שאר הליגה 21/22

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

חולון בשני משחקים. משחק ראשון יותר צמוד, משחק שני יפרקו אותם
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Money
קיבל.ה  564 לייקים

חייב לציין שאני שונא את חולון מכל כך הרבה סיבות.
גודס, הקהל שלהם, הבעלים.
אבל בהבדל עצום מהרצליה הם מועדון והרצליה קבוצה של העירייה ולפי דעתי אין לה זכות קיום
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מצד אחד הרצליה מביכים - מחטיאים לייאפים ובגדול משחקים רע מאוד במיוחד ביחס אליהם. מצד שני חולון ממש לא מנצלים את זה וגודס ישלם על זה שהוא משאיר את מנקו על המגרש בזכות הרבע הראשון הלא רגיל שלו.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Frenzy כתב: 06 יוני 2022, 21:53 מצד אחד הרצליה מביכים - מחטיאים לייאפים ובגדול משחקים רע מאוד במיוחד ביחס אליהם. מצד שני חולון ממש לא מנצלים את זה וגודס ישלם על זה שהוא משאיר את מנקו על המגרש בזכות הרבע הראשון הלא רגיל שלו.
מנקו תמיד קולע 90 אחוז מהנקודות שלו ברבע הראשון.
לא מבין מאמנים שמעלים אותו לרבעים 2-4
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אונואקו עם 8 ריבאונדים ברבע הראשון, אני חושב שלזלמנסון כל העונה במצטבר לא היו 8 ריבאונדים
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Frenzy כתב: 06 יוני 2022, 21:14 חולון בשני משחקים. משחק ראשון יותר צמוד, משחק שני יפרקו אותם
עד עכשיו בכיוון הנכון
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

חולון ניצחו בארנה והפסידו בבית לירושלים בחצי גמר הפלייאוף.
הרצליה הפסידה גם למכבי במשחק הראשון וניצחה את הסדרה.
נכון שחולון פייבוריטית בבית והיא גם קבוצה לא פחות טובה מהרצליה העונה, אבל לא הייתי ממהר להספיד את אורן אהרוני וקבוצתו

Sent from my HD1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Charlie כתב:חולון ניצחו בארנה והפסידו בבית לירושלים בחצי גמר הפלייאוף.
הרצליה הפסידה גם למכבי במשחק הראשון וניצחה את הסדרה.
נכון שחולון פייבוריטית בבית והיא גם קבוצה לא פחות טובה מהרצליה העונה, אבל לא הייתי ממהר להספיד את אורן אהרוני וקבוצתו

מסכים לגמרי, הם גם עשו המון שטויות וטעויות שעלו להם במשחק היום.
במשחק הבא עם פחות טעויות הם לגמרי יכולים לנצח.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

דיי מדהים שהרצליה דרסה את מכבי ככה היא קבוצה טובה אבל לא משהו שלא נראה פה מראה כמה מכבי עלובה איך לא עברנו אותם
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

רק הפועל כתב:דיי מדהים שהרצליה דרסה את מכבי ככה היא קבוצה טובה אבל לא משהו שלא נראה פה מראה כמה מכבי עלובה איך לא עברנו אותם
מכבי של העונה היא הכי עלובה שהיתה פה מאז 1993. איך לא עברנו אותם? כי עם כל הכבוד, בלי יאנג ועם חצי ג׳ייקובן וכשטוקוטו עולה עם זריקה ורואים שהוא מוגבל - אתה לא מנצח את מכבי, גם כזו עלובה.

רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Charlie כתב: 07 יוני 2022, 13:43
רק הפועל כתב:דיי מדהים שהרצליה דרסה את מכבי ככה היא קבוצה טובה אבל לא משהו שלא נראה פה מראה כמה מכבי עלובה איך לא עברנו אותם
מכבי של העונה היא הכי עלובה שהיתה פה מאז 1993. איך לא עברנו אותם? כי עם כל הכבוד, בלי יאנג ועם חצי ג׳ייקובן וכשטוקוטו עולה עם זריקה ורואים שהוא מוגבל - אתה לא מנצח את מכבי, גם כזו עלובה.

כל זה ודרסנו אותם פעם אחת וגם במחצית הראשונה של המשחק הראשון היה כבר 16 הפרש ואז נעלמנו גם במצב הקיים היה אפשר לעבור אותם אבל זה כבר לא רלוונטי
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

איזה פירוק של חולון. לא חשבתי שהם יקחו את זה בסוויפ. אשכרה גודס שהוריד את ראשון ליגה לוקח אליפות איזה ליגה מוזרה
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

Frenzy כתב: 06 יוני 2022, 21:14 חולון בשני משחקים. משחק ראשון יותר צמוד, משחק שני יפרקו אותם
וואו
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

עונה הבאה אם מכבי יישארו פחים (וזה אם גדול) אפשר וצריך להתחרות עד הסוף הרצליה לא תהיה פקטור בלי אונוואקו שיעזוב וחולון זו קבוצה טובה אבל פניני שחקן מרכזי שם
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

רק הפועל כתב: 09 יוני 2022, 22:48 עונה הבאה אם מכבי יישארו פחים (וזה אם גדול) אפשר וצריך להתחרות עד הסוף הרצליה לא תהיה פקטור בלי אונוואקו שיעזוב וחולון זו קבוצה טובה אבל פניני שחקן מרכזי שם
אם אונוואקו חותם במכבי - אני באמת לא רואה איך קבוצה כלשהי מתמודדת איתם.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

כל עוד ווילבקין ישאר בצהבת, יש סיכוי שיאבדו אליפות.
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DHaunter
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני לא מבין כלום בכדורסל והתחושה שלי היא שאליפות בישראל (אם לא הולכת למכבי) היא כמעט תמיד די אקראית. האם באמת חולון טובים משמעותית מהרצליה? האם הרצליה טובה יותר מי-ם? סדרה של הטוב מ-3 בגמר זה די מצחיק (וגם פיינל-פור זה שטות מוחלטת אבל הכרחי כל עוד לא מגבילים את התקציב של המחלה בליגה).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

pelegs כתב: 10 יוני 2022, 02:04 אני לא מבין כלום בכדורסל והתחושה שלי היא שאליפות בישראל (אם לא הולכת למכבי) היא כמעט תמיד די אקראית. האם באמת חולון טובים משמעותית מהרצליה? האם הרצליה טובה יותר מי-ם? סדרה של הטוב מ-3 בגמר זה די מצחיק (וגם פיינל-פור זה שטות מוחלטת אבל הכרחי כל עוד לא מגבילים את התקציב של המחלה בליגה).
אני לא חושב שחולון משמעותית טובים מהרצליה. אני פשוט חושב שאחרי שחולון גנבו את המשחק הראשון הרצליה פשוט נפלה אתמול.
לא הבנתי מה הבעיה עם סדרה של הטוב מ3? לדעתי זה עדיף על השיטה המוזרה שהייתה פה לפני כמה שנים של שני משחקים בגמר. בכל מקרה מכבי הפסידה את האליפות יותר פעמים מאז ביטול הפיינל פור מאשר בתקופתו, הם כבר לא מה שהם היו פעם.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בחדשות הספורט שאלו את אורן אהרוני אם אונוואקו יהיה במכב* עונה הבאה. הוא אמר שהוא מקווה שיהיה בnba ואם לא אז הלוואי שילך למכב* מגיע לו והוא צריך לשחק ביורוליג.

אחר כך זופי בוכה שקוראים להם מכב* ב'.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Chegi כתב:בחדשות הספורט שאלו את אורן אהרוני אם אונוואקו יהיה במכב* עונה הבאה. הוא אמר שהוא מקווה שיהיה בnba ואם לא אז הלוואי שילך למכב* מגיע לו והוא צריך לשחק ביורוליג.

אחר כך זופי בוכה שקוראים להם מכב* ב'.
זה שחקן שיכול לשחק ביורוליג בקבוצה לא פחות טובה ממכבי.
עכשיו גם קמפ סגר בהרצליה (אחרי באב) ונראה שזופר ואהרוני שומרים בגדול על הסגל שהביא להם גביע וגמר פלייאוף למעט הסנטר, כך שהחתמת סנטר איכותי יכולה לסדר להם עוד עונה בצמרת (גם אם אונוואקו היה פקטור רציני העונה).

Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כדאי לשנות את הנושא ל-2022/3 או לפתוח אשכול חדש.

ווילבקין נמכר לפנר תמורת 1.2 מיליון דולר.
הנבלות החתימו את פויתרס מזניט והוא כנראה הסנונית הראשונה של זרים שיגיעו אל ההם רק הודות לפוטין והמלחמה שלו.

טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אוהדי גלטסראי אוהבים את טורקיה?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

טכנית לארז כתב:אוהדי גלטסראי אוהבים את טורקיה?
חדשות עצובות..
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

Charlie כתב: 21 יוני 2022, 13:34 כדאי לשנות את הנושא ל-2022/3 או לפתוח אשכול חדש.

ווילבקין נמכר לפנר תמורת 1.2 מיליון דולר.
הנבלות החתימו את פויתרס מזניט והוא כנראה הסנונית הראשונה של זרים שיגיעו אל ההם רק הודות לפוטין והמלחמה שלו.

חדשות רעות מאוד, ווילביקין הזיק להם יותר משהועיל.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
שליחת תגובה