חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 18 מאי 2022, 16:23 רק הערה: יכול להיות שהאשכול החדש מתאים יותר לדיונים האלו. אני אישית מעדיף לשמור את האשכול הזה לחדשות ותגובות קצרות עליהן.
אתה לא תעשה לנו טרנספר.
הפוסט קיבל לייק אחדInFlames
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אני יודע שאתה משוכנע שזה מצחיק, אבל בחייאת - שמעתי בדיחות בסגנון כבר לפני עשור וחצי וכבר אז זה היה meh.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

בסדר, העיקר הכוונה
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אשה בת 60, מול קלגסים.

סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

היא לא יהודיה ולכן לא תקבל שום אמפתיה או צדק
שער 5 זה הלב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

העיתונאי שחטף מכות מקלגסי צה"ל ששלחו אותו לבית חולים, לא מפסיק לתעד את מעשי החלאות, בארץ לא להם. טיהור אתני (עם חותמת בג"צ).

סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אותו כנ"ל
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אדום מטלי כתב: 17 מאי 2022, 16:29 היו כאן אנשים, אנטי-ביבי, שהצביעו לבני גנץ, לא?

אני חושב שכל אדם שמגדיר את עצמו שמאל, לא יכול להמשיך לתמוך בממשלה הזאת. מעבר לשרים של ישראל ביתנו, תקווה חדשה וימינה שמבצעים מדיניות ימנית קיצונית במשרדים שלהם, גם את גנץ ובר לב לא ניתן לשאת יותר. נכון ששנות האופוזיציה הארוכות לא עשו טוב לשמאל, אבל הממשלה הנוכחית עושה אפילו רע יותר בטווח הארוך.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

בטוח יש לזה הסבר ביטחוני מניח את הדעת
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אדום נחמד כתב: 19 מאי 2022, 00:25 בטוח יש לזה הסבר ביטחוני מניח את הדעת
הנפת דגלים שמכילים ירוק ואדום ביחד זה חוסר התחשבות באוכלוסיית עיוורי הצבעים, שלא לומר הקטנה, הדרה והסגברה.
שער 5 זה הלב
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

בסדר. אז החייל חרג מתפקידו, והנהלים יחודדו.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

מועמד מוביל לצל"ש יחד עם זה שרצח את שירין
שער 5 זה הלב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ילד בן 13 'מחבל', טרוריסט.
כנסו ללינק וקראו עד הסוף. אכזריות מחושבת וקרה, אף אחד בציבור היהודי לא רוצה לדעת.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

שימו לב איזו הפתעה מדהימה, משהו שאף אחד לא היה יכול לצפות, שוק מוחלט.
ישראל, שקודם התלוננה שהפלסטינים לא מוכנים להשתתף ב"בדיקות" שהיא עורכת לגבי העיתונאית שחטפה כדור לראש, חיכתה שבוע והחליטה שבעצם אין בכלל מה לחקור פה!
גם כי **אין חשד לפלילים**, וגם מחשש שהצבת מראה בפני הישראלים תגרום להתמוטטות כללית, קריסה ערכית והתפוררות חברתית ("תעורר מחלוקת קשה").
באמת מעניין למה הפלסטינים סירבו להשתתף כבובות בבדיקה שאף אחד מעולם לא התכוון לעשות, ובסוף גם לא טרחו אפילו להעמיד פנים שעושים.
https://www.haaretz.co.il/news/politics ... 1.10808944
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

על ישראל אין שום סיבה לסמוך. אפילו לא אחת.
הבעיה היא שאי אפשר יהיה להגיע לאמת (למשל, לאמת מהנשק של מי הגיע הקליע), וכל צד ימשיך להפיץ את הנרטיב שלו.. הגרסה שלו מול הגרסה שלה. וכלום לא מתקדם.
מייאש.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אולי זה טוב שישראל עושה כל טעות אפשרית ומשתינה מהמקפצה. אני נמנה על אלה שסבורים שרק כשלעולם ימאס לחלוטין מישראל ויסרב להיכנע למניפולציות שלה, יהיה אפשר להזיז משהו.
שער 5 זה הלב
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

D red imperia כתב: 19 מאי 2022, 15:41 אולי זה טוב שישראל עושה כל טעות אפשרית ומשתינה מהמקפצה. אני נמנה על אלה שסבורים שרק כשלעולם ימאס לחלוטין מישראל ויסרב להיכנע למניפולציות שלה, יהיה אפשר להזיז משהו.
בלי ספק. כמה שיותר ימין יותר טוב.
הפלסטינים רק צריכים לא להפריע
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אדום נחמד כתב: 19 מאי 2022, 15:01 על ישראל אין שום סיבה לסמוך. אפילו לא אחת.
הבעיה היא שאי אפשר יהיה להגיע לאמת (למשל, לאמת מהנשק של מי הגיע הקליע), וכל צד ימשיך להפיץ את הנרטיב שלו.. הגרסה שלו מול הגרסה שלה. וכלום לא מתקדם.
מייאש.
האמת לא ברורה לך?
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אדום נחמד כתב: 19 מאי 2022, 15:45
D red imperia כתב: 19 מאי 2022, 15:41 אולי זה טוב שישראל עושה כל טעות אפשרית ומשתינה מהמקפצה. אני נמנה על אלה שסבורים שרק כשלעולם ימאס לחלוטין מישראל ויסרב להיכנע למניפולציות שלה, יהיה אפשר להזיז משהו.
הם מפריעים כל הזמן. מנהלים את המאבק הזה בצורה איומה ודואגים לחלק לישראל מתנות הסברתיות על בסיס שבועי.
שער 5 זה הלב
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אדום מטלי כתב: 19 מאי 2022, 15:46
אדום נחמד כתב: 19 מאי 2022, 15:01 על ישראל אין שום סיבה לסמוך. אפילו לא אחת.
מייאש.
האמת לא ברורה לך?
אני לא אופתע אם הירי ישראלי. אני לא אופתע אם אגלה שזה גם היה בכוונה. נוטה לחשוב שזה ירי ישראלי.
אבל אלא אם פספסתי איזו ראיית זהב כלשהי בסיקורים השונים, גם אלה הפלסטיניים, תמיד יהיה קיים ספק.
D red imperia כתב: 19 מאי 2022, 15:52
אדום נחמד כתב: 19 מאי 2022, 15:45
הם מפריעים כל הזמן. מנהלים את המאבק הזה בצורה איומה ודואגים לחלק לישראל מתנות הסברתיות על בסיס שבועי.
אני מסכים עקרונית, אבל חולק על הסנטימנט שלך באמירה הזו. הם תחת כיבוש. הם עושים הכל, אבל הכל, כדי לצאת ממנו. אין להם מרחב משחק גדול מדי, ובאמת אסור להם לטעות. אבל לטעות זה חלק מהחיים, ולכן, למרות שהבנת מדבריי שאני מסכים שהפלסטינים לפעמים מפריעים, אני לא שם עליהם ולו קמצוץ אשמה.

קצת מזכיר לי את טומי לפיד שירד על אשה שבמקום לעשות לק שתשקיע את הכסף בילדים.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

to name a few:
פיגועים חסרי אבחנה במקום לפגע במעוזי היודונאצים,
הנהגה מושחתת מהיסוד
אינסוף משת"פים עם ישראל
פילוג בין עזה לגדה
דרישות מופרזות של הכל או כלום בזמן שאין להם שום leverage
תמונות איומות של חגיגות אחרי פיגועים כמו 9/11
הזדהות עם הצד הלא נכון של ההיסטוריה - בריה"מ, סדאם חוסיין, רוסיה, ארגוני איסלאם קיצוני
סטגנציה כלכלית
אסטרטגיה צבאית כושלת
הסברה גרועה - 55 שנה של כיבוש וישראלים לא מתביישים בעצמם בכל מקום בעולם

יש לישראל מזל שהיא מתעסקת עם כאלה לוזרים.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אין ספק שישראל נתמכת ע"י גורמים בעולם, קרי אימפריאליזם (היוש Haunter) - בעיקר אמריקאי, אבל בתמיכה נרחבת של האיחוד האירופי גם כן. אם וכאשר לאמריקאים יימאס מהאיזור הזה של המזרה"ת פחות או יותר הלך על ישראל הציונית. אני מא דמקווה שיצליחו להגיע לאיזשהו הסדר מוצלח לפני שזה קורה, כי מלחמת אזרחים זה רע מאד.

לגבי רשימת הטעויות של הפלסטינים:
* הפילוג בין עזה לגדה הוא חלק מהאסטרטגיה הישראלית, וזו סיבה נוספת לתוכנית ההתנתקות (העיקרית כאמור הייתה לחזק את ההתנחלויות בגדה). אם אני זוכר נכון לישראל יש היסטוריה עם ההפרדה הזו.
* "הזדהות עם הצד הלא נכון של ההיסטוריה": תגידו על בריה"מ מה שתגידו, אבל היא תמכה בהרבה מאד מאבקים אנטי-קולוניאליים. אפשר לטעון שהסיבה היא נטו הרצון לפגוע במערב, אבל למי איכפת? המערב תמך בישראל, בריה"מ תמכה בפלסטינים, וזה מוצדק לגמרי להיעזר בתמיכה הזו.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

D red imperia כתב: 19 מאי 2022, 16:58 to name a few:
פיגועים חסרי אבחנה במקום לפגע במעוזי היודונאצים, מסכים
הנהגה מושחתת מהיסוד גם לנו יש..
אינסוף משת"פים עם ישראל כאילו כמה ברירות יש להם...
פילוג בין עזה לגדה בהמשך למה שפלג אמר - ישראל איימה על הרשות בסנקציות אם ישלימו את האיחוד. הכל כבר היה חתום וסגור - https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1000641170
דרישות מופרזות של הכל או כלום בזמן שאין להם שום leverage תלוי למה אתה קורא "הכל"... אם ב"הכל" אתה מתכוון 100 אחוז משטחי 67 (כולל חילופי שטחים), אז זה ממש לא הכל. למעשה, זה 22 אחוז...
תמונות איומות של חגיגות אחרי פיגועים כמו 9/11 יש שם דפוקים. גם פה יש דפוקים... אבל אני מסכים שהתיעוב שלהם למערב גדול משלנו (בנתיים)
הזדהות עם הצד הלא נכון של ההיסטוריה - בריה"מ, סדאם חוסיין, רוסיה, ארגוני איסלאם קיצוני בהמשך למה שאמר פלג, אני דווקא חושב שבמלחמה מול דאע"ש, הפלסטינים כולל חמאס ממש ממש נגד..
סטגנציה כלכלית איזו שליטה יש להם על הכלכלה של עצמם?
אסטרטגיה צבאית כושלת איך אסטרטגיה אם אין צבא?
הסברה גרועה - 55 שנה של כיבוש וישראלים לא מתביישים בעצמם בכל מקום בעולם זה תהליך שלדעתי משתנה. אבל קח בחשבון שהם "לא דומים" למערב, בניגוד לישראלים.. זה פי כמה קשה יותר..

יש לישראל מזל שהיא מתעסקת עם כאלה לוזרים.
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

מעניין איך סיקרו בחדשות של הפלסטינאים על הפגיעה בצוותי הרפואה בבית החולים בירושלים ובנהריה. תיכף יאשימו את הכיבוש…
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אדום נחמד כתב: 19 מאי 2022, 20:57
בסוף, ישראל מביסה אותם טוטאלית. לא רק בכיבוש הצבאי של הגדה המערבית אלא גם בכל שאר האספקטים שציינתי, שאמנם אינם נראים לעין אך הנם משמעותיים הרבה יותר מהכיבוש הצבאי.
אי אפשר להכחיש את העובדה שהמאבק הפלסטיני עד כה נכשל כישלון חרוץ. גם למנהיגים של העם הפלסטיני יש חלק נכבד בכך, וגם לדלת העם שלא מצליח לגבש אסטרטגיה טובה יותר ולדבוק בה.
נערך לאחרונה על ידי D red imperia ב 19 מאי 2022, 21:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

Asafasraf כתב: 19 מאי 2022, 21:43 מעניין איך סיקרו בחדשות של הפלסטינאים על הפגיעה בצוותי הרפואה בבית החולים בירושלים ובנהריה. תיכף יאשימו את הכיבוש…
אני מניח שהם מתייחסים אליהם כפי שרוב הישראלים מתייחסים למתפרעים הברבריים בהר מירון
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

FILM: Palestinians in ‘mixed cities’ recount the horrors of May 2021
In a series of testimonies, Palestinians from Jaffa and Lydd recount the terrifying days when settler and police violence overwhelmed their cities. (+972 magazine)

שער 5 זה הלב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D red imperia כתב: 19 מאי 2022, 21:49
בסוף, ישראל מביסה אותם טוטאלית. לא רק בכיבוש הצבאי של הגדה המערבית אלא גם בכל שאר האספקטים שציינתי, שאמנם אינם נראים לעין אך הנם משמעותיים הרבה יותר מהכיבוש הצבאי.
אי אפשר להכחיש את העובדה שהמאבק הפלסטיני עד כה נכשל כישלון חרוץ. גם למנהיגים של העם הפלסטיני יש חלק נכבד בכך, וגם לדלת העם שלא מצליח לגבש אסטרטגיה טובה יותר ולדבוק בה.
בנוסף לנקודת ספציפיות שכבר נענו כאן:
אתה אומר "ישראל מביסה אותם טוטאלית", כאילו זה משחק כדורגל, עם שתי קבוצות של 11 שחקנים, וחוקים שכולם עומדים בהם. אני מסכים שישראל מביסה אותם, אבל גם הבריטים האמריקאים הביסו את הילדים בארה"ב, כנ"ל בקנדה, והאוסטרלים הביסו את האבוריג'ינים. זה לא כוחות, כמו שאומרים, גם אם לפלסטינים יש קצת יותר דיפלומטיה מאשר לאבוריג'ינים, אף אחד לא סופר אותם. ובעיקר משום שהעולם מעולם לא דרש מישראל כלום על הזוועות שהיא מחוללת.
אז זה לא חכמה לשבת בעמדה של ישראלי שמאלני ולשפוט אותם בדיעבד.
וכן, ההנהגות עושות הרבה טעויות. אבל גם אם היו עושים הכל נכון, לא בטוח שהתוצאות היו טובות יותר.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

עוד על "הבניה הבלתי חוקית" בירושלים, ולמה משם יבוא הטרוריסט הבא.
תסתכלו למציאות בעיניים, במקום לסדר לעצמיכם מצפון.

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אדום מטלי כתב: 20 מאי 2022, 01:15
אתה אומר "ישראל מביסה אותם טוטאלית", כאילו זה משחק כדורגל, עם שתי קבוצות של 11 שחקנים, וחוקים שכולם עומדים בהם. אני מסכים שישראל מביסה אותם, אבל גם הבריטים האמריקאים הביסו את הילדים בארה"ב, כנ"ל בקנדה, והאוסטרלים הביסו את האבוריג'ינים. זה לא כוחות, כמו שאומרים, גם אם לפלסטינים יש קצת יותר דיפלומטיה מאשר לאבוריג'ינים, אף אחד לא סופר אותם. ובעיקר משום שהעולם מעולם לא דרש מישראל כלום על הזוועות שהיא מחוללת.
וכן, ההנהגות עושות הרבה טעויות. אבל גם אם היו עושים הכל נכון, לא בטוח שהתוצאות היו טובות יותר.
ההשוואה שלך לאבוריג'ינים ולאינדיאנים היא לא כל כך מדויקת. היהודים הם עם קטן ושנוא לאורך כל ההיסטוריה, הערבים/המוסלמים הם אומה אדירה שמשתרעת על שטח עצום. הכישלון המתמשך של הפלסטינים, למרות שרוב העולם מצדד בעמדתם, הוא במידה רבה באחריותם. כשאני רואה את זלנסקי (היהודי) מגייס תמיכה חסרת תקדים נגד פוטין, אני מבין עד כמה הפלסטינים מפסידנים שכושלים במאבקם (הצודק).
שער 5 זה הלב
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

D red imperia כתב: 20 מאי 2022, 02:24
אדום מטלי כתב: 20 מאי 2022, 01:15

ההשוואה שלך לאבוריג'ינים ולאינדיאנים היא לא כל כך מדויקת. היהודים הם עם קטן ושנוא לאורך כל ההיסטוריה, הערבים/המוסלמים הם אומה אדירה שמשתרעת על שטח עצום. הכישלון המתמשך של הפלסטינים, למרות שרוב העולם מצדד בעמדתם, הוא במידה רבה באחריותם. כשאני רואה את זלנסקי (היהודי) מגייס תמיכה חסרת תקדים נגד פוטין, אני מבין עד כמה הפלסטינים מפסידנים שכושלים במאבקם (הצודק).
ברשותך, לא אתייחס ל"יהודים עם קטן ושנוא".
בעיקר החל מסוף מלחמת העולם השניה, הציונות וישראל מקבלים יחס מיוחד לטובה מאומות העולם שקובעות את סדר היום. אם תרצה - אפליה מתקנת. זה מתחיל בהחלטת החלוקה של האו"ם שהייתה מאד לא הוגנת , לרעת הפלסטינים.
המשך בכך שישראל מאז ועד היום לא נדרשה לתת את הדין על פשעי המלחמה שלה, על הפרות חוזרות ונשנות של החוק הבינלאומי ואמנות בינלאומיןת של זכויות אדם (אף אחד בעולם לא הטיל סנקציות על ישראל כששמה קצוץ על החלטת האו"ם להחזיר את כל הפליטים שגורשו ב-48, אף אחד בעולם לא מטיל סנקציות על הכיבוש של 67, וכל פשעי המלחמה שממשיכים להתבצע עד היום).
ישראל מקיימת אפרטהייד וטיהור אתני מתמיד, ואף אחד לא חושב לעשות עליה סנקציות כמו שעושים על רוסיה שכובשת רק כמה חודשים, או כמו שעשו על דרום אפריקה. הפוך לגמרי מעם קטן ושנוא.

את הפלסטינים מצד שני, אף אחד לא סופר. הם לא מעניינים אף אחד בעולם. זה שהם חלק מהאומה הערבית, לא עוזר להם בכלום, כי גם שם אף אחד לא סופר אותם, האומה הערבית זה די פייק, יש שם מיליון אינטרסים, הרבה פעמים אחד נגד השני.
זה בודאי לא נותן לפלסטינים מנוף מדיני, ואם כבר כן, זה בכלל לא נתון להשפעתם.
הפוסט קיבל לייק אחדD red imperia
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

כאמור, הפלסטינים לא מעניינים מספיק את מדינות העולם, ודאי לא את ארה"ב:

ראשידה טאליב מבקשת מארה"ב להכיר בסבל של הפלסטינים

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

חיילי צה"ל הרגו עוד אחד. נער בן במחנה הפליטים ג'נין.

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

למה אתה מתעלם מהעובדה שהוא נהרג בזמן שהיה חמוש תוך חילופי אש? למה אתה לוקח חלק כזה פעיל בתעמולה האנטישמית? למה אתה שונא את בני עמך????
נערך לאחרונה על ידי benaim ב 21 מאי 2022, 11:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אין לי כח
נערך לאחרונה על ידי אדום נחמד ב 21 מאי 2022, 11:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

למה להניח שלא?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

צה"ל יוצא לפעולות טרור מחוץ למדינת ישראל, ולוחמי החופש המקומיים יוצאים להתנגד לו. זו עוד דרך בה צה"ל הורג אנשים. הבאתי עוד סיפור של מישהו שנהרג. מזכיר לך - אלה חדשות מהזוית הפלסטינית.
כשנהרג מישהו בישראל, נניח מישהו מגולני, ומספרים על כך בכל החדשות, אתה גם שואל למה לא אומרים שהוא היה חמוש? למה אתה מניח שהתעלמתי מזה?

בנוסף, איך הצלחת לקשור לכאן אנטישמיות?
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

פעולות טרור של צה"ל....
אני מאוד מתאפק שלא לכתוב לגופו של אדם אבל בעיניי אנשים שכמוך הרבה יותר גרועים מהאויב הערבי.
שליחת תגובה