רמי כהן

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

יהלום כתב: 11 נובמבר 2021, 17:38 רוב המשתתפים כנראה לא הבינו את מהות הזום אם מה שהיה להם לשאול זה למה טוקוטו מוציא כדור אחרי פסק זמן ואיך יכול להיות שאנחנו מאבדים יתרון גדול בשניות הסיום. הכי מצחיק שקראו לזה דפוס והביאו את המשחק נגד נס ציונה לפני שלוש שנים כדוגמא.

על רבעי השאלות הקשות ששאלו אותו קיבלנו תשובות עצובות. פתרונות למצב המקצועי אין לו ולגבי שאר ההתנהלות הוא בטוח שהוא עושה עבודה נפלאה.

מי שבנה(כמוני) על לקיחת אחריות ולזוז הצידה יכול לשכוח מזה.
אין למועדון הזה עתיד עם הניהול הנוכחי. יצאתי פסימי יותר ממה שהיתי לפני.
זאת הייתה תאונת רכבת מפוארת.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Nate
קיבל.ה  8 לייקים

Noam כתב: 11 נובמבר 2021, 23:56 הוא נובע מזה שלבעלים של חולון יש יותר כסף מאשר לבעלים שלנו
מבחינת סכום אמר שבערך 5 מיליון שקל יותר, זה פי 1.5 מהתקציב שלנו
משמעותי ללא ספק
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
עומר מ.
קיבל.ה  31 לייקים

Nate כתב:מה זו הצלחה מבחינתכם בכדורסל הישראלי? להגיע לפיינל פור כל עונה? לקחת אליפות כל 5 שנים?
ואני מצטער על הבינוניות, אבל למה אנשים חושבים שבתקציב דומה ל8-9 קבוצות בליגה דווקא אנחנו נבלוט כל שנה? רק בגלל השם ״הפועל תל אביב?״
ואם התשובה היא תסתכל על חולון, רמי הסביר את ההבדל בתקציב.
אם לא תגיע קפיצה בתקציב בשנים הקרובות (ע״י מישהו מבחוץ), נמשיך לחיות בבינוניות הזאת.
אולי עם ניהול טיפה יותר נכון נצליח לעשות פיינל פור פעם בכמה עונות, אבל לא משהו עקבי מזה.
לא הבנתי, אחריות של מי זה להגדיל את התקציב? שלי או של רמי? להגיד שלאחרים יש תקציב יותר גדול זאת חוכמה קטנה, למועדון כמו הפועל תל אביב עם הקהל והמסורת היה צריך להיות בעלים שמשקיע כסף כבר מזמן או לפחות ספוסנר ענק בסגנון מגדל של ירושלים פעם. הכישלון של רמי הוא בכל התחומים וגם התקציב הנמוך שלנו עליו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךKingAlpacaDe Niro
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

"התקציב הנמוך" להגדיר קבוצת אוהדים בכדורסל עם תקציב 9-10 מיליון שקל בעונה ככישלון זה יותר חוצפה או יותר חוסר הבנה?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

עומר מ. כתב: 12 נובמבר 2021, 06:56
Nate כתב:מה זו הצלחה מבחינתכם בכדורסל הישראלי? להגיע לפיינל פור כל עונה? לקחת אליפות כל 5 שנים?
ואני מצטער על הבינוניות, אבל למה אנשים חושבים שבתקציב דומה ל8-9 קבוצות בליגה דווקא אנחנו נבלוט כל שנה? רק בגלל השם ״הפועל תל אביב?״
ואם התשובה היא תסתכל על חולון, רמי הסביר את ההבדל בתקציב.
אם לא תגיע קפיצה בתקציב בשנים הקרובות (ע״י מישהו מבחוץ), נמשיך לחיות בבינוניות הזאת.
אולי עם ניהול טיפה יותר נכון נצליח לעשות פיינל פור פעם בכמה עונות, אבל לא משהו עקבי מזה.
לא הבנתי, אחריות של מי זה להגדיל את התקציב? שלי או של רמי? להגיד שלאחרים יש תקציב יותר גדול זאת חוכמה קטנה, למועדון כמו הפועל תל אביב עם הקהל והמסורת היה צריך להיות בעלים שמשקיע כסף כבר מזמן או לפחות ספוסנר ענק בסגנון מגדל של ירושלים פעם. הכישלון של רמי הוא בכל התחומים וגם התקציב הנמוך שלנו עליו.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אולי הטענה הראשונה שרלוונטית....

אני לא מאשים את רמי בכישלון המקצועי כי אני לא חושב שזאת אשמתו.
רמי אולי בפרונט אבל לדעתי הוא רחוק מלהיות בעל הדעה / בעל המאה.
לדעתי הוא הפנים של הפועל גם אם לא חפץ בזה מבחינת גופי התקשורת וכולם ולכן הוא מוצג לפעמים כאישיות הקןבעת גם כשהדברים לא כך.

מספר חברי העמותה שקטן.
מספר המנויים שבדעיכה.
איבוד בעלים כגון קליבורן.
חוסר היכולת להשיג תורמים אחרים.
אי הגדלה משמעותית של ההכנסות מספונסרים.
זה בהחלט הוא.

אני לא יודע אם מגדל או יונט אלו הדוגמאות הנכונות אבל אם לא ניתן לעשות עם מצרפלסט את הקפיצה קדימה יהיה אולי נכון לשקול את אופן ההתקשרות איתם.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

מגדל היו הבעלים של הפועל ירושלים ויונט היו הם הבעלים של הפועל חולון.
איזה עוד קבוצות בליגה מכניסות סכום דומה להפועל מספונסרים?
להגיד על מישהו שמצליח לגייס קרוב ל3 מיליון שקל בעונה שזה כישלון זה בלתי נתפס.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אז אם המקום בו רמי כהן תורם למועדון הוא בעיקרו גיוס של כספים, אולי עדיף שבתחומים אחרים כמו ניהול מקצועי וקבלת החלטות לגבי מבנה המועדון וכל הקשור לכך (כמו מנויים וחברי עמותה) ישאיר למישהו אחר את העבודה.
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אבל רמי אמר בישיבה שהוא לא אמון על הקטע המקצועי.

יש לזה צוות מקצועי. שממונה על ידי כל ההנהלה שכוללת את הועד של העמותה + נציגי הבעלים + יועצים חיצוניים
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

רמי אמר שהוא לא קשור להחלטות המקצועיות ביום יום, אבל הוא (יחד עם חברי ההנהלה האחרים) ממנה ומפטר את מי שאחראי על ההחלטות המקצועיות.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אמרו משהו על חיפוש משקיעים?
עד כמה מחפשים?
ועד כמה קשה למצוא?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

De Niro כתב: 12 נובמבר 2021, 09:32 אמרו משהו על חיפוש משקיעים?
עד כמה מחפשים?
ועד כמה קשה למצוא?

רמי זרק משהו על זה שחסרים והלואי והיו עוד, שכל הזמן מחפשים ושהוא לא מבין איך יש כל כך הרבה אוהדי הפועל עם כסף ואנשים לא מוכנים להכניס את היד לכיס, לא מעבר לזה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

Frenzy כתב: 12 נובמבר 2021, 09:19 רמי אמר שהוא לא קשור להחלטות המקצועיות ביום יום, אבל הוא (יחד עם חברי ההנהלה האחרים) ממנה ומפטר את מי שאחראי על ההחלטות המקצועיות.
הוא גם אמר למיטב הבנתי שהחתמה סופית של שחקן היא החלטה שלו.
אינתי עומרי, הפועל.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ועוד שאלות שלא נשאלו בישיבה - מהדברים של רמי כהן עולה שאין מעורבות ממשית של שאר חברי ההנהלה של העמותה בהחלטות לגבי הקבוצה, אלא של אבי זיידנברג. למה? מי קבע שכך זה יהיה? מי אחראי לקביעת המבנה הניהולי של הקבוצה? האם יש בכלל משמעות לנוכחות אנשים נוספים מלבד רמי כהן בהנהלת העמותה בקבלת החלטות?
אינתי עומרי, הפועל.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

מה הכוונה אם יש בכלל משמעות?
בבחירות בוחרים 5 חברי ועד שבוחרים יושב ראש
עקרונית חברי הועד שווים לרמי מבחינת המנדט שלהם
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 נובמבר 2021, 09:53
Frenzy כתב: 12 נובמבר 2021, 09:19 רמי אמר שהוא לא קשור להחלטות המקצועיות ביום יום, אבל הוא (יחד עם חברי ההנהלה האחרים) ממנה ומפטר את מי שאחראי על ההחלטות המקצועיות.
הוא גם אמר למיטב הבנתי שהחתמה סופית של שחקן היא החלטה שלו.
לא לגמרי נכון.

הוא אמר שבסוף הוא סוגר כי הוא אחראי על התחום הכספי ומנהל את המו"מ. אבל שמות ושחקנים מביאים הצוות המקצועי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 נובמבר 2021, 09:57 ועוד שאלות שלא נשאלו בישיבה - מהדברים של רמי כהן עולה שאין מעורבות ממשית של שאר חברי ההנהלה של העמותה בהחלטות לגבי הקבוצה, אלא של אבי זיידנברג. למה? מי קבע שכך זה יהיה? מי אחראי לקביעת המבנה הניהולי של הקבוצה? האם יש בכלל משמעות לנוכחות אנשים נוספים מלבד רמי כהן בהנהלת העמותה בקבלת החלטות?
איך הגעת לזה?
הוא אמר מפורשות שמינוי מנהל מקצועי / פיטורים וכו' זאת החלטה שמתקבלת על ידי הנהלת הקבוצה שהיא כל 5 חברי הועד ונציגי הבעלים הפרטיים.

בישיבות עמותה ובהחלטות קודמות הוחלט שחלק מבעלי ההון שמכניסים כסף מקבלי אחוזים בניהול הקבוצה. מאחר והם אלו שמכניסים את הכסף (ראה את המחלוקת עם ידידיה) מן הראוי שיהיו להם נציגים בהנהלת המועדון. אבי הוא התורם הגדול ביותר ומחזיק באחוזים הגדולים ביותר בקרב בעלי ההון ולכן הוא בעל הדעה. בזמנו ידידיה היה הנציג.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

ואתה או מישהו יודע להגיד בכמה אחוזים מדובר? איך מתנהלת ישיבה כזו? האם בדיון שווה/הצבעת רוב? או בהצבעת יחיד?
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 נובמבר 2021, 11:29 ואתה או מישהו יודע להגיד בכמה אחוזים מדובר? איך מתנהלת ישיבה כזו? האם בדיון שווה/הצבעת רוב? או בהצבעת יחיד?
א. אני לא יודע אבל זה רשום בהחלטת העמותה...

ב. הצבעת רב.

ג. יותר פשוט לשאול את אנשי הועד המנהל
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הצבעת רוב? נגיד שרמי כהן ואבי זיידנברג חושבים משהו, וחברי הועד המנהל חוץ מרמי כהן חושבים אחרת. ההחלטה תדחה? ולפי תגובות באשכול חברי הועד המנהל קוראים כאן ולפחות לאחד מהם יש משתמש פעיל.
האם יש לך לינק להחלטת העמותה בה מפורט מבנה הבעלות הנוכחי בהפועל כולל ציון שמות הבעלים?
אינתי עומרי, הפועל.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 נובמבר 2021, 13:23 הצבעת רוב? נגיד שרמי כהן ואבי זיידנברג חושבים משהו, וחברי הועד המנהל חוץ מרמי כהן חושבים אחרת. ההחלטה תדחה? ולפי תגובות באשכול חברי הועד המנהל קוראים כאן ולפחות לאחד מהם יש משתמש פעיל.
האם יש לך לינק להחלטת העמותה בה מפורט מבנה הבעלות הנוכחי בהפועל כולל ציון שמות הבעלים?
בגדול כן... אבל צריך לקחץ בחשבון שיכולים לזה השלכות.

אין לי.. לדעתי אחת הבעיות זה שצריך להנגיש יותר את החלטות וישיבות העמותה לחבריה.

אני חושב שפרסום הזום עם רמי הוא צעד נכון בכיוון, רק שלדעתי צריכים לראות אם יש פיתרון טכנולוגי שיאפשר פרסום בלעדי לחברי העמותה בלבד.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כדי לוודא שאני לא מקשקש, הסתכלתי בתקנון העמותה. מדובר שם על הצבעת רוב בתוך הועד המנהל, אבל אין שם דבר בנוגע לקבלת החלטות מול הבעלים הפרטיים. דהיינו לפחות כלפי חוץ אין שום מנגנון מובנה של קבלת החלטות במועדון כרגע, אלא אם כן זה מפורסם במקום אחר שלא מצאתי.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הבעלים הפרטיים חסויים או לא?

א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

האדום הצורר כתב: 12 נובמבר 2021, 14:59 כדי לוודא שאני לא מקשקש, הסתכלתי בתקנון העמותה. מדובר שם על הצבעת רוב בתוך הועד המנהל, אבל אין שם דבר בנוגע לקבלת החלטות מול הבעלים הפרטיים. דהיינו לפחות כלפי חוץ אין שום מנגנון מובנה של קבלת החלטות במועדון כרגע, אלא אם כן זה מפורסם במקום אחר שלא מצאתי.
מה? העמותה מחזיקה ברוב של 51 אחוז
מן הסתם המילה האחרונה היא שלה. כפי שמקובל בכל מקום שיש בו שותפים
מצד שני, כפי שכתבו פה, הבעלים הפרטים מכניסים כסף ) לדעתי יותר מהעמותה) אז להחלטה בניגוד לדעתם עשויות להיות השלכות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

א.ב כתב:
האדום הצורר כתב: 12 נובמבר 2021, 14:59 כדי לוודא שאני לא מקשקש, הסתכלתי בתקנון העמותה. מדובר שם על הצבעת רוב בתוך הועד המנהל, אבל אין שם דבר בנוגע לקבלת החלטות מול הבעלים הפרטיים. דהיינו לפחות כלפי חוץ אין שום מנגנון מובנה של קבלת החלטות במועדון כרגע, אלא אם כן זה מפורסם במקום אחר שלא מצאתי.
מצד שני, כפי שכתבו פה, הבעלים הפרטים מכניסים כסף ) לדעתי יותר מהעמותה) אז להחלטה בניגוד לדעתם עשויות להיות השלכות
הם לא רוצים להחשף?

האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

א.ב כתב: 12 נובמבר 2021, 17:17
אבל מה המנגנון? לבעלים הפרטי יש קול בסוג של דירקטוריון הזה שהוא שווה ערך לכל חברי הועד המנהל יחד? יש איפשהו מנגנון מובנה וכתוב שעל פיו ההחלטות החשובות במועדון מתקבלות? ואם לא, זה די מחדד התנהלות מקצועית לא אידיאלית, בוא נגדיר זאת כך.
אינתי עומרי, הפועל.
א.ב
קיבל.ה  39 לייקים

איזה החלטות מקצועויות בדיוק מגיעות לדירקטוריון? הדירקטוריון בוחר שחקנים או שיטת משחק?
אם הדירקטוריון מנהל את הקבוצה וההחלטה איזה שחקן להביא עולה להצבעה שנקבעת לפי מנגנון, זה לא נשמע משהו
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

De Niro כתב:
א.ב כתב:
הם לא רוצים להחשף?

מצרף צילום מתוך הערך "הפועל תל אביב (כדורסל)" בויקיפדיהתמונה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

האם אלו הבעלים הנוכחיים של הפועל?
אינתי עומרי, הפועל.
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

תודה לרמי כהן שגער בשחקנים הבכירים על נושא ההגנה במחצית של המשחק מול גליל, וגם היה מעורב בימים האחרונים לקראת המשחק עם חולון. כעת נשאר למצוא מחליף להרננדז והבנתי שמחפשים 4 ישראלי לקראת חלון העברות בינואר.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ADOM כתב:תודה לרמי כהן שגער בשחקנים הבכירים על נושא ההגנה במחצית של המשחק מול גליל, וגם היה מעורב בימים האחרונים לקראת המשחק עם חולון. כעת נשאר למצוא מחליף להרננדז והבנתי שמחפשים 4 ישראלי לקראת חלון העברות בינואר.
מה ששלו שלו.
יש לו חלק חשוב בהכנה המנטלית למשחק הערב וגם בנצחון.

הפוסט קיבל לייק אחדADOM
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הוא צעק עליהם. אה.
אני בטוח שבגלל זה הם ניצחו היום.
יש עוד אגדות? סיפורי לילה ולילה?
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

ADOM כתב: 13 נובמבר 2021, 22:11 תודה לרמי כהן שגער בשחקנים הבכירים על נושא ההגנה במחצית של המשחק מול גליל, וגם היה מעורב בימים האחרונים לקראת המשחק עם חולון. כעת נשאר למצוא מחליף להרננדז והבנתי שמחפשים 4 ישראלי לקראת חלון העברות בינואר.
מה יש לחפש? כרם משעור היה פנוי כל הקיץ. :bang:
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

האדס כתב: 13 נובמבר 2021, 22:18 הוא צעק עליהם. אה.
לפני שאתה פוסל, תבדוק אפילו בזום היה אזכור לכך
Vinb
קיבל.ה  61 לייקים

לטי ג׳יי קליין יש קבוצה?
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

אוהד כורסא כתב: 13 נובמבר 2021, 22:20
ADOM כתב: 13 נובמבר 2021, 22:11 תודה לרמי כהן שגער בשחקנים הבכירים על נושא ההגנה במחצית של המשחק מול גליל, וגם היה מעורב בימים האחרונים לקראת המשחק עם חולון. כעת נשאר למצוא מחליף להרננדז והבנתי שמחפשים 4 ישראלי לקראת חלון העברות בינואר.
מה יש לחפש? כרם משעור היה פנוי כל הקיץ. :bang:
אם כבר יש שחקן בית של הפועל ששמו גל שטרנברג שלא ברור לי למה הוא לא בקבוצה. זה שחקן שיכול לתת דקות מנוחה לטוקוטו ואז גם יהיו פחות איבודים של טוקוטו וניצול מכון, בכלל אני בגישה אפילו לגבי המשחק היום מול חולון שכשאני רואה שחקן שמשחק מעל 32 דקות אז זה לא ניצול טוב של ספסל.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

האדום הצורר כתב: 13 נובמבר 2021, 15:14 האם אלו הבעלים הנוכחיים של הפועל?
באופן רשמי בעלי קבוצת הניהול הם:
ידידיה שתובע את הפועל ולא מכניס כסף מהעונה שעברה.
דיוויד קולברן שהכניס כסף עונה וחצי בערך (בעיקר לכסות את המשכורת של בנקס - חתנו) ולא מכניס כסף בשוטף וצריך על פי התקנון להדלל עד אובדן הזכויות.

ואבי זיידנברג שמכניס השנה הרבה כסף (וגם בעונות הקודמות) ובלעדיו ספק אם היתה קבוצה השנה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

איזה תקנון? בתקנון העמותה לא מצאתי אזכור למעורבות המעשית של הבעלים הפרטיים. בנקס לא בקבוצה כבר כמה שנים טובות.
אינתי עומרי, הפועל.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

ADOM כתב: 13 נובמבר 2021, 22:28
לא הובנתי כנראה.
האגדות זה לא אם רמי צעק או לא צעק, הוא כנראה צעק (וחבל,עדיף שיתרכז בלנהל את המועדון ולא את השחקנים),
אלא על זה ש״זה הביא את הניצחון״. יאללה יאללה. שתי שלשות פנויות של פניני והצעקות שלו שוות לתחת.
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

האדס כתב: 14 נובמבר 2021, 09:40
ADOM כתב: 13 נובמבר 2021, 22:28
לא הובנתי כנראה.
האגדות זה לא אם רמי צעק או לא צעק, הוא כנראה צעק (וחבל,עדיף שיתרכז בלנהל את המועדון ולא את השחקנים),
אלא על זה ש״זה הביא את הניצחון״. יאללה יאללה. שתי שלשות פנויות של פניני והצעקות שלו שוות לתחת.
מסכים אתך שגם היה קצת מזל והבעיות נשארו, לא ניתן לטטא ולהסתיר. עוד יותר חמור זה שהיכולת קיימת ולא באה עד היום לידי ביטוי, צריך להפיק לקחים.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני מודה, אני לא מאוהדי הכדורסל השרופים, הייתי בשני משחקים העונה ובשניהם ניצחנו, ועדיין אני מרגיש שזו קבוצה מאוד לא מאומנת עם סגל מאוד לא מאוזן.
שליחת תגובה