חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

D red imperia כתב:אם ישראל כצפוי תתנגד לחקירה בינלאומית, זה אומר בעצם שיש לה מה להסתיר?
pelegs כתב:
Haunter כתב: 13 מאי 2022, 00:03 סבבה אז יהודי לא שווה ציוני אבל במה בעצם אתה מתגאה ביהדותך מה הופך אותך ליהודי גאה מה המילה יהודי מייצגת אצלך בהגדרה האישית בכלל
רק שתדע שזו שאלה די אישית, אבל אני מהאנשים האלה שמדברים באופן פתוח על הכל. לא כל אחד ירגיש בנוח לדבר על נושאים כאלה, ובאופן כללי אני מציע להמנע מהשאלה הזו בפורום כזה.

אז קודם כל - אני לא מסתיר את העובדה שאני יהודי למרות שאני גר במקום שהיסטורית, איך נאמר בעדינות, לא במיוחד נחמד ליהודים - ועד היום יש בו אחוז נכבד מהאוכלוסייה עם תפישות אנטישמיות. אני תמיד מציין את היותי יהודי באופן כזה או אחר כשאני פוגש אנשים חדשים (למשל, אם אני מספר שבעוד המשפחה שלי במקור מגרמניה ופולין, אני עצמי גדלתי בישראל - זה די "חושף" את זה שאני יהודי), ואני תמיד פתוח לדבר על זה ולענות על שאלות אם ישנן כאלה. במובן הזה אני גאה בהיותי יהודי.

מה זה אומר ברמה האישית? התרבות שלי יהודית ולא אחרת, למרות שאני גר במקום בו רוב האנשים נוצרים. יש לי חגים אחרים ומסורות אחרות מהם. אני מתחבר להיסטוריה היהודית, וזה תחום שמאד מעניין אותי כי הוא מרגיש קרוב ללב (ומן הסתם טראומת השואה תמיד נוכחת, בייחוד פה). באופן כללי אני תמיד שמח לפגוש יהודים אחרים ומרגיש קשר חזק יותר אליהם מאשר לאנשים אחרים, בהינתן פרמטרים זהים. כשיוצא לי אני הולך לבית כנסת.

(מצחיק שבאשכול שאמור להיות מיועד לזווית הפלסטינית הגענו לשאלה של מה זה להרגיש יהודי. התנהגות קלאסית של החלק העליון של הפירמידה החברתית)
Haunter כתב:
pelegs כתב: 12 מאי 2022, 21:49
הגלמוד מלוד כתב: 12 מאי 2022, 20:07 אני לא אגיב לשאר השטויות שכתבת אסף, אני רק אגיד שיש מיליוני יהודים בעולם שאינם ציונים ולא אתה ולא אף אחד במדינת ישראל הפושעת תגדיר לי מה זה להיות יהודי. מדינת ישראל לא מייצגת את העם היהודי שאני שייך אליו, אני לא נתתי לה את המנדט לזה והגיע הזמן שתעשה את ההבדלה הזאת.
מחזק. אני יהודי גאה, ממגיע ממשפחה של יהודים מכל הכיוונים שגאים ביהדותם ואפילו קיבלו את חותמת ההכשר הרשמית של "הנאצים רצחו את רובנו". אני לא ציוני, לא ישראלי, ואין לי שום עניין להיות אף לא אחד מהשניים. יהודי ≠ ציוני, מתי כבר תפנימו.
סבבה אז יהודי לא שווה ציוני אבל במה בעצם אתה מתגאה ביהדותך מה הופך אותך ליהודי גאה מה המילה יהודי מייצגת אצלך בהגדרה האישית בכלל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 13 מאי 2022, 08:15 אז עכשיו יש עוד חלק שמשלים את הפאזל- אתה, מיטלי, אלפקה ולדעתי גם הגלמוד חיים לכם בחו״ל ופשוט שופכים את תפיסת גם העדן שלכם. מדהים.
כשגרתי בישראל החזקתי בדיוק באותן הדעות. ההבדל היחיד בין אז להיום הוא שאז הייתי יותר פעיל בנושא והשתתפתי ביותר הפגנות ושאר פעילות פוליטית לצד פלסטינים ויהודים אחרים. זה הכל.

הרצון שלך לתקוף לגופו של אדם (איש קש או שלא), רק מראה כמה בעצם אין לך איך לענות לטיעונים עצמם.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםD&3KingAlpaca
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

Asafasraf כתב: 13 מאי 2022, 08:15
pelegs כתב:
Haunter כתב: 13 מאי 2022, 00:03 סבבה אז יהודי לא שווה ציוני אבל במה בעצם אתה מתגאה ביהדותך מה הופך אותך ליהודי גאה מה המילה יהודי מייצגת אצלך בהגדרה האישית בכלל
רק שתדע שזו שאלה די אישית, אבל אני מהאנשים האלה שמדברים באופן פתוח על הכל. לא כל אחד ירגיש בנוח לדבר על נושאים כאלה, ובאופן כללי אני מציע להמנע מהשאלה הזו בפורום כזה.

אז קודם כל - אני לא מסתיר את העובדה שאני יהודי למרות שאני גר במקום שהיסטורית, איך נאמר בעדינות, לא במיוחד נחמד ליהודים - ועד היום יש בו אחוז נכבד מהאוכלוסייה עם תפישות אנטישמיות. אני תמיד מציין את היותי יהודי באופן כזה או אחר כשאני פוגש אנשים חדשים (למשל, אם אני מספר שבעוד המשפחה שלי במקור מגרמניה ופולין, אני עצמי גדלתי בישראל - זה די "חושף" את זה שאני יהודי), ואני תמיד פתוח לדבר על זה ולענות על שאלות אם ישנן כאלה. במובן הזה אני גאה בהיותי יהודי.

מה זה אומר ברמה האישית? התרבות שלי יהודית ולא אחרת, למרות שאני גר במקום בו רוב האנשים נוצרים. יש לי חגים אחרים ומסורות אחרות מהם. אני מתחבר להיסטוריה היהודית, וזה תחום שמאד מעניין אותי כי הוא מרגיש קרוב ללב (ומן הסתם טראומת השואה תמיד נוכחת, בייחוד פה). באופן כללי אני תמיד שמח לפגוש יהודים אחרים ומרגיש קשר חזק יותר אליהם מאשר לאנשים אחרים, בהינתן פרמטרים זהים. כשיוצא לי אני הולך לבית כנסת.

(מצחיק שבאשכול שאמור להיות מיועד לזווית הפלסטינית הגענו לשאלה של מה זה להרגיש יהודי. התנהגות קלאסית של החלק העליון של הפירמידה החברתית)
אז עכשיו יש עוד חלק שמשלים את הפאזל- אתה, מיטלי, אלפקה ולדעתי גם הגלמוד חיים לכם בחו״ל ופשוט שופכים את תפיסת גם העדן שלכם. מדהים.
אני חי בישראל אבל זה כבר הפעם השלישית אני חושב שבאשכול שפשוט אמרת משהו עליי שהוא עובדתית שקר, בהמון ביטחון

תגיד ניסית לחפש עבודה בדובר צה"ל? נראה לי יש לך את הסקילסט.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 13 מאי 2022, 00:49
Haunter כתב: 13 מאי 2022, 00:03
pelegs כתב: 12 מאי 2022, 21:49

מחזק. אני יהודי גאה, ממגיע ממשפחה של יהודים מכל הכיוונים שגאים ביהדותם ואפילו קיבלו את חותמת ההכשר הרשמית של "הנאצים רצחו את רובנו". אני לא ציוני, לא ישראלי, ואין לי שום עניין להיות אף לא אחד מהשניים. יהודי ≠ ציוני, מתי כבר תפנימו.
סבבה אז יהודי לא שווה ציוני אבל במה בעצם אתה מתגאה ביהדותך מה הופך אותך ליהודי גאה מה המילה יהודי מייצגת אצלך בהגדרה האישית בכלל
אני מתגאה בהיסטוריה היהודית, אני מתגאה בעובדה שהעם הזה שרד 2000 שנה (איזה עוד עמים שורדים כל כך הרבה זמן), אני מתגאה במסורת היהודית, בדמויות היסטוריות. במנהגים. אני אוהב תרבות יהודית. אני אוהב את הפולקלור, אני אוהב את הספרות היהודית לדורותיה.

מספיק?
אגב התעלמת מהתשובה שלי
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אז איך יסבירו המסבירנים את הקטע המוזר של לפזר באלימות קשה את ההלוויה של העיתונאית ההרוגה?
תגידו, זה חלק מהמאמץ ההסברתי לשכנע את העולם שהכוחות החמושים של ישראל הם דובוני אכפת לי שאין שום סיכוי בעולם שמישהו מהם יפעיל אי פעם אלימות שלא לצורך?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםGaudikruviKingAlpaca
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

זה מצב מורכב, וההתמודדות איתו לא טובה, אבל בהחלט יש ניסיון להכיל את ההתפרעויות. הממשלה הספציפית הזו לפחות מנסה לייצר כאן שפיות, וקל זה לא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

fidel כתב: 13 מאי 2022, 16:19 זה מצב מורכב, וההתמודדות איתו לא טובה, אבל בהחלט יש ניסיון להכיל את ההתפרעויות. הממשלה הספציפית הזו לפחות מנסה לייצר כאן שפיות, וקל זה לא
מה שאני ראיתי מההלוויה, המתפרעים היו השוטרים ומי שניסה להכיל אותם ואת האלימות שלהם היו משתתפי ההלוויה, כולל נושאי הארון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםkruviKingAlpaca
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

רס״ב נעם רז, אב לשישה, נהרג במהלך פעילות מול אנשים תמימים, טובים וחמודים בג׳נין
יהי זכרו ברוך
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

"המתנחלים הם אדוני הארץ. אנחנו סתם פה לנראות של אומת סטארטאפ ליברלית ולהכניס כסף."

הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

fidel כתב: 13 מאי 2022, 16:19 זה מצב מורכב, וההתמודדות איתו לא טובה, אבל בהחלט יש ניסיון להכיל את ההתפרעויות. הממשלה הספציפית הזו לפחות מנסה לייצר כאן שפיות, וקל זה לא
את האמת שזה לא מצב כזה מורכב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אפילו הלווייה חופשית מדיכוי לא מאפשרים לפלסטינים. מדינה באובססיה חולנית של שתלטנות ואדנות.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליKingAlpaca
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

"תבינו, ככה נראה המשטר שלנו. מבצע צבאי ומשטרתי גדול, בגיבוי מתנחלים, כדי לפרק הפגנה לא אלימה נגד גירוש של אנשים עניים מהבתים שלהם. כל הפגנה, בשטחים, בה יהיו פלסטינים -- בהגדרה לא חוקית. זו דיקטטורה צבאית. קיבלנו טעימה קטנה, מאיך היא נראת."

הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אז תגידו, מה הסיבה לזה? מה הסכנה הקיומית לעם היהודי שחיג'אב עם דגל פלסטין מהווה? בבקשה אני רוצה שמישהו מהימנים פה יסביר לי למה זה הכרחי.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אתה חייב להבין שזה מצב מורכב.

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsKingAlpaca
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

תמונות מבזות מהלווית הכתבת. ובכלל כל ההתנהלות של משטרת ירושלים סביב המוות שלה היא ביזיון אחד גדול. איכס.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הדיון על אפרטהייד בכלל, ועל הטענה שלזורקי אבנים ערבים מוותרים לא פחות מאשר ליהודים בפרט, היו פה נכון?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 13 מאי 2022, 17:49אז תגידו, מה הסיבה לזה? מה הסכנה הקיומית לעם היהודי שחיג'אב עם דגל פלסטין מהווה? בבקשה אני רוצה שמישהו מהימנים פה יסביר לי למה זה הכרחי.
באינתיפאדה הראשונה המשימה מספר אחת שלנו בשטחים הכבושים היתה להוריד את "דגלי אש"ף".
היו תצפיות מיוחדות והיינו מקבלים הקפצות "יש דגל בכפר xxx" ונוסעים לשם במהרה.
זה לא לכבוד חיילי צה"ל לטפס להוריד, אז היינו תופסים מישהו ברחוב (אם אין אז נכנסים בכח לבתים ומוציאים מישהו צעיר וחזק) ומחרימים לו את התעודות עד שיוריד את הדגל.
אנשים אולצו לעשות דברים ממש מסוכנים, כמו לטפס על חוטי חשמל. ממש מזל שאף אחד לא נפל מול עיניי בעשרות הפעמים שזה קרה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

teknoboy כתב:הדיון על אפרטהייד בכלל, ועל הטענה שלזורקי אבנים ערבים מוותרים לא פחות מאשר ליהודים בפרט, היו פה נכון?
איך אפשר לראות את זה ולא להגיע למסקנה המתבקשת, אני לא מצליח להבין.

fidel
קיבל.ה  71 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 13 מאי 2022, 16:57
את האמת שזה לא מצב כזה מורכב
מה לעשות שבאיזור הזה גרים עוד אנשים.. יש שני צדדים שרוצים לייצר תמונות ניצחון, אתם יודעים מאיפה יצא מסע ההלוויה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 13 מאי 2022, 17:49אז תגידו, מה הסיבה לזה? מה הסכנה הקיומית לעם היהודי שחיג'אב עם דגל פלסטין מהווה? בבקשה אני רוצה שמישהו מהימנים פה יסביר לי למה זה הכרחי.
רק בגלל שכתבת שמתי לב.
לפני חצי דקה אמרו בחדשות 11 בסיקור הלוויית העיתונאית שלוש פעמים "דגלי אשף" במקום דגלי פלסטין. בהתחשב בזה שלחמאס יש דגל שונה, יש בזה הגיון מסוים.
האם זה דגל פלסטין? לא נראה לי שיש קונצנזוס אצל הפלסטינים.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

its-sick כתב: 13 מאי 2022, 20:18
רק בגלל שכתבת שמתי לב.
לפני חצי דקה אמרו בחדשות 11 בסיקור הלוויית העיתונאית שלוש פעמים "דגלי אשף" במקום דגלי פלסטין. בהתחשב בזה שלחמאס יש דגל שונה, יש בזה הגיון מסוים.
אין לאשף שום דגל רשמי ומעולם לא היה, מדובר בביטוי שהמציאו אנשים שלא הכירו בקיומו של העם הפלסטיני ובמקום להגיד פלסטין נהגו להגיד אשף. יש טענות שונות לגבי מקורות הדגל, ממה שאני מכיר הוא שימש למרד של תושבי הארץ הערביים נגד האימפריה האותמנית ב1916-17 ואחר כך שימש כסמל לאומי לערביי הארץ. הדגל משמש גם כדגל של מפלגת הבעת בסוריה ועוד כל תנועות ערביות שונות, אבל לאשף מעולם לא היה דגל רשמי.
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickpelegsאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תודה על ההסבר
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.mako.co.il/news-military/20 ... 081026.htm
בדיון פנימי במטכ"ל: "האפשרות שצה"ל ירה בעיתונאית אל ג'זירה - סבירה ביותר"
גורמים שנכחו בדיון אומרים שהאפשרות שחיילי צה"ל הם אלו שירו בעיתונאי הועלתה גם בידי הרמטכ"ל
لا إله
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

its-sick כתב: 13 מאי 2022, 20:18
רק בגלל שכתבת שמתי לב.
לחמאס יש דגל כמו שלהפעול יש דגל.. בסך הכל כתוב שם שאין אלוהים מלבד אללה.. זה לא דגל שמתיימר לאחד את העם..
בכל ההפגנות בעזה היו בעיקר אם לא רק דגלי פלסטין..
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

תמיד משעשע איך דגל של עם מומצא כל כך מכעיס אנשים
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כל העמים מומצאים ע"י האנשים שרואים עצמם חלק מהם, לכן הקריטריון המקובל במשפט הבינלאומי הוא "הגדרה עצמית".
لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

its-sick כתב: 13 מאי 2022, 22:03 https://www.mako.co.il/news-military/20 ... 081026.htm
בדיון פנימי במטכ"ל: "האפשרות שצה"ל ירה בעיתונאית אל ג'זירה - סבירה ביותר"
גורמים שנכחו בדיון אומרים שהאפשרות שחיילי צה"ל הם אלו שירו בעיתונאי הועלתה גם בידי הרמטכ"ל
נו שיט, שרלוק 8-)
שער 5 זה הלב
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב: 13 מאי 2022, 22:32 כל העמים מומצאים ע"י האנשים שרואים עצמם חלק מהם, לכן הקריטריון המקובל במשפט הבינלאומי הוא "הגדרה עצמית".
התגובה שלו היתה מכוונת ימינה, לא שמאלה
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

D&3 כתב: 13 מאי 2022, 22:27 תמיד משעשע איך דגל של עם מומצא כל כך מכעיס אנשים
אף פעם לא הבנתי את מי ימנים חושבים שהם משכנעים כשהם אומרים שהפלסטינאים "עם מומצא". על מי זה עובד. מה הטיעון פה בכלל
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 13 מאי 2022, 23:00
אף פעם לא הבנתי את מי ימנים חושבים שהם משכנעים כשהם אומרים שהפלסטינאים "עם מומצא". על מי זה עובד. מה הטיעון פה בכלל
עד כמה שאני יכול להבין ימנים, המטרה של השקר הנ"ל הוא לשלול את זיקתם של הפלסטינים לאדמות פלסטין ולהגדירם כערבים חסרי שייכות גיאוגרפית שיכולים להשתכן מחדש בכל מדינה ערבית אחרת.
שער 5 זה הלב
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

D red imperia כתב: 13 מאי 2022, 23:09
עד כמה שאני יכול להבין ימנים, המטרה של השקר הנ"ל הוא לשלול את זיקתם של הפלסטינים לאדמות פלסטין ולהגדירם כערבים חסרי שייכות גיאוגרפית שיכולים להשתכן מחדש בכל מדינה ערבית אחרת.
אוקיי אבל זה לא פאקינג סרט מצויר, הם אנשים אמיתיים שקיימים במציאות, מיליונים מהם. תקרא להם איך שאתה רוצה, אתה עדיין מבצע פשעים כלפיהם.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

הכוונה לא הייתה לפתוח דיון על האמירה האידיוטית שהפלסטינים הם עם מומצא( בעיקר כי פשוט אין על מה לדון ) אלא לגחך על האירוניה שיש בזה שאנשים שמתכחשים לעם הפלסטיני נורא מפחדים מהדגל שלו

אני לא חושב שיש בן אדם אחד בעולם שפוחד מהדגל של נרניה לדןגמא

למרות שהטרלול הזה כל כך רווח שזה נראה נורמלי לאנשים ששוטרים מתפרצים לבית של משפחה אבלה כדי להוריד פאקינג דגל, או מפוצצים באלות אנשים בלוויה כי אוי לא יש להם דגל, אז לא יודע אם לצחוק על זה זה חכם.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 13 מאי 2022, 23:10
D red imperia כתב: 13 מאי 2022, 23:09

אוקיי אבל זה לא פאקינג סרט מצויר, הם אנשים אמיתיים שקיימים במציאות, מיליונים מהם. תקרא להם איך שאתה רוצה, אתה עדיין מבצע פשעים כלפיהם.
הם בתגובה יקשקשו לך משהו על שיקולי ביטחון, הצעות ברק ואולמרט, תכנית החלוקה והיעדר פרטנר אבל יתעלמו לחלוטין מההתנחלויות ומעוולות הכיבוש שהם ההוכחה הכי מובהקת שהישראלים הם אלה שלא רוצים בשלום.
בין לבין ידחפו את השקרים הנדושים אשר נועדו לעשות דמוניזציה לפלסטינים, במטרה לצייר את היהודים כקדוש מעונה שרק רוצה בשלום אבל למרבה הצער חיות האדם צמאות הדם בצד השני רק רוצות לזרוק אותו לים.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Red Or Dead כתב: 13 מאי 2022, 16:28 רס״ב נעם רז, אב לשישה, נהרג במהלך פעילות מול אנשים תמימים, טובים וחמודים בג׳נין
יהי זכרו ברוך
היחיד שאמר על הפלסטינים בג'נין שהם "תמימים, טובים וחמודים" זה אתה. הם בני אדם ככל בני-האדם, ומגיבים לדיקטטורה צבאית זרה כמו שכל עם אחר בהיסטוריה האנושית עשה ויעשה במצב דומה: באלימות.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  398 לייקים

אתה לא יודע שאנחנו חיים בסרט של מארוול וכל האויבים הם רשעים ורעים והטובים הם מלאכים ותמימים וטובים? ובגלל זה מותר להרוג את הרעים.
הפוסט קיבל לייק אחדkruvi
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

הגלמוד מלוד כתב:
Asafasraf כתב: 13 מאי 2022, 08:15
pelegs כתב: רק שתדע שזו שאלה די אישית, אבל אני מהאנשים האלה שמדברים באופן פתוח על הכל. לא כל אחד ירגיש בנוח לדבר על נושאים כאלה, ובאופן כללי אני מציע להמנע מהשאלה הזו בפורום כזה.

אז עכשיו יש עוד חלק שמשלים את הפאזל- אתה, מיטלי, אלפקה ולדעתי גם הגלמוד חיים לכם בחו״ל ופשוט שופכים את תפיסת גם העדן שלכם. מדהים.
אני חי בישראל אבל זה כבר הפעם השלישית אני חושב שבאשכול שפשוט אמרת משהו עליי שהוא עובדתית שקר, בהמון ביטחון

תגיד ניסית לחפש עבודה בדובר צה"ל? נראה לי יש לך את הסקילסט.
אעדיף בכל רגע בחיים לעבוד אצל דובר צה״ל, ולא באירוגונים שאתה תומך בהם.
לא מאמין שיש בעם היהודי אדם עם שנאה כל כך גדולה לעם שלו. פשוט להקיא!
הפוסט קיבל לייק אחדHapoelTA
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

pelegs כתב:
Red Or Dead כתב: 13 מאי 2022, 16:28 רס״ב נעם רז, אב לשישה, נהרג במהלך פעילות מול אנשים תמימים, טובים וחמודים בג׳נין
יהי זכרו ברוך
היחיד שאמר על הפלסטינים בג'נין שהם "תמימים, טובים וחמודים" זה אתה. הם בני אדם ככל בני-האדם, ומגיבים לדיקטטורה צבאית זרה כמו שכל עם אחר בהיסטוריה האנושית עשה ויעשה במצב דומה: באלימות.
הוא נהרג בחילופי אש עם מחלקי סוכריות…
אם צה״ל היה באמת כמו שאתה מתאר אותו, לא היתה לו בעיה להקריס את הבית על יושביו.
אתה צריך לראות איך צבאות אחרים פועלים במקרה דומה, ואז אולי תתחיל להבין מי הצבא ההומאני ביותר בעולם.
ד״א, נתפס בתחומי ישראל מחבל עם סכין.
בחקירה שלו התברר שהוא בסה״כ רצה לעזור ליהודים באזור עם חיתוך חלת השבת.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 14 מאי 2022, 00:40 אתה לא יודע שאנחנו חיים בסרט של מארוול וכל האויבים הם רשעים ורעים והטובים הם מלאכים ותמימים וטובים? ובגלל זה מותר להרוג את הרעים.
ואל תשכח שהבעיה הכי גדולה שלנו היא אך ורק ההסברה.
שער 5 זה הלב
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אסף, אם אפשר רק להציע לנו לעזוב את הארץ אם אנחנו כל כך סובלים...
אני לא יכול ללכת לישון בלי השלמת הסרייה של הקלישאות.
תודה

נערך לאחרונה על ידי אדום נחמד ב 14 מאי 2022, 01:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
שליחת תגובה