ערוץ הספורט

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ועכשיו בנימה רצינית - ההנהלה לא יכולה לעשות משהו בנידון? אשכרה פאנל שלם יושב באבל ורק מדבר על מכבי בתום קרב ספורטיבי ענק עם מנצחים ברורים. לא מדבר בכלל על המשחק עצמו, ההתעלמות מהקהל שלנו וכו'.

כמו המשבר החמור שהיה עם הערוץ לפני כמה שנים, אולי בשלה העת למחאה וקרב נוסף איתם. בסוף זה גם לא רק עניין שלנו אלא של כל הכדורסל בארץ - אין לי ספק שגם מול הפועל י-ם וחולון זה נשמע ונראה ככה הרי.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מה אתה רוצה? זה הרי באופן הכי ברור (כמעט) ערוץ הבית של מכבי.
או שזה חדש לך שבעלי ערוץ הספורט הם הבעלים של מכבי?

מה שאפשר (ואולי צריך) לדרוש זה שיוסיפו שקופית גילוי נאות בזמן שהם מדברים על מכבי…
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

מילפורד כתב: 27 דצמבר 2021, 11:53 מה אתה רוצה? זה הרי באופן הכי ברור (כמעט) ערוץ הבית של מכבי.
או שזה חדש לך שבעלי ערוץ הספורט הם הבעלים של מכבי?

מה שאפשר (ואולי צריך) לדרוש זה שיוסיפו שקופית גילוי נאות בזמן שהם מדברים על מכבי…

זה ברור.
לדרוש שקופית זאת הטרלה שכנראה לא תעבוד, אבל לא הייתי מתנגד אם בתחילת הראיון עם פרנקו הוא היה עונה למראיינת ב"גילוי נאות, הערוץ בו אתם צופים מוחזק בידי הבעלים של מכבי ת"א, והשדרן ניב רסקין לו האזנתם הערב הינו אוהד מכבי מוצהר מילדות. עכשיו בואי נתחיל בראיון"
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

לא צועקים מספיק את העניין הזה.
גם חולון וירושלים לא.

כולם שותקים מול הערוץ המבחיל הזה לדעתי בשל הידיעה שהכוח אצלם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Money
קיבל.ה  564 לייקים

לא יודע אם לפתוח נושא חדש על זה או לא.
אבל אני יכול להגיד שאני וכמה מחבריי ביטלנו את התשלום אליהם כאות מחאה ואני חייב להגיד שזה ממש לא חסר לי.
זה משהו שאפשר לרתום את כל אוהדי הכדורסל בארץ מלבד מכבי לעשות.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Money כתב: 27 דצמבר 2021, 13:50 לא יודע אם לפתוח נושא חדש על זה או לא.
אבל אני יכול להגיד שאני וכמה מחבריי ביטלנו את התשלום אליהם כאות מחאה ואני חייב להגיד שזה ממש לא חסר לי.
אישית אף פעם לא התחברתי לקטע הזה של החרמות.
אני צורך מהם מה שאני צריך ולא מתרגש מזה שהם אוהדים את מכבי.
גם אף פעם לא החרמתי את עלית או אלקטרה או מי שלא היו ספונסרים שלהם.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

בני12 כתב: 27 דצמבר 2021, 13:55
אתה משלם עבור סחורה(שחלק ממנה זה משחקים של הפועל) ודווקא המשחקים של הפועל(שזה חלק מהסחורה) תמיד מגיעים פגומים.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Money כתב: 27 דצמבר 2021, 13:57
בני12 כתב: 27 דצמבר 2021, 13:55
אתה משלם עבור סחורה(שחלק ממנה זה משחקים של הפועל) ודווקא המשחקים של הפועל(שזה חלק מהסחורה) תמיד מגיעים פגומים.
השאלה היא אם התמורה שווה את ההשקעה.
מזיז לי מאד אם רסקין מתלהב מסל של ווילבקין או של יאנג.
גם בצ'רלטון, ברוב המשחקים של הפועל אני מקבל מוצר פגום (מוטי חביב + שייע/ג'ימי)
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

חרם על ערוץ הספורט הוא לא אפקטיבי, מעטים האנשים שבאמת מבטלים.
מה כן אפקטיבי? להיכנס בהם חזיתית דרך הדוברות כמו שהיה במקרים שונים לפני כמה שנים.
זה שכרגע אין טריגר מזעזע ספציפי כמו אז (הזיזו דרבי אם אני לא טועה כדי להתאים ללוז של מכבי) לא אומר שאנחנו לא צריכים להניף את הדגל הזה ולהזכיר לכולם מי מממן את הערוץ ומי משדר בו.
Leeorjuve
קיבל.ה  8 לייקים

הערוץ השקיע מיליונים בזכויות השידור ליורוליג ככה שיש פה גם עניין של מעורבות כלכלית. אבל מאז ומעולם זה היה ערוץ הבית של מכבי, ואין סיבה שזה יהיה אחרת כאשר המדינה כולה הייתה שייכת למועדון הזה עד לא מזמן.
אין לי זמן וחשק לראות כל מיני פאנלים שם, אבל גם כאשר אני רואה משחק של הפועל הפסקתי להתעצבן מהדברים האלה. פשוט אומר "וואטאבר" וממשיך הלאה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני לא נכנס לאתר שלהם ולא גורם לעצמי להיתקל בכותרות וכתבות התעמולה על מכביל'ה שלהם (גם בכדורגל).
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

כשאנחנו נהיה אימפריה כלכלית כמוהם, גם לנו ילקקו וגם בהפסדים ונצחונות שלנו ידברו רק עלינו, מבטיח לך.
כל עוד המצב כמו שהוא והם בעלי המאה, הערוץ מחוייב אליהם, לא אלינו. יש להם שת"פ איתו והם אפילו חולקים את אותם בעלים.
נכון, זה מעצבן ממש אבל שום מחאה לא תשנה שומדבר, ורק תגרום נזק, ותימנע מאנשים שבבית לראות את הפועל, אז די עם השטויות האלה.

נשאר לדבר במגרש ולהתנהל נכון. בינתיים הם ביורוליג ואנחנו בתחתית ליגת העל, וגם הניצחון הזה, שהוא מרגש לכשעצמו, לא שינה את זה.
היורוליג רק מגדיל פערים. אם אתה חושב שערוצי הספורט בטורקיה מתמקדים בדרושאפקה כשהיא משחקת נגד פנרבחצ'ה אתה טועה. ודרושאפקה פי 10 יותר חזקה כלכלית מאיתנו
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

שום חרם לא יעזור כשיש להם את ליגת האלופות.
זה גם לא יפגע בהם יותר מדי, הכסף מערוצי הפרימיום הוא זניח.. (בפרטנר מחדשים לי כל הזמן את הטבת הערוצים שלהם בחינם לשלושה חודשים.. למה מה, אני לא אראה הפועל??)

ה״מלחמה״ שצריך לעשות,
—וזה בכוונה במרכאות כי אם נלך איתם יותר מדי ראש בראש יהיו עוד ועוד ״תקלות מקריות״ בשידורים שלנו וסיקורים עויינים (עיצוב דעת קהל נגדנו זה הרבה יותר גרוע..)—
זה לציין בראיונות ש״ערוץ הספורט של ישראל״ שמפיק ומשלם את ״ערב הכדורסל של ישראל״ חולק את אותם הבעלים עם אחת הקבוצות המשתתפות במפעל ושבמקרה גם זוכה לסיקור חיובי מעבר לשאר הקבוצות וכו׳
אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

מזל שלא שמו סרט שחור בצד למעלה.
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

7even כתב: 27 דצמבר 2021, 17:14 כשאנחנו נהיה אימפריה כלכלית כמוהם, גם לנו ילקקו וגם בהפסדים ונצחונות שלנו ידברו רק עלינו, מבטיח לך.
כל עוד המצב כמו שהוא והם בעלי המאה, הערוץ מחוייב אליהם, לא אלינו. יש להם שת"פ איתו והם אפילו חולקים את אותם בעלים.
נכון, זה מעצבן ממש אבל שום מחאה לא תשנה שומדבר, ורק תגרום נזק, ותימנע מאנשים שבבית לראות את הפועל, אז די עם השטויות האלה.

נשאר לדבר במגרש ולהתנהל נכון. בינתיים הם ביורוליג ואנחנו בתחתית ליגת העל, וגם הניצחון הזה, שהוא מרגש לכשעצמו, לא שינה את זה.
היורוליג רק מגדיל פערים. אם אתה חושב שערוצי הספורט בטורקיה מתמקדים בדרושאפקה כשהיא משחקת נגד פנרבחצ'ה אתה טועה. ודרושאפקה פי 10 יותר חזקה כלכלית מאיתנו
זה שהתקשורת מתייחסת לקבוצות טובות יותר זה ברור, עריכה עיתונאית.
זה שבעלי הערוץ המשדר הם הבעלים של אותה הקבוצה - זה כבר אומר שאין שם שום קשר לעיתונות.
במילים אחרות, קצת כמו שנתניהו גם היה שולט בליכוד וגם בערוץ טלוויזיה (בדיחות צפויות יתקבלו בברכה).

ועכשיו השאלה הנכונה לגבי מה שרשמת על טורקיה: האם הבעלים של פנרבחצ'ה הם גם הבעלים של ערוץ הספורט המרכזי בטורקיה?
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

אתמול הם הראו במצטבר משהו כמו 5 שניות שוטים של הקהל בחגיגות אחרי הניצחון.

הם אפילו לא מנסים להסתיר.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

ההוא עם האדום כתב: 27 דצמבר 2021, 21:21
7even כתב: 27 דצמבר 2021, 17:14 כשאנחנו נהיה אימפריה כלכלית כמוהם, גם לנו ילקקו וגם בהפסדים ונצחונות שלנו ידברו רק עלינו, מבטיח לך.

זה שהתקשורת מתייחסת לקבוצות טובות יותר זה ברור, עריכה עיתונאית.
זה שבעלי הערוץ המשדר הם הבעלים של אותה הקבוצה - זה כבר אומר שאין שם שום קשר לעיתונות.
במילים אחרות, קצת כמו שנתניהו גם היה שולט בליכוד וגם בערוץ טלוויזיה (בדיחות צפויות יתקבלו בברכה).

ועכשיו השאלה הנכונה לגבי מה שרשמת על טורקיה: האם הבעלים של פנרבחצ'ה הם גם הבעלים של ערוץ הספורט המרכזי בטורקיה?
האמת את מלאי הבדיחות מחסל שוב ושוב חסר ההשכלה שכרגע שר החוץ ואוטוטו ראש ממשלה(שאלהים ישמור אותנו מהרגע הזה).
אני דווקא נהנה מאהבלים כמו חסר ההשכלה הזה שחושבים שהם חכמים, זה הופך את החיים לממש מצחיקים, כשכל פוסט שני שלהם הופך בדקה לויראלי. תענוג צרוף. איזו ממשלה של אהבלים אחד אחד יאווארדי :rofl:

לעניין עצמו: אין לי מושג אם יש קשר בין בעלי פנר לבעלי ערוץ הספורט הטורקי. זה גם לא ממש חשוב לצורך העניין.
ערוץ הספורט עושה מעט דברים טובים והרבה מאד דברים גרועים.
מבחינתו העבודה שהוא פונה לכמות הקהל הכי גבוהה בארץ בכדורסל ומשדר להם מה שהם רוצים לראות (למשל 3 שעות לפני תחילת משחק תחתית ביורוליג ביד אליהו) זה מביא רייטינג.
את החבילה שלהם יקנו, בערוצים שלהם יצפו, והקהל של הפועל בספק אם עובר אצלם את סף ההתעניינות. לצערי הרב זה המצב.
וכאמור, עם הכסף שנשפך ביורוליג כמו נהר זורם...הפערים רק גדלים. התשלום הוא - הליגות המקומיות. הניצחון אתמול בדרבי לא קידם את הפועל או את הכדורסל במטר כי אין שום משמעות לאלופה בישראל.
אם הפועל תיקח אליפות(אינשאללה בימינו) ומכבי תסיים מקום שמיני - מי תשחק ביורוליג בשנה הבאה ומי תמשיך ליהנות ממנעמי הערוץ המוביל בישראל, די ידוע.
יהיה טוב הפועל!
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

לפי התקציר ברקאנטי אפשר לחשוב שהצהבת ניצחה, שלושת רבע תקציר מהלכים שלהם. הם הקבוצה שהפסידה כן?!!?
הפוסט קיבל 18 לב אדום
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

כמה אפשרררר להיות טינופות כמההה???????????? זבלות
הפוסט קיבל 18 לב אדום
רואה שחורות
קיבל.ה  12 לייקים

אלוהים אדירים, כמה בכיינים אפשר להיות?
זה די פתטי.
כאילו שלמישהו בערוץ הספורט אכפת מי מנצח.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הם קוראים לו עוד "יאניס" אצלם או שזה כבר "ספרופולוס"?
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

האוזמן אוהד מכבי? הוא אמוציונלי והקול שלו על סף בכי כאילו סיפרו לו שאמא שלו נפטרה או משהו. גור שלף נראה עולץ לידו
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

ראיתי את הכל המשחק שוב אתמול ביוטיוב, והראו את הקהל שלנו פעמיים משהו כמו 2-3 שניות כל פעם.
מנגד כמובן לא הפסיקו הכלביםםם ועוד רסקל'ה אומר הקהלל של מכבי בט-י-ר-ו-ףף
פשוט זילזול ובושה
הפוסט קיבל 18 לב אדום
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

מנהלת הליגה בתהליך להפקת שידורים באופן עצמאי
בדרך למהפכה? על מנת להנגיש את הצפייה גם לאלו שאינם מנויים לכבלים, הארגון פועל לטובת המהלך כבר מהעונה הקרובה: "נשמח להיות פורצי הדרך בתחום"
השידורים יוצאו מערוץ הספורט? אמן! מוכן לשלם עבור זה
(אבל לא יותר מדי, בינתיים אני כל הזמן מקבל את זה בחינם... :smoke: )
https://www.one.co.il/Article/21-22/2,6 ... tml?ref=hp
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiFrenzy
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

DavidSheriff9 כתב:
בדרך למהפכה? על מנת להנגיש את הצפייה גם לאלו שאינם מנויים לכבלים, הארגון פועל לטובת המהלך כבר מהעונה הקרובה: "נשמח להיות פורצי הדרך בתחום"
מעניין מה הסיכוי.. יכול להיות שזה טריק להוציא יותר כסף על זכויות שידור?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 30 יוני 2022, 14:17
נשמע כמו קונספט יפה אבל בפועל היום כדי לצפות בכל התכנים האלו אתה צריך לשלם משהו כמו 60 שקל לערוץ הספורט ועל הדרך אתה מקבל עוד תכנים כמו ליגת האלופות או דברים בסגנון הזה.

לא שלשלם לערוץ הספורט זה משתלם משהו אבל אפילו 20 שקל בחודש לדעתי זה משהו שירחיק אוהדים שהם לא עכברי כדורסל

שווה שם לשקול מודל של "מנוי מהספה" שבה תשלם כסף רק כדי לראות את המשחקים של הקבוצה שאתה אוהד
נערך לאחרונה על ידי אייבר דה-בונלס ב 30 יוני 2022, 15:46, נערך פעם 1 בסך הכל.
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

נשמע כמו בלוף מארץ הבלופים
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הפועל כתב: 30 יוני 2022, 15:46 נשמע כמו בלוף מארץ הבלופים
זה לא קשור להנגשה למי שאין לו כבלים, להבנתי אף אחד לא עמד בתנאים של המכרז.
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב: 30 יוני 2022, 15:45
DavidSheriff9 כתב: 30 יוני 2022, 14:17
נשמע כמו קונספט יפה אבל בפועל היום כדי לצפות בכל התכנים האלו אתה צריך לשלם משהו כמו 60 שקל לערוץ הספורט ועל הדרך אתה מקבל עוד תכנים כמו ליגת האלופות או דברים בסגנון הזה.

לא שלשלם לערוץ הספורט זה משתלם משהו אבל אפילו 20 שקל בחודש לדעתי זה משהו שירחיק אוהדים שהם לא עכברי כדורסל

שווה שם לשקול מודל של "מנוי מהספה" שבה תשלם כסף רק כדי לראות את המשחקים של הקבוצה שאתה אוהד
אם מישהו שם קצת חושב קדימה, זה צעד חיוני. כבר היום כבלים זה משהו של אנשים בני 40+ ובעוד 10 שנים כמעט לאף אחד לא יהיה ממיר בבית.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiVinb
beny
קיבל.ה  247 לייקים

בימים אלה בוחנת מנהלת הליגה מעבר לשידורים עצמאיים של משחקי ליגת ווינר סל. נשמח להשתתפותכם/ן בסקר קצר בנושא
https://basket.co.il/data.asp?id=2113
מוזמנים להביע את דעתכם
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiFrenzy
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

מדובר על לקחת לרקנטי את השידורים בעונה הקרובה כבר?
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

טכנית לארז כתב: 03 יולי 2022, 13:19 מדובר על לקחת לרקנטי את השידורים בעונה הקרובה כבר?
לא נשמע לי כמו משהו ריאלי לשנות ולתפעל תוך 2-3-4 חודשים
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

beny כתב: 03 יולי 2022, 13:14 בימים אלה בוחנת מנהלת הליגה מעבר לשידורים עצמאיים של משחקי ליגת ווינר סל. נשמח להשתתפותכם/ן בסקר קצר בנושא
https://basket.co.il/data.asp?id=2113
מוזמנים להביע את דעתכם
הם רושמים שככה תהיה להם שליטה גדולה יותר על שעות המשחקים. אם זה ככה זה באמת עדיף.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

אין לי בעיה עם זה בכלל, אבל 35 שקלים לחודש זה לא קצת יותר מדי?
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

BigBaller כתב: 03 יולי 2022, 16:18 אין לי בעיה עם זה בכלל, אבל 35 שקלים לחודש זה לא קצת יותר מדי?
זה אפילו יקר יותר מספורט5 פרימיום שנותן גם משחקים שונים בליגת האלופות, NBA ועוד כל מיני - וגם ניתן לקב ל אותו בחינם בהתמקחות טובה עם ספק הטלויזיה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

35 לחודש זה יותר יקר מהעמותה...
בעיניי זה סכום מופרך בשביל הליגה הישראלית. 5 שקלים למשחק נשמע לי סביר, יותר מזה מוגזם
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

גם אני כתבתי להם שלדעתי זה יקר.

מעבר לזה, יהיה פה אתגר משמעותי - לראות כמה קהל אקטיבי יש למוצר הזה בישראל. קהל שלא רק מדפדף ועובר ל-55/66 אלא עושה פעולה אקטיבית כדי לרכוש ולצפות בכדורסל ישראלי.
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

אין שום מודל כלכלי שבו זה יכול לעבוד. זו התרסקות כל כך בטוחה שאני לא מאמין שמישהו שוקל את זה ברצינות.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

ומי בדיוק ישדר ויצלם? לי ברור שאלה יהיו השדרנים של רקנאטי.

Sent from my IN2023 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אין לזה היתכנות באמת
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
שליחת תגובה