ג'וש אוונס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

חתם רשמית עד סוף העונה.

מאוד אהבתי אותו בקדנציה הקודמת וגם כששיחק בי-ם. אתלט נהדר ושחקן הגנה בסדר גמור.

על פניו הוא אמור לתת לנו יכולות שחסרות לנו בעקבות החולשה של הרננדז, שלדעתי כל 5 סביר יהיה טוב ממנו.

נותר רק לקוות שהגיל לא עשה את שלו בצורה מוגזמת.

בהצלחה :hapoel:
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

הסנטר הושכר!!
מקווה שהוא ייתן את מה שמצפים ממנו!
בהצלחה ג׳וש :hapoel:
הפוסט קיבל 4 לייקיםBigBallerADOMFrenzyBen
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

הבנתי ששבוע הבא יש משחק לא רשמי כלשהו, הוא יוכל לערוך הופעת בכורה ?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ADOM כתב: 21 נובמבר 2021, 18:09 הבנתי ששבוע הבא יש משחק לא רשמי כלשהו, הוא יוכל לערוך הופעת בכורה ?
שני משחקים - בכרמיאל נגד קבוצה מליגה א ובחיפה נגד הפועל חיפה (אימון)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMBigBaller
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אין בידיעה כלום על הרנדדז , נשאר כרגע כזר גיבוי לימי מחלה/פציעה?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

מילפורד כתב: 21 נובמבר 2021, 18:25 אין בידיעה כלום על הרנדדז , נשאר כרגע כזר גיבוי לימי מחלה/פציעה?
למיטב זכרוני בחוזה של הרננדז יש שתי אופציות יציאה שאחת מהן חלפה והשנייה באמצע דצמבר. אני מניח שהוא יעזוב אז, אלא אם יבקש לעזוב קודם.
Ben
קיבל.ה  69 לייקים

חכינו לו יותר מידי,נקווה שיעמוד בציפיות!!
הפוסט קיבל 18 לב אדום
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ראיתי עוד שני משחקים של ג'וש, אחד ממש מלפני שבועיים ביורופ קאפ בו קבוצתו היוונית ניצחה את אנטוורפן הבלגית. אחרי שראיתי את שני המשחקים (ובמיוחד את האחרון) התחזקה אצלי התחושה שעשינו החתמה נכונה.
המספרים לא מאוד מרשימים וג'וש כבר לעולם לא יהיה ריבאונדר גדול או סקורר בפוסט, אבל ההגנה שהוא נתן במשחק האלה הייתה אפילו טובה ממה שזכרתי. לא רק שהוא מזיז את הרגליים מצוין ומשקיע המון מאמץ, יש לו גם מודעות הגנתית מצוינת. כלומר, הוא לא רק שומר את השחקן שלו (כמו שיותר מדי שחקנים עושים) אלא כל הזמן במודעות למה קורה בהגנה, רץ למקומות בהם צריך עזרה, אקטיבי, שולח ידיים ובאופן כללי בעל אימפקט הגנתי די גדול. מסיבה זו הוא גם כמעט לא ירד מהמגרש במשחקים האלה.
מבחינה התקפית הוא כמעט ולא היה פקטור, אבל לדעתי אפשר להוציא ממנו הרבה יותר. כמו שיובל ציין בפוסט המקביל, הוא משחק בקבוצה עם יוג'ין ג'רמן, גארד שפשוט לא רואה בעיניים ובמשחק באירופה זרק 26 מתוך 66 הזריקות של הקבוצה (מה שכן, סקורר באמת מדהים). בכלל, כל משחק ההתקפה של הקבוצה לא מכוון כדי להכניס כדורים לגבוהים. לדעתי עם רכז מוסר כמו ג'ייקובן (שכמובן גם מכיר אותו ושיחק איתו) הוא יוכל לבוא לידי ביטוי גם התקפית. הוא אמנם כבר לא האתלט המשוגע שהיה, אבל הוא עדיין אתלט טוב , גבוה, עם מוטת ידיים גדולה וידיים טובות.
אני לא אומר שהוא השחקן הכי טוב שהיה אפשר להחתים או שאין לו חסרונות משמעותיים, אבל לדעתי מה שהוא כן מביא יכול לשדרג אותנו ואפילו לא במעט.

למי שרוצה להתרשם בעצמו:
https://www.youtube.com/watch?v=0IZvHl-cupI
הפוסט קיבל 4 לייקיםVinbסומךFrenzybeny
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

ג׳וש אואנס הוא מסוג הסנטרים שתלוי כמעט לחלוטין בגארד של הקבוצה. אם הוא יודע להפעיל אותו הוא יהיה טוב התקפית ואם הוא גארד שחושב יותר על הסל ולא על אסיסיטים אז הסנטר לא ישחק טוב בצורה התקפית.
לנו יש את ג׳ייקובן שהם שיחקו כבר יחד וכל עוד הוא בריא אני רגוע מבחינת ג׳וש.
אני גם בטוח שדני פרנקו התייעץ עם ג׳ייקובן לגבי ההחתמה הזאת כי לגארד המוביל שלך יש חלק מאוד חשוב בבחירת סנטר.
כל עוד הוא יתרום לנו 10 נק כל משחק והגנה מעולה שתכפה על חורים של הגארדים אני רגוע.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

למה הוא זכור לי מתקופתו בהפועל משחק בעמדה 3 או 4 ולא בעמדה 5?
מה הגובה שלו? גובה של סנטר?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

De Niro כתב: 22 נובמבר 2021, 22:08 למה הוא זכור לי מתקופתו בהפועל משחק בעמדה 3 או 4 ולא בעמדה 5?

2.06 הוא יכול לשחק גם 4 אבל בליגה שלנו הוא בהחלט 5.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

הוא ממש לא יכול לשחק 4. שחקן שלא יכול לעשות סל אם זה לא דאנק או ליי-אפ.
לדעתי הוא לא שיחק בקריירה האירופית שלו (ואולי גם בארה"ב) שנייה אחת בעמדה 4.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

De Niro כתב: 22 נובמבר 2021, 22:08 למה הוא זכור לי מתקופתו בהפועל משחק בעמדה 3 או 4 ולא בעמדה 5?

אולי אתה מתבלבל עם כריס אוואנס
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נייט רובינסון כתב:

אולי אתה מתבלבל עם כריס אוואנס
כנראה
תודה על התיקון

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בלבול לא סביר , הרי אחד זה Owens (הבחור שחזר עכשיו ומשחק סנטר, היה בהפועל בעונה האחרונה של אדלשטיין עם קרלון בראון, ג'סטין הרפר ווינסנט קאונסיל) והשני שמשחק 3 הוא Evans (ההוא שרוב הפורום בוכה עד היום על זה ששוחרר).
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

הוקיץ' כתב: 22 נובמבר 2021, 14:20 ראיתי עוד שני משחקים של ג'וש, אחד ממש מלפני שבועיים ביורופ קאפ בו קבוצתו היוונית ניצחה את אנטוורפן הבלגית. אחרי שראיתי את שני המשחקים (ובמיוחד את האחרון) התחזקה אצלי התחושה שעשינו החתמה נכונה.
המספרים לא מאוד מרשימים וג'וש כבר לעולם לא יהיה ריבאונדר גדול או סקורר בפוסט, אבל ההגנה שהוא נתן במשחק האלה הייתה אפילו טובה ממה שזכרתי. לא רק שהוא מזיז את הרגליים מצוין ומשקיע המון מאמץ, יש לו גם מודעות הגנתית מצוינת. כלומר, הוא לא רק שומר את השחקן שלו (כמו שיותר מדי שחקנים עושים) אלא כל הזמן במודעות למה קורה בהגנה, רץ למקומות בהם צריך עזרה, אקטיבי, שולח ידיים ובאופן כללי בעל אימפקט הגנתי די גדול. מסיבה זו הוא גם כמעט לא ירד מהמגרש במשחקים האלה.
מבחינה התקפית הוא כמעט ולא היה פקטור, אבל לדעתי אפשר להוציא ממנו הרבה יותר. כמו שיובל ציין בפוסט המקביל, הוא משחק בקבוצה עם יוג'ין ג'רמן, גארד שפשוט לא רואה בעיניים ובמשחק באירופה זרק 26 מתוך 66 הזריקות של הקבוצה (מה שכן, סקורר באמת מדהים). בכלל, כל משחק ההתקפה של הקבוצה לא מכוון כדי להכניס כדורים לגבוהים. לדעתי עם רכז מוסר כמו ג'ייקובן (שכמובן גם מכיר אותו ושיחק איתו) הוא יוכל לבוא לידי ביטוי גם התקפית. הוא אמנם כבר לא האתלט המשוגע שהיה, אבל הוא עדיין אתלט טוב , גבוה, עם מוטת ידיים גדולה וידיים טובות.
אני לא אומר שהוא השחקן הכי טוב שהיה אפשר להחתים או שאין לו חסרונות משמעותיים, אבל לדעתי מה שהוא כן מביא יכול לשדרג אותנו ואפילו לא במעט.

למי שרוצה להתרשם בעצמו:
https://www.youtube.com/watch?v=0IZvHl-cupI
מעניין מאד לקרוא.
השאלה היא אם כאן(או בכלל) הוא יימדד לפי תרומתו ההתקפית או שישימו לב ג להבנה ההגנתית שלו.

איך יסתכלו למשל על משחק של 5 נק', 8 ריב', 3 חטיפות ובלוק?
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

תלוי אם ננצח או נפסיד במשחק הזה ועל מה נפסיד אם נפסיד.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

עדיין להבנתי לא בארץ, אני מבין שלמשחק ביום ראשון מול חיפה הוא אמור להופיע, מתי אמור להגיע ואיך זה מסתדר עם מגבלות הקורונה ?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

7even כתב: 23 נובמבר 2021, 10:41 איך יסתכלו למשל על משחק של 5 נק', 8 ריב', 3 חטיפות ובלוק?
תשמע, על פי מדד הסיקור של דני אבדיה, מדובר במספרים של MVP
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 4 לייקיםDavidSheriff9FrenzyVinbאוהד כורסא
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

הפועל כתב: 23 נובמבר 2021, 16:14
7even כתב: 23 נובמבר 2021, 10:41 איך יסתכלו למשל על משחק של 5 נק', 8 ריב', 3 חטיפות ובלוק?
קלע ארבע נקודות והוביל את קבוצתו לניצחון?
הפוסט קיבל לייק אחדVinb
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Karl Marx כתב: 23 נובמבר 2021, 17:58
הפועל כתב: 23 נובמבר 2021, 16:14
קלע ארבע נקודות והוביל את קבוצתו לניצחון?
"קלע"
כיכב עם ארבע נקודות, 2.5 אסיסטים, 3 ריבאונד וכמעט חסימה עם 0-8 לשדה ו4-10 לעונשין.
בראדלי ביל איכזב עם 300 נקודות, 25 אסיסטים ו15 ריבאונד במשחק המשמים שנגמר 391-390 אחרי 10 הארכות
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
הפוסט קיבל לייק אחדKarl Marx
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

מאחל לכל שחקן בגיל 20 (הכי צעיר בקבוצה,הבא אחריו גדול ממנו בשנתיים ונבחר השנה בדראפט )להיות עם סטיסטיקה טופ 10 בהגנה בליגת הנבא ולעשות ממוצעים של 6 נק ו5 ריבואנד בנבא. מה שהוא עושה בהגנת 1 על 1 זה מדהים לדוגמא נגד שארלוט קלעו עליו 1/14 זריקות, ב19 דקות עם 2 חסימות.
יש לי הרגשה שבגלל שהוא יצא ממכבי אנשים לא אובייקטיבים לגביו ואם ים היה בנעליים שלו אנשים היו פה עפים עליו.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הסטטיסטיקה שבה הוא מדורג 10 ב-NBA היא קשקוש אחד גדול. רוב המובילים האחרים בקטגוריה בכלל לא שומרים יוצאי דופן, חלקם שומרים ממש גרועים.
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 נובמבר 2021, 01:46 הסטטיסטיקה שבה הוא מדורג 10 ב-NBA היא קשקוש אחד גדול. רוב המובילים האחרים בקטגוריה בכלל לא שומרים יוצאי דופן, חלקם שומרים ממש גרועים.
אז עזוב את השומרים האחרים.
אתה לא יכול להגיד לי שלשחקן בגובה 2.09 הוא לא שומר מדהים? הוא שומר 1-4 בקלות.
הוא משחק מול השחקנים ההתקפיים הטובים בעולם,ושוב פעם הוא ילד! בן 20 שכל החיים שלו שיחק כדורסל אירופי.
אני בטוח שהוא עוד ישתפר התקפית הוא יעבוד על חדירה לצד שמאל,והוא יעבוד על הקליעה והכדרור. אני באמת חושב שהוא יחודי.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הקריירה שלו עד כה מוזרה.
הוא הגיע על תקן פוינט פורוורד, שחקן בגובה 2.06 (לא 2.09) שמסוגל להוליך כדור, למסור ולקלוע. דווקא מבחינה הגנתית הוא לא היה נחשב משהו מיוחד ואולי אפילו בעיה מסוימת.
בעונתו הראשונה הוא אכזב. מאוד אנמי, קליעה חלשה, לא הצליח לקחת אף שחקן לסל.
בעונתו השניה הוא פתאום דפק קפיצה מרשימה ולא צפויה בצד ההגנתי שבינתיים מקנה לו לא מעט דקות על אף שהוא עדיין חלש מבחינה התקפית.
מה שכן, עושים מההגנה שלו קצת יותר ממה שהיא. לא מדובר פה בקוואי לאונרד. הוא מזיז את הרגליים יפה מאוד בהגנה, הוא אקטיבי וחכם, אבל הוא בדרך כלל מתקשה מול שחקנים אתלטים. ראיתי אותו השנה לדוגמה לא מצליח להתמודד עם דיאנדרה האנטר, לא בדיוק כוכב על.
רוצה לומר, ההגנה שלו כרגע מקנה לו דקות, אבל אם הוא רוצה לעשות קריירה ארוכה ואיכותית בליגה הוא יצטרך לשפר עוד אספקטים במשחק שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

לי אישית אין שום בעיה לפרגן לו, נראה בחור נחמד ומאחל לו שיצליח ונראה שהעונה מצא איזו נישה שם.
זה לא סותר את זה שבתקשורת פה, כמו תמיד כשמדברים על ישראלים שקצת מצליחים בחו"ל, קצת יוצאים מפרופורציות בכל מה שקשור אליו
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

הפועל כתב: 24 נובמבר 2021, 09:04 לי אישית אין שום בעיה לפרגן לו, נראה בחור נחמד ומאחל לו שיצליח ונראה שהעונה מצא איזו נישה שם.
זה לא סותר את זה שבתקשורת פה, כמו תמיד כשמדברים על ישראלים שקצת מצליחים בחו"ל, קצת יוצאים מפרופורציות בכל מה שקשור אליו
כרגיל פה בפורום, מוציאים דברים מהקשרם. ההסתלבטות פה היא לא על אבדיה, אלא על הסיקור של התפקוד שלו בתקשורת הישראלית. זה הכל.
עכשיו אפשר לחזור לנושא האשכול.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לשנות את הכותרת של האשכול הזה?
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

Pegasus כתב: 24 נובמבר 2021, 01:36 מאחל לכל שחקן בגיל 20 (הכי צעיר בקבוצה,הבא אחריו גדול ממנו בשנתיים ונבחר השנה בדראפט )להיות עם סטיסטיקה טופ 10 בהגנה בליגת הנבא ולעשות ממוצעים של 6 נק ו5 ריבואנד בנבא. מה שהוא עושה בהגנת 1 על 1 זה מדהים לדוגמא נגד שארלוט קלעו עליו 1/14 זריקות, ב19 דקות עם 2 חסימות.
יש לי הרגשה שבגלל שהוא יצא ממכבי אנשים לא אובייקטיבים לגביו ואם ים היה בנעליים שלו אנשים היו פה עפים עליו.
הלוואי יהיה MVP ויגרום לכל ילדי המדינה ללכת לשחק כדורסל מה שייצר לנו דור של שחקנים טובים יותר.
רק שהסיקור שלו יהיה פרופורציונאלי
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

האשכול הוא על ג'וש Owens. נחת כבר?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוצאת חוץ קריטית של דני אבדיה סדרה לוושינגטון ניצחון 104-91 על שיקאגו.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אונישנקו
קיבל.ה  362 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 24 נובמבר 2021, 12:16 האשכול הוא על ג'וש Owens. נחת כבר?
כן, והשתתף באימון.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אונישנקו כתב: 24 נובמבר 2021, 14:50
כן, והשתתף באימון.
תודה. יפה, שמח לשמוע - מעניין שלא היה אזכור של זה ע"י הקבוצה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

ארבעת המופלאים כתב: 24 נובמבר 2021, 15:28
אונישנקו כתב: 24 נובמבר 2021, 14:50
כן, והשתתף באימון.
תודה. יפה, שמח לשמוע - מעניין שלא היה אזכור של זה ע"י הקבוצה.
העלו סטורי בו הוא מופיע באינסטגרם עם הכיתוב "look who's back"
טוויטר זה השדים החדש
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

Pumba כתב: 24 נובמבר 2021, 12:04
Pegasus כתב: 24 נובמבר 2021, 01:36 מאחל לכל שחקן בגיל 20 (הכי צעיר בקבוצה,הבא אחריו גדול ממנו בשנתיים ונבחר השנה בדראפט )להיות עם סטיסטיקה טופ 10 בהגנה בליגת הנבא ולעשות ממוצעים של 6 נק ו5 ריבואנד בנבא. מה שהוא עושה בהגנת 1 על 1 זה מדהים לדוגמא נגד שארלוט קלעו עליו 1/14 זריקות, ב19 דקות עם 2 חסימות.
הלוואי יהיה MVP ויגרום לכל ילדי המדינה ללכת לשחק כדורסל מה שייצר לנו דור של שחקנים טובים יותר.
רק שהסיקור שלו יהיה פרופורציונאלי
הסיקור לפעמים קצת מוגזם פה בארץ אבל תמיד זה פה ככה,כמו שתמיד האנשים בארץ יגיבו בציניות וחוסר פרגון.
אבל גם שם עפים עליו ועל ההגנה שלו. זה לא מקרי.
קשה לי עם החוסר פרגון רק בגלל שהוא גדל בקבוצה מסויימת או בגלל שהוא ישראלי. ילד בן 20,הכי צעיר בקבוצה שלו בפער,שכל החיים שיחק כדורסל אירופי,הופך להיות שחקן הגנה מעולה בנבא ששם כולם מפלצות התקפיות. זה לא מובן מאליו ובתור מישהו שצופה בהרבה מהמשחקים שלהם ההגנה שלו כן מביאה ניצחונות גם אם תקלע 150 והקבוצה השנייה 151 זה לא עוזר כל ההתקפה אם אין הגנה ואת זה הוא מביא.
אני בטוח שעוד שנתיים ניכנס לאשכול הזה ונדבר כמה הוא התקדם מבחינה התקפית.
ויאלה אשחרר מהנושא כי תאכלס זה נושא על ג׳וש ולא על דני.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הסיבה היחידה לסיקור הסנסציוני בנושא אבדיה היא אחת - חשיפה לפרסומות בפלטפורמה הווידאו.

בואו לראות את המהלך של דני אבדיה הערב=x חשיפות=y כסף.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

הבנתי שאתמול במשחק לזכר החייל בכרמיאל שיחק קצת, יש למשהו רשמים או נחכה למשחק אימון למחר מול חיפה ?
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

ADOM כתב: 27 נובמבר 2021, 14:24 הבנתי שאתמול במשחק לזכר החייל בכרמיאל שיחק קצת, יש למשהו רשמים או נחכה למשחק אימון למחר מול חיפה ?
מעולה שהיה את המשחק הזה כדי קצת לאפס אותו לתוך הקבוצה.
טוויטר זה השדים החדש
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

לא הצלחתי לבדוק אם שיחק או לא ומה קורה לגבי משחק האימון מול חיפה, כנראה שעדיין לא משחררים את הרננדז.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

לא הבנתי מדוע לא שיחק בכרמיאל ולא בחיפה, Whatt the f..
שליחת תגובה