון היה מטריד והיה חשוב לצלוח את המשחק עם ניצחון אחרי הפסגה שהגענו אליה בדרבי.

אגב, שיפוט בלתי נסבל לשתי הצדדים. ניסו לשבור שיא שריקות לעבירות או משהו.

יופי הפועל :hapoel:
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

מנצחים דו ספרתי, חצי רבע גרבג׳ ובכל זאת מפסידים 3/4 הרבעים.. נתון הזוי.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

אמסלם לא שחקן לליגת העל לדעתי. אבא שלו היה בקהל וזה יפה. לתת לו 15:30 דקות נגד קבוצה שהיא לא גלבוע בלי זר אחד לא ילך
אם מישהו חושב שהוא מקבל הזדמנות לא בזכות אבא שלו סלחו לי זה הזייה.
חוץ מזה אחלה הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

BigBaller כתב: 02 ינואר 2022, 22:01 אמסלם לא שחקן לליגת העל לדעתי. אבא שלו היה בקהל וזה יפה. לתת לו 15:30 דקות נגד קבוצה שהיא לא גלבוע בלי זר אחד לא ילך

חוץ מזה אחלה הפועל
רוב הדקות שלו היום היו בצדק. ברור שכששאר השחקנים ביום טוב יותר הוא לא אמור לקבל כל כך הרבה דקות. שחקן 8-9 לגיטימי לגמרי
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

לטעמי שחקן עוד לא מספיק משופשף שחייב להתבגר במשחק שלו.
הוא חייב ללכת לעונה בלאומית כשחקן מוביל של קבוצה ושם המשחק שלו לטעמי ישתפר. יקבל 25-30 דקות למשחק שם וזה יעשה לו ולנו רק טוב.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 ינואר 2022, 21:59 החצי השני אחרי חמש דקות לא תחרותי? אה בסדר.
הולכים כאן לכלוכים די דוחים על שחקן צעיר (משחק בגלל השם? בחייאת) וגם כשהוא נותן משחק טוב אי אפשר לתת מילה טובה. הזוי.
אמסלם שחקן צעיר ומאוד לא יציב כרגע. הוא נתן כמה משחקים יפים מאוד וכמה משחקים שהוא היה נראה לא קשור. בכל קבוצה יש שחקנים כאלה שמקבלים דקות וזה לא בגלל השם שלהם. רז אדם אגב, יותר חלש ממנו העונה.
למה ללכלך זה דוחה אבל לקבל דקות בזכות קשרים אישיים זה לא?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

BigBaller כתב: 02 ינואר 2022, 22:06
איך אתה מדמיין את זה תגיד? שמעון אמסלם מתקשר לפרנקו ואומר לו "דני, תן ללוטן 15 דקות היום סבבה?". או שאולי רמי מושקע בבנק ההלוואות של ידידיה וידידיה בקשרים טובים עם אמסלם?
אני לא מתכחש לזה ששם פותח דלתות, אבל בין זה לבין להגיד שהוא מקבל דקות בגלל קשרים אישיים יש מרחק עצום.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

Frenzy כתב: 02 ינואר 2022, 22:11
איך אתה מדמיין את זה תגיד? שמעון אמסלם מתקשר לפרנקו ואומר לו "דני, תן ללוטן 15 דקות היום סבבה?". או שאולי רמי מושקע בבנק ההלוואות של ידידיה וידידיה בקשרים טובים עם אמסלם?
אני לא מתכחש לזה ששם פותח דלתות, אבל בין זה לבין להגיד שהוא מקבל דקות בגלל קשרים אישיים יש מרחק עצום.
מה זה אומר פותח דלתות? זה פשוט ניסוח אחר למקבל הזדמנות בזכות קשר אישי
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אמסלם היה היום הכי טוב מבין המחליפים הישראלים. גיל בני במשחק לא טוב, ורז אדם תורם פחות מאמסלם כרגע. בשנים עברו בעמדת המחליף שלו היו לנו שחקנים פחות טובים אגב.
ההגנה ביחד עם אוואנס היא ב-4 דרגות יותר טובה מאשר עם זלמנסון. הוא שומר כמו שני אנשים. ביחד עם טוקוטו, זה לא רק מה שהם עושים, זה האינטנסיביות בהגנה שמרימה את ההגנה של כל הקבוצה. זה מה שניצח את הרבע השלישי והמשחק.
ובראון - וואו.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

BigBaller כתב: 02 ינואר 2022, 22:14
Frenzy כתב: 02 ינואר 2022, 22:11
מה זה אומר פותח דלתות? זה פשוט ניסוח אחר למקבל הזדמנות בזכות קשר אישי
לא זה לא. פותח דלתות זה אומר שאם השם שלך מוכר, יותר קל לאנשים להתחבר אליך ולחשוב עליך דברים טובים. זה לא קשור לקשרים. אם אתה לא מכיר שני אנשים, או שיש לך שני אנשים שהביצועים שלהם דומים, אתה תשפוט אותם לפי גורמים אחרים, לדוגמה לפי השם שלהם.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

אנשים פה אשכרה מחפשים בכח להרעיל.

נצחון גדול ומשחק מצויין. בחצי הראשון גלבוע קיבלו הרבה עזרה מהשופטים שהשאירו אותם במשחק. ברגע שנתנו קווץ' בהגנה המשחק נגמר.

לגבי אמסלם, זה בסדר לחשוב שהוא לא מספיק טוב (בעיני שחקן 9-10 לגיטימי), אבל להגיד שהוא משחק בגלל נפוטיזם זה כבר סתם ג'יפה של אנשים ממורמרים.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Nati
קיבל.ה  989 לייקים

הוקיץ' כתב:החצי השני אחרי חמש דקות לא תחרותי? אה בסדר.
לפעמים יש בפורום את ההרגשה שאין ממש סבלנות אצלנו לשחקני בית צעירים בכדורגל ובכדורסל.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

דיברתי בעבר כאן על ים מדר ועל אביו וכולם התייחסו אליי כמטורף, בסוף ראינו את אביו בתחקיר בטלויזיה. ואני בטוח שאלו דברים שחילחלו גם להפועל. אני לא חושב שאני איזה סייקיק וכמובן שהעניין עם אמסלם ממש רחוק שנות אור מזה בעיניי, אבל אני לא חושב שהפועל נקייה מנפוטיזם. זו רק דעתי. אני פשוט לא חושב שאם היה שחקן עם אותם הנתונים כמו של לוטן ושמו היה אבנר דרור או מתן חכמו הוא היה מקבל את אותן ההזדמנויות וזה בעיניי לא תקין. זהו, אחלה לוטן אמסלם ומאחל לו שיצליח.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

אחלה משחק!!
התעוררנו קצת מאוחר, מול אילת זה יהיה הרבה יותר מסוכן!
יאנג תודה לאל עושה את מה שמצופה ממנו, כשהוא ככה הוא נכס בלי ספק, רק שימשיך ככה.
טוקוטו עוזר בהובלת כדור שזה חשוב מאוד לקבוצה כמו שלנו, עוזר בשמירה על הגארדים וגיל בני במשחק פחות טוב היום אבל עדיין נותן את שלן בהגנה.
זלמנסון ואוונס גם במשחק לא מדהים, אבל אמורים להיות יותר חזקים מהיום בהמשך.

להמשיך ככה, תודה רבה פרנקו שהתחלת להתכונן ליריבות שהן לא מכבי, חולון וירושלים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

BigBaller כתב: 02 ינואר 2022, 22:41 דיברתי בעבר כאן על ים מדר ועל אביו וכולם התייחסו אליי כמטורף, בסוף ראינו את אביו בתחקיר בטלויזיה. ואני בטוח שאלו דברים שחילחלו גם להפועל. אני לא חושב שאני איזה סייקיק וכמובן שהעניין עם אמסלם ממש רחוק שנות אור מזה בעיניי, אבל אני לא חושב שהפועל נקייה מנפוטיזם. זו רק דעתי. אני פשוט לא חושב שאם היה שחקן עם אותם הנתונים כמו של לוטן ושמו היה אבנר דרור או מתן חכמו הוא היה מקבל את אותן ההזדמנויות וזה בעיניי לא תקין. זהו, אחלה לוטן אמסלם ומאחל לו שיצליח.
אה כן, שכחתי שכבר רמזת בעבר שים מקבל קרדיט כי להפועל יש סיפור עם אבא שלו או משהו בסגנון, ומדובר פה על שחקן שנבחר בדראפט ע"י בוסטון סלטיקס ואוברדוביץ' לקח אותו לקבוצה שלו תמורת סכומים מאוד גדולים.
בוא נגיד ככה, אתה צודק עכשיו כמו שצדקת אז.
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

הוקיץ' כתב: 02 ינואר 2022, 23:19
BigBaller כתב: 02 ינואר 2022, 22:41 דיברתי בעבר כאן על ים מדר ועל אביו וכולם התייחסו אליי כמטורף, בסוף ראינו את אביו בתחקיר בטלויזיה. ואני בטוח שאלו דברים שחילחלו גם להפועל. אני לא חושב שאני איזה סייקיק וכמובן שהעניין עם אמסלם ממש רחוק שנות אור מזה בעיניי, אבל אני לא חושב שהפועל נקייה מנפוטיזם. זו רק דעתי. אני פשוט לא חושב שאם היה שחקן עם אותם הנתונים כמו של לוטן ושמו היה אבנר דרור או מתן חכמו הוא היה מקבל את אותן ההזדמנויות וזה בעיניי לא תקין. זהו, אחלה לוטן אמסלם ומאחל לו שיצליח.
אה כן, שכחתי שכבר רמזת בעבר שים מקבל קרדיט כי להפועל יש סיפור עם אבא שלו או משהו בסגנון, ומדובר פה על שחקן שנבחר בדראפט ע"י בוסטון סלטיקס ואוברדוביץ' לקח אותו לקבוצה שלו תמורת סכומים מאוד גדולים.
אה כן, שכחתי שאתה ויובל בטוחים שאתם גאוני כדורסל ומחניפים אחד לשני כי צפיתם בסרטוני היילייטס של 5 דקות של שחקנים שמגיעים הנה, ולכן זה מקנה לכם זכות לדבר בזלזול והתנשאות לכל שאר חברי הפורום.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

BigBaller כתב: 02 ינואר 2022, 23:34
הוקיץ' כתב: 02 ינואר 2022, 23:19
אה כן, שכחתי שאתה ויובל בטוחים שאתם גאוני כדורסל ומחניפים אחד לשני כי צפיתם בסרטוני היילייטס של 5 דקות של שחקנים שמגיעים הנה, ולכן זה מקנה לכם זכות לדבר בזלזול והתנשאות לכל שאר חברי הפורום.
זלזול והתנשאות? אתה מלכלך על ילדים בני 19 שהם במקרה גם שחקני בית של הפועל, ואחר כך מתלונן על איך שמדברים אליך?
אחלה.
neno
קיבל.ה  33 לייקים

כולם בטוחים שניצחנו?
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DDe Niro
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

הניצחונות של הפועל מוציאים את אלו שכל מה שהם יודעים זה לקטר ולשנוא מדעתם והקורבן הפעם זה אמסלם.
הגיוני שבהפסד הראשון הם יחזרו לטנף על הקבועים שלהם
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

עזבו הכל, ניצחון שלישי רצוף בשני הענפים :heart:
הפוסט קיבל 4 לייקיםקפטן ג'קBigBallerFrenzyEl dudernio
danby
קיבל.ה  8 לייקים

יהלום כתב: 02 ינואר 2022, 21:52

לא יודע מה ייצא מלוטן אמסלם, אבל הנה תזכורת: ים מדר בעונות הראשונות בליגת העל בקושי הצליח לעבור את החצי כשקצת לחצו עליו.
אדום עד לגרדום
קיבל.ה  157 לייקים

אחלה לוטן אמסלם! תן לילד את הזמן, הוא יהיה מבריק.
ואין שום קשר לשם המחייב, בסוף שחקן הוא שחקן.

יאללה הפועל ❤️
הפועל, כמוך אין אף אחת
הפועל, את בשבילי מפלט
מכל החרא מסביב
אוהד :hapoel: תל אביב!
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

אוהד כורסא כתב: 03 ינואר 2022, 09:25 עזבו הכל, ניצחון שלישי רצוף בשני הענפים :heart:
כן ירבו שבועות כאלה!
מתי היתה הפעם האחרונה שעשינו 3 נצחונות ברצף בשני הענפים?
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  955 לייקים

אדום ותיק כתב: 03 ינואר 2022, 10:07
אוהד כורסא כתב: 03 ינואר 2022, 09:25 עזבו הכל, ניצחון שלישי רצוף בשני הענפים :heart:
כן ירבו שבועות כאלה!
מפחיד הדבר הזה, אחרי הרצף הזה בטח יגיע וריאנט חדש שישמיד את רוסה, דוידה ובראון ויחזיר את ביבי לשלטון.
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יש חוק טבע ידוע שנקרא חוק שימור הבאסה.
הפוסט קיבל לייק אחדהלך המומנטום
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

כן ירבו שבועות כאלה!
עזוב את זה- רק פעמיים בהיסטוריה שלנו בליגת העל השגנו 4 נצחונות רצופים או יותר (4 בעונת הפיינל פור של פרנקו ו-6 בעונה של קרלון בראון ורביב).
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

potassium כתב: 03 ינואר 2022, 13:30
כן ירבו שבועות כאלה!
עזוב את זה- רק פעמיים בהיסטוריה שלנו בליגת העל השגנו 4 נצחונות רצופים או יותר (4 בעונת הפיינל פור של פרנקו ו-6 בעונה של קרלון בראון ורביב).
הכוונה להפועל בגלגול הנוכחי? או שזה כולל את התקופה בתחילת שנות ה90 שהיינו מסיימים כל שנה מקום 1-2 בליגה?
potassium
קיבל.ה  10 לייקים

ארדיטי כתב: 03 ינואר 2022, 13:50
potassium כתב: 03 ינואר 2022, 13:30
כן ירבו שבועות כאלה!
הכוונה להפועל בגלגול הנוכחי? או שזה כולל את התקופה בתחילת שנות ה90 שהיינו מסיימים כל שנה מקום 1-2 בליגה?
מהחזרה שלנו לליגת העל.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

שתי דקות בתוך הרבע השלישי בשיוויון 46 אמר השדר
אני אומר את זה לא בפעם הראשונה ולא בפעם האחרונה במשחק הזה - שיוויון
זאת כן היתה הפעם האחרונה שהוא אמר את זה.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

הלך המומנטום כתב: 03 ינואר 2022, 10:09
כן ירבו שבועות כאלה!
מפחיד הדבר הזה, אחרי הרצף הזה בטח יגיע וריאנט חדש שישמיד את רוסה, דוידה ובראון ויחזיר את ביבי לשלטון.
למה יגיע? הגיע... נקווה שלא יעבור לכדורסל.
שליחת תגובה