הפועל ת"א - גלבוע גליל, שני 20:30

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

יובל כתב: 21 דצמבר 2021, 15:36 טוב זה מגוחך. הגענו למצב שאנחנו מנצחים 20 הפרש והאוהדים מאשימים את המאמן בכל מיני האשמות מומצאות.
זה מתחבר לאווירה הרעילה שיש סביב הקבוצה, לזה שבאים אלף איש למשחק בית, לזה שאחרי כל הפסד (גם הפסד מובן כמו לירושלים בהרכב חסר) שולחים את השחקנים, המאמן וההנהלה הביתה.
מקומו של הפורום זה גם להעביר ביקורת. הביקורת לא מגיעה באופן ישיר אחרי הפסד או נצחון אלא על הדרך. שאני אבין, אתה חושב שמצבה של הקבוצה טוב?
מההתחלה אני חשבתי שנבנה סגל לא מאוזן, שחסר מוביל כדור ואנחנו לא מאומנים ו-ואללה בינתיים לצערי אני צודק (והלוואי שאטעה בסוף העונה) והקבוצה במקום ה-9, בניגוד לדעה של אחרים שחשבו שיש לנו סגל לטופ 4.
אז כן, לגיטימי שאגיד שיאנג לדעתי לא מתאים ויש לנו חלק חסר הפאזל, אותו חלק שנקרא מוביל כדור נוסף שאם היה יש מצב שבראון לא היה מתעייף והיינו מנצחים את ירושלים גם בסגל החסר.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

יש בהחלט שינוי לטובה מאז המחצית השנייה במשחק נגד גליל. מאותו רגע הקבוצה נראית אחרת לגמרי, כשהמשחק נגד ב"ש הוא היוצא מן הכלל.
אני לא שותף לפסימיות פה. לא צריך לעשות שום שינויים, רק לתת זמן לקבוצה להתייצב.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

הוקיץ' כתב: 21 דצמבר 2021, 20:35 יש בהחלט שינוי לטובה מאז המחצית השנייה במשחק נגד גליל. מאותו רגע הקבוצה נראית אחרת לגמרי, כשהמשחק נגד ב"ש הוא היוצא מן הכלל.
אני לא שותף לפסימיות פה. לא צריך לעשות שום שינויים, רק לתת זמן לקבוצה להתייצב.
אפילו לא מחליף לשולדבראנד?
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אם היה שחקן רלוונטי וברמות השכר שלנו אז אולי, אבל אין.
בכל מקרה אמסלם יותר פרודוקטיבי משולדבראנד.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

Frenzy כתב: 21 דצמבר 2021, 18:20
יובל כתב: 21 דצמבר 2021, 15:36 טוב זה מגוחך. הגענו למצב שאנחנו מנצחים 20 הפרש והאוהדים מאשימים את המאמן בכל מיני האשמות מומצאות.
זה מתחבר לאווירה הרעילה שיש סביב הקבוצה, לזה שבאים אלף איש למשחק בית, לזה שאחרי כל הפסד (גם הפסד מובן כמו לירושלים בהרכב חסר) שולחים את השחקנים, המאמן וההנהלה הביתה.
לא יודע אם התכוונת אליי, אבל למקרה שכן רק אבהיר שלא האשמתי את פרנקו בשום דבר בהקשר של המשחק הזה, רק ציינתי שזה לא היה ממש מבחן ואני עדיין לא סומך עליו ומוכן שהוא ילך הביתה גם אחרי הניצחון הזה.
להגיד אחרי ניצחון של 20 הפרש שהקבוצה לא שיחקה טוב אלא ש"כל השחקנים הצליחו לעשות את מה שהם פוטנציאלית יודעים לעשות" זה לסמן מטרה בלי קשר למה שקורה בפועל.
התפקיד של המאמן זה בדיוק לגרום לשחקנים למצות את הפוטנציאל שלהם וזה מה שקרה אתמול ובאופן כללי במשחקים האחרונים.
אי אפשר לחשוד בי כחובב של פרנקו, ובתחילת העונה הוא עשה עבודה מזעזעת, גם בהכנה של הקבוצה למשחקים (טקטית ומנטלית) וגם בניהול המשחקים וזה עלה לנו בניצחונות.
ובאותה נשימה אפשר להגיד שבמשחקים האחרונים, מאז המחצית השנייה נגד גליל, אנחנו נראים הרבה יותר טוב וצריך להכיר בזה, וגם ההפסדים לבאר שבע וירושלים הם הפסדים מתקבלים על הדעת שלא צריך לשבור את הכלים ולשלוח אותו (או אף אחד אחר) הביתה אחריהם.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הלך המומנטום כתב: 21 דצמבר 2021, 19:56
מקומו של הפורום זה גם להעביר ביקורת. הביקורת לא מגיעה באופן ישיר אחרי הפסד או נצחון אלא על הדרך. שאני אבין, אתה חושב שמצבה של הקבוצה טוב?
מההתחלה אני חשבתי שנבנה סגל לא מאוזן, שחסר מוביל כדור ואנחנו לא מאומנים ו-ואללה בינתיים לצערי אני צודק (והלוואי שאטעה בסוף העונה) והקבוצה במקום ה-9, בניגוד לדעה של אחרים שחשבו שיש לנו סגל לטופ 4.
אז כן, לגיטימי שאגיד שיאנג לדעתי לא מתאים ויש לנו חלק חסר הפאזל, אותו חלק שנקרא מוביל כדור נוסף שאם היה יש מצב שבראון לא היה מתעייף והיינו מנצחים את ירושלים גם בסגל החסר.
אין שום בעיה עקרונית בהעברת ביקורת.
זכותך גם לחשוב שצריך להחליף את יאנג בגארד, למרות שזו דעה הזויה אם להגיד את האמת.

הבעיה היא כשמחפשים להעביר ביקורת בכוח גם כשהמצב טוב.
בסך הכל בחמשת המשחקים האחרונים, הקבוצה נראית טוב, אפילו טוב מאוד, ואם לא ההתבזויות בתחילת העונה גם היינו במקום גבוה בטבלה.
אחרי ההפסדים לירושלים ובאר שבע (שהקבוצה לא נראתה בהם רע) שלחו פה את כולם הביתה, זה ששולדבראנד פורש זה מחדל, זה שלא מבזבזים כסף על כארם משעור זה מחדל, אחרי שמנצחים את גלבוע 20 הפרש הקבוצה לא נראית טוב וזה ניצחון בלי מאמן.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

״טוב זה מגוחך״ ״דעה הזויה״.
היכולת שלך לכבד דעות מנוגדות לשלך היא מדהימה בעיני.
הקבוצה לא נראית טוב, נכון שיש שיפור מתחילת העונה אבל זה עדיין מדהים שכמה שמדברים על קבוצה מוכשרת התקפית בסוף אנחנו מנצחים משחקים אך ורק בהגנה.
וכן, להחליף את יאנג בגארד, ראינו מה קרה מול ירושלים כשבראון היה מוביל הכדור היחיד וגם אתה יודע שבראון וטימור הם שחקנים פציעים, ואז נשחק על גיל בני ורז אדם???
אולי הקבוצה עכשיו תרוץ יותר טוב, אבל כשנגיע למאני טיים, אני בספק אם הקבוצה במבנה הנוכחי שלה מסוגלת לייצר משהו עם פאקינג מוביל כדור אחד ובר טימור, שהוא בסך הכל יכול לעזור באספקט הזה אבל לא להיות הרכז הראשי.
בטח שלאורך זמן לא נצליח לאתגר קבוצות חזקות מאיתנו.

אז בינתיים לצערי אנחנו נמצאים במקום שציפיתי שנהיה, 8-10. כנראה שלא ניאבק נגד הירידה, אבל גם אם נגיע לפלייאוף זה שוב יהיה כנראה 7-8 וחוזרים לאותו סנריו.

וזה מעניין, כי דווקא הקבוצה הראשונה של פרנקו אצלנו, זו עם הווארד, מקי וגפני שקיבלו בפורום הקודם ביקורות בלי סוף הגיעה לפיינל פור, נצחה את מכבי פעמיים באותה עונה ונראתה קבוצה מאומנת וטובה.
אז לפחות הביקורות השנה נראות קצת יותר תואמות את המציאות.

אני כן מודה בטעות אחת מתחילת העונה, חשבתי בהתחלה שבראון גופה שבא לקבל כסף קל ו-ואללה הוא מראה מדהים היום, שחקן מטורף!!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

כן, להגיד אחרי ניצחון של 20 הפרש שהקבוצה לא שיחקה טוב אלא ש"כל השחקנים הצליחו לעשות את מה שהם פוטנציאלית יודעים לעשות" זה מגוחך.
ולהגיד שצריך להחליף את יאנג, ה-3 היחיד בקבוצה, בעוד גארד, זו דעה די הזויה.
ברור שאם בראון או טימור ייעדרו אז לא יהיה לנו מה למכור. זו אמירה חסרת משמעות. תוציא מכל קבוצה בערך את אחד משני הגארדים המובילים שלה וכנראה שלא יהיה לה מה למכור.
רק שגם אם יאנג ייפצע לא יהיה כלום בעמדה 3. על מה נבנה, על אלתורים של רז אדם ואמסלם?
ואם טוקוטו ייפצע לא יהיה לנו כלום בעמדה 4. על מה נבנה, על אלתורים של אמסלם ודקות של אוונס וזלמנסון ביחד?
ואם זלמנסון או אוונס ייפצעו לא יהיה לנו שום דבר בעמדה 5 כשהשני יצטרך מנוחה. על מה נבנה, על קו קדמי של טוקוטו ואמסלם?

כרגע כשכל הסגל בריא הוא מאוזן לגמרי מצד אחד, ומצד שני כל שחקן מוביל שתגרע ממנו יותיר אותנו בחיסרון משמעותי.
לעומת זאת, מה שאתה מציע זה שנישאר בלי כלום בעמדה 3 גם כשאנחנו בסגל מלא, רק בשביל שיהיה לנו גיבוי למקרה שבראון או טימור ייפצעו.

כאמור, זכותך לחשוב ככה, אבל אני מניח שאתה היחיד או כמעט היחיד שחושב כך, ואף אחד במועדון לא העלה בדעתו אפילו דבר כזה.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

יכול להיות
אבל מה שאתה מציג פה זה פשוט לא נכון משתי סיבות:
1. בראון וטימור שחקנים פציעים
2. אני צריך להסביר לך מה המשמעות של מוביל כדור לעומת גבוהים ובטח לעומת 3?
וחוץ מזה שאפשר לחשוב מה התרומה של יאנג העונה, בטל בקליעות מחוץ לקשת. אז אני מעדיף מישהו שיעזור בהובלת כדור וגם יכניס אותו מבעד לטבעת מ-3 באחוזים טובים יותר.
אבל בסדר, יכול להיות שאני היחיד שחושב ככה, אז כנראה אני היחיד שבינתיים חזה שלמרות סגל מוכשר מאוד נהיה במקום 8-10. הכל יכול להיות. בינתיים לצערי הגדול האמת הולכת עם התסריט שנראה לי הכי נכון.
ושוב, אם היינו מנצחים משחקים על התקפה אז אולי הייתה אמת בדבריך, רק שהמציאות קצת שונה ממה שאתה מנסה לצייר.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

יובל כתב: 22 דצמבר 2021, 02:26 כן, להגיד אחרי ניצחון של 20 הפרש שהקבוצה לא שיחקה טוב אלא ש"כל השחקנים הצליחו לעשות את מה שהם פוטנציאלית יודעים לעשות" זה מגוחך.
ולהגיד שצריך להחליף את יאנג, ה-3 היחיד בקבוצה, בעוד גארד, זו דעה די הזויה.
ברור שאם בראון או טימור ייעדרו אז לא יהיה לנו מה למכור. זו אמירה חסרת משמעות. תוציא מכל קבוצה בערך את אחד משני הגארדים המובילים שלה וכנראה שלא יהיה לה מה למכור.
רק שגם אם יאנג ייפצע לא יהיה כלום בעמדה 3. על מה נבנה, על אלתורים של רז אדם ואמסלם?
ואם טוקוטו ייפצע לא יהיה לנו כלום בעמדה 4. על מה נבנה, על אלתורים של אמסלם ודקות של אוונס וזלמנסון ביחד?
ואם זלמנסון או אוונס ייפצעו לא יהיה לנו שום דבר בעמדה 5 כשהשני יצטרך מנוחה. על מה נבנה, על קו קדמי של טוקוטו ואמסלם?

כרגע כשכל הסגל בריא הוא מאוזן לגמרי מצד אחד, ומצד שני כל שחקן מוביל שתגרע ממנו יותיר אותנו בחיסרון משמעותי.
לעומת זאת, מה שאתה מציע זה שנישאר בלי כלום בעמדה 3 גם כשאנחנו בסגל מלא, רק בשביל שיהיה לנו גיבוי למקרה שבראון או טימור ייפצעו.

כאמור, זכותך לחשוב ככה, אבל אני מניח שאתה היחיד או כמעט היחיד שחושב כך, ואף אחד במועדון לא העלה בדעתו אפילו דבר כזה.

כל מה שאני אומר זה שהמשחק הזה לא הרגיע אותי. ברור שלא הייתי מחליף את פרנקו בעקבות המשחק הזה כי יכול להיות שבאמת כמו שאתה חושב יצאנו לדרך חדשה, אבל המשחק הזה לא שכנע אותי בזה ואני עדיין חושש שאנחנו רק דוחים את הקץ.
הבעיה העיקרית של פרנקו (בעיניי כמובן) היא שהוא מקובע. זה מתבטא בזה שהוא לא יודע להגיב למה שקורה במשחק ובזה שהוא לא תמיד מתכונן לפי הקבוצה שמשחקים נגדה, אלא סומך על הקבוצה שלו (קצת כמו גיא לוזון שהודה פעם שהוא אפילו לא מראה וידאו של הקבוצה שמשחקים מולה). זה נכון הגנתית - אם הקבוצה שמשחקים נגדה פתאום קולעת שלשות באחוזים גבוהים או ששחקן שלא ציפית תופס יום טוב, וזה נכון התקפית - אם הקבוצה מולנו מצליחה לעצור את השחקן שפרנקו בנה עליו למשחק הזה.
נכון שהקבוצה נראית יותר טוב (מודה שאת המשחק מול ירושלים לא ראיתי, גם זה קורה לפעמים), אבל אני אהיה רגוע כשאראה מה קורה בסיטואציות שבהן פרנקו לא טוב. אני אהיה רגוע כשהקבוצה תהיה במקום גבוה יותר בטבלה וכשננצח בהתאם לסגל המצוין שיש לנו.

אהה.. ולגבי להחליף את יאנג בגארד, אני חושב שזה רעיון מצוין אם מרגש אותך מאבקי תחתית
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  405 לייקים

אווירה רעילה סביב הקבוצה יש בשפע (במיוחד פה בפורום) וחבל שזה המצב - אבל תכלס בהתחשב בזה שהקבוצה עוד לא חיברה העונה שני ניצחונות ליגה רצופים, זה נשמע לי בסדר
להיות מודאגים גם אחרי ניצחון. זה שהקבוצה 'נראית טוב' בהפסדים מיותרים כמו ההפסד לב"ש חסרת המאמן, זה לא ממש מעניין לדעתי, כל עוד פרנקו לא מביא קבלות בסיסיות במבחן התוצאה.
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

1. לא כל ביקורת היא יצירת אווירה רעילה.
2. אני חושב שטבעי שתהיה ביקורת אחרי שבנו פה סגל שרבים חשבו שהוא טופ 4 בפועל אנחנו מקום 9.
3. נחייה ונראה מה יקרה כאשר נצטרך במשחקים מסוימים להסתמך על בר טימור כרכז המוביל כי בראון כבר יהיה שחוק לחלוטין / פצוע. אני מקווה מאוד שזה לא יהיה כחלק ממאבקי הישרדות.
Leeorjuve
קיבל.ה  8 לייקים

הלך המומנטום כתב: 22 דצמבר 2021, 07:54 יכול להיות
אבל מה שאתה מציג פה זה פשוט לא נכון משתי סיבות:
1. בראון וטימור שחקנים פציעים
2. אני צריך להסביר לך מה המשמעות של מוביל כדור לעומת גבוהים ובטח לעומת 3?
וחוץ מזה שאפשר לחשוב מה התרומה של יאנג העונה, בטל בקליעות מחוץ לקשת. אז אני מעדיף מישהו שיעזור בהובלת כדור וגם יכניס אותו מבעד לטבעת מ-3 באחוזים טובים יותר.
אבל בסדר, יכול להיות שאני היחיד שחושב ככה, אז כנראה אני היחיד שבינתיים חזה שלמרות סגל מוכשר מאוד נהיה במקום 8-10. הכל יכול להיות. בינתיים לצערי הגדול האמת הולכת עם התסריט שנראה לי הכי נכון.
ושוב, אם היינו מנצחים משחקים על התקפה אז אולי הייתה אמת בדבריך, רק שהמציאות קצת שונה ממה שאתה מנסה לצייר.
1. אין דבר כזה שחקן לא פציע. כאשר הם בריאים הסגל מאוזן וכשהם פצועים אנחנו פשוט צריכים לשחק אחרת כדי לתת להתקפה שלנו סיכוי לשרוד תקופות כאלה. גם כאשר הגארד הכי עמיד ופרודוקטיבי שלך נפצע, נוצר לסגל של כל קבוצת כדורסל בור עמוק. זה הסיכון שבספורט הזה.
2. תמיד אשמח לעוד מובילי כדור פוטנציאלים, אבל בסופו של יום מישהו צריך לקלוע. אני יותר שקט כאשר יש לי סקוררים מוכחים בעמדות 3 ו-4 אם אין לי את הגארדתותח. לעומת זאת, תראה את רשימת מובילי הכדור והקלעים שלא התאקלמו פה(גייב יורק מוסר ד"ש, קלע 36 נק' בג'י ליג שואוקייס בתחילת השבוע). אני חושב שאם שחקן כלשהו התאקלם אצלנו ויש לו את הפוטנציאל ההתקפי של יאנג, עלינו לשמור עליו בכל הכוח.
3. אנחנו מסיימים כמעט כל עונה במקומות האלה. אתה לא נביא.
נערך לאחרונה על ידי Leeorjuve ב 23 דצמבר 2021, 16:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני רק אוסיף לדיון על מוביל כדור נוסף שאני מתאהב בגיל בני יותר כל משחק ומתנגד לכל אפשרות שתוריד לו דקות משחק
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Leeorjuve
קיבל.ה  8 לייקים

Frenzy כתב: 23 דצמבר 2021, 15:35 אני רק אוסיף לדיון על מוביל כדור נוסף שאני מתאהב בגיל בני יותר כל משחק ומתנגד לכל אפשרות שתוריד לו דקות משחק
אלא אם הוא יראה לי עוד דברים, אנחנו צריכים לשאוף לכך שתהיה לנו קבוצה בה גיל בני הוא שחקן 8-9 בסגל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  956 לייקים

אין לי משהו אישי נגד ג׳יימס יאנג, להיפך אני חושב שהוא שחקן מעולה.
במידה והוא ייתן את המספרים שלשמם הביאו אותו, כמו מהעונה ההיא בחיפה (20 נקודות למשחק, 3 שלשות למשחק, 41% לשלוש) הוא נכס. ברגע שהוא לא עושה את זה ואף די רחוק מזה בקביעות הוא לא נותן שום ערך מוסף. תגיד לי אתה במה הוא כלכך מועיל לקבוצה לאורך העונה?
ברור שכל שחקן פציע במידה מסוימת, אבל יש כאלה עם היסטוריית פציעות או שחוזרים אחרי פציעה קשה שנוטים להיפצע יותר ויש כאלה שפחות. שני הגארדים שלנו ויאנג הם אלה בעלי פוטנציטל הפציעה הגבוה ביותר בסגל.
אני ממש לא נביא, אפילו רחוק מזה, רק חובב ספורט שאוהד הפועל, אבל לדעתי הציפיות מהקבוצה גבוהות ממקום 8-10 העונה בקרב רוב הקהל, ואז לא ברור לי למה אנשים חושבים שהכל טוב, או אנשים כמוני שחושבים שהקבוצה לא מאוזנת ואז גם מבחינתי המצב לא מזהיר.
באיזה מקום אתם נמצאים אלה שמרוצים ממה שהם רואים? שיפור יש, אבל לא ניכר ועקבי ולדעתי הנקודה שתתקע אותנו היא בעמדת הגארדים.
לגבי גיל בני, מת עליו, הוא הסיבה העיקרית לנצחון האחרון בעיני, הלוואי ויהיו לנו בכל רגע נתון חמישה שהם גיל בני בהגנה!!! הוא וזלמנסון החתמות אדירות בעיני.

נ.ב.
יש המון שחקנים שיודעים להוריד כדור ובעלי אחוזי קליעה גבוהים מחוץ לקשת כמו שיש הרבה מספרי 3 שיודעים להוריד כדור לרצפה. מוביל כדור זה לא אחד שיודע לרכז ושום דבר מעבר לזה. הבעיה בעיני עם ג׳יימס יאנג השנה היא שהוא לא זה ולא זה ובמבנה הקבוצה זה אלמנט שחסר.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Leeorjuve כתב: 23 דצמבר 2021, 16:30
Frenzy כתב: 23 דצמבר 2021, 15:35 אני רק אוסיף לדיון על מוביל כדור נוסף שאני מתאהב בגיל בני יותר כל משחק ומתנגד לכל אפשרות שתוריד לו דקות משחק
אלא אם הוא יראה לי עוד דברים, אנחנו צריכים לשאוף לכך שתהיה לנו קבוצה בה גיל בני הוא שחקן 8-9 בסגל.
כרגע הוא שחקן 7 בסגל, ונראה לי שבנו על זה שיהונתן יהיה מספיק טוב כדי שגיל בני יהיה 8 ואז זה עומד בשאיפות.
לגבי מראה עוד דברים - בינתיים מראה הגנה טובה, 2.5 אסיסטים למשחק (למרות שהמשחק האחרון העלה את זה משמעותית), כמעט שלשה למשחק ב-35% בלי המשחק האחרון, חטיפה ו-6 נקודות למשחק ב-20 דקות. לא נתונים של כוכב, אבל בהחלט משהו שאפשר לחיות איתו לגארד השלישי ואני מאמין שזה רק ישתפר.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

זו ציפייה לא ריאלית. למעט הקבוצות העשירות יותר (מכבי, ירושלים וחולון), אצל אף קבוצה השחקן השמיני בסגל הוא לא ברמתו של בני. ברוב הקבוצות גם השחקן השביעי בסגל פחות טוב ממנו.
לגבי להראות עוד דברים, הוא קלעי הרבה יותר טוב ממה שהולך לו עד עכשיו בליגה ואני מאמין שהאחוזים יתיישרו בהמשך. דווקא בכל שאר האספקטים הוא מראה התקדמות יפה בהשוואה למה שהראה בגלבוע.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Leeorjuve
קיבל.ה  8 לייקים

יובל כתב: 24 דצמבר 2021, 01:13
זו ציפייה לא ריאלית. למעט הקבוצות העשירות יותר (מכבי, ירושלים וחולון), אצל אף קבוצה השחקן השמיני בסגל הוא לא ברמתו של בני. ברוב הקבוצות גם השחקן השביעי בסגל פחות טוב ממנו.
לגבי להראות עוד דברים, הוא קלעי הרבה יותר טוב ממה שהולך לו עד עכשיו בליגה ואני מאמין שהאחוזים יתיישרו בהמשך. דווקא בכל שאר האספקטים הוא מראה התקדמות יפה בהשוואה למה שהראה בגלבוע.
הקליעה (וניהול משחק תחת לחץ) היא הפקטור החשוב בעיני. עבור בחור בגובה שלו הוא משחק הגנה טובה. כמו שאמרתי "אלא אם יראה לי", אני לא פוסל שיהפוך להיות שחקן שישי או אפילו חמישייה לגיטימי. הוא מראה סימנים טובים של קבלת החלטות בריאה ויכולת מסירה טובה. יש על מה לבנות לטווח הארוך.
שליחת תגובה