ג'וש אוונס

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אני חושב שפציעה

Sent from my IN2023 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדADOM
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

זה החשש שלי ששוב הביאו זר שעדיין בהליך החלמה, לכן כנראה היה במחיר מבצע.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אשמח אם יש מישהו שמעורה בפרטים ויוכל להסביר מה מצבו של ג'וש, האם הוא אמור לשחק נגד ב"ש.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

הפועל פרסמו פוסט באינסטגרם עם תמונה בה רואים את ג'וש מתאמן היום.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אולי אני מקדים את עצמי, אבל הוא מראה את אותה מגמה של בראון ויאנג - משתפר ומתחבר ממשחק למשחק. יש לו הבנת משחק טובה מאוד והוא לא מאלץ בהתקפה.
נהיה פה עניין של זלמנסון בהתקפה ואוונס בהגנה, אבל אני חושב שגם בהתקפה הוא תורם לא מעט עם חסימות ומסירות טובות.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  768 לייקים

די מדאיג האמת. אוהה אותו וזוכר לו חסד נעורים מה שנקרא אבל התרומה שלו בהתקפה מזערית ותכל'ס חלק נכבס מהזמן בהגנה לא רק שהוא לא תורם הוא אפילו מזיק. בסך הכל תרומה די עלובה לדעתי. הייתם מחליפים?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

כחלק ממסקנות פתיחת העונה, הייתי נותן לו עוד הזדמנות. בכל מקרה לא הייתי מחליף לפני סוף סיבוב אלא אם נוחת עלינו איזה טייריק ג'ונס.
הקבוצה כרגע רצה טוב למרות שהוא לא תמיד מתפקד אבל הוא הראה מספיק איכויות בשביל לקוות לטוב.
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

להחליף?? השתגעתם? הקבוצה רצה מדהים, מחוברת, הבאנו הרגע עוד קלעי, למה להחליף?
מלכתחילה הוא לא היה אמור להביא יותר מ6-8 נקודות, כמה ריבאונדים והאסל וזה מה שהוא עושה מה גם שעם ג׳ייקובן הרבה יותר קל לו בפיקאנדרול
לא הייתי מזיז מילימטר בקבוצה כרגע.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךנייט רובינסוןEl dudernio
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

עומר מ. כתב: 24 ינואר 2022, 10:27 להחליף?? השתגעתם? הקבוצה רצה מדהים, מחוברת, הבאנו הרגע עוד קלעי, למה להחליף?
מלכתחילה הוא לא היה אמור להביא יותר מ6-8 נקודות, כמה ריבאונדים והאסל וזה מה שהוא עושה מה גם שעם ג׳ייקובן הרבה יותר קל לו בפיקאנדרול
לא הייתי מזיז מילימטר בקבוצה כרגע.
ברור שלא, אנחנו 5 נצחונות רצופים ו 2 מהם זה דרבי ויש פה אנשים שרוצים להחליף שחקנים. אוונס תורם בהרבה דברים שלא רשומים בסטטיסטיקה ונכון שהוא לא הכי טוב כרגע, אבל החלפה שלו תפגע בקבוצה מאוד מבחינה מנטלית ובחדר הלבשה
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

צריכים להיות כנים ולהגיד שבינתיים זה לא זה. היו לו פה ושם משחקים טובים, אבל יותר מדי פעמים יש לו נפילות בהגנה וזאת בערך הסיבה היחידה שהוא כאן. גם אתמול כמה וכמה פעמים הוא לא עזר על הגארדים כשהיה צריך, ובפיק אנד רול הוא גם לא עשה דאבל אפ מספיק אגרסיבי מצד אחד, וגם לא ביצע מספיק טוב את ההלפ אנד ריקאבר. בסוף יצא שהוא פשוט נשאר תקוע בין לבין ולרוב זה נגמר בכך שחטפנו שלשה על הראש.
לשמחתנו הקבוצה רצה טוב וזה מאפשר לנו אורך רוח וסבלנות לראות אם הוא משתפר, ואם לא, אפשר לחפש מחליף בלי לחץ. מצד שני, מאמנים (ובמיוחד פרנקו) לרוב לא אוהבים להחליף שחקנים כשהקבוצה נראית טוב. לגלבוע למשל זה עלה ביוקר בעונה שעברה, כשהיא בתכלס הגיע לסדרת הגמר נגד מכבי עם זר אחד שלא תורם בכלל (קאזינס).
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

מסכים לחלוטין שלמעט הבלחות פה ושם זה ממש לא זה. אבל כמו שאמרו כאן קודם - כרגע הקבוצה רצה ומנצחת ולא הייתי משנה משהו כל עוד המצב כזה

Sent from my IN2023 using Tapatalk

Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

הוקיץ' כתב: 24 ינואר 2022, 10:45 צריכים להיות כנים ולהגיד שבינתיים זה לא זה. היו לו פה ושם משחקים טובים, אבל יותר מדי פעמים יש לו נפילות בהגנה וזאת בערך הסיבה היחידה שהוא כאן. גם אתמול כמה וכמה פעמים הוא לא עזר על הגארדים כשהיה צריך, ובפיק אנד רול הוא גם לא עשה דאבל אפ מספיק אגרסיבי מצד אחד, וגם לא ביצע מספיק טוב את ההלפ אנד ריקאבר. בסוף יצא שהוא פשוט נשאר תקוע בין לבין ולרוב זה נגמר בכך שחטפנו שלשה על הראש.
לשמחתנו הקבוצה רצה טוב וזה מאפשר לנו אורך רוח וסבלנות לראות אם הוא משתפר, ואם לא, אפשר לחפש מחליף בלי לחץ. מצד שני, מאמנים (ובמיוחד פרנקו) לרוב לא אוהבים להחליף שחקנים כשהקבוצה נראית טוב. לגלבוע למשל זה עלה ביוקר בעונה שעברה, כשהיא בתכלס הגיע לסדרת הגמר נגד מכבי עם זר אחד שלא תורם בכלל (קאזינס).
מסכים לגמרי. לחשוב רק את הפועל אם טייריק היה נשאר.... הבעיה היתה שדי סמכו על זה שיחזור. ברגע שהוא חתך ולא הצליחו להביא את האלטרנטיבות האחרות (שחלקן היו טובות לא פחות) הימרו על הרננדס שהיה נפילה (אגב, בין השאר כי הוא לא מתאים לשיטת המשחק של הפועל הזו וכי הוא לא סוג הסנטר שהפועל צריכה) ואז בלחץ תחילת העונה שהיתה לא מי יודע מה, פרנקו הלך "על בטוח" כביכול (וכהרגלו) והחזיר את אוונס לארץ. אלא שלא זו בלבד שהוא אינו השחקן שאנחנו צריכים באזור הצבע, הוא גם לא אותו שחקן שהגיע להפועל בזמנו וגם לא השחקן ששיחק אצל קטש בירושלים לפני כמה עונות.
בסופו של דבר זה לא שיש פה שיירת זרים כמו בעונות הקודמות. בסך הכל לא הצליחו עם הסנטר אז מיהרו לקחת משהו במקומו וכשהוא לא מספק את הסחורה אז לא קרה כלום אם לאט ובצורה יסודית יחפשו את השחקן שיתאים לנו וישלים את הפאזל באופן שבו הפועל תשתדרג לקראת הסיבוב ה-3 עם הפנים לפליי אוף. חדר הלבשה? אפשר לבדוק לפני היסטוריה של שחקן אם הוא בעייתי או לא. בהנחה שלא מביאים דמות בעייתית כמו גלן רייס ג'וניור למיניהם, לא חושב שהחלפת אוונס תגרום לבעיה באווירה של הקבוצה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

עובדתית מאז שהגיע אנחנו מנצחים בלי הפסקה. אז לא לגעת.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

נועם שחם כתב: 24 ינואר 2022, 11:39 עובדתית מאז שהגיע אנחנו מנצחים בלי הפסקה. אז לא לגעת.
מגוחך לייחס את זה אליו, כאשר ברור שהמפנה החל מאז שקובי חזר
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אתמול הוא היה טוב יותר מזלמנסון, או לפחות עשה פחות נזק.
כשהוא על המגרש במקום זלמנסון - אנחנו הרבה יותר אתלטים וההגנה שלנו יותר אגרסיבית.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ranjef כתב: 24 ינואר 2022, 11:55 אתמול הוא היה טוב יותר מזלמנסון, או לפחות עשה פחות נזק.
כשהוא על המגרש במקום זלמנסון - אנחנו הרבה יותר אתלטים וההגנה שלנו יותר אגרסיבית.
3 שלשות של ג'ייק כהן על הראש שלו.
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

בני12 כתב: 24 ינואר 2022, 11:56
ranjef כתב: 24 ינואר 2022, 11:55 אתמול הוא היה טוב יותר מזלמנסון, או לפחות עשה פחות נזק.
ועדיין תרם יותר מזלמנסון פר דקה (זלמנסון 25 דק, אוונס 17)
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

היה נוראי אתמול. השמירה על כהן שערורייה, אבל הפועל היום היא שלם שגדול מסך חלקיו, לא הייתי נוגע בכלום.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ranjef כתב: 24 ינואר 2022, 12:30
בני12 כתב: 24 ינואר 2022, 11:56
ועדיין תרם יותר מזלמנסון פר דקה (זלמנסון 25 דק, אוונס 17)
זלמנסון היה לא מפוקס בהתקפה אבל הוא היה טוב בהגנה כמו שלא ידעתי שהוא מסוגל. אם הוא ימשיך בשיפור הזה בהגנה ויהיה יציב בהתקפה הוא יהיה אחד הגבוהים הישראלים הטובים (ונראה לי שהוא חייב לפרנקו לא מעט על זה)
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

נועם שחם כתב: 24 ינואר 2022, 11:39 עובדתית מאז שהגיע אנחנו מנצחים בלי הפסקה. אז לא לגעת.
הוא שחקן כדורסל, או קמע? ממש ה"יעקב הלל" של קבוצת הכדורסל... :sh-wink:
הדגש הוא על פחות נזק. וגם זה לא בטוח. בכל מקרה אני מצפה משחקן זר שישדרג את הקבוצה, לא שיהיה שחקן משלים שישתדל לגרום לפחות נזק משחקן מקומי. בשביל זה אני יכול לתת לאחד הצעירים לשחק, באפס עלות כמעט.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

לא הבנתי. זלמנסון רוב הזמן היה ממש בעייתי בהגנה.
סורקין וזיזיץ לקחו עליו מלא ריבאונדים ועשו נקודות קלות בצבע
מה שכן, היו לו כמה מהלכים יפים כמו הגג על זיזיץ׳ שנבע בזכות התרגיל שזיזיץ׳ ניסה לעשות בלייאפ.. אם היה עולה רגיל זה היה and1 קלאסי :)
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMFrenzy
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

Charlie כתב: 24 ינואר 2022, 16:00
הדגש הוא על פחות נזק. וגם זה לא בטוח. בכל מקרה אני מצפה משחקן זר שישדרג את הקבוצה, לא שיהיה שחקן משלים שישתדל לגרום לפחות נזק משחקן מקומי. בשביל זה אני יכול לתת לאחד הצעירים לשחק, באפס עלות כמעט.

הוא מראש הגיע כזר משלים, אי אפשר לשחק עם 4 ג'יימס יאנגים.
היכולת ההתקפית שלו היתה ידועה כבר מהקדנציה הראשונה.
אבל, וזה אבל גדול, הוא לא יעשה משהו שהוא לא יודע לעשות, בניגוד לזלי.
זלי אתמול בשתי טעויות שלקח את הכדור בשתי התקפות רצופות ב-3 דק האחרונות, כמעט הפסיד את המשחק לבדו.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Money
קיבל.ה  564 לייקים

זלמנסון צריך לעלות משפט על ה3 דקות האחרונות שלו אתמול
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

לא ברור איזה משחק ראית, אבל בזה שאני צפיתי, ניצחנו למרות אוונס, שכמעט עלה לנו במשחק. ג׳ייק כהן צריך לשלוח לו פרחים על שדרוג הסטטיסטיקה שלו.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

ranjef כתב: 24 ינואר 2022, 16:50

הוא מראש הגיע כזר משלים, אי אפשר לשחק עם 4 ג'יימס יאנגים.
היכולת ההתקפית שלו היתה ידועה כבר מהקדנציה הראשונה.
אבל, וזה אבל גדול, הוא לא יעשה משהו שהוא לא יודע לעשות, בניגוד לזלי.
זלי אתמול בשתי טעויות שלקח את הכדור בשתי התקפות רצופות ב-3 דק האחרונות, כמעט הפסיד את המשחק לבדו.
לא צריך 4 ג'יימס יאנגים. תן לי סנטר עם סייז. אחד סטייל טרידוול. כלומר שחקן שאולי התקפית לא יתרום הרבה, אבל לא יהיה ספק מי שולט בצבע והגבוהים (במקרה הזה של מכבי) לא יחגגו בצבע.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הנקודה הבעייתית באמת לדעתי היא ריבאונד. בדרבי הם לקחו 9 ריבאונדים יותר מאיתנו, שזה פשוט אומר יותר עבודה להגנה, ואת זה אני לא רואה איך אוונס משפר. אז כן, הייתי שמח לאיזה טרידוול, אבל לא מחליף אם לא בטוח שזה מה שנביא
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יש בקבוצת ספורט עיניין של כימיה ודבק בין השחקנים.
זה מן הסתם לא הפרט הכי חשוב , שתיהיה כימיה מדהימה בין השחקנים אבל הם לא יהיו טובים לא ייצא מזה מכלום.
זה כן יכול להיות ההבדל למשל בשני ההפסדים השנה להרצליה וגליל עליון וזה כן יכול להיות כל ההבדל בין שני הניצחונות בדרבי לבין שני הפסדים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

Frenzy כתב: 24 ינואר 2022, 21:37 הנקודה הבעייתית באמת לדעתי היא ריבאונד. בדרבי הם לקחו 9 ריבאונדים יותר מאיתנו, שזה פשוט אומר יותר עבודה להגנה, ואת זה אני לא רואה איך אוונס משפר. אז כן, הייתי שמח לאיזה טרידוול, אבל לא מחליף אם לא בטוח שזה מה שנביא
לקבוצה כמו מכבי לנצח יהיה עלינו יתרון בריבאונד. זה תוצר של כסף כמובן, וכסף קונה סייז. בטח כשמדובר ברמה של יורוליג. בעונות מסויימות נמצא מכונה כמו טייריק, ובאחרות נאכל קש מתחת לסל.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

בסיטואציה הנוכחית, עם הכימיה והתיאום שנבנו בקבוצה, אני לא רואה סרט שהוא מוחלף.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

קודם כל, היו לו כמה משחקים שהיה בהם בסדר גמור ועשה מהלכים יפים. זה לא שהוא שכח לשחק כדורסל.

מעבר לזה, אני מאמין גדול בדינמיקה קבוצתית ובאימרה שלא לתקן משהו שעובד טוב. קבוצה זה ענין של מרקמים וחיבורים, יחסים בתוך הקבוצה, וחיבור של הרבה אגואים ביחד למטרה אחת. עובדה שכרגע זה עובד מצויין, זה לא קשור למזל.

להבדיל אלף אלפי הבדלות, תראה את ההתרסקות של היוניטד מאז שרונאלדו הגיע, ולא בגלל שהוא לא משחק טוב. להיפך, הוא היחיד שטוב אצלם, אבל עובדתית ההגעה שלו חירבה להם את העונה.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ושחררו מזלי, הבנאדם נותן את הנשמה כל משחק, שחקן הכי לא אנוכי שיש. מת עליו.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

נועם שחם כתב: 25 ינואר 2022, 10:46 ושחררו מזלי, הבנאדם נותן את הנשמה כל משחק, שחקן הכי לא אנוכי שיש. מת עליו.
הוא נראה אחלה גבר, וגם היו לו כמה משחקים טובים אצלנו. וכנראה שהוא עולה על הציפיות שהיו פה להרבה אנשים ממנו, וזה מעולה.
לגבי נותן את הנשמה - ובכן, בהגנה זה לא כ"כ משתקף.
בהתקפה הוא לפעמים לוקח החלטות לא טובות, אולי מרצון יתר, אולי משאננות, בדיוק כמו שקרה בדרבי ב-3 דקות האחרונות.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

ranjef כתב: 25 ינואר 2022, 17:16
נועם שחם כתב: 25 ינואר 2022, 10:46 ושחררו מזלי, הבנאדם נותן את הנשמה כל משחק, שחקן הכי לא אנוכי שיש. מת עליו.
הוא נראה אחלה גבר, וגם היו לו כמה משחקים טובים אצלנו. וכנראה שהוא עולה על הציפיות שהיו פה להרבה אנשים ממנו, וזה מעולה.
בהתקפה הוא לפעמים לוקח החלטות לא טובות, אולי מרצון יתר, אולי משאננות, בדיוק כמו שקרה בדרבי ב-3 דקות האחרונות.
שאננות? בחיאת, נראה לך שמישהו יכול להיות שאנן 3 דקות לסוף משחק כזה? מאיפה בא לך רעיון כזה הזוי?

ואני חולק עליך, גם בהגנה הוא משתדל. אף פעם לא היה שחקן הגנה גדול, אז כנראה לא יהיה גם עכשיו.

בד"כ לוקח רק זריקות פנויות, והלוואי שלכל השחקנים אצלנו תהיה קבלת החלטות כמו שלו (היחיד שמקבל החלטות טוב יותר זה בראון).
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

נועם שחם כתב: 25 ינואר 2022, 17:51
ranjef כתב: 25 ינואר 2022, 17:16
שאננות? בחיאת, נראה לך שמישהו יכול להיות שאנן 3 דקות לסוף משחק כזה? מאיפה בא לך רעיון כזה הזוי?

ואני חולק עליך, גם בהגנה הוא משתדל. אף פעם לא היה שחקן הגנה גדול, אז כנראה לא יהיה גם עכשיו.

בד"כ לוקח רק זריקות פנויות, והלוואי שלכל השחקנים אצלנו תהיה קבלת החלטות כמו שלו (היחיד שמקבל החלטות טוב יותר זה בראון).
עדין לא מאוחר להתנצל :sh-wink:
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךFrenzy
Karl Marx
קיבל.ה  169 לייקים

משחק סביר שלו הערב בשני צידי המגרש, אבל כואב לחשוב לאיפה היינו יכולים לשאוף אם למשבצת שלו היו מביאים סנטר כמו פארדון.
Nati
קיבל.ה  990 לייקים

Karl Marx כתב:משחק סביר שלו הערב בשני צידי המגרש, אבל כואב לחשוב לאיפה היינו יכולים לשאוף אם למשבצת שלו היו מביאים סנטר כמו פארדון.
בדיוק,אנחנו לא יכולים להרשאות לעצמנו זר כל כל בינוני בתפקיד כמעט הכי חשוב.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Karl Marx כתב: 09 פברואר 2022, 22:01 משחק סביר שלו הערב בשני צידי המגרש, אבל כואב לחשוב לאיפה היינו יכולים לשאוף אם למשבצת שלו היו מביאים סנטר כמו פארדון.
זה ששחקן קלע ולקח מולנו ריבאונד לא הופך אותו למה שאנחנו צריכים. אנחנו קודם כל צריכים מישוה שיכול לעזור בהגנה ואת זה אוואנס עושה הרבה יותר טוב מפארדון
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

Nati כתב: 09 פברואר 2022, 22:04
Karl Marx כתב:משחק סביר שלו הערב בשני צידי המגרש, אבל כואב לחשוב לאיפה היינו יכולים לשאוף אם למשבצת שלו היו מביאים סנטר כמו פארדון.
בדיוק,אנחנו לא יכולים להרשאות לעצמנו זר כל כל בינוני בתפקיד כמעט הכי חשוב.
מה זאת אומרת? אנחנו קבוצת מרכז טבלה מבחינת תקציב, אנחנו כמעט בהגדרה לא יכולים להרשות לעצמנו שכל הזרים יהיו לא-בינוניים. זה עולה כסף (אלא אם באמת פוגעים בול בכל העמדות, שזה לא קורה כמעט אף פעם).
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

בעיית עבירות מוקדמת של עידן סידרה לנו הופעה טובה של השחקן הערב. מחצית ראשונה היה אחד הקלעים הבולטים. אולי משחקן הטוב ביותר מאז שחזר להפועל.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

לא אולי
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
שליחת תגובה