חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

״פעולות טרור מחוץ לישראל״ הן פעולות מנע, בשביל שמי שחי כאן לא יפגע בפיגוע הבא, אבל למה שזה יפריע לך?
ההרוג היה איש כוחות השלום.
רק אשמח ללינק על הזוית הפלסטינית להתפרעויות שהיו בבתי חולים ישראלים בימים האחרונים ע״י ערבים פלסטיניים. חשוב לי לראות.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

benaim כתב:פעולות טרור של צה"ל....
אני מאוד מתאפק שלא לכתוב לגופו של אדם אבל בעיניי אנשים שכמוך הרבה יותר גרועים מהאויב הערבי.
לא הבנתי אם הצלחת להתאפק או לא, והאם בפעם הבאה שיכתבו עליך משהו אישי אתה תתבכיין.

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הייתי רוצה שהיודונאצי יגיד את זה גם עלי. לדעתי זה מאד מחמיא. אני בהחלט אויב של כל הנאצים באשר הם, יהודים או לא.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Asafasraf כתב: 21 מאי 2022, 12:37 ״פעולות טרור מחוץ לישראל״ הן פעולות מנע, בשביל שמי שחי כאן לא יפגע בפיגוע הבא
למשל, השילוש הבטחוני הקדוש של לירות לעיתונאית בראש, להפריע למשפחה האבלה ואז לתקוף בברוטליות את ההלוויה.
ידוע כבר עשרות שנים שדברים כאלה מונעים פיגועים במאה אחוז.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickpelegskruvi
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אין הגדרה אחת לטרור, ואני מבטיח לכם שאף אחד כאן לא יימצא הגדרה שכולם יסכימו עליה. אבל בטרמינולוגיה המקובלת, טרור הוא הפעלת כוח ואלימות, לפעמים אקראית, כלפי אזרחים על-מנת להפחיד את האוכלוסיה ולגרום לשינוי פוליטי/מדיני/צבאי. ע"פ ההגדרה הזו חמאס, פת"ח וכו' הם ארגוני טרור - אבל גם המחתרות הציוניות (שביצעו הרבה מאד פעולות טרור נגד אזרחים בלתי מעורבים - לא רק פיצוץ מלון המלך דוד). זוכרים את ימי "חומת מגן" והביטוי השגור "לצרוב להם את התודעה"? ההפגזות של רצועת עזה במטרה לשכנע את האוכלוסיה ללחוץ על חמאס לשנות מדיניות? זה טרור מדינתי (state terrorism). במובן הזה צה"ל גם הוא ארגון טרור.
(ולפני שאנשים פולטים קלישאות על "הצבא המוסרי בעולם": כן, גם מדינות אחרות כמו ארה"ב, רוסיה, צרפת וכו' משתמשות בטרור מדינתי. הטיעון הזה לא מחזיק מים (והוא גם בכלל שגוי לדעתי, אבל שיהיה).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםits-sickאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

ובנושא האנטישימיות: מי שמנסה לקשור באופן בלתי ניתן להפרדה בין ישראל והציונות לבין יהדות ויהודים בכלל, בהכרח קושר בין פשעי המלחמה הציונים ויהדות העולם. אנשים כאלה למעשה עוזרים לקדם שנאה כלפי יהודים, ולכן הם אנטישמים.
כמו-כן, התנועה הציונית כולה מתבססת על הרעיון שיהודי "הגולה" מקומם במקום אחר מאשר במדינת מוצאם, ספציפית באירופה. איך קוראים לאנשים שחושבים שיהודים צריכים להסתלק ממדינתם וללכת "הביתה"? אנטישמים. הציונות היא תנועה עם שורשים אנטישמיים מובהקים.
(הנה, בןנעים, תראה כמה זה קל להאשים אנשים באנטישמיות כי הדעה שלהם לא נוחה לך)
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליits-sick
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

benaim כתב: 21 מאי 2022, 12:34 פעולות טרור של צה"ל....
אני מאוד מתאפק שלא לכתוב לגופו של אדם אבל בעיניי אנשים שכמוך הרבה יותר גרועים מהאויב הערבי.
אני מבין אותך. בעיני אנשים כמוך, עם תפיסת המציאות שלך, אני תומך באויב הרשע, אני תומך באנשים צמאי דם, טרוריסטים אנטישמיים שינקו שנאת יהודים עם חלב אמם. אני ממש בוגד. אנשים כמוני שהיו מתנגדים למשטר הנאצי או למשטר הבולשביקי של סטאלין היו חוטפים כדור בראש.
אני לא מתבדח, אני בהן צדק מבין מה אתה מרגיש, כשאתה עדיין כולך שבוי באידוקרינציה של הציונות. יש סיכוי קטן שיום אחד תגיע להכרה שטעית כל הדרך. יש סיכוי גדול קצת יותר שילדיך או הנכדים שלך יביטו לאחור וישאלו את עצמם איך יכולת לתמוך בעוולות הללו. יש סיכוי שגם זה לא יקרה, ויש סיכוי לא קטן שהעולם הזה יחרב לפני שיגיע צדק.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

דבר אחד טוב כנראה קורה היום, מפלגת הלייבור מנצחת כנראה בבחירות באוסטרליה את הליברלים, המושחתים, המרושעים, מפירי זכויות האדם הסדרתיים, מכחישי משבר האקלים (בשביל כסף..) ותומכי פשעי המלחמה של ישראל, עם ראש הממשלה האפס וחסר עמוד השדרה, סוג של טראמפ אוסטרלי. הלייבור יותר טובים, עם הרבה מאד מקום להשתפרות באותן קטגוריות עצמן , אבל יש סיכוי לעתיד טוב יותר עכשיו.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

מטלי, אתה לא באמת יכול להבין ליכודניקים או ימנים. זו הזדהות שבטית שמבוססת על התבדלות ושנאה, עם פחד ממשי מנידוי של בני משפחה וחברים. לא מדובר רק בדעות אלא בקבוצת השתייכות קנאית שמסרבת להכיר במציאות אלא לחלופין נוהה באופן אוטומטי אחרי המנהיג/האדמו"ר. כל ניסיון להידבר איתם הוא עקר כי הם לא באמת מעוניינים להתדיין אלא רק להטריל.
שער 5 זה הלב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D red imperia כתב: 21 מאי 2022, 16:27 מטלי, אתה לא באמת יכול להבין ליכודניקים או ימנים. זו הזדהות שבטית שמבוססת על התבדלות ושנאה, עם פחד ממשי מנידוי של בני משפחה וחברים. לא מדובר רק בדעות אלא בקבוצת השתייכות קנאית שמסרבת להכיר במציאות אלא לחלופין נוהה באופן אוטומטי אחרי המנהיג/האדמו"ר. כל ניסיון להידבר איתם הוא עקר כי הם לא באמת מעוניינים להתדיין אלא רק להטריל.
אתה טועה. אני בהחלט מבין אותו, במובן של הפסיכולוגיה שלא מאפשרת לו לראות את המציאות. זה מאד אנושי.
וזה לא קשור לליכוד. יש לי חברים תומכי מרצ, שתומכים ב "מדינה יהודית" ובציונות, ובחוסר ההבנה שלהם את המבנה של קולוניאליזם מתיישבים, שבמהותו הוא עליונות יהודית ולכן מחייב אפרטהייד וטיהור אתני, הם יותר קרובים לבנעים מאשר אלי.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

teknoboy כתב:
Asafasraf כתב: 21 מאי 2022, 12:37 ״פעולות טרור מחוץ לישראל״ הן פעולות מנע, בשביל שמי שחי כאן לא יפגע בפיגוע הבא
למשל, השילוש הבטחוני הקדוש של לירות לעיתונאית בראש, להפריע למשפחה האבלה ואז לתקוף בברוטליות את ההלוויה.
ממליץ לך לשמוע את הראיון של מוסי רז אתמול בבוקר בגל״צ. אפילו הוא טוען שהעיתונאית לא נהרגה במכוון, ועדיין לא יודעים מי הצד שירה.
לי אין ספק שהפעולות מנע של צה״ל (גם שהן לא תמיד נקיות), מטרתן להגן על האזרחים כאן.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אין ימנים קיצונים בצבא? בודאי שיש.
אין כאלו שרוצחים ערבים מסיבות אידיאולוגיות? בודאי שיש (ראיתי כזה רצח במו עיני). השאלה היא כמה?
האם יש אינטרס לצבא לחקור רציחות שכאלה? לא.
כשלצבא אין אינטרס לחקור, אי אפשר לדעת כמה מהפלסטינים המתים נהרגו ע"י שונאי ערבים ללא הצדקה.
וכשאי אפשר לדעת, כל פלסטיני מת הוא בחזקת קורבן.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Asafasraf כתב: 21 מאי 2022, 17:13
teknoboy כתב:
ממליץ לך לשמוע את הראיון של מוסי רז אתמול בבוקר בגל״צ. אפילו הוא טוען שהעיתונאית לא נהרגה במכוון, ועדיין לא יודעים מי הצד שירה.
לי אין ספק שהפעולות מנע של צה״ל (גם שהן לא תמיד נקיות), מטרתן להגן על האזרחים כאן.
יודע מה? באמת לא ידוע מי ירה בה.
איזו הצדקה בטחונית יכולה להיות לתקיפת נושאי הארון ושאר האבלים במסע ההלוויה שלה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

היה דגל פלסטין על הארון. בעיני צבא ה"הגנה" לישראל זו הצדקה מספקת לאלימות.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 21 מאי 2022, 17:56 היה דגל פלסטין על הארון. בעיני צבא ה"הגנה" לישראל זו הצדקה מספקת לאלימות.
שנייה אחרי שכתבתי את ההודעה הבנתי שיענו לי עם איזה תירוץ קטנוני למה זה בעצם "צורך חיוני" או "מבצעי" או שקרכלשהו אחר, ואז ייפתח פה ויכוח שלם על הצורך השקרי הזה כן-או-לא, ובינתיים כולם יוכלו למרבה הנוחות לשכוח את כל הקטע של עיתונאית מתה שהכוחות החמושים של המדינה מתעללים בגופה שלה לעיני כל העולם ועל הזין שלהם כי היע ערבייה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

لا إله
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הם ערבים, למי אכפת? גם ככה יהיה אפשר לנתק מההקשר את פעולות התגמול שלהם ולייחס אותן להיותם ברברים צמאי דם.
שער 5 זה הלב
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

teknoboy כתב:
teknoboy כתב: למשל, השילוש הבטחוני הקדוש של לירות לעיתונאית בראש, להפריע למשפחה האבלה ואז לתקוף בברוטליות את ההלוויה.
אין. ישראל חפה מטעויות? לא.
ישראל מנסה להימנע ‏מפגיעה בחפים מפשע? כן.
‏אתה יכול להגיד את זה על האויבים שלנו?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Asafasraf כתב: 21 מאי 2022, 18:47
teknoboy כתב:
אין. ישראל חפה מטעויות? לא.
אני לא יכול להגיד על גוף שתוקף מסע הלוויה ומחלל את כבוד המת בלי שום סיבה או הצדקה שהוא מנסה להימנע מפגיעה מחפים מפשע, מה גם שמדובר בהלוויה של מישהי שעל פניו נהרגה בדיוק בגלל שעל הזין של ישראל לפגוע בחפים מפשע.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ובהמשך ישיר: מתרבות הראיות לכך שהירי הקטלני בוצע על ידי חיילי צה"ל שראו בבירור אותה ואת השטח שסביבה
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 21 מאי 2022, 18:47 אין. ישראל חפה מטעויות? לא.
ישראל פוגעת במליוני חפים מפשע על בסיס יום-יומי כבר מעל לחצי מאה. מליון וחצי מתוכם חיים הלכה למעשה תחת מצור ימי ויבשתי כבר מעל לעשור וחצי. אפילו אם תיקח את כל האלימות הפלסטינית בכל המישורים מאז תחילת המאה ה-19 אתה לא תגיע לכמות הנזק והפגיעה שישראל מבצעת בשנה אחת, או בשבוע אחד של מבצע צבאי ברצועה.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

لا إله
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

זה רק מוכיח שהפלסטינים שקרנים והחיילים צדיקים.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

זה למי שרוצה להבין איך ישראל מתערבת ברגל גסה בפוליטיקה הפלסטינית כדי לשרת אינטרס השליטה שלה (הפרד ומשול), תוך כמובן דריסת החוק הבינלאומי. כאן גם אפשר להבין למה החמאס נעשה יותר ויותר פופולרי ואיך ישראל מסייעת לזה.
ממליץ כאן להיכנס לפוסט ולקרוא את התגובות, יש בהן הרבה ידע.

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני גם זוכר במעומעם שישראל (וארה"ב?) איכשהו הצליחה "לבטל" בחירות לפרלמנט בגדה באיזור שנת 2006 שבהן חמאס ניצח. מישהו זוכר מה בדיוק הלך שם?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

"בקיץ האחרון סיימתי שנתיים של שירות לאומי בפנימיה טיפולית. עבדתי עם ילדים ונוער שיצאו או הוצאו מהבית עקב הזנחה, או עקב קושי נפשי או התנהגותי. כמו שכנראה שמתם לב, מאז ועד היום
מצאתי את עצמי מבלה את רוב הזמן שלי בדרום הר- חברון...

בפנימיה, ובכלל בסביבות טיפוליות, מנסים להתייחס לקושי שהילדים חווים, ולא רק לקושי שהם יוצרים. לנסות למצוא את התמימות וה"טוב" שיש בילדים, גם כשהם לא מצליח "לשלוט בעצמם", גם כשהם פועלים באלימות, מילולית או פיזית, אפילו כשהם יכולים להיות מסוכנים...
אני לא מצליחה להבין הרבה דברים על איך אנשים יכולים להחזיק בדעות מסויימות, אבל יותר מהכל אני מתקשה להבין איך אנשים עיוורים כל- כך למעגליות של השנאה והכעס, ומופתעים כל פעם מחדש מההתנגדות האלימה הפלסטינית, או בכלל משכיחות האלימות בחברה הפלסטינית....
המסקנה היחידה שאפשר להסיק מזה היא הרשויות שלנו רוצות את הפלסטינים אלימים. כמה שיותר. הן רוצות כמה שיותר מחבלים, וכמה שיותר משפחות ישראליות שכולות. זה מחזק את הימין, זה מחזק את התדמית של "יהודים בסכנה", זה נותן לגיטימציה לפעול באלימות, ולהמשיך את הכיבוש. ...

Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

יש סיבה שאי אפשר לפתוח את הלינקים דרך הנייד בטפטוק?

תמונה
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

אמה גולדמן כתב: 18 מאי 2022, 11:44
אה, בסוף לא?
אופסי
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אני לא מבין. מישהו פה אמר שהפלסטינים מעולם לא משקרים?
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לגמרי נוצר פה לפעמים הרושם שתעמולה היא כלי ששמור לציונים וחלילה לא לפלסטינים.
עכשיו יש לא מעט ציונים שחושבים הפוך אז מי אני שאתלונן על זה שאנטי ציונים חושבים ככה, אבל ברגע שמי שמפמפם על כמה אכזרית התעמולה הציונית השקרית מפיץ בעצמו תעמולה פלסטינית שקרית זה הופך מהתנהגות אנושית טבעית( לצערי ) להתנהגות עם מנטליות של ילד בכיתה ד, עמית סגל הגרסא הפלסטינית.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

שאלה אמיתית, אבל נדמה לי שאני יודע את התשובה: אם חייל חוטף התקף לב באמצע קרב ומת, הוא נחשב חלל צה"ל?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

כמדומני שזה גם אם הוא חטף התקף לב בחדר כושר בבסיס
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אז מה ההתרעמות על זה שגם בצד השני סופרים התקפי לב כחללי קרב?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

מבחינתי שכל אחד יספור מה שבא לו איך שבא לו ויעשה עם הספירה הזו מה שהוא רוצה

אני חושב אבל שלפחות חלק מההתערמות היא על כך שנאמר ע"י הפלסטינים שהוא נהרג מירי צה"ל בעוד שנראה שזה לא המצב

אפשר כמובן לשאול אם זה בכלל משנה האם הוא נפגע מירי או לא, בעיניי לפחות זה מאוד משנה
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

its-sick כתב: 21 מאי 2022, 18:16
לא היתה מספיק התיחסות לסרטון הזה, שחושף את הבושה הגדולה באמת, שהיא שיתוף הפעולה ההדוק בין הצבא ומליציות המתנחלים, נגד הפלסטינים.
בתקשורת ימשיכו לפמפם על "נוער גבעות שולי וקיצוני", אבל האמת היא שהצבא והמדינה מאפשרים להם לפעול, אולי אפילו מקווים שיפעלו.
כי תמונות של חיילים שמטפסים על עמוד בשביל להוריד דגל עשו לנו המון נזק, אבל להפיל את זה על חבורה של ילדים משולהבים? זה קל לבלוע.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 מאי 2022, 12:55 מבחינתי שכל אחד יספור מה שבא לו איך שבא לו ויעשה עם הספירה הזו מה שהוא רוצה

אני חושב אבל שלפחות חלק מההתערמות היא על כך שנאמר ע"י הפלסטינים שהוא נהרג מירי צה"ל בעוד שנראה שזה לא המצב

אפשר כמובן לשאול אם זה בכלל משנה האם הוא נפגע מירי או לא, בעיניי לפחות זה מאוד משנה
כתוב אצל ג'וש ברונר שההלוויה שלו הייתה אלימה כי הוא הוגדר כ"חלל אל אקצא", ומתברר שהוא באמת כזה לפי ההגדרה המקובלת (או לפחות לפי ההגדרה המקובלת על ישראלים ועל המוסדות שלהם).
האנשים שם הפגינו\הפרו סדר כי הוא מת תוך כדי עימות עם משטרת ישראל באל אקצא, או כי הוא נהרג מתחמיש עם מק"ט כזה או אחר?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

teknoboy כתב: 23 מאי 2022, 13:12
D&3 כתב: 23 מאי 2022, 12:55 מבחינתי שכל אחד יספור מה שבא לו איך שבא לו ויעשה עם הספירה הזו מה שהוא רוצה

כתוב אצל ג'וש ברונר שההלוויה שלו הייתה אלימה כי הוא הוגדר כ"חלל אל אקצא", ומתברר שהוא באמת כזה לפי ההגדרה המקובלת (או לפחות לפי ההגדרה המקובלת על ישראלים ועל המוסדות שלהם).
האנשים שם הפגינו\הפרו סדר כי הוא מת תוך כדי עימות עם משטרת ישראל באל אקצא, או כי הוא נהרג מתחמיש עם מק"ט כזה או אחר?
כבר אמרתי, אני לא חושב שבמקומי לבקר איך אנשים אחרים מתייחסים למתיהם ואיך הם פועלים לאחר המוות.
אני באופן אישי חושב שיש הבדל ולא הייתי מתייחס לשני המקרים אותו דבר, אבל אני לא מאמין שיש דרך"נכונה" בהיבט הזה.
חוץ מזה שאני די בטוח שלפחות רובם באמת מאמינים שהוא מת מירי, אז כל הדיון המוזר הזה בכלל לא רלוונטי לדעתי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 23 מאי 2022, 13:20
teknoboy כתב: 23 מאי 2022, 13:12

כבר אמרתי, אני לא חושב שבמקומי לבקר איך אנשים אחרים מתייחסים למתיהם ואיך הם פועלים לאחר המוות.
אני באופן אישי חושב שיש הבדל ולא הייתי מתייחס לשני המקרים אותו דבר, אבל אני לא מאמין שיש דרך"נכונה" בהיבט הזה.
חוץ מזה שאני די בטוח שלפחות רובם באמת מאמינים שהוא מת מירי, אז כל הדיון המוזר הזה בכלל לא רלוונטי לדעתי.
אז למה פתחת אותו?
הדיון הזה הוא המשך לטענה שלך "כל הסיפור עם המוות שלו הוא שקר של התעמולה הפלסטינית", ובסוף אתה אומר שהניואנס של השקר פה בכלל לא רלוונטי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

השקר הוא שהוא מת מפגיעה של ירי צה"ל.
ואת המשפט בגרשיים כמובן לא אמרתי בשום שלב, גם לא משהו שקרוב לו...
שליחת תגובה